كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

در نوسازي ساختمان موارد پنهان و رواني وجود دارد كه تاثيرات مستقيم بر ما  مي گذارند و نياز به نوسازي ساختمان را براي ما ايجاب مي كند، در روانشناسي محيط شايد بتوان بخش تاثيرات محيط اطراف كه ما در آن زندگي مي كنيم بسيار پر رنگ دانست. اگر تا به حال به فكر بازسازي ساختمان خود نبوديد بهتر است اين كار را هر چه سريع تر انجام دهيد تأثيرات آن را بر آرامش رواني خود احساس كنيد. بازسازي ساختمان مثل يك خانه تكاني براي ساختمان است و حتما نبايد در روز سال نو اين كار انجام شود بازسازي بايد هر چند سال يك بار انجام شود . شايد بار ها برايتان سؤال شود كه چرا افرادي كه در اجتماع با هم زندگي ميكنند و از كنار هم رد مي شوند اينقد عبوس و بي احساسند, از دلايل آن مي توان به  بي روح بودن طراحي داخلي محل كار و يا محل زندگي شان اشاره كرد، اين باور غلط كه بازسازي ساختمان هزينه بر است و يا سخت و زمان بر بودن كار نوسازي ساختمان شايد هنوز هم در افكار مردم ريشه دارد و اطلاع رساني درست هم ايجاد نشده براي اين كار از همين روست كه در سطح شهر ساختمان هايي كه حال خوبي ندارند را زياد ميبينيم بايد نسبت به آن ها وظيفه شناس باشيم تا حال خوبي را به شهر و منطقه خود هديه كنيم.هميشه اين نكته را بايد بدانيم كه با موجوديت بخشيدن و اهميت به محيط اطرافمان انرژي مثبتي را به خودمان هديه مي كنيم و با كار نوسازي ساختمان توسط تيم متخصص مي توانيد اين كار را به راحتي هر چه تمام تر انجام دهيد. براي اطلاع از تمام مراحل و روش ها بازسازي و نوسازي ساختمان بهتر است با يك تماس به تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع به بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

نكات مهم راجع به نوسازي ساختمان و روانشناسي محيط

زيبايي فضاي محيطي از مهم ترين مسائلي است كه بايد به آن توجه كرد كه البته در اكثر موارد ناديده گرفته مي شود. شايد از قدم هاي مهم براي روانشناسي محيط داخلي ساختمان باشد و بعد از آن نماي خارجي كه هم بخش تعميرات، رنگ و هم بازسازي دارد. در اكثر موارد ديده شده كه نوسازي ساختمان كاري نيست كه حداقل در ايران به موقع انجام شود اما چرا؟ ترجيح اكثر افراد ساكن ساختمان رنگ كردن و يا تعميرات و يا به كل تغيير مكان است البته اين كار درستي به نظر نمي رسد. بازسازي ساختمان مي تواند شامل تغييرات بسيار جزيي ويا كلي بشود كه اما اين نكته حائز اهميت است كه خيلي از ساكنين در ساختمان ها به فكر بازسازي ساختمان خود نيستند و اولويتشان تعويض خانه است، درست مثل اينكه بعد از پوشيدن لباس و كهنه شدن آن را دور بيندازيم كه اين كاري است دور از عقل و منطق،تصميم درست و منطقي آن است كه با تيم متخصص نوسازي ساختمان تماس حاصل فرماييم و با قيمت مناسب نماي داخلي و يا خارجي ساختمان خود را آنگونه كه علاقه منديم بسازيم تا احساس بهتري را به محيط اطرافمان داشته باشيم.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

تأثير نوسازي ساختمان بر روان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۸:۱۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

اگر مقالات نماشويي ساختمان كارويس را مطالعه نكرده ايد يا وقت مطالعه آن ها را نداريد ما به صورت اجمالي براي شما از تمام نكات مهم و تازه نماشويي ساختمان خواهيم گفت، بايد گفت در كار نماشويي ساختمان اكثر افراد بر اين باورند زماني كه نماي ساختمانشان دچار هر نوع كثيفي و خرابي شد بهتر است كل نما را تعويض و يا رنگ كنند، كه اين باور بسيار نادرستي است. شايد اين مطلع نبود و يا نداشتن هيچ تبليغ درست رسانه اي براي نماشويي ساختمان اين باور نادرست را در بين مردم قرار داده است، نماشويي ساختمان روشي است كه در كمترين زمان و با هزينه بسيار مناسب همان چهره ي زيباي اوليه را نماي ساختمان شما برميگرداند و حال خوبي را به اهالي ساختمان شما هديه مي كند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

