كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

با توجه به اينكه نماهاي چوبي كه با نام ترموود شناسايي مي شوند در نماي ساختمان ها به صورت تركيبي يا به صورت تكي استفاده مي شود و نماشويي اين نوع نماها با نماشويي الباقي نماها متفاوت است زيرا براي اينكه نما دچار پوسيدگي نشود بايد از روش هاي ساده تر نماشويي ساختمان استفاده كرد، اين نوع نما ها بايد با روش تي و ابر نماشويي بشوند و اين عمل به صورت دستي و با دقت بسيار زيادي بايد انجام گيرد. آلودگي هايي كه بر سطح نماهاي ترمود به وجود مي آيد علاوه بر سياهي و جرم مي تواند كمي خطر ناك تر باشد و به صورت جانوراني كه در سطح نماي چوبي به وجود مي آيند كه به آن ها كرم يا جانوران خورنده چوب مي گويند و بايد به طور حتم از بين بروند تا ساختمان را دچار آسيب هاي جدي نشود، به همين دليل است كه نماشويي اين نوع ساختمان ها بايد به صورت مستمر يعني در سال حداقل يك بار به اجرا در آورده شود. در كار نماشويي ساختمان با نماي چوبي حساسيت هاي زيادي وجود دارد، يعني اينكه نماشويي ساختمان بايد در يك روز آفتابي انجام بگيرد زيرا نماي چوبي بايد خيلي سريع خشك شود اما چرا؟ اگر از چوب هايي با ضخامت پروفيل كمتر در ساختمان استفاده شود ممكن است بعد از نماشويي به پوسته ساختمان كمي آسيب وارد كند و اين در مدت طولاني خودش را نشان مي دهد اما راه كاري كه شركت كارويس براي شما انجام مي دهد اين است كه پس از نماشويي ساختمان از مواد نگه دارنده روي نماي چوبي استفاده شود، از جمله رزين و روغن جلاي مخصوص كه باعث بهتر و زيبا تر ماندن نماي شما مي شود كه در اين صورت نماي سازه شما تحت تاثير شرايط جوي و محيطي آسيبي نخواهد ديد.

 

روش هاي مختلف براي نماشويي ساختمان هايي با جنس ترموود

چوب ها ترموود تنوع و كيفيت هاي متفاوتي دارند .از جمله پر استفاده ترين چوب ها مي توان به چوب درخت كاج،سرو و صنوبر اشاره كرد. در نماشويي ساختمان با نماي چوبي با در نظر گرفتن اينكه چوب نما از چه جنسي است بايد از نوع نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست يا به روش هاي دستي استفاده شود. شايد جالب باشد بدانيد براي بام هايي كه از چوب ساخته شده اند از چوب سدر استفاده مي شود كه يكي از مقاوم ترين چوب ها مي باشد كه مقاومت بالايي در برابر آب دارد و كار نماشويي ساختمان را راحتر مي كند. قيمت نماشويي ساختمان با نماي چوب ترموود، بسته به اندازه و نوع چوب و آلودگي روي سطح آن از نظر سختي كار، بسيار متفاوت است كه با تماس با شركت كارويس مي توانيد با مشاوران ما از همه اين اطلاعات با خبر بشويد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي با چوب را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي براي نماهاي ترموود


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۴:۰۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

اگر مقالات بازسازي ساختمان كارويس را مطالعه نكرده ايد يا وقت مطالعه آن ها را نداريد ما به صورت اجمالي براي شما ازمراحل و روش هاي بازسازي ساختمان خواهيم گفت، بايد گفت در كار بازسازي ساختمان بسياري از افراد بر اين باورند كه براي تغيير بهتر است ساختمانشان را تعويض كنند و به فكر فروش ساختماني كه سال ها در آن زندگي كرده اند ميوفتند كه بايد گفت اين عملي است زمان بر و مي تواند ضرر هاي مالي بسيار براي شما داشته باشد اما با يك بازسازي حرفه اي شما مي توانيد ساختمان خود را به آن صورت كه مي خواهيد بسازيد و در آن به زندگي خود ادامه دهيد حتي هزينه هايتان نيز به نصبت تعويض ساختمان بسيار كمتر خواهد شد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش و درست ترين مراحل در بازسازي كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران بازسازي شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

