كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

خدمات نماشويي از جمله خدمات ساختماني است كه اجراي آن ساده تر از آن چيزي است كه در ذهن اكثر كارفرمايان است، شايد بيش از يك دهه است كه روش هاي نوين خدمات نماشويي جايگزين روش هاي سنتي و زمان بري شد كه خدمات نماشويي را با چالش هاي فراواني روبه رو مي كرد. مكان و شرايط جغرافيايي و جوي ساختمان ها نقش اساسي در تعيين نوع و ميزان خدمات نماشويي مورد نياز، جهت رسيدن به ظاهري بسيار زيبا و تميز دارند.

 

خدمات نماشويي در سطح كلان شهر ها

در سطح كلانشهر هايي مثل تهران و مراكز صنعتي به علت آلودگي بيش از حد هوا و وجود باران هاي اسيدي، به مرور زمان لايه اي از مواد جرم و سياهي روي سطوح نماي ساختمان جمع شده و باعث كثيف شدن آن مي شود وخدمات نماشويي را دچار مشكلات فراوان مي كند.جنس اين لايه ها مي تواند از اكسيد نيتروژن، اكسيد سولفور، اسيد كربنيك و…باشد كه اگر به موقع خدمات نماشويي براي آن ها به اجرا در آورده نشود علاوه بر زشت شدن نماي ساختمان و سازه ها با نفوذ به لايه هاي زيرين باعث از بين رفتن تدريجي آنها مي شوند. با انجام خدمات نماشويي ساختمان تمامي اين آلودگي ها در مدت زمان بسيار كوتاه رفع خواهد شد. در مقايسه با ساير روش هاي ترميم يا جايگزيني نماي ساختمان خدمات نماشويي ساختمان به شدت اقتصادي و مقرون به صرفه مي باشد كه در عين كارايي بالا مدت زمان بسيار كمي را براي به انجام رساندن مي طلبد. به دليل قيمت مناسب و زمان انجام پاييني كه خدمات نماشويي با متدهاي جديد دارد، امروزه توجه خاصي به آن مي شود. شما مي توانيد با صرف هزينه اي نازل و مناسب در مدت زمان اندك نماشويي ساختمان خود را به اجرا در آوريد و حال ساختمانتان را خوب كنيد.البته ناگفته نماند كه انتخاب روشي مناسب در خدمات نماشويي بسيار حائز اهميت است، چرا كه در صورت در اعمال روشي نامناسب،نتيجه اي دلخواه نخواهيد گرفت.

 

هزينه خدمات نماشويي ساختمان

 

در امر خدمات نماشويي ساختمان با در نظر گرفتن ۱)ميزان آلودگي ۲)متراژ طول و عرض ساختمان ۳)جنس نما هزينه، نهايي خدمات نماشويي ساختمان محاسبه مي شود. براي اطلاعات بيشتر از هزينه هاي نماشويي ساختمان مقالات خدمات نماشويي ساختمان كارويس مراجعه كنيد و يا از مشاوران ما كه به صورت ۲۴ ساعته آمادگي پاسخ به شما را دارند كمك بگيريد.

 

روش هاي ارائه خدمات نماشويي ساختمان

شايد برايتان سؤال شود كه خدمات نماشويي ساختمان با چه روش هايي به اجرا در مي آيد و آيا اين روش ها از خدمات نماشويي ساختمان مي تواند براي ساختمان ضرر داشته باشد؟ بايد گفت روش هاي ارائه خدمات نماشويي به دو بخش كلي تقسيم مي شود

 

۱)خدمات نماشويي براي سازه هاي ظريف و حساس مانند نماي كامپوزيت،شيشه،اچ پي ال

 

۲)خدمات نماشويي براي سازه هاي خشن كه نياز به شستشوي پر فشار دارند مانند نماي سنگ،آجر،سيمان،بتن

 

خدمات نماشويي ساختمان به صورت آنلاين

 

در خدمات نماشويي ساختمان ارائه روش هاي سريع به مشتري يكي از موارد ضروري است كه براي اين كار استفاده از  متد هاي پيشرفته مثل دسترسي آنلاين براي كار خدمات نماشويي ساختمان مي تواند راه كار مناسب تري  باشد و رضايت مشتري را بيشتر جلب كند . براي سهولت در اجرا و ارائه خدمات نماشويي ساختمان به صورت آنلاين توصيه ما اين است كه وارد سايت هاي معتبر خدمات نماشويي ساختمان شويد و سفارشات خود را وارد كنيد و منتظر بمانيد تا عمليات شما با موفقيت انجام شود و در كمتر از ۵ دقيقه مي توانيد سفارش خود را ثبت و منتظر بمانيد تا تيم متخصص خدمات نماشويي ساختمان راهي منزل شما شوند. براي خدمات نماشويي ساختمان به صورت آنلاين مثل بقيه خدمات آنلاين شايد كمي ترس داشته باشيد كه مبادا كار خدمات نماشويي ساختمان شما به تعويق بيوفتد و يا دچار مشكل بشود اما شركت كارويس با استفاده از پرسونل مشخص و ماهر خود در زمينه خدمات نماشويي به صورت آنلاين و به كار بردن از بهترين روش ها هم در تسريع كار هم استفاده از بهترين تيم متخصص كار خدمات نماشويي ساختمان شما را به بهترين نحو انجام مي دهد.

