كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

در كار نماشويي ساختمان بسته به نوع ساختمان تمام تعرفه ها، ضوابط و حتي هزينه ها تغيير مي كند. مثلا براي نماشويي ساختمان  هتل ها و رستوران ها به دليل نوع خاصي از نور پردازي و حساسيت راجع به در چشم ماندن مشتري با روش هاي خاصي بايد كار نماشويي ساختمان اجرا شود. و يا در حوزه فرهنگي هنري اجتماعي مثل مساجد،سالن هاي تاتر،گالري ها،مدرسه ها و ساختمان هاي قديمي و باستاني كه نوع نماشويي ساختمان براي اين بنا ها بسيار متفاوت است و بايد توسط متخصصين هم حوزه نماشويي و هم حوزه بازسازي و مرمت آثار باستاني اجرا شود تا كوچكترين ضربه ايي به اين ساختمان ها نرسد.  شركت كارويس با در نظر گرفتن حساسيت در نماشويي ساختمان هاي در حوزه هاي فرنگي هنري اجتماعي ، تخفيف ها و تعرفه هاي خاصي براي آن ها قرار داده كه اين حمايت شركت  از تمام كار هاي هنري و فرهنگي اجتماعي مي رساند.  نماشويي ساختمان براي برج ها با تعداد طبقات ۳۰ به بالا،كه از جمله كار ها پر خطريست كه با تجهيزات متفاوتي اجرا مي شود و نفرات كه با طناب كار مي كنند بايد سابقه و تجربه كار زيادي داشته باشند و دور هاي مخصوص كار در ارتفاعات زياد را ديده باشند و حتي از يك سرپرست لول   ۲يا ۳ بايد استفاده شود كه اين كار باعث مي شود كه از بروز اتفاقات ناگوار جلو گيري شود. در كار نماشويي ساختمان براي برج هاي  ۳۰طبقه به بالا از دستگا هاي مخصوص مثل (كلايمر) كه سرعت پاييني دارند و بايد ماهيانه سرويس شوند كه اگر اين كار انجام نگيرد باعث بروز اتفاقات بسيار ناگوار در اجراي نماشويي ساختمان مي شود ،كلايمر روي يك ريل قرار مي گيرد كه فرد را با امنيت بيشتري جابه جا مي كند. از ديگر دستگاه هايي كه در كار نماشويي ساختمان براي برجها استفاده مي شود مي توان به (ropeaccess) يا همان دسترسي با طناب است كه سرعت عمل بالايي دارد و هزينه هاي جانبي آن كمتر است اجرا مي شود. نكته ايي كه در نماشويي ساختمان براي برج ها وجود دارد اين است كه با توجه به اينكه در ساختمان هاي عريض تر شركت تخفيف هايي بايد در نظر بگيرد اما در برجها اين گونه نيست زيرا كار براي برج ها بسيار سخت و پر خطر است و به همين دليل شامل تخفيفات قابل توجه نمي شود.

 

نماشويي ساختمان براي مساجد ، گنبدها ، گلدسته ها و تكيه ها

در كار نماشويي ساختمان  براي گنبند ها و گلدسته ها كه از كاشي در نماي آن ها استفاده شده است بايد تمهيدات خاصي در نظر گرفت زيرا نماشويي اين بنا ها بسيار حساس و پر اهميت است. براي نماشويي ساختمان از جمله گنبد ها و گلدسته از واتر جت استفاده مي شود و ماده شوينده آن هم ديسكيلر است و هيچ آسيبي به كاشي هاي رنگ شده نمي زند اما اگر در حين كار بخشي از كاشي از جاي خود در رفت بعد از نماشويي آن را با چسب كاشي بر جاي خود مي چسبانند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان و به كار بردن از بهترين متد ها براي ساختمان هاي خاص كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هاي خاص


