كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

با وجود بارش باران در فصل پاييز معمولا افراد بر اين باورند كه عمل نماشويي را نبايد به اجرا در آورند زيرا با بارش باران نما دوباره آلوده خواهد شد. بايد گفت نماشويي ساختمان در فصول مختلف سال بايد به اجرا در بيايد و براي اجراي آن هيچ مانعي وجود ندارد. جرم و دوده ي نما در طول مدت ايجاد مي شود و هيچ گونه ارتباطي با ميزان بارش باران ندارد.  بايد اين نكته را متذكر شد كه نماشويي در روز هاي آفتابي فصل پاييز بهتر است تا نماشويي در روز باراني، زيرا افرادي كه عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در مي آورند در روز باراني ديد مناسبي ندارند و ممكن است بخش هايي از نما را به خوبي نماشويي نكنند.

 

نماهاي شيشه اي و ضرورت نكات نماشويي آن در فصل پاييز

بايد گفت نگراني افرادي كه نمايشان شيشه اي است اين است كه نمايشان بعد از بارش باران آلوده مي شود و نماشويي بهتر است براي آن ها به اجرا در نيايد. اما اين نكته را بايد متذكر شد آلودگي نماي شيشه در طول مدت به وجود مي آيد و بهتر است در هر فصل يا هر شش ماه يكبار نماشويي ساختمان براي اين نوع نما به اجرا در بيايد تا بعد از بارش باران دوده و سياهي باعث خوردگي شيشه و آلودگي آن نشود. نماي شيشه اي داراي ظرافت بسيار زيادي است و بايد با روش تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت به اجرا در بيايد. دستمال هاي نانو براي نماشويي اين نوع نما مي تواند گزينه مناسبي باشد. براي اينكه بتوانيد بهترين زمان  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

ضرورت هاي امر نماشويي در فصل هاي باراني

در امر نماشويي ساختمان اگر قرار بر اين باشد كه از دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست استفاده شود بايد اطمينان حاصل كرد كه برق سه فاز در ساختمان موجود است يا نه. برق سه فاز در ساختمان هايي وجود دارد كه داراي آسانسور هستند. اگر در ساختماني برق سه فاز موجود نبود بايد از دستگاه هاي واتر جت بنزيني استفاده شود، استفاده از اين نوع دستگاه ها در اجراي كار نماشويي ساختمان باعث مي شود كمي هزينه هاي شما بالاتر برود. از ضرورت هاي ديگر امر نماشويي ساختمان در فصول باراني و پاييزي اين است كه كه از ايمني و سرويس هاي دستگاه هاي بالابر نماشويي ساختمان اطمينان حاصل شود. دستگاه هاي نماشويي ممكن است درفصول باراني كه رطوبت زياد است دستگاه هاي نماشويي اتصالي كنند و خطراتي را به بار آورند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان در فصل پاييز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۱:۳۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

با پيشرفت تكنولوژي و بازسازي خانه و هوشمند سازي آن تجهيزات داخل ساختمان نيز به حالت هوشمند تبديل شد و با يك كليك مي توانيد در كمترين زمان و بدون اتلاف هيچ انرژي اي به نتيجه دلخواهتان برسيد. شيشه هوشمند در بازسازي خانه مي تواند بسيار پر كاربرد باشد و در يك سري هزينه ها صرفه جويي كند. شيشه هوشمند در بازسازي خانه شيشه هايي هستند كه شما مي توانيد در دو حالت مات يا شفاف از آن ها استفاده كنيد در واقع ماده ي پوشش شيشه در دو حالت مات يا شفاف از آن ها استفاده كنيد. شيشه اي كه با اعمال ولتاژ برق شفاف مي شود و در صورت عدم تأمين برق در حالت مات باقي مي ماند. در بازسازي خانه استفاده از اين نوع شيشه هوشمند با اين ساختار مي تواند دو خاصيت مختلفي كه از شيشه هوشمند انتظار مي رود را به طور يك جا به شما ارائه دهد كه اولي انتقال  نور و دومي محافظت از حريم خصوصي شما است و اين امر فقط با يك اعمال ولتاژ ساده صورت مي گيرد. بعد از بازسازي خانه و اعمال اين پنجره ها شما هر وقت كه مي خواهيد مي توانيد ميزان شفافيت شيشه هوشمند را با يك دكمه تغيير دهيد.

