كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

بايد گفت در بازسازي ساختمان به روش هاي مختلفي مي شود عايق صوت،حرارت و.. را به ساختمان اضافه كرد تا شايد در روزگاري كه تراكم جمعيت در شهرهاي بزرگي مثل تهران زياد شده است و يكي از دغدغه هاي مردم عايق صوت بودن ساختمان است آسايش بيشتري را با بازسازي ساختمان به خانه بازگرداند. بايد گفت در بازسازي ساختمان مي توان با استفاده از يك سري متريال خاص ساختمان را عايق بندي كرد كه اين بسته به اينكه كارفرما مي خواد ساختمان را چه نوع عايقي كند متفاوت خواهد بود. روش اول عايق بندي در بازسازي ساختمان عايق صوت است كه با استفاده از متريال شيشه دوجداره و يا استفاده از پشم شيشه در بين متريال سنگ و آجري كه در جدار ديوار هاي ساختماني استفاده مي شود. بايد گفت در بازسازي ساختمان از راه حل هاي زيادي وجود دارد تا ساختمان را عايق صدا كرد كه يكي از اين روش هاي نوين استفاده از پنل آكوستيك در بازسازي ساختمان است و روش ديگر استفاده از كفپوش هاي عايق صداست كه به راحتي مي تواند براي ساختمان هاي آپارتماني كه صداي طبقات پاييني آزارشان مي دهد استفاده شود. روش دوم عايق بندي در بازسازي ساختمان عايق شدن ساختمان در مقابل حرارت است كه بايد گفت اين مورد بيشتر در ساختمان هايي كه در مناطق جنوبي كشورمان زندگي مي كنند مي تواند استفاده شود از انواع عايق هاي حرارتي مي توان به عايق هاي انباشتني: كه با استفاده از پشم شيشه و پشم سنگ و در ملات هايي تشكيل شده از مواد پلي استالين كه مي تواند ساختمان را از حرارت و گرما محافظت كند در بخش عايق حرارتي در بازسازي ساختمان مي توان از يك سرس مصالح همچون تخته چوب پنبه فشرده، پرليت،شيشه اسفنجي است كه در ساختمان مي توان استفاده كرد تا ساختمان را از حاپرارت محافظت كرد. روش سوم عايق بندي در مقابل سرما و يخ زدگي كه بيشتر در بازسازي ساختمان هاي كه در مناطق سردسير هستند به كار مي رود كه بايد گفت يكي از راه حل هاي بسيار مهم استفاده از كفپوش هايي كه سرما را منتفل نكند مثل چوب كه مي توان با استفاده از لوله هاي آب گرم در زير اين كفپوش ها ساختمان را گرم كرد و در مصرف انرژي نيز صرفه جويي كرد. براي اطلاع از هزينه ها و روش هاي بازسازي ساختمان بهتر است با تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد كار بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت آغاز كنيد.

 

هزينه هاي عايق بندي در بازسازي ساختمان

هزينه ها در عايق بندي ساختمان بسته به استفاده از نوع متريال كاربردي مي تواند دستخوش تغيير شود. در بازسازي ساختمان، عايق بندي جزو لزومات نيست مگراينكه به درخواست مستقيم كارفرما به اجرا در آورده شود و بايد هزينه هاي آن به صورت جداگانه به كارفرما اطلاع داده شود و بعد از رضايت او عايق بندي به اجرا در آورده شود. عايق بندي مي تواند هزينه هاي بازسازي ساختمان را كمي بيشتر كند اما بايد به اين توجه داشت كه هميشه ايجاد يك عايق بندي مي تواند آسايش و آرامش بيشتري را به شما و ساختمانتان هديه دهد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

