كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

با گذشت ساليان ممكن است از نماي داخلي و يا خارجي منزل احساس دلزدگي و نارضايتي داشته باشيد و اين احساس زماني برطرف مي شود كه بازسازي ساختمان خود را با يك تيم كاملا حرفه اي در زمينه بازسازي و نوسازي ساختمان آغاز كنيد و با يك تغيير اساسي تمام نواقص را برطرف كنيد و شكلي نوين و زيبا به منزل خود هديه دهيد تا هم احساس بهتري را به خود و اطرافيان خود منتقل كنيد و هم به ارزش مالي ساختمان خود بيفزاييد.  اما چرا اين كار را خودتان با استفاده از نيروهاي خدماتي و وسايل ابتدايي انجام ندهيد؟ پاسخ كوتاه به اين پرسش آن است كه اين كار به نيروي متخصص بازسازي ساختمان و ابزار تخصصي احتياج دارد.بازسازي ساختمان كاري حقيقتا تخصصي‌شده است كه براي آن به تسلط به تكنيك‌هاي گوناگون و داشتن ابزارهاي مرتبط نياز است تا به ساختمان آسيبي نرسد و هزينه‌هاي گزاف به بار نيايد.شايد يكي از نكاتي كه براي اكثر افرادي كه مي خواهندكار بازسازي ساختمان خود را اجرا كنند  و تصور مي كنند كه اگر با هزينه هاي كمتر كار را به افرادي كه تخصص ندارند و فقط به صورت تجربي عمل بازسازي ساختمان به اجرا در آورند با هزينه كم مي توانند ساختمان خود را تغيير دهند، اما در واقع بر اساس تجربيات طولاني كه شركت كارويس در ضمينه بازسازي ساختمان دارد انجام اين كار باعث ضرر و زيان هاي جبران ناپذيري است كه بايد در مدت كوتاهي آن را بپردازد. براي اطلاع از تمامي راه كار هايي كه باعث مي شود بازسازي ساختمان به درستي و بنا به در خواست شما انجام شود مي توانيد با تماس با تيم مهندسين معمار و تيم مشاوران شركت كارويس به صورت رايگان تمامي سؤالات خود را مطرح كنيد و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود انتخاب كنيد.

 

تكنيك هاي كليدي و رموز بازسازي ساختمان

 

بخش بازسازي و نوسازي ساختمان يكي از بخش هاي پر طرفدار در بخش خدمات ساختماني است كه شايد تقريبا همه افراد جامعه با آن آشنايي داشته باشند، بايد گفت عمل بازسازي ساختمان يكي از كارهاي بسيار تخصصي است كه حتما بايد با افراد كه تحصيلات معماري را گزرانده اند و افرادي كه تجربه بسيار زيادي در زمينه بازسازي و نوسازي ساختمان دارند به اجرا در آورده شود. بازسازي ساختمان نكات و رموز بسيار زيادي دارد كه ما در اين مقاله سعي مي كنيم به صورت مختصر به آن ها اشاره كنيم ۱) برداشتن ديوار هاي غير باربر: در اين مورد بايد سر ستون ها را در بخش داخلي ساختمان شناسايي كرد و به صورت اصولي ديوار را تخريب كرد به طوري كه به فونداسيون ساختمان آسيبي وارد نكند.۲) تعميرات و قرار دادن لوله كشي و تاسيسات ساختماني: بايد در اين مورد بسيار دقت داشت زيرا در اكثر منازلي كه بازسازي را انجام مي دهند با آسيب به بخش لوله كشي باعث به آوردن خسارات مالي و يا حتي جاني مي شوند. ۳) كف حمام و دستشويي و آشپزخانه كه بايد به گونه اي طراحي شود كه آب به سمت لوله فاضلاب به راحتي هدايت شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

