كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

از حدود ۳۰سال پيش تا كنون استفاده از راپل يا همان كار با طناب در خدمت بخش ساختماني به خصوص نماشويي ساختمان قرار گرفت و امر شستشوي نما را آسان تر كرد. بايد گفت كار با طناب از رشته كوه نوردي آغاز به كار كرد و بعد از مدتي هم به بخش نماشويي وارد شد و نماشويي ساختمان را از روش هاي سنتي و سخت و زمان بر رهايي بخشيد، اما چه كساني مي توانند در بخش كار با طناب نماشويي ساختمان فعاليت كنند؟ در اين بخش كساني كه داراي مدرك بين المللي ايراتا هستند و دوره هاي آموزشي نماشويي ساختمان با طناب را گذرانده اند مي توانند اين كار را به صورت كاملا حرفه اي انجام دهند. دوره هاي مدرك بين المللي ايراتا در سه سطح انجام مي شود كه براي هر كدام از اين سطح ها دوره هاي به خصوصي را فرد بايد بگذراند و بعد از گذراندن اين دوره با دادن آزمون و قبولي در آن، مدرك بين المللي خود را دريافت و بعد از آن هم كار نماشويي ساختمان با طناب را آغاز كند. در دوره هاي آموزشي ايراتا به افراد آموزش هاي ايمني كار با طناب و نوع استفاده از وسايل آن داده مي شود و از همه مهمتر براي غلبه بر ترس افراد از ارتفاع، اول آن ها را در  ارتفاع هاي خيلي كم آموزش مي دهند و بعد از آن كم كم از ارتفاع هاي بلند تر آويزان و به آن ها آموزش مي دهند. بايد اين نكته را متذكر شد كه در بخش نماشويي ساختمان از راپل كاراني كه تجربه كار در ارتفاعات خيلي زياد مثل برج ها و ساختمان هاي بيشتر از ۵ طبقه را ندارند نبايد در پروژه هاي بزرگ استفاده كرد زيرا ممكن است ترس بر آن ها غلبه كرده و امر نماشويي را به درستي انجام ندهند به همين دليل است كه در اكثر پروژه هاي ساختماني از دو الي سه فرد راپل كار استفاده مي شود تا راپل كاري كه تجربه كمتري دارد از كسي كه تجربه بيشتري دارد نوع كار در ارتفاعات زياد تر را ياد بگيرد و كم كم وارد اين بخش شود. براي اطلاع از تمام روش هاي نوين نماشويي ساختمان با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح  و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد به محيط خود جاني دوباره هديه دهيد و تأثيرات مثبت آن را را بر روان خود و تمام اهالي ساختمان احساس كنيد.

 

تيم راپل كاران يا همان كار با طناب نماشويي ساختمان كارويس

تيم راپل كاران يا همان كار با طناب شركت كارويس شامل ۱۵ نيروي كارشناس و متخصص كه داراي مدارك بين المللي ايراتا هستند، مي باشند كه با داشتن تجارب زياد و بزرگ در امر نماشويي ساختمان و كار با طناب، مي توانند بهترين سرويس را در خدمت همشهري هاي عزيز تهراني ارائه كنند و رضايت آن ها را به طور كلي جلب كنند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار شستشوي نما را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با طناب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۴:۴۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار بازسازي و نوسازي ساختمان مانند ديگر حوزه هاي كسب و كار، ارائه خدمات درست و سريع به مشتري يكي از موارد ضروري است كه براي اين كار بهره گيري از  متد هاي پيشرفته مثل خدمات آنلاين براي كار بازسازي ساختمان مي تواند راه كاري مناسب باشد و رضايت مشتري را بيشتر جلب كند. براي سهولت در اجرا و ارائه خدمات آنلاين بازسازي ساختمان توصيه ما اين است كه وارد سايت هاي معتبر خدمات بازسازي ساختمان شويد و سفارشات خود را وارد كنيد و منتظر بمانيد تا عمليات شما با موفقيت انجام شود و در كمتر از ۵ دقيقه مي توانيد سفارش خود را ثبت و منتظر بمانيد تا تيم متخصص بازسازي ساختمان راهي منزل شما شوند. نقش پيشرفت تكنولوژي كم كم در همه موارد زندگي ظهور پيدا مي كند و شما در كمترين زمان ممكن مي توانيد تمام نياز هاي خود را برطرف و به كار هاي ضروري تري در زندگي خود برسيد. براي خدمات آنلاين بازسازي ساختمان مثل بقيه خدمات آنلاين، شايد كمي ترس داشته باشيد كه مبادا كار بازسازي و نوسازي شما به تعويق بيفتد و يا دچار مشكل شود اما شركت كارويس با استفاده از پرسنل متعهد و ماهر خود در زمينه خدمات آنلاين و به كار بردن بهترين روش ها، كار بازسازي ساختمان شما را در زماني كوتاه و به  بهترين نحو ممكن انجام مي دهد.