روش ها و دستگاه هاي نماشويي ساختمان

در كار نماشويي ساختمان بسته به نوع متريال نماي ساختمان شما روش ها و دستگاه هاي متفاوتي به كار برده مي شود كه بهتر است قبل از آغاز نماشويي ساختمانتان از آن ها باخبر باشد. ۱) نماشويي با واتر جت : واتر جت يك دستگاه پاشش فشار آب قوي است كه براي نما هاي سنگ،سراميك،آجر،بتن،سيمان،ترومود به كار برده مي مي شود ۲) نماشويي تي و ابر : براي نماهايي كه نماشويي آن ها از حساسيت بالايي برخوردار است و بايد با ظرافت شستشو بشوند مثل نماهاي :شيشه اي، كامپوزيتي ،اچ بي ال، ترموود ۳) نماشويي با سند بلاست: اين دستگاه پاشش آب با فشار قوي همراه مواد شوينده است كه به آن روش خشن در نماشويي گفته مي شود و براي نماهايي با جنس: سنگ،آجر،بتن مورد استفاده قرار مي گيرد ۴)اسيدشويي: براي نماشويي ساختمان هايي كه جرم و آلودگي زيادي دارند مثلا براي ساختمان هايي كه هنگام ساخت  مقداري از مصالح به نما  پاشيده شده و يا در هنگام قير اندود كردن ساختمان كمي از قير به نما خورده شده باشد با روش اسيد شويي بر طرف خواهد شد كه اكثرا براي نماهايي با جنس: سنگ(علي الخصوص گرانيت)، سراميك و آجر به كاربرده مي شود ۵) روش نماشويي تركيبي: براي نما هايي كه متريال هاي تركيبي دارند مثل چوب و آجر و يا بتن و سراميك و…

 

هزينه ها در نماشويي ساختمان

بايد گفت هزينه ها در نماشويي ساختمان بر حسب متراژ و جنس بنا و نوع آلودگي هاي موجود بر روي نما محاسبه مي شود و مي تواند بازه قيمتي متغيري داشته باشد كه بعد از مشاهده عكس نماي ساختمان  و يا بازديد حضوري كارشناسان نماشويي ساختمان به كارفرما گزارش داده مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نگاهي تازه به نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۷:۳۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه بازسازي ساختمان شما كمتر هزينه بردارد چه بايد كرد؟ بازسازي ساختمان از مواردي است كه كه بايد در هر ده سال حداقل يك بار انجام شود اما اگر بخواهيم براي مدت بيشتري عمل بازسازي ساختمان خود را به تعويق بيندازيم و در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيم بايد بعد از نوسازي ساختمان از متريال هايي كه مقاومت ساختمان را بالا مي برند استفاده كرد. استفاده از متريال هاي با قيمت متوسط، استفاده از عايق هاي صوتي و حرارتي در ساختمان جزو نياز ها است اما اگر كارفرما تمايلي به اين كار نداشته باشد نيازي به انجام اين كار نيست،برداشتن تيغه ها يا همان ديوار هاي غيرر باربر بر هزينه ها تۀثير مستقيم دارد و مي تواند هزينه ها را افزايش دهد. اما براي اينكه براي اينكه بتوانيد كار بازسازي خود را به بهترين نحو انجام دهيد بهتر است قبل از شروع كار با تيم مشاوران بازسازي ساختمان كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را بپرسيد و با خيال راحت بازسازي ساختمان خود را انجام دهيد.

