كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

در امر بازسازي ساختمان تيم هاي زيادي هستند كه فعاليت دارند اما ويژگي تيم هاي حرفه اي  بازسازي ساختمان چيست؟ قبل از هر كاري بايد اول از داشتن مدرك هاي تخصصي كارشناسان بازسازي ساختمان اطمينان حاصل كرد كه شامل كارشناسان و مهندسين گروه اجرايي و گروه طراحي مي شود. شايد داشتن مدرك مهندسي در مقام اول براي شروع كار بازسازي ساختمان امري ضروري نباشد و ميزان تجارب در اولويت قرار گيرد كه بايد گفت اين يك اشتباه است زيرا تا فرد كارشناس تخصص معماري را نداشته باشد خيلي از موارد راجع به نوع انجام بازسازي ساختمان را نمي داند و ممكن است خدايي ناكرده خسارات مالي و حتي جاني به شما بزند كه قابل جبران هم نيست، بايد قبل از شروع كار از تيم اجرايي درخواست شود تا براي اطمينان حاصل كردن كارفرما رزومه خود را به صورت تمام كمال ارايه كنند تا كار را بازسازي ساختمان با رضايت بيشتر كارفرما به اجرا در آورده شود. از ديگر موارد كه تيم هاي بازسازي ساختمان را به تيم هاي حرفه اي تبديل مي كند استفاده از دستگاه هاي ايمن براي امر بازسازي است كه بايد حتما قبل از شروع كردن كار از سالم بودن آن ها اطمينان حاصل كرد زيرا اين دستگاه هاي بازسازي ساختمان بايد هر ماه يك بار سرويس و چك شوند تا خطري براي كارگران و كارشناسان ايجاد نشود، بايد به اين نكته توجه داشت كه ايمني در هر كاري و به خصوص امر بازسازي ساختمان بايد به صورت خيلي حرفه اي اجرا شود تا خساراتي را در پي نداشته باشد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي و قوي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

استفاده از كلاه ايمني از واجبات امر بازسازي ساختمان

بايد گفت براي تمام كساني كه در محل بازسازي ساختمان در رفت و آمدند مثل ناظر و سرپرست و حتي عكاس گروه از واجبات است كه از كلاه ايمني استفاده كنند و اين مورد به اين دليل است كه اگر در هنگام بازسازي وسيله اي از دست كارگران و كارشناسان كه بر روي طناب كار مي كنند، افتاد آسيبي به افراد وارد نكند.  از از ديگر قوانين تيم هاي حرفه اي بازسازي ساختمان اين مورد است كه حد الامكان كسي در محل ساختمان رفت و آمد نكند تا عمل بازسازي ساختمان به درستي انجام شود. بايد گفت در امر بازسازي ساختمان هر چقدر اين موارد ايمني رعايت شوند كارفرما اطمينان خاطر بيشتري پيدا مي كند  و همين رضايت كارفرما از اهداف شركت هاي حرفه اي و قوي بازسازي ساختمان است كه در تلاشند به آن برسند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

