كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

استفاده از كفپوش اپوكسي در پاركينگ ها بسيار مقرون به صرفه شده است و جلوه زيبا تري را نيز به كل پاركينگ مي دهد. كفپوش هاي رزيني براي خط كشي پاركينگ در ساختمان هايي كه مي خوهاند كف ساختمانشان به مرور دچار سياهي و ساييدگي ناشي از چرخ هاي خودرو نشود بسيار مناسب است. بايد گفت اين نوع كفپوش ها داراي ضخامت ۲ ميليمتري بوده و از رزين و مواد سخت كننده تشكيل شده است. اين كفپوش ها براي تعيين جايگاه هاي اختصاصي براي همسايگان بسيار مفيد است و باعث مي شود خط كشي پاركينگ و مرز بين خودرو از بين نرود. تنوع بالا در رنگ هاي اين نوع كفپوش باعث شده است تا به شكلي زيبا تر عمل خط كشي پاركينگ به اجرا در بيايد. خط كشي پاركينگ بايد براي تمام ساختمان هاي چند طبقه به اجرا در بيايد تا تمام اهالي با خيال آسوده در جايگاه اختصاصي خودرو هاي خود را پارك كند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي خط كشي پاركينگ كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد. 

 

قيمت كفپوش اپوكسي براي اجرا ي خط كشي پاركينگ

كفپوش هاي اپوكسي در نوع هاي مختلفي كاربرد دارند از جمله ، كف كارخانه ها، كف پاركينگ ها و …اما در مورد كف پاركينگ بايد گفت بيشتر در در پاركينگ هاي طبقاتي و براي خط كشي پاركينگ هاي بزرگ از اين نوع كفپوش استفاده مي شود.قيمت اين نوع كفپوش براي اجرا خط كشي پاركينگ از هر متر مربعي ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۲۰ هزار تومان محاسبه مي شود.

 

روش هاي خط كشي پاركينگ

خط كشي پاركينگ با دو روش دستي و در روش دوم با دستگاه هاي مخصوص خط كشي پارينگ است كه به صورت روزانه يا ساعتي اجاره مي شود و مورد استفاده قرار  مي گيرند . بايد گفت افرادي كه كار خط كشي پاركينگ را به اجرا در مي آورند بايد كاملا تخصصي اين كار را به اجرا در بياورند و اندازه گيري ها را به صورت كاملا دقيق به اجرا دربياورند تا خدايي ناكرده افراد در هنگام پارك خودرو هايشان به مشكل بر نخورند. 

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ  را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

كفپوش خط كشي پاركينگ


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۴:۴۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي خانه به سبك ايراني به چه نوع سبكي از بازسازي گفته مي شود؟ مدت هاست با توجه به سبك هاي گوناگوني كه در معماري و بازسازي خانه به وجود آمده سبك ايراني كه مطابق سليقه و فرهنگ ايراني ها است به فراموشي سپرده شده است. سبك معماري و بازسازي خانه ايراني داراي خصوصيات بسيار آرام بخش و لطيفي است كه با روحيه و اخلاقيات ايراني ها بسيار سازگار است.بازسازي خانه به سبك ايراني داراي ويژگي هايي است كه به اختصار براي شما از آن ها خواهيم گفت: ۱) استفاده از كاشي هايي با هندسه هاي زيبا و پيچيده در بازسازي ديوار هاي داخلي يا خارجي. ۲) رنگ آبي در معماري و بازسازي خانه هاي ايراني بسيار ارزشمند است و نشانه اصل فراوجودي و روح القدسي است كه باعث آرامش در فضاي داخلي خانه مي شود. ۳) در معماري و بازسازي خانه به سبك ايراني وجود حوض و به طور كلي آب نشانه بركت و پاكي است كه بايد در خانه وجود داشته باشد كه البته با توجه به اينكه در آپارتمان هاي كوچك وجود حوض مي تواند فضاي بسيار زيادي را اشغال كند استفاده از حوض تقريبا منقضي شده است. ۴)استفاده از پنجره هاي طاق دار كه نور و روشنايي را به داخل منزل هدايت كند يكي ديگر از خصوصيات بازسازي خانه به سبك ايراني است. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

