كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

در انجام پروژه هاي بازسازي ساختمان تعداد زيادي از كارفرمايان هستند كه در خواست مي كنند بازسازي ساختمانشان به صورت يكي از شخصيت هاي كارتوني و يا فيلم هاي سينمايي به اجرا در آورده شود، به طور مثال بازسازي شخصيت باب اسفنجي كه يك شخصيت كاروتوني محبوب است براي كودكان و خيلي از افراد بزرگسال نيز اين شخصيت محبوب را دوست دارند. در بازسازي ساختمان به سبك شخصيت پردازي يك طراح بايد در قدم اول نياز هاي كارفما را در جلسه هاي حضوري خوب گوش كند و يادداشت برداري كند و سپس بهترين طرح سه بعدي را طراحي كند و به كارفرما نشان دهد كه در صورت تأييد مهندسين بخش اجرايي بازسازي ساختمان را آغاز كنند. شايد يكي از نكاتي كه طراح بايد بداند اين است كه در بازسازي يه سبك شخصيت پردازي اول بايد به صورت روانشناسانه آن كارتون و يا فيلم را به دقت نگاه كرد و تمام نكات را يادداشت برداري كرد تا بتوان با ديد درست تري به طرحي براي بازسازي رسيد. براي بازسازي ساختمان بايد طي يك جلسه با مهندسين معمار و مهندسين اجرايي تمام نقطه نظر هايي كه مي خواهيد براي ساختمانتان اعمال شود را لحاظ كنيد و اينكه از چه سبك ها و رنگ هايي در نظر داريد كه در ساختمانتان به كار برده شود. اين جلسه قبل از بازسازي بسيار مهم است و اگر شركت معماري اي كه با آن شروع به كار كرده ايد اين پيشنهاد را ندادند بايد شما براي اين جلسه پافشاري كنيد زيرا ممكن است در پايان كار بازسازي شما از نتيجه راضي نباشيد و نوع بازسازي ساختمان با سليقه شما اصطلاحا جور نباشد. براي اينكه از تمام بخش هاي خدمات بازسازي ساختمان اطلاع پيدا كنيد با يك تماس با شركت كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

نكات مهم راجع به سبك هاي بازسازي ساختمان

در بازسازي ساختمان به سبك هاي مدرن كه تقريبا تمام قواعد معماري سنتي را شكسته و با نگاهي تازه معماري را دچار تحولات بسيار زيادي كرده است نكات مهمي را نيز بايد رعايت كرد كه ما در بازسازي ساختمان بايد به آن ها توجه داشته باشيم. سبك شناسي در معماري يكي از سرفصل هاي مهمي است كه معمار بايد قبل از آغاز بازسازي به آن ها كاملا مسلط باشد تا بتواند تمام نياز هاي كارفرما رابشناسد و بهترين روش را را براي بر طرف كردن آن ارائه دهد. مهمترين نكته اي كه قبل از بازسازي ساختمان بايد به آن توجه داشت اين است كه تمام اصول مربوط به آن سبك را بايد بشناسد و بعد وارد مرحله اجرايي شوند مثلا براي بازسازي يك اتاق كه قرار است از شخصيت هاي يك فيلم الهام بگيرد اول بايد ديد كه اگر كارفما بعد از مدتي از اين شخصيت خسته و دلزده شد مي تواند تغييرات لازم را بدهد يا بايد از اول بازسازي را تكرار كند. بايد گفت نوع چيدمان و دكوراسيون بايد طوري پرداخته شود كه اگر بعد از مدتي كارفرما نياز به تغيير داشت خودش بتواند اين كار را به اجرا در آورد و دوباره كاري پيش نيايد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

سبك شخصيت پردازي در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۴:۳۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