رموز بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۲:۲۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي بازسازي ساختمان هاي قديمي بايد از شيوه هاي در معماري استفاده كرد كه شايد هر مهندس معماري براي آن تجربه و دانش كافي را نداشته باشد و اين به دليل اين است كه ساختمان هايي كه قدمت زيادي دارنند و جزو آثار باستاني محسوب مي شوند بايد با تكنيك هاي خاصي عمل بازسازي ساختمان را انجام دهند تا خدايي ناكرده هيچ گونه آسيبي به اين نوع نماها زده نشود، اين نوع ساختمان ها داراي ارزش بسيار زيادي هستند كه بايد با بازسازي ساختمان درست در نگه داشتن هويت و نماي قديمي آن ها به اين آثار احترام گذاشت. مجموعه كارويس با تيم با تجربه و كاربلد خود كه شامل مهندسين معمار فارق التحصيل از دانشگاه هاي معتبر كشور هستندو كارشناساني كه داراي تجربه هاي بسيار عالي در ضمينه ي ساختماني و داراي رزومه ي عالي و حرفه اي در كار بازسازي ساختمان هستند استفاده كرده است تا با هدف خود يعني حال خوب بخشيدن به تمام خانه ها قدمي هر چند كم در ضمينه نگه داري از آثار با ارزش كشور عزيزمان انجام دهد. براي اينكه  از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان اطلاع پيدا كنيد بهتر است با يك تماس به تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد.

 

نكات حياتي در بازسازي ساختمان هاي بسيار قديمي

شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد نكات حياتي و ضروري در انجام بازسازي ساختمان هاي قديمي چه نكاتي هستند كه ما براي شما در اين مقاله از بازسازي ساختمان بخشي از آن را توضيح خواهيم داد. شايد به چشمتان خورده باشد ساختمان هايي كه داراي قدمت بيشتر از ۱۰۰ سال هستند و به دليل فرسودگي بي استفاده در گوشه هايي از شهر ديده مي شوند كه بايد از آن ها به خوبي استفاده كرد اما متاسفانه شاهد آن هستيم كه اين ساختمان ها يا به طور كل تخريب مي شوند و  يا صاحبانشان آن ها را رها مي كنند و در جاي ديگري سكني مي گزينند، اين در صورتي است كه با يك بازسازي ساختمان درست و با يك تيم حرفه اي مي توان اين ساختمان ها را به جاذبه هاي گردشگري تبديل كرد تا ديگران از آن استفاده درست كنند و نيز صاحبان آن ساختمان بتوانند با پولي كه از اين راه در مي آورند به اين نوع از ساختمان ها بيشتر رسيدگي كنند تا نماي شهرمان را بتوانيم زيباتر ببينيم و حال خوبي را به محيط زندگي مان ببخشيم.

 

چند روش براي بازسازي ساختمان هاي بسيار قديمي

 

براي به اجرا در آوردن بازسازي ساختمان هاي بسيار قديمي بايد در قدم اول از سازمان ميراث فرهنگي مجوز ها و كمك هاي لازمه دريافت كرد تا با اطمينان خاطر بيشتري بازاسزي ساختمان را انجام داد. ازز روش هاي بازسازي ساختمان هاي بسيار قديمي مي توان به ۱) بازسازي ساختمان بدون استفاده از متريال هان نوين مثل كامپوزيت و ترموود ۲) بازسازي ساختمان به روش دستي و بدون استفاده از دستگاه هايي كه مي تواند به اين ساختمان ها آسيب وارد كند ۳) بازسازي ساختمان با استفاده از ملات هاييي كه نقش تحكيم كننده در بازسازي را دارند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان هاي بسيار قديمي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۱:۴۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

كارويس با افتخار اعلام ميدارد كه از بين تمام شركت هاي فعال در حوزه بازسازي ساختمان توانسته پروژه هاي بزرگي را در سرتاسر كشور به خوبي به اتمام برساند و اولويت و رهبري خود در صنف بازسازي و نوسازي ساختمان را حفظ كند. در همين راستا با توجه به گسترش روزافزون تعداد پروژه هاي بازسازي كه به طور همزمان انجام ميگيرد، همواره به دنبال جذب و آموزش نيرو بوده و هست.