 

يكي ديگر از  خصوصيات اين شيشه هوشمند در بازسازي خانه اين است كه شما مي توانيد شيشه هوشمند موجود خودتان را به هر شكلي كه هست چه به صورت مسطح و چه به صورت منحني هوشمند سازي كنيد. به اين شكل كه ماده اي كه از مواد كريستالي مايع تشكيل شده را بر روي شيشه هوشمند خود مي چسبانيد و ديگر نيازي به تعويض شيشه هاي قديمي نيست اما به اين نكته بايد حتما توجه داشته باشيد كه توليد و نصب اين نوع شيشه هوشمند به دقت بسيار بالايي نياز دارد و مي تواند گفت كه نصب اين نوع شيشه هوشمند كار هر كسي نيست.در حالي كه شما ولتاژ برق را خاموش نكنيد لايه كريستال مايع نور را عبور نمي دهد و هنگامي كه ميدان الكتريكي يا همان ولتاژ برق را اعمال كنيد بلور هاي مايع در شيشه هوشمند هدايت مي شوند و انتقال نور مجددا صورت مي گيرد.

 

در بازسازي خانه شيشه هوشمند با اعمال ولتاژ و يا با استفاده از يك ماشه مكانيكي هر زمان كه اراده بكنيم شفافيت شيشه را مي توانيم عوض كنيم و از حالت شفاف به مات و برعكس تغيير دهيم و اين امر ويژگي شيشه هوشمند است. با اعمال ولتاژ اعمال شده بر روي شيشه هوشمند ،طول موج خاصي مسدود مي شود و اجازه مي دهد تا اندازه خاصي از نور عبور كند و اين امر باعث شفاف يا كدر شدن شيشه هوشمند مي شود.

 

اين شيشه هوشمند تا نود و نه درصد از ورود امواج (اشعه يا نور فرابنفش) به داخل محيط جلوگيري مي كند و اين امر باعث محو شدن بسياري از مشكلات ناشي از برخورد با اين اشعه مي شود. بسياري از اين شيشه ها ويژگي هاي كم مصرف الكترونيكي را نيز به شما ارائه مي دهد. شما هر وقت اراده كنيد مي توانيد حالت اين شيشه هوشمند را به راحتي عوض كنيد و در هر زمان كه بخواهيد مي توانيد  از حالت شفاف در بياوريد و هر وقت كه بخواهيد مثلا در ميانه روز كه آفتاب نفوذ بيشتري دارد براي كمتر كردن شدت نور به حالت كدر شيشه را در بياوريد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

شيشه هوشمند در بازسازي خانه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۲:۰۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد شما هم به فكر بازسازي ساختمان خود باشد اما گمان مي بريد خانه شما ابعاد مناسبي ندارد و تعويض محل زندگي شايد بهترين راه كار براي ايجاد تغيير باشد اما بايد گفت با قيمتي بسيار مناسب شما مي توانيد بازسازي خانه را به اجرا در بياوريد و بدون دردسر هاي جابه جايي محل زندگي خود را آنگونه كه مي پسنديد بازسازي كنيد و در آن احساس آرامش داشته باشيد. در بازسازي خانه به سبك هاي نوين مي شود از وسايلي استفاده كرد كه خانه را دلباز تر نشان مي دهد و مي تواند با جاسازي مناسب از حالت شلوغي خانه كم كند. خانه هاي ۱۰۰ متري به طور معمول داراي دو اتاق خواب هستند اما اندازه حال و پذيرايي آن ها به نسبت خانه هاي زير ۱۰۰ متر بزرگتر است اما براي افرادي كه نياز به اتاق خواب بيشتر دارند و يا وسايلشان را در اتاق خواب نمي توانند جاسازي كنند چه بايد كرد؟ براي بازسازي خانه هاي ۱۰۰ متري بهتر است از كمد هايي در بخش پذيرايي استفاده كرد كه رخت خواب مهمان در آن قرار بگيرد تا در كمد هاي اتاق خواب ها فضا براي قرار گرفتن وسايل شخصي بيشتر باشد. در بازسازي خانه هاي ۱۰۰ متري بهتر ديوار هاي غير باربر و ستون هاي غير پايه برداشته شوند تا فضا بهتر نمايش داده شود. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي خانه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي خانه خود بگيريد.