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۲:۰۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد برايتان سوال شود كه بعد از نماشويي ساختمان اگر ساختمان احتياج به تعميرات جزيي و كلي داشت آيا تيم نماشويي ساختمان توانايي تعمير آن را دارد يا نه. تيم نماشويي اگر از شركت متخصص و با تجربه اي باشند توانايي تعمير و حتي بازسازي ساختمان شمارا دارند. در نماشويي ساختمان هاي قديمي با نماي سنگي بعد از نماشويي ، ممكن است سنگ هاي نما به دليل عدم چسبندگي و استحكام كافي، دچار شكستگي يا لق شدن شود براي اين اتفاق تنها راه كاري كه وجود دارد اين است كه سنگ نما را با پيچ و رولپلاك تثبيت كنيم. براي نماشويي ساختمان هايي كه از رنگ بعنوان پوشش نهايي نماي خود استفاده كرده اند نيز ممكن است مشكل تبله كردن و ريزش يا اصطلاحا  پوسته پوسته شدن بوجود آيد كه براي اين مشكل نيز كارويس تمهيدات لازم را انديشيده است به گونه اي كه در صورت صلاحديد و موافقت كارفرما نماي ساختمان پس از نماشويي ساختمان تعمير و اصلاح خواهد شد. براي سازه يا ساختمانهايي كه داراي سيستم نور پردازي مي باشند بايد توجه كنيد كه كار نماشويي ساختمان با دقت بيشتري انجام گيرد زيرا وقتي آب با فشار قوي به همراه مواد شوينده به ساختمان پاشيده مي شود به تمام لامپ ها برخورد مي كند و ممكن است باعث خرابي و خسارات مالي شود. براي اينكه بخواهيد كار نماشويي ساختمان را انجام دهيد براي پي بردن به همه نكات مهم آن، بهتر است با مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و از مشاوره رايگان متخصصين ما بهره مند شويد و بعد از آن با اطمينان خاطر نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

اگر در حين نماشويي ساختمان خساراتي بر ساختمان وارد شد چه بايد كرد

طبق قانوني كه بين تمام شركت هاي نماشويي ساختمان وجود دارد قبل از اجراي كار نماشويي قراردادي وضع مي شود كه طبق آن تمامي حوادث احتمالي بررسي شده و گزارش داده مي شود. بر همين اساس اگر خسارات مربوط به ايرادات موجود در ساختمان باشد مثل پوسته پوسته شدن رنگ ساختمان (كه يكي از دلايل آن مي تواند جنس رنگي كه بر روي آن ساختمان اعمال شده است باشد و يا قدمت بالاي رنگ اعمال شده باشد) و يا اينكه آن ساختمان قديمي است و ممكن است دچار ترك و پوسيدگي شود و يا در نماشويي ساختمان هايي  با نماي سنگ ممكن است تيكه ايي از سنگ از ساختمان جدا شود (كه با رولپلاك آن را درست مي كنند)، پيمانكار متوجه خسارتي نخواهد بودو  اين موارد جزو ضوابطي است كه احتمال وقوع آن ها ممكن است وجود داشته باشد و قبل از شروع كار همه اين موارد به كارفرما گزارش مي شود. اما در بعضي موارد ممكن است اشتباهات فردي پيمانكار، خساراتي را متوجه نماي ساختمان كند مثل شكستن نماي شيشه اي موقع نماشويي ساختمان كه اين خارج از اتفاقاتي است كه به صورت معمول ايجاد مي شود و شركت موظف است به صورت رايگان نماي شما را ترميم كند. شركت كارويس احترام به مشتري را يكي از عوامل مهم در كار خود مي داند و خود را موظف دانسته رضايت قلبي مشتري را به همراه داشته باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