۳ روش عايق بندي در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۷:۱۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي ساختمان با استفاده از ديسكيلر كه يكي از مواد شوينده در نماشويي ساختمان است و براي نماهاي سنگي يا سراميكي بيشتر بكار مي رود، ديسكير اسيدي رقيق مي باشد كه خاصيت چربي زدايي و پاك كنندگي فوق العاده اي دارد و براي استفاده از اين ماده شوينده در هنگام نماشويي ساختمان بايد هنگامي كه واتر جت آب را با فشار قوي به سمت نماي ساختمان مي پاشد كمي از اين ماده شوينده را به نما مي زند و بايد در نظر داشت كه اين ماده به مقدار بسيار دقيقي براي نماشويي به كار برود وگرنه مي تواند آسيبي جدي را به نما بزند كه با هيچ ماده شوينده ديگري قابل جبران نيست، بايد بدانيد كه روش نماشويي ساختمان با ديسكيلر بايد توسط افراد بسيار حرفه اي به كار برده شود تا خدايي ناكرده خساراتي به نماي ساختمان وارد نشود و ساختمان بعد از نماشويي ساختمان با ديسكيلر درخشنده و زيبا مثل روز اولش شود. براي نماشويي ساختمان با روش ديسكيلر شركت كارويس از افراد بسيار حرفه اي در خواست كرده است تا با تست اين نوع مواد شيميايي و به كار بردن از روش هاي نوين كاري كنند كه حتي با به كار بردن از مواد اسيدي مانند ديسكيلر آسيبي به نما وارد نشود و كارفرمايان با خيال راحت عمل نماشويي ساختمان را به تيم خدمات ساختماني كارويس بسپارند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را با خيال راحت آغاز كنيد.

 

ملزومات كار با ديسكيلر چيست

شايد نگراني خيلي از افراد اين باشد كه آيا هنگام نماشويي ساختمان با مواد شوينده اسيدي به نام ديسكيلر آيا آسيبي به لوله ها و يا فلزاتي كه به ساختمان متصل است آسيب مي رساند؟ بايد گفت ديسكيلر هيچ گونه آسيبي به نما وارد نمي كند وبه دليل اين است كه ماده اصلي ديسكيلر،اسيد معدني است و وجود ماده معدني اينهيبريتور اسيد در اين تركيب باعث حفاظت كليه فلزات از خوردگي هاي بعد مي گردد. ظرفيت براي حل نمودن لايه هاي اكسيدي از شاخصه هاي ديسكيلر است گه همين امر باعث مي شود رسوب و جرم به راحتي از سطح نما پاك شوند و نماشويي ساختمان به راحتي و با كيفيت بالايي به اجرا در مي آيد. در هنگام اجراي ماده شوينده ديسكيلر بايد از وسائل ايمني و دستكش استفاده كرد و به اهالي ساختمان بايد تذكرات لازم را داد تا در هنگام نماشويي ساختمان رفت و آمد نكنند و يا با هماهنگي تيم نماشويي ساختمان از محل عبور كننند تا خدايي ناكرده هيچ گونه آسيبي به ساكنين آن ساختمان و يا آن محل وارد نشود. براي اين كار لازم است از نوار خطر در اطراف ساختمان استفاده كرد تا ساكنين در هنگام عبور و مرور با ديدن اين نوار از محل دوري كنند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با ديسكيلر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۶:۳۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار نماشويي ساختمان ساختمان يكي از عوامل مهم نوع ارائه خدمات توسط شركتي است نماشويي ساختمان را به صورت حرفه اي به اجرا در مي آورد و در اين مورد بايد گفت شركت كارويس با نيم قرن سابقه در زمينه خدمات ساختماني با تشكيل تيم حرفه اي از افراد متخصص و كارشناسان تحصيل كرده در حوزه ي خدمات ساختماني، در كمترين زمان تيم نماشويي ساختمان خود را به صورت رايگان براي شما ارسال مي كند و همچنين كارشناس مربوطه را نيز مي فرستد تا ساختمان شما را بازديد و آناليز كند تا بتواند درست ترين تصميم را از بابت روش نماشويي ساختمان شما بگيرد. با توجه به اينكه شركت خدمات ساختماني كارويس در حال حاضر تنها شعبه هاي خود را در شهر تهران دارد اما پس از درخواست هاي فراوان از شهرستان ها به صورت محدود خدمات خود را به شهرستان ها هم ارسال مي كند كه بايد گفت ارسال خدمات نماشويي ساختمان براي شهرستان ها رايگان نيست و هزينه هاي رفت و آمد و حتي اقامت از كارفرما گرفته مي شود. خدما ساختماني به صورت آنلاين و غير آنلاين مي تواند در دسترس قرار گيرد كه شركت خدمت ساختماني كارويس در حوزه نماشويي ساختمان با ارائه ۲ روش كار را براي شما راحتر كرده است۱) خدمات آنلاين نماشويي ساختمان: بدين صورت كه شما با وارد شدن به سايت فرم ثبت سفارش را پر مي كنيد و عكس ساختمان خود را ارسال مي كنيد و توضيحات خود را درج مي نماييد و بعد از آن بلافاصله از طرف شركت براي شما پيامي ارسال مي شود كه در آن درخواست شما ثبت شده و بعد از آن كارشناس نماشويي با شما تماس حاصل كرده و براي ارسال تيم نماشويي به ساختمان شما هماهنگي هاي لازمه را انجام مي دهد.۲)تماس با شماره ۵ رقمي شركت كارويس: در اين مورد شما با تماس با تيم كارويس مستقيما با كارشناس صحبت مي كنيد و از او مشورت هاي لازمه و حتي حدود قيمت را مي پرسيد و بعد از آن كارشناس براي اعضام تيم نماشويي به ساختمان شما هماهنگي هاي لازمه را انجام مي دهد.