 

چگونه از خدمات آنلاين بازسازي ساختمان كارويس استفاده كنيم ؟

شركت كارويس با بهترين تجارب و استفاده از بهترين متد ها براي جلب رضايت مشتري در انواع خدمات ساختماني از جمله بازسازي ساختمان اين نويد را به شما مي دهد كه با استفاده از نيرو هاي جوان و خوش فكر خود در زمينه هاي ساختماني و به كار بردن تكنولوژي روز براي ارائه خدماتي مثل بازسازي ساختمان، سايتي را راه اندازي كرده كه ارائه دهنده خدمات آنلاين و پر سرعتي است تا آماده خدمت به شما مردم خوش قلب تهران است. براي اينكه از تمام خدمات آنلاين كارويس استفاده كنيد مي توانيد در سايت اصلي ما عضو و سفارشات خود را به ثبت برسانيد. اگر با خدمات آنلاين آشنايي نداريد با شماره تلفن هاي شركت كارويس تماس حاصل فرمائيد تا از مشاوران ما راهنمايي بگيريد.

 

مشكلات در امر خدمات آنلاين بازسازي ساختمان

قبل از ثبت سفارش و پرداخت هزينه از خدمات آن شركت اطمينان حاصل كنيد تا  دچار مشكل نشويد. به تعويق افتادن امور اجرايي تمامي خدمات آنلاين و همينطور در كار بازسازي ساختمان، ممكن است اتفاق بيفتد و اين در اكثر شركت هاي بزرگ نيز ممكن است پيش بيايد اما همه ي شركت هاي داراي اعتبار، شما را از تمام مراحل اجرايي آگاه مي كنند و اگر كار به تعويق بيفتد به شما اطلاع رساني خواهند كرد و علت هاي اين اتفاق را براي شما مي گويند. اما اگر اين اتفاق نيفتاد و شركت ها به تعهدات خود در زمان بندي و نحوه اجرا پايبند نباشند، بهتر است با تماس با مراجع قانوني مشكل خود را برطرف كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

خدمات آنلاين، بازسازي ساختمان با يك كليك!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۴:۰۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در حوزه بازسازي ساختمان شركت هاي زيادي فعاليت مي كنند كه تبليغات جذابي هم براي خود براه انداخته اند اما چه شركت هايي خدمات صحيح و كامل بازسازي ساختمان را مي توانند ارائه دهند؟ مي توان گفت در اين بازار شلوغ و پر آب و تاب تعداد كمي از شركت ها و گروه هاي بازسازي ساختمان هستند كه اين كار را به درستي و با خلاقيت انجام مي دهند زيرا  در اكثر گروه هاي بازسازي بجاي استفاده از مهندسين خلاق از كساني كه به صورت تجربي كار بازسازي ساختمان را فراگرفته اند استفاده مي شود كه ممكن است اين تجربه سطح كيفيت كار آن ها را بالا ببرد اما آن ميزان از خلاقيتي ك يك معمار دارد و اصولي كه براي بازسازي ساختمان به كار مي برد را فردي كه تحصيلاتي راجع به آن ندارد نمي تواند درك كند، انتخاب تيم حرفه اي درامر بازسازي ساختمان جزو اولين قدم ها براي اين كار است كه بايستي خيلي دقيق برداشته شود تا از خسارات احتمالي جلوگيري شود. در قدم بعدي براي بازسازي ساختمان بايد طي يك جلسه با مهندسين معمار و مهندسين اجرايي تمام نقطه نظر هايي كه مي خواهيد براي ساختمانتان اعمال شود را لحاظ كنيد و اينكه از چه سبك هاو رنگ هايي در نظر داريد كه در ساختمانتان به كار برده شود. اين جلسه بسيار مهم است و اگر شركت معماري اي كه با آن شروع به كار كرده ايد اين پيشنهاد را ندادند بايد شما براي اين جلسه پافشاري كنيد زيرا ممكن است در پايان كار شما از نتيجه راضي نباشيد و نوع بازسازي ساختمان با سليقه شما اصطلاحا جور نباشد. براي اينكه از تمام بخش هاي خدمات بازسازي ساختمان اطلاع پيدا كنيد با يك تماس با شركت كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