ويژگي تيم هاي حرفه اي بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۰:۵۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در نماشويي ساختمان بسته به نوع و جنس نما روش هاي نماشويي باهم تفاوت مي كند، مثلا براي نماهاي با جنس سنگ، آجر ،بتن از روش نماشويي ساختمان با دستگاه واتر سند بلاست استفاده مي شود، دستگاه واتر سند بلاست پاشش فشار آب قوي همراه مواد شوينده اي از جمله ديسكيلر و سليس است كه براي ساختمان هايي كه جرم و آلودگي به سطح آن ها نفوذ پيدا كرده بيشتر استفاده مي شود. دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست از دستگاه هاي در نماشويي ساختمان هستند كه براي نما هاي سخت استفاده مي شود و اگر جنس نماي ما از شيشه و كامپوزيت بود نبايد از اين رو نماشويي ساختمان استفاده كرد. نماشويي ساختمان  با دستگاه واتر سند بلاست ( Sand Blast ) : در اين فرآيند نماشويي، دانه هاي سيليس ( Sand ) توسط دستگاه واترجت به سطوح مد نظر پرتاب مي شود كه طي اين فرآيند كليه چربي ها، گرد و غبار، رسوبات و رنگ موجود بر روي سطوح تميز شده و سطحي بدور از هر گونه لكه و رنگ  خواهيم داشت. واتر سند بلاست جهت پاكسازي و نظافت سطوحي با جرم هاي سخت و رسوب شده مانند ديوارهاي سيماني،آجري و … كه با واتر جت تميز نمي شوند كاربري دارد. در اين روش از سيليس با دانه بندي هاي مخصوص به فراخور آلودگي ها و رسوبات موجود بر روي سطح مربوطه استفاده مي شود. اين نوع از نماشويي  از كامل ترين روش هاي نماشويي ساختمان مي باشد و معمولا احتياج به تخصص بالايي در اجراي كار را مي طلبد. چون در اين روش امكان آسيب رساندن به سطح در صورت عدم آشنايي كامل اپراتور با وجود دارد، در اين روش از نماشويي ساختمان بايد دقت لازم را را در مصرف مواد شوينده داشت تا خدايي ناكرده آسيبي به نما هنگام نماشويي ساختمان وارد نشود. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

روش هاي استفاده از واتر سند بلاست در نماشويي ساختمان

در نماشويي ساختمان با دستگاه واتر سند بلاست بايد يك سري لزومات رعايت شود كه شايد كارفرما از آن اطللاعاتي نداشته باشد. در نماشويي ساختمان با دستگاه واتر سند بلاست بايد حتما برق سه فاز و آب با فشار مناسب وجود داشته باشد وگرنه امكان اجراي كار براي تيم نماشويي ساختمان ممكن نخواهد بود. شايد برايتان سؤال پيش بيايد كه اگر در ساختماني بسته به شرايط اين امكانات و لزومات نماشويي ساختمان وجود نداشت چه بايد كرد؟ كه بايد گفت با توجه به اينكه نماشويي ساختمان از جمله كارهايي كه پيشرفت تكنولوژي در آن اثر بسيار زيادي گذاشته مي توان حتي با فشار كم آب و يا نداشتن برق سه فاز هم نماشويي ساختمان را به اجرا در آورد، اما اين دستگاه چه نوع دستگاهي است؟ اين دستگاه مثل همان واتر سند بلاست در نماشويي ساختمان است كه به جاي برق از بنزين براي سوخت آن استفاده مي شود و اينكه فشار كم آب را هم مي تواند زياد تر كند و تمام موانع براي نماشويي ساختمان را برطرف كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با دستگاه واتر سند بلاست


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۰:۱۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در نماشويي ساختمان بسته به نوع و جنس نما روش هاي نماشويي باهم تفاوت مي كند، مثلا براي نماهاي با جنس سنگ، سراميك، آجر، بتن، سيمان، ترموود از روش نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت استفاده مي شود،دستگاه واتر جت يا همان پاشش فشار آب قوي است كه براي نماشويي ساختمان از آن استفاده مي شود ، بايد گفت اين روش براي نماشويي ساختمان هايي كه ميزان آلودگي و جرم به سطح آن نفوذ نكرده بكار مي رود ولي اگر جرم و آلودگي به سطح نما نفوذ كرده باشد بايد از دستگاه واتر سند بلاست استفاده كرد. دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست از دستگاه هاي در نماشويي ساختمان هستند كه براي نما هاي سخت استفاده مي شود و اگر جنس نماي ما از شيشه و كامپوزيت بود نبايد از اين رو نماشويي ساختمان استفاده كرد. نماشويي ساختمان با دستگاه واترجت ( Water Jet ) : واتر جت به دستگاه آب پاش فشار قوي اطلاق مي شود كه آب شهري را با فشار بسيار بالا به سطح مربوطه پمپاژ مي كند اين دستگاه ها مي توانند فشارهاي مختلفي داشته باشند كه مرسوم ترين آنها واترجت هاي سه فاز با فشار خروجي ۲۵۰ بار مي باشند. اين روش نماشويي براي انواع و اقسام نماها مي تواند كاربرد داشته باشد و توانايي خوبي در از بين بردن  هرگونه جرم و آلودگي از سطح مورد نظر را دارند براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