 

كيفيت سرويس دهي در خدمات نماشويي ساختمان

با توجه به اينكه اين روز ها مردم اكثرا از خدمات آنلاين براي ثبت سفارشات خود اقدام مي كنند ارايه خدمات در مدت زمان كم و صحولت در فرم ثبت سفارش سايت بسيار مهم است، از ديگر موارد مي توان به وظيفه شناسي تيم اعزام شده براي نماشويي ساختمان است كه بايد با رعايت دقيق زمان به موقع سر ساختمان حاضر باشند و به موقع نيز كار را به كارفرما تحويل دهند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان در تهران با ارسال رايگان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۵:۵۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

يكي از پروژه هايي كه در زمينه نماشويي ساختمان شركت كارويس از عهده آن بر آمده نماشويي ساختمان ايران مال است كه براي اين پروژه از حدود ۵ تا ۱۰ كارشناس نماشويي ساختمان استفاده شد كه هر كدام از آن ها داراي مدرك بين الملي ايراتا بودند و يك سرپرست ايمني بر سر پروژه حضور داشت تا از خطرات احتمالي در حين انجام نماشويي ساختمان جلوگيري شود. ساختمان ايران مال هر ۳ ماه يك بار بايد عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در آورد زيرا اين ساختمان با توجه به ميزان اهميت و بزرگي اي كه داراست بايد همواره در چشم مردم بدرخشد و با توجه به اينكه جزو ۵ ساختمان مهم تهران محسوب مي شود جلوه زيباي آن مي تواند تأثير بسيار زيادي بر مردم بگذارد و آن ها را بيشتر جذب كند. با توجه به اينكه حدود ۸۰ درصد نماي ساختمان ايران مال از شيشه است كارشناس با روش دستي يا همان تي و ابر و مواد شوينده با قدرت كم نماشويي ساختمان را به اجرا در آوردند و با دستگاه كلايمر كه يكي از دستگاه هاي مخصوص ساختمان ها و برج هاي بالاي ۲۰ طبقه است استفاده مي شود كه اين دستگاه به خودي خود هزينه هاي نماشويي ساختمان را بالا مي برد، زيرا اين دستگاه بايد در هر هفته و يا ۱۰ روز سرويس شود و از ايمني آن اطمينان خاطر حاصل كرد تا خدايي ناكرده خساراتي جاني به كارشناسان نماشويي ساختمان وارد نشود. زمان نماشويي ساختمان ايران مال با توجه به بزرگي و عظمتي كه داراست حدودا بين ۱۵ الي ۲۰ روز به طول انجاميد و البته رضايت مديران محترم ساختمان ايران مال را پي داشت كه اين مايع خرسندي تيم و نماشويي ساختمان كارويس بوده است. شركت كارويس براي برج هاي بلند شهر تهران با برنامه ريزي هاي دقيق نقشه اي ريخته كه در كمترين زمان بهترين نتيجه را داشته باشد و نماي اين ساختمان ها را مانند روز اول زيبا و درخشان كند.براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تعرفه ها و هزينه ها در نماشويي ساختمان براي برج ها و ساختمان هاي بزرگ