مراحل پايه در بازسازي ساختمان

از مراحل بازسازي ساختمان مي توان به ۱) انتخاب تيم حرفه اي و درجه يك اشاره كرد كه اولين قدم براي انجام بازسازي ساختمان است ۲) بررسي نقشه اصلي ساختمان كه ممكن است خيلي از ساختمان ها اين نقشه را نداشته باشند كه در اين صورت مهندس معمار قبل از آغاز بازسازي ساختمان با وجود تمام نكات ساختماني، نقشه ساختمان را به تصوير مي كشد و از روي همان نقشه اطلاعات را به كارشناسان اجرايي ساختمان مي دهد ۳) شروع عمليات تخريب كه بايد حتما توسط مهندس بازسازي اجرا شود تا آسيبي به لوله كشي ها و سيم هاي برق و بخش هاي ديوار باربر اصلي وارد نكند ۴) ملاقات با كارفرما در حين ساخت و ساز يكي ديگر از واجبات اجراي بازسازي است تا كارفرما نظرات خود را راجع به نوع اجرايي طرح بتواند بيان كند تا در پايان بازسازي هم از نتيجه كلي راضي باشد ۵) چيدمان وسايل خانه بعد از بازسازي كه بنا به در خواست كارفرما اجرا مي شود.

 

هزينه ها در بازسازي ساختمان به چه صورت محاسبه مي شود؟

در بازسازي ساختمان بسته به اينكه فضا داخلي يا خارجي است و چه جزيياتي  و از چه متريال هايي قرار است استفاده شود هزينه ها تغيير مي كند. در بازسازي ساختمان مهندس طراح بايد برحسب خواسته هاي اعضاي خانواده و نوع سليقه آن ها  يك طرح سه بعدي را تهيه كند و قبل از اجرا به صاحبخانه نشان دهد و رضايت آن ها را جلب شود و سپس كار بازسازي ساختمان را با تيم اجرايي آغاز كند. قابل ذكر است در همان طرح مي توان بخشي از متريالي كه قرار است استفاده شود مورد بررسي قرار گيرد و قيمت نسبي كل طراحي و اجرا به صاحبخانه ابلاغ مي شود. در اين بين هزينه كارگران و باربري انواع مصالح تخريب شده و مصالحي كه قرار است استفاده شوند جداست و در حين اجرا اين هزينه هاي بازسازي ساختمان مشخص مي شود ولي از ابتدا بايد تمام اين هارا براي صاحبخانه توضيح داد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

نگاهي به مراحل و روش هاي بازسازي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۲:۵۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي افراد خاص پسند هميشه راه هايي هست تا با بازسازي ساختمان بتوانند محل زندگي خودشان را به آن سبكي كه مي خواهند بازسازي و نوسازي كنند. بسياري از افراد هستند كه كه با سبك هاي هنر آشنايي ندارند اما دلشان مي خواهند محيطي كه در آن زندگي مي كنند به گونه اي بازسازي شود تا با بقيه ساختمان ها متفاوت باشد و بتواند يك جلوه خاص را به وجود آورد، بياييد از سبك فرا واقع گرايي آغاز كنيم سبكي كه در همه ابعاد هنري از نقاشي تا معماري و بازسازي نفوذ كرد و توانست در مدت كوتاهي باعث حيرت مردم شود،سبك فرا واقع گرايي يا سورئاليسم سبكي كه از خواب هاي ما نشأت مي گيرد جايي كه هيچ دليلي برا هيچ كاري وجود ندارد و همه چيز به صورت پيچيده اي به هم مي آميزد. شايد در معماري و بازسازي به وجود آوردن يك رؤيا و بازسازي آن كار بسيار سختي باشد اما شدني است همان طور كه فرانك گري توانست با اين سبك حيرت بسياري از افراد را بر انگيزد. سبك سورئال از جمله سبك هايي است كه شايد تعداد كمي از افراد بتوانند با آن ارتباط برقرار كند اما ديدن اين سبك چه در معماري و بازسازي و چه در نقاشي هميشه باعث شگفتي مردم شده به طوري كه براي ديدن آن ها هميشه هيجان زده هستند. سبك سورئال در معماري و بازسازي داخلي ساختمان مي تواند از نقاشي هاي قرن ۲۰ ميلادي الهام بگيرد زيرا در اين دوره اين سبك پيشرفت بسيار زيادي كرد و با خلاقيت افرادي مثل سالوادور دالي و رنه مارگاريت به اوج خود رسيد. رنگ هاي اين سبك در بازسازي مي توانند تركيبي از رنگ هاي گرم باشد تا نگاه را بيشتر به سمت خودش بگرداند و جلب توجه بيشتري كند. شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها بازسازي را به اجرا در خواهد آورد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