روش استفاده از دستگاه واتر جت در نماشويي ساختمان

در نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت بايد يك سري لزومات رعايت شود كه شايد كارفرما از آن اطللاعاتي نداشته باشد. در نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت بايد حتما برق سه فاز و آب با فشار مناسب وجود داشته باشد وگرنه امكان اجراي كار براي تيم نماشويي ساختمان ممكن نخواهد بود. شايد برايتان سؤال پيش بيايد كه اگر در ساختماني بسته به شرايط اين امكانات و لزومات نماشويي ساختمان وجود نداشت چه بايد كرد؟ كه بايد گفت با توجه به اينكه نماشويي ساختمان از جمله كارهايي كه پيشرفت تكنولوژي در آن اثر بسيار زيادي گذاشته مي توان حتي با فشار كم آب و يا نداشتن برق سه فاز هم نماشويي ساختمان را به اجرا در آورد، اما اين دستگاه چه نوع دستگاهي است؟ اين دستگاه مثل همان واتر جت در نماشويي ساختمان است كه به جاي برق از بنزين براي سوخت آن استفاده مي شود و اينكه فشار كم آب را هم مي تواند زياد تر كند و تمام موانع براي نماشويي ساختمان را برطرف كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نكات نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۹:۲۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

از اركان مهم در نماشويي ساختمان موضوع جنس نما است، شايد اغلب مردم بر اين باور باشند كه نماشويي ساختمان براي همه نما ها به صورت يكسان و با يك روش به اجرا در مي آيد كه بايد گفت اين يك باور غلط است،در اين مقاله از مقلات نماشويي ساختمان كارويس براي شما از روش هاي نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما توضيح خواهيم داد، با توجه به اطلاعات كمي كه مردم اين روزها راجع به نماشويي ساختمان دارند بايد حتما قبل از شروع كار نماشويي ساختمان در شركتي كه آماده ارايه اين خدمات ساختماني هستند مشاوره كامل بگيرد و با تمام روش ها و مراحل نماشويي ساختمان اطلاع كافي به دست آورد تا در هنگام اجراي نماشويي سؤالي ذهنش را درگير نكند. اولين قدم براي اينكه بدانيد ميزان هزينه ها  كه بر حسب سختي كار و متراژ ساختمان محاسبه مي شود چه ميزان خواهد بود بايد اول جنس نماي خود را بشناسيد و ميزان آلودگي را بسنجيد مثلا اگر ساختمان شما جنس نمايش از آجر، سنگ، بتن،سراميك، سيمان، و ترموود بود از روش نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت استفاده مي شود كه همان پاشش فشار آب قوي به ديوار است، اما اگر جنس نماي شما از سنگ، آجر، بتن باشد مي توان از روش سند بلاست استفاده كرد كه همان پاشش فشار آب قوي به همراه مواد شوينده مخصوص نماشويي ساختمان است. اگر جنس نما ما از شيشه ،كامپوزيت، اچ پي ال ،ترموود است كه مي توان از روش دستي يعني به وسيله تي و ابر نماشويي را انجام داد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

سؤالاتي كه كارشناس نماشويي ساختمان از شما مي پرسد

اولين سؤالي كه كارشناس نماشويي ساختمان از شما مي پرسند اين است كه جنس نماي ساختمان شما از چيست؟ دومين سؤالي كه كارشناس نماشويي ساختمان از شما مي پرسد ساختمان شما چند متر است و چه مدت است كه كار نماشويي ساختمان را اجرا نكرده ايد؟ بايد اول آمادگي پاسخ به اين سؤالات را داشته باشيد و بعد به كارشناس نماشويي ساختمان تماس حاصل فرماييد تا هم به تمام سؤالات شما پاسخ داده شود و نيز كار نماشويي ساختمان براي شما در كمترين زمان ممكن به اجرا در آورده شود. در كار نماشويي ساختمان بايد حتما با كساني همكاري كنيد كه سابقه كار در حوزه نماشويي ساختمان را داشته اند و مدارك مخصوص كار در ارتفاع داشته باشند تا بتوانند رضايت تمام كمال شما را در پي داشته باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