كار نماشويي براي برج ها مانند تمام برج هاي ديگر مدت زمان زيادي به طول مي انجامد و از تعداد كارگران و كارشناسان زياد تري نيز براي اين پروژه بايد استفاده گردد، بالاخص كه هر كسي توانايي و دل و جرات نماشويي اين برج ها را ندارد و تعداد محدودي از افراد هستند كه مي توانند در اين ارتفاع كار كنند اما در هر صورت استفاده از يك ناظر متخصص و استفاده از دستگاه هاي پيشرفته جزو لزومات كار در همچين ارتفاع زيادي است، با توجه با اينكه نماشويي اين ساختمان ها به طول مي انجامد و كار سنگيني است شركت كارويس با در نظر گرفتن تعرفه هاي خاص مخصوص نماشويي ساختمان هزينه هاي كلي اين نوع ساختمان ها را بسيار كم كرده تا حال خوبي را به ساختمان شما هديه دهد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان ايران مال


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۵:۲۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

هنوز هم خيلي از افراد هستند كه با نماشويي ساختمان آشنايي پيدا نكرده اند و يا روش هاي سنتي نماشويي ساختمان را همچنان در ذهن دارند كه بايد گفت در روش سنتي نماشويي ساختمان از داربست استفاده مي شد كه روشي بسيار زمان بر و با دردسر هاي فراوان بود كه تا مدت ها به كار برده مي شد و همين دليل بر آن بود خيلي از افراد ترجيح مي دادند ساختمان خود را نماشويي و يا رنگ نكنند و به همان نماي پوسيده و پر از سياهي و جرم خود عادت مي كردند كه اين نماي شهر را بسيار زشت جلوه مي داد. در نماشويي ساختمان با داربست هزينه ها نيز بسيار زياد مي شد و اين به دليل اين بود كه هزينه اجاره داربست و كسي كه بتواند داربست را نصب كند به صورت جداگانه محاسبه مي شد و بر هزينه هاي نهايي تأثير مي گذاشت، شايد همين يكي از دلايلي بود كه خيلي از افراد نماشويي ساختمان را به اجرا در نمي اوردند و يا ترجيح مي دادند كه كل نماي ساختمان آن ها تعويض شود. در روش هاي نوين نماشويي ساختمان مدت زمان معمول براي شستشو به مدت يك روز كه حدودا شامل ۱۲ الي ۱۴ ساعت كاري است كاهش پيدا كرده كه اين در يكي از دستاورد هاي پيشرفت تكنولوژي در بخش خدمات ساختماني است كه كار را براي كارفرمايان بسيار راحت مي كند. در روش هاي نوين نماشويي ساختمان كه بدون داربست به اجرا در مي آيد از افراد متخصص كار با طناب استفاده مي شود كه شايد نمونه هاي اين كار را در ورزش صخره نوردي ديده باشيد، در اين روش فرد با طناب از ساختمان آويزان ميشود و از بالا تا پايين ساختمان را با دستگاه هاي پيشرفته شستشوي نما تميز مي كند. در روش ديگري از نماشويي ساختمان فرد در بالابر هاي ماشيني و يا غير ماشيني سوار مي شود و نما را به راحتي و بدون هيچ دردسري تميز مي كند، بايد گفت اين روش ها در زمان و نيز اتلاف انرژي و حتي در هزينه ها بسيار تأثير گزار است و در كمترين زمان و كمترين هزينه نماي ساختمان شمارا به حالت اوليه باز مي گرداند.

