كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

با توجه به ميزان مقاومت و زيبايي نماي سنگي و تنوعي كه دارد اكثر نماهاي ساختماني از جنس سنگ هستند. اما براي نماشويي ساختمان هايي از جنس سنگ مرمر چه بايد كرد؟ در نماشويي ساختمان بسته به اينكه جنس سنگ چيست و از چه نوعي است با روش ها و دستگاه هاي متفاوتي عمل نماشويي به اجرا در مي آيد. سنگ ها به طور كلي به دو دسته تقسيم مي شوند،سنگ هاي طبيعي و مصنوعي. يكي از سنگ هاي طبيعي سنگ مرمر است و به دليل جلوه زيبايي كه در نماي ساختمان هاي زيادي به كار مي رود.

 

روش هاي نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر

نماي سنگ مرمر با روش واتر جت و واتر سند بلاست به همراه مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر نماشويي مي شود. اين نوع نما بعد از نماشويي تا يك سال پاكيزه مي ماند. سنگ مرمر داراي مقاومت بسيار زيادي هستند اما اگر بخش هايي از سنگ دچار شكستگي و يا ترك شد بهتر است با تعويض سنگ و يا پيچ رولپلاك كه توسط كارشناسان نماشويي ساختمان به اجرا در مي آيد ساختمان ترميم شود و به زيبايي اوليه خود برسد.

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر

پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند.

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگي با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ مرمر را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۷:۲۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
دغدغه بسياري از كارفرمايان اين است كه نماي شيشه اي خود را چگونه مي توانند نماشويي كنند كه آسيبي به آن وارد نشود، با توجه به اينكه در تمام نماهاي ساختماني از شيشه براي بخش هاي پنجره يا راهرو استفاده شده است نماشويي با نماي شيشه بسيار حائز اهميت است. نماشويي ساختمان براي نماي شيشه اي با توجه به ظرافتي كه نماي شيشه اي دارد با روش ساده به اجرا در آورده شود.نماشويي نماي شيشه بايد با ظرافت و دقت بسيار زيادي به اجرا در آورده شود زيرا نماي شيشه اگر با مواد شوينده پر قدرت شستشو شود آسيب هاي بسيار زيادي مي بيند و خط و خش هاي بسيار زيادي مي بيند.
 
روش هاي نماشويي ساختمان با نماي شيشه
نماشويي ساختمان براي نماي شيشه اي بايد با واتر جت در مرحله اول و بعد تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت به اجرا در آورده شود. مواد شوينده اي كه براي نماي شيشه اي استفاده مي شود شيشه پاكن،مواد شوينده چند منظوره است، بايد گفت اگر در نماشويي ساختمان با نماي شيشه از مواد شوينده با قدرت زياد تر استفاده شود مي تواند بر نما خط و خش ايجاد كند و نما را دچار آسيب كند.
 
ربات نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي
نماشويي ساختمان براي نماي شيشه اي با مشكلات فراواني چون هزينه بر بودن و خطرات فراوان انساني روبه رو بوده و به همين دليل جديدا مخترعين رباتي را اختراع كردند كه كار نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي را راحتر مي كند و به هر چه بهتر كردن نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي كمك مي كند. اين دستگاه مكانيزه به دليل داشتن فيلتر، املاح آب را مي گيرد و لكه اي در سطح شيشه باقي نمي گذارد از همه مهمتر اينكه به كيفيت نماي شيشه اي هيج آسيبي نمي رساند، اين ربات ها با گيربكس بسيار دقيق و كنترل هوشمند باعت بهترين عملكرد موقع اجراي نماشويي ساختمان مي شوند.
 
هزينه ها در نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي
در اين باره بايد گفت قيمت نهايي و دقيق  نماشويي ساختمان با نماي شيشه ايي هنگامي بر آورد مي شود كه ميزان آلودگي ها و متراژ بنا توسط متخصصين نماشويي ساختمان بر آورد  شود، از ديگر عوامل كه بر قيمت نهايي نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي تاثير ميگذارد ميزان ارتفاع بنا، به كار بردن راپل يا داربست و نوع شيشه اي كه به كار برده شده در نما است كه همگي بر قيمت نماشويي ساختمان تاثير بسزايي دارد و نكته جالب توجه اين است كه به دليل شكنندگي نماي شيشه اي و حساسيت كاركردن با آن نبايد با روش هاي خشن چون نماشويي با دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست انجام بگيرد و ساختمان به صورت كامل بايد با دقت و به روش دستي انجام گيرد و به همين دليل وقت زيادي را مي طلبد كه همين قيمت كارگراني كه در اين پروژه همكاري ميكنند را زيادتر ميكند و اين يكي ديگر از عوامل افزايش قيمت در نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي ميشود.قيمت حدودي نماشويي ساختمان بر هرمتر مربع از نماي شيشه اي حدودا بين ۵ تا ۱۲ هزار تومان مي توان برآورد زد. كه اين بستگي به ميزان آلودگي ها و عرض و ارتفاع بنا محاسبه مي شود.
 
