كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

يكي از پروژه هايي كه در زمينه نماشويي ساختمان شركت كارويس از عهده آن بر آمده نماشويي ساختمانهاي شركت گاز است كه براي اين پروژه از حدود ۳ تا ۶ كارشناس نماشويي ساختمان استفاده شد كه هر كدام از آن ها داراي مدرك بين المللي ايراتا بودند و يك سرپرست ايمني بر سر پروژه حضور داشت تا از خطرات احتمالي در حين انجام نماشويي ساختمان جلوگيري شود. ساختمان هاي شركت گاز در هر سال يك بار بايد عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در آورند زيرا اين ساختمان ها با توجه به ميزان اهميت و بزرگي اي كه دارا هستند بايد همواره زيبا به نظر بيايند ، شركت گاز جزو ساختمان هاي مهم تهران محسوب مي شود و جلوه زيباي آن مي تواند تأثير بسيار زيادي بر كاركنان آن و مردم داشته باشد. با توجه به اينكه حدود ۸۰ از درصد نماي ساختمان شركت گاز از شيشه است كارشناس با روش دستي يا همان تي و ابر و مواد شوينده با قدرت كم نماشويي ساختمان را به اجرا در مي آورد.زمان نماشويي ساختمان هاي شركت گاز با توجه به تعداد زياد ساختمان هايي كه داراست حدودا بين ۱۵ الي ۲۰ روز به طول انجاميد و البته رضايت مديران محترم ساختمان هاي شركت گاز را پي داشت كه اين مايع خرسندي تيم نماشويي ساختمان كارويس بوده است. شركت كارويس براي برج هاي بلند شهر تهران با برنامه ريزي هاي دقيق نقشه اي ريخته كه در كمترين زمان بهترين نتيجه را داشته باشد و نماي اين ساختمان ها را مانند روز اول زيبا و درخشان كند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تعرفه هاي شركت ساختماني كارويس

با توجه به اينكه جلب اعتماد و رضايت سازمان ها و اورگان هاي دولتي براي شركت كارويس بسيار اهميت دارد با قرار دادن تعرفه هاي خاص  سعي بر سهولت كار براي آن ها داشته است.  از اهداف تيم نماشويي ساختمان كارويس اين است كه با حال خوب بخشيدن به تمام ساختمان هاي شهر چهره اي زيبا و تميز به آن ها ببخشد كه براي اجراي اين هدف تعرفه هايي قرار داده تا مديران ساختمان ها را ترغيب به زيبا سازي چهره ي نمايشان كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هاي شركت گاز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۶:۳۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

با توجه به پر بازديد بودن مراكز فرهنگي هنري و اهميت تميزي بودن نما، نماشويي ساختمان بايد در دوره هاي يك ساله يا شيش ماهه براي اين نوع ساختمان ها به اجرا در بيايد. در كار نماشويي ساختمان بسته به نوع ساختمان تمام تعرفه ها و هزينه ها تغيير مي كند. مثلا براي نماشويي ساختمان  هتل ها و رستوران ها به دليل نوع خاصي از نور پردازي و حساسيت راجع به در چشم ماندن مشتري با روش هاي خاصي بايد كار نماشويي ساختمان اجرا شود. و يا در حوزه فرهنگي هنري اجتماعي مثل مساجد، سالن هاي تاتر، گالري ها، مدرسه ها و ساختمان هاي قديمي و باستاني كه نوع نماشويي ساختمان براي اين بنا ها بسيار متفاوت است و بايد توسط متخصصين هم حوزه نماشويي و هم حوزه نوسازي و مرمت آثار باستاني اجرا شود تا كوچكترين ضربه ايي به اين ساختمان ها نرسد.  شركت كارويس با در نظر گرفتن حساسيت در نماشويي ساختمان هاي در حوزه هاي فرنگي هنري اجتماعيّ، تخفيف ها و تعرفه هاي خاصي براي آن ها قرار داده كه اين حمايت شركت  از تمام كار هاي هنري و فرهنگي اجتماعي مي رساند. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمان مراكز فرهنگي و هنري چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تعرفه هاي نماشويي ساختمان