 

چگونه بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود انتخاب كنيم؟

براي بازسازي ساختمان هاي چندين طبقه و برج ها، كارشناسان متخصص روش هاي مختلفي را پيشنهاد مي كنند كه ما براي شما بخشي از آن را توضيح خواهيم داد. تشخيص اينكه بازسازي ساختمان شما بايد با چه روشي انجام شود يا نياز به افراد متخصص در كار بازسازي ساختمان دارد، براي صاحبان ساختمانها عملا كاري بسيار دشوار است. از طرفي حتي در صورت تشخيص روش درست اجراي بازسازي، اين فرآيند احتياج به تخصص فوق العاده بالايي دارد. همچنين پيدا كردن شركت هايي كه عمل بازسازي را توسط مهندسين معمار و كارشناسان متخصص  كه مسئوليت پذيري بالايي داشته باشندجزو لزومات امر بازسازي ساختمان است. در كنار تمامي موارد اشاره شده براي افرادي كه بازسازي ساختمان را انجام مي دهند حتما بايد بيمه مناسب پرداخت شود تا عواقب و خطراتي كه در هنگام كار بازسازي امكان دارد بوجود آيد را متوجه صاحبان ساختمان نكند. همه اينها عملا احتياج به يك مديريت بسيار قوي و داشتن همه تجهيزات روز دارد كه مجموعه كارويس افتخار دارد كه به راحتي پيچيده ترين پروژه هاي بازسازي ساختمان را مديريت كند كه رضايت كامل شما را به همراه خواهد داشت.شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت مصالح ساختماني و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

ضمانت ها در كار بازسازي ساختمان به چه صورتي مي باشد؟

 

همانطور كه مي دانيد ضمانت و گارانتي از موضوعات بسيار مهم در انجام كليه امور خدماتي محسوب مي شود. شركت كارويس با توجه به اعتمادي كه به كيفيت خدمات ارائه شده توسط اين شركت دارد، تمامي خدمات بازسازي ساختمان خود را به مدت ۳ ماه پس از اجراي كار به لحاظ كيفيت اجرا ضمانت مي كند. بدين منظور در يكي از بندهاي قراردادي كه بين طرفين براي اجراي خدمات بازسازي ساختمان منعقد مي شود به اين مورد اشاره كرده و در صورت وجود كوچكترين مشكل به لحاظ كيفيت اجراي فرآيند، اين شركت خود را موظف ميداند تا سه ماه پس از اجراي كار، در كوتاه ترين زمان ممكن نواقص را برطرف كند. بند ديگري كه در قراردادهاي بازسازي ساختمان كارويس وجود دارد، به موضوع حوادث احتمالي بازسازي و بيمه مربوط به پرسنل شركت مي باشد كه تمامي مسئوليت بيمه كاركنان و حوادث احتمالي را متوجه شركت كرده و كارفرما در قبال هر گونه حادثه در انجام كار بازسازي ساختمان هيچ گونه مسئوليتي نخواهد داشت.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

چرا خدمات بازسازي ساختمان كارويس؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۱:۰۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در بخش نماشويي ساختمان كه يكي از خدمات كمتر شناخته شده ساختماني است، در بين كارفرماياني كه مي خواهند نماشويي ساختمان خود را به اجرا در آورند يك حساسيت كلي وجود دارد آن هم اين است كه نكند بعد از اتمام كار نماشويي ساختمان نمايشان از بين برود، بايد گفت اين حساسيت و نوع ريشه آن بر مي گردد به اينكه هميشه مواد شوينده قوي باعث از بين رفتن سطح ماده مي شود كه اين كاملا درست است اما در بخش نماشويي ساختمان با استفاده از مواد شوينده همچون سيليس و ديسكيلر كه جزو مواد شوينده بي خطر هستند هيچ گونه آسيبي به نما وارد نمي شود و بلكه باعث دوام بيشتر سطح نما مي شود، به همين دليل است كه شركت كارويس در تلاش براي از بين بردن اين گونه حساسيت هايي است كه باعث مي شود ضرر مالي شما كمتر و كيفيت زندگي شما بهتر شود و حال خوبي را به شما و تمام هم محلي هايتان هديه دهد. در امر نماشويي ساختمان تعداد كمي از افراد هستند كه آشنايي كامل دارند با نوع اجراي اين كار و اين به دليل آن است كه تبليغ درستي راجع به نماشويي ساختمان با روش هاي نوين همچون كار با راپل(طناب)  و ماشين هاي بالابر و يا حتي ربات هايي كه عمل نماشويي ساختمان را حتي بدون دخالت دست به اجرا در مي آورند نشده است كه اين تصويري روشن از نماشويي ساختمان را به كارفرمايان نمي دهد، همين امر باعث مي شود كه كساني مي خواهند عمل نماشويي ساختمان خود را به اجرا در آورند هميشه در شك و ترديد هستند كه نكند اين كار باعث از بين بردن و يا آسيب نما شود و از مزايا و فوايد اين عمل اطلاع درستي ندارند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تعميرات بعد از نماشويي ساختمان