تاريخچه بازسازي خانه ايراني از آغاز تا به حال

بازسازي خانه به شيوه معماري اسلامي در زمان صفويان با شكوه و جلال بيشتري توسط مسلمانان گسترش يافت و باعث شد كه بازسازي خانه هاي ايراني به شيوه معماري اسلامي در كشور هاي ديگر هم گسترش يابد و مورد استقبال تمام مردم دنيا قرار گيرد. بايد گفت بازسازي خانه سبك ها و روش هاي مختلفي دارد كه بسته به علاقه و خصوصيات اخلاقي يك فرد مي تواند متفاوت باشد مثلا در بازسازي خانه به شيوه معماري اسلامي يك سري اصول دارد كه بايد حتما در آن رعايت شود مثل:۱) مردم واري  ۲)پرهيز از بيهودگي ۳) درون گرايي ۴)استفاده از مصالح بومي در بازسازي خانه ايراني است، كه بايد به طور حتم رعايت شود تا بتواند آن شكوه و جلال ساختمان را با شيوه معماري اسلامي را به خوبي جلوه گر كند. شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد در بازسازي خانه به شيوه معماري اسلامي آيا در زمان حال هم ممكن است اجرايي شود و يا ممكن است با شيوه هاي معماري نوين تركيب شود و حالتي مؤخر به بازسازي خانه ببخشد؟ اين اتفاق مي تواند به زيبايي هر چه تمام تر رخ دهد اما بايد گفت كشور هاي عربي بيشتر از آن استفاده كرده اند تا كشوري همچون ايران و اين به اين دليل است كه بازسازي خانه در ايران بيشتر با الهام گرفتن از سبك هاي رومي و اروپايي انجام مي شود كه اين با فرهنگ و نوع سليقه اصيل ما ايراني ها كمي متفاوت است و باعث دور ماندن ما از از ريشه هاي خود شده است، از جمله ساختمان هايي كه بازسازي را با تركيب سبك هاي نوين و الهام گرفتن از معماري اسلامي توانسته اند به اجرا در آورند: برج العرب در دوبي ،قصر مونتازا در مصر، مسجد جامع شيخ زاهد در امارات است كه توانسته اند با استفاده از شيوه معماري اسلامي حركتي نو در بازسازي ساختمان و معماري انجام دهند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي خانه به سبك ايراني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۳:۱۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد در تصور بسياري از افراد كه مي خواهند كار بازسازي خانه خود را به اجرا در بياورند و متراژ خانه شان زير ۵۰ متر است آشپزخانه جزيره يك فرض محال باشد اما بايد گفت در يكي از تجربيات شركت كارويس در بازسازي ساختمان ۵۰ متري در تهران نصب آشپز خانه جزيره تنواست جلوه زيبا و حتي دلباز تري به كل خانه ببخشد.  در بازساز خانه هاي ۵۰ متري بايد نكات بسيار زيادي را رعايت كرد تا اين فضاي كوچك را به فضاي باز تر و راحت تري تبديل كرد.دربازسازي آشپزخانه جزيره مانند آشپزخانه اوپن و ساده بايد مثلث طلايي رعايت شود ، اما مثلث طلايي چيست؟ در اين مثلث بايد فاصله ي گاز، سينك ظرف شويي و يخچال در يك محدوده خاص و دردسترس  قرار گيرد. ميز آشپزخانه اوپن مي تواند به عنوان ميز ناهار خوري استفاده شود و يا گاز يا سينك ظرف شويي بر روي آن قرار گيرد كه اين به نسبت نياز ها و خواسته هاي اهالي خانه هنگام بازسازي اجرا مي شود. در ميز آشپزخانه جزيره مي توان كمد هايي را تعبيه كرد كه در جاگيري وسايل مي تواند تاثير گزار باشد. براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي خانه با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي خانه خود بگيريد.

 

۵ اصل مهم در بازسازي خانه هاي كوچك

براي بازسازي ساختمان هايي با متراژ كم چه بايد كرد؟ بايد گفت در كلان شهر هايي مثل تهران كه قيمت خانه  گران است براي زوج هاي جواني كه تازه ازدواج مي كنند پيدا كردن ساختمان هاي بزرگ بسيار سخت است و رفتن به ساختمان هاي كوچك كه بازسازي نشده اند و اندازه هاي بسيار كوچكي دارند براي زوجين معقول تر به نظر مي رسد اما در اين ساختمان هاي كوچك به خصوص اگر بازسازي نشده باشند  فضا تنگ و خفه به نظر مي رسد كه اين در روحيه افراد ساكن در آن خانه تأثير نامطلوبي دارد. اما ما در اين مقاله از بازسازي ساختمان براي شما از روش هاي بازسازي اي مي گوييم كه راه حل مناسبي براي اين زوجين است. براي اينكه در همان ساختمان كوچك بتوانيد با حال خوب زندگي كنيد بايد با روش هاي زير خانه خود را بازسازي كنيد: ۱) برداشتن ديوار هاي غير باربر در بازسازي. ۲) استفاده از رنگ هاي روشن بر ديوار خانه . ۳)ايجاد پنجره هايي با ابعاد بزرگ در بازسازي. ۴) استفاده ازمبلمان با ابعاد كوچك. ۵) ايجاد آشپزخانه جزيره در بازسازي براي جابه جايي راحتر و استفاده از آن به عنوان ميز ناهارخوري. در مورد سرويس بهداشتي و حمام كه معمولا در اين ساختمان ها، بسيار كوچك و تنگ و خفه است بايد تدابيري انديشيده شود تا از اين حالت در بيايد، زيرا سرويس بهداشتي و حمام ممكن است در نگاه اول مشكل اساسي در بازسازي ساختمان به نظر نرسد اما به مرور زمان موجب دلزدگي اعضاي آن خانواده مي شود و به همين دليل است كه با به كار بردن متد هاي جديد و ايده هاي نوين بازسازي براي اين نوع ساختمان ها، تمام اين كمبود ها رفع و عمل نوسازي به صحيح ترين روش اجرا مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

