كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

دركار بازسازي و نوسازي ساختمان در خيلي از موارد كارفرمايان مي خواهند فضاي مورد نظر را تغيير كاربردي دهند و نوع عملكر فضا را عوض كنند كه اين ملزم به موارد بسيار زيادي است مثلا در موردي كه يك ساختمان مسكوني را مي خواهند با بازسازي به فضاي تجاري تغييردهند بايد با توجه به نوع كاري كه قرار است صورت بگيرد يك بازسازي كلي انجام شود كه اين بازسازي از اتاق ها، سرويس بهداشتي و آشپزخانه آغاز مي شود و به تغييرات در تأسيسات و برقكاري مي رسد زيرا در ساختمان هاي مسكوني با توجه به نوع نياز اهالي آن عملكرد هر يك از بخش هاي ساختماني با يك مكاني تجاري بسيار متفاوت است و يك تيم بازسازي ساختمان و مهندسين معمار آن بايد با توجه به تمام نكات ريز بازسازي اين نوع ساختمان ها كار را اول پلان بندي كنند و بعد با توجه به خواسته هاي كارفرما يك طرح۳d را آماده مي كنند و بر طبق اصول كار را با كارشناسان اجرايي آغاز مي كنند. براي اينكه از روش ها و مراحل بازسازي ساختمان و تغييرات كاربردي محيط خود اطلاع پيدا كنيد مي توانيد با يك تماس با شركت كارويس به صورت كاملا رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

بازسازي و تغيير كاربردي كارخانه آدامس خروس نشان به دانشگاه هنر

يكي از مواردي كه با بازسازي فضاي خود را تغيير كاربردي داده است كارخانه آدامس خروس نشان به دانشگاه هنر سوره است، شايد براي شما جالب باشد كه بدانيد چگونه يك كارخانه آدامس به يك دانشگاه هنر تبديل شده، بايد گفت در سال ۱۳۷۲ با تغيير مكان دانشگاه سوره از خيابان فلسطين به خيابان آزادي و كارخانه آدامس خروس نشان تغييرات زيادي در اين مكان رخ داد زيرا در دانشگاه هنر با توجه به نياز هاي دانشجويان و كارگاه هاي مختلفي مورد نياز براي رشته هاي مختلف،كلاس ها،سرويس بهداشتي و بوفه و فضاهاي آتليه براي رشته هاي عكاسي و نقاشي به وجود آمد. دانشگاه هنر سوره همچنان نيز شكل يك دانشگاه معمولي نيست و به اين دليل است كه بافت اصلي ساختمان كارخانه آدامس خروس نشان نگه داري شده و فقط يك بازسازي داخلي انجام شده و يك طرح جالب توجه را براي يك دانشگاه ساخته كه علاوه بر كوچك بودن محيط دانشگاه فضا براي تمام كارگاه ها و آتليه ها وجود دارد.

 

نكات مهم بازسازي و تغيير كاربردي محيط

براي اينكه يك فضاي براي كاربرد ها ديگر مثلا از تجاري به مسكوني و برعكس آماده شود بايد نكات ريزي را رعايت كرد مثلا اگر بخشي از فضا مثل ديوار ها برداشته مي شود بايد توجه داشت كه به سيستم تأسيساتي آسيبي وارد نكرده باشد و يا هنگام بازسازي ضربه اي به لوله كشي هاي آب و فاظلاب زده نشود. شايد با خيلي از ساختمان هاي كه بعد از بازسازي دچار آسيب هايي همچون پوسيدگي هاي نا به هنگام و يا شكاف هاي عميق روبه رو مي شوند برخورده باشيد كه اين متأسفانه ناشي از آن است كه يك بازسازي بدون علم به معماري اجرا شده است . ما به شما توصيه مي كنيم در انتخاب يك شركت بازسازي و نوسازي تحيقاتي انجام داده و از تجارب آن ها اطلاع پيدا كنيد تا از خطرات احتمالي جلوگيري شود و ضرر مالي اي به شما وارد نشود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان ،تغيير كاربردي محيط