كار شناسان كارويس با تيم مجرب و آموزش ديده خود در كمترين زمان ممكن نماشويي ساختمان شما را با بهترين روش ها و پيشرفته ترين دستگاه ها انجام خواهد داد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين خواهد كرد و زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه و ساختمان شما هديه مي كند.
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۰:۰۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

سيمان سفيد تركيبي از آهك و رس است ، براي نماشويي اين نوع نما بايد از روش هاي خاصي استفاده كرد تا به سطح سيمان آسيبي وارد نشود.نماي سيماني داراي مقاومت بالاتري است نسبت به نماهاي كامپوزيتي و شيشه اي و براي نماشويي ساختمان اين جنس از نما از روش هاي سخت نيز استفاده مي شود. براي شستشوي نما با توجه به نوع جنس نمايي كه به كار رفته شده است روش نماشويي ساختمان متفاوت خواهد بود. سيمان در دو نوع سياه و سفيد در بر روي نماي ساختمان به كار مي رود.

 

روش هاي نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد

نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد با روش سخت به اجرا در مي آيد. همه نماهاي ساختماني با دو روش نماشويي مي شوند يكي روش سخت است كه با دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست و با مواد شوينده پر قدرت به اجرا در مي آيد و براي نماهاي سيماني،سنگي،آجري و بتني به كار مي رود ديگري روش ساده در نماشويي ساختمان با استفاده از تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت به اجرا در مي آيد و براي نماهاي شيشه اي،كامپوزيتي، اچ پي ال،ترموود به كار مي رود.بايد اين نكته را متذكر شد كه اگر جنس سيمان استفاده شده از نوع مرغوبي نباشد از مواد شوينده اي همچون سيليس در نماشويي اين نوع نماي نبايد استفاده اي شود زيرا ممكن است آسيب هاي بسيار جدي به سطح نما بزند.

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد

پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند.هزينه پوشش و عايق كاري بعد از نماشويي ساختمان براي هر متر مربع از ۲۰ هزار تومان تا ۳۰ هزار تومان مي تواند باشد.

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد

 

قيمت نماشويي ساختمان براي نماهاي سيمان بسته به ابعاد و اندازه هاي كلي نماي ساختمان و ميزان آلودگي هاي موجود بر روي نما مي تواند متغير باشد. اگر ميزان آلودگي ها بر سطح نما زياد باشد بايد از مواد شوينده پر قدرت همچون سيليس و ديسكلر براي از بين بردن تمام آلودگي هاي موجود بر روي نما استفاده شود كه اين خود هزينه هاي نماشويي را كمي بالاتر مي برد. به صورت تقريبي براي هر متر مربع از نماي ساختمان از ۵ هزار تومان تا ۱۰ هزار تومان مي تواند باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ بادبر يا قيچي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۶:۲۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در اين بخش از مقالات بازسازي ساختمان كارويس نگاهي داريم به ۶ نمونه از بازسازي حمام و راه كار هايي كه مي تواند بازسازي خانه مارا بهتر از قبل كند. آيا تا به حال به كابينت هاي حمام و محصولات تزئيني كه در حمام به كار مي رود دقت كرده ايد؟ در اينجا ۶ نمونه جالب از بازسازي حمام و نوع وسايلي كه مي تواند براي بازسازي حمام كاربردي تر باشد به شما نشان خواهيم داد كه مطمئنا بعد از ديدن اين عكس ها عاشقشان مي شويد.مثلا در اين مدل از بازسازي حمام كه با كاشي هاي مرمر مشكي پوشيده شده و از كابينت هايي با رنگ متضاد استفاده شده و توانسته توجه مخاطبان زيادي را به خود جلب كند.شايد از نظر بسياري از افراد كه مكان كمتري در بخش حمام خود دارند اينطور به نظر بيايد كه استفاده از كابينت در بازسازي حمام مي تواند بخش زيادي را بگيرد و حمام را كوچكتر جلوه دهد اما بايد گفت معماران بازسازي ساختمان به اين نتيجه رسيده اند استفاده از رنگ هاي روشن و يا متضاد همچون نمونه زير مي تواند فضا را باز تر جلوه دهد و مكان هاي بيشتري را براي قرار دادن وسايل به وجود آورد.