پس از كار نماشويي ساختمان اگر آسيبي به سطح نما وارد شد بايد به در خواست كارفرما يك تعميركلي انجام شود، پيشنهاد شركت كارويس اين است بعد از اتمام كار اگر ساختمان شما به علت پوسيدگي و فرسودگي نياز به تعمير داشت بلا فاصله بعد از نماشويي ساختمان تعميرات و رنگ كاري اجرا شود كه در اين صورت است كه مي توانيد از زيبايي ساختمان خود لذت ببريد. وقتي يك ساختمان در ابتدا نماشويي و سپس تعمير مي شود دچار تغييرات بسيار محسوسي مي شود كه حتي مي تواند بر قيمت و ارزش خانه شما تاثير زيادي داشته باشد در ضمن اين فرآيند تاثيرات بسيار مثبت رواني بر اهالي آن خانه و حتي آن منطقه مي تواند داشته باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي ساختمان هايي كه رنگ شده اند را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان چه آسيبي به نما مي زند؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۰:۱۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه بدانيد  بازسازي ساختمان را به چه كسي بسپاريد بهتر است از تمام تعهدات و نوع قرار داد و ضمانت آن شركت، كاملا آگاه باشيد تا بتوانيد بهترين راه كار را براي بازسازي ساختمان خود پيدا كنيد. شركت هاي متفاوتي هستند كه خدمات بازسازي ساختمان را به شما ارائه مي دهند اما شما هستيد كه قبل از شروع كار بايد از تمام مراحل بازسازي ساختمان اطلاع داشته باشيد كه براي اين كار پيشنهاد ما اين است كه با يك مشاورخوب تماس بگيريد اما اگر وقت تماس گرفتن نداريد ما براي شما نكات مهم راجع به اينكه شما بهترين انتخاب را انجام دهيد مي گوييم ، از مهمترين نكات اين است كه شركتي كه با آن شروع به كار مي كنيد بايد ضمانت به شما بدهد كه بعد از كار بازسازي ساختمان اگر خرابي در بخش هاي مختلف ساختمانتان ايجاد شد بايد طبق ضمانتي كه بين شركت و كارفرما انجام مي گيرد دوباره كار بازسازي ساختمان انجام ميگيرد، نوع ضمانت در شركت هاي مختلف مي تواند تغيير كند.  بايد به اين نكته توجه كنيد كه ضمانت يكي از مهمترين نكاتي است كه در مرحله قرار داد بايستي به آن اشاره كرد و حتما در متن قرارداد نوشته و امضا شود. شركت كارويس اين ضمانت را به شما مي دهد كه تا ۳ ماه بعد از بازسازي ساختمان اگر كارفرما از كار ناراضي بود بايد مراحل بازسازي ساختمان اجرا شود زيرا رضايت مشتري يكي از اهداف مهم شركت كارويس است ، ضمانت تعهدي است كه در قرارداد هاي ما درج و به آن عمل مي شود.

 

تاثيرات سابقه كار و ميزان تجربه در كار بازسازي ساختمان

 

هميشه قبل از شروع هر كاري ما به ميزان تجربه فرد يا تيمي كه ميخواهيم از آن استفاده كنيم نگاه مي كنيم و بعد طبق آن تصميم ميگيريم كه كار را به آن ها بسپاريم يا نه ، در زمينه بازسازي ساختمان يكي از موارد مهم ميزان سابقه آن شركت در اين زمينه است زيرا يكي از موارد مهمي كه كارفرما مي تواند براي بازسازي ساختمان خود به يك شركت اعتماد كند اطلاع از سوابق كاري ايست كه آن شركت در طول مدت فعاليت خود انجام داده است. براي آشنايي با زمينه فعاليت هاي هر شركت بايد قبل از شروع كار تحقيقات لازم را انجام دهيد و سابقه كاري و ساختمان هايي كه كار بازسازي خود را به آن شركت سپرده اند را ببينيد و به اين نكته هم بايد توجه داشت كه سابقه كاري و ميزان تجربه مي تواند خطرات احتمالي را هم كمتر كند. شركت كارويس به مدت ۳۰ سال است كه در زمينه هاي بازسازي ساختمان و بقيه موارد مربوط به ساختمان، تعمير و طراحي نما فعاليت مي كند و در بين بقيه رقباي خود در اين زمينه توانسته پيشتازي كند و اعتماد برج هاي بزرگ و ساختمان هاي معروف شهر را جلب كند و تجربه خود را در كار بازسازي ساختمان قوي تر از قبل كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