تعميرات بعد از نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۱:۳۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي نماشويي ساختمان شايد چيزي كه ذهن كارفرما را درگير مي كند اول نوع نماشويي و دوم هزينه هاي آن است. اينجاست كه تماس با يك مشاوره كاردرست در زمينه نماشويي ساختمان مي تواند بسيار تاثير گذار باشد. عوامل متعددي در قيمت نماشويي ساختمان تاثيرگذار است كه از جمله آنها مي توان به متراژ نماي ساختمان و ميزان آلودگي موجود بر روي سطح ساختمان اشاره كرد. بعنوان مثال مسئله اي كه حائز اهميت مي باشد اين است كه ساختمان هاي بزرگ مثل برج ها نيز احتياج به تخصص زيادي  در زمينه نماشويي دارد هم از نظر تيم كارشناسي كه مرحله اجرايي را انجام مي دهد و هم از نظر استفاده از مواد شوينده كه به طبع مواد مصرفي در اينگونه پروژه ها بسيار زياد است كه  اين موارد بر هزينه نهايي تاثير گذار مي باشد. از طرفي بر حسب ميزان كثيفي و جرمي كه ساختمان دارد هزينه ها تغيير مي كند مثلا در ساختماني كه متراژ بالايي دارد اما كار نماشويي ساختمان خود را به موقع انجام داده و در هر فصل يا حداقل دو بار در سال اين كار را كرده است هزينه ها متفاوت تر است از ساختماني كه از آخرين باري كه كار نماشويي ساختمان را انجام داده است چند سالي مي گذرد و چربي و جرم هاي سنگين، ساختمان را فرا گرفته است. مسلما براي هر كدام از اين ساختمان ها توسط كارشناسان تيمي تشكيل مي شود بر حسب ميزان آلودگي و متراژ، هزينه ها بر آورد مي شود. از ديگر مواردي كه ساختمان شما را آلوده مي كند  آلودگي هاي شهري است كه مشكل نماشويي ساختمان را چند برابر مي كند و بايد بگوييم اگر در كلان شهر هايي زندگي مي كنيد كه با آلودگي هاي جوي و زيست محيطي زيادي سر و كله ميزنند، بايد هزينه هاي زيادي را نسبت به شهر هاي كوچك براي نماشويي ساختمان خود صرف كنيد.

 

 عوامل تاثير گذار در هزينه هاي نماشويي ساختمان

براي نماشويي ساختمان روش هاي اجرايي متفاوتي وجود دارد كه از جمله اين ها مي توان به نماشويي با طناب اشاره كرد كه نياز به تخصص و گذراندن دوره هاي بسيار حرفه اي دارد و باعث زودتر انجام شدن نماشويي ساختمان مي شود و در وقت و انرژي صرفه جويي مي شود. روش ديگر استفاده از داربست است كه يك روش سنتي در نماشويي ساختمان هست و وقت و زمان زيادي مي برد. استفاده از داربست خطراتي را هم به همراه دارد كه در اكثريت موارد پيشنهاد كارويس انجام فرآيند نماشويي بدون داربست خواهد بود. براي هر كدام از اين روش هاي اجرايي هزينه ها متفاوت است. از ديگر عواملي كه بر هزينه نماشويي ساختمان تاثير دارد تعمير يا رنگ كردن بعد از اجراي نماشويي است كه اين مبني بر در خواست كارفرما اجرا مي گردد و هزينه هاي جداگانه ايي دارد. لازم به ذكر است كه برآورد نهايي و دقيق هزينه هاي نماشويي ساختمان در همان زمان و قبل از شروع به كار انجام مي شود و بنا به درخواست كارفرما و نظر كارشناسان متخصص روش مناسب انتخاب و اجرا مي گردد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي  را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

تعرفه ها و هزينه هاي نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۰:۳۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در كار نماشويي ساختمان براي ساختمان هايي كه رنگ شده اند بايد راه كار هاي مناسبي داد كه اين تنها توسط تيم متخصص نماشويي ساختمان به درستي اجرا مي شود. در كار نماشويي ساختمان براي ساختمان هايي كه نماي رنگ شده دارند بايد مواد شوينده اي كه آسيبي به رنگ نما نمي زند استفاده كرد كه نه خيلي قليايي و نه خيلي اسيدي باشند. عمل پاشيدن مواد شوينده بايد بر حسب ميزان آلودگي و سياهي تغيير كند و زياد يا كم نبايد باشد كه نماشويي ساختمان را دچار مشكل كند. در عين حال براي جلوگيري از پوسته پوسته شدن نما از فرچه هاي مخصوص كه  سطح نما را هم از جرم و آلودگي به درستي پاك كند و هم باعث آسيب رساندن به نماي ساختمان نمي شود بايد استفاده كرد. نكاتي كه در نماشويي ساختمان با نمايي كه رنگ شده است وجود دارد اين است كه بسته به نوع رنگي كه استفاده شده و نوع مصالح ساختماني بايد روش هاي درست را به كار برد مثلا از روش هاي خشن مثل روش واتر جت يا واتر سند بلاست كه همان پاشيدن فشار آب زياد به نماي ساختمان است  يا از روش هاي سبك مثل نماشويي ساختمان با ابر و تي و مواد شوينده استفاده كرد. كه هر كدام از اين روش ها بايد به درستي استفاده شود تا رضايت كارفرما را جلب كند. در اغلب ساختمان هاي با نماي رنگ شده شستشو توسط تيم هاي غير متخصص انجام ميگيرد كه پس از مدتي دچار دلزدگي اهالي آن ساختمان مي شود اما اگر از همان اول از تيم حرفه اي استفاده شود مي تواند اطمينان خاطر بيشتري را به همراه داشته باشد ما به شما توصيه مي كنيم اول با تيم مشاوران نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان سولات خود را مطرح كنيد.

