كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

نماشويي ساختمان چه مدت به طول مي انجامد؟ شايد اين سؤال خيلي از كساني باشد كه مي خواهند لباس كهنه ساختمان خود را از تنش در بياورند و لباس تميز و نو به تنش كنند، نماشويي ساختمان امري است كه بايد در هر فصل از سال يا هر ۴ الي ۵ ماه يكبار انجام شود اما اگر عمل شستشوي نما به موقع انجام نشود ميزان جرم، آلودگي، سياهي به نماي ساختمان نفوذ مي كند و عمل نماشويي ساختمان را سخت تر مي كند اما اين چه تأثيري بر نماشويي ساختمان دارد؟ اگر ساختماني مثلا نماشويي ساختمان خود را بعد از چندين سال بخواهد انجام دهد به دليل اينكه عمل برداشت اين آلودگي ها كاري پر زحمت است ومدت زمان زيادتري را براي نماشويي ساختمان مي طلبد به همين نسبت هزينه هاي آن ساختمان نيز بيشتر مي شود. در ساختمان هايي كه احتياج به تعميرات بعد از نماشويي ساختمان وجود دارد نيز مدت زمان انجام عمليات شستشوي نما بيشتر مي باشد و به همين نسبت هزينه ها متغير خواهد بود، اما  براي اينكه بدانيد ساختمانتان به تعميرات احتياج دارد يا نه بايد قدمت ساختمانتان را بدانيد و اينكه تغييرات جوي مثل باد و باران و..  بر ساختمان شما چه تأثيراتي گذاشته كه شايد بخشي از آن در حين اجراي نماشويي ساختمان مشخص شود. براي اطلاع از هزينه و نحوه نماشويي ساختمانتان بهتر است با تيم مشاوران نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سو‌الات خود را مطرح كنيد.

آيا مدت زمان نماشويي ساختمان براي هر جنسي از نما متفاوت است ؟

قبل از اجراي كار نماشويي ساختمان با در نظر گرفتن جنس نما  و اينكه اين نما چند سال است كه عمر كرده است مي توان حدودا مدت زمان براي نماشويي ساختمان را به كار فرما گفت هر چند تا كارشناسان و تيم متخصص حضوري ساختمان را مشاهده نكنند و ميزان آلودگي هاي سطح آن نما و اينكه آيا احتياج به تعميرات و رنگ آميزي دارد يا نه و موارد ديگر را مورد بررسي قرار ندهند مدت زمان دقيق مشخص نخواهد شد. براي نماهاي آجري، سنگي، سراميكي كه با روش واترجت، واتر سند بلاست انجام مي شود مدت زمان نماشويي ساختمان كاهش پيدا مي كند. براي نماها ي كامپوزيتي و شيشه اي كه به روش دستي انجام ميگيرد مدت زمان بيشتري را مي خواهد و اين كار بسته به سرعت عمل كارگران متخصص اين كار متغير خواهد بود. تيم نماشويي ساختمان كارويس با در نظر گرفتن تمام موارد نماشويي ساختمان آماده ارائه خدمات خود به بهترين نحو است و در كوتاه ترين زمان ممكن نماشويي ساختمان شمارا اجرا خواهد كرد.

 
حداكثر و حداقل مدت زمان نماشويي ساختمان
نماشويي ساختمان براي هر ۱۰۰ متر مي تواند يك روز زمان ببرد كه اين نيز بسته به نوع نما و روش هاي اجرايي شستشوي نما متغير خواهد بود اما براي برج ها و ساختمان هايي با متراژ بالا طبيعتا مدت زمان بيشتري را براي نماشويي ساختمان در پي خواهد داشت كه به صورت تقريبي حدود يك هفته تا يك ماه خواهد بود.
 
شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۸:۴۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار نماشويي ساختمان مانند ديگر حوزه هاي كسب و كار، ارائه خدمات درست به مشتري يكي از موارد ضروري است كه براي اين كار استفاده از  متد هاي پيشرفته مثل خدمات آنلاين براي كار نماشويي ساختمان مي تواند راه كار مناسبي  باشد و رضايت مشتري را بيشتر جلب كند. براي سهولت در اجرا و ارائه خدمات آنلاين نماشويي ساختمان توصيه ما اين است كه وارد سايت هاي معتبر خدمات نماشويي ساختمان شويد و سفارشات خود را وارد كنيد و منتظر بمانيد تا عمليات شما با موفقيت انجام شود و در كمتر از ۵ دقيقه مي توانيد سفارش خود را ثبت و منتظر بمانيد تا تيم متخصص نماشويي ساختمان راهي منزل شما شوند. نقش پيشرفت تكنولوژي كم كم دارد در همه موارد زندگي ظهور پيدا مي كند و شما در كمترين زمان ممكن مي توانيد تمام نياز هاي خود را برطرف و به كار هاي ضروري تري در زندگي خود برسيد. براي خدمات آنلاين نماشويي ساختمان مثل بقيه خدمات آنلاين شايد كمي ترس داشته باشيد كه مبادا كار نماشويي ساختمان شما به تعويق بيفتد و يا دچار مشكل بشود اما شركت كارويس با استفاده از پرسنل متعهد و ماهر خود در زمينه خدمات آنلاين و به كار بردن بهترين روش ها، كار نماشويي ساختمان شما را در زماني كوتاه و به  بهترين نحو ممكن انجام مي دهد.

 

چگونه از خدمات آنلاين نماشويي ساختمان كارويس استفاده كنيم ؟

شركت كارويس با كمتر از نيم قرن تجربه و استفاده از بهترين متد ها براي جلب رضايت مشتري در انواع خدمات ساختماني از جمله نماشويي ساختمان اين نويد را به شما مي دهد با استفاده از نيرو هاي جوان و خوش فكر خود در زمينه هاي ساختماني و به كار بردن تكنولوژي روز براي ارائه خدماتي مثل نماشويي ساختمان سايتي را راه اندازي كرده كه ارائه دهنده خدمات آنلاين و پر سرعتي است كه آماده خدمت به شما مردم خوش قلب تهران است. براي اينكه از تمام خدمات آنلاين كارويس استفاده كنيد مي توانيد در سايت اصلي ما عضو و سفارشات خود را به ثبت برسانيد. اگر با خدمات آنلاين اشنايي نداريد با شماره تلفن هاي شركت تماس حاصل فرمائيد تا از مشاوران ما راهنمايي بگيريد.

 

مشكلات در امر خدمات آنلاين نماشويي ساختمان

قبل از ثبت سفارش و پرداخت هزينه از خدمات آن شركت اطمينان حاصل كنيد تا  دچار مشكل نشويد. به تعويق افتادن امور اجرايي تمامي خدمات آنلاين و همينطور در كار نماشويي ساختمان ممكن است اتفاق بيفتد و اين در اكثر شركت هاي بزرگ هم ممكن است پيش بيايد اما همه ي شركت هاي پر اعتبار شما را از تمام مراحل اجرايي آگاه مي كنند و اگر كار به تعويق بيفتد به شما اطلاع رساني درست مي كنند و علت هاي اين اتفاق را براي شما مي گويند اما اگر اين اتفاق نيفتاد بهتر است با پليس فتا تماس حاصل فرماييد تا آن ها اين مشكل را برطرف كنند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

خدمات آنلاين نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۳:۲۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

قبل از شروع كار نماشويي ساختمان هميشه نگراني هاي از بابت خرابي و از بين رفتن  سطح و رنگ نما در بين كارفرما ها وجود دارد اما علت اين نگراني چيست و چرا هميشه عمل نماشويي ساختمان از بابت همين باور هاي غلط به تعويق مي افتد، عمل نماشويي ساختمان نه تنها باعث زيبايي نماي شما مي شود بلكه استحكام و مقاومت نماي شمارا نيز بالا مي برد زيرا نماشويي ساختمان باعث از بين رفتن آلودگي ها و كپك و جرم در نماي ساختمان شما مي شود و بدين سبب نماي ساختمان شما، زيبايي بي نظيري پيدا خواهد كرد كه در اين صورت مسلما بر قيمت آن تأثير محسوسي خواهد گذاشت. براي اينكه بدانيد عمل نماشويي ساختمان به چه صورت انجام مي گيرد بايد اول بدانيد سطح نماي ساختمانتان از چه جنسي است زيرا بسته به جنس سطح نماي شما عمل نماشويي ساختمان بسيار متفاوت خواهد بود مثلا اگر سطح ساختمانتان از جنس سنگ است معمولا با روش هاي خشن مثل واتر جت و واتر سند بلاست، نماشويي ساختمان انجام  مي گيرد و اگر در حين عمل نماشويي ساختمان قسمتي از سنگ نما دچار شكستگي شد تيم نماشويي ساختمان موظف است تعميرات لازمه را انجام دهد. براي آنكه با تمام مراحل نماشويي ساختمان آشنا شويد و ديگر نگراني از بابت شستشوي نماي خود نداشته باشيد بهتر است با تيم مشاوران ما كه دوره هاي تخصصي اين كار را ديده اند تماس بگيريد و از آن ها راهنمايي بخواهيد تا بتوانيد با آسودگي خاطر كار نماشويي ساختمانتان را انجام دهيد.

