كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

با پيشرفت تكنولوژي و بازسازي خانه و هوشمند سازي آن تجهيزات داخل ساختمان نيز به حالت هوشمند تبديل شد و با يك كليك مي توانيد در كمترين زمان و بدون اتلاف هيچ انرژي اي به نتيجه دلخواهتان برسيد. شيشه هوشمند در بازسازي خانه مي تواند بسيار پر كاربرد باشد و در يك سري هزينه ها صرفه جويي كند. شيشه هوشمند در بازسازي خانه شيشه هايي هستند كه شما مي توانيد در دو حالت مات يا شفاف از آن ها استفاده كنيد در واقع ماده ي پوشش شيشه در دو حالت مات يا شفاف از آن ها استفاده كنيد. شيشه اي كه با اعمال ولتاژ برق شفاف مي شود و در صورت عدم تأمين برق در حالت مات باقي مي ماند. در بازسازي خانه استفاده از اين نوع شيشه هوشمند با اين ساختار مي تواند دو خاصيت مختلفي كه از شيشه هوشمند انتظار مي رود را به طور يك جا به شما ارائه دهد كه اولي انتقال  نور و دومي محافظت از حريم خصوصي شما است و اين امر فقط با يك اعمال ولتاژ ساده صورت مي گيرد. بعد از بازسازي خانه و اعمال اين پنجره ها شما هر وقت كه مي خواهيد مي توانيد ميزان شفافيت شيشه هوشمند را با يك دكمه تغيير دهيد.

 

يكي ديگر از  خصوصيات اين شيشه هوشمند در بازسازي خانه اين است كه شما مي توانيد شيشه هوشمند موجود خودتان را به هر شكلي كه هست چه به صورت مسطح و چه به صورت منحني هوشمند سازي كنيد. به اين شكل كه ماده اي كه از مواد كريستالي مايع تشكيل شده را بر روي شيشه هوشمند خود مي چسبانيد و ديگر نيازي به تعويض شيشه هاي قديمي نيست اما به اين نكته بايد حتما توجه داشته باشيد كه توليد و نصب اين نوع شيشه هوشمند به دقت بسيار بالايي نياز دارد و مي تواند گفت كه نصب اين نوع شيشه هوشمند كار هر كسي نيست.در حالي كه شما ولتاژ برق را خاموش نكنيد لايه كريستال مايع نور را عبور نمي دهد و هنگامي كه ميدان الكتريكي يا همان ولتاژ برق را اعمال كنيد بلور هاي مايع در شيشه هوشمند هدايت مي شوند و انتقال نور مجددا صورت مي گيرد.

 

در بازسازي خانه شيشه هوشمند با اعمال ولتاژ و يا با استفاده از يك ماشه مكانيكي هر زمان كه اراده بكنيم شفافيت شيشه را مي توانيم عوض كنيم و از حالت شفاف به مات و برعكس تغيير دهيم و اين امر ويژگي شيشه هوشمند است. با اعمال ولتاژ اعمال شده بر روي شيشه هوشمند ،طول موج خاصي مسدود مي شود و اجازه مي دهد تا اندازه خاصي از نور عبور كند و اين امر باعث شفاف يا كدر شدن شيشه هوشمند مي شود.

 

اين شيشه هوشمند تا نود و نه درصد از ورود امواج (اشعه يا نور فرابنفش) به داخل محيط جلوگيري مي كند و اين امر باعث محو شدن بسياري از مشكلات ناشي از برخورد با اين اشعه مي شود. بسياري از اين شيشه ها ويژگي هاي كم مصرف الكترونيكي را نيز به شما ارائه مي دهد. شما هر وقت اراده كنيد مي توانيد حالت اين شيشه هوشمند را به راحتي عوض كنيد و در هر زمان كه بخواهيد مي توانيد  از حالت شفاف در بياوريد و هر وقت كه بخواهيد مثلا در ميانه روز كه آفتاب نفوذ بيشتري دارد براي كمتر كردن شدت نور به حالت كدر شيشه را در بياوريد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

شيشه هوشمند در بازسازي خانه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۲:۰۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد شما هم به فكر بازسازي ساختمان خود باشد اما گمان مي بريد خانه شما ابعاد مناسبي ندارد و تعويض محل زندگي شايد بهترين راه كار براي ايجاد تغيير باشد اما بايد گفت با قيمتي بسيار مناسب شما مي توانيد بازسازي خانه را به اجرا در بياوريد و بدون دردسر هاي جابه جايي محل زندگي خود را آنگونه كه مي پسنديد بازسازي كنيد و در آن احساس آرامش داشته باشيد. در بازسازي خانه به سبك هاي نوين مي شود از وسايلي استفاده كرد كه خانه را دلباز تر نشان مي دهد و مي تواند با جاسازي مناسب از حالت شلوغي خانه كم كند. خانه هاي ۱۰۰ متري به طور معمول داراي دو اتاق خواب هستند اما اندازه حال و پذيرايي آن ها به نسبت خانه هاي زير ۱۰۰ متر بزرگتر است اما براي افرادي كه نياز به اتاق خواب بيشتر دارند و يا وسايلشان را در اتاق خواب نمي توانند جاسازي كنند چه بايد كرد؟ براي بازسازي خانه هاي ۱۰۰ متري بهتر است از كمد هايي در بخش پذيرايي استفاده كرد كه رخت خواب مهمان در آن قرار بگيرد تا در كمد هاي اتاق خواب ها فضا براي قرار گرفتن وسايل شخصي بيشتر باشد. در بازسازي خانه هاي ۱۰۰ متري بهتر ديوار هاي غير باربر و ستون هاي غير پايه برداشته شوند تا فضا بهتر نمايش داده شود. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي خانه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي خانه خود بگيريد.