مراحل بازسازي ساختمان و روش هاي اجرايي آن

از مراحل بازسازي ساختمان مي توان به ۱) انتخاب تيم حرفه اي و درجه يك اشاره كرد كه اولين قدم براي انجام بازسازي ساختمان است ۲) بررسي نقشه اصلي ساختمان كه ممكن است خيلي از ساختمان ها اين نقشه را نداشته باشند كه در اين صورت مهندس معمار قبل از آغاز بازسازي ساختمان با وجود تمام نكات ساختماني، نقشه ساختمان را به تصوير مي كشد و از روي همان نقشه اطلاعات را به كارشناسان اجرايي ساختمان مي دهد ۳) شروع عمليات تخريب كه بايد حتما توسط مهندس ناظر اجرا شود تا آسيبي به لوله كشي ها و سيم هاي برق و بخش هاي ديوار باربر اصلي وارد نكند ۴) ملاقات با كارفرما در حين ساخت و ساز يكي ديگر از واجبات اجراست تا كارفرما نظرات خود را راجع به نوع اجرايي طرح بتواند بيان كند تا در پايان هم از نتيجه كلي راضي باشد ۵) چيدمان وسايل خانه بعد از بازسازي كه بنا به در خواست كارفرما اجرا مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شم ارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

چقدر از خدمات بازسازي ساختمان اطلاع داريد؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۳:۳۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي ساختمان و بازسازي محلي كه در آن وقت بيشتري را مي گذرانيد ميتواند تأثيرات مثبت زيادي بر روان شما داشته باشد اما چرا بازسازي ساختمان در روحيه تمام اهالي آن ساختمان أثر ميگذارد؟ انسان ها از زماني كه مجبور شدند براي زندگي و كسب در آمد در يك مكان مشخص اوقات خود را بگذرانند دچار يك نوع دلزدگي شده اند اما براي رفع اين دلزدگي بايد با بازسازي ساختمان چه به صورت جزيي و چه به صورت كلي از اين آسيب ها جلوگيري كنند تا از اين نوع از افسردگي و دلزدگي كه به مرور خودش را نشان مي دهد رهايي يابند. هرچند انسان ها خيلي زود به محيط اطرافشان عادت مي كنند و آسيب هاي آن را بر روان خود احساس نمي كنند اما با بازسازي ساختمان مي توانند تغييرات مثبت را بر روان خود احساس كنند و زندگي را براي خودشان زيباتر كنند. هميشه يك سري باورها وترس هاي غلط وجود دارند كه مانع درخواست بازسازي ساختمان مي شود مثل: اگر طرح جديد بعد از بازسازي ساختمان را نپسنديديم چه و يا اگر در حين بازسازي ساختمان آسيبي به ديوار ها و يا لوله كشي ساختمان وارد شد چكار كنيم، بايد بدانيد كه تيم هاي متخصص بازسازي ساختمان با در نظر گرفتن تمام موارد و خطرات احتمالي شروع به كار بازسازي مي كنند و قبل از اينكه وارد مرحله اجرايي شوند طرح ۳d ساختمان را تهيه مي كنند و به كارفرما ارائه مي دهند و اگر مورد قبول قرار گرفت وارد مرحله اجرايي مي شوند  اما اگر طرح پذيرفته نشد تيم مهندسين معمار بايد طرح ديگري را براي آن ساختمان اراته دهند تا مورد قبول كارفرما قرار گيرد. براي اينكه بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود پيدا كنيد بهتر است با تيم مشاوران گروه كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي را دريافت كنيد تا بتوانيد درست ترين تصميم را از بابت بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