لزومات بازسازي ساختمان به سبك سورئال

سبك هاي معماري جديد توانسته قواعد معماري و بازسازي سنتي را در هم بشكند و نگاهي نو را به وجود آورد حتي با اين وجود كه در آوردن اين سبك ها در دكوراسيون داخلي و بازسازي كلي اصلا كار آساني نيست و اگر توست يك فرد متخصص و با دانش كافي انجام نشود مي تواند باعث به وجود آمدن مشكلات فراواني در بخش بازسازي و نوسازي  شود.  مهمترين نكته اي كه قبل از بازسازي ساختمان بايد به آن توجه داشت اين است كه تمام اصول مربوط به آن سبك را بايد بشناسد و بعد وارد مرحله اجرايي شوند مثلا براي بازسازي يك اتاق كه قرار است از نقاشي هاي سورئال  الهام بگيرد اول بايد ديد كه اگر كارفما بعد از مدتي از اين سبك خسته و دلزده شد مي تواند تغييرات لازم را بدهد يا بايد از اول بازسازي را تكرار كند. بايد گفت نوع چيدمان و دكوراسيون بايد طوري پرداخته شود كه اگر بعد از مدتي كارفرما نياز به تغيير داشت خودش بتواند اين كار را به اجرا در آورد و دوباره كاري پيش نيايد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و با يك بازسازي درست زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

سبك سورئال در بازسازي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۷:۲۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي ساختمان يكي از مواردي است كه تأثير مستقيم بر ميزان نشاط رواني افراد ساكن ساختمان دارد و تنها دليل آن مي تواند اين باشد كه با بازسازي ساختمان محيط دچار تحول بسيار زيادي مي شود. اما چرا محيط هميشه نياز به تغيير دارد و با يك بازسازي خلاقانه مي تواند از نظر ارزشي بر كل ساختمان تأثير بگذارد؟ در دهه هاي اخير با توجه به گران شدن خانه ها اكثر مردم روي آورده اند به بازسازي تا همان ساختمان قديمي خود را با يك بازسازي درست و حرفه اي مدرن تر كنند و فضا و فرم را تغيير دهند. براي اين كار خيلي از افراد كار نوسازي ساختمان خود را به افرادي كه به صورت تجربي كار بازسازي ساختمان را اجرا مي كنند و اين مي تواند براي آن ها ضرر هاي بسيار زيادي را در پي داشته باشد زيرا در اين بخش از خدمات ساختماني علاوه بر تجربه بايد افرادي كه كار بازسازي را به اجرا در مي آورند و طرح هاي داخلي يا خارجي را مي كشند داراي علم كافي از معماري،روانشناسي،نقشه كشي و.. باشند تا بتوانند با دانش دست به كار بازسازي بزنند.از ملزومات كار بازسازي ساختمان اين است كه قبل از اينكه مهندسين معمار وارد مرحله طراحي سه بعدي شوند جلسه اي با كارفما برگزار شود و از او راجع به ميزان هزينه هايي كه ساختمان با آن روبه رو مي شود و از لزومات و يا نياز هاي او سؤال شود تا بعد از انجام بازسازي نارضايتي از بابت طرح كلي ساختمان و يا موارد همچون رنگ،مصالح و.. به وجود نيايد. براي اينكه بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود پيدا كنيد بهتر است با تيم مشاوران گروه كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي را دريافت كنيد تا بتوانيد درست ترين تصميم را از بابت بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