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۰:۱۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي آن كه بدانيد چه زماني و به چه روش هايي بايد بازسازي خود را آغاز كنيد بايد با يك تيم مشاور خوب در زمينه تخصصي بازسازي ساختمان تماس بگيريد اما اين كار چه تاثيري مي تواند داشته باشد؟ در كار بازسازي ساختمان روش ها و راه كار هاي زيادي وجود دارد كه هر ساختمان، بنا به اين روش ها وارد مرحله اجرايي خود مي شود، كه بهتر است كارفرما قبل از شروع شدن مرحله اجرايي، از آن با خبر باشد. براي آن كه زيبايي خاصي به ساختمان خود ببخشيد بايد در زمان مناسب بازسازي ساختمان خود را آغاز كنيد، اما فرق مشاوره حضوري و غير حضوري در زمينه بازسازي ساختمان اين است كه گاهي كارفرما زمان كافي براي آمدن براي ملاقات حضوري براي يك شركت را ندارد كه در اين زمان مي تواند در وقت و انرژي خود صرفه جويي كند و با يك تماس كار را راحتر پيش ببرد. براي پيدا كردن يك مشاور در زمينه بازسازي ساختمان بايد با شركت هاي معتبر در اين حوزه تماس بگيريد كه هم فعاليت و هم تجربه كافي را داشته باشند و با ارائه بهترين راهكار خيال شما را از بابت زيباتر شدن ساختمانتان راحت كنند. شركت كارويس با تيم متخصص و با تجربه خود به صورت رايگان آماده ارائه هر گونه مشاوره حضوري و غير حضوري در زمينه بازسازي ساختمان شما مي باشد و به شما اين نويد را مي دهد كه در كمترين زمان و بالاترين كيفيت ممكن خدمات بازسازي ساختمان خود را به شما ارائه كند و با صبر و حوصله جواب تمام سؤالات شما را بدهد.

 

قرارداد بازسازي ساختمان

عقد قرار داد در زمينه بازسازي ساختمان بدين شكل است كه بعد از مشاوره كامل راجع به نوع نماي داخلي و خارجي ساختمان شما و ميزان تغييرات، قيمت هاي نسبي و خطرات احتمالي بيان مي شود و همه اين ها در قرارداد ثبت و بعد از تصميم گيري نهايي، راجع به ميزان سختي كار و اندازه بنا و نوع استفاده از مواد قرار داد بسته مي شود و با توافق بر سر قيمت بازسازي ساختمان مراحل اجرايي آغاز مي گردد. ممكن است در حين اجرا مواردي هچون تعميرات و يا رنگ كاري براي ساختمان توسط كارفرما در خواست شود كه بايد قرار داد دوباره تدوين شود و با در نظر گرفتن تمام مراحل ترميم بعد از بازسازي ساختمان، قيمت نهايي اعلام شود، بايد اين نكته را در نظر گرفت كه هزينه كارگران براي ارائه خدمات تعميرات و رنگ كاري ممكن است دستخوش تغيير شود كه همه اين موارد بايد در قرارداد ذكر و توسط كارفرما تأييد و امضا شود. در امر بازسازي ساختمان مشاوره يكي از موارد بسيار مهم است كه بايد حتي درحين اجرا هم اتفاق بيفتد تا اين كار به درست ترين روش اجرا شود تا بعد از اتمام عمليات بازسازي كارفرما از كار رضايت كامل داشته باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

مشاوره حضورري و غير حضوري در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۹:۳۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

زماني كه نياز به تغيير يا تعمير در ساختمان احساس شد بايستي با استفاده از يك تيم حرفه اي  بازسازي و نوسازي ساختمان، اين كار را آغاز كرد. اما چه زماني نياز به بازسازي ساختمان احساس مي شود؟ زماني نياز به بازسازي ساختمان احساس مي شود كه يك قسمت از ساختمان به علت فرسودگي نياز به ترميم و تعمير داشته باشد يا اينكه كوچك بودن ساختمان اهالي آن را اذيت كند در اين صورت است كه با بازسازي درست و يك طرح خلاقانه و تغييرات كلي در ساختمان و اجرايي كردن طرح هاي جديد مي توان آن بافت كهنه و قديمي را تعويض و زيبايي تازه اي را به ساختمان بخشيد. بازسازي ساختمان امري نيست كه بتوان هر سال آن را انجام داد و بهتر است كه بعد از گذشت مدت زمان طولاني تري بازسازي ساختمان انجام گيرد اما احتياج است در هر زمان كه اين امر انجام مي گيرد از پايه و اساس اين عمل اجرا شود تا مدت زيادي نياز به بازسازي پيدا نكند. براي اينكه از تمام بخش هاي خدمات بازسازي ساختمان اطلاع پيدا كنيد با يك تماس با شركت كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