موضوع جنس نما در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۸:۴۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد برايتان سؤال شود كه كار بازسازي ساختمان در چه مقطعي آغاز به كار كرد و چه دلايلي باعث ايجاد اين كار شده است؟ بايد پذيرفت كه انسان ها در محيط زندگي خود خيلي زود احساس دلزدگي مي كنند و يك تغيير در ساختمان مي تواند بر روان انسان تاثير بسيار زيادي بگذارد و اگر عمل بازسازي ساختمان اجرا نشود مي تواند تأثيرات منفي فراواني بر روح و روان آدمي بگذارد كه بسيار مضر است. اما اينكه چه شد كه بعد از ساخت نماي داخلي و خارجي به بازسازي ساختمان خود فكر كردند بايد گفت شروع دوره انقلاب صنعتي و گسترش دستگاه هاي نوين و پيشرفته باعث به وجود آمدن راه هاي ساده براي كار بازسازي ساختمان شد. اين دستگاه هاي نوين طي ساليان دراز دچار تحولات فراواني شدند كه كار بازسازي را راحت تر كرد و حتي خطرات اين كار را نيزكمتر كرد گرچه اين كار با به وجود آمدن برج ها و آپارتمان ها همچنان خطرات زيادي دارد و بايد از افراد متخصص بازسازي ساختمان كه داراي تجارب مناسب اين كار هستند استفاده شود تا از اتفاقات احتمالي جلوگيري شود. بايد گفت در سال هاي خيلي دور براي بازسازي ساختمان از يك سري اصول و قواعد هندسي بسيار منظم و پيچيده اي استفاده مي شد كه همين امر اجراي بازسازي ساختمان را به طول مي انجامد،اما در روش هاي نوين بازسازي ساختمان با توجه به ميزان پيشرفت تكنولوژي و دستگاه هاي پيشرفته كار بازسازي ساختمان را بسيار سهل و آسان كرده است كه مدت زمان بازسازي را به نصف زمان دوره هاي پيش كرده است. در بازسازي ساختمان به روش هاي نوين بخش بسيار زيادي از ساختمان از پيش آماده شده است، مثل بخشي از ديوار ها و پنجره ها كه بعد از ساخت بخشي از طبقات به ساختمان اضافه شده و كار بازسازي ساختمان را بسيار راحتر از قبل مي كنند. تيم مشاوران كارويس در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگويي به شما هموطنان عزيز است و با راهنمايي كامل و جامع به شما كمك مي كند تا بهترين تصميم را بابت بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

روش هاي نوين بازسازي ساختمان در چه سالي به اوج پيشرفت خود رسيد

شايد به صورت دقيق نمي توان گفت كه روش هاي نوين بازسازي ساختمان از چه سالي آغاز شد اما بايد اين نكته را متذكر شد كه با انقلاب صنعتي و توليد گسترده دستگاه هاي كه باعث آسان تر شدن همه ي موارد زندگي مي شد در امر بازسازي ساختمان نيز اين دستگاه ها روز به روز گسترده تر شدند و امر بازسازي ساختمان را از آن حالت سنتي و سخت و زمان بر به روش هاي نوين و دستگاه هايي كه هم خطرات بازسازي ساختمان را كم مي كرد و هم در مدت زمان بازسازي ساختمان تاثير گذاشت و اين امر بسيار راحتر از زمان هاي گذشته كرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

تاريخچه بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۸:۰۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