 

دستگاه هاي پيشرفته در نماشويي ساختمان

در نماشويي ساختمان با روش هاي نوين از دستگاه هاي بسيار پيشرفته اي استفاده مي شود كه عمل نماشويي ساختمان را بسيار راحت تر از گذشته كرده است كه از جمله اين دستگاه ها، دستگاه هاي بسيار قوي شستشوي نما مثل: واتر جت ، واتر سند بلاست، ربات نماشويي ساختمان مي توان نام برد كه عمل نماشويي را بسيار صريح تر از گذشته كرده است و اين باعث تميزي بيشتر و بهتر نماشويي ساختمان مي شود، با گذشت ساليان و پيشرفت تكنولوژُي در در بخش مواد شوينده استفاده از مواد نانو در بخش نماشويي ساختمان باعث شده كه بعد از استفاده از اين ماده عمل نماشويي ساختمان تا مدت زيادي به تعويق بيفتد و براي مدت طولاني تري ساختمان تميز بماند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان بدون داربست


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۴:۴۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در نماشويي ساختمان براي نماهاي تركيبي بايد از روش هاي به خصوصي استفاده كرد، اما نماهاي تركيبي چه نوع نماهايي هستند؟ اگر مي خواهيد عمل نماشويي ساختمان خود را به اجرا در آوريد و همچنان در مورد روش هاي نماشويي ساختمان آشنايي كامل نداريد بهتر است با اين مقاله از نماشويي ساختمان شركت كارويس همراه شويد. در نماشويي ساختمان به طور كلي دو روش وجود دارد يكي روش هاي سنتي كه همان شستشوي نما با داربست است و در حال حاضر كمتر پيش مي آيد شركت هاي نماشويي ساختمان از اين روش استفاده كنند و ديگري روش هاي نوين نماشويي ساختمان كه با دستگاه ها و مواد شوينده پيشرفته و قوي كار نماشويي ساختمان را در مدت زمان كمتري به اجرا در مي آورد و عمل نماشويي را با كيفيت بسيار بالاتري به اتمام مي رساند كه اين يكي از دستاورد هاي پيشرفت علم و تكنولوژي در بخش خدمات ساختماني است. براي هر جنس از نما مراحل نماشويي ساختمان متفاوت خواهد بود اما اگر در نماي ساختمان ما از دو و يا چند نوع جنس از نما استفاده شده بود بايد از روش تركيبي در نماشويي ساختمان استفاده كرد، در روش تركيبي مثلا براي نماهاي كه تركيبي از نماي چوبي و نماي شيشه هستند مي توان با دو روش نماشويي كه شامل روش دستي مثل شستشوي با تي و ابر و براي نماي چوبي از روش واتر جت يا همان پاشش فشار آب قوي به نما استفاده كرد به صورتي كه آسيبي به سطح نماي شيشه وارد نشود و نما به صورت كلي پاكيزه شود. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نكات مهم در نماشويي ساختمان با نماي تركيبي

از جمله سؤالاتي كه قبل از اجراي نماشويي ساختمان براي نماهاي تركيبي توسط كارفرما پرسيده مي شود اين است كه آيا ميزان قيمت نماشويي ساختمان براي اين نوع از نماها متفاوت است؟ كه در پاسخ به اين سؤال بايد بسته به ميزان آلودگي ها و جرم ها بر روي نماي شما و متراژ ساختمان شما قيمت ها بسيار متغير خواهد بود، اما اگر مي خواهيد بدانيد براي نماشويي نمايي كه يك جنس نما در ساختمانش به كاربرده شده با همان متراژ و ميزان آلودگي اي كه بر نماي ساختمان شما وجود دارد به چه صورت است بايد گفت شايد مقدار هزينه ها در ساختمان شما كمي بيشتر مي شود زيرا براي هر جنس از نما به ميزان مصرف انرژي و وقت و زمان و نوع دستگاه ها براي اين نما با نما هاي ديگر بسيار متفاوت است.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان براي نماهاي تركيبي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۴:۰۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