جلسه با كارفرما قبل از شروع بازسازي ساختمان

از ملزومات كار بازسازي ساختمان اين است كه قبل از اينكه مهندسين معمار وارد مرحله طراحي ۳d شوند بايد يك جلسه با تمام اعضاي آن ساختمان بگذارند و با شخصيت و روحيه آن افراد آشنا شوند تا تيم مهندسين معمار بر اساس شخصيت، نوع شغل، سن، علاقه مندي هاي شخصي اين افراد طرح را آماده كنند و به آن ها ارائه دهند. مي توان گفت كه اين مرحله از بازسازي ساختمان امري بسيار حساس است و بايد تمام سؤالات مطرح شده كاملا روانشناسانه و ساده باشد تا افراد را اذيت نكند و كار با دقت بسيار زياد و به درستي انجام گيرد تا در انتها رضايت تمام كمال تمام اهالي را در پي داشته باشد. مهندسين معمار بايد از هوش بالا و درك روانشناسانه اي برخوردار باشند تا بتوانند بر حسب سليقه و علاقه ي اهالي آن ساختمان طرح سه بعدي را آماده و رضايت كارفرما را جلب كنند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان ،جاني دوباره به محيط


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۲:۵۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي ساختمان به دو بخش داخلي و خارجي تقسيم مي شود كه براي هر كدام بايد نكات خاصي را مدنظر داشت و روش هاي منحصر به خود را بكار برد و اما بازسازي ساختمان به چه معناست؟ هر گاه احتياج به تغيير در مورد محيط زندگي را احساس كرديد چه در نما و چه در داخل ساختمان بايد با يك تيم متخصص بازسازي ساختمان تماس بگيريد و آن ها بر حسب موقعيت و نوع سليقه شما بايد كار بازسازي را شروع كنند. گاهي اين تغيير در ساختمان يك كار اجباري است مثلا وقتي بخشي از ساختمان به علت كهنگي، فرسودگي و يا يك بلاي طبيعي دچار آسيب شده باشد در اين صورت بايد بازسازي ساختمان را آغاز كرد.  اما گاهي اين تغيير به صورت كاملا اختياري است، مثلا  فضاي داخلي يا خارجي ساختمان صاحب خانه را دچار خستگي و دلزگي مي كند و اينجاست كه بايد با انتخاب كردن تيم متخصص و خوب، كار بازسازي ساختمان خود را آغاز كند. از عواملي كه كار بازسازي ساختمان را ايجاب مي كند تغيير ماهيت ساختمان است مثلا از حالت مسكوني خارج و به حالت تجاري تبديل مي شود و در اين صورت بايد بازسازي ساختمان چه داخلي و چه خارجي انجام گيرد و بسته به نوع كاري كه در آن محل قرار است انجام بگيرد بازسازي ساختمان اجرا شود.  در ساختمان هاي ويلايي و آپارتماني نوع بازسازي ساختمان متفاوت است مثلا در ساختمان هاي آپارتماني خواسته يكي از صاحب خانه ها براي بازسازي كافي نيست و احتياج به تصميم جمعي بين كل اعضاي ساختمان دارد و همين كار بازسازي ساختمان را كمي سخت مي كند. چيزي كه در ساختمان هاي ويلايي راحتتر انجام مي گيرد. براي اينكه كار بازسازي ساختمان را بهتر انجام دهيد مي توانيد با شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و از مهندسين و متخصصان ما مشاوره  رايگان و كامل بگيريد و تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد.

 

بازسازي ساختمان چقدر مي تواند هزينه بر باشد

در بازسازي ساختمان بسته به اينكه فضا داخلي يا خارجي است و چه جزيياتي  و از چه متريال هايي قرار است استفاده شود هزينه ها تغيير مي كند. در بازسازي ساختمان مهندس طراح بايد برحسب خواسته هاي اعضاي خانواده و نوع سليقه آن ها  يك طرح سه بعدي را تهيه كند و قبل از اجرا به صاحبخانه نشان دهد و رضايت آن ها را جلب شود و سپس كار بازسازي ساختمان را با تيم اجرايي آغاز كند. قابل ذكر است در همان طرح مي توان بخشي از متريالي كه قرار است استفاده شود مورد بررسي قرار گيرد و قيمت نسبي كل طراحي و اجرا به صاحبخانه ابلاغ مي شود. در اين بين هزينه كارگران و باربري انواع مصالح تخريب شده و مصالحي كه قرار است استفاده شوند جداست و در حين اجرا اين هزينه هاي بازسازي ساختمان مشخص مي شود ولي از ابتدا بايد تمام اين هارا براي صاحبخانه توضيح داد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

