كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

نماشويي ساختمان يكي از مواردي است كه تأثير مستقيم بر ميزان نشاط رواني افراد ساكن ساختمان دارد ولي يكي از نكات مهم اين است كه اگر كار نماشويي ساختمان به صورت يك جا براي كل ساختمان هاي يك خيابان انجام شود چه اتفاقي مي افتد؟ براي اين كار تيم نماشويي ساختمان كارويس تدابيري انديشيده كه اگر اهالي يك خيابان به صورت دسته جمعي تصميم بر اين بگيرند كه نماشويي ساختمان خود را انجام دهند هزينه هايشان تقريبا نصف مي شود و هم اينكه حال خوبي به تمام خيابان داده مي شود و جادوي محيط را بر روان تك تك افراد ساكن آن خيابان مي توان مشاهده كرد. بايد گفت در اكثر شهر هاي بزرگ و صنعتي  به دليل اينكه آلودگي ها و جرم هاي بيشتري به نماي ساختمان جذب مي شود، بايد در كمتر از ۳ ماه نماشويي ساختمان انجام شود و اين در حالي است كه در شهر بزرگي مثل تهران حتي يك بار در سال نيز ممكن است اتفاق نيفتد كه اين موضوع براي يك ساختمان بسيار مضر است و در عمل تأثيرات رواني بسيار بدي بر تمامي اهالي شهر دارد، ما به شما توصيه مي كنيم كه با يك تدبير درست راجع به نماشويي ساختمان چهره كثيف و آلوده خيابان و منطقه خود را عوض كنيد و حال خوبي را به تمام اهالي هديه دهيد، شايد در نظر اول همانگ كردن كل اهالي يك خيابان براي نماشويي ساختمان عملي سخت باشد اما با دادن اطلاعات درست و توجه به اين كه در وقت و هزينه تمام اهالي صرفه جويي مي شود و اين درست ترين روش براي ايجاد محيطي بهتر است مي توان نظر تمام اهالي را جلب كرد. با يك تماس با مشاورين شركت كارويس مي توانيد از تمام تخفيف ها و هزينه هاي شركت كارويس مطلع شويد و بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد.

 

هدف شركت كارويس براي كار نماشويي ساختمان

شركت كارويس براي نزديك شدن به هدف خود كه همان بهتر شدن حال ساختمان هاي سطح شهر است با قرار دادن تخفيف هاي مناسب براي مغازه ها و ساختمان هاي مسكوني كه در يك راسته يا يك خيابان هستند و نياز به نماشويي ساختمان دارند با يك قرار داد با هزينه بسيار مناسب و به صرفه سعي دارد فضاي شهري را بهتر كند، شركت كارويس براي ساختمان هاي كه كار فرهنگي، هنري، اجتماعي مي كنند به صورت جداگانه تخفيف هايي قرار داده تا در اين حوزه هم بتواند كمك شاياني به اين عزيزان بكند. نوع قرار داد نماشويي ساختمان در شركت كارويس به گونه ايست كه بعد از ديدن ساختمان  توسط كارشناسان و بررسي نوع آلودگي ها و راه هاي مقابله و نوع استفاده از دستگاه هاي پيشرفته نماشويي ساختمان هزينه ها برآورد و به كارفرما گزارش مي شود و اگر شامل تخفيفات شركت كارويس شود با هزينه ي مناسب تر كار نماشويي ساختمان را آغاز مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان ،جادوي محيط


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۵:۰۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

امروزه در ايران تعداد كمي از افراد هستند كه با كار نماشويي ساختمان آشنايي كامل دارند به همين دليل است كه ما در سطح شهر ساختمان هايي كه دچار آلودگي و سياهي هستند و نياز به نماشويي ساختمان دارند را زياد ميبينيم، اما چرا اينقد اطلاعات درباره نماشويي ساختمان كم است؟ شايد يكي از دلايلش اين باشد كه هيچ گونه تبليغات درستي در رسانه ها براي شستشوي نما وجود ندارد و مردم همچنان بر اين باور هستند كه عمل تعويض نما بهتر از نماشويي ساختمان است. اين واقعيت كه با نماشويي ساختمان مي توان نما را به زيبايي اوليه برگرداند را كسي نمي تواند باور كند مگر اينكه اين كار را انجام دهد و نتيجه اش را به چشم ببيند. بايد گفت كه در ايام گذشته از داربست استفاده مي شد براي نماشويي ساختمان كه كار بسيار زمان بري بود و همچنين هزينه هاي زيادي داشت اما در شستشوي نما به روش جديد از تكنيك ها و متد هايي استفاده مي شود كه در طول يك الي دو روز ساختمان شما را به همان زيبايي اوليه باز مي گرداند. اما براي اينكه مشتري متقاعد شود كه عمل نماشويي ساختمان اش را انجام دهد بايد يك سري اطلاعات درست به او داد و نظرش را براي اين كار جلب كرد. تيم مشاوران كارويس در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگويي به شما هموطنان عزيز است و با راهنمايي كامل و جامع به شما كمك مي كند تا بهترين تصميم را بابت نماشويي ساختمان خود بگيريد.