درباره اين نكته كه در بازسازي ساختمان يا همان نوسازي نماي داخلي و خارجي نحوه پرداخت هزينه ها به چه صورت خواهد بود، بايد گفت در هر شركت بازسازي ساختمان، زمان پرداخت مبلغ متفاوت است. مثلا در شركت خدمات ساختماني كارويس به دليل اينكه اعتماد مشتريان و رضايت آن ها يكي از از اهداف شركت در بخش بازسازي ساختمان است معمولا پرداخت هزينه ها بعداز اتمام كار صورت ميگيرد، به طوري كه در پايان كار وقتي كه كارفرما رضايت كامل داشت مبلغ مورد نظر پرداخت مي شود. اما اگر كارفرما در پايان كار راضي نبود آيا بازسازي دوباره تكرار مي شود؟ در اين شرايط شركت كارويس در قرار دادهايي كه تدوين مي كند اين نكته را ذكر كرده كه اگر كارفرما رضايت كافي را نداشت با توجه به نظر متخصص عمل بازسازي ساختمان اجرا مي شود و تمام نكاتي كه كارفرما از آن ناراضي است را بر طرف مي كند. اما اگر پس از پايان كار كارفرما از دادن مبلغ مورد نظر امتناع كرد با توجه به قرار داد كه بنا بر قوانين وضع شده و پاي آن امضاي طرفين خورده شده ميتوان از كارفرمايي كه مبلغ مورد نظر را پرداخت نكرده شكايت كرد تا طبق قانون با اين فرد برخورد لازم شود كه بايد گفت خيلي كم پيش مي آيد همچين اتفاقاتي پيش بيايد. براي اطلاع از هزينه ها و زمان تسويه حساب بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد كار بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت آغاز كنيد.

 

اگر در زمان مقرر كار بازسازي به اتمام نرسيد چه بايد كرد؟

اگر در مدت زمان بازسازي ساختمان اختلال ايجاد شود يعني اگر زمان بازسازي ساختمان به طول انجاميد و اين زمان مربوط به تعميرات و يا رنگ كاري ساختمان نبود و ناشي از سهل انگاري كارشناسان بازسازي بود طبق قوانيني كه در قرار داد بازسازي ساختمان ذكر شده است، قرار داد يا فسخ مي شود و يا شركت گروه ديگري را براي بازسازي مي فرستد تا عمل بازسازي ساختمان را به صورت صحيح و حرفه اي انجام دهد، بايد گفت اين عمل تنها توسط تيم هاي غير حرفه اي بازسازي ساختمان ممكن است اتفاق بيفتد و در شركت هاي بزرگ خدمات ساختماني مثل كارويس اين اتفاق ممكن نيست پيش بيايد زيرا با تجربيات بزرگ و متعددي كه اين شركت طي ساليان دراز پيدا كرده است بازسازي ساختمان بايد توسط تيم متخصص و حرفه اي كه داراي مدارك بين المللي اين كار هستند انجام شود و اگر از كارشناس تازه كاري براي عمل بازسازي ساختمان استفاده مي شود بايد حتما يك كارشناس باتجربه تر كنار او باشد تا در مدت زمان تعيين شده عمل بازسازي با دقت به درست ترين روش اجرا شود تا كارفرما در پايان كار راضي باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

زمان تسويه حساب در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۳:۲۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در نماشويي ساختمان بسته به نوع و جنس نما روش هاي نماشويي ساختمان با هم تفاوت مي كند، مثلا براي نماهايي با جنس سنگ الخصوص گرانيت، سراميك و آجر از روش اسيد شويي در نماشويي ساختمان مي توان استفاده كرد، در روش اسيدشويي شايد تنها چيزي كه در مرحله اول به ذهن كارفرما بيايد اين باشد كه نكند در روش اسيدشويي جنس نما از بين برود و يا دچار پوسيدگي بشود كه بايد گفت روش اسيد شويي در نماشويي ساختمان نه تنها به نما آسيب نمي رساند بلكه باعث مي شود نماشويي ساختمان با بهترين كيفيت به اجرا در آورده شود و نتيجه كار بسيار زيبا خواهد و رضايت تمام كمال مشتري را در پي خواهد داشت.در روش نماشويي ساختمان با اسيد انتخاب نوع اسيد بسيار مهم است كه بايد توسط تيم نماشويي ساختمان و يا خود كارفرما خريداري شده و سپس مورد استفاده قرار گيرد، از ديگر نكاتي كه بايد در نماشويي ساختمان با روش اسيد شويي به دقت استفاده شود ميزان استفاغده از اسيد در نماشويي ساختمان است. براي اينكه ساختمانتان هوازده و بعد تيره نشود بايد در سال حداقل يك بار نماشويي ساختمان را انجام دهيد اما اگر اين اتفاق نيفتد به مرور زمان ساختمان شما دچار پوسيدگي هاي شديد و بعد خوردگي و آسيب هاي غير قابل جبران براي شما ميشود كه در آن صورت بايد كل نما را تعويض و هزينه هاي گزافي را متحمل شويد.براي اينكه  بيشتر راجع به نماشويي ساختمان بدانيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را به صورت كاملا رايگان بپرسيد تا كاملا با نماشويي و نحوه اجراي آن آشنا شويد در ضمن كارشناسان ما در كارويس درست ترين روش را براي بهتر كردن نماي ساختمان شما معرفي خواهند كرد.