روش ها در نماشويي براي ساختمان هاي يك طبقه بدين صورت است كه بدون استفاده از طناب(راپل) و يا داربست به اجرا در مي آيد و همين موضوع بر هزينه هاي نهايي نماشويي ساختمان بسيار تأثير گذار است و مي تواند هزينه ها را كاهش دهد، براي مثال در روش نماشويي ساختمان براي آپارتمان ها ي چند طبقه اجاره دستگاه هايي مثل ماشين هاي بالابر و يا افراد متخصص كار با طناب(راپل) كه داراي مدرك بين المللي ايراتا استفاده نمي شود و همين ها از دلايل كاهش هزينه در نماشويي ساختمان هاي يك طبقه است.  نماشويي ساختمان از مواردي است كه كه بايد در هر سال حداقل يك بار انجام شود اما اگر بخواهيم براي مدت بيشتري عمل نماشويي ساختمان خود را به تعويق بيندازيم و در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيم بايد بعد از نماشويي از مواد نگه دارنده كه مقاومت نما را نسبت به جرم و آلودگي بالا مي برند استفاده كرد. اما اين نوع مواد نگه دانده چه موادي هستن؟ موادي مثل نانو كه جزو مواد نوين نگه دارنده بسيار قوي محسوب مي شود كه تا مدت حدودا ۳ سال كار نماشويي ساختمان شمارا به تعويق مي اندازد و باعث مقاومت بيشتر ساختمان شما نسبت به جرم و سياهي مي شود، مواد نانو شايد هزينه بر باشد اما در پايان كار نماشويي بسيار به صرفه خواهد بود. براي اينكه بتوانيد كار نماشويي خود را به بهترين نحو انجام دهيد بهتر است قبل از شروع كار با تيم مشاوران نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را بپرسيد و با خيال راحت نماشويي ساختمان خود را انجام دهيد.

 

استفاده از روش هاي نادرست براي نماشويي ساختمان هاي يك طبقه

در نماشويي ساختمان هاي يك طبقه كه با دستگاه هاي واتر جت و يا واتر سند بلاست به اجرا در آورده مي شود بايد به صورتي اين عمل به اجرا در آورده شود كه آب و يا موارد شوينده  وارد ساختمان نشوند و اهالي آن ساختمان را دچار مشكل نكند. براي نماشويي ساختمان هاي يك طبقه اي كه جنس نماي آن ها از شيشه و يا كامپوزيت است با از روش هاي تي و ابر استفاده كرد و با دقت بسيار زيادي به اجرا در آورده شود تا به سطح نما هيچ گونه آسيبي نبيند. در كار نماشويي ساختمان قيمت ها بر اساس ميزان جرم و آلودگي و متراژ ساختمان محاسبه مي شود. جرم آلودگي اگر زياد باشد بايد زمان بيشتري را نسبت به بقيه ساختمان ها بر روي آن گذاشت به علاوه اينكه انرژي بيشتري را از تيم نماشويي ساختمان مي گيرد و همه اين موارد وقتي اتفاق مي افتد كه كار نماشويي ساختمان به تعويق مي افتد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي و پاكيزگي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي براي ساختمان هاي يك طبقه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۰:۱۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه با روش هاي نماشويي آپارتمان ها بيشتر آشنا شويد ما براي شما در اين بخش از مقالات نماشويي نكات مهمي را مي گوييم تا قبل از آغاز كار نماشويي ساختمان بتوانيد با آگاهي كامل تصميم خود را براي ساختمان خود بگيريد. روش هاي نماشويي آپارتمان ها با الباقي ساختمان ها متفاوت است زيرا در نماشويي آپارتمان ها به دليل ارتفاع زياد بايد از روش هاي نماشويي با داربست و يا طناب(راپل) استفاده كرد، روش نماشويي ساختمان با داربست از روش هاي قديمي است كه به دليل زمان بر بودن و خسارات جاني از اين روش ديگر استفاده اي نمي شود، در روش نماشويي ساختمان با طناب يا همان راپل كه يكي از ابزار كوهنوردي كه در خدمات ساختماني نيز كاربرد هاي فراواني دارد به خصوص بخش نماشويي ساختمان كه هم در سرعت نماشويي و نيز در بخش اتلاف نيرو و هزينه بسيار تأثير گذار بوده است. براي نماشويي آپارتمان هاي چند طبقه كار نماشويي ساختمان بين ۱ تا ۲ روز زمان مي برد و در مدت زمان بسيار كوتاه نماي ساختمان شمارا به زيبايي اوليه خود بازگرداند، اما اگر ساختمان تعميرات بعد از نماشويي ساختمان احتياج داشت چه بايد كرد؟ براي اين كار بايد از تيم هاي متخصصي استفاده كرد كه تجربه كافي در امر تعميرات از جمله پيچ رولپلاك نماي سنگي، رنگ كاري و نقاشي و نصب دوربين و يا لامپ هاي تزييني و.. داشته باشند. براي اينكه  بيشتر راجع به نماشويي ساختمان بدانيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را به صورت كاملا رايگان بپرسيد تا كاملا با نماشويي و نحوه اجراي آن آشنا شويد در ضمن كارشناسان ما در كارويس درست ترين روش را براي بهتر كردن نماي ساختمان شما معرفي خواهند كرد.