امروزه در ايران تعداد كمي از افراد هستند كه با كار بازسازي ساختمان آشنايي كامل دارند به همين دليل است كه ما در سطح شهر ساختمان هايي كه نياز به بازسازي ساختمان دارند را زياد ميبينيم، اما چرا اينقد اطلاعات درباره بازسازي ساختمان كم است؟ شايد يكي از دلايلش اين باشد كه هيچ گونه تبليغات درستي در رسانه ها براي بازسازي نماي داخلي و خارجي وجود ندارد و مردم همچنان بر اين باور هستند كه تعويض منزل بهتر از بازسازي ساختمان است. اين واقعيت كه با بازسازي ساختمان مي توان نماي داخلي وخارجي را به زيبايي اوليه برگرداند را كسي نمي تواند باور كند مگر اينكه اين كار را انجام دهد و نتيجه اش را به چشم ببيند. بايد گفت كه در ايام گذشته از داربست استفاده مي شد براي بازسازي ساختمان كه كار بسيار زمان بري بود و همچنين هزينه هاي زيادي داشت اما در بازسازي نما به روش جديد از تكنيك ها و متد هايي استفاده مي شود كه در طول يك الي دو هفته ساختمان شما را به همان زيبايي اوليه باز مي گرداند. اما براي اينكه مشتري متقاعد شود كه عمل بازسازي ساختمان اش را انجام دهد بايد يك سري اطلاعات درست به او داد و نظرش را براي اين كار جلب كرد. تيم مشاوران كارويس در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگويي به شما هموطنان عزيز است و با راهنمايي كامل و جامع به شما كمك مي كند تا بهترين تصميم را بابت بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

چه روش هايي باعث جذب بيشتر مشتري در كار بازسازي ساختمان مي شود

بايد گفت كه متد ها براي جذب مشتري در كار بازسازي ساختمان كمي با بقيه موارد خدمات ساختماني متفاوت است كه اين نيز به دليل نداشتن هيچ گونه اطلاعات درست راجع به بازسازي ساختمان است. از روش هاي مؤثر براي جذب مشتري مي توان به: ۱) ساختن تيزر هاي تبليغاتي كه اطلاعات جامع براي بازسازي ساختمان را به مشتري بدهد ۲) استفاده از شبكه هاي مجازي، خبرنامه ها و روزنامه ها براي بازسازي ساختمان ۳) سريع و حرفه اي عمل كردن تيم بازسازي ساختمان براي رضايت بيشتر مشتري. همواره اين نكته را بايد دانست كه اگر يك كارفرما از تيم راضي باشد و نتيجه مد نظرش را ببيند، همسايه ها،آشنايان و دوستان خود را تشويق مي كند كه كار بازسازي ساختمان خود را انجام دهند و اين گونه نيز اطلاع رساني درست ايجاد مي شود و با بازسازي بيشتر نماهاي داخلي و خارجي سطح شهر، مي توان حال بهتري را به اهالي شهر بخشيد كه اين يكي از اهداف مهم شركت كارويس است و با تلاش براي زيبايي در سطح شهر با تبليغات درست و ارائه خدمات مناسب به مشتريان خود تصميم دارد كه اين هدف خود با بهترين كيفيت عملي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و براي اين كار از هر گونه تلاشي دريغ نمي كند.

 

بازسازي ساختمان ،روش هاي جذب مشتري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۷:۱۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي ساختمان به سبك هاي مختلفي به اجرا در مي آيد كه اين بسته به خلاقيت معمار و نوع سليقه افرادي كه مي خواهند بازسازي ساختمان و نوسازي ساختمانشان را به اجرا در بياورند تفاوت مي كند و مي تواند دستخوش تغييرات و تحولات فراواني شود، بايد گفت بازسازي ساختمان به طور كلي به دو دسته از سبك ها تقسيم مي شود ۱)سبك مدرن ۲)سبك سنتي كه هر كدام داراي زير شاخه هاي زيادي هستند. بازسازي ساختمان در هر دوره و با توجه به نياز ها و پيشرفت روز افزون تكنولوژي مدام در حال تحول است، در بخش سبك هاي مدرن در بازسازي ساختمان زير شاخه ها بدين صورت هستند: سبك پست مدرن، سبك فوتوريسم، سبك پارامتريك، سبك كيهاني (غير خطي) و… در بخش سبك هاي سنتي در بازسازي ساختمان زير شاخه ها بدين صورت هستند: گوتيك،كلاسيك، مصر باستان، ژاپني، پهلوي، اسلامي و… كه همه اين ها در زمان هاي خود معماري و بازسازي ساختمان را دچار تغيير و تحولات فراواني كرده و تاثير زيادي بر نوع نقش ساختمان هاي آن دوره ي زماني گذاشته اند. براي اطلاع از تمام سبك ها و مراحل بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