 

نكات نماشويي ساختمان با مواد شوينده و سابنده قوي

در نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما مواد شوينده به خصوصي مورد استفاده قرار مي گيرد كه مي تواند بر قيمت هاي نهايي تاثير گزار باشد، مواد شوينده در نماشويي ساختمان شامل: ديسكيلر، سيليس و اسيدشويي كه هر كدام از اين مواد شوينده مي توانند درخشندگي زيادي را به نماي ساختمان شما هديه كنند. در مجموعه شركت هاي كارويس با بررسي و آناليز كامل مواد شوينده براي نماشويي ساختمان هايي با جنس هاي مختلف تعابيري انديشيده شده تا با مواد شوينده ساخت ايران كه توسط جوانان با استعداد و نخبه كشور عزيزمان ساخته شده است استفاده كنند تا اشتغال زايي خوبي بشود براي جوانان و نيز اميد و انگيزه اي بشود براي كساني كه در حوزه موادشوينده فعاليت مي كنند اما محوصولات آن ها را كسي استفاده نمي كند. در بين مواد شوينده در نماشويي ساختمان نانو را نيز مي توان نام برد زيرا نانو يكي از موادي است كه به تازگي در كشور خودمان نيز بهره وري مي شود و جزو محصولاتي است كه صادرات آن به كشور هاي ديگر نيز رونق گرفته است.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند

 

اسيدشويي در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۲:۵۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

هنوز هم خيلي از افراد هستند كه نماشويي ساختمان را تنها با روش هاي سنتي از جمله كار با داربست را در ذهن دارند و روش هاي نوين و ابزار هاي بروز شده نماشويي ساختمان را به صورت كامل نمي شناسند و درك درستي راجع به كار با آن را ندارند، در اين مقاله از نماشويي ساختمان شركت كارويس براي شما بخشي از اين ابزار ها و بالابر هاي پيشرفته در اين كار را براي شما خواهيم گفت تا با اين ابزار ها و بالابر هاي صنعتي بيشتر آشنا شويد. در نماشويي ساختمان به صورت كلي از سه نوع دستگاه تخصصي استفاده مي شود ۱) كلايمبر: از جمله دستگاه هايي است كه براي ساختمان هايي با ارتفاع زياد استفاده مي شود مثلا براي برج ها و يا سد ها و… فرد متخصص نماشويي ساختمان كه مي خواهد از طناب آويزان شود اول به اين دستگاه وصل شده و بعد از بالا تا پايين ساختمان را طبقه به طبقه نماشويي مي كند، اين دستگاه يكي از ابزار هاي نماشويي ساختمان است كه معمولا از كارخانه جات صنعتي به صورت روزانه اجاره گرفته مي شود زيرا نگه داري،حفاظت و سرويس اين دستگاه بسيار پيچيده و تخصصي است و بايد حتما از آن اطمينان كامل داشت تا خدايي ناكرده خسارات جاني به هيچ كدام از افراد تيم نماشويي ساختمان وارد نشود. ۲)بالابر هاي هيدروليكي و صنعتي: بالابر ها كاربرد هاي فراواني در صنعت و خدمات ساختماني دارند كه به دو گونه تقسيم مي شوند يكي بالابر هاي جناقي پرتابل هستند كه به لحاظ هزينه مقرون به صرفه تر هستند و از نظر تعميرات و سرويس وقت زمان كمتري را مي طلبند، بالابر هاي ريلي كه شايد وزن كمتري را تحمل كنند و به راحتي جابه جا مي شوند از ديگر بالابر ها مي توان به بالابر هاي ماشيني اشاره كرد كه قابليت حمل و جابه جايي راحتري دارند و وزن زياد تري را مي توانند تحمل كنند. ۳) كار با طناب يا همان راپل : اين يك ابزار تخصصي در نماشويي ساختمان است كه كارشناس نماشويي ساختمان حتما بايد دوره هاي اين رشته را گزرانده باشد و مدرك آن را گرفته و بعد كار را آغاز كند.