 

چه روش هايي هزينه هاي شمارا در كار بازسازي ساختمان افزايش مي دهند

بايد گفت متريال هاي گران قيمت براي بازسازي ساختمان در بازار بسيار زياد است كه كيفيت هاي مناسبي نيز دارند اما به كار بردن از اين متريال ها لزومي ندارد مگر اينكه بودجه در نظر گرفته شده كارفرما براي استفاده از اين متريال ها مناسب باشد در غير اين صورت بايد از متريال هاي با قيمت مناسب استفاده كرد كه مقاومت خوبي دارند و هم از كيفيت مرغوبي برخوردارند.از ديگر موارد كه هزينه هاي بازسازي را زياد تر مي كند ميزان تخريب در حين نوسازي ساختمان است كه هزينه ها را مي تواند تغيير دهد. دستمزد كارگران بازسازي كه معمولا به روش روزمزد است هم در هزينه ها بسيار تأثير گذار است،معمولا در اكثر ساختمان ها بسته به ميزان كار از ۲ تا ۱۰ كارگر استفاده مي شود كه اين ميزان در هر ساختمان متغير خواهد بود. تعميرات بخش هايي مثل لوله كشي و سيم كشي برق مي تواند هزينه هاي بازسازي ساختمان را افزايش دهد، كه در اين مورد بايد گفت اگر لوله كشي يا سيم كشي دچار مشكل باشند بايد تعمير و يا تعويض شوند  و در غير اين صورت هيچ احتياجي به تعميرات ندارند.

 

استفاده از تعرفه ها و تخفيف ها ي شركت كارويس

تعرفه ها و هزينه در هر شركت متفاوت است مثلا در شركت كارويس نوع هدف بدين صورت است كه ساختمان هاي شهر با بازسازي ساختمان بتوانند جان تازه اي بگيرند و شهر فضاي بهتري را پيدا كند البته اولويت شركت كارويس  با ساختمان هايي كه كار فرهنگي، هنري، اجتماعي مي كنند و براي اين هدف با قرار دادن تعرفه ها و تخفيف هايي مخصوص به شهروندان عزيز باعث كاهش هزينه هاي بازسازي ساختمان شما مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

راه هاي كمتر هزينه برداشتن بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۶:۴۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه پاسخ سؤال هاي كه ذهنتان را درگير كرده اند راجع به بازسازي ساختمان را دريابيد در اين مقاله با ما همرا شويد، در كار بازسازي ساختمان معمولا سؤال ها اين گونه اند كه بازسازي ساختمان چه مدت زماني به طول مي انجامد؟ هزينه ها در بازسازي ساختمان چگونه است؟ آيا بازسازي ساختمان نياز به تخصص خاصي دارد؟ بازسازي ساختمان چند سال يكبار بايد انجام شود؟ بايد گفت عمل بازسازي ساختمان عملي است كه بايد در زماني اتفاق بيفتد كه يا فضاي داخلي يا خارجي ساختمان باعث دلزدگي اهالي آن ساختمان ميشود و يا زماني كه ساختمان احتياج به تعمير و ترميم دارد كه در اين صورت بايد بازسازي ساختمان اجرايي شود. در مورد هزينه ها بايد گفت بسته به نوع متريال هاي مصرفي در بازسازي و مدت زمان اجرايي كار و ميزان تخريب و ساخت ميزان هزينه ها دستخوش تغيير مي شود. مدت زمان معمول در بازسازي ساختمان از يك هفته تا ۳ ماهه است كه كمترين زمان به ساختمان هايي تعلق دارد كه بخش جزيي و كوچك ساختمان خود را مي خواهند تغيير دهند مثل بخش آشپزخانه و يا بخش اتاق ها و بيشترين زمان بازسازي هم به ساختمان هايي تعلق دارد كه به طور كلي نماي خارجي و داخلي را مي خواهند تغيير دهند در اين صورت است كه مدت زمان اجرايي كار نوسازي به طول مي انجامد. بايد گفت عمل بازسازي ساختمان را خيلي از افراد غير متخصص انجام مي دهند اما درست و اصولي آن است كه عمل بازسازي زير نظر يك مهندس معمار با تجربه اجرايي شود تا خدايي ناكرده براي ساختمان شما بعد گذشت مدت زمان كوتاه مشكلي به وجود نيايد. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