آشپزخانه جزيره در بازسازي خانه ۵۰ متري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۱:۴۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

خط كشي پاركينگ  با روش ها و انواع مختلفي به اجرا در مي آيد.خط كشي پاركينگ خودرو در سه نوع موازي،عمودي،مورب به اجرا در مي آيد كه هر كدام از آن ها داراي ويژگي هاي خاصي هستند و در مكان هاي به خصوصي اجرا مي شوند. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت موازي: اين نوع خط كشي پاركينگ در خيابان ها و مكان هاي عمومي به كار مي رود كه در اين نوع خط كشي پاركينگ خودرو راننده فضاي كمتري براي پارك و انتخاب مسير حركتي خود دارد. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت عمودي:اين خط كشي براي پاركينگ هاي طبقاتي بيشتر كاربرد دارد و فضاي بهتر و بيشتري را به راننده مي دهد تا راننده در هنگام ورود و خروج راحت باشد. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت مورب: اين نوع خط كشي پاركينگ بيشتر براي پارك ها و مراكز تفريحي كاربرد دارد و با ايجاد نظم هنگام ورود و خروج خطر هاي كمتري را به براي افرادي كه در آن مكان هستند به وجود مي آورد، خطوط مورب با زاويه ۴۵ تا ۶۰ متري ديوار هستند.براي اطلاع از تمامي مواردي كه براي اجراي امر خط كشي پاركينگ خود به آن احتياج داريد بهتر است با تيم مشاوران خط كشي پاركينگ كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را در يافت كنيد تا بتوانيد درست ترين تصميم را از بابت كار خط كشي پاركينگ خود بگيريد.

 

همانطور كه مي دانيد نبود خط كشي پاركينگ مي تواند راه هاي عبور و مرور در خيابان ها را اشغال كند و در اين بين هرج و مرج را در سطح شهر بالا ببرد كه اين خود مي تواند در سطح جامعه مشكلات فراواني را به وجود بياورد و موجب آسيب هاي رواني به افراد شود. اما براي رفع اين مشكل چه بايد كرد؟ خط كشي پاركينگ بايد در سطح كلان شهر ها با دقت بيشتري به اجرا در آورده شود و طوري كه براي هر تعداد خودرو خط كشي پاركينگ به صورت اصولي وجود داشته باشد تا در هنگام پارك كردن خودرو بهم آسيبي وارد نكنند و عبور و مرور راحت تري داشته باشند. اگر بخواهيد در بخش هاي خارجي ساختمان خط كشي پاركينگ را به اجرا در بياوريد بايد از سازمان شهرداري منطقه خود اجازه بگيريد.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ  را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

انواع خط كشي پاركينگ


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۱:۴۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شركت كارويس در زمينه خدمات ساختماني و به خصوص بازسازي خانه داراي تجربيات زيادي است و اين به دليل نيم قرن سابقه كاري است كه اين شركت در حوزه خدمات ساختماني و بازسازي خانه ارائه داده است. تجربيات بازسازي خانه شركت كارويس به دو حوزه صنعتي و شهري تقسيم مي شود، در حوزه شهري كه خود شامل دو بخش اورگان هاي دولتي و اورگان هاي غير دولتي است كه در بخش اورگان هاي غير دولتي سابقه بازسازي كافي شاپ،منازل مسكوني ،برج هاي بيش از يازده طبقه را داشته و با تيم مهندسين معمار خود كه از دانشگاه هاي معتبر فارق التحصيل شده اند آمادگي ارائه تمامي خدمات ساختماني در بخش هاي بازسازي خانه،دكوراسيون داخلي ساختمان را دارد و از صفر تا صد همراه شما است تا با توجه به سليقه شخصي شما و در نظر گرفتن نياز هاي تمام اعضاي خانواده بازسازي را به اجرا در آورد و رضايت تمام كمال شمارا جذب كند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