 

در اين نمونه با توجه به در نظر گرفتن جزئيات براي بازسازي حمام،مي بينيم كه تزئينات با دقت و ظرافت به بهترين شكل در كنار هم قرار گرفته اند . مثلا كابينت زير روشويي به صورتي طراحي شده است كه كاربردي باشد و نيز فضاهاي كه احتياج داريم را در اختيارمان قرار دهد و زيبايي و ظرافت خود را حفظ كند.

 

اين نمونه از بازسازي حمام كه مي بينيد جزو بازسازي هايي كه فضا را بازتر و جا دار تر جلوه مي دهد.معمولا در اين نوع طرح از رنگ هاي روشن استفاده مي شود و دركنار رنگ هاي روشن از وسايل تزئيني با رنگ هاي زنده استفاده مي شود،مثلا در اين نوع بازسازي حمام با استفاده از وسايل جانبي و تزئيني با رنگ قرمز توانسته فضاي چشم نواز تري را به وجود بياورد.همچنين از اين مدل آينه ها مي توان به عنوان جاي وسايل نيز استفاده كرد و چون به صورت مخفي هستند كمك مي كنند كه حمام مرتب تر جلوه كند.اين مدل بازسازي بيانگر اين است كه از مدل كابينت حمام گرفته تا نوع نورپردازي و استفاده از گلدان هاي تزئيني تا چيدمان راف هاي استفاده شده نمونه اي از بازسازي حمام است كه داراي بازسازي بسيار خاص است كه بدون شك مي تواند تأثير بسيار مثبتي بر ذهن شما و مهمان هايتان داشته باشد و اين نوع طراحي و بازسازي احساس خوبي را به تمام اهالي هديه دهد.

 

بازسازي حمام هم مگه ميتونه انقدر زيبا باشه؟ اين مدل از بازسازي حمام دقيقا از همان نوع از بازسازي است كه بعد از ديدن آن اين سوال را از خودتان كرده ايد.اين مدل از بازسازي حمام با استفاده از وال هنگ ست كردن رنگ هاي روشويي با سرويس جزو نموه هايي است كه به خوبي با در نظر گرفتن و دقت كردن به تمام جزئيات توانسته حمامي با كيفيت بالا و شيك و چشمگير به وجود بياورد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

۶ نمونه جالب بازسازي حمام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۹:۱۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماي كامپوزيتي جزو معدود نماهايي است كه در هنگام نماشويي بايد با دقت و ظرافت بسيار زيادي اين كار را به اجرا در آورد زيرا نماشويي براي نماي كامپوزيتي اگر با دقت به اجرا درآورده نشود مي تواند آسيب هاي بسيار جدي به نما بزند و نما را از بين ببرد. در ساختمان هايي كه نمايشان از كامپوزيت است بايد از مواد شوينده كم قدرت استفاده كرد تا با نماشويي اين نما از بين نرود. اكثر ساختمان هايي كه در ۱۰ سال اخير ساخته شده اند از جنس نماي كامپوزيت هستند،نماي كامپوزيت جزو نماهايي كه نسبت به الباقي نماها به راحتي نصب مي شود و در رنگ ها و نوع هاي مختلفي نيز وجود دارد.

 

روش هاي نماشويي ساختمان با نماي كامپوزيت

نماي كامپوزيتي با توجه به ظرافتي كه دارد و ممكن است به راحتي آسيب ببيند بايد با روش ساده يا همان تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت نماشويي شود. مواد شوينده اي كه براي نماي كامپوزيتي استفاده مي شود ريكا،مواد شوينده چند منظوره است كه شايد در نگاه اول كارفرما را شوكه كند اما بايد گفت اگر در نماشويي از مواد شوينده با قدرت زياد تر استفاده شود مي تواند در مدت زمان سه ماه نما را سوراخ و سياه كند.

 

هزينه نماشويي ساختمان با نماي كامپوزيت

 

نماشويي ساختمان براي نماي كامپوزيتي بايد به روش دستي و توسط افراد متخصص به اجرا در آورده شود كه نسبت به نماشويي ساختمان با دستگاه امري بسيار زمان بر است.هزينه نماشويي نماي كامپوزيتي نسبت به نماهاي ديگر بيشتر است زيرا نماشويي براي نماي كامپوزيتي بايد حرفه اي تر و با دقت زياد تري نسبت به الباقي نماها نماشويي شود. هزينه نماشويي ساختمان براي نماي كامپوزيتي مي تواند از هر متر مربع ۷٫۰۰۰ تا ۱۲٫۰۰۰ هزار تومان متغير باشد.