 

ضمانت در كار بازسازي خانه

براي اينكه بدانيد  بازسازي خانه را به چه كسي بسپاريد بهتر است از تمام تعهدات و نوع قرار داد و ضمانت آن شركت، كاملا آگاه باشيد تا بتوانيد بهترين راه كار را براي بازسازي خانه خود پيدا كنيد. شركت هاي متفاوتي هستند كه خدمات بازسازي خانه را به شما ارائه مي دهند اما شما هستيد كه قبل از شروع كار بايد از تمام مراحل بازسازي خانه اطلاع داشته باشيد كه براي اين كار پيشنهاد ما اين است كه با يك مشاور خوب تماس بگيريد اما اگر وقت تماس گرفتن نداريد ما براي شما نكات مهم راجع به اينكه شما بهترين انتخاب را انجام دهيد مي گوييم ، از مهمترين نكات اين است كه شركتي كه با آن شروع به كار مي كنيد بايد ضمانت به شما بدهد كه بعد از كار بازسازي خانه اگر خرابي در بخش هاي مختلف ساختمانتان ايجاد شد بايد طبق ضمانتي كه بين شركت و كارفرما انجام مي گيرد دوباره كار بازسازي خانه انجام ميگيرد، نوع ضمانت در شركت هاي مختلف مي تواند تغيير كند.  بايد به اين نكته توجه كنيد كه ضمانت يكي از مهمترين نكاتي است كه در مرحله قرار داد بايستي به آن اشاره كرد و حتما در متن قرارداد نوشته و امضا شود. شركت كارويس اين ضمانت را به شما مي دهد كه تا ۳ ماه بعد از بازسازي خانه اگر كارفرما از كار ناراضي بود بايد مراحل بازسازي خانه اجرا شود زيرا رضايت مشتري يكي از اهداف مهم شركت كارويس است ، ضمانت تعهدي است كه در قرارداد هاي ما درج و به آن عمل مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي خانه ۱۰۰ متري در تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۶:۱۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در امر خط كشي پاركينگ موارد بسيار زيادي هستند كه جزو لزومات محسوب مي شوند كه بايد به طور حتم اين موارد را رعايت كرد. اما اين لزومات چه هستند؟ خط كشي پاركينگ براي منازل بايد در مدت زمان بسيار كوتاه و چند ساعته به اجرا در آورده شود تا اهالي مجبور نباشند خودرو خود را خارج از ساختمان پارك كنند. كف ساختمان بهتر است قبل از آغاز به كار خط كشي چك شود و از مسطح بودن بودن آن اطمينان حاصل شود، اگر بخشي از سطح كف ساختمان مسطح نباشد بايد يك روز قبل از آغاز تعمير و پوشانده شود، اين عمل را در خط كشي پاركينگ به اصطلاح ماستيك كردن مي گويند. عمل ماستيك كردن براي بخش هاي از كف مي گويند كه داراي شكستگي شده است. از ديگر لزوماتي كه بايد قبل از آغاز به كار خط كشي پاركينك به آن توجه داشت اين است كه كارفرما چه نوع رنگي را مي خواهد استفاده كند و در چه تنوعي، مارك هاي رنگ همانطور كه در مقالات پيشين برايتان گفتيم در چهار نوع وجود دارد كه براي خط كشي پاركينگ خيابان ها و فضاي باز از رنگ هاي سرد تك جزئي و دو جزئي استفاده مي شود و براي فضاهاي سربسته از رنگ هاي اپوكسي و پلي اورتان بايد استفاده شود. اما اينكه از چه طيف رنگي اي مي خواهيد استفاده كنيد را بايد از قبل به افرادي كه مي خواهند عمل خط كشي پاركينگ را به اجرا در آورند  گفته شود زيرا بسياري از طيف هاي رنگي ممكن است در بازار كم ياب باشد يا به طور كل اصلا وجود نداشته باشد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شمارا براي انتخاب يك تيم حرفه اي و قوي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