تخفيفات در امر بازسازي ساختمان به چه صورت است؟

در كار بازسازي ساختمان قيمت ها بر اساس ۱) مدت زماني كه كشيدن طرح براي معمار به طول مي انجامد و تعداد روز هايي كه كارشناسان و كارگران بازسازي ساختمان مشغول به كار هستند ۲) ميزان كيفيت و مقدار متريال هاي مصرفي در بازسازي ۳) مقدار تخريب و نوسازي و يك سري موارد جزيي ديگر است كه موقع كار اجرايي گفته مي شود. شركت كارويس براي ساختمان هايي كه كار فرهنگي، هنري، اجتماعي مي كنند با قرار دادن تخفيفات مناسب با اين هدف كه حال خوبي را به اين ساختمان ها هديه دهد براي ايجاد فضاي مناسب به اين گروه هايي از اجتماع تلاش مي كند، تا افرادي كه در اين ساختمان ها مشغول به كار يا تحصيل هستند با روحيه بهتر و سازنده تري كار خود را پيش ببرند و بتوانند حال بهتري را به تمام اهالي شهر تهران ببخشند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

چند سؤال مكرر در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۶:۰۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي بازسازي ساختمان آيا احتياج به يك فرد متخصص است؟ شايد اين سؤال خيلي از كساني باشد كه مي خواهند كار بازسازي و نوسازي ساختمان خود را آغاز كنند و نمي دانند به چه كسي بايد اين كار بسپارند و چرا نبايد به يك سري افراد اعتماد كنند. بايد گفت در امر بازسازي ساختمان با توجه به اينكه بسياري از افرادي كه حتي تحصيلات خاصي هم ندارند با كمي تجربه در اين امر كار هاي نوسازي و بازسازي را انجام مي دهند و شايد به ظاهر هم خوب اين كار را انجام مي دهند اما بعد از گذشت يك سال با به وجود آمدن آسيب هاي جزئي و كلي ساختمان متوجه اين قضيه مي شوند كه كار را بايد به كاردان سپرد، بايد گفت اين افراد هيچ تعهد كافي براي اين كار ندارند و عمل بازسازي ساختمان را بدون هيچ علم درستي انجام مي دهند. براي كار بازسازي و نوسازي ساختمان بايد حتما از افرادي كه تحصيلات معماري دارند و در كنار اين علم تجارب خوبي از بازسازي و طراحي ساختمان دارند بايد استفاده كرد.براي اينكه  از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان اطلاع پيدا كنيد بهتر است با يك تماس به تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد.

 

شركت خدمات بازسازي ساختمان كارويس از چه افراد متخصصي استفاده مي كند؟

شركت خدمات ساختماني كارويس با نيم قرن تجربه در امر بازسازي ساختمان و با هدف حال خوب بخشيدن به تمام اهالي شهر تمام توان و سعي خود را بر اين موضوع گذاشته تا با بهره گيري از افراد حرفه اي و كاربلد و مهندسين معمار فارق التحصيل از دانشگاه هاي معتبر سراسري كشور كه توانايي اجرايي بازسازي و نوسازي تمام پروژه هاي بزرگ را دارند استفاده كند. شركت كارويس با قرار دادن يك تيم جداگانه متشكل از كارگران و كارشناسان متخصص بخش اجرايي تصميم بر اين دارد كه بدون هيچ وقت تلف كردني در كمترين زمان پروژه ساختماني شما را انجام دهند.

 

حداقل و حداكثر زمان براي بازسازي ساختمان

براي بازسازي ساختمان هميشه دغدغه اصلي كارفرمايان اين است كه آيا مي شود در يك بازه زماني كم اين عمل انجام مي شود و به نتيجه دلخواه رسيد؟ بايد گفت اين عمل ممكن است اتفاق بيفتد اما نيازمند اصلي آن يك تيم فوق العاده حرفه اي است و در قدم بعدي پرداخت هزينه بيشتر براي افزايش كارگران ساختماني كه اين خود بازه زماني بازسازي ساختمان را افزايش مي دهد، هرچند عمل بازسازي و نوسازي ساختمان نيازمند دقت بسيار بالايي است تا در حين كار آسيبي به ساختمان وارد نشود. در هر پروژه بازسازي ساختمان به صورت معمول و بسته به نوع تغييرات بين دو هفته تا سه ماه زمان مي برد كه حداكثر آن يعني بازه ۳ ماه براي پروژه هاي است كه نماي داخلي و خارجي را به طور كلي مي خواهند تغيير دهند و بازه زماني كوتاه يعني يك تا دو هفته براي پروژه هايي است كه عمل بازسازي را فقط در يك بخش از ساختمان مثل تعميرات و تغييرات در بخش آشپزخانه و يا اتاق ها و غيره.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