آشپزخانه يكي از موارد مهم در بازسازي

اكثر خانوم ها و آقايان چه در ايران و چه در بقيه كشور ها دوست دارند كه آشپزخانه بزرگ و جا داري داشته باشند و در اين بخش از خانه احساس راحتي بيشتري كنند زيرا بيشتر وقت خود را صرف امور آشپزي و شستشوي ظرف ها مي كنند، همين امر در بازسازيي ساختمان بسيار مهم است و بيشتر سفارشات و نكات كارفرما مربوط به اين بخش از خانه است كه با بكار گيري از طرح هاي نوين و رنگ هاي زيبا مي توان حس و حال دلپذيري را به اين قسمت از خانه بخشيد.

 

بازسازي توالت يك خانه قديمي

بعد از قسمت آشپزخانه يكي از مواردي كه بسيار درخواست بازسازي دارد سرويس بهداشتي يا همان توالت در خانه هاي ايراني هاست، زيرا در گذشته سرويس هاي بهداشتي با فضاي بسيار نامناسب ساخته مي شد و معمولا افراد را دچار مشكل مي كرد، توالت ها معمولا داراي فضا هاي پرت زيادي بودند كه با بازسازي صحيح اين فضا ها سعي شده است احساس بهتري را به اهالي ساختمان ارائه دهد. معمولا در گذشته سرويس هاي بهداشتي شكل راهرو داشت كه فرد در آن احساس راحتي نميكرد و يا سينك دستشويي در جاي مناسبي نبود و رفت و آمد را دچار مشكل مي كرد، متأسفانه در كشورمان تعداد كمي از افراد هستند كه كار بازسازي را با علم و قوانين درست و صحيح اجرا مي كنند و به همين دليل است در اكثر ساختمان ها در ايران نياز به بازسازي بعد از حتي كمتر از ده سال وجود دارد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

چه زماني بايد بازسازي ساختمان انجام گيرد؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۹:۰۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه كار شستشوي نماي خود را آغاز كنيد بهتر است در قدم اول جنس نماي خود را بشناسيد و كمي اطلاعات راجع به آن كسب كنيد كه بايد گفت تيم مشاوران شستشوي نما شركت كارويس با ارائه خدمات رايگان مشاوره در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده است تا تمام سؤالات شمارا پاسخ و بهترين راهنمايي ها را به شما ارائه كند. شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد روش هاي شستشوي نما براي هر جنس از نما متفاوت است و بهتر است كه شما از اين روش ها قبل از آغاز نماشويي ساختمان خود اطلاع داشته باشيد، روش هاي نماشويي به طور كلي به دو دسته تقسيم مي شود كه شامل ۱) روش سخت ۲) روش ساده، با توجه به تنوع در متريال هايي كه اين روز ها براي هر نماي ساختمان به كار مي رود روش هاي شستشوي نما هم متنوع است، مثلا اگر نماي شما از جنس شيشه است بهتر است نماشويي براي شما با ظرافت زيادي انجام گيرد كه به اين روش روش ساده مي گويند، معمولا روش شستشوي اين نما با تي و ابر هاي بسيار لطيف و مواد شوينده كم قدرت است تا در حين شستشوي نما، آسيبي به سطح نما وارد نشود. براي ساختمان هايي كه نوع متريال آن ها از سنگ است نماشويي ساختمان به روش سخت و با دستگاه هاي پر قدرت مثل واتر جت و واتر سند بلاست انجام مي شود كه معمولا فرد كارشناس شستشو يا با راپل و يا با ماشين هاي بالابر تمام ساختمان را تميز مي كند. براي نما هاي مثل كامپوزيت كه جديدا از اين متريال براي نما بيشتر استفاده مي شود بايد از روش هاي ساده و از مواد شوينده كم قدرت و خاص بهره گرفت زيرا ظرافت اين نوع نما بسيار زياد است و اگر شستشوي نما درست انجام نگيرد ممكن است بعد از گذشت يك سال نما را دچار پوسيدگي كند. براي نما هاي ديگر مثل آجر و بتن و غيره بسته به نوع آلودگي ها و جرم ها، نوع نماشويي متفاوت خواهد بود كه معمولا با روش پاشش آب با فشار قوي يا همان واترجت استفاده مي شود.