 

نماشويي ساختمان براي سطح نما هاي فرسوده چگونه است

در امر نماشويي ساختمان با توجه به قدمت نما، نوع نماشويي ساختمان بسيار متفاوت خواهد بود مثلا اگر ساختمان عمر بيشتر از ۵۰ سال داشته باشد بايد با ظرافت زيادي كار نماشويي ساختمان اجرا شود تا به سطح نماي ساختمان آسيبي نرسد. اما اگر ساختمان جزو آثار باستاني باشد چه بايد كرد؟ براي اين كار بايد قبل از شروع كار با سازمان ميراث فرهنگي هماهنگي هاي لازم را داشت تا حتي الامكان به اين آثار ارزشمند آسيبي وارد نشود. تيم نماشويي ساختمان كارويس با در نظر گرفتن هدف خود يعني نماشويي و تعمير ساختمان هاي فرهنگي، هنري، اجتماعي تيمي متخصص و آموزش ديده اي را براي اين كار قرار داده تا به اين نوع ساختمان ها بتوان كمك بيشتري كرد و حال خوبي را به آنها هديه داد.

 

انواع آلودگي هايي كه باعث از بين رفتن نما مي شوند وعمل نماشويي ساختمان را دچار مشكل مي كنند

آلودگي ها مخصوصا در كلان شهر هايي مثل تهران بسيار بيشتر است، اين نتيجه تردد زياد خودروها و استفاده از ابزار آلات صنعتي و از بين رفتن بخش عمده اي از درختان و فضاي سبز است كه همين ها آلودگي هاي زيادي  به ساختمان ها مي رساند و باعث از بين رفتن زيبايي اوليه ساختمان مي شود و نياز به نماشويي ساختمان را ايجاب مي كند. از انواع آلودگي ها مي توان به باران هاي اسيدي اشاره كرد كه آثار زيان باري بر تمام موجودات زنده و بر نماي ساختمان ها دارد و اگر عمل نماشويي ساختمان به موقع انجام نشود مي تواند باعث خوردگي و از بين رفتن سطح نما بشود كه اگر اين اتفاق افتاد ديگر نماشويي ساختمان فايده اي نداشته و بايد كل نما را تعويض كرد و خسارات مالي بيشتري را متقبل شد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

آيا نماشويي ساختمان كاري پر خطر و پر ريسك است


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۲:۵۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد براي خيلي از كساني كه كار نماشويي ساختمان خود را انجام مي دهند سوال پيش بيايد كه تا چه مدت احتياج به نماشويي ساختمان ندارند ، بايد اين نكته را بدانيد كه اگر مي خواهيد يك ساختمان هميشه تميز داشته باشيد بايد كار نماشويي ساختمان را هر ۴ يا ۵ ماه يك بار انجام دهيد تا جرم و آلودگي به سطح ساختمان نفوذ نكند و عمل شستشوي نما به درستي انجام گيرد . اما براي اينكه بتوانيد نماي ساختمانتان را براي مدت طولاني تري تميز نگه داريد بايد بعد از نماشويي ساختمان از مواد نگه دارنده اي استفاده كنيد تا نماي شما براي مدت طولاني تري نسبت به جرم و آلودگي مقاوم بماند. اما اين مواد نگه دارنده چه هستند؟ براي نماهاي مثل سنگ و بتن و ساختمان هاي با نماي رنگ شده از RESIN استفاده مي شود، رزين يك ماده چسب مانند است كه كاربرد هاي فراواني در صنعت دارد و نمونه هاي مختلفي از آن نيز وجود دارد كه مورد مصرفي آن در كار نماشويي ساختمان رزين اپوكسي و يا رزين پلي اوتان است كه مخصوص نماهاي سنگي و بتني، آجري و رنگ شده است. با استفاده از رزين براي عايق بندي بايد اول كار نماشويي ساختمان به صورت كلي انجام گيرد و بعد توسط تيم متخصص عايق بندي با رزين آغاز شود. عايق بندي توسط رزين مي تواند نما ساختمان شمارا تا چند سال به صورت كامل محافظت كند و مانع از نفوذ سياهي و آلودگي به سطح نماي ساختمان شما شود.اما هزينه هاي عايق بندي به چه صورت است؟ بايد قبل از اينكه كار عايق بندي را شروع كنيد از قيمت هاي رزين اطلاع داشه باشيد، قيمت هاي اين ماده پر كاربرد در صنعت كمي بالاس و همينطور به تيم متخصصي احتياج است كه اين كار را به بهترين شكل ممكن انجام دهد پس بايد بدانيد كمي هزينه هاي شما نيز بالا مي رود اما مزاياي اين كار اين است كه تا مدت حداقل ۳ الي ۴ سال احتياج به نماشويي ساختمان نداريد.

