كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

با توجه به اينكه محيط كار يكي از محيط هايي است كه افراد بيشترين زمان خود را در آن سپري مي كنند نياز به بازسازي آن در هر ۵ سال يك بار احساس مي شود. زيرا افراد نياز به تحول و بازسازي در محيط خود دارند تا بتوانند به بهترين عملكرد خود را در محيط كار برسند. بازسازي يك دفتر اداري شايد به نظر بسياري از افراد نسبت به بازسازي منازل كاري آسان تر باشد اما بايد گفت اين كاملا اشتباه است، زيرا در دفاتر اداري رعايت كردن تمام نكات ريز، بسيار مهم و حياتي است. براي بسياري از مديران روحيه و داشتن محيط كار پر انرژي يك آرزو است كه براي تحقق آن بايد بازسازي محيط خود را به معماران و طراحان تحصيل كرده و كاربلد بسپارند. اما اين نكات ريز چه هستند؟ بايد گفت در محيط هاي اداري استفاده از رنگ هاي تيره همچون قهوه اي،سياه و خاكستري مي تواند در مدت كوتاهي آسيب هاي روحي و ذهني از جمله احساس خستگي زود هنگام به افراد مشغول كار برساند.  در بازسازي محيط هاي كاري بايد داراي نظم و قانون باشد تا به لحاظ ذهني افراد روحيه بهتري داشته باشند. استفاده از رنگ هاي روشن و سرد مانند سفيد، سبز،آبي در بازسازي مي تواند براي انرژي افرادي كه در آن محيط كار مي كنند مي تواند بسيار مؤثر باشد. در بازسازي و معماري مدرنيته براي بازسازي دفاتر اداري يك مكان براي استراحت كاركنان قرار مي دهند تا افراد بتواند در آن محيط براي نيم ساعت تا چهل و پنج دقيقه به كار هاي شخصي خود بپردازند و تمركز خود براي ادامه ي كار بالاتر ببرند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

اصول و قواعد بازسازي يك دفتر اداري

 

در دفاتر اداري بايد يك سري اصول و قواعد را در نظر داشت كه در بازسازي و معماري نوين تثبيت شده هستند. مثلا قرار دادن اتاق استعمال سيگار در بازسازي هر دفتر اداري يكي از عوامل ضروري است تا افراد براي استعمال سيگار مجبور نباشند محل كار را ترك كنند و مدت طولاني تري به بطالت بگذرانند.از ديگر مكان هايي كه در بازسازي يك دفتر اداري بايد به صورت خيلي اصولي به آن پرداخت سرويس بهداشتي است كه اگر مكان بزرگ و با افراد بيش از ۲۰ نفر باشد بهتر است مهندس طراح در بازسازي بخش زنانه و مردانه براي اين مكان قرار دهد تا مشكلي براي كاركنان به وجود نيايد. از ديگر مكان هاي مهم براي بازسازي دفاتر اداري بخش آشپزخانه است كه بهتر است با قرار دادن سيستم تهويه مناسب از آمدن بوي غذا به بخش هاي ديگر جلوگيري شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي يك دفتر اداري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۶:۴۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