 

ضمانت در كار بازسازي خانه

براي اينكه بدانيد  بازسازي خانه را به چه كسي بسپاريد بهتر است از تمام تعهدات و نوع قرار داد و ضمانت آن شركت، كاملا آگاه باشيد تا بتوانيد بهترين راه كار را براي بازسازي خانه خود پيدا كنيد. شركت هاي متفاوتي هستند كه خدمات بازسازي خانه را به شما ارائه مي دهند اما شما هستيد كه قبل از شروع كار بايد از تمام مراحل بازسازي خانه اطلاع داشته باشيد كه براي اين كار پيشنهاد ما اين است كه با يك مشاور خوب تماس بگيريد اما اگر وقت تماس گرفتن نداريد ما براي شما نكات مهم راجع به اينكه شما بهترين انتخاب را انجام دهيد مي گوييم ، از مهمترين نكات اين است كه شركتي كه با آن شروع به كار مي كنيد بايد ضمانت به شما بدهد كه بعد از كار بازسازي خانه اگر خرابي در بخش هاي مختلف ساختمانتان ايجاد شد بايد طبق ضمانتي كه بين شركت و كارفرما انجام مي گيرد دوباره كار بازسازي خانه انجام ميگيرد، نوع ضمانت در شركت هاي مختلف مي تواند تغيير كند.  بايد به اين نكته توجه كنيد كه ضمانت يكي از مهمترين نكاتي است كه در مرحله قرار داد بايستي به آن اشاره كرد و حتما در متن قرارداد نوشته و امضا شود. شركت كارويس اين ضمانت را به شما مي دهد كه تا ۳ ماه بعد از بازسازي خانه اگر كارفرما از كار ناراضي بود بايد مراحل بازسازي خانه اجرا شود زيرا رضايت مشتري يكي از اهداف مهم شركت كارويس است ، ضمانت تعهدي است كه در قرارداد هاي ما درج و به آن عمل مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي خانه ۱۰۰ متري در تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۶:۱۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

قبل از آغاز به كار بازسازي ساختمان، افراد ساكن در آن خانه براي شروع يك تغيير تلاش مي كنند از قبل مصالح ساختماني خود را انتخاب كنند و بعد بازسازي خانه را آغاز كنند. با پيدا كردن چند عكس در شبكه هاي مجازي و يا جستجو در گوگل مي توان بهترين نمونه هاي مصالح ساختماني در بازسازي خانه را ديد و حتي از قيمت آن ها اطلاع پيدا كرد و يا در فرشگاه هايي كه مصالح ساختماني را به فروش مي رسانند مي توان ايده هاي جالبي را براي بازسازي خانه پيدا كرد.  كفپوش در بازسازي خانه از اولين مواردي است كه مي توان با آن بازسازي خانه را آغاز كرد. كفپوش ها انواع مختلفي دارند كه مي توانند سلايق مختلف را جذب كنند كه در ادامه به اختصار براي شما خواهيم گفت:

 

كفپوش پي وي سي: اين نوع كفپوش نوعي پلاستيك فرآوري شده و فشرده است كه چسبندگي بالايي نيز دارد از ديگر قابليت هاي اين كفپوش ضد آب بودن و نصب آسان آن در بازسازي خانه است.

 

كفپوش لمينت در بازسازي خانه:كفپوش لمينت تركيبي از چوب فشرده و نوعي پلاستيك است كه به تازگي طرفداران زيادي نيز پيدا كرده است و به دليل قيمت مقرون به صرفه آن فروش اين نوع كفپوش نسبت به ديگر كفپوش ها بيشتر است.

 

كفپوش اپوكسي:اين نوع كفپوش بيشتر در موارد صنعتي به كار مي رود و تركيبي از رزين و مواد سخت كننده است و از قابليت هاي آن مي توان به شستشوي آن اشاره كرد.

 

كفپوش سه بعدي: كفپوش هاي سه بعدي در بازسازي خانه به خصوص بخش اتاق خواب مي تواند احساس متفاوتي را براي اهالي ايجاد كند.