 

رنگ كردن نما بعد از نماشويي ساختمان

پس از كار نماشويي ساختمان اگر آسيبي به سطح نما وارد شد بايد به در خواست كارفرما يك رنگ آميزي كلي انجام شود و پيشنهاد شركت كارويس اين است كه از رنگ هايي استفاده شود كه از مقاومت بالايي برخوردارند و در مدت طولاني عايق آب، مواد شيميايي، جرم و آلودگي هستند كه شايد كمي بر قيمت شما اضافه شود اما تا مدت ها احتياج به نماشويي ساختمان نداريد و مي توانيد از زيبايي ساختمان خود لذت ببريد. وقتي يك ساختمان در ابتدا نماشويي و سپس رنگ آميزي مي شود دچار تغييرات بسيار محسوسي مي شود كه حتي مي تواند بر قيمت و ارزش خانه شما تاثير زيادي داشته باشد در ضمن اين فرآيند تاثيرات بسيار مثبت رواني بر اهالي آن خانه و حتي آن منطقه مي تواند داشته باشد. نماشويي ساختمان دقيقا مثل شستشوي لباس كثيفي است كه يك آدم به تن دارد و بعد از اينكه لباس تميز ي را به تن مي كند احساس بهتري دارد و از نظر رواني انرژي مثبت تري را به خود و ديگران منتقل مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي ساختمان هايي كه رنگ شده اند را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

آسيب هايي بر رنگ نما در نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۹:۵۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي نماشويي ساختمان در گذشته از داربست استفاده مي شد كه خطرات انساني فراواني را به همراه داشت. هر چند كار نماشويي ساختمان به طور كلي كاري خطر پذير و پر ريسك است و اگر از افراد متخصص و با مهارت بالا استفاده نشود ممكن است اتفاقات ناگواري رقم بخورد  به همين دليل است كه بايد تيم اجرايي مناسب را انتخاب كرد و دقت بسياري براي آن داشت. همانطور كه مي دانيد نماشويي ساختمان با روش داربست يك روش سنتي در نماشويي ساختمان است كه شايد هنوز هم در بعضي شركت هاي ساختماني از آن استفاده شود اما علاوه بر خطرات فراواني كه دارد زمان و انرژي زيادي را هم تلف مي كند كه همين خود هزينه هاي بيشتري را به همراه دارد از اين رو در سال هاي اخير از روش هاي كوه نوردي در نماشويي ساختمان استفاده مي شود مثل روش راپل يا همان كار با طناب، در اين روش بايد فرد به صورت كاملا حرفه اي دوره هاي كار با طناب را ديده باشد و اين نكته بسيار حايز اهميت و مهم است كه بايد حتما در كار نماشويي ساختمان اجرا شود. چيزي كه مراجعه كنندگان براي نماشويي ساختمان بايد آن را در نظر بگيرند اين است كه به شركتي مراجعه كنند كه اين كار را به صورت حرفه اي انجام دهد تا كار با اطمينان بالاتر و هزينه هايي پائين تر به اجرا برسد.

 

 