سرويس اياب و ذهاب كارگران و كارشناسان در كار خط كشي پاركينگ

يكي از مواردي كه بر سر آن بين كارفرما و شركت هاي ارائه دهنده سرويس هاي خدمات خط كشي پاركينگ بحث به وجود مي آيد همين قرار دادن هزينه بر سر سرويس اياب و ذهاب و خورد و خوراك است. بايد گفت در اكثر موارد اين امر بر عهده كارفرماست اما اگر كارفرما اين را قبول نكرد هزينه ها بر عهده شركت مربوطه خواهد بود. اما بهتر است كه بر سر اين مسائل بحثي به وجود نيايد تا اوقات هيچ كدام از طرفين تلخ نشود. براي اينكه تيم خط كشي پاركينگ كار خود را به بهترين نحو انجام دهند بهتر است با رفتار مناسب اين امر را براي آن ها سهل كنيد تا تيم با آسايش خاطر كار خط كشي پاركينگ  شمارا به اتمام برساند.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

لزومات امر خط كشي پاركينگ


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۵:۰۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در امر خط كشي پاركينگ تيم هاي زيادي هستند كه فعاليت دارند اما ويژگي تيم هاي قوي خط كشي پاركينگ چيست؟ قبل از هر كاري بايد اول از داشتن تجارب و رزومه تخصصي كارشناسان خط كشي پاركينگ اطمينان حاصل كرد.اندازه گيري دقيق و اجرا حرفه اي كاري است كه تيم هاي قوي خط كشي پاركينگ بايد با استفاده از تجارب زياد از پس اين كار بر بيايند. از ديگر موارد كه تيم هاي خط كشي پاركينگ را به تيم هاي قوي و حرفه اي تبديل مي كند استفاده از دستگاه هاي ايمني براي امر خط كشي پاركينگ است كه بايد حتما قبل از شروع كردن كار ازسالم بودن آن ها اطمينان حاصل كرد زيرا اين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ بايد هر ماه يك بار سرويس و چك شوند تا خدايي ناكرده خطري براي كارگران و كارشناسان ايجاد نشود. براي اطلاع از تمام مواردي كه شمارا براي انتخاب يك تيم حرفه اي و قوي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

رنگ ها در خط كشي پاركينگ

بايد گفت يكي از موارد مهم در كار خط كشي پاركينگ نوع و تنوع رنگي است كه در مراحل اجرايي كار مي تواند هم چالش هايي در قيمت و نيز دربخش اجرا آن به وجود مي آورد. اگر خط كشي پاركينگ براي مكان هاي رو باز و پر تردد همچون خيابان ها قرار باشد به اجرا در بيايد بايد از نوع رنگ سرد تك جزئي ترافيكي و يا رنگ سرد دو جزئي ترافيكي استفاده كرد كه به لحاظ قيمت و نوع اجرا با خط كشي پاركينگ در فضاهاي سربسته و كم تردد متفاوت است. در خط كشي پاركينگ براي مكان هاي سر بسته بايد از رنگ هاي پلي اورتان و يا رنگ هاي اپوكسي استفاده شود. اين رنگ ها داراي مقاومت خوبي هستند نسبت به چسب هاي خط كشي پاركينگ و توصيه متخصصين شركت كارويس اين است كه از اين روش خط كشي پاركينگ استفاده نكنند و اين به دليل مقاومت بسيار پايين چسب هاي خط كشي پاركينگ است كه در مدت زمان بسيار كوتاهي از بين مي روند و ضرر هاي مالي زيادي را مي توانند به كارفرما وارد كنند. در خط كشي پاركينگ براي كارخانه ها كه شستشو و تردد شان به نسبت الباقي مكان ها بيشتر است بايد رنگ هاي رزيني و يا حتي كفپوش هاي رزيني استفاده كرد زيرا اين نوع كفپوش ها داراي مقاومت زيادي هستند.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