آيا بازسازي ساختمان نياز به تخصص خاصي دارد؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۵:۲۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار بازسازي ساختمان مي توان ايده هاي بسيار زيادي داد اما اين ايده ها از هر چيزي مي تواند الهام بگيرند كه بنا بر در خواست كارفرما و ميزان علاقه مندي اش مي تواند دستخوش تغيير شود، بازسازي ساختمان دنياي بزرگي دارد زيرا هر مهندس معمار براي خود طرح و ايده هايي دارد كه اين نوع بازسازي را متفاوت مي كند و رنگ و بوي تازه اي را به ساختمان مي بخشد. مثلا اگر نوع سليقه كارفرما به نوع معماري سنتي ايران نزديك باشد مي توان با الهام گرفتن از ساختمان هاي قديمي ايراني كه بسيار زيبا و دقيق و آرامش بخش است طرح را كشيد و آن را با معماري مدرن تلفيق كرد تا هم رضايت كارفرما را جلب كرد هم حركتي نو در امر بازسازي ساختمان انجام داد، اما اگر سليقه يك كارفرما تجمل گرايانه باشد مي توان با سبك معماري مدرن و مجلل طرح را كشيد و اجرا كرد. در بخش ايده يابي بازسازي ساختمان وجود يك معمار خلاق كه بتواند بنا به درخواست كارفرما و نوع سليقه ، ميزان بودجه، نوع ايده تمام اهالي آن ساختمان را تنظيم كند و يك طرح كلي را بكشد بسيار مهم است زيرا خيلي از كارشناسان اجراي ساختمان هستند كه سابقه زيادي در امر بازسازي ساختمان دارند اما نمي توانند آن گونه كه كارفرما مي خواهد ساختمان را بازسازي كنند و كارفرما در پايان كار ناراضي خواهد بود. براي اينكه از تمام ايده اي نوين در معماري و بازسازي ساختمان مطلع شويد مي توانيد با تيم مشاوران كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را در امر بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

ايده هاي براي استفاده درست از فضاي منفي و بدون كاربرد در امر بازسازي ساختمان

شايد مهمترين روش براي جلب رضايت كارفرما اين باشد كه از فضاهاي دست نخورده خانه بتوان استفاد درست و كاربردي كرد زيرا دغدغه اكثر صاحبان خانه وسايلي است كه خاطره انگيزند اما جايي براي آن ها نيست را در مكاني قرار دهند كه جاي وسايل اصلي را نگيرد و به اصطلاح توي دست و پا نباشند. براي اين كار كه احتياج به ذهن خلاق يك معمار دارد بايد با تشخيص درست فضاي بدون كاربرد را با يك طرح نو و  با بازسازي ساختمان درست به جايي پر استفاده تبديل كند. به طور مثال استفاده از فضاي زير پله به عنوان كتابخانه و يا انباري كه پتو و رخت خواب مهمان در آن قرار گيرد و يا استفاده از مبلمان و تخت خواب هاي تاشو كه قابليت خميدگي دارند و فضاي كمتري را اشغال مي كنند و يا استفاده از فضاي زير كمدي آشپزخانه كه مي تواند تأثير بسيار زيادي در جاسازي وسايل آشپزخانه داشته باشد و براي كساني كه وسايل آشپزخانه شان زياد است و جاي كم دارند بسيار مناسب است ،بايد گفت اين امر تنها با بازسازي ساختمان انجام مي گيرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