ضمانت در كار بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۹:۲۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

مصالح ساختماني در بازسازي ساختمان يكي از موارد مهم است كه خريد اين مصالح معمولا بر اساس نياز هاي كارفرما در بخش اول تعيين مي شود ودر بخش بعد يا توسط كارفرما خريداري مي شود و يا توسط تيم بازسازي ساختمان خريداري شده و مورد استفاده قرار مي گيرد، مصالح ساختماني در بازسازي ساختمان شامل چند بخش است در اين مقاله از كارويس براي شما بخشي از آن را مي گوييم، بخش اول مصالح ساختماني در بازسازي ساختمان:مصالح بومي هستند كه شامل خاك،چوب،سنگ هاي براي بازسازي ساختمان است ،بخش دوم مصالح ساختماني در بازسازي ساختمان: شامل فرادوره هاي خاكي است از جمله دانه رس،آجر،نسوزها،كاشي و سراميك است، بخش سوم از مصالح ساختماني براي بازسازي ساختمان: مصالح سخت شونده هستند از جمله آهك ها،گچ ها،ملات ها و اندود ها،سيمان و بتن ، بخش چهارم مصالح ساختماني در بازسازي ساختمان : عايق ها هستند كه خود نيز شامل عايق هاي حرارتي،عايق هاي رطوبتي ،عايق هاي صوتي هستند مثل شيششه هاي دو جداره و غيره. بايد اين نكته را متذكر شد كه يك سري از مواد و مصالح بازسازي ساختمان در گروه خاصي قرار نمي گيرند مثل شيشه، پلاستيك، كامپوزيت و مصالح فلزي.  شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت مصالح ساختماني و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

مصالح پر كاربرد در بازسازي ساختمان

در بازسازي ساختمان يك سري از مصالح هستند كه بسيار پر كاربرد هستند كه براي شما نام هاي ان ها و نوع استفاده و ككاربردشان را خواهيم گفت ۱)سيمان: سيمان گرد نرمي است كه مخلوط آن با آب قابليت چسباندن ذرات به يكديگر و در نهايت به وجود آوردن جسمي صلب و يكپارچه را دارد، سيمان در امر بازسازي ساختمان به عنوان ملات چسباننده و نيز اتصال دانه هاي سنگي به يكديگر در تهيه بتن مورد استفاده قرار مي گيرد. ۲)بتن:از مصالخح جديد در بازسازي ساختمان محسوب مي شود از ساخت و كاربرداش به شيوه كنوني يك قرن هم نمي گذرد اما يك نكته جالب اين است كه در بناهاي تخت جمشيد از بتن استفاده شده كه اين خود تارخ نگاران را به تحير واداشته است، استفاده از بتن يكي از موارد ضروري در امر بازسازي ساختمان است كه كنترل كيفيت و كنترل كيفيت در اجراي آن همم بسيار مهم است. ۳)گچ:از جمله از مصالح ساختماني است كه از دير باز در امر بازسازي ساختمان مورد استفاده قرار مي گرفت،گچ به علت سهولت كاربرد و نيز خواص ويژه جهت پوشش سطوح بسيار در همهه نقاط دنيا استفاده مي شود. گچ در صنعت ها زيادي همچون صنعت ساختمان، صنعت سيمان،صنعت چيني سازي و سراميك،صنعت شيشه سازي،صنعت ريخته گري،صنعت پزشكي،صنعت كاغذسازي به كار مي رود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