گوناگوني طراحي معماري در ايران

ايران، از معدود كشورهاي جهان است كه در طول تاريخ توانسته است با ويژگـيهـاي فرهنگي و جغرافيايي خود معماري و بازسازي متنوعي ايجاد كند .اين تنوع حتي در تقسيم بندي هاي جغراقيايي يـك منطقه و نوع بازسازي آن ها وجود دارد كه البته مي تواند بر نقش كلي شهر ها هم خوب باشد و هم بد. مثلا در بازسازي و معماري شهر ماسال و يا كندوان نوع خاصي از بازسازي را مي بينيم كه اين شهر ها را به يك منطقه توريستي تبديل كرده است اما در شهر هاي بزرگي مثل تهران كه به صورت بي رويه تمام ساختمان ها بدون در نظر گرفتن اصول معماري و بازسازي ساخته شده اند ظاهري بسيار زشت و ناآراسته به كل شهر بخشيده است.كلينيك ساختماني كارويس با هدف حال خوب بخشيدن به تمام ساختمان ها در نظر دارد كه تيم حرفه اي خود بازسازي ساختمان ها را به روشي درست به اجرا در آورد تا شهر از اين حال بد خارج شودروحيه اي دوباره بگيرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

جادوي محيط در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۵:۲۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

هوشمند سازي خانه از جمله كارهايي است كه اين روز ها در بخش بازسازي بسيار مورد توجه قرار گرفته است و اكثر كارفرمايان كه در خواست بازسازي ساختمان دارند راجع به اين سيستم بسيار كنجكاوند و مي خواهند بدانند دقيقا هوشمند سازي خانه به چه صورت است و چه ضرر ها و فوايدي دارد؟ بايد گفت در بازسازي ساختمان هاي جديد اگر كارفما بخواهد خانه خودش را هوشمند كند تا از راه دور نيز بتواند آن را كنترل كند هزينه هاي زيادي را بايد بپردازد و در كنار اين هزينه مي تواند خانه مدرن و هوشمند خود را داشته باشد كه ارزشش دو برابر قبل شده است. سيستم هوشمند سازي داخلي مي تواند در بخش هاي مختلف ساختمان نصب شود كه بايد گفت اين تنها با يك تيم حرفه اي بازسازي بايد به اجرا در بيايد تا ساختمان را دچار نقص هاي فني نكند، از جمله اين بخش ها مي توان به هوشمند سازيو كنترل سيستم هاي انتقال هوا، انتقال دما و حرارت، كنترل درب هاي ساختمان،كنترل درب كمد ها،سيستم روشنايي و غيره كه در بخش بازسازي مي تواند به صورت تخصصي بر روي همه اين موارد كار كرد. سيستم كنترل انرژي يا همان اي ام اس كه بر روي ساختمان توسط تيم بازسازي به كار برده مي شود باعث كاهش هزينه هاي شما در بخش هاي مختلف مي شود. از موارد ديگري كه مي تواند در بخش بازسازي ساختمان براي سيستم كنترل از راه دور يا همان هوشمند سازي مؤثر باشد كنترل درب و پنجره و يا لوازم برقي خطر ساز مانند اوتو و ديگر وسائل خانه است كه مي تواند تحت كنترل كارفما باشد و از همه نظر خيال اورا راحت كند. براي اين ساختمان يك سري اپليكيشن هايي وجود دارد كه مي تواند تمام اين موار را به شما نشان دهد مثلا اگر درب خانه شما باز باشد به شما اخطاري داده مي شود تا با همان سيستم درب را ببنديد و اين گونه از خطرات بسيار زيادي جلوگيري مي شود. براي اينكه از تمام بخش هاي خدمات بازسازي ساختمان اطلاع پيدا كنيد با تماس با شركت كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

نكات هوشمند سازي خانه در بازسازي

از نكاتي كه كه مي تواند بسيار مهم باشد و معمولا كسي در بخش بازسازي به آن اشاره اي نمي كند اين است كه اگر سيستم هوشمند سازي را كسي هك كند آيا مي تواند به تمام اطلاعات ساختمان شما وارد شود و شما را دچار مشكل كند؟ بايد گفت اين يك امر بديهي است زيرا در تمام سيستم هاي سري اگر كسي اطلاعت كافي داشته باشد مي تواند ساختمان شما را دچار دردسر كند ، اما تنها كاري كه شما بايد انجام دهيد اين است كه بعد از بازسازي ساختمان خود به هيچكس نگوييد كه ساختمان شما داراي  سيستم هوشمند سازي شده است زيرا هوشمند سازي هيچ نشانه و علامتي ندارد و اگر كسي نداند كه شما اين سيستم را در خانه به كار برده ايد  سؤاستفاده اي نيز از شما و خانه تان انجام نمي دهد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