 

چه روش هايي باعث جذب بيشتر مشتري در كار نماشويي ساختمان مي شود

بايد گفت كه متد ها براي جذب مشتري در كار نماشويي ساختمان كمي با بقيه موارد خدمات ساختماني متفاوت است كه اين نيز به دليل نداشتن هيچ گونه اطلاعات درست راجع به نماشويي ساختمان است. از روش هاي مؤثر براي جذب مشتري مي توان به: ۱) ساختن تيزر هاي تبليغاتي كه اطلاعات جامع براي نماشويي ساختمان را به مشتري بدهد ۲) استفاده از شبكه هاي مجازي، خبرنامه ها و روزنامه ها براي نماشويي ساختمان ۳) سريع و حرفه اي عمل كردن تيم نماشويي ساختمان براي رضايت بيشتر مشتري. همواره اين نكته را بايد دانست كه اگر يك كارفرما از تيم راضي باشد و نتيجه مد نظرش را ببيند، همسايه ها،آشنايان و دوستان خود را تشويق مي كند كه كار نماشويي ساختمان خود را انجام دهند و اين گونه نيز اطلاع رساني درست ايجاد مي شود و با شسشوي بيشتر نماهاي سطح شهر، مي توان حال بهتري را به اهالي شهر بخشيد كه اين يكي از اهداف مهم شركت كارويس است و با تلاش براي زيبايي در سطح شهر با تبليغات درست و ارائه خدمات مناسب به مشتريان خود تصميم دارد كه اين هدف خود با بهترين كيفيت عملي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان ،روش هاي جذب مشتري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۴:۲۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در امر نماشويي ساختمان تيم هاي زيادي هستند كه فعاليت دارند اما ويژگي تيم هاي حرفه اي  نماشويي ساختمان چيست؟ قبل از هر كاري بايد اول از داشتن مدرك هاي تخصصي كارشناسان نماشويي ساختمان اطمينان حاصل كرد كه اين مدارك با نام IRATA شناخته مي شوند كه شامل سه سطح (level) مي شود كه براي هر كدامشان بايد دوره هاي خاص مربوطه را گذراند و بعد در آزمون بين المللي آن شركت كرد و پس از قبولي فرد داراي كفايت كامل براي كار در ارتفاع در امر نماشويي ساختمان مي شود. بايد توجه داشت در اكثر تيم هايي كه داراي اين مدرك تخصصي هستند روي لباسشان برچست IRATA زده مي شود تا كارفرما بداند صلاحيت كامل براي هر نوع نماشويي ساختمان را دارد و از كار آن ها اطمينان حاصل كند. تمام مدارك IRATA بعد از سه سال منقضي مي شوند و بايد تأييديه مجدد گرفته شود كه براي اين كار حتما دوره هاي كوتاهي را فرد مي گذراند و بعد از تأييد شدن دوباره مدركش تمديد مي شود و مي تواند كار نماشويي ساختمان را ادامه دهد. از ديگر موارد كه تيم هاي نماشويي ساختمان را به تيم هاي حرفه اي تبديل مي كند استفاده از دستگاه هاي ايمن براي امر شستشوي نما است كه بايد حتما قبل از شروع كردن كار از سالم بودن آن ها اطمينان حاصل كرد زيرا اين دستگاه هاي نماشويي ساختمان بايد هر ماه يك بار سرويس و چك شوند تا خطري براي كارگران و كارشناسان ايجاد نشود. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي و قوي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