 

كيفيت سرويس دهي در خدمات نماشويي ساختمان

 

با توجه به اينكه اين روز ها مردم اكثرا از خدمات آنلاين براي ثبت سفارشات خود اقدام مي كنند ارائه خدمات نماشويي در مدت زمان كم و صحولت در فرم ثبت سفارش سايت بسيار مهم است، از ديگر موارد مي توان به وظيفه شناسي تيم اعزام شده براي  خدمات نماشويي ساختمان است كه بايد با رعايت دقيق زمان به موقع سر ساختمان حاضر باشند و به موقع نيز كار را به كارفرما تحويل دهند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي  خدمات نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

بازديد رايگان در خدمات نماشويي ساختمان

 

در كار نماشويي يكي از عوامل مهم نوع ارائه خدمات توسط شركتي است خدمات نماشويي ساختمان را به صورت حرفه اي به اجرا در مي آورد و در اين مورد بايد گفت شركت كارويس با نيم قرن سابقه در زمينه خدمات ساختماني با تشكيل تيم حرفه اي از افراد متخصص و كارشناسان تحصيل كرده در حوزه ي خدمات نماشويي ساختمان، در كمترين زمان تيم نماشويي خود را به صورت رايگان براي شما ارسال مي كند و همچنين كارشناس خدمات را نيز مي فرستد تا ساختمان شما را بازديد و آناليز كند تا بتواند درست ترين تصميم را از بابت روش خدمات نماشويي ساختمان شما بگيرد. بايد گفت ارسال خدمات نماشويي ساختمان براي شهرستان ها رايگان نيست و هزينه هاي رفت و آمد و حتي اقامت از كارفرما گرفته مي شود.

 

خدمات نماشويي ساختمان كارويس

 

كارويس مفتخر است كه از بين تمام شركت هاي فعال در حوزه خدمات نماشويي ساختمان توانسته پروژه هاي بزرگي را در سرتاسر كشور به خوبي به اتمام برساند و اولويت و رهبري خود در اين صنف را حفظ كند. خدمات نماشويي ساختمان كارويس به دو روش آنلاين و آفلاين در دسترس مردم عزيز كشورمان قرار دارد.

 

خدمات نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۷:۵۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي نماشويي تابلو يا سردر مغازه ها و فروشگاه ها بايد از چه روش هايي استفاده كرد؟ دغدغه اكثر مغازه داران و يا اورگان هايي كه كه داراي سردر يا تابلو هستند اين است كه با وجود آلودگي و جرم اين تابلو ها آيا عمل نماشويي ساختمان منطقي است يا تعويض اين تابلو ها مي تواند بهتر باشد. بايد گفت نماشويي ساختمان براي تابلو ها و سردر هاي مغازه ها يا فروشگاه ها و الباقي اورگان ها با روش هاي ساده و نرم نماشويي مي شود، روش هاي ساده و نرم براي نماهايي است كه حساست بالايي دارند و بايد با دقت بسيار زيادي نماشويي بشوند. استفاده از تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت براي نماشويي اين نوع نماها بسيار مناسب است. منظور از مواد شوينده كم قدرت موادي همچون ريكا و مواد شوينده چند منظوره هستند و با ابر و يا دستمال هاي فوق العاده ظريف يا دستمال هاي نانو براي شستشوي اين نوع نما ها به كار مي رود. تابلو ها يا سردر ها براي جذب مشتري بسيار مهم و تأثير گذار اند و اين به دليل رو به رو بودن با سطح چشم مشتري در نگاه اول است. براي دفع آلودگي اين تابلو ها بهتر است هر سه ماه  يك بار نماشويي آن ها به اجرا درآورده شود تا جرم و سياهي به سطح اين نوع نماها نفوذ نكند. با توجه به هزينه بر بودن تعويض تابلو مغازه ها و فروشگاه ها بهتر است عمل نماشويي در دوره هاي زماني بسيار كوتاه به اجرا در آورده شود تا نماي شما هميشه زيبا و تميز بماند. براي اينكه  بيشتر راجع به نماشويي ساختمان بدانيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را به صورت كاملا رايگان بپرسيد تا با نماشويي و نحوه اجراي آن بيشتر آشنا شويد، در ضمن كارشناسان نماشويي ما در كارويس درست ترين روش را براي بهتر كردن نماي ساختمان شما معرفي خواهند كرد.