 

عايق بندي و آب بندي بعد از نماشويي ساختمان چه تفاوت هايي دارند

همانطور كه مي دانيد نوع متريال استفاده شده در نماهاي ساختمان هاي مختلف با هم متفاوت است و براي براي هر كدام از نوع نماشويي ساختمان با روش هاي خاص و كاربردي براي آن متريال استفاده مي شود و همان طور كه در سطر بالا توضيح داديم اگر بخواهيد براي مدت طولاني تري ساختمانتان احتياج به نماشويي نداشته باشد بايد از عايق بندي با رزين استفاده شود اما اين نوع عايق بندي تنها در ساختمان هاي با نماي سنگ و بتن و آجر ونما هاي رنگ شده استفاده مي شود ولي براي نماهاي كاپوزيتي و شيشه اي چه بايد كرد؟ براي اين نوع نماها كار عايق بندي بعد از نماشويي ساختمان انجام نمي شود يعني عايق كردن اين نماها ممكن نيست اما براي اينكه آب لاي درز اين نوع نماها نفوذ نكند چسب سيليكون يا همان چسب آكواريوم استفاده مي كنند تا اين نوع نماها دير تر خراب شوند و يك نوع به اصطلاح محكم كاري ايست كه براي اين نوع نماها بعد از نماشويي ساختمان انجام مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

عايق بندي و آب بندي در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۲:۱۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه پاسخ سوال هاي كه ذهنتان را درگير كرده اند راجع به نماشويي ساختمان را دريابيد در اين مقاله با ما همرا شويد، در كار نماشويي ساختمان معمولا سوال ها اين گونه اند كه بعد از چه مدت زماني كار نماشويي ساختمان بايد انجام شود؟  مواد شوينده در كار نماشويي ساختمان چه چيزهاي هستند؟  ميزان هزينه ها بر چه اساسي است در نماشويي ساختمان؟  نوع نماي ساختمان چه تاٌثيري  بر روش شستشوي آن دارد؟  بايد گفت كه نماشويي ساختمان عملي است كه بايد هر ۴ الي ۵ ماه يك بار انجام شود، تغيير فصل يكي از عوامل متاٌثر در اين كار است، اين نكته را بايد بدانيد كه اگر از مواد نانو در كار نماشويي ساختمان شما استفاده شود مدت زمان بيشتري طول مي كشد كه جرم و آلودگي و سياهي به ساختمان شما بچسبد. براي اينكه بدانيد از چه مواد شوينده اي در كار نماشويي ساختمان استفاده مي شود بايد بدانيد كه در ساختمان هاي با نماي سنگ ، بتن و آجر از سيليس استفاده مي شود و براي نما هاي شيشه اي و كامپوزيتي از مواد شوينده ضعيف با دستمال و تي استفاده مي شود. هزينه كل نماشويي ساختمان بر حسب ميزان جرم و آلودگي و متراژ ساختمان اندازه گيري و برآورد مي شود. نوع نماي ساختمان  تاٌثير مستقيم بر نوع شستشو و حتي نوع دستگاه هاي مورد استفاده از آن دارد. شركت كارويس با مشاوران متخصص خود در حوزه نماشويي ساختمان همه روز ها حاضر به پاسخگويي شما هستند و با اعتماد به آن ها مي توانيد پاسخ تمام سوالاتتان را به صورت رايگان دريافت كنيد.

 

تخفيفات در نماشويي ساختمان به چه صورت است

در كار نماشويي ساختمان قيمت ها بر اساس ميزان جرم و آلودگي و متراژ ساختمان محاسبه مي شود. جرم آلودگي اگر زياد باشد بايد زمان بيشتري را نسبت به بقيه ساختمان ها بر روي آن گذاشت به علاوه اينكه انرژي بيشتري را از تيم نماشويي ساختمان مي گيرد و همه اين موارد وقتي اتفاق مي افتد كه كار نماشويي ساختمان به تعويق مي افتد. در نتيجه به شما توصيه مي كنيم كه كار نماشويي ساختمان خود را به موقع انجام دهيد تا با هزينه كمتر جان تازه اي به ساختمان و محيط اطرافتان هديه دهيد. اما تخفيف ها در هر شركت متفاوت است مثلا در شركت كارويس براي ساختمان هايي كه كار هاي فرهنگي ، هنري ، اجتماعي مي كنند تخفيفاتي ارائه مي شود و همچنين براي ساختمان هايي كه متراژ بالايي دارند تخفيفات مخصوصي ارائه مي كند زيرا هدف شركت كارويس حال خوب بخشيدن به سطح شهر است و جان تازه اي دادن به ساختمان هايي كه چهره مُرده به خود گرفته اند است.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما تخفيفاتي را ارئه  واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