تلفيق سبك هاي مدرن و سنتي در بازسازي ساختمان

 

بايد گفت با توجه به نوع تفكر و ايده هاي جامعه معاصر كه تمام راه ها و روش هاي هنر را رفته و شناخته اند تنها راه ايجاد يك سبك نوين براي ايجاد تنوع و تغيير با تركيب سبك هاي بازسازي ساختمان انجام مي شود و باعث يك راه و دريچه جديدي در معماري مي شود كه با سلايق و نوع علاقه هاي جامعه معاصر مي تواند بيشتر ارتباط برقرار كند. سبك مدرن كه ريشه و اساس آن از تغيير نوع علايق جامعه، نوع پيشرفت روز افزون تكنولوژي، تمايل جامعه معاصر به شكستن قواعد در معماري و بازسازي ساختمان، است و با سبك سنتي كه با قواعد خاص و هندسه پيچيده اي ساخته مي شد و بنا به علايق جامعه آن دوره ساخته  مي شد كه بيشتر بر آرامش و شكوه و جلال توجه داشت، بسيار متفاوت است. شايد برايتان سؤال شود كه چگونه مي شود اين دو سبك از بازسازي ساختمان را با هم تركيب كرد؟ با توجه به ميزان تفاوت هاي زيادي كه اين سبك ها با هم دارند اما از نظر پايه و اساس يكي هستند و مي توان با در نظر گرفتن اصول معماري اين دو سبك را با هم و به شيوه هاي بسيار زيبا تلفيق كرد و بازسازي ساختمان را دچار دگرگوني زيادي كرد كه البته اين نكته را بايد در نظر گرفت كه توسط افراد متخصص و معماران ماهر و كاربلدي به اجرا در آورده شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان به سبك مدرن يا سنتي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۶:۲۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار بازسازي ساختمان يكي از عوامل تاثير گذاري كه كارفرما را به امر بازسازي و نوسازي ساختمان سوق مي دهد روانشناسي محيط است، بازسازي ساختمان يكي از عوامل بسيار مهم بر روحيه و روان افراد ساكن در آن محيط است و به دليل آن است كه ذات آدميت به گونه اي است كه با بازسازي ساختمان و تغيير و تحول محيط اطرافش از نظر روحي و رواني هم دچار تغييرات مي شود، اما شايد برايتان سؤال پيش بيايد كه آيا با بازسازي ساختمان روحيه و روان انسان دچار چه نوع تغييراتي مي شود؟  آيا ممكن  تاثير منفي نيز بر روان بگذارد و يا خير؟ چيزي كه در اين بخش از مقالات بازسازي ساختمان كارويس قصد داريم براي شما بگوييم رسيدگي به اين موضوع برحسب تجربيات متعدد شركت خدمات ساختماني كارويس در امر بازسازي و نوسازي ساختمان است. شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد طراحي داخلي و بازسازي ساختمان از مهمترين عوامل در ايجاد فضاهاي مثبت و منفي در ساختمان است، اگر مدتي است بين خود و ديگر اعضاي خانواده تان احساس دوري و سردي مي كنيد و يا در منزل احساس ناراحتي و يا افسردگي مي كنيد بهتر است با يك تيم حرفه اي بازسازي ساختمان تماس حاصل فرماييد و هر چه زود كار بازسازي و نوسازي ساختمان خود را آغاز كنيد. اما اينكه بازسازي ساختمان مي تواند تاثير منفي بر روان بگذارد،بايد گفت ممكن است اين اتفاق بيفتد اما اين اتفاق در صورتي به وقوع مي پيوندد كه شما با تماس به افرادي كه تخصص و تحصيلات بازسازي ساختمان را ندارند تماس حاصل فرماييد كه اين خود باعث به وجود آمدن خسارات جبران ناپذيري مي شود كه تا مدت ها گريبان شمارا خواهد گرفت. براي اينكه از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان اطلاع پيدا كنيد بهتر است با يك تماس به تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد.