 

نحوه برآورد هزينه هاي نماشويي تابلو ها

 

قيمت هاي نماشويي ساختمان از متري۵٫۰۰۰ تا متري۱۲٫۰۰۰ تومان است كه براي هر ساختمان با هر نوع از نما و هر مقدار آلودگي متفاوت خواهد بود. براي نماهايي با متراژ بالاي ۵۰۰ متر شركت خدمات ساختماني كارويس تعرفه هايي قرار داده است كه اين تعرفه ها شامل تخفيف براي قيمت نهايي نماشويي ساختمان است. نماشويي براي نماهايي با متراژ كم همانند تابلو و سردر مغازه ها بر حسب متر قيمت گزاري نمي شود و اين نوع نما به صورت كلي و با توجه به روش ها و ميزان استفاده از مواد شوينده اي كه براي آن به كار مي رود برآورد مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي تابلو مغازه ها و فروشگاه ها


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۳:۵۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي يك حمام مي تواند نقاط قوت و ضعف زيادي داشته باشد اما در قدم اول شما بايد بدانيد كه مي خواهيد براي اين بخش از ساختمان خود چقدر هزينه كنيد و مي خواهيد در بازسازي اين بخش از ساختمان چه مصالحي را به كار ببريد و آيا در طرح حمام خود ايده هايي داريد كه بتواند به معمار طراح كمك كند؟ همه اين سؤال ها را از خود بپرسيد و بعد بازسازي حمام ساختمان خود را آغاز كنيد. براي پيدا اينكه بهترين ايده را براي بازسازي حمام خود پيدا كنيد ما براي شما از چند نمونه طرح هاي به اجرا در آورده شده توسط مهندسين معمار مطرح در سراسر دنيا مي گوييم تا شما بتوانيد به ذهني خلاق تر بازسازي حمام خود را آغاز كنيد.

 

شايد قبل از آغاز بازسازي بخشي از ساختمان مثل حمام، ديدن يك تصوير بتواند به شما خيلي كمك كند شايد هم خودتان با جمع كردن كاتالوگ هاي مجلات و روزنامه ها توانسته ايد چند ايده جالب براي خود پيدا كنيد اما بايد اين نكته را بدانيد كه در بازسازي استحكام اصل و پايه است و هميشه اين نكته را بايد در نظر بگيريد كه آيا اين ايده با توجه به مكان و شرايطي كه در ساختمان شما وجود دارد امكان پذير است يا خير،زيرا در بازسازي بخشي مثل حمام نكات ريزو درشتي هستند كه بايد به آن ها توجه كرد.ديواره ي حمام بايد به گونه اي باشد كه مانع نفوذ آب شود و استحكام آن بايد طوري باشد كه از ترك و پوسيدگي جلوگيري كند. اين ها نكات بسيار مهم در بازسازي هستند كه يك معمار با در نظر گرفتن همه ي اينها طرح و يا ايده شما را نهايي و به اجرا در مي آورد. سبك ها در بازسازي به دو بخش اصلي سنتي و نوين تقسيم مي شود كه البته سبك تركيبي نيز به تازگي طرفداران خاص خود را پيدا كرده است. براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي حمام و نوسازي ساختمان با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي و نوسازي ساختمان خود بگيريد.

 

خريد مصالح در بازسازي حمام

خريد مصالح اگر توسط تيم بازسازي صورت بگيرد بنا به نظر مستقيم كارفرما بايد باشد زيرا اگر به نظر كارفما نباشد مي تواند ضرر هاي زياد مالي و مشكلات فراواني را به وجود بياورد. مثلا براي خريد كاشي يا سنگ براي ديوار مي توان به كارفما اين اطلاع را داد كه با ميزان بودجه اي كه در اختيار دارد چه نوع مصالحي با چه ويژگي هايي مناسب تر است. در بازسازي حمام بهتر است از كاشي يا سنگ هاي رنگ روشن و سرد استفاده كرد رنگ هايي با ته مايه آبي،سفيد،سبز تا در آن فضا حس آرامش بيشتري به وجود بيايد.