 

قيمت شستشوي نما براي هر جنس از نما چگونه است؟

بايد گفت اولين موضوع در برآورد قيمت، ميزان جرم و آلودگي نما و متراژ نما است، بعد از آن جنس نما است و ميزان زماني كه از كارشناسان شستشوي نما مي گيرد. براي نماهايي كه به روش سخت شستشو مي شوند قيمت ها بر حسب ميزان مواد شوينده مصرفي و افراد متخصص محاسبه مي شود و براي نماهايي كه به روش ساده نماشويي مي شوند قيمت ها بر حسب زمان شسستشوي نما محاسبه مي شود. قيمت هاي نماشويي ساختمان از متري ۲.۰۰۰ تا متري ۹.۰۰۰ تومان است كه براي هر ساختمان با هر نوع از نما و هر مقدار آلودگي متفاوت خواهد بود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار شستشوي نما را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

شستشوي نما با چه قيمتي و چه روشي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۸:۲۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

تعداد زيادي از معماران توانسته اند با طرح هاي نوين خود عمل بازسازي ساختمان را از حالت معمول در بياورند و يك سازه ي نو و خلاقانه را بسازند كه يكي از اين بازسازي ها كه كاملا با باقي سازه ها فرق دارد هتلي در اسپانيا است به نام سيلكن پوئرتا آمريكا كه در شهر مادريد قرار دارد و جزو نمونه هاي كم نظير در عرصه بازسازي ساختمان است، هر طبقه و هر قسمت هتل بزرگ سيلكن پوئرتا توسط ۱۹ طراح و معمار مختلف از ۱۳ كشور دنيا ساخته شده تا نگاهي تازه را در بازسازي ساختمان و طراحي داخلي به وجود بياورد، اين هتل ۱۲ طبقه است كه هر طبقه آن ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ متر مربع مساحت دارد و هر قسمت آن توسط يك طراح، بازسازي شده است، براي بازسازي اين هتل بيش از حدود دو سال زمان صرف شده است و از معماران به نام جهان همچون زاها حديد، نورمن فاستر، ديويد چيپرفيلد، استوديو پلاسما، ريچارد گلاكمن و.. استفاده شده است كه هر كدام ازين معماران توانسته اند با خلاقيت فوق العاده خود روحي تازه را به هر بخش از هتل سيلكن پوئرتا هديه دهند و در عرصه بازسازي ساختمان انقلابي نو ايجاد كنند. يكي ديگر از موارد جالب در بازسازي ساختمان هتل عباسي در اصفهان است كه با استفاده از ساختماني با قدمت ۳۰۰ سال توانسته اند طرح هايي مدرن و مجلل كه برگفته از هنر معماري ايراني است را به اجرا در آورند تا هم از اين آثار باستاني استفاده درست كنند و هم در حفاظت از آثارارزشمند قدمي برداشته شود. در شركت كارويس درباره ارائه خدمات ساختماني مثل بازسازي ساختمان براي ساختمان هايي با بيش از ۵۰ سال قدمت كه جزو آثار مهم و ازشمند از معماري ايران هستند با قرار دادن تخفيفاتي، كار بازسازي ساختمان اين مجموعه ها را اجرا مي كند و با نگاهي تازه به معماري ايراني سعي در حفاظت از اين ساختمان ها دارد كه براي پيش برد هر چه بهتر كار بازسازي از معماران و طراحان مسلط كه تجربه كافي و علم كامل به اين كار را دارند استفاده مي كند.

 

بازسازي ساختمان هايي كه جزو آثار باستاني هستند

درباره بازسازي ساختمان هايي كه قدمت زيادي دارند بايد گفت كه با توجه به ساخت و ساز هاي بي رويه در تهران و شهرستان ها بافت قديمي معماري ايران هم در حال نابودي است و اين اتفاقي بسيار ناراحت كننده براي فرهنگ كشور عزيزمان است زيرا با از بين رفتن اين بافت تاريخي بسيار مهم و ارزشمند، بخشي و از هنر و فرهنگ ما نيز در حال نابودي است كه اين اتفاقي است كه در كمال تأسف به وقوع پيوسته است اما شركت كارويس با هماهنگي ميراث فرهنگي كل كشور تصميم بر اين دارد تا با به كار گيري از باستان شناسان و معماران خلاق، كار بازسازي اين نوع ساختمان ها را با توجه به قواعد و قوانين به درستي انجام دهد تا قدمي مهم در عرصه تاريخ و فرهنگ و هنر اين كشور بردارد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