تعداد نفرات كارگران و مدت زمان بازسازي خانه

در هر پروژه بر حسب متراژ و ميزان عملياتي كه بايد به اجرا در آورده شود مدت زمان بازسازي خانه متغير خواهد بود اما مثلا در مراكز فروش كه بيشتر از يك ماه نمي تواند تعطيل باشند و اگر مدت زمان بازسازي بيشتر شود مي تواند يك ضرر مال به آن مجموعه  بزند طوري برنامه ريزي مي شود كه بر آن اساس تعداد كارگران و كارشناسان را بر حسب در خواست كارفرما زياد  مي شوند،كه در مدت كوتاه تري بازسازي ساختمان اين نوع مجموعه ها اجرا شود. بايد اين نكته را در نظر داشت كه  بازسازي ساختمان هايي با متراژ بالا مثل برج  ها و مجموعه هاي بزرگ خريد و فروش از يكماه تا ۴ الي ۵ ماه به طول مي انجامد اما اين مي تواند برحسب نياز و در خواست كارفرما متغير باشد و به همين نسبت ميزان هزينه هاي آن هم دستخوش تغيير خواهد شد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

تجربيات شركت كارويس در بازسازي خانه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۸:۴۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

سنگ تراورتن جزو سنگ هاي مصنوعي است كه از ناخالصي هايي همچون رسوبات غار ها به وجود مي آيد. اما نماشويي اين نوع سنگ به چه صورت؟ دغدغه اصلي كارفرمايان اين است كه هنگام نماشويي ساختمان اين نوع نما دچار آسيب نشود. بايد گفت سنگ تراورتن جزو سنگ هاي مصنوعي مرغوبي است كه با توجه به مقاومت بالايي كه دارد حتي با فشار آب قوي در حين نماشويي نيز هيچ گونه آسيبي نمي بيند. مواد شوينده براي نماهاي سنگي هيچ گونه خطري ايجاد نمي كند و بلكه باعث ماندگاري هر چه بيشتر نماي ساختمان مي شود.

 

بهترين روش براي نماشويي سنگ تراورتن

نماي سنگ تراورتن با روش واتر جت و واتر سند بلاست به همراه مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر نماشويي مي شود. اين نوع نما بعد از نماشويي تا يك سال پاكيزه مي ماند. اگر بخش هايي از سنگ دچار شكستگي و يا ترك شد بهتر است با تعويض سنگ و يا پيچ رولپلاك كه توسط كارشناسان نماشويي ساختمان به اجرا در مي آيد ساختمان ترميم شود و به زيبايي اوليه خود برسد.

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي تراورتن

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگي با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي سنگ تراورتن از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

نكات و لزومات امر نماشويي ساختمان

دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تراورتن را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي سنگ تراورتن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۶:۴۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

سبك هاي پايه در بازسازي خانه شامل دو نوع سبك است۱)سبك مدرن ۲)سبك سنتي كه هر كدام داراي زير شاخه هاي زيادي هستند. بازسازي خانه در هر دوره و با توجه به نياز ها و پيشرفت روز افزون تكنولوژي مدام در حال تحول است، در بخش سبك هاي مدرن در بازسازي خانه زير شاخه ها بدين صورت هستند: سبك پست مدرن، سبك فوتوريسم، سبك پارامتريك، سبك كيهاني (غير خطي) و… در بخش سبك هاي سنتي در بازسازي ساختمان زير شاخه ها بدين صورت هستند: گوتيك،كلاسيك، مصر باستان، ژاپني، پهلوي، اسلامي و… كه همه اين ها در زمان هاي خود معماري و بازسازي خانه را دچار تغيير و تحولات فراواني كرده و تاثير زيادي بر نوع نقش ساختمان هاي آن دوره ي زماني گذاشته اند.