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

چند نمونه جالب از بازسازي حمام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۹:۴۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد شما نيز از آن دسته افراد هستيد كه تصورتان از نماشويي ساختمان داربست هاي بسيار خطرناك است كه مي تواند زندگيتان را براي مدتي مختل كند، و شايد اين تصور بسيار قديمي است كه باعث مي شود كه اكثر ساختمان ها در تهران و شهرستان هاي پر از آلودگي و جرم باشند. با توجه به پيشرفت تكنولوژي در تمام موارد زندگي، نماشويي نيز پيشرفت هاي بسيار زيادي كرده است. روش ها و دستگاه هاي بسيار زيادي اختراع شده اند كه كار نماشويي ساختمان را بسيار راحتر از قبل كرده اند. بايد گفت با توجه به وجود آمدن ساختمان هاي چندين طبقه در كلان شهر ها و لزوم رفع آلودگي و جرم از آن ها بسيار را فكر انداخت تا روش هاي مطمئن و آسان براي نماشويي پيدا كنند. استفاده از طناب در نماشويي از جمله راه كار هايي بود كه توانست نماشويي را بسيار ساده تر از قبل كند و در زمان و هزينه هاي جانبي تأثير بسزايي بگذارد.براي روش كار با طناب افراد بايد به صورت تخصصي آموزش ببينند و دوره هاي بين المللي اين كار را بگذرانند تا براي اجرا كار نماشويي خطري جان آن ها را تهديد نكند. براي روش هاي كار با طناب از وسائل و ابزار آلات صخره نوردي استفاده مي شود كه بايد قبل از آغاز كار نماشويي به صورت كاملا تخصصي چك شوند تا خدايي ناكرده اتفاق ناگواري براي تيم نماشويي به وجود نيايد. قدرت بدني افراد در اين زمينه بسيار مؤثر است زيرا كار نماشويي از جمله كار هاي بسيار سخت است كه نياز به چابكي و انرژي و توان بالاي بدني دارد. براي پيدا كردن بهترين تيم نماشويي ساختمان با افراد آموزش ديده بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد كه به صورت بيست و چهار ساعته آماده ارائه خدمات نماشويي ساختمان به شما هموطنان عزيز هستند.

 

هزينه ها و لزومات نماشويي بدون داربست

 

شايد فكر كنيد هزينه هاي نماشويي بدون داربست زياد تر از نماشويي ساختمان با داربست مي شود اما بايد گفت در روش نماشويي با داربست علاوه بر خطرات بسيار زيادي كه داراست هزينه ها را نيز بالا مي برد زيرا اجاره داربست و نصب آن هزينه ها را به شدت بالا مي برد اما در روش استفاده از طناب هزينه ها كمتر و زمان نماشويي به شدت كم مي شود. از جمله لزومات كار نماشويي ساختمان وجود برق سه فاز در محل مورد نظر است كه اگر اين مورد وجود نداشته باشد بايد از دستگاه هاي بنزيني استفاده كرد كه هزينه آن به صورت جداگانه محاسبه مي شود. از ديگر لزومات كار نماشويي اين است كه آب فشار قوي بايد در محل وجود داشته باشد زيرا دستگاه هاي نوين نماشويي به فشار زياد آب احتياج دارند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي بدون داربست توسط افراد آموزش ديده


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۲:۳۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماي كامپوزيتي جزو معدود نماهايي است كه در هنگام نماشويي بايد با دقت و ظرافت بسيار زيادي اين كار را به اجرا در آورد زيرا نماشويي براي نماي كامپوزيتي اگر با دقت به اجرا درآورده نشود مي تواند آسيب هاي بسيار جدي به نما بزند و نما را از بين ببرد. در ساختمان هايي كه نمايشان از كامپوزيت است بايد از مواد شوينده كم قدرت استفاده كرد تا با نماشويي اين نما از بين نرود. مواد شوينده اي كه براي نماي كامپوزيتي استفاده مي شود ريكا،مواد شوينده چند منظوره است كه شايد در نگاه اول كارفما را شوكه كند اما بايد گفت اگر در نماشويي از مواد شوينده با قدرت زياد تر استفاده شود مي تواند نما را سوراخ و سياه كند. نماي كامپوزيتي جزو نماهايي است كه خيلي زود دچار زنگ زدگي و جرم هاي خورنده مي شود زيرا اين نما بسيار آسيب پذير و ضعيف است و توصيه شركت كارويس براي ساختمان هايي كه جنس نمايشان كامپوزيت است و مي خواهند عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در آورند اين است كه به هيچ عنوان به تيم نماشويي اجازه ندهند كه از مواد شوينده پر قدرت استفاده كنند. . براي اينكه بخواهيد كار نماشويي ساختمان را انجام دهيد براي پي بردن به همه نكات مهم آن، بهتر است با مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و از مشاوره رايگان متخصصين ما بهره مند شويد و بعد از آن با اطمينان خاطر نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