چند نمونه جالب از بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۷:۳۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي ساختمان چه مدت به طول مي انجامد؟ اين سؤال خيلي از كساني است كه مي خواهند كار بازسازي و نوسازي ساختمان خود را آغاز كنند و محيط خسته كننده اطرافشان را به محيط دلخواه و جذابي تبديل كنند، اما از اين ترس دارند كه چند روز قرار است كه در خانه خود نباشند، بايد گفت مدت زمان بازسازي يك ساختمان بسته به اينكه حجم بازسازي چقدر است متفاوت خواهد بود و ممكن است از يك هفته تا ۳ ماه به طول بيانجامد و اين بستگي به اين موارد دارد ۱) در كار بازسازي، تخريب وجو دارد يا نه؟ زيرا بسياري از ساختمان ها هستند كه فقط ميخواهند مواردي همچون كمد، پارتيشن و يا لمينت كف را تغيير دهند و هيچ قسمتي از ساختمان را نمي خواهند تخريب كنند كه در اين صورت مدت زمان بازسازي و نوسازي كمتر خواهد شد ۲) اگر در تأسيسات ساختماني مثل لوله كشي و برقكاري بخواهد تغييري ايجاد كنند بايد بخش هايي از ساختمان، تخريب و بعد بازسازي شود كه اين مورد مدت زمان بازسازي را كمي زياد تر مي كند ۳) اگر كارفرما بخواهد بازسازي ساختمان را از صفر تا صد يعني هم نماي داخلي هم نماي خارجي انجام دهد كه مدت زمان بيشتري را مي برد۴) ساختمان هايي كه مي خواهند يك بخش جديد اضافه كنند مثل انباري يا يك اتاقك در پشت بام، كه زمان بازسازي را بيشتر مي كند. براي اينكه از مدت زمان بازسازي و نوسازي ساختمانتان مطلع شويد بهتر است با تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد صحيح ترين راه و كمترين مدت زمان را براي بازسازي ساختمان خود انتخاب كنيد.

 

آيا مدت زمان بازسازي ساختمان به جنس نما و عمر تأسيسات ساختماني بستگي دارد؟

بايد گفت براي ساختمان هايي كه قدمت زيادي دارند عمليات تخريب بايد با احتياط و ظرافت فراواني انجام شود تا آسيب جدي اي به تأسيسات ساختماني وارد نشود زيرا اگر آسيبي به اين بخش وارد شود بايد كل لوله كشي ها و سيم هاي برق به طور كلي تعويض شوند، زيرا با يك آسيب كوچك به يك بخش به دليل كهنه گي و فرسودگي، تمامي لوله كشي ممكن است دچار مشكلات جدي شوند و اهالي آن ساختمان را با مشكلات و خطرات فراواني همراه كند، توصيه شركت كارويس اين است كه اگر تصميم به بازسازي ساختمان اين خانه هاي قديمي ذاريد، قبل از آغاز تمام كارها، اين نكات ضروري به كارفرما تذكر داده شود تا بنا به درخواست او از همان شروع كار هزينه اي جداگانه براي تعويض لوله ها و سيم هاي برق پوسيده ساختمان اختصاص داده شود كه همين امر موجب مي شود مدت زمان معمول در فرايند بازسازي ساختمان زياد تر شود اما در عوض عمل بازسازي به صحيح ترين روش، اجرا و از مشكلات احتمالي جلوگيري مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