مصالح ساختماني در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۸:۴۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله از بازسازي ساختمان كارويس براي شما از از نوع ساخت و تأثير راه پله ها بر كل ساختمان مي گوييم، در بازسازي و نوسازي ساختمان هايي كه مي خواهند تغيير كلي و جزيي در بخش راه پله هاي خود بدهند بايد نكات زيادي را رعايت كرد زيرا راه پله در بازسازي ساختمان بايد طبق يك اصول معماري انجام شود. در پله ها جهت شروع و خاتمه پله بايد دقيقا مشخص شود و همچنين محل نصب دست انداز و ارتفاع تعيين مي شود، طول و عرض و ارتفاع تابع شرايط مختلفي از جمله نوع استفاده، محل قرار گيري، تعداد طبقات و …مي باشد ولي  در بازسازي تمامي اين پله ها راحتي استفاده كننده و يكنواخت بودن عرض و ارتفاع در تمامي نقاط مهم مي باشد. عرض هر كف پله بين ۲۹ تا ۳۰ سانتي متر بوده و اين متناسب با استقرار انسان است، مي توان براي كنترل عرض و ارتفاع از فرمول ۲h+b=63 -64 استفاده نمود. در اين فرمول h ارتفاع است و b عرض پله مي باشد. بايد گفت در بازسازي ساختمان از پله  ها براي ارتباط بين دو سطح يا همان دو طبقه مجزا استفاده مي شود، با پيشرفت روز افزون علم معماري نوع  پله ها هم دچار تغييرات و تنوع هاي بسيار زيادي شده است كه به زيبا تر كردن محيط ساختمان كمك بسيار زيادي مي كند. براي اطلاع از تمامي راه كار هايي كه باعث مي شود بازسازي ساختمان به درستي و بنا به در خواست شما انجام شود مي توانيد با تماس با تيم مهندسين معمار و تيم مشاوران شركت كارويس به صورت رايگان تمامي سؤالات خود را مطرح كنيد و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود انتخاب كنيد.

 

انواع راه پله ها در بازسازي ساختمان

در بازسازي ساختمان از پله ها براي ارتباط بين دو سطح استفاده مي شود كه در تمامي نقشه ها بايد به صورت اندازه گيري شده و دقيق ترسيم شود، در اين قسمت از مقاله هاي بازسازي ساختمان كارويس از انواع پله ها با اندازه و فرم هاي مختلف را براي شما مي گوييم تا بيشتر با آن ها آشنا شويد ۱)پله هاي سر راست : اين پله ها معمولا پاگرد هم ندارند و براي دوسطحي كه فاصله ي كمي دارند باهم استفاده مي شود ۲)پله هاي دوطرفه كه داراي پاگرد هستند كه براي ارتفاع عاي بيشتر از۲.۵ متر استفاده مي شود ۳)پله هاي پيچ دار كه در بازسازي ساختمان هاي به تازگي بيشتر استفاده مي شود و اين به دليل خاص بودن و زيبايي و ظرافت بي نظيري است كه به كل ساختمان مي بخشد كه البته بايد نكات بسيار زيادي را درباره راه پله هاي پيچ دار يا حلزوني رعايت كرد زيرا اندازه كف پله ها يكسان نيست و به نسبت زاويه پيچ متفاوت است و بايد با دقت اين پله ها درست و به كار برده شوند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان ،راه پله ها را جدي بگيريد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۷:۳۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در امر بازسازي ساختمان خيلي از كارفرمايان با ايده هاي خاص خود مي خواهند فضاي ساختمان را با يك تغيير اساسي متحول كنند، بايد گفت خيلي از موارد شدني است در بازسازي ساختمان اما يك سري موارد هستند كه عمل بازسازي را براي يك سري از ساختمان ها با مشكل روبه رو مي كنند، پس قبل از شروع كار در جلساتي كه كارفرما با تيم مهندسين مي گذارد و تمام ايده هاي خود را بيان مي كند و مهندسين بايد تمام تلاش خود را بكنند كه آن ايده ها را به اجرا در آورند ولي اگر اين موضوع شدني نبود بايد به كارفرما توضيحات كامل و جامع را راجع به اين قضيه را بدهند. دراين قسمت از مقاله بازسازي ساختمان كارويس براي شما از يك نمونه نوسازي ساختمان براي زوجي كه مي خواستند چهره ساختمانشان را از حالت معمول در بياورند مي گوييم، ۱)در خواست اول اين زوج خاص پسند براي بازسازي ساختمانشان اين بود كه بالكن كوچكشان به مكاني براي معاشرت هاي دوستانه و مهماني ها خانگي تبديل كنند، براي اين كار تيم مهندسين بازسازي و نوسازي با اضافه كردن بخشي از پذيرايي به بالكن و قرار دادن سقف بر اين بالكن و برداشتن ديوار بين پذيرايي و بالكن،گذاشتن درب شيشه اي به طوري كه از پذيرايي ديد به بالكن داشته باشد ايجاد شد كه همين توانست اين خواسته ي اين زوج خاص پسند را اجرايي كند و رضايت آن ها را جلب كند. ۲) قرار دادن پرده سينمايي و پروژكتور در اتاق خواب، در اين قسمت كه به نظر آسان مي آيد اما مهندسين بازسازي ساختمان را دچار مشكلات فراواني كرد كه يكي از آن ها به دليل اين بود كه پرده سينمايي و پروژكتور درست بايد روبه روي تخت خواب قرار مي گرفت اما به دليل كوچك بودن اتاق خواب تخت بايد روبه پنجره مي بود و با توجه به اينكه قرار دادن پرده سينمايي بر روي پرده اتاق ممكن نيست اين امر را دچار مشكل كرد كه البته با تصميم درست مهندسين بازسازي، اين كار به اجرا در آمد. ۳) درخواست ديگر اين زوج خاص پسند براي بازسازي اين بود كه در آشپزخانه شان يك پنجره تعبيه شود كه با توجه به اينكه برداشتن بخشي از اين ديوار كه جزو ديوار باربر اصلي بود به كل ساختمان آسيب وارد ميكرد اين كار شدني نبود و به اين زوج توضيحات تخصصي داده شد كه اين عمل شدني نيست اما با قرار دادن يك دستگاه تهويه هوا مناسب كاركرد پنجره را به صورت ديگر دارد براي آن ها نسب شد.