چند وقت يكبار بايد نماشويي براي نماي كامپوزيتي به اجرا در آورده شود؟

همانطور كه در كل شهر مي بينيد در خيلي از ساختمان هاي جديد از كامپوزيت به عنوان پوشش نهايي نماي ساختمان استفاده شده و آلودگي هاي شهري و فصلي نماي ساختمان را دچار آلودگي هاي سطحي و غير سطحي كرده است. اما چرا؟

 

 

نماشويي ساختمان بايد در هر فصل انجام گيرد زيرا در هر فصل ما شاهد تغييرات جوي هستيم كه هر كدام از آن ها باعث ايجاد آلودگي بر روي نماي كامپوزيتي مي شود و همين امر ضرورت نماشويي ساختمان را ايجاد ميكند. نماشويي ساختمان هم ميتواند چهره شهر را زيبا تر كند هم باعث ميشود افرادي كه در آن ساختمان زندگي مي كنند احساس بهتري داشته باشند. از طرفي اين فرآيند استحكام و دوام نماي ساختمان شما را دوچندان مي كند زيرا در صورت عدم نماشويي ساختمان ، آلودگي هاي موجود بر روي سطح كامپوزيت رسوب كرده و باعث از بين رفتن آن خواهد شد. نماشويي ساختمان براي نماي كامپوزيتي به نسبت بقيه نما ها كمي مشكل تر است زيرا اين نوع نماها جرم و آلودگي بيشتري را به خود ميگيرد و از اين رو باعث زودتر كثيف شدن نماي ساختمان مي شود، از اين رو معمولا نماهاي كامپوزيتي وقت و زمان بيشتري براي نماشويي ساختمان مي طلبد تا به زيبايي ظاهري و تميزي فوق العاده اي برسد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماي كامپوزيتي،ظرافت در نماشويي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۹:۴۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي نماشويي ساختمان با طناب تعرفه هايي وجود دارد كه در اين بخش از مقالات كارويس براي شما خواهيم گفت. در نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما از روش هاي به خصوصي استفاده مي شود كه هر كدام از اين روش ها با يك نوع دستگاه نماشويي و با يك نوع مواد شوينده خاص نماشويي مي شود. براي نماهاي چند طبقه و آپارتمان ها يا برج ها از طناب(راپل) براي شستشوي نما استفاده مي شود، زيرا در نماشويي اين نوع ساختمان ها بايد با دقت فرد راپل كار بايد با از بالا تا پايين ساختمان را نماشويي كند تا ساختمان به آن تميزي اوليه برگردد. مدت زمان زيادي است كه نماشويي ساختمان با روش هاي قديمي يا همان كار با داربست تقريبا منسوخ شده است، و اين تنها به دليل اين است كه كار با داربست بسيار زمان بر است كه هزينه هاي جانبي نماشويي را بسيار بيشتر مي كند. نماشويي ساختمان با طناب يا همان راپل توسط افراد آموزش ديده كه داراي مدرك بين المللي ايراتا هستند به اجرا در آورده مي شود، بايد گفت اين افراد بايد قدرت بدني بسيار بالايي داشته باشند و نيز ترسي از ارتفاع نداشته باشند. افرادي كه در بخش نماشويي با طناب فعاليت مي كنند با توجه به خطرات بسيار زيادي كه اين كار به همراه دارد بايد توسط شركتي كه با آن ها قرار داد بسته بيمه بشوند و از دستگاه هاي بسيار ايمن و مطمئن براي نماشويي ساختمان استفاده كنند، تيم هاي حرفه اي ناشويي ساختمان تمام اين نكات را به خوبي رعايت مي كنند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش نماشويي كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

هزينه هاي نماشويي ساختمان با طناب

 

هميشه اولين سؤال كارفرمايان اين است كه هزينه نهايي نماشويي ساختمانشان به چه صورت خواهد بود و بر اين باورند كه اگر هركدام از تيم هاي نماشويي ساختمان به آن ها تعرفه و هزينه كمتري را ارائه دهند، بهتر است كار را به آن ها بسپارند اما بايد گفت نماشويي ساختمان بايد بسيار با دقت و توسط كارشناسان حرفه اي به اجرا در آورده شود و اگر از افراد غير حرفه اي استفاده مي تواند ضرر هاي بسيار زيادي را به آن اهالي آن ساختمان برساند. كار نماشويي ساختمان به گونه اي است كه بايد با مواد شوينده مخصوص هر جنس از نما استفاده كرد زيرا سطح نما داراي بافت بسيار ظريفي است و اگر كه با مواد شوينده غير استاندارد استفاده شود مي تواند سطح نما را خراب و آسيب هاي بسيار جدي را به آن وارد كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