استفاده از كلاه ايمني از واجبات امر نماشويي ساختمان

بايد گفت براي تمام كساني كه در محل نماشويي ساختمان در رفت و آمدند مثل ناظر و سرپرست و حتي عكاس گروه از واجبات است كه از كلاه ايمني استفاده كنند و اين مورد به اين دليل است كه اگر در هنگام شستشوي نما وسيله اي از دست كارگران و كارشناسان كه بر روي طناب كار مي كنند، افتاد آسيبي به افراد وارد نكند.  از از ديگر قوانين تيم هاي حرفه اي نماشويي ساختمان اين مورد است كه حد الامكان كسي در محل ساختمان رفت و آمد نكند تا عمل شستشو به درستي انجام شود. بايد گفت در امر نماشويي ساختمان هر چقدر اين موارد ايمني رعايت شوند كارفرما اطمينان خاطر بيشتري پيدا مي كند  و همين رضايت كارفرما از اهداف شركت هاي حرفه اي و قوي نماشويي ساختمان است كه در تلاشند به آن برسند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ويژگي تيم هاي حرفه اي نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۳:۴۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

چه حشراتي براي نماي ساختمان مضر هستند و كار نماشويي ساختمان را دچار مشكل مي كنند؟ براي اينكه نماشويي ساختمان به درستي انجام شود بايد راجع به تمام اين حشرات موذي كه وارد منافذ موجود بر سطح نماي ساختمان ميشوند و با توليدمثل زياد باعث ازبين رفتن نماي ساختمان مي شوند اطلاع داشت، اما با نماشويي ساختمان آيا همه اين حشرات از بين مي روند؟ اين يكي از دغدغه هاي مهم كارفرماياني است كه مي خواهند كار نماشويي ساختمان خود را انجام دهند، كه در اين مورد بايد گفت مواد شوينده اي هست كه باعث از بين رفتن اين موجودات شده  و نماي ساختمان شما را به حالت اوليه باز ميگرداند.  براي اينكه نماشويي ساختمان براي نماهايي كه دچار حمله ي حشرات مضر مي شوند را به درستي انجام داد بايد اول نوع حشره را شناسايي كرد و اينكه از چه جنسي است  و راه هاي مقابله با آن چيست. حشرات در ساختمان هايي با نماي چوبي بيشتر ديده مي شوند بالاخص كه ساختمان در مكان مرطوبي باشد در اين زمان است كه حشرات با توليدمثل زياد ساختمان و اهالي آن را دچار مشكل مي كنند، اين حشرات براي انسان بسيار مضر هستند و بهتر است حتي با ديدن كمترين نشانه از اين حشرات در نماي ساختمان هر چه سريعتر با تيم نماشويي ساختمان  تماس حاصل فرماييد تا در اسرع وقت براي از بين بردن اين حشرات موذي به كمك شما بيايند. شركت كارويس با در نظر گرفتن اينكه چه مواد شوينده و سمي مي تواند براي از بين بردن حشرات مناسب باشد براي شما بهترين راه كار را انتخاب و  اين اطمينان خاطر را مي دهد كه تمام حشرات مضر ساختمان را ازبين ببرد. اين مجموعه با به كار بردن بهترين متد ها براي نماشويي ساختمان باعث محافظت ساختمان شما از هر گونه آسيب احتمالي ناشي از وجود حشرات مي شود.

 

حشراتي كه به نماي ساختمان آسيب مي زند از چه نوعي هستند و براي آن از چه روش نماشويي ساختمان ميتوان استفاده كرد

از اين نوع حشرات مي توان به موريانه كه به نماي چوبي بيشتر آسيب مي زند و باعث خوردگي كامل نماي چوبي مي شود اشاره كرد كه در اين مورد بايد اول مرحله سم پاشي آغاز شود و بعد از اطمينان حاصل كردن از زدودن كامل حشرات بايد وارد مرحله نماشويي ساختمان شد، از ديگر حشرات مضر مي توان به كرم هاي ديواري اشاره كرد كه نماهاي آجري و يك سري از نماهاي ديگر با اين مشكل رو به رو مي شوند و اين حشرات باعث خوردگي و از بين رفتن كل نما مي شوند كه براي از بين بردن اين نوع موجودات از مواد شوينده و سموم ضد حشره  قوي بايد استفاده كرد تا به طور كامل اين حشرات از نما جدا شوند. بايد گفت نماشويي ساختمان هايي كه دچار اين مشكل مي شوند زمان زيادتري را مي طلبد تا اين آلودگي ها و حشرات به طور كامل از بين روند. لازم به ذكر است كه بايستي عمل نماشويي ساختمان با دقت بسيار زيادي براي اين نوع نماها اجرا شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان ،نابودي حشرات مضر نما