ويژگي تيم هاي قوي خط كشي پاركينگ


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۶:۱۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بسياري از شركت هاي نماشويي ساختمان هستند كه قيمت هاي به نسبت كمتري را به مشتريان خود ارائه مي دهند و اين در حالي است كه شركت هاي هم رده قيمت بيشتريي را به شما مي گويند.اما علت اين تفاوت قيمت در چيست؟ اگر به نوع نماشويي و روش هاي آن كمي اطلاع داشته باشيد مي فهميد كه يك سري نكات وجود دارد كه اگر به آن ها توجه نكنيد مي تواند ضرر هاي بسيار زيادي رابه شما وارد كند. توصيه شركت كارويس به كساني كه مي خواهند نماشويي ساختمان را به اجرا در بياورند اين است كه تمام روش هاي نماشويي را مطابق جنس نماي ساختمان خود بشناسند و راچع به آن اطلاعات كسب كنند. روش هاي نماشويي ساختمان به سه مدل به اجرا در مي آيد ۱)نماشويي با تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت ۲)نماشويي با واتر جت كه همان پاشش فشار قوي آب است ۳)نماشويي با واتر سند بلاست كه كه به همراه آب مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر به نماي ساختمان مي پاشند، اما نماشويي ارزان چه نوع نماشويي است؟ و معايب  آن چيست؟ بسياري از پيمانكاران و شركت هايي كه به شما قيمت هاي ارزان مي گويند از روش واتر جت استفاده مي كنند. روش واتر سند بلاست نياز به مواد شوينده اي دارد كه هر شركتي نمي تواند اين ماده را استفاده كند و حتي اين ماده شوينده را در بازار پيدا كند. شركت زيبا نگار مديسا كه توليد كننده مواد شوينده و پليمري است كه اين مواد را در سراسر كشور توضيع مي كند و داراي سابقه زياد در اين موارد است. افرادي كه ساختمان هاي قديمي دارند و جنس نمايشان از سنگ،بتن،سيمان، آجر است بهتر از روش واتر سند بلاست استفاده كنند تا دوده و سياهي به طور كلي از ساختمانشان زدوده شود و ساختمان به زيبايي اوليه بازگردد. بسياري از افراد هستند كه از اين موارد اطلاعي ندارند و نماشويي ساختمانشان را به دست كساني مي سپارند كه با ترفند نماشويي ارزان مي خواهند اين كار را به هر قيمتي به اجرا در بياورند.

 

زيباتر كردن محيط با نماشويي ساختمان

در نظر كارشناسان ما وسواس خاصي راجع به زيبايي وجود دارد به همين دليل است تا ساختمان شمارا به همان زيبايي اوليه نرسانند و كار نماشويي ساختمان را به نحو احسنت انجام ندهند آن ساختمان را ترك نمي كنند. اما زيبايي چه تاثيراتي بر ساختار ذهني و احساسي افراد ساكن در آن ساختمان دارد؟ بايد گفت يكي از اصول آرامش رواني، پاكيزگي در محيط اطراف است كه زيبايي را به وجود مي آورد. با نماشويي ساختمان شما مي توانيد به يكي از مواردي كه آرامش به ذهنتان مي دهد برسيد، در اين روزهاي كه خستگي و كلافگي در افراد موج مي زند رسيدن به آرامش ذهني يكي از مهم ترين مواردي است كه بايد به افراد هديه داد كه با نماشويي ساختمان و پاكيزگي محيط اطراف مي توان به راحتي به آن رسيد.شركت كارويس با ارائه دادن بهترين راه كار ها براي  نماشويي ساختمان به شما اين قول را مي دهد كه زيبايي بي نظيري را به ساختمانتان هديه كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تراورتن را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

معايب نماشويي ارزان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۳:۱۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