تعرفه نماشويي ساختمان با طناب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۸:۳۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

هميشه نگراني ها و باور هاي غلطي از بابت خرابي نماي داخلي و خارجي قبل از شروع كار بازسازي ساختمان در بين كارفرمايان وجود دارد ،اما علت اين نگراني چيست و چرا عمل بازسازي ساختمان از بابت همين باور هاي غلط به تعويق مي افتد؟ بايد گفت بازسازي ساختمان باعث از بين رفتن نقاط كم استفاده و به وجود آمدن نقاط پر كاربرد مي شود در بازسازي مي توانيد با ميل شخصي خودتان مكان مورد علاقه تان را بسازيد و در مكاني كه وقت بيشتري را مي گذرانيد احساس دلپذير تري داشته باشيد. در بخش هايي از ساختمان مانند لوله هاي آب و فاضلاب و سيم كشي هاي برق كه در بافت داخلي ديوار به كار رفته است و امكان خرابي يا پوسيدگي در آن وجود دارد اگر به موقع عمليات بازسازي به اجرا در نيايد مي تواند افراد ساكن در آن ساختمان را دچار مشكلات فراوان و خطرات جبران ناپذير كند. در شهر هاي شلوغ و مكان هاي پر رفت و آمد آلودگي صوتي مي تواند يكي از مشكلات بزرگي باشد كه براي رفع آن بايد از پنجره هاي دو جداره و به كار بردن مصالح خاص در ديوار ها استفاده كرد، بازسازي براي ساختمان هاي چند طبقه و يا آپارتمانها و برج هاي بايد تنها از بازسازي نماي داخلي ،ديوار هاي غير باربر باشد اما براي ساختمان هاي يك يا دو طبقه مي شود با تخليه بخش هاي مختلف آن مي توان ساختمان را از نو ساخت و شكلي جديد به آن بخشيد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش بازسازي كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

عايق  بندي در بازسازي ساختمان به چه صورت است؟

 

بايد گفت در بازسازي ساختمان از راه حل هاي زيادي وجود دارد تا ساختمان را عايق صدا كرد كه يكي از اين روش هاي نوين استفاده از پنل آكوستيك در بازسازي ساختمان است و روش ديگر استفاده از كفپوش هاي عايق صداست كه به راحتي مي تواند براي ساختمان هاي آپارتماني كه صداي طبقات پاييني آزارشان مي دهد استفاده شود. روش دوم عايق بندي در بازسازي ساختمان عايق شدن ساختمان در مقابل حرارت است كه بايد گفت اين مورد بيشتر در ساختمان هايي كه در مناطق جنوبي كشورمان زندگي مي كنند مي تواند استفاده شود از انواع عايق هاي حرارتي مي توان به عايق هاي انباشتني: كه با استفاده از پشم شيشه و پشم سنگ و در ملات هايي تشكيل شده از مواد پلي استالين كه مي تواند ساختمان را از حرارت و گرما محافظت كند در بخش عايق حرارتي در بازسازي ساختمان مي توان از يك سري مصالح همچون تخته چوب پنبه فشرده، پرليت،شيشه اسفنجي است كه در ساختمان مي توان استفاده كرد تا ساختمان را از حرارت محافظت كرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

باور هاي غلط در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۷:۳۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در بازسازي براي ساختمان هايي كه مي خواهند در بخش پشت بام خود يك باغ زيبا و سبز ايجاد كنند بايد يك سري نكات را رعايت كنند كه تا در آن محيط احساس بهتري داشته باشند. در بخش بازسازي براي آپارتمان هاي چند طبقه بايد اين نكته را در نظر گرفت كه در قسمت پشتباشمان سيستم آب رساني پر قدرت وجود دارد يا نه، در بازسازي بخش پشت بام بايد در قدم اول ديوار ها را تا حدود يك متر يا يك متر و نيم بالا برد تا در زمينه حفاظت براي افراد خردسال و ديگر افراد تمام پيشگيري ها انجام شود. بايد گفت با ايجاد روف گاردن در بازسازي به ارزش ساختمان شما افزوده مي شود، هرچقدر شما در اين بخش از ساختمان با ايده هاي تازه يك فضاي زيبا ايجاد كنيد مي توانيد با مبلغ بالاتري ساختمان خود را براي فروش بگذاريد. از وسائل تزييني كه در بازسازي روف گاردن استفاده مي شود شامل: درختچه، درختان گلدار،سنگ هاي تزييني،موزاييك كاري و يا سنگ كاري در مسير رفت و آمد،نور پردازي خاص،آبنماي مصنوعي و يا حوض كوچك،نرده چوبي و.. است. براي ايجاد روف گاردن در بازسازي بايد در نظر داشت كه آبياري به سقف ساختمان آسيبي وارد نكند،شايد بهتر باشد قبل از آغاز عمليات بازسازي پشت بام را قير اندود كرد تا از نشتي سقف جلوگيري شود. براي اطلاع از هزينه هاي روف گاردن ، باغچه در پشت بام ، آلاچيق هاي بزرگ و كوچك روش هاي بازسازي ساختمان بهتر است با تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد كار بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت آغاز كنيد.