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۳:۰۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد برايتان سؤال شود كه كار نماشويي ساختمان در چه مقطعي آغاز به كار كرد و چه دلايلي باعث ايجاد اين كار شده است؟ بايد پذيرفت كه انسان ها از كثيفي و آلودگي بيزارند زيرا تأثيرات منفي فراواني بر روح و روان آدمي دارد كه بسيار مضر است. اما اينكه چه شد كه بعد از شستشو و نظافت داخلي به نماشويي ساختمان خود فكر كردند بايد گفت شروع دوره انقلاب صنعتي و گسترش دستگاه هاي نوين و پيشرفته باعث به وجود آمدن راه هاي ساده براي كار نماشويي ساختمان شد. اين دستگاه هاي نوين طي ساليان دراز دچار تحولات فراواني شدند كه كار شستشوي نما را راحت تر كرد  و حتي خطرات اين كار را نيزكمتر كرد گرچه اين كار با به وجود آمدن برج ها و آپارتمان ها همچنان خطرات زيادي دارد و بايد از افراد متخصص نماشويي ساختمان كه دوره هاي حرفه اي اين كار را گذرانده  استفاده كرد تا از اتفاقات احتمالي جلوگيري شود. بايد گفت در سال هاي خيلي دور براي نماشويي ساختمان از روش هاي سنتي مثل داربست استفاده مي شد و كار بسيار زمان بري بود كه با خطرات زيادي روبه رو بود و مدت زمان آن نيز بسيار طولاني مي شد كه اين نيز از عواملي بود كه تعداد افراد كمتري راضي به نماشويي ساختمان خود ميشدند و فكر ميكردند كه باران ها و بقيه عوامل جوي باعث شستشوي نما ساختمنشان مي شود كه اين جزو باور هاي غلطي بود كه به مرور زمان به آن پي برده شد و از بين رفت، زيرا عوامل جوي نه تنها باعث كثيفي و جرم مي شوند بلكه به مرور زمان باعث خوردگي نما نيز مي شود.

 

روش دسترسي با طناب يا همان راپل در نماشويي ساختمان چه سالي به وجود آمد

روش دسترسي با طناب كه امروزه بسيار پر كاربرد است در امر نماشويي ساختمان در كمتر از ۳۰ سال اخير است كه مورد استفاده قرار مي گيرد،  بايد گفت روش دسترسي با طناب يا همان راپل بيشتر براي كوه نوردان مورد استفاده قرار مي گرفت و بعد به بخش نماشويي ساختمان اضافه شد. روش دسترسي با طناب جزو يكي از مشاغل سخت و پر خطر است كه بنابر همين سختي ميزان حقوق افرادي كه اين كار را ميكنند زياد است و نكته ديگر اينكه بايد حتما اين افراد داراي مدرك بين المللي نماشويي ساختمان با راپل باشند و به صورت تخصصي دوره هاي حرفه اي اين كار را گذرانده باشند و شركت مربوطه كه از اين افراد استفاده مي كند بايد حتما بيمه مشخصي براي اين افراد قرار دهد تا خداي ناكرده اگر سانحه اي اتفاق افتاد هزينه هاي آن ها را بيمه متقبل شود و از نظر مالي براي اين افراد مشكلي پيش نيايد. شركت كارويس با افراد متخصصي كه داراي مدرك معتبر بين المللي ايراتا (IRATA) هستند كار مي كند و براي آن ها بيمه مشخصي را قرار داده  كه افراد با خيال راحت كار نماشويي ساختمان را انجام بدهند و تمام تمركز خود را براي جلب رضايت كارفرما به كار گيرند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