 

سبك شخصيت پردازي

شايد يكي از نكاتي كه طراح بايد بداند اين است كه در بازسازي به سبك شخصيت پردازي اول بايد به صورت روانشناسانه آن كارتون و يا فيلم را به دقت نگاه كرد و تمام نكات را يادداشت برداري كرد تا بتوان با ديد درست تري به طرحي براي بازسازي خانه رسيد. براي بازسازي خانه بايد طي يك جلسه با مهندسين معمار و مهندسين اجرايي تمام نقطه نظر هايي كه مي خواهيد براي ساختمانتان اعمال شود را لحاظ كنيد و اينكه از چه سبك ها و رنگ هايي در نظر داريد كه در ساختمانتان به كار برده شود. اين جلسه قبل از بازسازي خانه بسيار مهم است و اگر شركت معماري اي كه با آن شروع به كار كرده ايد اين پيشنهاد را ندادند بايد شما براي اين جلسه پافشاري كنيد زيرا ممكن است در پايان كار بازسازي شما از نتيجه راضي نباشيد و نوع بازسازي خانه با سليقه شما اصطلاحا جور نباشد.

 

 سبك سورئال يا فرا واقعي در بازسازي خانه

براي افراد خاص پسند هميشه راه هايي هست تا با بازسازي خانه بتوانند محل زندگي خودشان را به آن سبكي كه مي خواهند بازسازي كنند. بسياري از افراد هستند كه كه با سبك هاي هنر آشنايي ندارند اما دلشان مي خواهند محيطي كه در آن زندگي مي كنند به گونه اي بازسازي شود تا با بقيه ساختمان ها متفاوت باشد و بتواند يك جلوه خاص را به وجود آورد، بياييد از سبك فرا واقع گرايي آغاز كنيم سبكي كه در همه ابعاد هنري از نقاشي تا معماري و بازسازي خانه نفوذ كرد و توانست در مدت كوتاهي باعث حيرت مردم شود،سبك فرا واقع گرايي يا سورئاليسم سبكي كه از خواب هاي ما نشأت مي گيرد جايي كه هيچ دليلي برا هيچ كاري وجود ندارد و همه چيز به صورت پيچيده اي به هم مي آميزد. شايد در معماري و بازسازي خانه به وجود آوردن يك رؤيا و بازسازي آن كار بسيار سختي باشد اما شدني است همان طور كه فرانك گري توانست با اين سبك حيرت بسياري از افراد را بر انگيزد. سبك سورئال از جمله سبك هايي است كه شايد تعداد كمي از افراد بتوانند با آن ارتباط برقرار كند اما ديدن اين سبك چه در معماري و بازسازي و چه در نقاشي هميشه باعث شگفتي مردم شده به طوري كه براي ديدن آن ها هميشه هيجان زده هستند. سبك سورئال در معماري و بازسازي خانه مي تواند از نقاشي هاي قرن ۲۰ ميلادي الهام بگيرد زيرا در اين دوره اين سبك پيشرفت بسيار زيادي كرد و با خلاقيت افرادي مثل سالوادور دالي و رنه مارگاريت به اوج خود رسيد. رنگ هاي اين سبك در بازسازي  خانه مي توانند تركيبي از رنگ هاي گرم باشد تا نگاه را بيشتر به سمت خودش بگرداند و جلب توجه بيشتري كند.

 

سبك فول لاكچري در بازسازي خانه

بازسازي خانه با توجه به سلايق و نياز هاي اشخاصي كه در آن ساختمان زندگي مي كنند به اجرا در مي آيد،مثلا زماني كه افراد ساكن در يك ساختمان بخواهند بازسازي را طوري به اجرا در بياورند كه ساختمانشان اشرافي گونه به نظر بيايد تيم بازسازي بايد از سبك بازسازي فول لاكچري استفاده كنند. اما بازسازي فول لاكچري چيست؟ بايد گفت در بازسازي فول لاكچري يك  سري الگو هاي ثابت وجود دارد كه در اين بخش از مقالات بازسازي كارويس به آن مي پردازيم. در بازسازي فول لاكچري بايد از هر وسيله اي با رنگ طلايي يا سفيد استفاده كرد.از ديگر مواردي كه مي توان به آن اشاره كرد استفاده كردن از نقاشي هاي دوره رنسانس در سقف و يا بخشي از ساختمان است.مبلمان كلاسيك،لوستر هاي بلوري،آينه هاي بزرگ و قدي،مجسمه هايي برنزي و يا نقره اي در بازسازي و دكوراسيون داخلي يك ساختمان فول لاكچري بايد وجود داشته باشد. كف ساختمان هايي كه بازسازي فول لاكچري دارند بهتر است سنگ مرمر باشد تا زيبايي ساختمان بيشتر به چشم بيايد. در سرويس بهداشتي و حمام بايد از شيرآلات به روز و مدرن با رنگ هاي طلايي، استيل براق و سفيد استفاده كرد.ايجاد اتاق كار يا اتاق سينما در صورت وجود اتاق اضافي نيز مي تواند در بازسازي اين نوع ساختمان ها به چشم بيايد. پرده هايي با رنگ مخمل قرمز و يا سفيد با نقش هاي طلايي كلاسيك مي تواند در جلوه فول لاكچري و بازسازي مجلل فضاي داخلي يك ساختمان متأثر باشد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي فول لاكچري يك ساختمان كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي خانه خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