 

روش هاي ايده آل براي نماشويي ساختمان

همانطور كه مي دانيد شركتها و گروه هاي پيمانكاري مختلفي خدمات نماشويي  و شستشوي نماي ساختمان را ارائه مي دهند، اما چرا شما مي توانيد به خدمات نماشويي ساختمان كارويس اعتماد كامل داشته باشيد؟ارائه خدمات با تضمين كيفيت در كوتاه ترين زمانتعداد نيروي كار و تعداد پروژه هاي فعال و همزمان بالابيمه بودن تمامي پرسنل كارويسسال ها تجربه كار در حوزه خدمات نماشويي ساختماناستفاده از تجهيزات به روز و پيشرفته شستشوي نمابهره گيري از پرسنل و اپراتورهاي آموزش ديده و متعهدبهداشت و ايمني زيستي محيطي بالا

 

نتيجه بسيار عالي

 

قيمت مناسب با توجه به كيفيت بالاي كار نماشويي

 

قابل ذكر است كه اگر تا سه ماه پس از اجراي نماشويي يا نماشويي ساختمان ، كوچكترين ايرادي به لحاظ كيفيت اجراي كار وجود داشته باشد، كارويس خود را موظف مي داند در اولين فرصت و به بهترين نحو ممكن، مشكل يا نقص موجود را برطرف كند. ما در كنارتان خواهيم بود تا شما در حفظ و نگهداري نماي ساختمان خود به خوبي عمل كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

بهترين روش براي نماشويي آپارتمان ها


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۷:۵۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

يكي از نكاتي كه كمتر به آن توجه مي شود در بخش بازسازي ساختمان اين است كه، نوع پرداخت هزينه ها به كارشناسان، معماران و كارگران  بازسازي  به چه صورت است؟ بايد گفت نوع كار كساني كه عمل بازسازي ساختمان را اجرا مي كنند بسيار متفاوت است زيرا آن ها علاوه بر تجربه هاي پيش نياز براي اين كار دوره هاي حرفه اي اين كار را گذرانده باشد و مدرك اين رشته را داشته باشند، به همين دليل است حقوق اين افراد نسب به بقيه كساني كه كار ساختماني مي كنند مثل تعمير كاران ساختمان و يا رنگ كاران، بيشتر است. در اكثر شركت ها كارشناسان بازسازي ساختمان بايد حتما بيمه شوند و حقوق آن ها نيز بايد به صورت روز مزد پرداخت شود اما در شركت هاي بزرگ و حرفه اي مثل شركت كارويس دستمزد و حقوق افراد در بخش بازسازي ساختمان گاها به صورت روز مزد اما در اكثر موارد به صورت ماهيانه پرداخت مي شود و اين به دليل است كه با توجه به اينكه تقريبا هر روز بر سر پروژه هاي بازسازي ساختمان هستند و هيچ عضوي بيكار نمي ماند براي نظم بخشيدن به امر پرداخت هزينه ها به صورت ماهيانه حقوق داده مي شود. براي اينكه بتوانيد بهترين روش كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران بازسازي ساختمان شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تسويه حساب به موقع كارفرما چه تأثيري بر ارائه خدمات بازسازي ساختمان دارد

بايد گفت در اكثر شركت هاي خدمات ساختماني به اين صورت است كه قبل از آغاز به كار بازسازي ساختمان نصف هزينه ها كل بايد پرداخت شود اما شركت كارويس  به اين دليل كه هدفش رضايت قلبي مشتري در پايان كار است، بيش از ۸۰ درصد از هزينه بازسازي ساختمان بعد از اتمام كار پرداخت مي شود. اما متأسفانه يك سري از كارفرمايان با بدقولي و پرداخت نكردن هزينه پس از اتمام كار بازسازي ساختمان يك جور سؤ استفاده از اين كار مي كنند و ضربه بزرگي به چرخه ارائه خدمات ساختماني مي زنند كه نه تنها مدير عامل شركت را دچار بحران مي كنند بلكه به كارگراني كه زحمات زيادي مي كشند و كار خود را با دقت و تلاش زياد انجام داده اند ضربه مي خورد. اما در مواردي كه كارفرما رضايت از كار ندارد و به اين دليل است كه هزينه ها را پرداخت نكرده است تيم بازسازي ساختمان موظف است كه دوباره عمل ترميم بازسازي ساختمان را انجام دهد تا رضايت كارفرما را جلب و بعد از آن هزينه ها پرداخت شود براي اطلاعت بيشتر راجع روش ها و مراحل بازسازي ساختمان به سايت كارويس مراجعه كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