تاريخچه نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۲:۳۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد  نماشويي ساختمان از جمله كار هايي است كه با خطر سروكار دارد زيرا در اكثر شهر ها، ساختمان هاي آپارتماني و برج هاي مرتفع زياد شده است كه همين امر، كار نماشويي ساختمان را با خطراتي رو به رو كرده است. به همين منظور در امر نماشويي ساختمان كارگران بايد داراي تخصص، تجهيزات و ايمني كاملي باشند تا از اتفاقات تلخ جلوگيري شود. ايمني در كار از واجباتي است كه هر شركت بنابر قوانين بايد آن را رعايت كند اما اين موارد شامل چه بندهايي مي شود؟ با توجه به اينكه در نماشويي ساختمان از تجهيزات و دستگاه هاي مختلفي استفاده مي شود، اولين مورد اين است كه از ايمني اين دستگاه ها اطمينان حاصل شود. اين فرآيند قبل از شروع كار انجام مي گيرد تا در حين اجراي نماشويي ساختمان خطري كارگران و كارشناسان را تهديد نكند. مثلا  براي كساني كه با راپل يا همان تكنيك دسترسي با طناب كار مي كنند بايد از پوسيده نبودن طناب ها اطمينان حاصل كرد. از ديگر دستگاه هاي كاربردي نماشويي ساختمان كه نقش نگه دارنده دارند و بيشتر در برج ها به كار مي روند كلايمر هست كه بايد حتما قبل از شروع نماشويي ساختمان سرويس شود و يك متخصص استفاده از كلايمر بر سر پروژه باشد تا خطري كارگران و كارشناسان را تهديد نكند.

 

در كار نماشويي ساختمان به چه شركت هايي مي توان اطمينان كرد

در همه شركت ها تمامي موارد ايمني بايستي رعايت شود ولي گاهي اين سهل انگاري به وجود مي آيد كه قبل از شروع كار نماشويي ساختمان از موارد كاربردي اطمينان حاصل نمي شود و همين امر خطرات جبران ناپذيري را براي آن شركت به بار مي آورد. از مواردي كه بايد هر شركت رعايت كند استفاده از افراد متخصص در اين كار است كه دوره هاي حرفه اي كار با دستگاه هاي پيشرفته نماشويي ساختمان را ديده اند و همه نكات استفاده از آن را مي دانند زيرا استفاده از افرادي كه تخصص اين كار را ندارند شايد ارزان تر در بيايد اما خطرات بسيار زيان باري را در پي دارد. گاها براي اينكه كارفرما هزينه هاي خود را كم كند از بعضي شركت هايي كه كار حرفه اي نميكنند استفاده مي كند كه اين امري است بسيار خطرناك، ما به شما توصيه مي كنيم قبل از شروع كار نماشويي ساختمان از تجربيات و عملكرد آن شركت خدماتي اطمينان حاصل فرماييد تا خدايي ناكرده مشكلي برايتان به وجود نيايد.

 

دستگاه ها و ماشين هاي بالا بر در نماشويي ساختمان

دستگاه ها و ماشين هاي بالابر نماشويي ساختمان از جمله دستگاه هايي هستند كه گاها به صورت جداگانه شركت آن ها را از جاي ديگر كرايه مي كند و در مواردي نيز هست كه توسط شركت خريداري مي شوند.  اما در مواردي كه اين دستگاه ها كرايه و مورد استفاده قرار مي گيرند بايد حتما از كيفيت و ايمني آن ها اطمينان حاصل شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ايمني در كار نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۱:۴۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

دغدغه افراد ساكن در يك ساختمان تميزي هميشگي نماي ساختمانشان است، اما اين امر تنها بعد از نماشويي ساختمان اتفاق مي افتد و بايد در هر فصل از سال هم انجام گيرد. اما اگر نماشويي ساختمان را براي مدت طولاني انجام ندهيد چه اتفاقي مي افتد؟ براي اينكه ساختمانتان هوازده و بعد تيره نشود بايد در سال حداقل يك بار نماشويي ساختمان را انجام دهيد اما اگر اين اتفاق نيفتد به مرور زمان ساختمان شما دچار پوسيدگي هاي شديد و بعد خوردگي و آسيب هاي غير قابل جبران براي شما مي شود كه در آن صورت بايد كل نما را تعويض و هزينه هاي گزافي را متحمل شويد. طبق آمار هايي كه ما مشاهده كرده ايم اكثر ما ايراني ها بيشتر به داخل ساختمان خود اهميت مي دهيم تا نماي بيرون اما منشأ اين اتفاق از آنجايي است كه حريم شخصي ما بيشتر از حريم عمومي برايمان اهميت دارد كه البته در همه افراد اين گونه نيست. مثلا در اكثر مواردي كه متخصصين ما براي نماشويي ساختمان مي روند مخصوصا در ساختمان هاي چند طبقه اين مشكل پيش مي آيد يك تا چند نفر از اهالي آن ساختمان راضي به اجراي نماشويي ساختمان نيستند و براي پرداخت هزينه ممانعت مي كنند، اين باور هاي غلط در اكثر افراد وجود دارد كه شايد نماي آن ها بعد از نماشويي ساختمان دچار فرسودگي شود و يا رنگ آن از بين برود در حالي كه نماشويي ساختمان درست برعكس اين باور هاي غلط است و بيشتر باعث حفاظت از نماي شما مي شود. براي اينكه  بيشتر راجع به نماشويي ساختمان بدانيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را به صورت كاملا رايگان بپرسيد تا كاملا با نماشويي و نحوه اجراي آن آشنا شويد در ضمن كارشناسان ما در كارويس درست ترين روش را براي بهتر كردن نماي ساختمان شما معرفي خواهند كرد.