سبك هاي جالب در بازسازي خانه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۷:۳۰ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بايد گفت خط كشي پاركينگ در شهر هايي كه تراكم جمعيت زياد است بايد به طور دقيق تري و با اجازه مستقيم شهرداري به اجرا در آورده شود تا خدايي ناكرده مشكلاتي را براي اهالي به وجود نياورد. در كلان شهري همچون تهران بايد خط كشي پاركينگ در نزديكي پارك ها، دانشگاه ها و تمام اورگان هاي دولتي به اجرا در آيد تا بي نظمي در آن مكان ها باعث ايجاد ترافيك هاي سنگين و در پي آن آلودگي و كلافگي مردم نشود. خط كشي پاركينگ از آن دست خدمات ساختماني است كه بايد تابع قوانين به اجرا در آورده شود در غير اين صورت توسط مراجع قانوني پي گيري مي شود و عواقب ناخوشايندي را براي عومل اجرايي و تيم خط كشي پاركينگ در پي خواهد داشت. همانطور كه شايد ديده باشيد اكثر پاركينگ ها و پاركينگ هاي طبقاتي پولي هستند كه به نسبت امنيتي كه براي ماشين ها ايجاد مي كنند منطقي به نظر مي رسد.

 

هزينه هاي خط كشي پاركينگ چگونه محاسبه مي شود؟

دغدغه بسياري از افرادي كه مي خواهند خط كشي پاركينگ را به اجرا در بياورند اين است كه هزينه ها به چه صورت محاسبه مي شود و آيا هزينه ها براي ايجاد يك فضاي مشخص براي ماشين ها به صرفه در مي آيد يا نه. كه در اين باره تيم متخصص كارويس به شما اين نويد را مي دهد كه خط كشي پاركينگ شما را با بروز ترين روش ها و با هزينه منطقي و به صرفه اجرا كند و رضايت تمام كمال شما را جلب كند. اما عواملي هزينه هاي كلي را مشخص مي كند شامل:

 

۱)دستمزد كارشناس خط كشي پاركينگ كه براي هر متر مربع با عرض ۱۰ سانتي متر حدودا ۲۰ هزار تومان است.

 

۲)هزينه رنگ مصرف شده كه به نسبت قيمت روز رنگ تعيين مي شود.

 

۳)دستگاه هاي خط كشي كه به صورت روزانه توسط تيم خط كشي پاركينگ اجاره مي شود و به نسبت ميزان كار مصرفي و متراژ كار محاسبه مي شود.

 

تمام اين عوامل بر هزينه ي كلي كار تأثير گزار خواهد بود. اما اين نكته را بايد متذكر شد كه هر شركتي كه خدمات خط كشي پاركينگ را ارئه مي دهد تعرفه ها و هزينه هاي مشخص شده اي را براي خود خواهد داشت.

 

خط كشي پاركينگ براي مدارس و دانشگاه ها

بسياري از مدارس و دانشگاه ها هستند كه در فضاي داخل حياط براي معلمان و اساتيد خط كشي پاركينگ را به اجرا در مي آورند تا معلمان دغدغه پارك كردن خودرو هاي خود را نداشته باشند اما بسياري از مدارس نيز هستند كه با وجود فضاي كم در داخل حياط اين امكان را ندارند كه در حياط خودرو هاي خود را پارك كنند و بايد در فضاي بيرون از مدرسه اين كار را به اجرا دربياورند.در فضاي بيرون از مدرسه مي توان با اجازه مستقيم از شهرداري مكاني را تعيين كرد براي  جايگاه خودرو هاي معلمين و اساتيد تا اين دغدغه را نداشته باشند كه ممكن است جاي پارك براي آن ها به وجود نيايد. شركت كارويس براي مدارس و دانشگاه ها تعرفه هايي قرار داده است تا با بهترين روش و در كمترين زمان كار خط كشي پاركينگ اين مكان ها به اجرا در بيايد.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ  را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

خط كشي پاركينگ در تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۱:۳۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماي آجر سه سانت در نماي ساختمان هايي كه در گذشته ساخته مي شدند بيشتر به كار مي رفت.نماشويي اين نوع نما بايد به صورت كاملا تخصصي و با افراد با تجربه به اجرا در بيايد زيرا اگر از مواد شوينده نامرغوب در نماشويي اين نوع نما استفاده شود مي تواند رنگ نما را از بين ببرد و نما از آن حالت يكدستي بيفتد. بسياري از افرادي كه داراي نماي ساختمانشان از جنس آجر است اين تصور را دارند كه بعد از نماشويي نما سفيدك و شوره مي زند اما بايد با روش هاي نوين نماشويي ساختمان هيچ گونه آسيبي به نما وارد نمي شود.