هوشمند سازي خانه در بازسازي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۷:۴۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بعد از كار نماشويي ساختمان به در خواست كارفرما اگر نياز باشد يك رنگ آميزي كلي انجام مي شود و پيشنهاد شركت كارويس براي نماشويي اين ساختمان ها است كه از رنگ هايي استفاده شود كه مقاومت بالايي برخوردارند و در مدت طولاني عايق آب و مواد شيميايي و جرم هستند كه شايد كمي بر قيمت نماشويي شما اضافه شود اما تا مدت ها احتياج به نماشويي ساختمان نداريد و مي توانيد از زيبايي ساختمان خود لذت ببريد. وقتي يك ساختمان اول نماشويي و بعد رنگ آميزي مي شود دچار تغييرات بسيار محسوسي مي شود كه حتي مي تواند بر ارزش ساختمان شما تاثير زيادي داشته باشد و هم اينكه تاثيرات بسيار مثبت رواني بر اهالي آن خانه و حتي آن منطقه مي تواند داشته باشد. نماشويي ساختمان براي نماهايي كه رنگ شده اند  بايد بسيار دقيق به اجرا در آورده شود تا هيچ گونه آسيبي به سطح نما وارد نشود زيرا مواد شوينده در نماشويي ساختمان بسيار قوي هستند و مي توانند رنگ ساختمان را دچار پوسيدگي كنند،اما راه چاره براي نماشويي اين ساختمان ها چيست؟ براي نماشويي اين نوع نماها بايد از مواد شوينده با قدرت كمتر استفاده كرد و بيشتر دستگاه واتر جت براي اين نوع نماها مناسب است و دستگاه هاي مانند واتر سندبلاست براي اين نوع نماها توصيه نميشود. در اغلب ساختمان هاي با نماي رنگ شده نماشويي توسط تيم هاي غير متخصص انجام ميگيرد كه بد از مدتي دچار دلزدگي اهالي آن ساختمان مي شود اما اگر از همان اول از تيم حرفه اي استفاده شود مي تواند اطمينان خاطر بيشتري را به همراه داشته باشد ما به شما توصيه مي كنيم اول با تيم مشاوران نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان سولات خود را مطرح كنيد.

 

نماشويي ساختمان در تهران و كرج

بايد گفت كلينيك ساختماني كارويس در بخش نظارت و اجراي كار نماشويي ساختمان توانسته حتي در شهر هاي مانند بندر عباس نماشويي ساختمان را به اجرا در آورده اما به صورت تخصصي شعبه هاي خود را در شهر هاي مختلف ايران راه اندازي نكرده است اما به زودي آمادگي ايجاد شعبه هاي مختلف در اكثر شهر هاي ايران را دارد. تيم نماشويي ساختمان كارويس ارائه هر گونه خدمات ساختماني به شهر هاي تهران و كرج را دارد كه در كوتاه ترين زمان ممكن در دسترس شما خواهند بود. بايد گفت ارسال تيم خدمات نماشويي ساختماني كارويس كاملا رايگان است و هيچ گونه هزينه اي از شما گرفته نخواهد شد. تيم خدمات ساختماني كارويس با ابزار هاي نوين در بخش نماشويي ساختمان اين كار را با بهترين كيفيت به اجرادر خواهد آورد. ايجاد حال خوب به ساختمان ها هدف شركت خدمات ساختماني كارويس است كه براي اين هدف تمام تلاش خود را مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي ساختمان هايي كه رنگ شده اند را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

رنگ كردن نما بعد از نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۴:۰۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