نحوه پرداخت هزينه كارشناسان بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۶:۱۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

با استفاده از تجربيات شركت كارويس در امر خدمات ساختماني به خصوص بخش نماشويي ساختمان، اكثر كارفرمايان اولين سؤال و دغدغه شان در كار نماشويي ساختمان اين است كه قيمت نهايي به چه صورت است؟ اين در حالي است كه هيچيك از شركت ها و تيم ها به طور قطعي نمي توانند راجع به هزينه هاي نماشويي ساختمان شما نظر بدهند و اگر اين كار را بكنند يعني از نماشويي ساختمان اطلاعات كافي ندارند، براي اطلاع كافي از قيمت هاي نماشويي ساختمان  ما براي شما از انواع قيمت ها و تعرفه ها در خدمات نماشويي  ساختمان مي گوييم،بايد گفت اولين موضوع در برآورد قيمت، ميزان جرم و آلودگي نما و متراژ نما است، بعد از آن جنس نما است و ميزان زماني كه از كارشناسان شستشوي نما مي گيرد. براي نماهايي كه به روش سخت نماشويي مي شوند قيمت ها بر حسب ميزان مواد شوينده مصرفي و افراد متخصص محاسبه مي شود و براي نماهايي كه به روش ساده نماشويي مي شوند قيمت ها بر حسب زمان نماشويي ساختمان محاسبه مي شود. قيمت هاي نماشويي ساختمان از متري۵٫۰۰۰ تا متري۱۲٫۰۰۰ تومان است كه براي هر ساختمان با هر نوع از نما و هر مقدار آلودگي متفاوت خواهد بود. براي نماهايي با متراژ بالاي ۵۰۰ متر شركت خدمات ساختماني كارويس تعرفه هايي قرار داده است كه اين تعرفه ها شامل تخفيف براي قيمت نهايي نماشويي ساختمان است. براي نماشويي ساختمان روش هاي اجرايي متفاوتي وجود دارد كه از جمله اين ها مي توان به نماشويي با طناب اشاره كرد كه نياز به تخصص و گذراندن دوره هاي بسيار حرفه اي دارد و باعث زودتر انجام شدن نماشويي ساختمان مي شود و در وقت و انرژي صرفه جويي مي شود. روش ديگر استفاده از داربست است كه يك روش سنتي در نماشويي ساختمان هست و وقت و زمان زيادي مي برد. استفاده از داربست خطراتي را هم به همراه دارد كه در اكثريت موارد پيشنهاد كارويس انجام فرآيند نماشويي بدون داربست خواهد بود. براي هر كدام از اين روش هاي اجرايي هزينه ها متفاوت است. از ديگر عواملي كه بر هزينه نماشويي ساختمان تاثير دارد تعمير يا رنگ كردن بعد از اجراي نماشويي است كه اين مبني بر در خواست كارفرما اجرا مي گردد و هزينه هاي جداگانه ايي دارد. لازم به ذكر است كه برآورد نهايي و دقيق هزينه هاي نماشويي ساختمان در همان زمان و قبل از شروع به كار انجام مي شود و بنا به درخواست كارفرما و نظر كارشناسان متخصص روش مناسب انتخاب و اجرا مي گردد.

 

عوامل تأثير گذار در قيمت نماشويي ساختمان

در امر نماشويي ساختمان از مواردي مي تواند بر قيمت نهايي تأثير بگذارد تعميرات بعد ازنماشويي ساختمان استاز جمله نصب دوربي،نصب لامپ هاي تزييني،رنگ كاري و يا نقاشي نما، رزين كاري نما،پيچ رولپلاك نما و.. كه هر يك از اين موارد به در خواست كارفرما به اجرا در مي آيد و قيمت هاي آن نيز جداگانه مورد بررسي قرار مي گيرد و در قرار داد ذكر مي گردد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