 

سبك هاي بازسازي ساختمان

 

شايد از سبك هاي بازسازي و نوسازي ساختمان تنها چيزي كه به گوش خيلي از افراد آشناتر باشد سبك كلاسيك و سبك نوين باشد،اما بايد گفت در امر بازسازي هزاران سبك مي توان داشت كه هر كدام مي تواند خاص و منحصر به فرد باشد زيرا بعد از تحولات وسيعي كه در قرن اخير در هنر و معماري به وجود آمده سبك ها تعداد زياد و بيشماري شده اند كه هر كدام بر مبناي خصوصيات و طبع هر كدام از كارفرمايان متفاوت خواهد بود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان براي زوج خاص پسند


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۶:۴۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

يكي از نكاتي كه كمتر به آن توجه مي شود در بخش نماشويي ساختمان اين است كه، نوع پرداخت هزينه ها به كارشناسان و كارگران نماشويي ساختمان به چه صورت است؟ بايد گفت نوع كار كساني كه عمل شستشو و نماشويي ساختمان را اجرا مي كنند بسيار متفاوت است زيرا آن ها علاوه بر تجربه هاي پيش نياز براي اين كار دوره هاي حرفه اي كار در ارتفاع را بايد بگذرانند و مدرك اين رشته را داشته باشند، به همين دليل است حقوق اين افراد نسب به بقيه كساني كه كار ساختماني مي كنند مثل تعمير كاران ساختمان و يا رنگ كاران، بيشتر است. در اكثر شركت ها كارشناسان نماشويي ساختمان بايد حتما بيمه شوند و حقوق آن ها نيز بايد به صورت روز مزد پرداخت شود اما در شركت هاي بزرگ و حرفه اي مثل شركت كارويس دستمزد و حقوق افراد گاها به صورت روز مزد اما در اكثر موارد به صورت ماهيانه پرداخت مي شود و اين به دليل است كه با توجه به اينكه تقريبا هر روز بر سر پروژه هاي نماشويي ساختمان هستند و هيچ عضوي بيكار نمي ماند براي نظم بخشيدن به امر پرداخت هزينه ها به صورت ماهيانه حقوق داده مي شود. براي اينكه بتوانيد بهترين روش كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تسويه حساب به موقع كارفرما چه تأثيري بر ارائه خدمات نماشويي ساختمان دارد

 