قبل از آغاز به كار بازسازي ساختمان، افراد ساكن در آن خانه براي شروع يك تغيير تلاش مي كنند از قبل مصالح ساختماني خود را انتخاب كنند و بعد بازسازي خانه را آغاز كنند. با پيدا كردن چند عكس در شبكه هاي مجازي و يا جستجو در گوگل مي توان بهترين نمونه هاي مصالح ساختماني در بازسازي خانه را ديد و حتي از قيمت آن ها اطلاع پيدا كرد و يا در فرشگاه هايي كه مصالح ساختماني را به فروش مي رسانند مي توان ايده هاي جالبي را براي بازسازي خانه پيدا كرد.  كفپوش در بازسازي خانه از اولين مواردي است كه مي توان با آن بازسازي خانه را آغاز كرد. كفپوش ها انواع مختلفي دارند كه مي توانند سلايق مختلف را جذب كنند كه در ادامه به اختصار براي شما خواهيم گفت:

 

كفپوش پي وي سي: اين نوع كفپوش نوعي پلاستيك فرآوري شده و فشرده است كه چسبندگي بالايي نيز دارد از ديگر قابليت هاي اين كفپوش ضد آب بودن و نصب آسان آن در بازسازي خانه است.

 

كفپوش لمينت در بازسازي خانه:كفپوش لمينت تركيبي از چوب فشرده و نوعي پلاستيك است كه به تازگي طرفداران زيادي نيز پيدا كرده است و به دليل قيمت مقرون به صرفه آن فروش اين نوع كفپوش نسبت به ديگر كفپوش ها بيشتر است.

 

كفپوش اپوكسي:اين نوع كفپوش بيشتر در موارد صنعتي به كار مي رود و تركيبي از رزين و مواد سخت كننده است و از قابليت هاي آن مي توان به شستشوي آن اشاره كرد.

 

كفپوش سه بعدي: كفپوش هاي سه بعدي در بازسازي خانه به خصوص بخش اتاق خواب مي تواند احساس متفاوتي را براي اهالي ايجاد كند.

 

مزايا و معايب كفپوش لمينت

بايد گفت تجربيات شركت كارويس در زمينه بازسازي خانه در بخش كفپوش ها ثابت كرده است استفاده از كفپوش لمينت مي تواند از نظر هزينه و نيزاز نظر مقاومت بسيار خوب عمل كند اما بايد گفت استفاده از كفپوش هاي با كيفيت امري ضروري است، تا بعد از مدت يك سال كفپوش داراي برآمدگي نشود و پوسيدگي نشود. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي خانه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي خانه خود بگيريد تيم مشاوران كارويس شامل افراد متخصص و آموزش ديده اي است كه آمادگي پاسخگويي به سؤالات تخصصي شما در مورد بازسازي خانه است.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

كفپوش لمينت در بازسازي خانه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۶:۱۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

كارويس با افتخار اعلام ميدارد كه از بين تمام شركت هاي فعال در حوزه خدمات خط كشي پاركينگ توانسته پروژه هاي بزرگي را در سرتاسر كشور به خوبي به اتمام برساند و اولويت و رهبري خود در اين صنف را حفظ كند. در همين راستا با توجه به گسترش روزافزون تعداد پروژه هاي خط كشي پاركينگ كه به طور همزمان انجام ميگيرد توانسته با تجربه بهتر و ارائه روش هاي نوين خط كشي پاركينگ توانسته رضايت تمام كمال مشتريان خود را جلب كند.

 

چگونه بهترين روش را براي خط كشي پاركينگ خود پيدا كنيم؟

براي خط كشي پاركينگ ساختمان هاي چندين طبقه و برج ها يا پاركينگ هاي طبقاتي، كارشناسان متخصص روش هاي مختلفي را پيشنهاد مي كنند كه امكان دارد از تمامي تجهيزات مرتبط با كار خط كشي پاركينگ استفاده شود. تشخيص اينكه خط كشي پاركينگ شما بايد با روش دستي انجام شود يا نياز به افراد متخصص و يا استفاده از ماشين هاي و دستگا هاي خط كشي پاركينگ در كار وجود دارد ، براي صاحبان ساختمانها عملا كاري بسيار دشوار است. از طرفي حتي در صورت تشخيص روش درست اجراي خط كشي پاركينگ، اين فرآيند احتياج به تخصص فوق العاده بالايي دارد. همچنين پيدا كردن شركت هايي كه دستگاه هاي خط كشي پاركينگ را براي كارهاي تكي به شما اجاره دهند و يا نفراتي كه به صورت پيمانكاري اين كار را با روش دستي انجام بدهند كاري بسيار سخت و وقت گير است و مسئوليت بالايي را مي طلبد. همه اينها عملا احتياج به يك مديريت بسيار قوي و داشتن همه تجهيزات روز دارد كه مجموعه كارويس افتخار دارد كه به راحتي سخت ترين پروژه هاي خط كشي پاركينگ را مديريت كند كه رضايت كامل شما را به همراه خواهد داشت.