هميشه نگراني ها و باور هاي غلطي از بابت خرابي و از بين رفتن سطح نما قبل از شروع كار نماشويي ساختمان در بين كارفرمايان وجود دارد،اما علت اين نگراني ها چيست و چرا هميشه عمل نماشويي ساختمان از بابت همين باور هاي غلط به تعويق مي افتد؟ بايد گفت  نماشويي ساختمان عملي است كه باعث استحكام و مقاومت نماي شما براي ساليان دراز مي شود زيرا با نماشويي تمام جرم و آلودگي ها از سطح نما زدوده و سطح نما درخشنده و تميز خواهد شد. اما اگر مي خواهيد سطح نمايتان آن درخشندگي اوليه را براي مدت طولاني تري داشته باشد بهتر است بعد از نماشويي ساختمان موادي مثل نانو يا رزين استفاده كنيد تا براي مدت زمان طولاني تري ساختمان زيبايي اش را حفظ كند و آلودگي و سياهي به سطح نما نرسد. پيچ رولپلاك كردن نما براي نما هاي سنگي مي تواند بسيار مؤثر باشد زيرا با اين عمل كه بعد از نماشويي ساختمان اتفاق مي افتد سطح نما تا مدت زيادي هيچ آسيبي نمي بيند و سنگ ها دچار شكستگي نميشوند. نماشويي ساختمان براي نما هاي شيشه اي شايد به نظر راحتر از بقيه نماها باشد اما اين گونه نيست زيرا در شستشوي اين نما بايد بسيار دقيق عمل كرد تا نما دچار خط و خش نشود و ضربه اي نبيند نماشويي نماهاي شيشه اي به طور حتم بايد به روش دستي به اجرا در آورده شود تا هيچ گونه لكه اي بر نما جا نماند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش نماشويي كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

آلودگي ها و جرم ها در نماشويي ساختمان

آلودگي ها و جرم ها انواع مختلفي دارند اما چه آلودگي هايي باعث آسيب به نماي ساختمان مي شوند و نما را دچار مشكل مي كنند؟ خيلي از افراد هستند كه با اين باور كه نماشويي ساختمان نمي تواند كمكي به نماي آلوده شان بكند ترجيح مي دهند نما را تعويض يا رنگ كنند و البته بسياري از افراد هستند كه با روش هاي نوين نماشويي ساختمان آشنايي كامل ندارند و همين امر باعث مي شود تا ساليان درازي نماي ساختمنشان با جلوه بسيار زشتي روبه رو شود و اين مي تواند بر روح وروان اهالي آن ساختمان بسيار متأثر باشد.  در شهر هاي بزرگ مثل پايتختها نوع آلودگي زيادتر است اما در شهر هاي كوچكي كه كارخانه هاي زيادتري دارند نوع آلودگي ها بيشتر است مثلا در شهري مثل اهواز كه در سال چندين بار گرد و غبار و بر روي نماي ساختمان ها مي نشيند نماشويي ساختمان بايد به تعداد دفعات زيادي نسب به شهر بزرگي مثل تهران انجام گيرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

باور هاي غلط در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۳:۳۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در بازسازي ساختمان به شيوه معماري فرانك گري معمار مشهور كانادايي آمريكايي كه در بخش بازسازي و نوسازي ساختمان بسيار شهرت دارد و شيوه هاي نوين او باعث شد تا تمام تابو و روش هاي سنتي معماري در هم آميزد و فصل جديدي از بازسازي ساختمان به نمايش در بيايد. فرانك گري از پشگامان عرصه معماري فولدينگ است كه به معناي در هم فرو رفتن يا در هم تنيده شدن كه در اكثر بازسازي هايش مشهود است. فرانك گري با در نظر گرفتن روحيات يك جامعه ي پيشرفته و مدرن، تمام اصول معماري از جمله نظم،تقارن،تناسب را زير پا بگذارد و با بازسازي درست نيازهاي يك جامعه مدرن را برطرف كند و باعث شگفتي شود. مصالحي كه غالباً در كارهاي او مشاهده مي‌شود صفحات فلزي زنجيرها و كابل‌ها و فولاد و به‌كارگيري پانلهاي مشبك است.فرم بازسازي به شكل تيز گوشه‌دار، صفحات متداخل، سطوح مواج و منحني را مي‌توان از عناصر ثابت كارگري دانست بناهاي تنديس وار، فرمهاي منحني، پلكان‌هاي خارجي، بازسازي با استفاده از مصالح نماي فلزي، پنجره‌هاي بي‌قاعده و مركزگريز از نشانه‌هاي كارهاي او مي‌توان برشمرد. بايد گفت شيوه معماري فرانك گري تا سال ها مورد انتقاد معماران مشهور دنيا بود زيرا آن ها اين روش بازسازي را بيشتر به مجسمه سازي تشبيه مي كردنند تا معماري و بازسازي ساختمان، اما تأثيري كه فرانك گري بر معماران جوان دهه هاي بعد از خودش گذاشت بسيار زياد بود و همين امر در بازسازي ساختمان هاي چند سال اخير در تمام شهر ها و كشورها دنيا بسيار مشهود است. معماري بي نظير او باعث شده تا افراد زيادي براي ديدن ساختمان هايي كه او بازسازي كرده بروند و اين بنا ها را از نزديك ببينند. براي اينكه از تمام بخش هاي خدمات بازسازي ساختمان اطلاع پيدا كنيد با تماس با شركت كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