چرا بازسازي ساختمان ؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۲:۱۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

يك سؤال مهم در بخش نماشويي ساختمان اين است كه شستشوي نما هر چند وقت يكبار اتفاق بيفتد تا ساختمان، نماي پاكيزه و تميزي داشته باشد و كمتر آلودگي را به خود بگيرد؟ در اين باره مي توان گفت اگر مي خواهيد يك ساختمان با نماي هميشه تميز داشته باشيد بهتر است كار شستشوي نما را در هر ۳ الي ۴ ماه يكبار انجام دهيد اما اگر توانايي پرداخت همچين هزينه اي را نداريد مي توانيد در هر سال يك بار انجام دهيد. بايستي اين نكته را متذكر شد كه اگر شستشوي نما به تعويق چند ساله بيفتد، خطراتي همچون پوسيدگي و نابودي سطج نما و نفوذ آلودگي ها و جرم ها به سطح نما، ساختمان را تهديد مي كند و هزينه هاي بسيار گزافي را به شما تححميل خواهد كرد، اما بسياري از مراجعه كنندگان به شركت خدمات ساختماني كارويس كه ساختمان هاي آپارتماني دارند با مشكل هميار نبودن اهالي ساختمان در پرداخت هزينه ها براي نماشويي ساختمان رو به رو هستند زيرا اكثر اهالي عادت كرده اند كه چهره ساختمانشان را آلوده ببينند و به نظرشان اين يك موضوع بي اهميت است و گاهي حتي باور ندارند كه با شستشوي نما مي توان همان زيبايي اوليه را به ساختمان بخشيد و همين دلايل است كه نماشويي ساختمان براي مدت طولاني به تعويق مي افتد تا زماني كه نماي ساختمان شروع به از بين رفتن و پوسيدگي مي كند و ضرر هاي هنگفتي را به تمام اهالي ساختمان مي زند. براي اينكه بدانيد آيا زمان شستشوي نماي شما فرا رسيده است يا نه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح  و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد به محيط خود يك جان دوباره هديه دهيد و تأثيرات مثبت آن را را بر روان خود و تمام اهالي ساختمان احساس كنيد.

 

نكاتي مهم براي شستشوي نما از ديدگاه شركت كارويس

دركار شستشوي نما براي هر نماي ساختمان نكات زيادي وجود دارد اما توصيه شركت كارويس براي نماهايي كه عمر بيش از ۵۰ سال دارند اين است كه بعد از نماشويي ساختمان خود، كار تعميرات و ترميم را انجام دهند زيرا بعد از شستشوي نما ممكن است كمي از رنگ و يا بخشي از نما دچار پوسيدگي و خرابي باشد كه با عمل ترميم مي تواند زيبايي اوليه خود را به دست بياورد اما براي نما هاي شيشه اي توصيه مي شود از وسيله هاي استفاده شود كه كمترين آسيب را به سطح نما بزند زيرا نماي شيشه اي از ظرافت خاصي برخوردار  است كه اگر با دقت زياد انجام نگيرد ممكن است دچار خراش هايي شود كه ترميم كردنشان ممكن نيست و بايد به طور كلي شيشه را تعويض كرد تا به همان جلوه زيباي اوليه خود برسد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار شستشوي نما را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

چند وقت يكبار شستشوي نما را انجام دهيم ؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۱:۳۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