با توجه به ميزان تردد و توقف ماشين ها در دهه هاي اخير كه تعدادشان به صورت قابل ملاحظه اي بالا رفته نياز به خط كشي پاركينگ در سطح شهر يكي از معضلاتي است كه شهرداري هاي شهر هاي مختلف با آن درگيرند.خط كشي پاركينگ در خيابان ها باعث مي شود تا نظم شهري بيشتري شود و براي تردد ماشين ها و حتي عابرين پياده مشكلاتي به وجود نيايد.بايد گفت يكي از مواردي كه خط كشي هاي پاركينگ خيابان ها را جزو لزومات كرده است اين مورد است كه هرج و مرج در سطح شهر به حداقل ممكن برسد. در مناطقي همچون پارك ها،ساختمان هاي دولتي و دانشگاه ها كه توقف ماشين ها زياد تر است خط كشي پاركينگ بسيار اهميت دارد. براي خط كشي پاركينگ در سطح خيابان ها از ماشين هاي و دستگاه هايي استفاده مي شود كه در مدت كوتاه تري و مناسب با جنس سيمان خط كشي پاركينگ را به اجرا در آورد.رنگي كه براي اين نوع خط كشي هاي پاركينگ استفاده مي شود رنگ آلكيد است كه حالت چسبندگي قوي و قدرت جذب بالايي دارد و زير نور آفتاب از بين نمي رود.خط كشي پاركينگ در سه نوع مورب عمودي و موازي به اجرا در آورده مي شود. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت موازي: اين نوع خط كشي پاركينگ در خيابان ها و مكان هاي عمومي به كار مي رود كه در اين نوع خط كشي پاركينگ خودرو راننده فضاي كمتري براي پارك و انتخاب مسير حركتي خود دارد. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت عمودي:اين خط كشي براي پاركينگ هاي طبقاتي بيشتر كاربرد دارد و فضاي بهتر و بيشتري را به راننده مي دهد تا راننده در هنگام ورود و خروج راحت باشد. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت مورب: اين نوع خط كشي پاركينگ بيشتر براي پارك ها و مراكز تفريحي كاربرد دارد و با ايجاد نظم هنگام ورود و خروج خطر هاي كمتري را به براي افرادي كه در آن مكان هستند به وجود مي آورد، خطوط مورب با زاويه ۴۵ تا ۶۰ متري ديوار هستند.

 

رنگ هاي خط كشي پاركينگ خيابان ها

 

استفاده از رنگ هاي سرد همچون سفيد از مرسوم ترين خط كشي هاي پاركينگ است اما شايد شما نيز ديده باشيد كه در بعضي از پاركينگ ها از خطوط زرد نيز استفاده مي شود به خصوص در پاركينگ هاي طبقاتي.استفاده از رنگ زرد در خط كشي بيشتر هشدار دهنده است و براي مكان هايي كه نور زيادي ندارند استفاده مي شود. براي رنگ كردن خط كشي پاركينگ به صورت معمول از ماشين هاي خط كشي استفاده مي شود كه درصد خطاي كمتري دارند. فاصله منظم در خط كشي پاركينگ ها با هم بسيار اهميت دارد و بايد از قبل مشخص شده باشد و با متراژ دقيق اندازه گيري شده باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ خود را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ خودرو به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

خط كشي پاركينگ خيابان ها


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۲:۱۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

ديوار و سقف كناف در بازسازي و نوسازي ساختمان در چند سال اخير طرفداران بسيار زيادي پيدا كرده است زيرا با طرح هاي بسيار متنوع خود زيبايي بي نظيري را به ساختمان مي دهد. بازسازي و نوسازي ساختمان در چند سال اخير دچار تحولات بسيار زيادي شده است و با طرح هاي متنوعي كه در انواع مختلف سازه ها در بازسازي و نحوه ي اجراي آن ها وجود دارد مي تواند نياز ها و خاستگاه اكثر افراد جامعه را برطرف كند. اما ديوار و سقف كناف چيست؟ و چگونه در بازسازي ساختمان به اجرا در آورده مي شود. در اكثر ساختمان هاي نوساز كه در چند سال اخير بازسازي و ساخته شده اند اين نوع ديوار و يا سقف به كار رفته شده است و به طور حتم شما نيز اين نوع ديوار و يا سقف هاي كناف دار را ديده ايد. ديوار و سقف كناف در بازسازي به نوعي از پروفيل فلزي گفته مي شود و حالت ارتجاعي دارد و به شكل هاي مختلفي تبديل مي شود و با فلزي كه چارچوب آن را تشكيل داده به راحتي قابل تغيير است.اين نوع ديوار در بازسازي محبوبيت بسيار زيادي دار و با توجه راحتي نصب آن و زيبايي كه به نماي داخلي ساختمان مي دهد بسيار پر كاربرد است. اين نوع پوشش باعث ايجاد فاصله ميان ديوار و مصالح مي شود و براي قرار دادن عايق هاي صدا و حرارت بسيار اهميت دارد. اين فاصله كه ميان پروفيل و ديوار كناف دار ايجاد مي شود مي تواند براي قرار دادن لامپ هاي تزئيني مناسب باشد. . براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي ديوار و سقف كناف با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي و نوسازي ساختمان خود بگيريد.