ايده هاي جالب در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۴:۴۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي ساختمان از آن دست خدمات ساختماني است كه حساسيت بالايي دارد و بايد حتما توسط كارشناساني كه دوره هاي حرفه اي نماشويي ساختمان را گذرانده اند اجرا شود و اين به دليل اين است كه نماشويي ساختمان در ارتفاع انجام مي شود و خطرات زيادي دارد كه مي تواند با جان يك انسان بازي كند. معمولا افرادي كه سراغ اين شغل مي آيند نبايد ترس از ارتفاع داشته باشد تا بتوانند در ارتفاعات زياد عمل نماشويي ساختمان را اجرا كنند و در حداقل زمان اين كار را انجام دهند تا بتوانند رضايت كارفرما را جلب كنند، اما كارفرما چگونه مي تواند به اين تيم اعتماد كند و نماشويي ساختمان خود را به آن ها بسپارد؟ بايد گفت در اكثر شركت هاي معتبر در ايران و جهان قبل از شروع كار بايد مدارك irata خود را به كارفرما نشان دهند و نكته مهم تر اينكه كارفرما بايد از بيمه بودن كارشناسان و كارگراني كه قرار است عمل نماشويي ساختمان را اجرا كنند اطمينان حاصل كند زيرا نداشتن بيمه براي كارگران و كارشناسان و احتمال خطرات زيادي كه براي آن ها به وجود مي آورد كه مي تواند به كارفرما خسارات جبران ناپذيري بزند، از ديگر نكات مهم در امر نماشويي ساختمان نوع قرار داد تنظيم شده توسط آن شركتي است كه اين خدمات ساختماني را ارائه مي دهد، در اين نوع قرار داد ها بايد ميزان مواد شوينده مصرفي، نوع بيمه كارگران، تعداد روز هاي و مقدار زماني كه عمل نماشويي توسط كارشناسان و كارگران به طول مي انجامد، نوع دستگاه نماشويي ساختمان، و مبلغ كل درج شود و بعد توسط كارفرما امضا شود تا خدايي ناكرده كارفرما در پايان كار ناراضي نباشد و هيچ اتفاق تلخي هم به وجود نيايد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي و قوي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

نوع گارانتي و ضمانت در شركت هاي نماشويي ساختمان :

در اكثر شركت هاي معتبر بابت تمام خدماتي ارائه مي شود بايد ضمانت داده شود تا اگر به كارفرما خسارتي وارد شد و يا كارفرما از كار راضي نبود به صورت رايگان آن خدمات را آن شركت متقبل شود، شركت كارويس با سال ها تجربه در امر خدمات ساختماني و با ضمانت ۳ ماه در امر نماشويي ساختمان به تمام مشتريان خود اين اطمينان خاطر را مي دهد كه اگر تا مدت سه ماه بعد از انجام عمل نماشويي،  ساختمنشان دچار آلودگي و جرم شد  تيم نماشويي ساختمان خود را براي انجام عمل شستشو و ترميم دوباره ارسال مي كند تا رضايت كلي شما را جلب كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نكات مهم نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۴:۰۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بايد گفت نكته اي كه در كار بازسازي ساختمان بسيار اهميت دارد اين است كه با تغيير درست و هوشمندانه يك نوسازي و تحول اساسي به قالب ساختمان مي توان بخشيد تا اهالي آن ساختمان احساس راحت تر و زيبا تري به محيط خود داشته باشند. در امر بازسازي ساختمان مي توان دنياي شگفت انگيزي را خلق كرد و اين در صورتي به وجود مي آيد كه يك معمار خلاق با الهام گرفتن از خواسته هاي تمام اهالي آن ساختمان يك طرح جامع را ارائه دهد و يك بازسازي اصولي و خلاقانه را به منصه ظهور برساند. بايد گفت كه فضاي سرد يك ساختمان رابطه مستقيم با حال وهواي روحي اهالي آن دارد كه البته مي توان با بازسازي ساختمان اين حال و هوا را نيز تغيير داد و روحيه اي تازه به ساختمان و تمام اهالي اش بخشيد. يكي از عوامل مهم در معماري و نوع چيدمان خانه هايي كه فضاي سرد و خشكي دارند راهرو هاي تنگ در قسمت ورودي و يا ديوار هاي غير باربر كه معمولا برا جداكردن قسمت حال و پذيرايي هستند مي توان اشاره كرد، با برداشتن يك سري از ديوار هاي غير باربر كه با برداشتن آن ها آسيبي به ساختمان نمي رسد مي توان تحول عظيمي را به فضاي داخلي ساختمان بخشيد كه البته با يك بازسازي ساختمان درست و دقيق اين امر ممكن مي شود.براي اطلاع از تمامي راه كار هايي باعث مي ضشود بازسازي ساختمان به درستي و بنا به در خواست شما انجام شود مي توانيد با تماس با تيم مهندسين معمار و تيم مشاوران شركت كارويس به صورت رايگان تمامي سؤالات خود را مطرح كنيد و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود انتخاب كنيد.