درباره اين نكته كه در نماشويي ساختمان يا همان شستشوي نما نحوه پرداخت هزينه ها به چه صورت خواهد بود، بايد گفت در هر شركت شستشوي نما، زمان پرداخت مبلغ متفاوت است. مثلا در شركت خدمات ساختماني كارويس به دليل اينكه اعتماد مشتريان و رضايت آن ها يكي از از اهداف شركت در بخش نماشويي ساختمان است معمولا پرداخت هزينه ها بعداز اتمام كار صورت ميگيرد، به طوري كه در پايان كار وقتي كه كارفرما رضايت كامل داشت مبلغ مورد نظر پرداخت مي شود. اما اگر كارفرما در پايان كار راضي نبود آيا نماشويي دوباره تكرار مي شود؟ در اين شرايط شركت كارويس در قرار دادهايي كه تدوين مي كند اين نكته را ذكر كرده كه اگر كارفرما رضايت كافي را نداشت با توجه به نظر متخصص عمل شستشوي نما اجرا مي شود و تمام نكاتي كه كارفرما از آن ناراضي است را بر طرف مي كند. اما اگر پس از پايان كار كارفرما از دادن مبلغ مورد نظر امتناع كرد با توجه به قرار داد كه بنا بر قوانين وضع شده و پاي آن امضاي طرفين خورده شده ميتوان از كارفرمايي كه مبلغ مورد نظر را پرداخت نكرده شكايت كرد تا طبق قانون با اين فرد برخورد لازم شود كه بايد گفت خيلي كم پيش مي آيد همچين اتفاقاتي پيش بيايد. براي اطلاع از هزينه ها و زمان تسويه حساب شستشوي نما بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد كار نماشويي ساختمان خود را با خيال راحت آغاز كنيد.

 

اگر در زمان مقرر كار شستشوي نما به اتمام نرسيد چه بايد كرد؟

اگر در مدت زمان شستشوي نما اختلال ايجاد شود يعني اگر زمان نماشويي ساختمان به طول انجاميد و اين زمان مربوط به تعميرات و يا رنگ كاري ساختمان نبود و ناشي از سهل انگاري كارشناسان شستشوي نما بود طبق قوانيني كه در قرار داد نماشويي ساختمان ذكر شده است، قرار داد يا فسخ مي شود و يا شركت گروه ديگري را براي شستشوي  نما مي فرستد تا عمل نماشويي ساختمان را به صورت صحيح و حرفه اي انجام دهد، بايد گفت اين عمل تنها توسط تيم هاي غير حرفه اي نماشويي ساختمان ممكن است اتفاق بيفتد و در شركت هاي بزرگ خدمات ساختماني مثل كارويس اين اتفاق ممكن نيست پيش بيايد زيرا با تجربيات بزرگ و متعددي كه اين شركت طي ساليان دراز پيدا كرده است نماشويي ساختمان بايد توسط تيم متخصص و حرفه اي كه داراي مدارك بين المللي اين كار هستند انجام شود و اگر از كارشناس تازه كاري براي عمل شستشوي نما استفاده مي شود بايد حتما يك كارشناس باتجربه تر كنار او باشد تا در مدت زمان تعيين شده عمل شستشوي نما با دقت به درست ترين روش اجرا شود تا كارفرما در پايان كار راضي باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار شستشوي نما را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

زمان تسويه حساب در شستشوي نما


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۰:۵۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بايد گفت اگر ساختمان شما قديمي است و عمل نماشويي ساختمان را نيز دير به دير انجام داده ايد احتمال آسيب براي ساختمانتان وجود دارد، مثل دندان خرابي كه هر چه ديرتر به آن مسواك زده شود بعد از مدتي كل دندان به آرامي شروع به خرابي بيشتر و ريزش مي كند كه جلوه صورت شما را از آن زيبايي اوليه خارج مي كند و  هزينه هاي گزاف تري را براي شما به بار مي آورد. براي اينكه ساختمانتان حال وخيم تري پيدا نكند بهتر است با نماشويي ساختمان به موقع و دقيق و توسط تيم نماشويي ساختمان حرفه اي اين كار را انجام دهيد تا در هزينه ها و زمان شما صرفه جويي به عمل آيد و به بهتر شدن محيط زندگي تان نيز كمك قابل توجهي كند. براي اينكه بدانيد نماشويي ساختمان شما با چه روشي انجام شود كه آسيب كمتري به آن وارد شود بايد از تمام روش هاي شستشوي نما كه براي هر جنسي از نما متفاوت است اطلاع داشته باشيد تا بتوانيد با ديد بهتري كار نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد، ما در اين مقاله از نماشويي ساختمان براي شما روش هاي شستشوي نما براي متريال هاي مختلف نما خواهيم گفت، بگذاريد اول با نماي ساختمان هايي كه به روش خشن اجام مي شود آغاز كنيم در اين روش كه فقط براي متريال هاي سنگي و آجري و بعضا بتني مورد استفاده قرار مي گيرد از دستگاه هاي واتر جت (روش شستشوي نما با كنترل مستقيم آب فشار قوي) و يا واتر سندبلاست كه يكي از دستگاه هاي بسيار پر كاربرد در نماشويي ساختمان به روش خشن است مي توان اشاره كرد كه براي هر كدام از اين روش ها فرد كار شناس كه دوره هاي حرفه اي كار با راپل را ديده است از طناب آويزان مي شود و مرحله به مرحله تمام ساختمان را شستشو مي كند و يك ناظر نيز هميشه همراه كارشناس وجود دارد تا تيم را به درستي راهنمايي كند تا جاي كثيفي در هيچ نقطه از نماي ساختمان باقي نماند و عمل نماشويي ساختمان به درستي اجرا شود. براي اينكه بتوانيد بهترين روش كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نماشويي ساختمان براي نماهاي شيشه اي و كامپوزيتي