 

هزينه ديوار و سقف كناف كاري شده در بازسازي

 

براي بازسازي هر متر مربع ديوار و يا سقف كناف كاري شده نسبت به ميزان كيفيت آن قيمت ها متفاوت خواهد بود. با توجه به اينكه نوع مصالح خوب و با كيفيت ارزش بيشتري دارد و مي تواند براي مدت طولاني هيچ گونه آسيبي را به ساختمان وارد نكند و تيم بازسازي ساختمان كارويس استفاده از اين نوع كناف هاي با كيفيت را بيشتر توصيه مي كند. بازه قيمتي برا بازسازي ديوار و سقف كناف كاري شده حدودا از متري ۵۰٫۰۰۰ تومان تا متري ۱۵۰٫۰۰۰ تومان است كه اين حدود قيمت براي تهيه و اجرا اين نوع پوشش است. بايداين نكته را متذكر شد كه استفاده از لامپ هاي تزئيني و يا كاربردي كردن ديوار كناف كاري شده مي تواند هزينه هاي نهايي بازسازي اين بخش را بيشتر كند و البته زيبايي آن را نيز بيشتر كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و شمارا از صفر تا صد بازسازي ساختمانتان همراهي كند.

 

ديوار و سقف كناف كاري شده در بازسازي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۲:۲۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي در مناطق مختلف تهران توسط شركت هاي معتبر خدمات ساختماني در حال اجرا است و با توجه به اينكه كلان شهري مانند تهران كه ميزان دود و آلودگي به سطح ساختمان هاي آن نفوذ مي كند و نياز به نماشويي براي آن ها بسيار زياد است، بايد در مناطق مختلف تهران شعبه هاي مختلفي از شركت هاي نماشويي ساختمان وجود داشته باشد، تا در كمترين زمان و به بهترين كيفيت كار نماشويي ساختمان براي اين نوع ساختمان ها به اجرا در آورده شود. نماشويي در جنوب تهران نيز با توجه به ميزان آلودگي هايي كه در تمام سطح شهر وجود دارد بالاخص به دليل رفت و آمد هاي موتور هايي كه ميزان آلودگي را زياد مي كند نياز به نماشويي نيز بيشتر به نظر مي آيد. نماشويي ساختمان براي ساختمان هايي كه در جنوب تهران هستند بايد به صورت دوره هاي ۳ ماه يا حداكثر ۶ ماه به اجرا در بيايد،زيرا نماشويي ساختمان اگر در دور هاي طولاني مدت به اجرا در بيايد مي تواند بسيار زيان بار باشد زيرا با توجه به آلودگي هايي كه در فصل هاي مختلف در شهر تهران وجود دارد آسيب هاي بسيار جدي اي به سطح ساختمان مي زند و نما را از بين مي برد.نماشويي راه كاري مؤثر و ارزان است تا نماي ساختمان در كمترين زمان ممكن به زيبايي اوليه خود بازگردد، نماشويي ساختمان نه تنها مي تواند بر ارزش ساختمان شما تأثير بسزايي بگذارد بلكه مي تواند بر روحيه تمام اهالي آن ساختمان مؤثر باشد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمان خود پيدا كنيد بهتر است با تيم مشاوران بخش نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرمائيد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد با خيال راحت عمليات نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

تيم هاي نماشويي در جنوب تهران

 