براي نماشويي ساختمان روش هاي اجرايي متفاوتي وجود دارد كه از جمله اين ها مي توان به نماشويي با طناب اشاره كرد كه نياز به تخصص و گذراندن دوره ها بسيار حرفه اي دارد و باعث زودتر انجام شدن نماشويي ساختمان مي شود و در وقت و انرژي صرفه جويي مي شود و روش ديگر استفاده از داربست است كه يك روش سنتي در نماشويي ساختمان هست و وقت و زمان زيادي مي برد و خطراتي را هم به همراه دارد. براي هر كدام از اين روش هاي اجرايي هزينه ها متفاوت است. از ديگر عواملي كه بر هزينه نماشويي ساختمان تاثير دارد تعمير يا رنگ كردن بعد از اجراي نماشويي است كه اين مبني بر در خواست كارفرما اجرا مي گردد و هزينه هاي جداگانه ايي دارد.لازم به ذكر است كه برآورد نهايي و دقيق هزينه هاي نماشويي ساختمان در همان زمان و قبل از شروع به كار انجام مي شود و بنا به درخواست كارفرما و نظر كارشناسان متخصص روش مناسب انتخاب و اجرا مي گردد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي مراكز فرهنگي و هنري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۶:۲۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

اكثر افراد بر اين باورند كه نماشويي ساختمان تنها بايد در فصل هاي تابستان و يا اواخر زمستان به اجرا در بيايد و گمان مي كنند عمليات شستشوي نما در فصول باراني يا برفي نبايد به اجرا در بيايد. بايد گفت اين يك باور غلط در ميان جوامع است و نماشويي ساختمان در هر فصل مي تواند به اجرا در بيايد . نماشويي باعث مي شود كه جرم و آلودگي اي كه به سطح ساختمان نفوذ كرده به طور كل از بين برود و نما به زيبايي اوليه خود برسد. بارش باران يا برف نمي تواند نما را آلوده كند زيرا آلودگي هاي سطح نما  در طول مدت زمان و از دوده و سياهي ناشي از كارخانه ها، ماشين ها و باران هاي اسيدي ايجاد مي شود. آلودگي ها در مدت زمان طولاني به سطح نما نفوذ كرده و باعث مي شود نما چهره اي زشت به خود بگيرد و آسيب هاي جدي و جبران ناپذيري را به سطح نما وارد مي كند. روش هاي نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما متفاوت است و با دستگاه هاي خاصي نيز به اجرا در مي آيد كه مي تواند بر هزينه هاي نماشويي تأثير گزار باشد.اگر سنگ هاي نماي شما دچار لغزندگي و يا شكستگي شده اند بايد آن ها را پيچ رولپلاك كنيد تا ديگر اين اتفاق براي شما به وجود نيايد، عمل پيچ رولپلاك بايد بعد از نماشويي ساختمان اجرا شود. در فصل زمستان بهتر است از قبل اخبار هواشناسي چك شود و بعد نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد زيرا احتمال بارش باران يا برف بسيار زياد است و مي تواند عمل نماشويي را به تعويق بيندازد. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي در فصل باراني چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