براي نما هاي شيشه اي و كامپوزيتي از روش هاي ساده تر براي نماشويي ساختمان استفاده مي شود و اين قضيه به دليل ظرافت و حساسيت بيشتر اين نوع نماها مي باشد كه در صورتي كه  كه به روش دقيق و صحيح انجام نشود مي تواند باعث بروز آسيب هاي جبران ناپذير شود، به همين دليل است كه  براي شستشوي نماي اين نوع ساختمان ها از روش دستي استفاده مي شود و با ابر و تي مخصوص و مواد شوينده كم قدرت اين نوع نما ها شستشو مي شوند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

آيا نماشويي باعث از بين رفتن نما مي شود ؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۷:۱۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شركت كارويس در زمينه خدمات ساختماني و به خصوص نماشويي ساختمان داراي تجربيات زيادي است و اين به دليل نيم قرن سابقه كاري است كه اين شركت در حوزه خدمات ساختماني و نماشويي ساختمان ارائه داده است. تجربيات نماشويي ساختمان شركت كارويس به دو حوزه صنعتي و شهري تقسيم مي شود، در حوزه شهري كه خود شامل دو بخش سازمانهاي دولتي و غير دولتي است. در بخش خصوصي يا غير دولتي سابقه كار با ساختمان موناكو در الهيه، ساختمان smp ، پروژه عظيم ايران مال، ساختمان فرش عظيم زاده، ساختمان كوروش مال، كلينيك آتيه، شركت سرمايه گذاري آتيه صبا، فروشگاه جانبو، فروشگاه افق كوروش و صدها ساختمان ديگر به چشم مي خورد. در بخش سازمانهاي دولتي نيز نماشويي ساختمان هاي آموزش و پرورش، شركت هاي نفت و گاز، شركت هاي پتروشيمي، دكل هاي حفاري، بانك هاي مختلف، دانشگاه هاي تهران، صنعتي اصفهان، خواجه نصيرالدين طوسي، بيمارستان هاي رسول اكرم، ميلاد، كارخانه شير و فراورده هاي لبني پگاه، فرودگاه مهرآباد، بانك مركزي و …. توسط تيم مجرب كارويس صورت گرفته است كه اين قضيخ، سابقه و ميزان تجربه اين شركت را در حوزه نماشويي ساختمان اثبات مي كند. از راه كار هايي كه براي برنامه ريزي درست نماشويي ساختمان هايي كه متراژ و ارتفاع بالايي دارند استفاده مي شود برنامه HSE مي باشد. اين برنامه روندي مديريتي است براي پوشش نقاط ضعف ايمني در يك مجموعه صنعتي و قرار دادن چهارچوب براي مدريت استاندارد عملكرد براي نماشويي ساختمان. معمولا از يك فرد متخصص HSE در خواست مي شود كه بر سر پروژه باشد تا كار ها به درستي و با ايمني كامل و در زمان دقيق انجام شود. از اين برنامه براي پروژه هايي با حجم بالا استفاده مي شود كه زمان نماشويي آن ها حدود يك هفته و بيشتر به طول مي انجامد. براي اطلاع از بهترين راه كار ها براي نماشويي ساختمان تان مي توانيد با يك تماس با مشاورين متخصص شركت كارويس از تمام قيمت ها و روش هاي درست و به صرفه نماشويي ساختمان اطلاع پيدا كنيد.