شايد افرادي كه در مناطق جنوب تهران سكونت دارند اين تصور را داشته باشند كه براي ارسال تيم هاي نماشويي به ساختمان هاي آن مناطق امري زمان بر و پر هزينه باشد اما بايد گفت تيم هاي حرفه اي نماشويي كه داراي برند وشركت هاي معتبر هستند در مناطق مختلف تهران شعبه دارند تا تيم هاي خود را در كمترين زمان و به صورت رايگان براي نماشويي ساختمان شما ارسال كنند.تيم نماشويي ساختمان كارويس با نيم قرن تجربه در زمينه خدمات ساختماني به خصوص بخش نماشويي ساختمان با قرار دادن شعبه هاي مختلف در سطح شهر تهران به شما اين تضمين را مي دهد كه در كمترين زمان تيم خود را به ساختمان شما ارسال كند و كارشناسان نماشويي با آناليز ساختمان شما و اعلام قيمت نهايي كار نماشويي را آغاز مي كند. بايد اين نكته را  متذكر شد كه قبل از آغاز كار نماشويي تيم كارويس قرار داد رسمي به كارفرمرا ارائه مي دهد تا كارفرما با اطمينان خاطر كامل عمليات نماشويي ساختمان را به دست تيم متخصص كارويس بسپارد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان،كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي در جنوب تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۶:۰۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بايد گفت در بازسازي قلب ساختمان يا همان آشپزخانه بايد از يك سري روش ها استفاده كرد تا در اين بخش از ساختمان احساس راحتي بيشتر و انرژي بهتري داشت. بازسازي ساختمان براي بخش آشپزخانه بايد به صورت خيلي اصولي و با قواعد از پيش تعيين شده معماري صورت پذيرد. اولين روش از بازسازي ساختمان براي بخش آشپزخانه بايد با در نظر گرفتن سطح كف، يك حالت شيب دار به آن داد تا در هنگام شستشو آب به راحتي به بخش فاضلاب ساختمان هدايت شود. بازسازي آشپزخانه شامل بخش هايي همچون كف،سقف،كابينت و غيره مي شود. دومين روش بازسازي آشپزخانه براي دسترسي هر چه بهتر كسي است كه در آشپزخانه مشغول به كار است بايد بازسازي را به صورتي به اجرا در آورده شود كه قانون مثلث طلايي رعايت شود.اما اين مثلث دقيقا چيست و در بازسازي چه كاري را انجام مي دهد؟ بايد گفت اين مثلث محدوده اي را مشخص مي كند كه دسترسي كامل و جامع به تمام بخش هاي آشپزخانه را مي دهد،بخش هايي همچون  سينك ظرف شويي،اجاق گاز،يخچال در هر رأس اين مثلث قرار دارند.روش سوم از بازسازي آشپزخانه شامل اجراي آشپزخانه اوپن و آشپزخانه جزيره است كه به طور مثال در آشپزخانه جزيره هيچ ديواري محدود كننده اي در آشپزخانه نبايد وجود داشته باشد.و براي بازسازي آشپزخانه اوپن نيز بايد بخشي از ديوار را و نه به طور كامل برداشته شود. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

نكات مهم راجع به بازسازي آشپزخانه

 

در بازسازي آشپزخانه يك مهندس معمار بايد نكات بسيار زيادي را در نظر داشته باشد. نكات مهم بخش بازسازي آشپزخانه شامل آسيب نرساندن به تأسيسات داخلي آشپزخانه همچون برق كشي،لوله كشي فاضلاب است. قدم بعدي در بازسازي ايجاد فضاي دلبازتر در آشپزخانه و استفاده درست از مكان هاي منفي براي ايجاد كمد است زيرا بيشترين مكاني كه براي بانوي خانواده از اهميت برخوردار است بازسازي آشپزخانه است و دغدغه او نيز قرار دادن تمام وسائل آشپزي در كمد ها است.نكته ديگر اينكه از رنگ هايي همچون نارنجي بايد در آشپزخانه استفاده شود كه اشتها را زياد تر مي كند. استفاده از فضاي زير كمدي آشپزخانه كه مي تواند تأثير بسيار زيادي در جاسازي وسائل آشپزخانه داشته باشد و براي كساني كه وسائل آشپزخانه شان زياد است و جاي كم دارند بسيار مناسب است كه اين امر تنها با بازسازي ساختمان انجام مي گيرد. تعبيه يك پنجره در بازسازي آشپزخانه مي تواند تأثير بسيار زيادي بر تهويه هوا در آشپزخانه داشته باشد. در بازسازي به خصوص در بخش آشپزخانه بايد از كمد هايي با تعداد زياد اما كم حجم استفاده كرد تا فضاي آشپزخانه تنگ و محدود نشود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