 

روانشناسي محيط و تاثير آن بر رفتار انسان در بازسازي ساختمان

 

شايد برايتان پيش آمده باشد كه به طور مثال در بعضي از كلينيك هاي دندان پزشكي و در سالن انتظار وقتي نشسته ايد تا دكتر شمارا صدا كند هيچ استرسي نداريد و احساس خفگي و ترس برايتان به وجود نمي آيد و برعكس در بعضي از سالن هاي انتظار آنچنان احساس ترس و خفگي مي كنيد كه مجبور مي شويد سالن را ترك كنيد، بايد گفت اين همان روانشناسي محيط است كه با بازسازي ساختمان در ارتباط مستقيم است. شما در طي روز  براي كار هاي مختلف به محيط هاي زيادي مي رويد و احساس هاي متفاوتي را در اين محيط ها بدست مي آوريد كه اين همان نوع بازسازي ساختمان و چيدمان آن است و محيط هايي كه در شما احساس خوب يا بد و يا خستگي وشادابي را ايجاد مي كند و تاثيرات رواني مختلفي را در شما به جا مي گذراد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

ارتباط بازسازي ساختمان با روانشناسي محيط


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۵:۴۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي ساختمان به شيوه معماري اسلامي در زمان صفويان با شكوه و جلال بيشتري توسط مسلمانان گسترش يافت و باعث شد كه بازسازي ساختمان به شيوه معماري اسلامي در كشور هاي ديگر هم گسترش يابد و مورد استقبال تمام مردم دنيا قرار گيرد. بايد گفت بازسازي ساختمان سبك ها و روش هاي مختلفي دارد كه بسته به علاقه و خصوصيات اخلاقي يك فرد مي تواند متفاوت باشد مثلا در بازسازي ساختمان به شيوه معماري اسلامي يك سري اصول دارد كه بايد حتما در آن رعايت شود مثل: ۱) مردم واري  ۲) پرهيز از بيهودگي ۳) درون گرايي ۴)استفاده از مصالح بومي در بازسازي ساختمان است، كه بايد به طور حتم رعايت شود تا بتواند آن شكوه و جلال ساختمان را با شيوه معماري اسلامي را به خوبي جلوه گر كند. شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد در بازسازي ساختمان به شيوه معماري اسلامي آيا در زمان حال هم ممكن است اجرايي شود و يا ممكن است با شيوه هاي معماري نوين تركيب شود و حالتي موخر به بازسازي ساختمان ببخشد؟ اين اتفاق مي تواند به زيبايي هر چه تمام تر رخ دهد اما بايد گفت كشور هاي عربي بيشتر از آن استفاده كرده اند تا كشوري همچون ايران و اين به اين دليل است كه بازسازي ساختمان در ايران بيشتر با الهام گرفتن از سبك هاي رومي و اروپايي انجام مي شود كه اين با فرهنگ و نوع سليقه اصيل ما ايراني ها كمي متفاوت است و باعث دور ماندن ما از از ريشه هاي خود شده است، از جمله ساختمان هايي كه بازسازي را با تركيب سبك هاي نوين و الهام گرفتن از معماري اسلامي توانسته اند به اجرا در آورند: برج العرب در دوبي ،قصر مونتازا در مصر، مسجد جامع شيخ زاهد در امارات است كه توانسته اند با استفاده از شيوه معماري اسلامي حركتي نو در بازسازي ساختمان و معماري انجام دهند. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

شيوه هاي معماري اسلامي در بازسازي ساختمان

 