پوشش نانو بعد از نماشويي ساختمان

براي اينكه سطح ساختمانتان در هر فصل دچار آسيب نشود و آلودگي را دفع كند بهتر است عمليات پوشش نانو يا همان نانو شويي را به اجرا در آوريد. بايد در مورد اين موضوع دقت بسيار زيادي را به عمل بياوريد زيرا نوع مواد نانو و روش هاي اجرا آن بر سطح ساختمان بسيار تخصصي بايد به اجرا در بيايد و اگر توسط افراد به اجرا در بيايد مي تواند آسيب هاي بسيار جدي اي را به كافرما وارد كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان در فصول باراني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع: نماشويي
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۸:۲۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماهايي كه از جنس سنگ هستند در مدت زمان طولاني ممكن است دچار آسيب ديدگي يا شكستگي شوند و خطرات جاني و مالي زيادي را به همراه داشته باشند. پيچ رولپلاك نما جزو تعميراتي است كه بعد از نماشويي ساختمان بايد به اجرا در بيايد زيرا اجراي عمل نماشويي ساختمان با دستگاه هاي پاشش فشار قوي آب به اجرا در مي آيد و ممكن است سنگ هاي آسيب ديده را از سطح نما ساختمان جدا كند و بدين صورت اجراي عمل پيچ رولپلاك نما بايد بعد از اتمام نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد. اين عمل باعث تحكيم سنگ هاي نما مي شود و از خطرات احتمالي جلوگيري مي كند. خريدن پيچ براي تثبيت سنگ نما مي تواند هم به عهده كارفرما باشد و هم توسط شركت مربوطه خريداري و به اجرا در آورده شود كه اين هزينه هاي نهايي پيچ رولپلاك نما را مي تواند دستخوش تغيير كند. هزينه پيچ رولپلاك نما جدا از اجرا نماشويي ساختمان، بسته به تعداد سنگ هايي كه نياز به پيچ رولپلاك دارند و پيچ هايي كه خريداري مي شوند به همراه دستمزد كارگران محاسبه مي شود و به كارفرما اطلاع داده مي شود. براي اجراي عمل پيچ رولپلاك نما بايد از افراد متخصصي كه تجربه زيادي در امر نماشويي ساختمان دارند  استفاده كرد تا خدايي نكرده عمل پيچ رولپلاك نياز به تكرار نداشته باشد و ضرري را به كارفرما وارد نكند.  براي اطلاع بيشتر از نحوه قيمت گزاري و روش هاي اجرا پيچ رولپلاك نما بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد.

 

خساراتي كه مي تواند نما را در حين نماشويي تهديد كند

طبق قانوني كه بين تمام شركت هاي نماشويي ساختمان وجود دارد قبل از اجراي كار نماشويي قرار دادي وضع مي شود كه طبق آن اگر خسارات معمول مثل پوسته پوسته شدن رنگ ساختمان كه يكي از دلايل آن مي تواند جنس رنگي كه بر روي آن ساختمان زده شده است باشد و يا اينكه آن ساختمان قديمي است و ممكن است دچار ترك و پوسيدگي شود. و يا در نماشويي ساختمان هايي  با نماي سنگ ممكن است تيكه ايي از سنگ از ساختمان جدا شود كه با رولپلاك آن را درست مي كنند اين موارد جزو ضوابطي است كه احتمال وقوع آن ها ممكن است وجود داشته باشد و قبل از شروع كار همه اين موارد به كارفرما گزارش مي شود. اما در بعضي موارد ممكن است اشتباهات فردي بوجود بيايد مثل شكستن نماي شيشه ايي موقع نماشويي ساختمان كه اين خارج از اتفاقاتي است كه به صورت معمول ايجاد مي شود و شركت موظف است به صورت رايگان نماي شما را ترميم كند. شركت كارويس احترام به مشتري را يكي از عوامل مهم در كار خود مي داند و خود را موظف دانسته رضايت قلبي مشتري را به همراه داشته باشد تا بتوانيد با خيال راحت عمل پيچ رولپلاك نماي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

پيچ رولپلاك نما بعد از نماشويي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۷:۵۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

مراحل و روش ها در نماشويي براي ساختمان هاي سه طبقه بدين صورت است كه با استفاده از طناب(راپل)، ماشين هاي بالابر و داربست به اجرا در مي آيد كه بايد اين نكته را متذكر شد كه استفاده از داربست به دليل زمان بر بودن منسوخ شده است. استفاده از روش هاي نوين نماشويي ساختمان بر هزينه هاي نهايي نماشويي ساختمان بسيار تأثير گذار است و مي تواند هزينه هاي نهايي را تغيير دهد، براي مثال در روش نماشويي براي ساختمان هاي سه طبقه از دستگاه هايي مانند ماشين هاي بالابر و يا افراد متخصص كار با طناب(راپل) كه داراي مدرك بين المللي ايراتا هستنداستفاده مي شود و همين موارد از دلايل تغيير هزينه در نماشويي ساختمان هاي سه طبقه است.  نماشويي ساختمان از مواردي است  كه بايد در هر سال حداقل يك بار انجام شود اما اگر بخواهيم براي مدت بيشتري عمل نماشويي ساختمان خود را به تعويق بيندازيم و در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيم بايد بعد از نماشويي از پوشش هايي كه مقاومت نما را نسبت به جرم و آلودگي بالا مي برند استفاده كرد. اما اين نوع مواد نگه دانده و پوششي چه موادي هستن؟ موادي همچون نانو و رزين بعد از نماشويي ساختمان باعث مقاومت نما در برابر جرم و آلودگي نما مي شود. اين نوع مواد پوششي بايد به طور حتم بعد از نماشويي ساختمان به اجرا در بيايند. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمانتان چيست و چگونه مي توانيد در كوتاه ترين زمان به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