 

راه هاي كاربردي براي زيباتر كردن محيط با نماشويي ساختمان

در نظر كارشناسان ما وسواس خاصي راجع به زيبايي وجود دارد به همين دليل است تا ساختمان شما را به همان زيبايي اوليه نرسانند و كار نماشويي ساختمان را به نحو احسنت انجام ندهند آن ساختمان را ترك نمي كنند. اما زيبايي چه تاثيراتي بر ساختار ذهني و احساسي افراد ساكن در آن ساختمان دارد؟ بايد گفت يكي از اصول آرامش رواني، پاكيزگي در محيط اطراف است كه زيبايي را به وجود مي آورد. با نماشويي ساختمان، شما مي توانيد به يكي از مواردي كه آرامش را به ذهنتان هديه مي دهد برسيد، در اين روزهايي كه خستگي و كلافگي در افراد موج مي زند رسيدن به آرامش ذهني يكي از مهم ترين مواردي است كه بايد به افراد هديه داد كه با نماشويي ساختمان و پاكيزگي محيط اطراف مي توان به راحتي به آن رسيد. شركت كارويس با ارائه دادن بهترين راه كار ها براي  نماشويي ساختمان به شما اين قول را مي دهد كه زيبايي بي نظيري را به ساختمانتان هديه كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان چه كمكي به نما مي كند


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۱:۰۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

آلودگي ها انواع مختلفي دارند اما چه آلودگي هايي باعث آسيب به نماي ساختمان مي شوند و كار نماشويي ساختمان را دچار مشكل مي كنند؟ بايد گفت نماشويي ساختمان عملي است كه  براي پاك كردن جرم و آلودگي كه سطح ساختمان را فرا گرفته، صورت مي گيرد. بدين منظور از مواد شوينده خاص و دستگاه هاي پيشرفته اي استفاده مي شود، اما اين آلودگي ها از كجا و از چه چيزهايي نشأت مي گيرند؟ نوع آلودگي بسته به اين كه آن ساختمان در چه شهري قرار دارد و آن شهر چه ميزان جمعيتي دارد و چه نوع فعاليت هاي كارخانه اي و شيميايي در آن وجود دارد متفاوت خواهد بود. نماشويي ساختمان يكي از لزوماتي است كه به بهتر شدن فضاي شهري و منطقه اي كمك مي كند كه تأثير مستقيم بر روان همه اهالي آن ساختمان و كل آن منطقه دارد. در شهر هاي بزرگ مثل پايتختها نوع آلودگي زيادتر است اما در شهر هاي كوچكي كه كارخانه هاي زيادتري دارند نوع آلودگي ها بيشتر است مثلا در شهري مثل اهواز كه در سال چندين بار گرد و غبار و بر روي نماي ساختمان ها مي نشيند نماشويي ساختمان بايد به تعداد دفعات زيادي نسب به شهر بزرگي مثل تهران انجام گيرد. ساختمان هايي كه نزديك اتوبان ها قرار دارند خيلي زود دچار آلودگي مي شوند و جرم و سياهي زودتر از ديگر ساختمان ها برايشان ايجاد مي شود كه اين نياز به نماشويي ساختمان را براي آن ها بيشتر مي كند. شركت كارويس با در نظر گرفتن ميزان آلودگي بر سطح ساختمان هايي كه در معرض آلودگي هاي زيادتري هستند با قرار دادن تعرفه ها و تخفيف هايي به اين  نوع ساختمان ها به هر چه زيبا تر شدن سطح شهر كمك مي كند.