شيوه هاي معماري اسلامي در بازسازي ساختمان شامل: پارسي،رازي،خراساني،آذري،اصفهاني،خراساني، تهراني، پارتي است كه هر كدام داراي خصوصيات منحصر به فردي است كه بازسازي ساختمان را دچار تغييرات و تحولات فراواني مي كند. منظور از هنر و معماري اسلامي، همان هنر و معماري سرزمين‌هاي‌ – خاورميانه، آفريقاي شمالي، هند شمالي و اسپانيا – است‌ كه از آغاز قرن هفتم ميلادي تحت حاكميت مسلمانان قرار گرفتند. بايد گفت بهترين راه براي اينكه به بازسازي ساختمان يك طرح جالب و خلاقانه هديه كنيم به طوري كه ساختمان يك جلوه زيبا و خاص پيدا كند بهتر است از سبك معماري اسلامي كه با ذوق وسليقه ما ايراني ها تطابق دارد استفاده كنيم.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان به شيوه معماري اسلامي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۳:۴۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد هنوز هم خيلي از افراد هستند كه وقتي كلمه نماشويي ساختمان را به كار مي بريم برايشان واضح نيست كه نماشويي ساختمان دقيقا به چه كاري مي گويند و نوع پيشرفته نماشويي ساختمان چيست و با چه روش هاي نويني به اجرا در مي آيد و چه تاثيري بر ساختمان مي گذارد، بايد گفت اين باعث ناراحتي است كه ما تكنولوژي هاي روز دنيا را هنوز هم به خوبي نمي شناسيم، نماشويي ساختمان يكي از مواردي است كه هنوز هم بعد از گذشت ساليان درازي كه از اختراعش به وسيله دستگاه هاي پيشرفته مي گذرد هنوز در ايران تبليغات درستي راجع به آن نشده است و افراد با ديد منفي به آن نگاه مي كنند، اين در حالي است كه عمل نماشويي ساختمان باعث زيبا تر شدن محيط شهري و پاك كردن تمام آلودگي هايي است كه تاثير مستقيم بر روان ما مي گذارد مي شود. هنوز هم خيلي از افراد بر اين باورند كه با پرداخت هزينه هاي گزاف و با تعويض نما و يا رنگ كردن نماي ساختمانشان مي توانند ساختمان را زيباتر كنند، اما اين موضوع را نمي دانند كه با عمل نماشويي ساختمان با هزينه هاي كمتري مي توانند اين كار را انجام دهند و جاني دوباره را به محيط اطراف خود هديه دهند. در سطح شهر با يك نگاه سطحي نيز متوجه مي شويد كه خيلي از ساختمان ها نمايشان دچار آلودگي هاي بسيار عميق و يا حتي جرم و كپك شده است اما عمل نماشويي ساختمان را انجام نمي دهند و بر اين بارند كه با رنگ كردن و يا تعويض نما مي شود آن زيبايي اوليه را به ساختمان بخشيد كه اين خود جزو باورهاي غلطي است كه در مورد نماشويي ساختمان وجود دارد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نماشويي ساختمان چه تاثيري بر روان مي گذراد

 

همانطور كه قبلا در مقالات نماشويي ساختمان شركت خدمات ساختماني كارويس براي شما گفته بوديم، نماشويي ساختمان  تاثيرات بسيار محسوسي بر روان مي گذارد و شايد  مهمترين آن ها اين است كه با بر طرف شدن آلودگي ها و سياهي هايي كه بر روي ساختمان است مي توان تاثير بسيار مثبت رواني را نه تنها بر اهالي آن منطقه بلكه بر كل شهر ديد. شركت كارويس با قرار دادن تعرفه هايي براي نماشويي ساختمان تمامي خيابان به طور كلي كه اين خود نياز به همت جمعي آن اهالي دارد با يك سوم قيمت كار نماشويي ساختمان تمامي خيابان را انجام مي دهد تا به هدف خود يعني حال خوب بخشيدن به تمام اهالي شهر برسد و اين احساس خوب و مثب رواني را به آن ها هديه كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

زيباتر كردن محيط با نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۳:۰۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 31
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4362
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