چند سوال مكرر در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۱:۴۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در نماشويي ساختمان موارد پنهان و رواني وجود دارد كه تاثيرات مستقيم بر ما  مي گذارند و نياز به نماشويي ساختمان را براي ما ايجاب مي كند. در روانشناسي محيط شايد بتوان بخش تاثيرات محيط اطراف كه ما در آن زندگي مي كنيم را بسيار پر رنگ دانست. اگر تا به حال به فكر نماشويي ساختمان خود نبوده ايد بهتر است اين كار را هر چه سريع تر در برنامه خود بگنجانيد تا تاثيرات آن را بر آرامش رواني خود احساس كنيد. نماشويي ساختمان مثل يك خانه تكاني براي نماي ساختمان است و حتما نبايد در روز سال نو اين كار انجام شود بلكه نماشويي مي تواند هر چند ماه يك بار يا در هر فصل انجام گيرد تا جرم و آلودگي ها به لايه هاي زيرين نماي ساختمان نفوذ نكند و كار نماشويي ساختمان با مشكل مواجه نشود. شايد بار ها برايتان سوال شود كه چرا افرادي كه در اجتماع با هم زندگي ميكنند و از كنار هم رد مي شوند اينقدر عبوس و افسرده به نظر مي آيند, يكي از دلايل آن مي تواند رنگ نماي ساختمان و فرسودگي و آلودگي نماي ساختمان باشد كه بهطور مستقيم با افكار و تصوارت ما در تماس  هستند. اين باور غلط كه نماشويي ساختمان هزينه بر، سخت و يا زمان بر است شايد هنوز هم در افكار مردم ريشه دارد كه اين به دليل عدم اطلاع رساني درست نسبت به نماشويي ساختمان، ايجاد شده است. از همين روست كه در سطح شهر ساختمان هايي كه حال خوبي ندارند را زياد ميبينيم و بايد نسبت به آن ها وظيفه شناس باشيم تا حال خوبي را به شهر و منطقه خود هديه كنيم. هميشه اين نكته را بايد بدانيم كه با موجوديت بخشيدن و اهميت به محيط اطرافمان انرژي مثبتي را به خودمان هديه مي كنيم. شما با تيم متخصص نماشويي ساختمان مي توانيد اين كار را به راحتي هر چه تمام تر انجام دهيد.

 

نكات مهم راجع به نماشويي ساختمان و روانشناسي محيط

زيبايي فضاي محيطي از مهم ترين مسايلي است كه بايد به آن توجه كرد كه البته در اكثر موارد ناديده گرفته مي شود. شايد از قدم هاي مهم براي روانشناسي، محيط داخلي خانه باشد و بعد از آن نماي خارجي كه هم بخش تعميرات دارد و هم رنگ و هم نماشويي ساختمان. در اكثر موارد ديده شده است كه نماشويي ساختمان كاري نيست كه، حداقل در ايران به موقع انجام شود اما چرا؟ ترجيح اكثر افراد ساكن ساختمان رنگ كردن و يا تعميرات و يا به كل تغييرات نما است كه شايد جالب باشد بدانيد كه نماشويي ساختمان مي تواند شامل همه اين كار ها هم بشود اما اين نكته حائز اهميت است كه خيلي از ساكنين در ساختمان ها به فكر نماشويي ساختمان خود نيستند و اولويتشان تعويض نما يا رنگ كردن نما است، اين قضيه درست مثل اين است كه بعد از پوشيدن لباس و كهنه شدن، آن را دور بيندازيم كه مسلما اين كار درست و منطقي به نظر نمي آيد، تصميم درست و منطقي آن است كه با تيم متخصص نماشويي ساختمان تماس حاصل فرماييد و با قيمت كمتر نماي ساختمان خود را مثل روز اول كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

تاثيرات نماشويي ساختمان بر روان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۱:۰۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