 

مزايا و معايب كفپوش لمينت

بايد گفت تجربيات شركت كارويس در زمينه بازسازي خانه در بخش كفپوش ها ثابت كرده است استفاده از كفپوش لمينت مي تواند از نظر هزينه و نيزاز نظر مقاومت بسيار خوب عمل كند اما بايد گفت استفاده از كفپوش هاي با كيفيت امري ضروري است، تا بعد از مدت يك سال كفپوش داراي برآمدگي نشود و پوسيدگي نشود. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي خانه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي خانه خود بگيريد تيم مشاوران كارويس شامل افراد متخصص و آموزش ديده اي است كه آمادگي پاسخگويي به سؤالات تخصصي شما در مورد بازسازي خانه است.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

كفپوش لمينت در بازسازي خانه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۶:۱۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله از بخش بازسازي ساختمان كارويس نگاهي داريم به يكي ديگر از تجربيات تيم بازسازي براي يك فرد معلول و بازسازي خانه و اتاق خواب آن.همانطور كه مي دانيد راه رفتن يكي از نعمت هاي بسيار بزرگي كه خدا به ما هديه داده است اما آيا مي دانيم كه افراد معلوم در خانه خود دچار چه نوع مشكلاتي هستند؟ بايد گفت يك فرد معلول در بخش هاي مختلف خانه خود دچار چالش هاي فراواني است كه با يك بازسازي حرفه اي مي تواند از پس اين چالش ها بر بيايد و زندگي راحتر و بهتري را تجربه كند. بازسازي اتاق خواب براي يك فرد معلول بايد فكر شده باشد و تمام نياز هاي آن فرد در آن طرح لحاظ شده باشد. فردي كه در راه رفتن دچار مشكل است بايد به هنگام خوابيدن دستگيره اي را در كنار تخت خواب خود داشته باشد تا بتواند خودش را با آن جابه جا كند  براي اين كار بهتر است از تخت هاي چوبي كه در چهار طرف آن دسته وجود دارد استفاده شود. از نكاتي كه بايد در بازسازي اتاق خواب يك فرد معلول در آن رعايت كرد اين است كه بايد به طور حتم در اتاق خواب حمام و دستشويي وجود داشته باشد تا فرد راحتر به انجام امور خود بپردازد. از نكات ديگر مي توان به نوع بازسازي و طراح داخلي حمام اشاره كرد كه بايد در آن نشيمن گاهي براي نشستن فرد و ميله هاي نگه دارنده براي نشستن و برخواستن وجود داشته باشد و ترجيحا در بازسازي از سراميك هاي با بافت ضخيم تر استفاده شود تا سطح حمام ليز و سرنده نباشد. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي خانه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي خانه خود بگيريد.

 

۳ نكته مهم راجع به بازسازي اتاق خواب

در بازسازي اتاق خواب يك خانه بايد نكات ريز و درشت زيادي را رعايت كرد تا طرح كلي و نوع  بازسازي اتاق خواب به صورت اصولي به اجرا در بيايد. ۱)پنجره ها در اتاق خواب بايد نور وروشنايي زيادي را به داخل هدايت كند به همين دليل استفاده از پنجره هايي با ابعاد بزرگ مي تواند حس و حال بهتري را به اتاق خواب بدهد. ۲) در اتاق خواب هاي كه با سبك هاي نوين بازسازي مي شوند در صورت وجود فضاي كافي بهتر است از سرويس مستر در آن استفاده شود. ۳) با توجه به اينكه اتاق خواب بايد داراي يك آرامش و نظم خاص باشد بهتر فضا غير از تخت خواب ها و  سرويس تخت خواب از وسايل ديگيري استفاده نشود.بازسازي خانه بايد توسط مهندسين معمار خلاق و با تجربه اجرا شود تا بعد از اجراي بازسازي از نتيجه كار رضايت كامل ايجاد شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي اتاق خواب براي يك فرد معلول


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۸:۵۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي خانه به سبك ايراني به چه نوع سبكي از بازسازي گفته مي شود؟ مدت هاست با توجه به سبك هاي گوناگوني كه در معماري و بازسازي خانه به وجود آمده سبك ايراني كه مطابق سليقه و فرهنگ ايراني ها است به فراموشي سپرده شده است. سبك معماري و بازسازي خانه ايراني داراي خصوصيات بسيار آرام بخش و لطيفي است كه با روحيه و اخلاقيات ايراني ها بسيار سازگار است.بازسازي خانه به سبك ايراني داراي ويژگي هايي است كه به اختصار براي شما از آن ها خواهيم گفت: ۱) استفاده از كاشي هايي با هندسه هاي زيبا و پيچيده در بازسازي ديوار هاي داخلي يا خارجي. ۲) رنگ آبي در معماري و بازسازي خانه هاي ايراني بسيار ارزشمند است و نشانه اصل فراوجودي و روح القدسي است كه باعث آرامش در فضاي داخلي خانه مي شود. ۳) در معماري و بازسازي خانه به سبك ايراني وجود حوض و به طور كلي آب نشانه بركت و پاكي است كه بايد در خانه وجود داشته باشد كه البته با توجه به اينكه در آپارتمان هاي كوچك وجود حوض مي تواند فضاي بسيار زيادي را اشغال كند استفاده از حوض تقريبا منقضي شده است. ۴)استفاده از پنجره هاي طاق دار كه نور و روشنايي را به داخل منزل هدايت كند يكي ديگر از خصوصيات بازسازي خانه به سبك ايراني است. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