 

تعداد نفرات كارگران و مدت زمان نماشويي ساختمان در پروژه هاي مختلف چگونه است

در هر پروژه بر حسب متراژ و ميزان كثيفي نما مدت زمان نماشويي ساختمان متغير خواهد بود اما مثلا در مراكز فروش كه بيشتر از يك هفته نمي تواند تعطيل باشند و اگر مدت زمان نماشويي ساختمان بيشتر شود مي تواند يك ضرر مالي هنگفت به آن مجموعه  بزند طوري برنامه ريزي مي شود كه تعداد نيروي كار بيشتري بر سر پروژه ها حاضر شوند تا در مدت كوتاه تري نماشويي ساختمان اين نوع مجموعه ها اجرا شود. بايد اين نكته را در نظر داشت كه  نماشويي ساختمان هايي با متراژ بالا مثل برج  ها و مجموعه هاي بزرگ خريد و فروش از يك هفته تا يك ماه به طول مي انجامد اما اين مي تواند برحسب نياز و در خواست كارفرما متغير باشد و به همين نسبت ميزان هزينه هاي آن هم دستخوش تغيير خواهد شد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

تجربيات شركت كارويس در كار نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۶:۲۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بلندترين برج جهان يا همان برج خليفه كه با ۸۲۸ متر ارتفاع، بلندترين سازه و آسمان خراش ساخته شده به دست انسان است با چه روشي نماشويي ميشود؟ و مدت زمان نماشويي اين ساختمان چقد به طول مي انجامد؟ برج  خليفه داراي ۱۶۳ طبقه است كه متريال نماي آن را فلز مخصوص و شيشه پوشانده است كه ۹۰ در صد آن را بايد به روش دستي شستشو كرد و يا با ربات ها ي نماشوي ساختمان كه به وسيله ي ريموت توسط يك متخصص كنترل ميشود مي توان نماشويي كرد. اما مدت زمان معمول براي شستشوي برج خليفه بدين صورت است كه كارگراني كه با راپل از طبقه آخر شروع مي كنند به نماشويي تا به طبقه اول برسند قسمت هاي بالايي دوباره آلوده شده است به صورت تقريبي فقط شستشوي نماي شيشه اي اين برج به مدت ۳ ماه به طول مي انجامد. اين گونه است كه نماشويي اين برج بايد به صورت مداوم انجام شود تا بتواند بازديد كنندگان خود را جذب كند و آن جلوه هميشگي اش و عظمت و زيبايي اش را به رخ بكشد. معمولا در اين پروژه ها از راپل كاراني استفاده مي شود كه تجارب زيادي در حوزه كار در ارتفاع دارند و دوره هاي حرفه اي نماشويي ساختمان را ديده اند. بايد گفت كه حين نماشويي اين برج شرايط بسيار سختي براي كارگران وجود دارد و اين دليل بر اين است كه آب و هواي شهر امارات در اكثر روز هاي سال بسيار نامناسب است تا آنجا كه در اكثر اوقات دما به حدود ۴۰ درجه سانتي گراد مي رسد  و طبيعتا در ارتفاع زياد و در حين كار ممكن است حال هر يك از كارگران تيم خراب شود و اوضاع نامطلوبي را به وجود بياورد كه البته تيم متخصص نماشويي كه براي اين كار استخدام مي شوند تمام تدابير امنيتي و درماني را در محل قرار مي دهند تا  اتفاق ناخوشايندي به وقوع نپيوندد. برج خليفه طوري طراحي شده كه بين هر چند طبقه اش يك بالكن وجود دارد كه همين امر باعث مي شود يك استراحت گاه و مكان امني زير پاي كارگران باشد تا با خيال راحت تري كار نماشويي خود را به اتمام برسانند.

 

نماشويي برج ميلاد تهران

كار نماشويي برج ميلاد مثل تمام برج هاي ديگر مدت زمان زيادي به طول مي انجامد و از تعداد كارگران و كارشناسان زياد تري نيز براي اين پروژه بايد استفاده گردد، بالاخص كه هر كسي توانايي و دل و جرات نماشويي اين برج ها را ندارد و تعداد محدودي از افراد هستند كه مي توانند در اين ارتفاع كار كنند اما در هر صورت استفاده از يك ناظر متخصص و استفاده از دستگاه هاي پيشرفته جزو لزومات كار در همچين ارتفاع زيادي است.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان بلندترين برج جهان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۵:۴۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 74
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4405
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