با پيشرفت روزانه تكنولوژي، دستگاه هاي نماشويي ساختمان هم مدام در حال تغيير و تحول هستند كه در سهولت انجام كار نماشويي ساختمان نيز بسيار تاثير گذار مي باشند. اما اين دستگاه ها چه نوع دستگاه هايي هستند و براي چه نوع نماهايي استفاده مي شوند ؟  براي نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي نوع دستگاه ها بسيار متفاوت هستند. يكي از اين دستگاه هاي جذاب، ربات نماشويي ساختمان است كه به تازگي توسط مخترعين ساخته شده كه نياز به نيروي انساني را كم و در وقت و انرژي نيز صرفه جويي مي كند در اين زمينه دستگاه هاي ديگري هم هستند مثلINDOOR كه براي نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي به كار مي رود كه ارتفاع كمي دارند. از ديگر دستگاه هايي كه براي نماهاي ديگر هم به كار مي رود مي توان به WATERJET اشاره كرد كه از جمله دستگاه هاي كارآمد در نماشويي ساختمان است  كه داراي فيلتراسيون بسيار قوي است كه املاح آب را مي گيرد و به آب خالص تبديل مي كند و آن را با مواد شوينده تركيب و با  فشار قوي  به ساختمان پاشش مي كند و  باعث رفع آلودگي ها و جرم از ساختمان مي شود.

 

 

نماشويي ساختمان با روش نوين دسترسي با طناب يا Rope Access

در كار نماشويي ساختمان با راپل يا دسترسي باطناب كه از لوازم كوهنوردي يا كار در ارتفاع استفاده مي شود بايستي از لوازم استاندارد بهره برد. بعنوان مثال استفاده از طناب هاي بسيار محكم و كششي كه مقاومت بالايي دارند و قادر هستند وزن هاي سنگين را هم تحمل كنند بسيار حائز اهميت مي باشد. از ديگر لوازم كار به روش دسترسي با طناب ، كارابين ، هارنس ، ID ، STOP ، تسمه ، يومار و شانت  هستند كه بايد قبل از كار حتما چك شوند تا از خطرات احتمالي جلوگيري شود.­

 

ميزان آب و برق مصرفي در كار نماشويي ساختمان

از جمله مواردي كه اكثر شركت ها كمتر به آن اشاره مي كنند ميزان آب و برقي است كه در كار نماشويي ساختمان مصرف مي شود. براي كار شتسشوي ساختمان هاي سنگي و آجري و چوبي از روش هاي سخت مثل  دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست استفاده مي شود كه هر كدام از اين ها نياز به آب و برق دارند. اين مسئله ممكن است كمي كارفرما را اذيت كند زيرا علاوه بر هزينه اي كه بابت نماشويي ساختمان به شركت مي پردازد بايد هزينه آب و برق مصرف شده را هم پرداخت كند. شركت كارويس با به كار بردن از نيروي متخصص و دستگاه هاي پيشرفته در زمان استفاده از اين دستگاه ها صرفه جويي مي كند و باعث كاهش هزينه هاي شما مي شود. براي نما هاي شيشه اي و كامپوزيتي به دليل حساسيت در شستشوي اين نوع نماها از دستگاه هاي خشن نماشويي ساختمان استفاده نمي شود و بايد به روش دستي به وسيله ابر و تي ، نماشويي ساختمان انجام شود كه در اين صورت هزينه هاي مصرف آب و برق كاهش پيدا مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

دستگاه هاي پيشرفته در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۹:۲۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه بدانيد نماشويي ساختمان را به چه كسي بسپاريد بهتر است از تمام تعهدات و نوع قرار داد و ضمانت آن شركت، كاملا آگاه باشيد تا بتوانيد بهترين راه كار را براي نماشويي ساختمان خود پيدا كنيد. شركت هاي متفاوتي هستند كه خدمات نماشويي ساختمان را به شما ارائه مي دهند اما شما هستيد كه قبل از شروع كار بايد از تمام مراحل نماشويي ساختمان اطلاع داشته باشيد كه براي اين كار پيشنهاد ما اين است كه با يك مشاورخوب تماس بگيريد اما اگر وقت تماس گرفتن نداريد ما براي شما نكات مهم راجع به اينكه شما بهترين انتخاب را انجام دهيد مي گوييم ، از مهمترين نكات اين است كه شركتي كه با آن شروع به كار مي كنيد بايد ضمانت به شما بدهد كه بعد از كار نماشويي ساختمان اگر آلودگي و سياهي نماي ساختمانتان كامل برطرف نشد بايد طبق ضمانتي كه بين شركت و كارفرما انجام مي گيرد دوباره كار نماشويي ساختمان انجام ميگيرد، نوع ضمانت در شركت هاي مختلف مي تواند تغيير كند .  بايد به اين نكته توجه كنيد كه ضمانت يكي از مهمترين نكاتي است كه در مرحله قرار داد بايستي به آن اشاره كرد و حتما در متن قرارداد نوشته و امضا شود. شركت كارويس اين ضمانت را به شما مي دهد كه تا ۳ ماه بعد از نماشويي ساختمان اگر كارفرما از كار ناراضي بود بايد مراحل نماشويي ساختمان اجرا شود زيرا رضايت مشتري يكي از اهداف مهم شركت كارويس است ، ضمانت تعهدي است كه در قرارداد هاي ما درج و به آن عمل مي شود.