۳ روش بازسازي آشپزخانه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۷:۲۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي ساختمان در شهر تهران با توجه به ميزان تراكم جمعيت و قرار گرفتن كارخانه جات صنعتي و ماشين آلات بايد در هر سه الي شش ماه در سال به اجرا در بيايد.اگر نماشويي ساختمان براي ساختمان هايي كه در كلان شهر ها هستند به اجرا نيايد دوده و سياهي وارد لايه هاي زيرين جنس نما مي شود و كار نماشويي را بسيار سخت و شايد حتي غير ممكن مي كند. نماشويي در شرق تهران مانند تمام مناطق ديگر اين شهر جزو لزومات است تا شهر اين نماي زشت و پر از جرم و آلودگي را به خود نبيند.يكي از دغدغه هاي كارفرمايان اين است كه با وجود فواصل طولاني كه بين نقاط مختلف شهر تهران وجود دارد آيا ارسال تيم نماشويي در كمترين زمان ممكن است؟ بايد گفت بعضي از تيم هاي نماشويي كه داراي برند و شركت هستند شعبه هاي مختلفي را در بخش هاي مختلف شهر مستقر كرده اند تا در صورت لزوم از آن ها براي نماشويي در منطقه هاي مختلف تهران استفاده كنند. بهتر است براي نماشويي ساختمان از تيم هاي حرفه اي استفاده كرد زيرا استفاده از تيم هاي نماشويي كه كار حرفه اي نمي كنند مي تواند بسيار خطر آفرين باشد زيرا اين نوع تيم ها داراي مدارك معتبر كار در ارتفاع نيستند و حتي ممكن است بيمه نيز نداشته باشند و كارفرما را دچار مشكل كنند. تيم نماشويي ساختمان كارويس در شرق تهران نيز شعبه هاي خود را مستقر كرده است تا در كمترين زمان عمليات نماشويي اين نوع ساختمان ها را به اجرا در بياورد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمان خود پيدا كنيد بهتر است با تيم مشاوران بخش نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرمائيد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد با خيال راحت عمليات نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

ويژگي تيم هاي حرفه اي نماشويي

نماشويي ساختمان جزو كار هايي است كه در آن بايد نكات ايمني زيادي را رعايت كرد تا از خطرات احتمالي جلوگيري شود.يكي از مواردي كه شما در انتخاب تيم هاي حرفه اي نماشويي ساختمان بايد رعايت كنيد اين است كه از داشتن مدرك كار در ارتفاع آن ها اطمينان حاصل كنيد.اين مدارك كه دوره هاي ۲ تا ۳ ماهه دارند براي آموزش افرادي كه تمايل به كار در ارتفاع مثل نماشويي ساختمان دارند به اجرا در مي آيد و در واقع ايمني و نترسيدن از ارتفاع و كار با طناب به آن ها توسط افراد متخصص آموزش داده مي شود. در قدم بعدي بايد از بيمه داشتن اين افراد مطمئن شويد و در صورت لزوم مدارك بيمه آن ها را مشاهده كنيد.زيرا كار در ارتفاع جزو بسيار خطرناك است و مي تواند كارفرما را دچار دردسر هاي زيادي بكند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان،كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي در شرق تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۴:۵۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