مدت زمان معمول در فرايند بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۷:۰۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي براي اين نوع بنا بسيار متفاوت است زيرا هر كدام از اين كاشي ها مثل يك پازلي است كه اگر قسمتي از آن دچار مشكل شود تمام نظم و قاعده اين بنا به هم مي ريزد و كل نما را از آن زيبايي اوليه در مي آورد. نماشويي ساختمان براي اين نوع بنا ها بايد با دقت بسيار زيادي اجرا شود و ترجيحا نبايد به روش هاي سخت مثل نماشويي با فشار آب قوي يا همان واتر جت و يا نماشويي با دستگاهي مثل واتر سند بلاست انجام شود، بهتر است با روش هاي ساده مثل روش هاي دستي و نماشويي با تي و ابر اجرا شود تا نماي اين بناي ارزشمند دچار هيچ آسيبي نشود. به دليل اينكه نماشويي اين نوع بناها بايد در مدت زمان كمتري اجرا شود زيرا مساجد و تكيه ها رفت و آمد زيادتري نسبت به الباقي ساختمان ها دارند كه بايستي با استفاده از يك تيم متخصص و استفاده از تعداد زيادتر افراد كارشناس مدت زمان نماشويي اين بناها را كمتر كرد. نكته ديگر براي نماشويي اين نوع از بناها اين است كه بايد از مواد شوينده با قدرت بسيار كم استفاده كرد زيرا با ظرافتي كه اين كاشي ها دارند اين مواد زود رنگ پريده مي شوند و زيبايي خود را از دست مي دهند و به همين دليل است كه بايد در شستشوي اين نوع بنا ها دقت بسيار زيادي داشت. براي اينكه اين بناها ديرتر دچار آلودگي و جرم شود و يا دچار رنگ پريدگي شوند بهتر است بعد از نماشويي اين نوع بناها از عايق بندي با رزين استفاده شود تا اين مساجد كاشي كاري شده زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كنند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

مراحل تعميراتي كه بعد از نماشويي ساختمان براي مساجد انجام مي شود  شامل اين موارد است:

۱)احياي رنگ هاي كاشي ها بعد از نماشويي ۲)تعويض كاشي هاي شكسته بعد از نماشويي ۳)استفاده از چسب هاي قوي براي نسب كاشي هاي جديد  ۴)عايق بندي با رزين بعد از نماشويي

 

چه نوع رزيني براي كاشي هاي با اين ظرافت مناسب است:

رزين مي تواند تا حدود ۵ سال اين بناها را از هر نوع آلودگي حفاظت كند اما چه نوع رزيني مي تواند عمر اين بناها را بشتر كند؟ رزين يك ماده چسب مانند است كه كاربرد هاي فراواني در صنعت دارد و نمونه هاي مختلفي از آن نيز وجود دارد كه مورد مصرفي آن در كار نماشويي ساختمان رزين اپوكسي و يا رزين پلي اوتان است كه براي كاشي ها از رزين پلي اورتان بيشتر استفاده مي شود تا به رنگ اين نوع بنا ها آسيبي نزند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي مساجد كاشي كاري شده


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۶:۲۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد در قديم استفاده از بتن در نماي داخلي خانه آنچنان مرسوم نبود اما در عصر جديد معماري و بازسازي ساختمان به كار بردن متريال بتن مورد توجه ويژه اي قرار گرفته است كه جلوه اي تازه به ساختمان مي بخشد و باعث مقاوت مصالح ساختماني و جلوگيري از پوسيدگي و ريزش نما نيز مي شود. متريال بتن در امر بازسازي و نوسازي ساختمان مي تواند كمي هزينه ها را بالا ببرد اما در عوض سطح نما را از هر گونه ترك و شكاف حفاظت مي كند كه اين امر باعث مي شود ساختمان شما با يك ايده نو متفاوت شود و در عين حال مقاومت بالايي را پيدا كند، براي بازسازي ساختمان، در كنار بتن مي توان تكه سنگ هايي قرار داد تا جلوه اي مجلل و نوين را به سطح نماي داخلي ساختمان شما بدهد. به تازگي با قالب هاي سيليكوني بتن را به صورت تكه هاي شكل دار در مي آورند و در سطح نماي ساختمان استفاده مي كنند كه همين امر باعث به وجود آمدن ايده هاي نوين در حوزه بازسازي ساختمان شده است و نوسازي را از حالت معمول در مي آورد و نگاهي تازه را براي كساني كه مي خواهند بازسازي ساختمانشان را آغاز كنند به وجود آورده است. بايد اين نكته را متذكر شد كه استفاده از متريال بتن چه در نماي خارجي و چه در نماي داخلي ساختمان هيچ گونه ضرري ندارد و هيچ آسيب شيميايي را وارد نمي كند بلكه باعث به وجود آمدن يك زيبايي خاص و بي نظير در بازسازي ساختمان مي شود.به دليل اينكه استفاده از متريالي همچون آجر در بازسازي ساختمان يك عمل تكراري شده است، با به كار گيري از متريال هاي همچون بتن مي توان در نوسازي ساختمان قدم تازه اي برداشت و يا با تركيب بتن و آجر يا بتن و سنگ جلوه اي نوين از معماري مدرن را مي توان به رخ كشيد، كه البته بايد گفت كار با بتن بايد توسط يك فرد متخصص انجام شود كه تجربه بالايي در كار با بتن دارد زيرا بتن با خاصيت چسبندگي بسيار زيادي كه دارد اگر در جاي نامناسبي اجرا شود برداشت آن بسيار سخت خواهد بود. براي اطلاع از بروز ترين متريال ها و مواد در بازسازي ساختمان مي توانيد با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد.