 

نكات مهم روف گاردن در بازسازي

بايد گفت خاكي كه براي درخت هاي پشت بام به كار مي رود بايد قابليت جذب آب بسيار بالايي داشته باشد، خاك در روف گاردن بايد داراي مواد غذايي باشد كه با گذشت زمان علاوه بر بهبود دانه بندي بتواند نياز گياهان را به مواد غذايي مرتفع نمايد. در بازسازي اين بخش از ساختمان بايد تمام اين نكات را رعايت كرد و انجام اين امور را به دست افراد حرفه اي و متخصص بازسازي سپرد. تقسيم وزن در بازسازي روف گاردن بسيار مهم است، بايد تمام درختان و يا آلاچيق و ديگر موارد به صورت كاملا مساوي در پشت بام پخش شوند تا وزن در يك نقطه از ساختمان باعث بروز ترك و يا مشكلات ديگر نشود.

 

هزينه هاي كلي بازسازي  يك ساختمان شامل چند بخش مي شود؟

 

۱) هزينه هاي مربوط به بازسازي نماي خارجي: مثل تعويض درب و پنجره، تغيير كلي متريال نما، بازسازي حياط خانه ،تبديل پشت بام معمولي به  roofgardenو قرار دادن فضاي مناسب براي تفريحات اهالي آن ساختمان ۲) هزينه هاي مربوط به بازسازي نماي داخلي: مثل تعويض درب و پنجره هاي داخلي، تخريب و برداشتن ديوار هاي غير باربر، تعويض ويا تغيير در متريال نما و يا قرار دادن كاغذ ديواري به جاي رنگ كردن،قرار دادن كمد هايي كه در مكان درست به كار مي روند،تبديل آشپزخانه ساده و معمولي به آشپزخانه اوپن و يا جزيره، تغيير كاربردي يك اتاق به اتاق كار يا خانه بازي كودك و… ۳) هزينه هاي مربوط به بازسازي تأسيسات داخلي ساختمان: مثل تعويض سيم هاي برق و يا تعويض لوله كشي هاي آب و فاضلاب در امر نوسازي ساختمان. بايد گفت هر كدام از اين هزينه هاي بازسازي به در خواست كارفرما اجرا مي شود و هزينه هاي تقريبي آن هم برآورد و به او گزارش داده مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

روف گاردن در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۶:۴۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار بازسازي ساختمان ساختمان يكي از عوامل مهم نوع ارائه خدمات توسط شركتي است كه بازسازي ساختمان را به صورت حرفه اي به اجرا در مي آورد و در اين مورد بايد گفت شركت كارويس با نيم قرن سابقه در زمينه خدمات ساختماني با تشكيل تيم حرفه اي از افراد متخصص و كارشناسان تحصيل كرده در حوزه ي خدمات ساختماني، در كمترين زمان تيم بازسازي ساختمان خود را به صورت رايگان براي شما ارسال مي كند و همچنين كارشناس مربوطه را نيز مي فرستد تا ساختمان شما را بازديد و آناليز كند تا بتواند درست ترين تصميم را از بابت روش بازسازي ساختمان شما بگيرد. با توجه به اينكه شركت خدمات ساختماني كارويس در حال حاضر تنها شعبه هاي خود را در شهر تهران دارد اما پس از درخواست هاي فراوان از شهرستان ها به صورت محدود خدمات خود را به شهرستان ها هم ارسال مي كند كه بايد گفت ارسال خدمات بازسازي ساختمان براي شهرستان ها رايگان نيست و هزينه هاي رفت و آمد و حتي اقامت از كارفرما گرفته مي شود. خدمات ساختماني به صورت آنلاين و غير آنلاين مي تواند در دسترس قرار گيرد كه شركت خدمت ساختماني كارويس در حوزه بازسازي ساختمان با ارائه ۲ روش كار را براي شما راحتر كرده است۱) خدمات آنلاين بازسازي ساختمان: بدين صورت كه شما با وارد شدن به سايت فرم ثبت سفارش را پر مي كنيد و عكس ساختمان خود را ارسال مي كنيد و توضيحات خود را درج مي نماييد و بعد از آن بلافاصله از طرف شركت براي شما پيامي ارسال مي شود كه در آن درخواست شما ثبت شده و بعد از آن كارشناس بازسازي با شما تماس حاصل كرده و براي ارسال تيم بازسازي به ساختمان شما هماهنگي هاي لازمه را انجام مي دهد.۲)تماس با شماره ۵ رقمي شركت كارويس: در اين مورد شما با تماس با تيم كارويس مستقيما با كارشناس صحبت مي كنيد و از او مشورت هاي لازمه و حتي حدود قيمت را مي پرسيد و بعد از آن كارشناس براي اعضام تيم بازسازي به ساختمان شما هماهنگي هاي لازمه را انجام مي دهد.