چرا اكثر ساختمان ها در ايران از نماشويي ساختمان استفاده نمي كنند

همانطور كه در سطح شهر مي بينيم ساختمان هايي كه آلودگي و جرم و سياهي، سطح نماي ساختمان آن ها را گرفته است زياد شده اما چرا ؟ شايد اكثر مردم بر اين باورند كه هنوز هم نماشويي ساختمان با همان روش هاي سنتي و با داربست اجرا  مي شود و هزينه و زمان زيادي ميبرد و  با نماشويي ساختمان به روش نوين هنوز آشنايي چنداني پيدا نكرده اند. و به همين دليل است كه فضاي شهر را ناخوشايند ميبينيم و كسي هم به فكر كار نماشويي ساختمان خود نيست. اين در حاليست كه  نماشويي با پيشرفت هاي زيادي كه داشته هم به سرعت بخشيدن زمان نماشويي ساختمان كمك كرده هم خطرات انساني را كمتر كرده و حتي هزينه هاي نماشويي ساختمان را هم كاهش داده است. در روش نوين نماشويي ساختمان از دستگاه هاي جديد مثل واتر جت يا همان پاشيدن فشار آب قوي به سطح ساختمان و واتر سند بلاست يا همان پاشيدن سيليس و ديگر مواد شوينده به ساختمان به همرا آب فشار قوي استفاده مي شود كه كار نماشويي ساختمان را با كيفيت بهتر انجام مي دهند و در وقت و انرژي هم صرفه جويي مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود كه دوره هاي حرفه اي اين كار را گذرانده اند  در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما و اجراي روش هاي نوين كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با روش نوين يا سنتي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۹:۲۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد بين تمام نما هاي ساختمان نماي چوبي كمتر و يا به صورت تركيبي با بقيه نما ها از جمله سنگ يا كامپوزيت  مورد استفاده قرار مي گيرد. در نماهاي چوبي بيشتر از چوب ترموود استفاده مي شود كه در نوع هاي مختلف توليد و مورد استفاده قرار مي گيرد در نماشويي ساختمان با جنس چوب بايد همه اين نكات در نظر گرفته شود. نماي چوبي از زيبايي و ظرافت زيادي برخوردار است كه با فرهنگ و نوع سليقه ايراني ها هم بسيار سازگار است اما دليل كم كاربرد بودن آن مخصوصا در ايران كمتر در دسترس بودن چوب و گران بودن آن است. شركت كارويس براي كساني كه نماي چوبي دارند و از خراب شدن آن موقع نماشويي ساختمان مي ترسند اين نويد را مي دهد كه با  به كار بردن بهترين متد ها روز دنيا نه تنها باعث دفع كپك و آلودگي از نماي ساختمان شما مي شود بلكه موجب مقاوم شدن و عدم آسيب پذيري ساختمان مي شود. در كار نماشويي ساختمان با نماي چوبي حساسيت هاي زيادي وجود دارد، يعني اينكه نماشويي ساختمان بايد در  يك روز آفتابي انجام بگيرد زيرا نماي چوبي بايد خيلي سريع خشك شود اما چرا؟ اگر از چوب هايي با ضخامت پروفيل كمتر در ساختمان استفاده شود ممكن است به پوسته ساختمان كمي آسيب وارد كند و اين در مدت طولاني خودش را نشان مي دهد اما راه كاري كه شركت كارويس براي شما انجام مي دهد اين است كه پس از نماشويي ساختمان از مواد نگه دارنده روي نماي چوبي استفاده شود، از جمله رزين و روغن جلا ي مخصوص كه باعث بهتر و زيبا تر ماندن نماي شما مي شود كه در اين صورت نماي سازه شما تحت تاثير شرايط جوي و محيطي آسيبي نخواهد ديد.

 

راهكارهاي مختلف براي نماشويي ساختمان با نماي چوبي:

چوب ها تنوع و كيفيت هاي متفاوتي دارند .از جمله پر استفاده ترين چوب ها مي توان به چوب درخت كاج , سرو و صنوبر اشاره كرد. در نماشويي ساختمان با نماي چوبي با در نظر گرفتن اينكه چوب نما از چه جنسي است بايد از نوع نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست يا به روش هاي دستي استفاده شود. شايد جالب باشد بدانيد براي بام هايي كه از چوب ساخته شده اند از چوب سدر استفاده مي شود كه يكي از مقاوم ترين چوب ها مي باشد كه مقاومت بالايي در برابر آب دارد و كار نماشويي ساختمان را راحتر مي كند. قيمت نماشويي ساختمان با نماي چوبي، بسته به اندازه و نوع چوب و آلودگي روي سطح آن از نظر سختي كار، بسيار متفاوت است كه با تماس با شركت كارويس مي توانيد با مشاوران ما از همه اين اطلاعات با خبر بشويد.