مشكلات بازسازي ساختمان به شيوه معماري فرانك گري

حال فرض كنيد كه شما ساختماني داريد كه مي خواهيد به سبك معماري فرانك گري آن را بازسازي و يا نوسازي كنيد آيا اين عمل شدني است؟ در معماري و بازسازي ساختمان هاي به سبك فرانك گري شايد با به وجود آمدن فرم هاي جديد و ناب جلوه اي متفاوت به ساختمان شما دهد اما آيا مي شود در آن خانه احساس راحتي نيز كرد. با توجه به مصاحبه و اخبار هايي كه راجع به نوع معماري و بازسازي فرانك گري وجود دارد حتي او با توجه به مهارت بالايي كه در اين زمينه دارد ساختمان هايش كمي از لحاظ فرم داخلي دچار ضعف هايي است كه نمي توان منكر آن شد. اما الهام گرفتن از اين معمار بزرگ قرن ۲۱ مي تواند بسيار خوب باشد و استفاده از نوع ديد او به معماري و بازسازي براي ساختمان ها مي تواند گامي نو در اين بخش باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان به شيوه فرانك گري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۳:۴۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

خدمات نماشويي ساختمان از جمله خدمات ساختماني است كه اجراي آن ساده تر از آن چيزي است كه در ذهن اكثر كارفرمايان است، شايد بيش از يك دهه است كه روش هاي نوين نماشويي ساختمان جايگزين روش هاي سنتي و زمان بري شد كه كار نماشويي را با چالش هاي فراواني روبه رو مي كرد. مكان و شرايط جغرافيايي و جوي ساختمان ها نقش اساسي در تعيين نوع و ميزان نماشويي مورد نياز، جهت رسيدن به ظاهري بسيار زيبا و تميز دارند. بعنوان مثال در سطح كلانشهر هايي مثل تهران و مراكز صنعتي به علت آلودگي بيش از حد هوا و وجود باران هاي اسيدي و آلوده، به مرور زمان لايه اي از مواد جرم و سياهي روي سطوح جمع شده و باعث كثيف شدن آن مي شود و نماشويي ساختمان را دچار مشكلات فراوان مي كند. جنس اين لايه ها مي تواند از اكسيد نيتروژن، اكسيد سولفور، اسيد كربنيك و… باشد كه اگر به موقع نماشويي نشوند علاوه بر زشت شدن نماي ساختمان و سازه ها با نفوذ به لايه هاي زيرين باعث از بين رفتن تدريجي آنها مي شوند. با انجام عمليات نماشويي ساختمان تمامي اين آلودگي ها در مدت زمان بسيار كوتاه رفع خواهد شد. در مقايسه با ساير روش هاي ترميم يا جايگزيني نماي ساختمان نماشويي ساختمان به شدت اقتصادي و مقرون به صرفه مي باشد كه در عين كارايي بالا مدت زمان بسيار كمي را براي به انجام رساندن مي طلبد. به دليل قيمت مناسب و زمان انجام پاييني كه نماشويي با متدهاي جديد دارد، امروزه توجه خاصي به آن مي شود. شما مي توانيد با صرف هزينه اي نازل و مناسب در مدت زمان اندك نماشويي ساختمان خود را به اجرا در آوريد و حال ساختمانتان را خوب كنيد . البته ناگفته نماند كه انتخاب روشي مناسب در نماشويي بسيار حائز اهميت است، چرا كه در صورت در اعمال روشي نامناسب، نتيجه اي دلخواه نخواهيد گرفت. براي اينكه بتوانيد كار نماشويي خود را به بهترين نحو انجام دهيد بهتر است قبل از شروع كار با تيم مشاوران نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را بپرسيد و با خيال راحت نماشويي ساختمان خود را انجام دهيد.