تاريخچه بازسازي خانه ايراني از آغاز تا به حال

بازسازي خانه به شيوه معماري اسلامي در زمان صفويان با شكوه و جلال بيشتري توسط مسلمانان گسترش يافت و باعث شد كه بازسازي خانه هاي ايراني به شيوه معماري اسلامي در كشور هاي ديگر هم گسترش يابد و مورد استقبال تمام مردم دنيا قرار گيرد. بايد گفت بازسازي خانه سبك ها و روش هاي مختلفي دارد كه بسته به علاقه و خصوصيات اخلاقي يك فرد مي تواند متفاوت باشد مثلا در بازسازي خانه به شيوه معماري اسلامي يك سري اصول دارد كه بايد حتما در آن رعايت شود مثل:۱) مردم واري  ۲)پرهيز از بيهودگي ۳) درون گرايي ۴)استفاده از مصالح بومي در بازسازي خانه ايراني است، كه بايد به طور حتم رعايت شود تا بتواند آن شكوه و جلال ساختمان را با شيوه معماري اسلامي را به خوبي جلوه گر كند. شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد در بازسازي خانه به شيوه معماري اسلامي آيا در زمان حال هم ممكن است اجرايي شود و يا ممكن است با شيوه هاي معماري نوين تركيب شود و حالتي مؤخر به بازسازي خانه ببخشد؟ اين اتفاق مي تواند به زيبايي هر چه تمام تر رخ دهد اما بايد گفت كشور هاي عربي بيشتر از آن استفاده كرده اند تا كشوري همچون ايران و اين به اين دليل است كه بازسازي خانه در ايران بيشتر با الهام گرفتن از سبك هاي رومي و اروپايي انجام مي شود كه اين با فرهنگ و نوع سليقه اصيل ما ايراني ها كمي متفاوت است و باعث دور ماندن ما از از ريشه هاي خود شده است، از جمله ساختمان هايي كه بازسازي را با تركيب سبك هاي نوين و الهام گرفتن از معماري اسلامي توانسته اند به اجرا در آورند: برج العرب در دوبي ،قصر مونتازا در مصر، مسجد جامع شيخ زاهد در امارات است كه توانسته اند با استفاده از شيوه معماري اسلامي حركتي نو در بازسازي ساختمان و معماري انجام دهند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي خانه به سبك ايراني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۳:۱۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد در تصور بسياري از افراد كه مي خواهند كار بازسازي خانه خود را به اجرا در بياورند و متراژ خانه شان زير ۵۰ متر است آشپزخانه جزيره يك فرض محال باشد اما بايد گفت در يكي از تجربيات شركت كارويس در بازسازي ساختمان ۵۰ متري در تهران نصب آشپز خانه جزيره تنواست جلوه زيبا و حتي دلباز تري به كل خانه ببخشد.  در بازساز خانه هاي ۵۰ متري بايد نكات بسيار زيادي را رعايت كرد تا اين فضاي كوچك را به فضاي باز تر و راحت تري تبديل كرد.دربازسازي آشپزخانه جزيره مانند آشپزخانه اوپن و ساده بايد مثلث طلايي رعايت شود ، اما مثلث طلايي چيست؟ در اين مثلث بايد فاصله ي گاز، سينك ظرف شويي و يخچال در يك محدوده خاص و دردسترس  قرار گيرد. ميز آشپزخانه اوپن مي تواند به عنوان ميز ناهار خوري استفاده شود و يا گاز يا سينك ظرف شويي بر روي آن قرار گيرد كه اين به نسبت نياز ها و خواسته هاي اهالي خانه هنگام بازسازي اجرا مي شود. در ميز آشپزخانه جزيره مي توان كمد هايي را تعبيه كرد كه در جاگيري وسايل مي تواند تاثير گزار باشد. براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي خانه با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي خانه خود بگيريد.

 

۵ اصل مهم در بازسازي خانه هاي كوچك

براي بازسازي ساختمان هايي با متراژ كم چه بايد كرد؟ بايد گفت در كلان شهر هايي مثل تهران كه قيمت خانه  گران است براي زوج هاي جواني كه تازه ازدواج مي كنند پيدا كردن ساختمان هاي بزرگ بسيار سخت است و رفتن به ساختمان هاي كوچك كه بازسازي نشده اند و اندازه هاي بسيار كوچكي دارند براي زوجين معقول تر به نظر مي رسد اما در اين ساختمان هاي كوچك به خصوص اگر بازسازي نشده باشند  فضا تنگ و خفه به نظر مي رسد كه اين در روحيه افراد ساكن در آن خانه تأثير نامطلوبي دارد. اما ما در اين مقاله از بازسازي ساختمان براي شما از روش هاي بازسازي اي مي گوييم كه راه حل مناسبي براي اين زوجين است. براي اينكه در همان ساختمان كوچك بتوانيد با حال خوب زندگي كنيد بايد با روش هاي زير خانه خود را بازسازي كنيد: ۱) برداشتن ديوار هاي غير باربر در بازسازي. ۲) استفاده از رنگ هاي روشن بر ديوار خانه . ۳)ايجاد پنجره هايي با ابعاد بزرگ در بازسازي. ۴) استفاده ازمبلمان با ابعاد كوچك. ۵) ايجاد آشپزخانه جزيره در بازسازي براي جابه جايي راحتر و استفاده از آن به عنوان ميز ناهارخوري. در مورد سرويس بهداشتي و حمام كه معمولا در اين ساختمان ها، بسيار كوچك و تنگ و خفه است بايد تدابيري انديشيده شود تا از اين حالت در بيايد، زيرا سرويس بهداشتي و حمام ممكن است در نگاه اول مشكل اساسي در بازسازي ساختمان به نظر نرسد اما به مرور زمان موجب دلزدگي اعضاي آن خانواده مي شود و به همين دليل است كه با به كار بردن متد هاي جديد و ايده هاي نوين بازسازي براي اين نوع ساختمان ها، تمام اين كمبود ها رفع و عمل نوسازي به صحيح ترين روش اجرا مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