 

نماشويي ساختمان براي نماي چوبي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۸:۴۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نانو يك فناوري جديد است كه شايد مدتهاست مردم از آن استفاده مي كنند اما در عصر جديد است كه موارد استفاده از نانو گسترش يافته است. در نماشويي ساختمان هم استفاده از نانو يك روش نوين است كه اين روز ها  پر كاربرد شده است اما اين نكته را بايد در نظر داشت كه اين نوع نماشويي ساختمان هزينه هاي چند برابري نسبت به بقيه روش هاي نماشويي را در پي خواهد داشت، اما چرا ؟ براي شفاف تر شدن اين موضوع بايد اين نكته را بدانيد مواد نانو كه در نماشويي ساختمان به كار برده مي شوند عمر ساختمان شما را افزايش مي دهند و ديگر اينكه موجب تسهيل در امر نماشويي ساختمان مي شود و در كمترين زمان بهترين نتيجه و با بهترين كيفيت را ارائه خواهد داد. خوشبختانه در ايران مواد نانو توسط دانشمندان ايراني در موارد مختلف توليد مي شود و هيچ نگراني از بابت موجود بودن آن وجود ندارد.

 

مزاياي نماشويي ساختمان با استفاده از مواد نانو


براي جلوگيري از آسيب ديدگي و تلاش براي بيشتر كردن عمر ساختمان اين روز ها از نماشويي ساختمان با نانو استفاده مي شود چرا كه ماده نانو با سطح مورد نظر ايجاد پيوند مي كند و همين امر موجب افزايش مقاومت سطحي و جلوگيري از لكه و شوره مي شود و استحكام نما ي ساختمان را بيشتر مي كند. قابل ذكر است كه مواد نانو مورد استفاده در نماشويي ساختمان در اكثر مواقع براي افزايش ماندگاري تميزي سطوح استفاده مي شود تا براي نماشويي ساختمان . اين مواد از طريق مكانيسم هاي شيميايي باعث آبگريز شدن سطوح مي شوند كه نتيجه اين فرآيند تميز ماندن سطح مورد نظر مي باشد. در انتخاب نوع و برند نانومواد مورد استفاده بايستي حساسيت لازم به خرج داده شود. چراكه در صورت انتخاب مواد بي كيفيت و نامرغوب و اعمال آن بعد از فرآيند نماشويي ساختمان ، اين امكان بسيار محتمل است كه مواد پس از مدتي كه در معرض اشعه UV قرار مي گيرند، خاصيت خود را از دست بدهند و اصطلاحا بصورت پوسته پوسته شده و جلوه بسيار بدي به ساختمان شما مي دهند. از كار هاي ديگري كه به نماشويي ساختمان با استفاده از نانو كمك ميكند ضد آب كردن ساختمان توسط اين ماده است يعني موقع باران و حتي ديگر مواد مايعي كه باعث آلودگي ساختمان مي شود نما هيچ آسيبي نمي بيند و جرم و كثيفي را جذب نمي كند و عمر نما را بيشتر و كار نماشويي ساختمان را راحتر مي كند. در اين حوزه نيز كارويس با همكاري شركت هاي معتبر داخلي و خارجي توان اجراي پوشش نانو بعد از فرآيند نماشويي ساختمان را به بهترين نحو ممكن داراست.

 

نماشويي ساختمان با استفاده از مواد نانو


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۸:۱۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه در اكثر ساختمان ها ميبينيم بيشترين مصالح كاربردي براي هر ساختمان سنگ است كه يكي از دلايل آن مقاومت بالاي نماي سنگي نسبت به انواع ديگر نما ها است و گذشت زمان هيچ تاثيري بر عمر نماي سنگي ندارد و شايد همين دليل، نماشويي ساختمان را راحتر مي كند. در نماشويي ساختمان با نماي سنگي به دليل مقاومت بسيار بالاي اين ماده از روش هاي خشن مثل واتر جت و واتر سند بلاست استفاده مي شود كه همان نماشويي ساختمان با فشار قوي آب به ساختمان است و ديگر احتياجي به روش هاي دستي و زمان بر نيست , نماي سنگي در دو نوع طبيعي و مصنوعي در ساختمان ها به كار برده ميشود كه روش هاي نماشويي ساختمان براي هر كدام از  آن ها متفاوت است.