 

روش هاي نماشويي آجر سه سانتي

براي نماشويي نماي آجر سه سانتي از روش هاي سخت استفاده مي شود. روش هاي سخت در نماشويي ساختمان شامل نماشويي با دستگاه هاي همچون واتر جت و واتر سند بلاست است كه با پاشش فشار قوي آب به ساختمان به همراه مواد شوينده پر قدرت همچون سيليس سطح نما را از هر گونه آلودگي پاك مي كند.بايد گفت در اين روش بايد كارشناس نماشويي تخصص بسيار بالايي داشته باشد تا خدايي ناكرده بخشي از آجر نما لب پر نشود و جلوه زشتي پيدا نكند. توصيه كلينيك ساختماني كارويس به شما اين است كه از افرادي كه داراي مدارك بين المللي كار در ارتفاع هستند براي نماشويي ساختمان خود استفاده كنيد.

 

هزينه ها براي ساختمان با نما آجر سه سانتي

قيمت نماشويي ساختمان با نماي آجري با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي آجر سه سانتي از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

پوشش و عايق بندي بعد از نماشويي

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند. رزين و نانو طيف قيمت هاي بسيار زيادي دارند اما به طور حدودي از متري ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان مي تواند به اجرا در بيايند.

 

نكات نماشويي ساختمان

 

دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي آجري را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي آجر سه سانتي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۸:۵۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي حمام،در ذهن بسياري از مردم بطور كلي يك تعميرات اجباري و هزينه بر است به طور مثال اكثر ما فكر مي كنيم تا زماني كه شير آلات حمام ما سالم هستند يا تا وقتي كه لوله هاي ما آب يا نم نمي دهند حمام ما نياز به بازسازي ندارد  و اين معمولا به خاطر طرز فكري است كه نسبت به كار بازسازي خانه داريم .اما براي داشتن يك حمام زيبا تيم هاي بازسازي اي هستند كه اين كار به ظاهر بي ارزش و زمان بر را با نهايت مهارت و دقت و بدون آسيب رساندن به الباقي مكان هاي ساختمان اجرا مي كنند.در واقع بازسازي حمام عالي و بدون نقص را نمي توان از روي ظاهر  قضاوت كرد. زيرا همانطور كه مي دانيم سليقه ي افراد با هم متفاوت است و زيبايي ظاهري از نظر هر كس با توجه به سليقه آن شخص معني مي شود. بازسازي حمام همانطور كه در بالا به آن اشاره كرديم در چشم اكثر انسان ها كمي ترسناك به نظر مي آيد اما تيم بازسازي ساختمان كارويس با يك برنامه ريزي دقيق و يك پلان عالي با توجه به متراژ ساختمان شما و از همه مهمتر بازسازي حمام با توجه به سليقه شما از صفر تا صد در كنار شما است و بازسازي حمام خانه شمارا با بروز ترين روش ها به اجرا در خواهد آورد و به شما اين اطمينان را مي دهد كه در پايان كار از نتيجه رضايت كامل را داشته باشيد.

 

شما براي بازسازي حمام تان ايده هاي مختلفي را مي توانيد از طريق جستجو در اينترنت با مشورت با تيم هاي بازسازي ساختمان كه به صورت حرفه اي اين كار را انجام مي دهند و يا با مراجعه به مغازه ها يا فروشگاه هايي كه وسايل مورد نياز بازسازي حمام شمارا مي فروشند در ذهنتان به يك جمعبندي كلي برسيد و بدانيد از بازسازي خانه خود چه چيزي را دقيقا مي خواهيد اما نكته مهم اينجاست كه شما بازسازي حمام را نه تنها براي داشتن راحتي بيشتر بلكه براي تغيير ظاهر حمام تان با سليقه شخصي كه داريد بايد در نظر بگيريد كه اين نياز به يك تيم حرفه اي بازسازي ساختمان دارد تا راه كار هاي مناسب را به شما ارائه دهد.