آشپزخانه جزيره در بازسازي خانه ۵۰ متري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۱:۴۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شركت كارويس در زمينه خدمات ساختماني و به خصوص بازسازي خانه داراي تجربيات زيادي است و اين به دليل نيم قرن سابقه كاري است كه اين شركت در حوزه خدمات ساختماني و بازسازي خانه ارائه داده است. تجربيات بازسازي خانه شركت كارويس به دو حوزه صنعتي و شهري تقسيم مي شود، در حوزه شهري كه خود شامل دو بخش اورگان هاي دولتي و اورگان هاي غير دولتي است كه در بخش اورگان هاي غير دولتي سابقه بازسازي كافي شاپ،منازل مسكوني ،برج هاي بيش از يازده طبقه را داشته و با تيم مهندسين معمار خود كه از دانشگاه هاي معتبر فارق التحصيل شده اند آمادگي ارائه تمامي خدمات ساختماني در بخش هاي بازسازي خانه،دكوراسيون داخلي ساختمان را دارد و از صفر تا صد همراه شما است تا با توجه به سليقه شخصي شما و در نظر گرفتن نياز هاي تمام اعضاي خانواده بازسازي را به اجرا در آورد و رضايت تمام كمال شمارا جذب كند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

تعداد نفرات كارگران و مدت زمان بازسازي خانه

در هر پروژه بر حسب متراژ و ميزان عملياتي كه بايد به اجرا در آورده شود مدت زمان بازسازي خانه متغير خواهد بود اما مثلا در مراكز فروش كه بيشتر از يك ماه نمي تواند تعطيل باشند و اگر مدت زمان بازسازي بيشتر شود مي تواند يك ضرر مال به آن مجموعه  بزند طوري برنامه ريزي مي شود كه بر آن اساس تعداد كارگران و كارشناسان را بر حسب در خواست كارفرما زياد  مي شوند،كه در مدت كوتاه تري بازسازي ساختمان اين نوع مجموعه ها اجرا شود. بايد اين نكته را در نظر داشت كه  بازسازي ساختمان هايي با متراژ بالا مثل برج  ها و مجموعه هاي بزرگ خريد و فروش از يكماه تا ۴ الي ۵ ماه به طول مي انجامد اما اين مي تواند برحسب نياز و در خواست كارفرما متغير باشد و به همين نسبت ميزان هزينه هاي آن هم دستخوش تغيير خواهد شد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

تجربيات شركت كارويس در بازسازي خانه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۸:۴۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

سبك هاي پايه در بازسازي خانه شامل دو نوع سبك است۱)سبك مدرن ۲)سبك سنتي كه هر كدام داراي زير شاخه هاي زيادي هستند. بازسازي خانه در هر دوره و با توجه به نياز ها و پيشرفت روز افزون تكنولوژي مدام در حال تحول است، در بخش سبك هاي مدرن در بازسازي خانه زير شاخه ها بدين صورت هستند: سبك پست مدرن، سبك فوتوريسم، سبك پارامتريك، سبك كيهاني (غير خطي) و… در بخش سبك هاي سنتي در بازسازي ساختمان زير شاخه ها بدين صورت هستند: گوتيك،كلاسيك، مصر باستان، ژاپني، پهلوي، اسلامي و… كه همه اين ها در زمان هاي خود معماري و بازسازي خانه را دچار تغيير و تحولات فراواني كرده و تاثير زيادي بر نوع نقش ساختمان هاي آن دوره ي زماني گذاشته اند.

 

سبك شخصيت پردازي

شايد يكي از نكاتي كه طراح بايد بداند اين است كه در بازسازي به سبك شخصيت پردازي اول بايد به صورت روانشناسانه آن كارتون و يا فيلم را به دقت نگاه كرد و تمام نكات را يادداشت برداري كرد تا بتوان با ديد درست تري به طرحي براي بازسازي خانه رسيد. براي بازسازي خانه بايد طي يك جلسه با مهندسين معمار و مهندسين اجرايي تمام نقطه نظر هايي كه مي خواهيد براي ساختمانتان اعمال شود را لحاظ كنيد و اينكه از چه سبك ها و رنگ هايي در نظر داريد كه در ساختمانتان به كار برده شود. اين جلسه قبل از بازسازي خانه بسيار مهم است و اگر شركت معماري اي كه با آن شروع به كار كرده ايد اين پيشنهاد را ندادند بايد شما براي اين جلسه پافشاري كنيد زيرا ممكن است در پايان كار بازسازي شما از نتيجه راضي نباشيد و نوع بازسازي خانه با سليقه شما اصطلاحا جور نباشد.