خدمات نماشويي ساختمان در حال حاضر در سطح كلان شهر هايي مانند تهران كه آلودگي و دوده ناشي از كارخانه جات صنعتي و وسائل نقليه سطح ساختمان ها آن را در برگرفته است كاربرد بيشتري دارد، نسبت به ساختمان كه در شهرستان ها هستند. نماشويي يكي از راه حل هايي است كه مي تواندبه ماندگاري نماكمك كند تا نما در مدت طولاني دچار آسيب و پوسيدگي نشود. با توجه به اينكه شهر تهران جزو كلان شهر هايي كه فاصله غرب تا شرق آن بسيار زياد است اكثر كارفرماياني كه مي خواهند كار نماشويي ساختمان خود را به اجرا در آورند اين سؤال را دارند كه آيا تيم نماشويي ساختمان در اطراف آن ها وجود دارد تا در مدت زمان كوتاهي ساختمان خود را نماشويي كنند؟ بايد گفت تيم هاي حرفه اي نماشويي ساختمان داراي برند و شركت هستند در سطح شهر شعبه هايي مختلفي دارند تا در زمان بسيار كوتاه تيم خود را براي بازديد و اجراي عمليات نماشويي ساختمان به به طرف منزل شما بفرستند. بايد گفت كار نماشويي در حال حاضر توسط چندتيم حرفه اي به اجرادرمي آيد و الباقي توسط كساني كه به صورت پيمانكاري وغيرحرفه اي كار ميكنند به اجرا در مي آيد كه با توجه به قيمت هاي پاييني كه ارائه ميكنند بسياري از افراد كار نماشويي ساختمان خود را به دست اين افراد ميسپارند كه البته كار بسيار خطرناكي مي تواند باشد زيرا كار در ارتفاع يا همان نماشويي ساختمان از جمله كار هايي است كه افراد كارشناس بايد به طور حتم بيمه داشته باشند تا اگر خدايي ناكرده اتفاقي برايشان افتاد خسارات مالي براي كارفريان به وجود نيايد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

 تيم هاي حرفه اي نماشويي ساختمان

بايد گفت عمليات نماشويي ساختمان بايد توسط تيم ها و شركت هاي حرفه اي به اجرا در آورده شود زيرا در اجراي كار نماشويي ساختمان بايد افراد داراي مدرك بين المللي ايراتا باشند و داراي بيمه شخص ثالث باشند وقبل از انجام نماشويي قراردادي بين طرفين عقد گردد تا از افتادن اتفاقات ناگوار جلوگيري شود بايد اين نكته رامتذكر شد كه افرادي كه داراي اين نوع مدارك هستند روي لباس كاري شان اين برچسب خورده مي شود تا كارفما متوجه اين موضوع شود و به تيم نماشويي اطمينان بيشتري پيدا كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي در غرب تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۶:۱۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در معماري و بازسازي ساختمان طبق قرار داد هايي كه بر پايه به وجود آمدن حس راحتي هر چه بيشتر و بهتر براي اهالي يك ساختمان است يك سري اسامي الصاق شده است.مثلا در بازسازي براي ديواري كه تلويزيون قرار مي گيرد بايد از قبل تدابيري انديشيده شود، زيرا اين ديوار بايد در راستاي ديد مكاني همچون آشپزخانه باشد. از ديگر مواردي كه در بازسازي ديوار تلويزيون بايد رعايت شود اين است كه نور مستقيم پنجره نبايد به آن بخورد.اگر در بازسازي، فضاي هال و پذيرايي كم است بايد ديوار تلويزيون در فاصله اي قرار گيرد كه چشم بيننده را اذيت نكند.در سبك هاي نوين معماري و بازسازي ساختمان در ديوار قسمتي را از قبل تعبيه مي كنند كه به اصطلاح آن را جعبه يا قرار گاه تلويزيون مي گويند،اين قسمت به گونه اي طراحي و بازسازي مي شود كه ديگر نياز به ميز تلويزيون وجود ندارد و در خود ديوار فضاهاي منفي اي را براي تلويزيون و يا حتي قفسه هايي براي قرار دادن وسائل تزئيني به وجود مي آورند. در بازسازي و نوسازي ساختمان بايد همه جوانب ساختمان را به نسبت متراژ و ابعاد كلي سنجيد و با يك طرح خلاقانه و با دانش و علم كافي معماري يك ساختمان را بازسازي كرد. براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي ديوار تلويزيون با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي و نوسازي ساختمان خود بگيريد. در بازسازي ديوار تلويزيون بايد يك سري اصول را رعايت كرد تا در پايان اجرا كارفرما از نتيجه راضي باشد و بتواند در آن ساختمان براي مدت طولاني با حال خوب زندگي كند. بازسازي ساختمان براي ساختمان هاي با ابعاد كوچك و يا بزرگ بايد با روش هاي اصولي به اجرا در آورده شود. در روش اصولي بازسازي ديوار تلويزيون يك سري قوانين وجود دارد كه بر اساس اندازه گيري هاي دقيق و پيشرفته كه بزرگان علوم رياضي و معماري تثبيت شده است.