قيمت نماشويي چند باشه خوبه؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۰:۳۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد براي خيلي از افراد مقدور نباشد كه كار نماشويي ساختمان را در هر فصل به اجرا در آورند اما براي اينكه نماي ساختمان دچار آلودگي و جرم نشود چه بايد كرد؟ مي توان بعد از نماشويي ساختمان، نما را رزين اندود كرد تا نماي ساختمان براي مدت طولاني حدود ۱ الي ۲ سالاحتياج به نماشويي نداشته باشد و زيبايي اوليه خود را نگه دارد و سياهي، جرم به سطح نما آسيبي وارد نكند. رزين در دو نوع طبيعي و مصنوعي در طبيعت يافت مي شود كه نوع طبيعي آن از شيره درخت كاج مي باشد كه داراي بوي تندي است و بسيار چسبنده است. انواع رزين كه در خدمات نماشويي ساختمان نيز به كار مي رود شامل: رزين اپوكسي،رزين پلي استر،رزين فنوليك،رزين وينيل استر و .. هستند كه در خدمات ساختماني، صنعت و زيور آلات كاربرد هاي فراواني دارند. رزين از جمله مواد و عناصر شيميايي است كه براي استفاده از آن به خصوص در امر نماشويي ساختمان بايد بسيار دقيق عمل كرد تا خدايي ناكرده به افرادي كه وظيفه رزين اندود كردن نماي ساختمان را دارند آسيب هاي فيزيكي نرسد. براي به كار بردن رزين بعد از نماشويي ساختمان استفاده از دستكش هاي مخصوص، كلاه ايمني، ماسك هايي كه داراي فيلتر هوا هستند  بسيار ضروري است. رزين بعد از نماشويي ساختمان  براي نماهاي بتني،سنگي،آجري و سيماني به كار مي رود و براي بقيه نما ها مانند شيشه يا كاپوزيت مناسب نمي باشد و حتي ممكن است باعث خوردگي و آسيب به سطح آن ها شود. عايق بندي توسط رزين مي تواند نما ساختمان شمارا تا چند سال به صورت كامل محافظت كند و مانع از نفوذ سياهي و آلودگي به سطح نماي ساختمان شما شود.اما هزينه هاي عايق بندي به چه صورت است؟ بايد قبل از اينكه كار عايق بندي را شروع كنيد از قيمت هاي رزين اطلاع داشه باشيد، قيمت هاي اين ماده پر كاربرد در صنعت كمي بالاس و همينطور به تيم متخصصي احتياج است كه اين كار را به بهترين شكل ممكن انجام دهد پس بايد بدانيد كمي هزينه هاي شما نيز بالا مي رود اما مزاياي اين كار اين است كه تا مدت حداقل ۳ الي ۴ سال احتياج به نماشويي ساختمان نداريد.

 

هزينه رزين اندود كردن بعد از نماشويي ساختمان

رزين اندود كردن براي ساختمان به صورت متري محاسبه مي شود و به صورت تقريبي متري ۲۰ تا ۲۱ هزار تومان مي تواند اندازه گيري شود، هزينه هاي نماشويي ساختمان با رزين اندود كردن نما به وسيله نما متفاوت است به صورت جداگانه محاسبه مي شود مثلا زماني كه رزين توسط كارفرما خريداري شود فقط هزينه هاي اندود كردن نما توسط كارشناسان نماشويي ساختمان محاسبه مي شود،براي اينكه  بيشتر راجع به نماشويي ساختمان بدانيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را به صورت كاملا رايگان بپرسيد تا كاملا با نماشويي و نحوه اجراي آن آشنا شويد در ضمن كارشناسان ما در كارويس درست ترين روش را براي بهتر كردن نماي ساختمان شما معرفي خواهند كرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