 

تاثير استفاده از دستگاه ها و بالابر هاي صنعتي در هزينه هاي نماشويي ساختمان

اولين سؤالي كه كارفرما از كارشناس نماشويي ساختمان مي پرسد ميزان هزينه ها و تعرفه ها است، شايد كمتر كسي باشد كه به موضوع هزينه فكر نكند و ميزان حرفه اي بودن تيم نماشويي ساختمان را در نظر بگيرد اما بايد گفت ميزان هزينه ها در نماشويي زماني مشخص مي شود كه كارشناسان آن شركت ساختمان را از روي عكس و يا به صورت حضوري ببيند و ميزان آلودگي ها و جرم و متراژ ساختمان را بررسي و آناليز كند و در نهايت هزينه تقريبي را به كارفرما گزارش كند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

بالابر هاي صنعتي در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۲:۱۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در نماشويي ساختمان بسته به نوع و جنس نما روش هاي نماشويي باهم تفاوت مي كند، مثلا براي نماهاي با جنس شيشه، كامپوزيت ،اچ پي ال ،ترموود از روش نماشويي ساختمان با تي و ابر استفاده مي شود، در اين روش از نماشويي ساختمان كه با حساسيت بسيار زياد بايد توسط فرد متخصص نماشويي ساختمان بايد به اجرا در بيايد زيرا جنس نما به صورتي است كه حتما بايد با ظرافت بسيار زياد نماشويي شود و اگر با روش هاي سخت مثل نماشويي با دستگاه واترجت و واتر سند بلاست به اجرا در بيايد ممكن است كه به نما آسيب هاي بسيار جدي اي وارد كند كه اين يك ضرر مالي بسيار هنگفت مي تواند به كارفرما بزند. نماشويي ساختمان به روش دستي : اين روش از نماشويي ساختمان مخصوص نماها و سطوح صيقلي و درخشان مانند نماهاي فريم لس ( Frameless ) ، نماهاي كرتين وال ( Curtain Wall ) ، كامپوزيت ، شيشه و… كه به وسيله شوينده هاي مخصوص و… به فراخور سطوح مربوطه و با تي مخصوص و دستمال نانو صورت مي پذيرد. شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد در نماشويي ساختمان با تي و ابر وجود يك فرد متخصص كه داراي مدرك بين المللي ايراتا نيز باشد بسيار ضرروي است، شايد به باور بسياري از افراد اين يك عمل بسيار ساده است كه هر كسي مي تواند آن را به اجرا در آورد اما اين يك باور بسيار غلط است شايد استفاده از تي و ابر هنگام نماشويي اين باور را ايجاد كرده باشد كه اين يك عمل ساده در نماشويي ساختمان است كه ما در اين بخش از مقالات كارويس سعي داريم اين موضوع را روشن تر كنيم، در نماشويي ساختمان با روش تي و ابر بايد از دستمال هاي مخصوص و مواد شوينده اي با قدرت كم استفاده كرد كه درخشندگي و ظرافت نما را از بين نبرد و ديگر اينكه ميزان استفاده از مواد شوينده نكته قابل توجهي است كه بايد حتما توسط متخصص نماشويي ساختمان اندازه گيري و بعد اضافه شود. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

قيمت گذاري در روش نماشويي ساختمان با تي و ابر

در نماشويي ساختمان با تي و ابر قيمت گذاي با روش هاي نماشويي ساختمان با دستگاه هايي همچون واتر جت و واتر سند بلاست بسيار متفاوت است، كه به اين علت است كه روش نماشويي ساختمان با تي و ابر به روش دستي انجام مي شود و دقت بسيار بالايي را مي طلبد كه اين به خودي خود كار نماشويي ساختمان را سنگين تر مي كند. قيمت گذاري در نماشويي ساختمان بسته به جنس نما و متراژ ساختمان محاسبه مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با تي و ابر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۱:۳۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 73
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4404
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