 

 سبك سورئال يا فرا واقعي در بازسازي خانه

براي افراد خاص پسند هميشه راه هايي هست تا با بازسازي خانه بتوانند محل زندگي خودشان را به آن سبكي كه مي خواهند بازسازي كنند. بسياري از افراد هستند كه كه با سبك هاي هنر آشنايي ندارند اما دلشان مي خواهند محيطي كه در آن زندگي مي كنند به گونه اي بازسازي شود تا با بقيه ساختمان ها متفاوت باشد و بتواند يك جلوه خاص را به وجود آورد، بياييد از سبك فرا واقع گرايي آغاز كنيم سبكي كه در همه ابعاد هنري از نقاشي تا معماري و بازسازي خانه نفوذ كرد و توانست در مدت كوتاهي باعث حيرت مردم شود،سبك فرا واقع گرايي يا سورئاليسم سبكي كه از خواب هاي ما نشأت مي گيرد جايي كه هيچ دليلي برا هيچ كاري وجود ندارد و همه چيز به صورت پيچيده اي به هم مي آميزد. شايد در معماري و بازسازي خانه به وجود آوردن يك رؤيا و بازسازي آن كار بسيار سختي باشد اما شدني است همان طور كه فرانك گري توانست با اين سبك حيرت بسياري از افراد را بر انگيزد. سبك سورئال از جمله سبك هايي است كه شايد تعداد كمي از افراد بتوانند با آن ارتباط برقرار كند اما ديدن اين سبك چه در معماري و بازسازي و چه در نقاشي هميشه باعث شگفتي مردم شده به طوري كه براي ديدن آن ها هميشه هيجان زده هستند. سبك سورئال در معماري و بازسازي خانه مي تواند از نقاشي هاي قرن ۲۰ ميلادي الهام بگيرد زيرا در اين دوره اين سبك پيشرفت بسيار زيادي كرد و با خلاقيت افرادي مثل سالوادور دالي و رنه مارگاريت به اوج خود رسيد. رنگ هاي اين سبك در بازسازي  خانه مي توانند تركيبي از رنگ هاي گرم باشد تا نگاه را بيشتر به سمت خودش بگرداند و جلب توجه بيشتري كند.

 

سبك فول لاكچري در بازسازي خانه

بازسازي خانه با توجه به سلايق و نياز هاي اشخاصي كه در آن ساختمان زندگي مي كنند به اجرا در مي آيد،مثلا زماني كه افراد ساكن در يك ساختمان بخواهند بازسازي را طوري به اجرا در بياورند كه ساختمانشان اشرافي گونه به نظر بيايد تيم بازسازي بايد از سبك بازسازي فول لاكچري استفاده كنند. اما بازسازي فول لاكچري چيست؟ بايد گفت در بازسازي فول لاكچري يك  سري الگو هاي ثابت وجود دارد كه در اين بخش از مقالات بازسازي كارويس به آن مي پردازيم. در بازسازي فول لاكچري بايد از هر وسيله اي با رنگ طلايي يا سفيد استفاده كرد.از ديگر مواردي كه مي توان به آن اشاره كرد استفاده كردن از نقاشي هاي دوره رنسانس در سقف و يا بخشي از ساختمان است.مبلمان كلاسيك،لوستر هاي بلوري،آينه هاي بزرگ و قدي،مجسمه هايي برنزي و يا نقره اي در بازسازي و دكوراسيون داخلي يك ساختمان فول لاكچري بايد وجود داشته باشد. كف ساختمان هايي كه بازسازي فول لاكچري دارند بهتر است سنگ مرمر باشد تا زيبايي ساختمان بيشتر به چشم بيايد. در سرويس بهداشتي و حمام بايد از شيرآلات به روز و مدرن با رنگ هاي طلايي، استيل براق و سفيد استفاده كرد.ايجاد اتاق كار يا اتاق سينما در صورت وجود اتاق اضافي نيز مي تواند در بازسازي اين نوع ساختمان ها به چشم بيايد. پرده هايي با رنگ مخمل قرمز و يا سفيد با نقش هاي طلايي كلاسيك مي تواند در جلوه فول لاكچري و بازسازي مجلل فضاي داخلي يك ساختمان متأثر باشد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي فول لاكچري يك ساختمان كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي خانه خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