 

ضمانت در كار خط كشي پاركينگ

همانطور كه مي دانيد ضمانت و گارانتي از موضوعات بسيار مهم در انجام كليه امور خدماتي محسوب مي شود. شركت كارويس با توجه به اعتمادي كه به كيفيت خدمات ارائه شده توسط اين شركت دارد، تمامي خدمات خط كشي پاركينگ خود را به مدت ۱ ماه پس از اجراي كار به لحاظ كيفيت اجرا ضمانت مي كند. بدين منظور در يكي از بندهاي قراردادي كه بين طرفين براي اجراي خدمات خط كشي پاركينگ منعقد مي شود به اين مورد اشاره كرده و در صورت وجود كوچكترين مشكل به لحاظ كيفيت اجراي فرآيند، اين شركت خود را موظف ميداند تا سه ماه پس از اجراي كار، در كوتاه ترين زمان ممكن نواقص را برطرف كند. بند ديگري كه در قراردادهاي خط كشي پاركينگ كارويس وجود دارد آن مورد اين است كه كارفرما در قبال هر گونه حادثه در انجام كار خط كشي پاركينگ هيچ گونه مسئوليتي نخواهد داشت.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

چرا خدمات خط كشي پاركينگ كارويس


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۰:۴۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله از بخش بازسازي ساختمان كارويس نگاهي داريم به يكي ديگر از تجربيات تيم بازسازي براي يك فرد معلول و بازسازي خانه و اتاق خواب آن.همانطور كه مي دانيد راه رفتن يكي از نعمت هاي بسيار بزرگي كه خدا به ما هديه داده است اما آيا مي دانيم كه افراد معلوم در خانه خود دچار چه نوع مشكلاتي هستند؟ بايد گفت يك فرد معلول در بخش هاي مختلف خانه خود دچار چالش هاي فراواني است كه با يك بازسازي حرفه اي مي تواند از پس اين چالش ها بر بيايد و زندگي راحتر و بهتري را تجربه كند. بازسازي اتاق خواب براي يك فرد معلول بايد فكر شده باشد و تمام نياز هاي آن فرد در آن طرح لحاظ شده باشد. فردي كه در راه رفتن دچار مشكل است بايد به هنگام خوابيدن دستگيره اي را در كنار تخت خواب خود داشته باشد تا بتواند خودش را با آن جابه جا كند  براي اين كار بهتر است از تخت هاي چوبي كه در چهار طرف آن دسته وجود دارد استفاده شود. از نكاتي كه بايد در بازسازي اتاق خواب يك فرد معلول در آن رعايت كرد اين است كه بايد به طور حتم در اتاق خواب حمام و دستشويي وجود داشته باشد تا فرد راحتر به انجام امور خود بپردازد. از نكات ديگر مي توان به نوع بازسازي و طراح داخلي حمام اشاره كرد كه بايد در آن نشيمن گاهي براي نشستن فرد و ميله هاي نگه دارنده براي نشستن و برخواستن وجود داشته باشد و ترجيحا در بازسازي از سراميك هاي با بافت ضخيم تر استفاده شود تا سطح حمام ليز و سرنده نباشد. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي خانه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي خانه خود بگيريد.