بهترين زمان براي نماشويي ساختمان

دغدغه بسياري از كارفرمايان اين است بدانند بهترين زمان براي نماشويي ساختمان در طول سال چه زماني است؟ بسياري از افراد در تابستان و يا اواخر اسفند به فكر نماشويي ساختمان خود مي افتند اما بايد گفت اين يك باور غلط در ميان جوامع است زيرا نماشويي ساختمان در هر فصل سال به راحتي و به درست ترين روش به اجرا در مي آيد. در فصول باراني سال نيز اجراي عمل نماشويي ساختمان مي تواند به اجرا در بيايد زيرا عمل نماشويي ساختمان جرم و آلودگي هايي كه طي ساليان بر سطح نما نفوذ كرده اند را به طور كامل از بين مي برد و مقاومت نمارا نيز بيشتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي براي ساختمان هاي سه طبقه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۴:۱۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

هميشه نگراني هايي از بابت ميزان آب و برق مصرفي در هنگام نماشويي ساختمان براي كارفرما به وجود مي آيد اما آيا ميزان آب و برق مصرفي در امر نماشويي ساختمان نگران كننده اس؟ بايد گفت با توسعه دستگاه هاي نماشويي در ده هاي اخير اجراي اين امر كاري بسيار آسان شده است، در گذشته از داربست براي نماشويي و يا رنگ كردن نما استفاده مي شد كه با وجود دستگاه هاي توسعه يافته كنوني بستن داربست منسوخ و غير قابل استفاده شده است. دستگاه هاي نماشويي ساختمان با نام هاي واتر جت و اتر سند بلاست با پاشش فشار قوي آب به ساختمان مي توانند هر نوع آلودگي را از بين ببرد و نما را به همان جلوه زيباي اوليه خود بازگردانند. از ويژگي هاي اين دستگاه ها اين است كه با سرعت بسيار بالايي عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در مي آورند و به همين دليل مصرف آب و برق براي آن ها بسيار كمتر از آن چيزي است كه كارفرما تصور مي كند. به طور مثال براي ساختمان ۱ تا ۵ طبقه نماشويي در كمتر از ۱۵ ساعت به اجرا در مي آيد و به همين ميزان هر چه تعداد طبقات زياد تر شود زمان نماشويي نيز بيشتر مي شود. اين نكته را بايد متذكر شد كه براي ساختمان هاي با جنس شيشه و كامپوزيت نماشويي با روش دستي و با تي و ابر به اجرا در مي آيد، در اين روش از نماشويي ساختمان به آب و برق نيازي نيست. براي اينكه بدانيد كم مصرف ترين روش براي نماشويي ساختمان چيست و چگونه مي توانيد با كمترين ميزان مصرف آب و برق به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