 

رنگ پشت ديوار تلويزيون در بازسازي

 

رنگ ديوار پشت تلويزيون بايد به گونه اي باشد كه چشم بيننده را اذيت نكند. در بازسازي اين بخش از ساختمان استفاده از رنگ هاي گرم مي تواند احساس بهتري را به اهالي آن ساختمان هديه بدهد.در بازسازي و دكوراسيون داخلي ساختمان استفاده از كاغذ ديواري مي تواند زيبايي ساختمان را دوبرابر كند.استفاده از كاغذ ديواري در پشت ديوار تلويزيون مي تواند بسيار مورد توجه افراد ساكن در آن ساختمان قرار گيرد. اما اين نكته را بايد متذكر شد كه استفاده از كاغذ ديواري هاي كه طرح هاي سه بعدي دارند نمي تواند ايده مناسبي براي پشت ديوار تلويزيون باشد. يك معمار كه قرار است كار بازسازي را به اجرا در آورد بايد از قبل با روحيات تمام افراد ساكن در آن ساختمان گفتگو كند و سلايق آن ها را بشناسد تا در بتواند مناسب ترين طرح را براي بازسازي ديوار تلويزيون ارائه دهد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

ديوار تلويزيون در بازسازي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۵:۴۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

امروزه انجام عمليات نماشويي ساختمان از اهميت ويژه اي برخوردار است، چراكه نماي ساختمان بر ارزش گذاري ملك تأثير به سزايي دارد از اين رو بايد براي نماشويي ساختمان حتما از يك شركت معتبر كمك بگيريد.  نماشويي ساختمان هاي بلند و برج ها نيازمند استفاده از تجهيزات خاص و مهارت بالاي كارشناس نماشويي در ارتفاع ميباشد. شستشوي نماي ساختمان ها و ساختمان هاي بلند و برج ها كار سختي است، اما به لطف نماشويي كه از روش ها و تجهيزات خاصي براي اين منظور استفاده مي كند اين كار آسان تر شده است.يكي از اصطلاحاتي كه براي نماشويي مورد استفاده قرار ميگيرد كار در ارتفاع است. عمدتا اين امر براي آسمان خراش ها به كار برده ميشود و ساختمان هايي كه حداقل بالاي ده طبقه هستند.در كلانشهر ها يكي از دلايلي كه سبب ميشود تا نما كثيف شود و نياز به نماشويي داشته باشد  آلودگي هوا است علاوه بر اين بارش باران و برف هم ميتواند در جهت كثيف سازي نما دست داشته باشد.اگر كمي دقت كنيد درمي يابيد كه ما فقط در رابطه با نماشويي نماهاي شيشه اي صحبت كرديم ولي نماهاي آجري هم ميتوانند در اين زمينه نيز قرار بگيرند به خصوص آجرهاي سه سانت كه به رنگ نخودي ميباشند به راحتي و پس از گذشت چندين ماه حالت سياه شدگي را به خود ميگيرد و نيازمند نماشويي هستند البته نكته مهم اينجاست كه نحوه نماشويي نما هاي آجري نيز با شيشه و رفلكس متفاوت است و توسط پمپ هاي فشار قوي آب و شلنگ ها و لوله هاي مخصوص آب به آن پاشيده ميشود.نماشويي پس از فصل سرما و آغاز فصل گرما زمان مناسب است چرا كه به دليل كم تر شدن آلودگي هوا و همچنين مطلوب شدن دما، زمان مناسبي براي انجام اين كار يعني نماشويي است. نماي ساختمان با توجه به متريال آن روش خاصي براي نماشويي دارد،مثلا نماشويي نماي آجري، سيماني، شيشه، كامپوزيت و سنگ ممكن است هركدام به روش‌هاي مختلفي انجام پذيرد.