 

تاثيرات سابقه كار و ميزان تجربه در كار نماشويي ساختمان

هميشه قبل از شروع هر كاري ما به ميزان تجربه فرد يا تيمي كه ميخواهيم از آن استفاده كنيم نگاه مي كنيم و بعد طبق آن تصميم ميگيريم كه كار را به آن ها بسپاريم يا نه ، در زمينه نماشويي ساختمان يكي از موارد مهم ميزان سابقه آن شركت در اين زمينه است زيرا يكي از موارد مهمي كه كارفرما مي تواند براي نماشويي ساختمان خود به يك شركت اعتماد كند اطلاع از سوابق كاري ايست كه آن شركت در طول مدت فعاليت خود انجام داده است. براي آشنايي با زمينه فعاليت هاي هر شركت بايد قبل از شروع كار تحقيقات لازم را انجام دهيد و سابقه كاري و ساختمان هايي كه كار نماشويي خود را به آن شركت سپرده اند را ببينيد و به اين نكته هم بايد توجه داشت كه سابقه كاري و ميزان تجربه مي تواند خطرات احتمالي را هم كمتر كند. شركت كارويس به مدت ۳۰ سال است كه در زمينه هاي نماشويي ساختمان و بقيه موارد مربوط به شستشو ، تعمير و طراحي نما فعاليت مي كند و در بين بقيه رقباي خود در اين زمينه توانسته پيشتازي كند و اعتماد برج هاي بزرگ و ساختمان هاي معروف شهر را جلب كند و تجربه خود را در كار نماشويي ساختمان قوي تر از قبل كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه ايي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ضمانت در كار نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۷:۲۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي آن كه بدانيد چه زماني و به چه روش هايي بايد نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد بايد با يك تيم مشاور خوب در زمينه تخصصي نماشويي ساختمان تماس بگيريد اما اين كار چه تاثيري مي تواند داشته باشد ؟ در كار نماشويي ساختمان روش ها و راه كار هاي زيادي وجود دارد كه هر ساختمان، بنا به اين روش ها وارد مرحله اجرايي خود مي شود، كه بهتر است كارفرما قبل از شروع شدن مرحله اجرايي از آن با خبر باشد. براي آن كه زيبايي ساختمانتان را حفظ كنيد بايد مراقبت هاي ويژه اي انجام دهيد و يكي از آن ها هم نماشويي ساختمان در موقع مناسب است كه مانع نفوذ آلودگي به لايه هاي زيرين سطح نماي ساختمان مي شود، اما فرق مشاوره حضوري و غير حضوري در زمينه نماشويي ساختمان اين است كه گاهي كارفرما زمان كافي براي آمدن براي ملاقات حضوري براي يك شركت را ندارد كه در اين زمان مي تواند در وقت و انرژي خود صرفه جويي كند و با يك تماس كار را راحتر پيش ببرد. براي پيدا كردن يك مشاور در زمينه نماشويي ساختمان بايد با شركت هاي معتبر در اين حوزه تماس بگيريد كه هم فعاليت و هم تجربه كافي را داشته باشند و با ارائه بهترين راهكار خيال شمارا از بابت زيباتر شدن نماي ساختمانتان راحت كنند. شركت كارويس با تيم متخصص و با تجربه خود به صورت رايگان آماده ارائه هر گونه مشاوره حضوري و غير حضوري در زمينه نماشويي ساختمان شما مي باشد و به شما اين نويد را مي دهد كه در كمترين زمان و بالاترين كيفيت ممكن خدمات خود را به شما ارائه كند و با صبر و حوصله جواب تمام سوالات شما را بدهد.