اسيد شويي در نماشويي ساختمان

شايد در نگاه اول به نظر كاري نادرست باشد و شمارا به شك بيندازد اما بايد گفت در امر نماشويي ساختمان روشي است با نام اسيد شويي كه براي نماها سنگي، بتني، سيماني بيشتر استفاده مي شود. در روش اسيد شويي نماشويي با مواد شوينده اسيدي اجرا مي شود و هيچ گونه آسيبي را به سطح نما وارد نمي كند بلكه بيشتر باعث ماندگاري نماي شما نيز مي شود. ماده اي با نام ديسكلر كه بيشتر براي نماهاي بسيار آلوده به كار مي رود و مي تواند در مدت زمان كوتاه تمام آلودگي ها را از سطح نما بزدايد و زيبايي بي نظيري را به نماي شما هديه دهد. اين روش از نماشويي ساختمان نيازمند تخصص خاصي است و بايد به طور حتم توسط افراد آموزش ديده به اجرا در آورده شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ميزان مصرف آب و برق در امر نماشويي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۶:۴۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در فصل پاياني سال يا همان زمستان تعداد زيادي از افراد به فكر نماشويي ساختمان خود مي افتند، به طور مثال در ماه اسفند  افراد مي خواهند يا با رنگ كردن نمايشان يا نماشويي،  ساختمان خود را به زيبايي اوليه برسانند و هميشه بر سر اين دوراهي قرار مي گيرند كه كدام گزينه بهتري مي تواند باشد. نماشويي ساختمان مي تواند جرم و آلودگي هاي سخت را از سطح نما بر طرف كند و چهره نما را زيبا كند و به لحاظ قيمت به صرفه تر از رنگ كردن يا تعويض نما است. اگر سنگ هاي نماي شما دچار لغزندگي و يا شكستگي شده اند بايد آن ها را پيچ رولپلاك كنيد تا ديگر اين اتفاق براي شما به وجود نيايد، عمل پيچ رولپلاك بايد بعد از نماشويي ساختمان اجرا شود. در فصل زمستان بهتر است از قبل اخبار هواشناسي چك شود و بعد نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد زيرا احتمال بارش باران يا برف بسيار زياد است و مي تواند عمل نماشويي را به تعويق بيندازد.

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان

بعد از نماشويي ساختمان مي توانيد از دوده و سياهي هاي نما جلوگيري كنيد، موادي همچون رزين و نانو مي توانند تا مدت ۵ سال مانع نفوذ هر گونه آلودگي به سطح ساختمان شما شوند. اين نوع پوشش ها بايد توسط افراد متخصص و با تجربه تيم نماشويي به اجرا در بياورند زيرا كار با اين نوع مواد و ميزان مصرف آن ها بسيار مهم است و اگر خطايي در هنگام ماليدن اين مواد به سطح نما به وجود آيد مي تواند باعث ضرر هاي زيادي بشود. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي در فصل زمستان  چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نماشويي ساختمان در فصل زمستان و تاثير آن بر محيط

در فصل زمستان كه آخرين فصل قبل از آغاز بهار و سال نو شمسي است بهتر است همزمان با خانه تكاني هاي خود به فكر نماي ساختمان هايمان نيز باشيم تا بتوانيم جلوه شهرمان را مانند فضاي داخلي ساختمان خود زيبا كنيم. بايد گفت با روش هاي نوين نماشويي ساختمان با كمترين هزينه و در كوتاه ترين زمان مي توانيد نماي ساختمان خود را به همان حالت زيباي اوليه برسانيد .

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ضرورت نماشويي در فصل زمستان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۷:۰۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شهرك هاي مسكوني به دليل بهم چسبيده بودن ساختمان ها بايد با هماهنگي اهالي ديگر ساختمان ها عمل نماشويي را  به اجرا در آورند، همين امر باعث مي شود به دليل مخالفت هاي تعداد كمي از اهالي اين ساختمان ها عمل نماشويي براي آن ها به تعويق مي افتد و چهره اين شهرك ها اغلب بسيار آلوده ، پر از دوده و سياهي به نظر مي رسد. همين چهره آلوده ساختمان ضرر هاي بسياري براي اهالي آن دارد كه اگر افراد متوجه آن باشند هيچگاه عمل نماشويي ساختمان را به تعويق نمي اندازند. چهره آلوده نما بر قيمت و ارزش ساختمان و روحيه افراد ساكن در آن ساختمان بسيار تأثير گزار است.نماشويي ساختمان بايد هر سال به اجرا در بيايد تا ساختمان شما هميشه زيبا باشد و چهره آلوده به خود نگيرد. بايد گفت براي شهرك هاي مسكوني كه ساختمان ها بهم چسبيده هستند نماشويي ساختمان حتي ارزان و با صرفه مي شود، زيرا قيمت نهايي نماشويي ساختمان تقسيم بر تعداد اهالي خواهد شد. كلينيك ساختماني كارويس با هدف حال خوب بخشيدن به تمام ساختمان هاي شهر براي نماشويي شهرك هاي مسكوني تعرفه هايي قرار داده است كه هزينه هاي نماشويي را براي آن ها بسيار كم مي كند. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي شهرك هاي مسكوني  چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نماشويي ساختمان با مواد نانو