 

در امر نماشويي ساختمان چه نوع آلودگي هايي مخرب هستند

كپك ها ي ساختماني از نوع آلودگي هايي هستند كه در فضاهاي مرطوب رشد مي كنند و باعث ايجاد بيماري هايي نيز مي شوند توصيه ما به شما اين است كه اگر بر ديوار ساختمانتان كپكي وجود دارد زودتر كار نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد زيرا كپك  ها  تأثيرات مخرب بر نماي شما دارند و نيز ممكن است باعث ايجاد بيماري براي اهالي آن ساختمان بشوند. از ديگر آلودگي ها مي توان به باران هاي اسيدي اشاره كرد كه بيشتر در شهر هايي كه كارخانه جات پتروشيمي، صنعتي و غيره دارند اتفاق مي افتد و اگر نماشويي ساختمان به موقع انجام نشود باعث از بين رفتن كل نما به مرور زمان مي شود. نوع ديگر از آلودگي ها، آلودگي هاي طبيعي هستند مثل آتشفشان ها كه در يك سري شهر هاي خاص وجود دارند و باعث ايجاد نوع ويژه اي از جرم ها مي شود و نماشويي ساختمان را دچار مشكلاتي مي كند كه تنها توسط مواد شوينده قوي در نماشويي ساختمان اين نوع آلودگي ها دفع مي شوند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

انواع آلودگي هاي نما در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۰:۳۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه نماشويي ساختمان شما به صورت كاملا درست و دقيق انجام شود بايد يك سري موارد كه جزو ملزومات همه كار هاي ساختماني است وجود داشته باشد. دركار نماشويي ساختمان براي شستشوي نما به روش واترسندبلاست يا واترجت بايد برق سه فاز و آب با فشار مناسب وجود داشته باشد تا عمل نماشويي ساختمان به نحو احسنت اجرا شود. از ديگر عوامل حائز اهميت در امر نماشويي ساختمان مي توان به صبوري افراد ساكن در  محل ساختمان اشاره كرد زيرا در حين نماشويي ممكن است، سر و صداهايي كه ناشي از پاشش آب فشار قوي به سمت نماي ساختمان است، افراد را اذيت كند و يا دستگاه هايي كه براي نماشويي ساختمان به كار گرفته مي شوند ممكن است براي لحظاتي مانع عبور و مرور ساكنين شود كه ما به شما توصيه مي كنيم رفت و آمد خود را در مدتي كه افراد در حال شستشوي نما هستند كم كنيد تا هم تيم اجرائي نماشويي ساختمان به مشكل بر نخورند و هم شما كمتر اذيت شويد. براي اينكه از تمام ملزومات نماشويي ساختمان مطلع شويد بهتر است با يك تماس به تيم مشاوران كارويس متصل شويد و تمام سؤالات خود را مطرح كرده و به صورت رايگان از تمام راهنمايي هاي آن ها بهره مند شويد.

 

مشكلات وجود نداشتن برق سه فاز در نماشويي ساختمان

اگر در محل نماشويي ساختمان برق سه فاز وجود نداشت چه بايد كرد؟ براي اين كار بايد از دستگاه هاي واترجت بنزيني و يا واتر جت ژنراتوري استفاده كرد كه نياز به برق ندارند و عمل نماشويي ساختمان را به خوبي انجام مي دهند. اين دستگاه ها ۲۵۰bar  فشار دارند و آب را به سطح ساختمان پاشش مي كند و تمام لكه هاي چربي و جرم را از بين مي برد و هيچ گونه اثري از آلودگي را بر سطح نماي ساختمان شما بجا نميگذارد. شايد برايتان سؤال شود كه آيا هزينه ها با همچين دستگاهي دستخوش تغيير مي شود يا نه؟ بايد گفت شايد كمي بر هزينه هايتان بيفزايد اما اين امري بديهي است زيرا ديگر از برق ساختمان شما استفاده نمي شود .