 

قرارداد نماشويي ساختمان

 

عقد قرار داد در زمينه نماشوي ساختمان بدين شكل است كه بعد از مشاوره كامل راجع به نوع نماي ساختمان شما و ميزان جرم و آلودگي قيمت هاي نسبي و خطرات احتمالي بيان مي شود و همه اين ها در قرارداد ثبت و بعد از تصميم گيري نهايي، راجع به ميزان سختي كار و اندازه بنا و نوع استفاده از مواد و دستگاه ها قرار داد بسته مي شود و با توافق بر سر قيمت نماشويي ساختمان مراحل اجرايي آغاز مي گردد . ممكن است در حين اجرا مواردي هچون تعميرات و يا رنگ كاري براي نماي ساختمان توسط كارفرما در خواست شود كه بايد قرار داد دوباره تدوين شود و با در نظر گرفتن تمام مراحل ترميم بعد از نماشويي ساختمان قيمت نهايي اعلام شود ، بايد اين نكته را در نظر گرفت كه هزينه كارگران براي ارائه خدمات تعميرات و رنگ كاري ممكن است دستخوش تغيير شود كه همه اين موارد بايد در قرارداد ذكر و توسط كارفرما تاييد و امضا شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و با مشاوره رايگان حضوري و غير حضوري رضايت تمام و كمال  شما را تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

 مشاوره حضوري و غير حضوري نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۳:۳۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي كار نماشويي ساختمان حساسيت هايي راجع به نوع استفاده از مواد شوينده وجود دارد كه به آن ها اشاره خوهيم كرد. براي اينكه نماشويي ساختمان به بهترين شكل انجام شود و نماي زيباتري داشته باشيم بايد از شر تمام لكه هاي چربي و سياهي آن راحت شويم. در نماشويي ساختمان براي بازيابي زيبايي اوليه فقد بكار بردن آب كافي نيست و بايد حتما از مواد شوينده قوي استفاده كردكه البته اين را بايد در نظر گرفت كه براي برخي نماها با توجه به مقاوت و نوع جنس آنها بايد از مواد شوينده كه كمي ضعيف تر هستند  استفاده شود. مثل شيشه و كامپوزيت كه براي آن ها از روش هاي متفاوتي در نماشويي ساختمان استفاده مي شود. مواد شوينده به دو دسته ي اسيدي و قليايي تقسيم مي شوند. بيشترين موادي كه در كار نماشويي ساختمان استفاده مي شوند (ديسكيلر) و (سيليس) است, شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد اين مواد چه هستند و آيا موقع نماشويي اگر فردي در اطراف خانه باشد براي او ضرر دارد يا نه, سيليس انواع مختلفي دارد اما نوع كاربردي آن در نماشويي ساختمان  از جنس سنگ هاي ماسه ايست و در اندازه هاي ميكروني آن را در كارخانه پودر مي كنند. گفتيم كه در مواد شوينده  نماشويي ساختمان هاي شيشه اي و كامپوزيتي از موادي كه نه زياد قليايي و نه زياد اسيدي هستند به كار برده مي شود و بيشترين روش نماشويي آن ها روش دستي است با ابر و تي و مواد شوينده ضعيفي كه در شستشو هاي روزانه هر خانه  استفاده مي شود و اگر از مواد شوينده پر قدرت استفاده شود مي تواند بسيار زيان بار باشد و در مدت طولاني باعث خوردگي و از بين رفتن نماي ساختمان مي شود, براي اينكه اين نكات مهم را راجع به نماشويي ساختمان خود به كار ببريد از راه كار هاي شما  اين است كه از گروه متخصص و با تجربه اي استفاده  كنيد و يا با مشاوران گروه كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان ازكارشناسان ما كمك بگيريد.

 

مواد شوينده جديد در نماشويي ساختمان

با پيشرفت تكنولوژي و آوردن متد هاي جديد در كار نماشويي ساختمان استفاده از مواد نانو در نماشويي كار را راحتر كرده است.  اين مواد باعث سهولت در كار نماشويي ساختمان و از بين بردن كامل تمام آلودگي هاي سطحي و غير سطحي مي شوند و جرم وآلودگي را به طور كل از بين مي برند و مانع از نفود دوباره آلودگي براي مدت طولاني تري مي شود. و نكته مهم در  نماشويي ساختمان با نانو اين است كه نيازمند تخصصص بالاست و به دليل هزينه زياد  نانو بايد از تلف كردن آن حين نماشويي جلوگيري شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان  و به كار بردن بهترين مواد شوينده كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

مواد شوينده در نماشويي ساختمان چيست


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۲:۵۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 59
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4390
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