براي جلوگيري از آسيب ديدگي و تلاش براي بيشتر كردن عمر ساختمان اين روز ها از نماشويي ساختمان با  مواد نانو استفاده ميشود چرا كه مواد نانو با سطح مورد نظر ايجاد پيوند مي كند و همين افزايش مقاومت سطحي و جلوگيري از لكه و شوره و به وجود نيامدن ديگر آلودگي هاي  مي شود و استحكام نما ي ساختمان را بيشتر مي كند. براي نماشويي ساختمان استفاده از مواد نانو با روش هاي مختلف انجام مي گيرد كه هر كدامشان بايد توسط متخصصين انجام شود. روش هاي از جمله اسپري كردن مواد نانو كه براي قسمت هاي مختلف مثل جاهايي كه جرم و آلودگي بيشتري را جذب كرده مختلف است و بايد تكنيك خاص نماشويي ساختمان انجام مي گيرد , روش ديگر هم ماليدن مواد نانو به روش مستقيم است.از كار هاي ديگري كه نماشويي ساختمان با استفاده از نانو كمك ميكند آب گريز كردن ساختمان توسط اين ماده است يعني موقع باران و حتي ديگر مواد مايعي كه باعث آلودگي ساختمان مي شود نما هيچ آسيبي نمي بيند و جرم و كثيفي را جذب نمي كند و عمر نما را بيشتر و كار نماشويي ساختمان را راحتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي شهرك هاي مسكوني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۴:۰۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي ساختمان هاي دو طبقه به چه صورت اجرا مي شود؟ شايد اين سؤال تمام كساني باشد كه داراي ساختمان هاي دو طبقه هستند و مي خواهند بدانند با چه روش هايي و به چه صورت نماشويي ساختمان برايشان به اجرا در مي آيد. بايد گفت نماشويي براي ساختمان هايي كه داراي ارتفاع شش يا هفت متر هستند،  با روش دسترسي با طناب يا همان كار با راپل نماشويي مي شود يا از دستگاه هاي بالابر نماشويي ساختمان استفاده مي شود كه در آن صورت فرد با اين دستگاه ها ارتفاعات بالا را نيز مي تواند به راحتي نماشويي كند. در صورت استفاده از دستگاه هاي بالابر بهتر است از سرويس بودن آن ها اطمينان حاصل كرد تا خدايي ناكرده در حين اجراي عمل نماشويي ساختمان مشكلي به وجود نيايد. ميزان آب و برق مصرفي براي نماشويي ساختمان هاي دو طبقه به چه صورت است؟ از جمله مواردي كه اكثر شركت ها كمتر به آن اشاره مي كنند ميزان آب و برقي است كه در كار نماشويي ساختمان مصرف مي شود. براي كار شتسشوي ساختمان هاي سنگي و آجري و چوبي از روش هاي سخت مثل  دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست استفاده مي شود كه هر كدام از اين ها نياز به آب و برق دارند. اين مسئله ممكن است كمي كارفرما را اذيت كند زيرا علاوه بر هزينه ايي كه بابت نماشويي ساختمان به شركت مي پردازد بايد هزينه آب و برق مصرف شده را هم پرداخت كند. شركت كارويس با به كار بردن از نيروي متخصص و دستگاه هاي پيشرفته در زمان استفاده از اين دستگاه ها صرفه جويي مي كند و باعث كاهش هزينه هاي شما مي شود. براي نما هاي شيشه ايي و كامپوزيتي به دليل حساسيت در شستشوي اين نوع نماها از دستگاه هاي خشن نماشويي ساختمان استفاده نمي شود و بايد به روش دستي به وسيله ابر و تي نماشويي ساختمان انجام شود كه در اين صورت هزينه هاي مصرف آب و برق كاهش پيدا مي كند.