رزين كاري بعد از نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۸:۳۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد برايتان سؤال پيش بيايد كه نماشويي ساختمان آيا روشي ارزان و سريع است براي زيبا تر شدن نماي ساختمان يا استفاده از روش هاي ديگر همچون تعويض و يا رنگ نما بهتر از نماشويي ساختمان مي تواند عمل كند؟براي اينكه در كمترين زمان بتوانيد بيشترين اثر بر زيبايي ساختمان خود را ببينيد نماشويي ساختمان يك راه حل بسيار مناسب است براي شما، روش نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما متفاوت است مثلا براي نماهاي با جنس سنگ، آجر،سراميك،بتن،سيمان از روش نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت استفاده مي شود كه همان پاش فشار قوي آب است كه حدودا ۲۵۰ بار در ثانيه است و اين روش از نماشويي ساختمان مي تواند در مدت زمان بسيار كم شمارا به آن نتيجه دلخواه از زيبايي و تميزي نماي ساختمان برساند. براي نماهايي با جنس كامپوزيت،شيشه، پي ال،ترموود از روش نماشويي ساختمان با تي و ابر مخصوص استفاده مي شود. شركت زيبا نگار مديسا با برند تجاري كارويس، به نوعي مجموعه شركت ساختماني مي باشد كه به صورت تخصصي در حوزه شستشوي نماي ساختمان يا همان نماشويي ساختمان در شهر تهران و همچنين اكثر شهرهاي ايران فعاليت قابل توجهي دارد. شما مي توانيد از طريق همين وب سايت كارها و تجربيات ما را در حوزه نماشويي ساختمان دنبال كنيد. كارويس با در نظر گرفتن تمامي پارامترهاي دخيل در حوزه نماشويي ساختمان ، با به كارگيري روشي استاندارد نماي ساختمان يا سازه شما را احياء مي كند. براي اطلاع از هزينه ها و روش هاي نماشويي ساختمان بهتر است با تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد كار نماشويي ساختمان خود را با خيال راحت آغاز كنيد.

 

هزينه هاي نماشويي ساختمان بر چه اساسي تعيين مي شود؟

اصولا براي تعيين قيمت نماشويي ساختمان ، جنس نماي خارجي، متراژ بنا، تجهيزات مورد نياز و منطقه اي كه بنا در آن واقع شده است مورد ارزايي قرار مي گيرد. در بعضي از شرايط براي نماشويي ساختمان امكان دارد احتياج به جرثقيل نيز احساس شود كه در اين شرايط حتما بايستي فضا و مكان به خوبي بررسي شود تا امكان به كارگيري جرثقيل فراهم باشد. زيرا در اكثر ساختمان ها اين فضا براي حركت جرثقيل فراهم نمي باشد كه در اين شرايط است كه نماشويي با تكنيك دسترسي با طناب يا Rope Access راه حلي مناسب مي باشد. چون در اين حالت بدون نياز به تجهيزات سنگين، گرانقيمت و هزينه بر نتايج بسيار مطلوبي را به دنبال دارد. شركت كارويس با قرار دادن يك سري تعرفه هاي خاص براي مشتريان خود در تعيين نهايي هزينه هاي نماشويي ساختمان بسيار مؤثر است و مي تواند نماشويي ساختمان شمارا با بهترين كيفيت،ارزان و با سرعت كافي به نتيجه مطلوب برساند

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

راه هاي سريع و ارزان نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۸:۳۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

از جمله عملياتي كه بعد از نماشويي ساختمان به اجرا در مي آيد براي نماهاي سنگي، پيچ رولپلاك نما است كه بايد به صورت تخصصي توسط كارشناسان نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد. پيچ رولپلاك براي نماهاي سنگي كه بعد از نماشويي ساختمان دچار شل شدگي يا افتادگي مي شوند و اگر آن ها را به درستي پيچ رولپلاك نكنند ممكن است خطرات بسيار ناگوار جاني براي شما به همراه داشته باشد. نماشويي ساختمان براي نماهاي سنگي به وسيله دستگاه واتر جت و يا واتر سند بلاست به اجرا در آورده مي شود كه اين دستگاه از جمله دستگاه هاي بسيار پر قدرت است كه براي نماشويي نماهاي آجري، سيماني و سنگي استفاده مي شود. در روش نماشويي ساختمان با دستگاه سند بلاست از مواد سيليسي استفاده مي شود كه اين مواد بايد بسيار كنترل شده به نماي سنگي وارد شود تا به نما آسيبي وارد نكند. پيچ رولپلاك نماي سنگي بعد از نماشويي ساختمان باعث مي شود كه نما بسيار مقاوم تر از قبل باشد و در مدت طولاني هيچ گونه آسيبي به آن وارد نشود. پيچ رولپلاك علاوه بر نما در كف ساختمان نيز ممكن است مورد استفاده قرار گيرد و اين زماني اتفاق مي افتد كه سنگ هاي كف به دليل فشار  دچار شكستگي شده باشند و بايد به زمين پيچ رولپلاك شوند. تيم نماشويي ساختمان كارويس براي تعميرات بعد از نماشويي تمهيدات به خصوصي چيده است كه اين شامل رنگ كاري، رزين كاري، پيچ رولپلاك نما، نصب دوربين و… مي شود. براي اطلاع از هزينه ها و روش هاي نماشويي ساختمان بهتر است با تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد كار نماشويي ساختمان خود را با خيال راحت آغاز كنيد.