بايد گفت در اكثر شركت هاي خدمات ساختماني به اين صورت است كه قبل از آغاز به كار نماشويي ساختمان نصف هزينه ها كل بايد پرداخت شود اما شركت كارويس  به اين دليل كه هدفش رضايت قلبي مشتري در پايان كار است، بيش از ۸۰ درصد از هزينه نماشويي ساختمان بعد از اتمام كار پرداخت مي شود. اما متأسفانه يك سري از كارفرمايان با بدقولي و پرداخت نكردن هزينه پس از اتمام كار نماشويي ساختمان يك جور سؤ استفاده از اين كار مي كنند و ضربه بزرگي به چرخه ارائه خدمات ساختماي مي زنند كه نه تنها مدير عامل شركت را دچار بحران مي كنند بلكه به كارگراني كه زحمات زيادي مي كشند و كار خود را با دقت و تلاش زياد انجام داده اند ضربه مي خورد. اما در مواردي كه كارفرما رضايت از كار ندارد و به اين دليل است كه هزينه ها را پرداخت نكرده است تيم نماشويي ساختمان موظف است كه دوباره عمل ترميم نماشويي ساختمان را انجام دهد تا رضايت كارفرما را جلب و بعد از آن هزينه ها پرداخت شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نحوه پرداخت هزينه كارشناسان نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۰:۰۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه تجربه هاي بازسازي ساختمان خود را براي شما در ميان بگذاريم در اين بخش از مقالات نوسازي و بازسازي ساختمان يكي از روش هايي كه مي توان يك مكان ناشناخته را به مكاني پر تردد و پر بازديد تبديل كرد مي گوييم،معمولا تنها دغدغه هتل داران و تمام مجموعه هايي كه مي خواهد بازسازي ساختمانشان به شكلي نوين اجرا شود تا بازديد كنندگان زيادتري داشته باشند اين است كه مكاني كه دارند  بازديد كننده را به نوعي مسحور كند، بايد گفت اين عمل تنها با يك بازسازي خلاقانه و معماري درست مي تواند به وجود آيد و يك تيم اجرايي حرفه اي كه عمل بازسازي ساختمان را بتواند به خوبي اجرا كند. هتل ها جزو مجموعه هايي هستند كه اهميت مراجعه كنندگان و بازديد كنندگان برايشان بسيار زياد است، اما چگونه مي توان با بازسازي ساختمان تعداد مراجعه كنندگان را افزايش داد؟ شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد كارگردانان سينما براي طراحي داخلي بعضي از سكانس هايشان از نقاشي هاي معروف دنيا الهام ميگيرند تا بتوانند يك صحنه خاص و نو را ايجاد كنند. براي اينكه در بخش داخلي هتل يك بازسازي نو ايجاد كنيم براي مسحور كردن بازديدكنندگان مي توان از نقاشي ها و يا حتي  بازسازي صحنه هايي از فيلم هاي معروف دنيا استفاده كرد كه اين مورد مي تواند يك حس جديد را در بين بازديدكنندگان ايجاد كند گويي فرد در بخشي از آن فيلم قرار دارد، براي ايجاد همچين مكاني بايد تمام نكات ريز و درشت آن صحنه را معمار بازسازي كند تا بتواند يك احساس جديد را به بازديدكننده القا كند.از نكاتي كه در حين بازسازي ساختمان هايي مثل هتل ها بايد رعايت شود اين است كه كسي كه مي خواهد براي حتي يك شب در آن مكان اقامت كند بايد احساس راحتي كند و اين اقامت برايش يك تجربه جذاب باشد اين احساس راحتي وقتي به وجود مي آيد كه فرد اين مكان را مثل خانه خود بداند و در اين مكان حال خوبي را داشته باشد. شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

نور پردازي و رنگ شناسي از اركان مهم بازسازي هتل

بايد گفت اكثر افرادي كه يك هتل را انتخاب مي كنند بعد از نظافت و پاكيزگي در بخش اتاق هاي هتل و نوع صرف غذا آن نورپردازي و رنگ هايي است كه در بخش داخلي و خارجي به كار برده شده همين نكات ريز در بازسازي ساختمان است كه مي تواند در تصميم مراجعه كنندگان دخيل باشد و حتي آن ها را مجاب كن كه زمان بيشتري را در اين هتل بگذرانند كه اين موارد بايد با دقت بسيار زيادي توسط معمار بازسازي انتخاب شوند و به كار برده شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان يك هتل ناشناخته


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۹:۰۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 57
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4388
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