سبك هاي جالب در بازسازي خانه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۷:۳۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي حمام،در ذهن بسياري از مردم بطور كلي يك تعميرات اجباري و هزينه بر است به طور مثال اكثر ما فكر مي كنيم تا زماني كه شير آلات حمام ما سالم هستند يا تا وقتي كه لوله هاي ما آب يا نم نمي دهند حمام ما نياز به بازسازي ندارد  و اين معمولا به خاطر طرز فكري است كه نسبت به كار بازسازي خانه داريم .اما براي داشتن يك حمام زيبا تيم هاي بازسازي اي هستند كه اين كار به ظاهر بي ارزش و زمان بر را با نهايت مهارت و دقت و بدون آسيب رساندن به الباقي مكان هاي ساختمان اجرا مي كنند.در واقع بازسازي حمام عالي و بدون نقص را نمي توان از روي ظاهر  قضاوت كرد. زيرا همانطور كه مي دانيم سليقه ي افراد با هم متفاوت است و زيبايي ظاهري از نظر هر كس با توجه به سليقه آن شخص معني مي شود. بازسازي حمام همانطور كه در بالا به آن اشاره كرديم در چشم اكثر انسان ها كمي ترسناك به نظر مي آيد اما تيم بازسازي ساختمان كارويس با يك برنامه ريزي دقيق و يك پلان عالي با توجه به متراژ ساختمان شما و از همه مهمتر بازسازي حمام با توجه به سليقه شما از صفر تا صد در كنار شما است و بازسازي حمام خانه شمارا با بروز ترين روش ها به اجرا در خواهد آورد و به شما اين اطمينان را مي دهد كه در پايان كار از نتيجه رضايت كامل را داشته باشيد.

 

شما براي بازسازي حمام تان ايده هاي مختلفي را مي توانيد از طريق جستجو در اينترنت با مشورت با تيم هاي بازسازي ساختمان كه به صورت حرفه اي اين كار را انجام مي دهند و يا با مراجعه به مغازه ها يا فروشگاه هايي كه وسايل مورد نياز بازسازي حمام شمارا مي فروشند در ذهنتان به يك جمعبندي كلي برسيد و بدانيد از بازسازي خانه خود چه چيزي را دقيقا مي خواهيد اما نكته مهم اينجاست كه شما بازسازي حمام را نه تنها براي داشتن راحتي بيشتر بلكه براي تغيير ظاهر حمام تان با سليقه شخصي كه داريد بايد در نظر بگيريد كه اين نياز به يك تيم حرفه اي بازسازي ساختمان دارد تا راه كار هاي مناسب را به شما ارائه دهد.

 

در بازسازي حمام شما همانقدر كه طراحي مهم است خواسته ي شما نيز اهميت دارد. مثلا استفاده كردن از كابين دوش يا وان؟ قرار دادن سرويس بهداشتي فرنگي در حمام يا برداشتن آن؟از چه نوع كاشي براي كف و ديوار استفاده شود؟ بايد گفت يك معمار كه كار بازسازي ساختمان شما را به اجرا در مي آورد بايد با در نظر گرفتن خواسته ها و سلايق تمام افراد ساكن در خانه طرحي را به اجرا در بياورد كه بعد از اتمام بازسازي حمام رضايت تمام اهالي خانه جلب شود. نكته اي كه بايد به آن دقت بسيار زيادي داشته باشيد اين است بازسازي حمام بايد به گونه اي باشد كه زيبا جلوه كند و نيز از نظر كاربردي نقص هاي قبل از بازسازي آن برطرف شده باشد و بتواند احساس راحتي و آرامش را براي تمام اهالي فراهم آورد.

 

قدم اول براي شروع كار بازسازي حمام اين است كه شما تصميم قطعي و شفافتان را راجع به ميزان هزينه اي كه مي خواهيد بكنيد و نوع طرحي در نظر داريد بگيريد.اين كه شما چه نوع رنگبندي اي دوست داريد بسيار اهميت دارد،مثلا مي خواهيد از رنگ هاي پاستل يا مات يا رنگ هاي روشن استفاده كنيد. اينكه هزينه ها و سلايق شما بدين گونه است كه بخواهيد از جكوزي استفاده كنيد و يا وان معمولي و شيك مي تواند خواسته شما را راضي كند.در دنياي معماري و بازسازي حتي بخش بازسازي حمام سبك هاي متنوعي وجود دارد كه به صورت كلي به دو دسته تقسيم بندي مي شوند يكي سبك مدرن و ديگري سنتي و در چند سال اخير سبكي به وجود آمده كه آن را تلفيقي مي گويند كه تركيبي است از دو يا چند نوع سبك ديگر كه با شناخت هر كدام از اين سبك ها مي توانيد بهترين سبك را براي بازسازي حمام خانه خود استفاده كنيد.بسياري از افراد مي خواهند بدانند چه رنگي مي تواند براي بازسازي حمام مناسب باشد؟ پاسخ كه بيشتر خواهيد شنيد اين است كه بدون شك رنگ هاي سرد همچون سفيد خواهد بود و دليل اصلي اين امر هماهنگي رنگ سفيد با تمام رنگ ها است مثلا وقتي در رنگ سفيد از سايه هاي آبي يا سبز روشن استفاده مي شود مي تواند احساس آرامش بيشتري را به كل فضا ببخشد.

 

اگرچه ايده ها و سبك هاي بازسازي حمام  با توجه به سلايق شخصي هر فرد متفاوت است اما سبك ها و ايده هاي كليشه اي زيادي وجود دارد كه اكثر افراد آن ها را دوست دارند كه ما براي شما چند نمونه از سبك هاي بازسازي حمام را خواهيم گفت:

 

 

بازسازي حمام با سبك تلفيقي: اين سبك براي كساني است مي خواهند طرح سنتي و مدرنيته را با هم داشته باشند و مي خواهند طرح كلي از هيچ الگوي از پيش تعيين شده اي به وجود نيايد. در اين سبك خلاقيت هنرمند و معمار بازسازي بسيار اهميت دارد تا بتواند بنا به خواسته كارفرما بازسازي حمام را به اجرا در بياورد.