 

سرويس اياب و ذهاب كارگران و كارشناسان در كار نماشويي ساختمان به عهده چه كسي است؟

يكي از مواردي كه بر سر آن بين كارفرما و شركت هاي ارائه دهنده سرويس هاي خدماتي بحث به وجود مي آيد، قرار دادن هزينه براي سرويس اياب و ذهاب، خورد و خوراك است، بايد گفت در اكثر موارد اين امر بر عهده كارفرماست اما اگر كارفرما اين امر را قبول نكرد هزينه ها بر عهده شركت مربوطه خواهد بود. اما بهتر است كه بر سر اين مسائل بحثي به وجود نيايد تا اوقات هيچ كدام از طرفين تلخ نشود. براي اينكه تيم نماشويي ساختمان كار خود را به بهترين نحو انجام دهد بهتر است با رفتار مناسب اين امر را براي آن ها سهل كنيد تا تيم مربوطه با آسايش خاطر كار نماشويي ساختمان شما را به اتمام برساند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ملزومات كار نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۰:۰۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه نماشويي ساختمان كمتر هزينه بردارد چه بايد كرد؟ نماشويي ساختمان از مواردي است كه كه بايد در هر سال حداقل يك بار انجام شود اما اگر بخواهيم براي مدت بيشتري عمل نماشويي ساختمان خود را به تعويق بيندازيم و در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيم بايد بعد از شستشوي نما از مواد نگه دارنده كه مقاومت نما را نسبت به جرم و آلودگي بالا مي برند استفاده كرد. اما اين نوع مواد نگه دانده چه موادي هستن؟ موادي مثل نانو كه جزو مواد نوين نگه دارنده بسيار قوي محسوب مي شود كه تا مدت حدودا ۳ سال كار نماشويي ساختمان شمارا به تعويق مي اندازد و باعث مقاومت بيشتر ساختمان شما نسبت به جرم و آلودگي مي شود، مواد نانو شايد هزينه بر باشد اما بسيار به صرفه خواهد بود. از ديگر مواد نگه دارنده كه بعد از نماشويي ساختمان باعث محافظت طولاني مدت از نما مي شود رزين است كه بيشتر براي نماهاي سنگي استفاده مي شود و باعث مي شود سياهي و جرم تا مدت زمان زيادي به سطح نما نفوذ نكند و نماشويي ساختمان به مدت ۲ الي ۳ سال به تعويق بيوفتد. براي اينكه بتوانيد كار نماشويي خود را به بهترين نحو انجام دهيد بهتر است قبل از شروع كار با تيم مشاوران نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را بپرسيد و با خيال راحت نماشويي ساختمان خود را انجام دهيد.

 

چه روش هايي هزينه هاي شمارا در كار نماشويي ساختمان افزايش مي دهند

به كار بردن روش هاي سنتي در نماشويي ساختمان مثل استفاده از داربست هزينه ها را بيشتر مي كند و حتي مدت زمان نماشويي ساختمان را نيز زيادتر مي كند، اين در حالي است كه روش هاي نوين در نماشويي ساختمان مثل استفاده از راپل و ماشين هاي بالابر، مدت زمان شستشو را كاهش مي دهد و در هزينه ها نيز صرفه جويي مي كند. حتي به كار بردن دستگاه هاي پيشرفته همچون واتر جت و واتر سند بلاست و مواد شوينده كاربردي در نماشويي ساختمان، بر روي هزينه ها بسيار موثر است و مي تواند به كاهش يا افزايش قيمت نماشويي تأثير زيادي داشته باشد، براي اين كه از هزينه هاي كلي شستشوي نما مطلع شويد مي توانيد وارد سايت كارويس شويد و از تمام قيمت ها و تخفيف ها اطلاع پيدا كنيد.

 

استفاده از تعرفه ها و تخفيف ها ي شركت كارويس

تعرفه ها و تخفيف ها در هر شركت متفاوت است كه بسيار متاثر از اهداف و ماموريت هاي آن شركت مي باشد. مثلا در شركت كارويس نوع هدف بدين صورت است كه ساختمان هاي شهر با نماشويي ساختمان بتوانند جان تازه اي بگيرند و شهر فضاي بهتري را پيدا كند. البته اولويت شركت كارويس با ساختمان هايي است كه كار فرهنگي، هنري و اجتماعي مي كنند و براي اين هدف با قرار دادن تعرفه ها و تخفيف هاي مخصوص به شهروندان عزيز باعث كاهش هزينه هاي شما شده است.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

راه هاي كمتر هزينه برداشتن نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۹:۲۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 32
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4363
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