 

نكات نماشويي ساختمان با سنگ طبيعي يا سنگ مصنوعي


در نماشويي ساختمان مهمترين نكته در نظر گرفتن جنس مصالح ساختماني و بهترين عملكرد مبني بر آن است.  نكته مهم در نماشويي ساختمان با سنگ طبيعي اين است كه زودتر از سنگ مصنوعي كپك و شوره مي زند و به دليل عدم چسبندگي ممكن است سنگ از سطح ساختمان جدا شود از جمله سنگ هاي طبيعي مي توان به سنگ تراورتن , سنگ مرمر و سنگ گرانيت اشاره كرد.  در نماشويي ساختمان با سنگ مصنوعي به دليل نفوذ ناپذير بودن آب به سنگ مصنوعي، كار نماشويي راحت تر مي باشد و عمر طولاني تري هم نسب به سنگ طبيعي خواهد داشت از جمله سنگ هاي مصنوعي، سنگ آنتيك است كه ناخالصي دارد و از از تركيبات ديگري چون سيمان و افزودني هاي پليمري ديگر در آن استفاده شده است.

 

حساسيت نماشويي ساختمان با نماي سنگي


در نماشويي ساختمان با نماي سنگي به روش سندبلاست بايد به اين نكته توجه كرد كه براي استفاده از مواد سيليسي در نماشويي بايد خيلي كنترل شده عمل كرد زيرا در صورت استفاده بهينه نتيجه خوبي را به همراه خواهد داشت اما اگر كنترل شده نباشد مي تواند آسيب زيادي به سنگ بزند كه در مدت زمان طولاني تري خودش را نشان مي دهد. در نماشويي ساختمان با نماي سنگي در ساختمان هاي نوساز استفاده از واتر جت كفايت مي كند زيرا آلودگي سطحي است و هنوز آلودگي به عمق ساختمان نفوذ نكرده است اما در ساختمان هاي قديمي حتما بايد از سيليس استفاده شود  زيرا در اين نوع ساختمان ها آلودگي و چربي به عمق نفوذ كرده است و پاك كردن آن فقط با استفاده از آب فشار قوي ممكن نيست و بايد از مواد شوينده قوي مثل سيليس استفاده شود تا نماشويي ساختمان با كيفيت بيشتري اجرا شود تا هيچ گونه اثري از لكه و كثيفي در سطح ساختمان باقي نماند.

 

جلوه زيباي نماي سنگي با نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۷:۳۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماي شيشه اي از جمله سبك هاي معماري مدرن منصوب مي شود كه اين روزها محبوبيت زيادي پيدا كرده است اما نماشويي ساختمان براي نماي شيشه اي با مشكلات فراواني چون هزينه بر بودن و خطرات فراوان انساني روبه رو بوده و به همين دليل جديدا مخترعين رباتي را اختراع كردند كه كار نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي را راحتر مي كند و به هر چه بهتر كردن نماشويي ساختمان كمك مي كند. اين دستگاه مكانيزه به دليل داشتن فيلتر ، املاح آب را مي گيرد و لكه اي در سطح شيشه باقي نمي گذارد از همه مهمتر اينكه به كيفيت نماي شيشه اي هيج آسيبي نمي رساند ، اين ربات ها با گيربكس بسيار دقيق و كنترل هوشمند باعت بهترين عملكرد موقع اجراي نماشويي ساختمان مي شوند.

 

نحوه ي نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي :

اكثر آلودگي هاي سطحي و غير سطحي كه در نماي شيشه اي ايجاد مي شود از نوع چربي است و بايد به صورت مستقيم و به وسيله ي مواد شوينده ( قليايي يا اسيدي ) نماشويي بشود و تنها با واتر جت رفع نمي شود و بعد از آن بايد چند بار با دستمال خشك شود تا لكه اي به جا نگذارد از ديگر عواملي كه باعث زودتر كثيف شدن نماي شيشه اي مي شود و نماشويي ساختمان را دچار مشكل مي كند باران ها و عوامل جوي هستند كه تاثيرات زيادي بر آلودگي نماي شيشه اي مي گذارد به خصوص در شهر هاي بزرگ كه آلودگي هاي محيطي و باران هاي اسيدي مي تواند نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي را دچار مشكلات فراوان بكند.