 

بازسازي حمام با سبك مينيمال: در اين سبك سادگي پر اهميت ترين موضوع است. همه عناصر بايد به گونه اي ساده انتخاب و در كنار يكديگر قرار گيرند.  در اين سبك رنگ ها بايد سفيد و خنثي باشند.

 

 

بازسازي حمام با سبك مدرن:  حمام هاي مدرن تعادلي بين سادگي و پيچيدگي هستند.با اين وجود هرگز از روند دنياي امروزي و پيشرفت تكنولوژي عقب نيفتاده اند.

 

بازسازي حمام با سبك سنت هر كشور:  اين سبك همانطور كه از اسمش نيز پيدا است به عنوان سبك سنتي كشوري كه در آن زندگي مي كنيد شناخته مي شود.در اين سبك معمولا از رنگ بندي هايي با تناژ گرم استفاده مي شود و استفاده از گل هاي رنگارنگ شيوه مختص به اين سبك در بازسازي حمام است. معمولا در اين مدل از بازسازي حمام استفاده از بامبو، گل هاي رنگي با رنگ غالب بژ حائز اهميت است و وقتي در اين محيط قرار بگيريد حس تازگي همانند بودن در دل طبيعت يك روستا به شما دست مي دهد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي حمام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۳:۵۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در اين بخش از مقالات بازسازي ساختمان كارويس نگاهي داريم به ۶ نمونه از بازسازي حمام و راه كار هايي كه مي تواند بازسازي خانه مارا بهتر از قبل كند. آيا تا به حال به كابينت هاي حمام و محصولات تزئيني كه در حمام به كار مي رود دقت كرده ايد؟ در اينجا ۶ نمونه جالب از بازسازي حمام و نوع وسايلي كه مي تواند براي بازسازي حمام كاربردي تر باشد به شما نشان خواهيم داد كه مطمئنا بعد از ديدن اين عكس ها عاشقشان مي شويد.مثلا در اين مدل از بازسازي حمام كه با كاشي هاي مرمر مشكي پوشيده شده و از كابينت هايي با رنگ متضاد استفاده شده و توانسته توجه مخاطبان زيادي را به خود جلب كند.شايد از نظر بسياري از افراد كه مكان كمتري در بخش حمام خود دارند اينطور به نظر بيايد كه استفاده از كابينت در بازسازي حمام مي تواند بخش زيادي را بگيرد و حمام را كوچكتر جلوه دهد اما بايد گفت معماران بازسازي ساختمان به اين نتيجه رسيده اند استفاده از رنگ هاي روشن و يا متضاد همچون نمونه زير مي تواند فضا را باز تر جلوه دهد و مكان هاي بيشتري را براي قرار دادن وسايل به وجود آورد.

 

در اين نمونه با توجه به در نظر گرفتن جزئيات براي بازسازي حمام،مي بينيم كه تزئينات با دقت و ظرافت به بهترين شكل در كنار هم قرار گرفته اند . مثلا كابينت زير روشويي به صورتي طراحي شده است كه كاربردي باشد و نيز فضاهاي كه احتياج داريم را در اختيارمان قرار دهد و زيبايي و ظرافت خود را حفظ كند.

 

اين نمونه از بازسازي حمام كه مي بينيد جزو بازسازي هايي كه فضا را بازتر و جا دار تر جلوه مي دهد.معمولا در اين نوع طرح از رنگ هاي روشن استفاده مي شود و دركنار رنگ هاي روشن از وسايل تزئيني با رنگ هاي زنده استفاده مي شود،مثلا در اين نوع بازسازي حمام با استفاده از وسايل جانبي و تزئيني با رنگ قرمز توانسته فضاي چشم نواز تري را به وجود بياورد.همچنين از اين مدل آينه ها مي توان به عنوان جاي وسايل نيز استفاده كرد و چون به صورت مخفي هستند كمك مي كنند كه حمام مرتب تر جلوه كند.اين مدل بازسازي بيانگر اين است كه از مدل كابينت حمام گرفته تا نوع نورپردازي و استفاده از گلدان هاي تزئيني تا چيدمان راف هاي استفاده شده نمونه اي از بازسازي حمام است كه داراي بازسازي بسيار خاص است كه بدون شك مي تواند تأثير بسيار مثبتي بر ذهن شما و مهمان هايتان داشته باشد و اين نوع طراحي و بازسازي احساس خوبي را به تمام اهالي هديه دهد.

 

بازسازي حمام هم مگه ميتونه انقدر زيبا باشه؟ اين مدل از بازسازي حمام دقيقا از همان نوع از بازسازي است كه بعد از ديدن آن اين سوال را از خودتان كرده ايد.اين مدل از بازسازي حمام با استفاده از وال هنگ ست كردن رنگ هاي روشويي با سرويس جزو نموه هايي است كه به خوبي با در نظر گرفتن و دقت كردن به تمام جزئيات توانسته حمامي با كيفيت بالا و شيك و چشمگير به وجود بياورد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

۶ نمونه جالب بازسازي حمام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۹:۱۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 52
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4383
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