 

با چه موادي آلودگي ها را از ساختمان مي زدايند؟

مواد شوينده به دو دسته ي اسيدي و قليايي تقسيم مي شوند. بيشترين موادي كه در كار نماشويي ساختمان استفاده مي شوند (ديسكلر) و (سيليس) است، ديسكلر در نماشويي ساختمان يك ماده اسيدي است كه باعث مي شود تمام آلودگي از سطح نماي شما زدوده شوند و با توجه به اسيدي بودن اين ماده هيچ گونه آسيبي به سطح نماي شما نمي زند. از ديگر مواد شوينده سيليس است كه ماده شوينده اي است كه در روش واتر سند بلاست براي نماهاي سنگي،آجري، سراميكي استفاده مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان  و به كار بردن بهترين مواد شوينده كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

خدمات نماشويي ساختمان با بهترين كيفيت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۴:۰۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي نماشويي برج ها و ساختمان هاي چند طبقه كه داراي ارتفاعات زياد هستند نماشويي با چه روش هايي امكان پذير است؟ براي دريافت اين سؤال بهتر است تا آخر اين مقاله از نماشويي ساختمان همراه ما باشيد. براي نماشويي برج ها از دستگاهي به نام كلايمبر استفاده مي شود كه از جمله دستگاه هايي است كه براي ساختمان هايي با ارتفاع زياد مثل برج ها و يا سد ها و… فرد متخصص شستشو نماي ساختمان كه مي خواهد از طناب آويزان شود اول به اين دستگاه نماشويي وصل شده و بعد از بالا تا پايين ساختمان را طبقه به طبقه شستشو مي كند، اين دستگاه يكي از ابزار هاي نماشويي ساختمان است كه معمولا از كارخانه جات صنعتي به صورت روزانه اجاره گرفته مي شود زيرا نگه داري،حفاظت و سرويس اين دستگاه بسيار پيچيده و تخصصي است و بايد حتما از آن اطمينان كامل داشت تا خدايي ناكرده خسارات جاني به هيچ كدام از افراد تيم نماشويي ساختمان وارد نشود. براي برج و ساختمان هاي چند طبقه استفاده از داربست بين طبقات مي تواند كمك بسيار زيادي به فرد كارشناس نماشويي ساختمان بكند زيرا اگر نماشويي با راپل يا همان طناب به اجرا در آورده شود بايد يك مكاني براي استراحت ميان طبقات فراهم شود تا فرد كارشناس با توانايي بالاتري به كار خود ادامه دهد، شايد برايتان سؤال شود چه نوع داربستي ميان طبقات وصل مي شود؟ بايد گفت يك داربست فلزي بايد ميان هر ۵ تا ۷ طبقه نصب شود تا فرد نماشويي بعد از شستن اين طبقات براي بازيابي انرژي خود استراحتي در ميان اين داربست ها انجام دهد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران نماشويي شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تعرفه ها و تخفيف ها براي نماشويي برج ها و ساختمان هاي چند طبقه

هر شركت نماشويي براي خود يك سري تعرفه ها و تخفيف هاي از پيش تعيين شده دارد كه براي يك سري ساختمان هاي خاص به اجرا در مي آورد، شركت كارويس در بخش نماشويي ساختمان با قرار دادن يك سري تخفيف ها و تعرفه ها براي ساختمان هايي با متراژ بالا كار را براي مديران اين ساختمان ها راحت تر كرده است و با كاهش چمگير هزينه ها كه به نصبت متراژ محاسبه مي شود نماشويي را براي اين برج ها به اجرا در مي آورد لازم به ذكر است كه قيمت نماشويي براي ساختمان هاي معمولي از متري ۲،۰۰۰ تا متري ۸،۰۰۰ تومان است كه به نصبت ميزان آلودگي و جرم نما مي تواند متفاوت باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي و پاكيزگي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي برج ها و ساختمان هاي چند طبقه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۷:۵۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 35
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4366
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