 

بهترين زمان نماشويي براي مناطق مختلف

 

بهترين زمان براي نماشويي ساختمان هايي كه در شهر هايي مانند تهران،كرج،قزوين و شهر هاي صنعتي مي باشند هر شش ماه يك بار يا هر يك سال يك بار مي باشد. شستشوي نماي شيشه اي و نماشويي هر ساختمان به عوامل زيادي بستگي دارد. مثلا اگر ساختمان در مركز شهر و در مجاورت هواي آلوده و ترافيك باشد، زودتر نياز به نماشويي دارد. ساختمان هايي كه در شمال كشور يا روستا ها هستند كم تر نياز به نماشويي دارند.در شهر اهواز با توجه به كارخانه جات صنعتي و گرد غبار ناشي از تالاب هاي خشك نزديك اين شهر نياز به نماشويي در هر فصل سال وجود دارد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي با طناب تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با طناب را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را با روش نماشويي با طناب به مجموعه شما هديه كند.

 

بهترين زمان براي نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۶:۴۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در نماشويي نماهاي شيشه اي (نماشويي نماي شيشه اي) از فرچه و تي هاي دسته كوتاه استفاده ميشود و با استفاده از مواد هاي نانو براي ايجاد يك لايه غير قابل نفوذ در پايان كار استفاده ميشود. نماشويي يك نماي شيشه اي ما با سيستم ابرو تي و با كمترين دخالت آب شسته مي شود كه اپراتور با به همراه داشتن يك ظرف كوچك آب و يك اسفنج و تي خشك كن به راحتي قادر به پاكسازي يك فضاي عظيم شيشه اي در سطح نمارا داردهمانطور كه گفته شد نماشويي بيمارستان با نماي شيشه اي خيلي حساس هستند ، به همين منظور براي بهترشدن در انجام كار و همچنين تسلط كامل كارشناس نماشويي از داربست استفاده كنيد ، نماشويي بيمارستان با نماي شيشه اي با داربست يك حسن خيلي خوب داره كه نماشور خيلي راحت جهت خودش رو عوض ميكنه و كمترين اشتباه رخ ميدهد و كار به بهترين شكل ممكن به پايان ميرسد.معمولا بهترين فصل براي نماشويي ساختمان بيمارستان با نماهاي شيشه اي در اواسط فصل بهار تا اواخر فصل تابستان است تا بارندگي ها و باران هاي اسيدي كم شده باشد.

 

انوع مختلف نماشويي بيمارستان ها

 

براي خدمات نماشويي شيشه و شستشوي پنجره نما لازم است كه دانست چند وقت است كه ساختمان نماشويي نشده است.زيرا اگر شيشه ي نما مدت زيادي باشد كه تميز نشده باشد ,لازم است كه به دو صورت نماشويي شود يعني مرحله اول نماشويي با واترجت براي از بين بردن خاك و گل و غبار روي شيشه ومرحله دوم نماشويي بصورت دستي يعني مواد شوينده همراه با ابر و تي مخصوص ولي اگر پنجرهاي ساختمان مرتب و يا ساليانه نماشويي شده باشد با يك مرحله ابر و تي پاكسازي ميشوددر اين عمل داربست هيچ دخالتي براي تميز كاري نما نخواهد داشت و كليه خدمات نماشويي با طناب راپل قابل اجراست.

 

دلايل نماشويي بيمارستان ها با نماي شيشه اي

نماشويي و شستشوي نما به دلايلي  انجام مي گيرد كه چند مورد را بيان مي كنيم:

 

۱)وجود لكه جرم و كثيفي و زنجاب بر روي سطح نما

 

۲)ريختن گچ،سيمان،رنگ،پودر و غيره  بر روي نما در اثر عمليات ساختماني

 

 

۳)آسيب هاي ناشي از آتش سوزري كه ميتواند باعث از دست رفتن زيبايي  و كيفيت نما گردد

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي با طناب تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با طناب را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را با روش نماشويي با طناب به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي بيمارستان با نماي شيشه اي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۴:۱۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 40
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4371
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