 

كيفيت سرويس دهي در خدمات بازسازي ساختمان

 

با توجه به اينكه اين روز ها مردم اكثرا از خدمات آنلاين براي ثبت سفارشات خود اقدام مي كنند ارائه خدمات در مدت زمان كم و سهولت در فرم ثبت سفارش سايت بسيار مهم است، از ديگر موارد مي توان به وظيفه شناسي تيم اعزام شده براي بازسازي ساختمان است كه بايد با رعايت دقيق زمان به موقع سر ساختمان حاضر باشند و به موقع نيز كار را به كارفرما تحويل دهند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان در تهران با بازديد رايگان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۵:۳۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در بازسازي ساختمان بايد يك سري اصول را رعايت كرد تا در پايان اجرا كارفرما از نتيجه راضي باشد و بتواند در آن ساختمان براي مدت طولاني با حال خوب زندگي كند. بازسازي ساختمان براي ساختمان هاي با ابعاد كوچك و يا بزرگ بايد با روش هاي اصولي به اجرا در آورده شود. در روش اصولي بازسازي يك سري قوانين وجود دارد كه بر اساس اندازه گيري هاي دقيق و پيشرفته كه بزرگان علوم رياضي و معماري تثبيت شده است. يك ساختمان شامل چند بخش است؟ همه ساختمان ها در اجراي بازسازي بايد بدانند كه ساختمان شامل چند بخش مي شود و اين بخش ها در بازسازي بايد داراي حداقل و حداكثر چه اندازه هايي بايد باشد. همه اين اندازه ها در كتاب نويفرت نوشته شده است كه در آن از تمام بخش هاي مختلف بازسازي ساختمان توضيحاتي داده شده است. براي نماي داخلي ساختمان بسته به تعداد افراد ساكن در آن ساختمان و نوع نياز هاي آن ها بايد بازسازي را به اجرا در آورد. در يك ساختمان با كوچكترين ابعاد بايد براي مكان هايي همچون آشپزخانه،سرويس بهداشتي و حمام بايد با اندازه هاي مناسب مكاني تعبيه كرد، در بازسازي ساختمان بسيار كوچك ممكن است اتاقي در نظر گرفته نشود و در عوض از تخت مخفي براي بهتر شدن فضا استفاده شود. در بازسازي براي ساختمان هاي با ابعاد بزرگتر با توجه به نياز افراد ساكن در آن ساختمان بهتر است هر اتاق حمام يا دستشويي جداگانه داشته باشد،به اين اتاق ها مستر رووم مي گويند. براي بازسازي ساختمان هاي با ابعاد بزرگ وجود يك اتاق كار يا اتاقي براي مطالعه مي تواند يك مكان آرام براي اعضاي خانواده مهيا كند تا در آرامش به كار هاي غير خانوادگي خود بپردازند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

اصول بازسازي و نوسازي ساختمان چيست؟

 

براي بازسازي ساختمان بايد در قدم اول ميزان استحكام آن را سنجيد زيرا اصل اول در بازسازي استحكام ساختمان است، حتي اگر ظاهر ساختمان به زيبا ترين شكل ممكن درست شده باشد اما استحكامي نداشته باشد هيچ ارزشي ندارد. قبل از هر اقدامي محل هايي از خانه تان كه نياز به بازسازي زير بنايي دارد را شناسايي كنيد و نسبت به تعمير و بازسازي آن ها اقدام كنيد. اين موارد مي تواند ديوار فرسوده، لوله كشي هاي پوسيده، چارچوب هاي خراب و يا مواردي پايه اي نظير اين ها باشد. از ديگر مواردي كه مي تواند در صورت رعايت نكردن به ساختمان آسيب وارد كند برداشتن غير اصولي ديوار ها است كه مي تواند باعث ايجاد ترك ها و شكاف در ساختمان بشود.

 

اصول و قواعد در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۴:۲۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 76
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4407
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