 

نكات پيچ رولپلاك نما بعد از نماشويي ساختمان

پيچ رولپلاك نما از كار هايي است كه بعد از نماشويي ساختمان براي مقاوم تر كردن نما به كار مي رود كه البته اين بايد در صورت درخواست كارفما باشد و هزينه هاي آن به صورت جداگانه بر آورد شود و در قرار داد ذكر گردد تا در پايان نماشويي ساختمان مشكلي به وجود نيايد.از ديگر نكاتي كه بايد حتما براي عمليات بعد از نماشويي ساختمان و در حين اجراي پيچ و رولپلاك كردن نما دقت شود اين است كه نوع پيچي كه در نماي ساختمان از آن استفاده مي شود بايد مقاومت بسيار بالايي نسبت به گرما و سرما و رطوبت داشته باشد كه معمولا براي نماي ساختمان از پيچ هاي گالوانيزه استفاده مي كنند زيرا اين پيچ ها از مقاومت بالايي برخوردارند و تا مدت ها هيچ گونه آسيبي نمي بينند.از ديگر نكات پيچ رولپلاك كردن بعد از نماشويي ساختمان مي توان به ميزان تحمل بار پيچ اشاره كرد زيرا فرو كردن پيچ به ديوار يكي از موارد بسيار تخصصي است زيرا با توجه به اينكه نماهاي سنگي جرم زيادي دارند،پيچ بايد به گونه اي در ديوار فرو رود كه بتواند تمام وزن سنگ را تحمل كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

پيچ رولپلاك نماي سنگي در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۸:۲۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار بازسازي بسته به نوع ساختمان تمام تعرفه ها، ضوابط و حتي هزينه ها تغيير مي كند. مثلا براي بازسازي ساختمان  هتل ها و رستوران ها به دليل نوع خاصي از نور پردازي و حساسيت راجع به در چشم ماندن مشتري با روش هاي خاصي بايد كار  بازسازي ساختمان اجرا شود. و يا در حوزه فرهنگي هنري اجتماعي مثل مساجد،سالن هاي تياتر،گالري ها،مدرسه ها و ساختمان هاي قديمي و باستاني كه نوع بازسازي ساختمان براي اين بنا ها بسيار متفاوت است و بايد توسط متخصصين هم حوزه بازسازي نماي داخلي و نيز بازسازي نماي خارجي و مرمت آثار باستاني اجرا شود تا كوچكترين ضربه ايي به اين ساختمان ها نرسد.  شركت كارويس با در نظر گرفتن حساسيت در بازسازي ساختمان هاي در حوزه هاي فرنگي هنري اجتماعي ، تخفيف ها و تعرفه هاي خاصي براي آن ها قرار داده كه اين حمايت شركت  از تمام كار هاي هنري و فرهنگي اجتماعي مي رساند.  بازسازي ساختمان براي برج ها با تعداد طبقات ۳۰ به بالا،كه از جمله كار ها پر خطريست كه با تجهيزات متفاوتي اجرا مي شود و نفرات كه  بازسازي ساختمان را اجرا مي كنند بايد سابقه و تجربه كار زيادي داشته باشند و دور هاي مخصوص كار بازسازي را ديده باشند و حتي از يك مهندس معمار با تجربه زياد به عنوان سرپرست و بازرس بايد استفاده شود زيرا اين كار باعث مي شود كه از بروز اتفاقات ناگوار جلو گيري شود. نكته ايي كه در نماشويي ساختمان براي برج ها و ساختمان هاي خاص وجود دارد اين است شركت تخفيف هايي بايد در نظر بگيرد تا اين ساختمان ها به راحتي و با آسودگي خاطر كار بازسازي ساختمان را به اجرا در آورند. براي اطلاع از هزينه ها و روش هاي بازسازي ساختمان بهتر است با تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد كار بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت آغاز كنيد.