 

در بازسازي حمام شما همانقدر كه طراحي مهم است خواسته ي شما نيز اهميت دارد. مثلا استفاده كردن از كابين دوش يا وان؟ قرار دادن سرويس بهداشتي فرنگي در حمام يا برداشتن آن؟از چه نوع كاشي براي كف و ديوار استفاده شود؟ بايد گفت يك معمار كه كار بازسازي ساختمان شما را به اجرا در مي آورد بايد با در نظر گرفتن خواسته ها و سلايق تمام افراد ساكن در خانه طرحي را به اجرا در بياورد كه بعد از اتمام بازسازي حمام رضايت تمام اهالي خانه جلب شود. نكته اي كه بايد به آن دقت بسيار زيادي داشته باشيد اين است بازسازي حمام بايد به گونه اي باشد كه زيبا جلوه كند و نيز از نظر كاربردي نقص هاي قبل از بازسازي آن برطرف شده باشد و بتواند احساس راحتي و آرامش را براي تمام اهالي فراهم آورد.

 

قدم اول براي شروع كار بازسازي حمام اين است كه شما تصميم قطعي و شفافتان را راجع به ميزان هزينه اي كه مي خواهيد بكنيد و نوع طرحي در نظر داريد بگيريد.اين كه شما چه نوع رنگبندي اي دوست داريد بسيار اهميت دارد،مثلا مي خواهيد از رنگ هاي پاستل يا مات يا رنگ هاي روشن استفاده كنيد. اينكه هزينه ها و سلايق شما بدين گونه است كه بخواهيد از جكوزي استفاده كنيد و يا وان معمولي و شيك مي تواند خواسته شما را راضي كند.در دنياي معماري و بازسازي حتي بخش بازسازي حمام سبك هاي متنوعي وجود دارد كه به صورت كلي به دو دسته تقسيم بندي مي شوند يكي سبك مدرن و ديگري سنتي و در چند سال اخير سبكي به وجود آمده كه آن را تلفيقي مي گويند كه تركيبي است از دو يا چند نوع سبك ديگر كه با شناخت هر كدام از اين سبك ها مي توانيد بهترين سبك را براي بازسازي حمام خانه خود استفاده كنيد.بسياري از افراد مي خواهند بدانند چه رنگي مي تواند براي بازسازي حمام مناسب باشد؟ پاسخ كه بيشتر خواهيد شنيد اين است كه بدون شك رنگ هاي سرد همچون سفيد خواهد بود و دليل اصلي اين امر هماهنگي رنگ سفيد با تمام رنگ ها است مثلا وقتي در رنگ سفيد از سايه هاي آبي يا سبز روشن استفاده مي شود مي تواند احساس آرامش بيشتري را به كل فضا ببخشد.

 

اگرچه ايده ها و سبك هاي بازسازي حمام  با توجه به سلايق شخصي هر فرد متفاوت است اما سبك ها و ايده هاي كليشه اي زيادي وجود دارد كه اكثر افراد آن ها را دوست دارند كه ما براي شما چند نمونه از سبك هاي بازسازي حمام را خواهيم گفت:

 

 

بازسازي حمام با سبك تلفيقي: اين سبك براي كساني است مي خواهند طرح سنتي و مدرنيته را با هم داشته باشند و مي خواهند طرح كلي از هيچ الگوي از پيش تعيين شده اي به وجود نيايد. در اين سبك خلاقيت هنرمند و معمار بازسازي بسيار اهميت دارد تا بتواند بنا به خواسته كارفرما بازسازي حمام را به اجرا در بياورد.

 

بازسازي حمام با سبك مينيمال: در اين سبك سادگي پر اهميت ترين موضوع است. همه عناصر بايد به گونه اي ساده انتخاب و در كنار يكديگر قرار گيرند.  در اين سبك رنگ ها بايد سفيد و خنثي باشند.

 

 

بازسازي حمام با سبك مدرن:  حمام هاي مدرن تعادلي بين سادگي و پيچيدگي هستند.با اين وجود هرگز از روند دنياي امروزي و پيشرفت تكنولوژي عقب نيفتاده اند.

 

بازسازي حمام با سبك سنت هر كشور:  اين سبك همانطور كه از اسمش نيز پيدا است به عنوان سبك سنتي كشوري كه در آن زندگي مي كنيد شناخته مي شود.در اين سبك معمولا از رنگ بندي هايي با تناژ گرم استفاده مي شود و استفاده از گل هاي رنگارنگ شيوه مختص به اين سبك در بازسازي حمام است. معمولا در اين مدل از بازسازي حمام استفاده از بامبو، گل هاي رنگي با رنگ غالب بژ حائز اهميت است و وقتي در اين محيط قرار بگيريد حس تازگي همانند بودن در دل طبيعت يك روستا به شما دست مي دهد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي حمام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۳:۵۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 83
دیروز : 40
افراد آنلاین : 2
همه : 4414
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