 

نوع چيدمان، رنگ ديوار ها و … در تغيير فضا براي بازسازي ساختمان

بايد گفت نوع چيدمان يك ساختمان يكي از عوامل مهم براي بازسازي و تغيير فضاي سرد و خشك به فضاي گرم و صميمي است اما چه چيدماني فضا را از آن حال خشك در مي آورد و باعث تغيير در فضا مي شود؟ بايد ديده باشيد در ساختمان هايي كه در آن از يك نوع مبلمان و به خصوص مبلمان سلطنتي استفاده مي شود فضاي رسمي و سردي را به كل ساختمان مي دهد، كه توصيه ما اين است كه با قرار دادن يك مبل تك نفره با شكلي مدرن يا سنتي اما متفاوت كنار مبلمان سلطنتي كمي تابو شكني كنيد و فضا را گرم تر كنيد، در اكثر ساختمان هايي كه از مبلمان سلطنتي استفاده مي شود معمولا در قسمت حال مبلمان راحتي گذاشته مي شود و معمولا دورهمي هاي خانوادگي در آن جا به وجود مي آيد و در مواقع رسمي مثل آمدن مهمان دورهمي ها در آن قسمتي كه مبلمان سلطنتي قرار دارند به وجود مي آيد. از موارد ديگر نوع رنگ ديوار ها و وسايل مورد استفاده در ساختمان است كه بسيار حائز اهميت در بخش بازسازي ساختمان، به طور مثال استفاده از رنگ هاي خنثي مثل رنگ خاكستري  بايد حتما به صورت رنگ مكمل كنار يك رنگ گرم و يا سرد قرار بگيرد تا از حالت تكراري و بي روح اش خلاص شود. بايد گفت كه دنياي بازسازي و نوسازي ساختمان دنياي بسيار بزرگي است كه اگر به صورت اصولي انجام شود مي تواند بسيار مؤثر باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

تبديل فضاي سرد ساختمان به فضاي گرم در بازسازي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۳:۲۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

يك امر مهم در بازسازي ساختمان اين است كه كارفرما چه مقدار هزينه را براي نوسازي ساختمان خود جدا كرده است، كه شركت بازسازي با توجه به اين مقدار هزينه و نوع درخواست و نياز هاي او و با در نظر گرفتن تمام اين موارد با يك طرح كلي به سراغ كارفرما مي رود و بعد از تأييد طرح مراحل اجرايي را آغاز مي كنند. هزينه ها در امر بازسازي ساختمان بسيار متغير است و مي تواند از ۵ ميليون تومان كه شامل بازسازي هاي جزيي و با مدت كم است باشد تا ۱۰۰ مليون به بالا كه شامل نوسازي ساختمان به صورت كلي مي شود باشد. ترس خيلي از كارفرمايان اين است كه در حين بازسازي هزينه ها افزايش پيدا كند و آن ها از پس پرداخت اين مبلغ بر نيايند، بايد گفت اين يك امر بديهي است در بازسازي و نوسازي ساختمان و مي تواند اتفاق بيفتد اما شايد اين سؤال در ذهنتان ايجاد شود چرا از قبل به شما اين هزينه ها را نمي گويند؟ در امر بازسازي هزينه ها تقريبا غير قابل پيشبيني است و اين به اين دليل است كه در حين كار اجرايي ممكن است كارشناسان و معماران متوجه خرابي يك بخش از ساختمان مثل قسمت لوله كشي يا برقكاري و يا آب و فاضلاب و خيلي از موارد اين چنيني مي شوند كه بايد در حين كار اين موارد را ترميم كنند و همين مورد هزينه هاي بازسازي را كمي تغيير مي دهد كه البته قبل از اجرا كردن مراحل ترميم به كارفما اطلاع داده مي  شود تا از مراحل و هزينه ها آگاه شود و به درخواست او كار ادامه پيدا كند. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي و تمام هزينه هاي نوسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