 

برآورد هزينه در امر نماشويي ساختمان

بايد گفت براي نماشويي ساختمان هاي دو طبقه با توجه به اينكه متراژ كار كمتر از ساختمان هاي چند طبقه است قيمت گزاري به صورت كلي داده مي شود و براساس متراژ محاسبه نمي شود. برآورد كلي هزينه ها در نماشويي ساختمان بستگي به ميزان آلودگي، نوع جنس نما و عمر بنا دارد. اگر ميزان آلودگي هاي بنا زياد باشد بايد از مواد شوينده بيشتري استفاده يا از روش هاي تخصصي تري براي نماشويي اين نوع ساختمان ها استفاده كرد كه در مدت زمان شستشوي نما تأثير گزار خواهد بود و همين موضوع قيمت كلي را بيشتر خواهد كرد. از ديگر نكاتي كه مي توان به آن اشاره كرد اين است كه اگر در مكاني كه قرار است نماشويي ساختمان اجرا شود برق سه فاز وجود نداشته باشد بايد از دستگاه هاي  نماشويي بنزيني استفاده شود كه مبلغي را به هزينه نهايي شما اضافه مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هاي دو طبقه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۷:۵۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي ساختمان هتل ها به دليل نوع خاص نور پردازي، طراحي خارجي خاص و حساسيت راجع به در چشم ماندن مشتري  بايد در دوره هاي ۶ ماه به اجرا در بيايد. تعرفه هاي نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما و  نوع كاربرد آن متفاوت است، مثلا براي ساختمان هايي كه بايد در دوره هاي كوتاه مدت عمل نماشويي ساختمانشان به اجرا در بيايد تعرفه هايي وجود دارد كه مي تواند هزينه هاي نماشويي را براي آن ها كمتر كند. شايد متوجه شده باشيد كه اكثر هتل هاي لوكس نماي قسمت لابي و همكفشان از جنس شيشه است، اين نماي شيشه اي بايد در دوره هاي كمتر از ۳ ماه نماشويي بشود. نماي شيشه اي مخصوصا در فصول بارندگي زودتر آلوده مي شود و نماي روبه رو هتل ها را از آن زيبايي اوليه خارج كند كه همين مورد مي تواند بر ميزان مشتريان اين هتل تأثير گزار باشد. اگر نماشويي براي هتل هاي بيش از ۷ طبقه به اجرا در بيايد بايد از طرف شركت مربوطه مأمور ايمني و استاندارد كار با طناب به آن محل اعزام شود. براي ساختمان ها و برج هايي كه تعداد  طبقاتشان زياد است بايد از كلايمر براي عمل نماشويي با طناب استفاده شود، كلايمر ايمني كار با طناب را براي اين ساختمان ها بيشتر مي كند اما در صورتي كه قبل از شروع كار اين دستگاه ها سرويس بشوند. براي اينكه بتوانيد بهترين زمان  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

پيچ روپلاك و تعويض لامپ نما بعد از اجراي نماشويي ساختمان

بايد گفت براي ساختمان هايي همچون هتل ها و رستوران هايي كه زيبايي نماي ساختمان برايشان از اهميت بالايي برخوردار است تعويض لامپ هاي سوخته كه در ارتفاع قرار دارند و يا پيچ رولپلاك كردن سنگ هاي نما جزو اعمالي است كه بعد از نماشويي بايد به اجرا در بيايد تا نما به آن حالت زيبايي اوليه برسد. ممكن است بعد از نماشويي ساختمان بخشي از ساختمان نياز به رنگ كاري و نقاشي داشته باشد كه بهتر است در قدم اول نماشويي ساختمان براي اين نوع نما به اجرا در بيايد و بعد از آن عمليات نقاشي آغاز گردد، اگر قبل از نقاشي ساختمان عمليات نماشويي به اجرا در نيايد مي تواند بعد از رنگ كاري سطح نما را پوسته پوسته كند. بايد گفت هزينه هاي تعويض لامپ ، پيچ رولپلاك و هر گونه عملي كه بعد از نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد به صورت جداگانه محاسبه مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هتل ها


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۲:۲۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 48
دیروز : 40
افراد آنلاین : 2
همه : 4379
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