 

بازسازي براي مساجد و تكيه ها

براي بازسازي ساختمان هاي كه از ارزشمندي بالايي برخوردارند شركت كارويس با در نظر گرفتن تعرفه هاي خاص كار را براي بازسازي اين نوع مكان ها آسان تر كرده است. در كار بازسازي ساختمان براي گنبند ها و گلدسته ها كه از كاشي در نماي آن ها استفاده شده است بايد تمهيدات خاصي در نظر گرفت زيرا بازسازي اين بنا ها بسيار حساس و پر اهميت است و بايد طبق اصول معماري اسلامي به اجرا در آورده شود و نوع مصالح استفاده شده بايد بسيار با كيفيت باشد تا براي مدت طولاني تري هيچ گونه آسيبي به آن وارد نشود. در بخش بازسازي ساختمان براي اين نوع ساختمان هاي خاص بايد از افراد با تجربه و معماران تحصيل كرده تا استفاده كرد تا در كمترين زمان بتوان بازسازي اين نوع بنا ها را  اجرايي كرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

بازسازي ساختمان هاي خاص


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۲:۰۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي ساختمان يكي از خدمات ساختماني است كه در حال حاضر تعداد بسيار كمي از از شركت ها اين كار را به صورت حرفه اي ارئه مي دهند و اين در حالي است كه نماشويي ساختمان يكي از خدمات تخصصي ساختماني است كه بايد به طور حتم توسط افراد متخصص به اجرا در آورده شود تا با نماشويي ساختمان رضايت كارفرما به طور كامل جلب شود. نماشويي ساختمان بايد توسط تيم هاي كه مدارك كار در ارتفاع را دارند مثل مدرك بين الملي ايراتا كه شامل كار با طناب،نماشويي ساختمان بدون داربست و يا با ماشين بالابر صنعتي است اجرا شود. شركت كارويس با ارئه خدمات ساختماني از جمله نماشويي ساختمان به صورت تخصصي وارد اين اين عرصه شده و بعد از ارئه خدمات درست و حرفه اي از جمله با كيفيت ترين نماشويي ساختمان در مدت زمان بسيار كم رضايت مشتريان خود را جلب كرده و از همين رو مشتريان خود را از كساني كه سال هاست خدمات نماشويي را ارئه مي دهند بيشتر شده است. در كار نماشويي ساختمان مانند ديگر حوزه هاي كسب و كار، ارائه خدمات درست به مشتري يكي از موارد ضروري است كه براي اين كار استفاده از  متد هاي پيشرفته مثل خدمات آنلاين براي كار نماشويي ساختمان مي تواند راه كار مناسبي  باشد و رضايت مشتري را بيشتر جلب كند. براي سهولت در اجرا و ارائه خدمات آنلاين نماشويي ساختمان توصيه ما اين است كه وارد سايت هاي معتبر خدمات نماشويي ساختمان شويد و سفارشات خود را وارد كنيد و منتظر بمانيد تا عمليات شما با موفقيت انجام شود و در كمتر از ۵ دقيقه مي توانيد سفارش خود را ثبت و منتظر بمانيد تا تيم متخصص نماشويي ساختمان راهي منزل شما شوند. براي اينكه از تمام خدمات آنلاين كارويس استفاده كنيد مي توانيد در سايت اصلي ما عضو و سفارشات خود را به ثبت برسانيد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

خدمات نماشويي ساختمان به طور كلي شامل چه نوع خدماتي است؟

خدمات نماشويي ساختمان بدين صورت است كه بعد تماس و يا ثبت سفارش شما در سايت تيم نماشويي بايد به ساختمان شما ارسال شوند و با آناليز ساختمان شما و تعيين ميزان جرم و آلودگي هزينه ها را به كارفرما گزارش دهند و روش نماشويي ساختمان را براي آن ها به صورت شفاف توضيح دهند، و بعد از آن با ايميني كامل وارد بخش اجرايي شوند به طوري كه قبل از آغاز نماشويي ساختمان تمام لوازم و ابزار ها را چك كرده باشند تا خدايي ناكرده اتفاقي براي كارشناسان نماشويي به وجود نيايد. ايمني در بالابر ها و يا طناب و ابزار هاي واتر جت و واتر سند بلاست بايد قبل از آغاز نماشويي توسط مهندسين ايمني شركت مورد بررسي قرار گيرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

روش هاي ارائه خدمات نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۹:۲۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 42
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4373
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