 

به كار بردن از سمنت بورد در بازسازي نماي داخلي ساختمان

سمنت بورد ها كه اخيرا در نماي داخلي ساختمان به كار مي روند براي ايجاد يك حالت نوستالژي و قديمي معمولا در كافه ها و يا شو روم  (show room) به كار مي رود و حالتي خاص و متفاوت را ايجاد مي كند، مي توان گفت اين متريال ساختماني هزينه هاي بالاتري را نسبت به بقيه متريال ها دارند اما زيبايي فوق العده اي را به مجموعه شما هديه مي دهند و يك جلوه ناب را براي شما به وجود مي آورد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

تغيير نماي آجري به بتني در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۵:۴۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار نوسازي و بازسازي ساختمان بسته به اينكه بازسازي را به صورت كلي انجام مي دهيد يا به صورت جزيي مقدار هزينه ها متفاوت خواهد بود به طور مثال هزينه ها براي كسي كه مي خواهد تنها قسمت آشپزخانه خود را بازسازي كند با كسي مي خواهد كل بخش هاي ساختمان خود را بازسازي كند متفاوت است. مثلا براي آپارتمان ها نقلي و كوچك ۶۰ متري  كه مخصوص زوج هاي جوان است، نوع طراحي و نوسازي ساختمان و همينطور هزينه ها فرق مي كند. براي اين نوع ساختمان ها به دليل كمبود جا براي اهالي آن ساختمان، نخستين قدم برداشتن ديوار هاي غير باربر در ساختمان است كه مي تواند تأثير مثبتي در القاي فضاي بازتر داشته باشد و فضاي دلنشين تري را به وجود آورد، قدم بعدي ايجاد فضاي دلباز تر در آشپزخانه و استفاده درست از مكان هاي منفي براي ايجاد كمد است زيرا بيشترين مكاني كه براي بانوي خانواده از اهميت برخوردار است آشپزخانه است و دغدغه او نيز قرار دادن تمام وسايل آشپزي در كمد ها است. بايد توجه داشت كه در بازسازي آپارتمان هاي كوچك ۶۰ متري كه معمولا داراي يك اتاق هستند قرار دادن مكاني براي مهمان از اهميت ويژه اي برخوردار است زيرا به دليلي كمبود جا مكاني كه مهمان بتواند وسايل خود را قرار دهد ناممكن است مگر اينكه يك معمار بازسازي از قبل تدابيري براي اين كار بيانديشد. در مورد سرويس بهداشتي و حمام كه معمولا در اين ساختمان ها، بسيار كوچك و تنگ و خفه است بايد تدابيري انديشيده شود تا از اين حالت در بيايد، زيرا سرويس بهداشتي و حمام ممكن است در نگاه اول مشكل اساسي در بازسازي ساختمان به نظر نرسد اما به مرور زمان موجب دلزدگي اعضاي آن خانواده مي شود و به همين دليل است كه با به كار بردن متد هاي جديد و ايده هاي نوين بازسازي براي اين نوع ساختمان ها، تمام اين كمبود ها رفع و عمل نوسازي به صحيح ترين روش اجرا مي شود. بايد اين نكته را متذكر شد كه عمل بازسازي در ساختمان هاي كوچك ۶۰ متري بايد بسيار خلاقانه باشد تا بتوان حس راحتي را به تمام اعضاي آن خانواده هديه دادكه البته اين كار آساني نيست و احتياج به يك تيم قوي اجرايي و مهندسين با تجربه و خلاق دارد. نوسازي اين ساختمان ها وقت و زمان بيشتري را نسبت به باقي ساختمان هاي با متراژ بزرگ تر مي برد و شركت كارويس به شما اين نويد را مي دهد كه با بروز ترين روش ها، نوسازي ساختمان هايي با متراژ كوچك را اجرا مي كند تا حال خوب و احساس راحتي و رضايت را براي شما به ارمغان بياورد.