 

۳ نكته مهم راجع به بازسازي اتاق خواب

در بازسازي اتاق خواب يك خانه بايد نكات ريز و درشت زيادي را رعايت كرد تا طرح كلي و نوع  بازسازي اتاق خواب به صورت اصولي به اجرا در بيايد. ۱)پنجره ها در اتاق خواب بايد نور وروشنايي زيادي را به داخل هدايت كند به همين دليل استفاده از پنجره هايي با ابعاد بزرگ مي تواند حس و حال بهتري را به اتاق خواب بدهد. ۲) در اتاق خواب هاي كه با سبك هاي نوين بازسازي مي شوند در صورت وجود فضاي كافي بهتر است از سرويس مستر در آن استفاده شود. ۳) با توجه به اينكه اتاق خواب بايد داراي يك آرامش و نظم خاص باشد بهتر فضا غير از تخت خواب ها و  سرويس تخت خواب از وسايل ديگيري استفاده نشود.بازسازي خانه بايد توسط مهندسين معمار خلاق و با تجربه اجرا شود تا بعد از اجراي بازسازي از نتيجه كار رضايت كامل ايجاد شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي اتاق خواب براي يك فرد معلول


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۸:۵۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد زمان زيادي باشد  كه نماي پر از دوده و آلودگي شما و بقيه اهالي ساختمانتان را اذيت مي كند اما از روش هاي نوين نماشويي ساختمان اطلاعات كافي نداريد و شايد فكر مي كنيد كه اجرا اين عمل ممكن است نماي ساختمانتان را از بين ببرد كه بايد گفت نماشويي ساختمان  نه تنها باعث آسيب به نما نمي شود بلكه باعث افزايش مقاومت نماي ساختمان شما نيز مي شود. روش هاي نوين نماشويي ساختمان باعث صرفه جويي بسيار زيادي در وقت و زمان مي شود و نسب به زمان هاي قديم كه نماشويي ساختمان با استفاده از داربست به اجرا در مي آمد بسيار كمتر است. در روش هاي نوين نماشويي زمان نماشويي به يك الي دو روز كاهش يافته است  و اين عمل به سرعت و با كيفيت بيشتري به اجرا در مي آيد. نماشويي ساختمان با دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست به اجرا در مي آيد كه در ادامه به طور كلي براي شما از نوع اجراي آن ها خواهيم گفت:

 

نماشويي ساختمان با واتر جت: اين دستگاه پاشش فشار آب قوي است حدود ۲۵۰ بار در ثانيه كه مي تواند دوده و سياهي را از سطح ساختمان از بين ببرد.اما اين روش تنها براي نماهايي با جنس سنگ،آجر،سيمان،بتن استاد ه مي شود.

 

نماشويي ساختمان با واتر سند بلاست: اين دستگاه مانند دستگاه واتر جت آب را با فشار بسيار قوي به سطح نما مي زند با اين تفاوت كه مواد شوينده اي به نام سيليس و ديسكلر را به همراه آب به سطح نما مي زند و نما را مي شويد. اين روش براي نماهايي با جنس سنگ،سيمان،بتن به كار مي رود. روش واتر سند بلاست در نماشويي ساختمان بيشتر براي نماهايي كه زمان بسيار زيادي است كه از ساخت آن ها مي گذرد و آلودگي و جرم زيادي سطح آن ها را فرا گرفته است به كار مي رود.

 

نكاتي مهم نماشويي ساختمان

دركار نماشويي ساختمان براي هر نماي ساختمان نكات زيادي وجود دارد اما توصيه شركت كارويس براي نما هايي كه عمر بيش از ۵۰ سال دارند اين است كه بعد از نماشويي ساختمان خود كار تعميرات و ترميم را انجام دهند زيرا بعد از نماشويي ساختمان ممكن كمي از رنگ و يا بخشي از نما دچار پوسيدگي و خرابي باشد كه با عمل ترميم مي تواند زيبايي اوليه خود را به دست بياورد اما براي نما هاي شيشه اي توصيه مي شود از وسيله هاي استفاده شود كه كمترين آسيب را به سطح نما بزند زيرا نماي شيشه اي از ظرافت خاصي برخوردار  است كه اگر با دقت زياد انجام نگيرد ممكن است دچار خراش هاي شود كه ترميم كردنشان ممكن نيست و بايد به طور كلي شيشه را تعويض كرد تا به همان جلوه زيباي اوليه خود برسد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تراورتن را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي با واتر سند بلاست و واتر جت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۳:۴۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 64
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4395
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