هزينه هاي كلي يك ساختمان شامل چند بخش مي شود؟

۱) هزينه هاي مربوط به بازسازي نماي خارجي: مثل تعويض درب و پنجره، تغيير كلي متريال نما، بازسازي حياط خانه ،تبديل پشت بام معمولي به  roofgardenو قرار دادن فضاي مناسب براي تفريحات اهالي آن ساختمان ۲) هزينه هاي مربوط به بازسازي نماي داخلي: مثل تعويض درب و پنجره هاي داخلي، تخريب و برداشتن ديوار هاي غير باربر، تعويض ويا تغيير در متريال نما و يا قرار دادن كاغذ ديواري به جاي رنگ كردن،قرار دادن كمد هايي كه در مكان درست به كار مي روند،تبديل آشپزخانه ساده و معمولي به آشپزخانه اوپن و يا جزيره، تغيير كاربردي يك اتاق به اتاق كار يا خانه بازي كودكي و… ۳) هزينه هاي مربوط به بازسازي تأسيسات داخلي ساختمان: مثل تعويض سيم هاي برق و يا تعويض لوله كشي هاي آب و فاضلاب در امر نوسازي ساختمان. بايد گفت هر كدام از اين هزينه هاي بازسازي به در خواست كارفرما اجرا مي شود و هزينه هاي تقريبي آن هم برآورد و به او گزارش داده مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان ،هزينه هارو چيكار كنيم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۱:۴۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار نماشويي ساختمان معمولا افراد اين تصور را دارند كه با شستشوي نماي ساختمانشان بخشي از نما ممكن است دچار آسيب شود اما بايد گفت چنيني موردي ممكن نيست مگر اينكه ساختمان شما مدت زيادي  عمل نماشويي و ترميم را انجام نداده باشد كه در اين صورت ممكن است در هنگام نماشويي ساختمان بخشي از نما دچار آسيب هاي كم و يا حتي زياد شود كه اين خبر خوبي براي اهالي آن ساختمان نيست زيرا وقتي نما دچار پوسيدگي و خرابي مي شود هزينه هاي تعميرات بعد از نماشويي هم به ساختمان وارد مي شود. اما اين تكنيك‌هاي كليدي كه به ساختمان شما كمترين آسيب را مي‌رسانند كدامند؟ بياييد با سيستم‌هاي پاكسازيJOC ، TORC و سيستم‌هاي پاكسازي بادي SODA آغاز كنيم. اين‌ها روش‌هاي نماشويي كم‌فشار شامل آب و ساينده‌هاي ملايم هستند. اين‌ها مواد شيميايي‌اي كه آسيبي متوجه سنگ و آجر و ملات كند را ندارند و  براي متصديان و محيط زيست بي‌خطر هستند. ساينده‌ها مواد معدني مرغوبي مانند شيشه، كلسيوم كربنات، سديم بي‌كربنات و حتي مي‌توانند پوست گردو  باشند !استفاده از اين سيستم هاي نماشويي ساخمان هنوز مثل استفاده از دستگاه هاي واتر و واتر سند بلاست رايج نشده است اما اگر در مواردي نياز به اين دستگاه ها احساس شود تيم نماشويي موظف است اين دستگاه ها را تهيه و براي شستشوي نماي ساختمان شما به كار ببرد كه البته ممكن كمي هزينه هاي شما را افزايش دهد زيرا اجاره اين دستگاه ها سخت و هزينه بر است. براي اينكه بتوانيد بهترين روش كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران نماشويي ساختمان شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نماشويي ساختمان هايي كه داراي آلودگي‌هاي روغني مانند قير هستند:

معمولا در ساختمان هايي كه پشت بامشان را قير اندود مي كنند پيش مي آيد كه كمي از اين ماده به سطح نماي ساختمان برسد و نمايشان را زشت و آلوده كند و همانطور هم كه مي دانيد پاك كردن قير كار آساني نيست و به راحتي زدوده نمي شود. براي نماشويي يا نماشويي ساختمان اي كه داراي آلودگي‌هاي روغني مانند قير هستند، روشي با بخار آب بسيار داغ به نام DOFF – محفظه بخار آب بسيار‌ داغ كم‌فشار استفاده مي‌شود. فشار روي سطحي كه بايد تميز شود كم خواهد بود تا به نما آسيبي وارد نشود. چون جت به جاي آب از بخار آب استفاده مي‌كند، حجم آب استفاده شده كم است و نما زود خشك مي‌شود. روش پاكسازي محفظه داغ DOFF  براي پاك كردن خزه و جلبك عالي است زيرا استفاده از مواد شيميايي سبب مي‌شود هاگ ساير گياهان مجاور هم از بين برود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

تكنيك هاي كليدي در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۱:۰۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 17
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4348
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