 

هزينه ها و تعرفه ها براي بازسازي ساختمان هايي با متراژ كم

ميزان هزينه ها با توجه به مصرف متريال هاي استفاده شده در بازسازي ساختمان و اينكه معمار چقدر زمان خود را صرف طراحي كرده و بسياري از نكات ديگر كه در هنگام بازسازي ديده مي شود، متغير است اما كف هزينه ها در اين نوع ساختمان ها از ۲۰ ميليون تومان آغاز مي شود. براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي و نوسازي ساختمان با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي و نوسازي ساختمان خود بگيريد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

هزينه هاي نوسازي يك آپارتمان ۶۰ متري در تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۶:۳۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي ساختمان براي خانواده هايي كه داراي فرزندان كوچك هستند نكات بسيار زيادي دارد زيرا با وجود فرزند سالاري كه در كشورمان زياد شده نظرات و ايده هاي همين افراد كوچك خانه، براي بازسازي بسيار حائز اهميت است. براي والديني كه دوست دارند فرزندشان در خانه سرگرم باشد و مدام بهانه بيرون رفتن را نگيرد، تغيير فضاي داخلي يك اتاق به يك خانه بازي براي كودكشان مي تواند يك ايده بي نظير و كاربردي باشد. اين امر در بازسازي ساختمان بايد يك طرح خلاقانه اي داشته باشد تا بعدها افراد را دچار كمبود جا نكند. اتاق بازي كودك بايستي داراي تمام وسائلي باشد كه كودك براي آن ها اشتياق فراوان دارد مثل قرار دادن يك سرسره و يا يك خانه كوچك اسباب بازي و يا استخر توپ كه همه اين ها مي تواند يك كودك ۴ تا ۱۰ ساله را در خانه سرگرم و خيال والدين را راحت كند، براي بازسازي يك اتاق به خانه بازي كودك بايد ساختمان داراي حداقل سه اتاق خواب باشد بهتر است مكان خواب كودك و مكان بازي اش را از هم جدا كرد تا كودك بتواند ذوق بيشتري براي بازي كردن داشته باشد. براي اينكه كودك در فضاي ايجاد شده واقعا خوشحال و سرگرم باشد و از همه مهمتر هيچ آسيبي را هم به خود نزد بايد چند نكته را در بازسازي ساختمان رعايت كرد از جمله ۱) رنگ و شخصيت هاي كارتوني مورد علاقه كودك در اين خانه بازي وجود داشته باشد ۲) كف اين خانه بازي از تاتمي هاي نرم پوشيده شود تا اگر كودك در حين بازي به زمين افتاد آسيبي به او وارد نشود ۳) درب اين خانه بازي از شيشه هاي محكم باشد تا در حين بازي والدين كودكشان را از دور نيز بتوانند نظاره كنند ۴) با قرار دادن يك ميز و صندلي و يك قفسه كتاب، كودك را به مسئله خواندن و نوشتن علاقه مند كرد. در بخش بازسازي خانه بازي كودك بايد از خيلي از نكات ريز ديگر هم پيروي كرد كه بنا به در خواست كارفرما اجرايي مي شود و هزينه هاي آن نيز به صورت جداگانه برآورد مي شود. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

اگر خانه كوچك بود قرار دادن قسمتي براي بازي كودك با چه روش بازسازي انجام مي شود ؟

در خانه هايي كه متراژ پايين دارند و صاحبان خانه مي خواهند با يك طرح درست و خلاقانه مكاني  براي كودك خود قرار دهند تا كودكشان در خانه سرگرم باشد و بهانه بيرون رفتن را نگيرد از يك سري ايده هاي نو مي توان استفاده كرد كه چند مورد آن را در اين مقاله براي شما مي گوييم، مثلا قرار دادن تخت تاشو در اتاق خواب كودك تا فضا براي اسباب بازي هاي مورد علاقه كودك فراهم شود و يا قرار دادن انباري و يا زير پله براي فراهم كردن يك مكان مخصوص به كودك كه بتواند در يك مكان به خصوص خودش را سرگرم كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

تبديل يك اتاق به خانه بازي كودك در بازسازي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۵:۲۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 44
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4375
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