 

آيا نماشويي ساختمان با نماشويي شيشه اي هزينه بر است ؟

در اين باره بايد گفت قيمت نهايي و دقيق  نماشويي ساختمان با نماي شيشه ايي هنگامي بر آورد مي شود كه ميزان آلودگي ها و متراژ بنا توسط متخصصين نماشويي ساختمان بر آورد  شود ، از ديگر عوامل كه بر قيمت نهايي نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي تاثير ميگذارد ميزان ارتفاع بنا ، به كار بردن راپل يا داربست و نوع شيشه اي كه به كار برده شده در نما است كه همگي بر قيمت نماشويي ساختمان تاثير بسزايي دارد و نكته جالب توجه اين است كه به دليل شكنندگي نماي شيشه اي و حساسيت كاركردن با آن نبايد با روش هاي خشن چون نماشويي با دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست انجام بگيرد و ساختمان به صورت كامل بايد با دقت و به روش دستي انجام گيرد و به همين دليل وقت زيادي را مي طلبد كه همين قيمت كارگراني كه در اين پروژه همكاري ميكنند را زيادتر ميكند و اين يكي ديگر از عوامل افزايش قيمت در نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي ميشود.

 

 ربات نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۸:۲۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي ساختمان براي نماي كامپوزيتي به نسبت بقيه نما ها كمي مشكل تر است زيرا اين نوع نماها جرم و آلودگي بيشتري را به خود ميگيرد و از اين رو باعث زودتر كثيف شدن نماي ساختمان مي شود، از اين رو معمولا نماهاي كامپوزيتي وقت و زمان بيشتري براي نماشويي ساختمان مي طلبد تا به زيبايي ظاهري و تميزي فوق العاده اي برسد.

 

چه زماني نماشويي ساختمان با نماي كامپوزيتي بايد انجام گيرد ؟

همانطور كه در كل شهر مي بينيد در خيلي از ساختمان هاي جديد از كامپوزيت به عنوان پوشش نهايي نماي ساختمان استفاده شده و آلودگي هاي شهري و فصلي نماي ساختمان را دچار آلودگي هاي سطحي و غير سطحي كرده است. اما چرا؟

نماشويي ساختمان بايد در هر فصل انجام گيرد زيرا در هر فصل ما شاهد تغييرات جوي هستيم كه هر كدام از آن ها باعث ايجاد آلودگي بر روي نماي كامپوزيتي مي شود و همين امر ضرورت نماشويي ساختمان را ايجاد ميكند. نماشويي ساختمان هم ميتواند چهره شهر را زيبا تر كند هم باعث ميشود افرادي كه در آن ساختمان زندگي مي كنند احساس بهتري داشته باشند. از طرفي اين فرآيند استحكام و دوام نماي ساختمان شما را دوچندان مي كند زيرا در صورت عدم نماشويي ساختمان ، آلودگي هاي موجود بر روي سطح كامپوزيت رسوب كرده و باعث از بين رفتن آن خواهد شد.

 

حساسيت نماي كامپوزيتي به مواد شيميايي

موادي كه در شوينده ها وجود دارد مي تواند با سطح كامپوزيت واكنش نشان دهد و به مرور زمان سطح آن را از بين مي برد كه اين فرآيند قدري نماشويي ساختمان را دچار مشكل كند. به دليل حساسيت بالايي كه اين سطوح دارند بايستي روش شستشو و مواد مصرفي به دقت مورد بررسي قرار گيرد. از اين رو شركت كارويس از شوينده هايي استفاده مي كند كه نه خيلي اسيدي و نه خيلي قليايي هستند كه اين عمل موجب مي شود آسيبي به سطح كامپوزيت وارد نشود، بنابراين عمر سطوح كامپوزيتي را طولاني تر مي كنند.

 

روش هاي نماشويي ساختمان براي نماهاي كامپوزيتي

نماشويي با واترجت

نماشويي با ابر و تي

نماشويي با مواد شوينده و جرم گير

در مورد روش نماشويي ساختمان با استفاده از مواد شوينده اين نكته قابل ذكر است كه ابتدا مواد شوينده با بهره گيري از ابر يا دستمال مخصوص بر روي سطح اعمال مي شود و به مدت يك دقيقه روي آن مي ماند، پس از واكنش هاي لازم بين مواد شوينده و آلودگي هاي موجود بر روي سطح كامپوزيت، با تي هاي مخصوص، مواد و آلودگي ها به طور كلي از روي سطح نما برداشته مي شد و در انتها لكه هاي باقي مانده توسط دستمال هاي ميكروفايبر رفع خواهند شد.

 

اهميت نماشويي ساختمان براي نماي كامپوزيتي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۷:۳۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 18
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4349
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