 

چند وقت يكبار بايد نماشويي براي نماي كامپوزيتي به اجرا در آورده شود؟

 

همانطور كه در كل شهر مي بينيد در خيلي از ساختمان هاي جديد از كامپوزيت به عنوان پوشش نهايي نماي ساختمان استفاده شده و آلودگي هاي شهري و فصلي نماي ساختمان را دچار آلودگي هاي سطحي و غير سطحي كرده است. اما چرا؟نماشويي ساختمان بايد در هر فصل انجام گيرد زيرا در هر فصل ما شاهد تغييرات جوي هستيم كه هر كدام از آن ها باعث ايجاد آلودگي بر روي نماي كامپوزيتي مي شود و همين امر ضرورت نماشويي ساختمان را ايجاد ميكند. نماشويي ساختمان هم ميتواند چهره شهر را زيبا تر كند هم باعث ميشود افرادي كه در آن ساختمان زندگي مي كنند احساس بهتري داشته باشند. از طرفي اين فرآيند استحكام و دوام نماي ساختمان شما را دوچندان مي كند زيرا در صورت عدم نماشويي ساختمان ، آلودگي هاي موجود بر روي سطح كامپوزيت رسوب كرده و باعث از بين رفتن آن خواهد شد. نماشويي ساختمان براي نماي كامپوزيتي به نسبت بقيه نما ها كمي مشكل تر است زيرا اين نوع نماها جرم و آلودگي بيشتري را به خود ميگيرد و از اين رو باعث زودتر كثيف شدن نماي ساختمان مي شود، از اين رو معمولا نماهاي كامپوزيتي وقت و زمان بيشتري براي نماشويي ساختمان مي طلبد تا به زيبايي ظاهري و تميزي فوق العاده اي برسد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي آجري را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي كامپوزيت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۸:۱۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

آشپزخانه قلب تپنده خانه است، خانم هاي خانه دار بيشتر وقتشونو در آشپزخانه ميگذرانند بنابرين دكوراسيون آن بايد مدرن باشدو با ديگر قسمتهاي خانه هماهنگي داشته باشد.شايد شما هم قصد بازسازي آشپزخانه خود را داشته باشيد، بازسازي آشپزخانه شامل عوض كردن رنگ وكاشي ديوارها ، تغيير سراميك يا كفپوش ،كناف تزيينات سقف و … است . بازسازي انواع  آشپزخانه كوچك و مدرن را در اينجا بررسي ميكنيم

 

بازسازي آشپزخانه هاي كوچك

به طور كلي آشپزخانه هاي كوچكتر از۶ متر مربع را آشپزخانه كوچك ميدانند.زماني كه يك فضاي كوچك را بازسازي ميكنيد به امكانات خاصي نياز نداريد در نتيجه از نظر مالي به صرفه تر است. براي اينكه فضاي بيشتري از آشپزخانه را در اختيار داشته باشيم از طرح هاي مخصوص بازسازي آشپزخانه هاي كوچك استفاده ميكنيم

 

تك ديواره : يك ديوار پيشخوان ، كابينت و لوازم

راهرو : دو ديوار پيشخوان ،كابينت ، لوازم و يك جزيره در وسط

طرح L :دو خط كابينت هاي  بالا در زاويه  ۹۰ درجه نسبت به هم

 اين طرح ها را در آشپزخانه هاي كوچك استفاده نكنيد: U شكل،L شكل با جزيره،L شكل دوبل

U شكل :سه خط كابينت ، پيشخوان و لوازم در سه سمت فضاي چهار ديواره

L شكل با جزيره : مانند توضيح بالا L شكل به همراه يك جزيره

L شكل دوبل : طرح L شكل كوچك تر كه در طرح L شكل بزرگ تر آميخته شده است

 

نكاتي كه در بازسازي آشپزخانه هاي كوچك بايد رعايت شود استفاده از رنگهاي روشن است كه بازتاب نور ايجاد شده فضا را بزرگتر جلوه ميدهد همچنين يكدست بودن رنگ ديوار ،سقف و كف پوش به جاي چند رنگ بودنشان و متضاد بودن رنگ كابينت ها فضاي آشپزخانه را جذاب تر ميكند.

 

بازسازي آشپزخانه هاي مدرن

براي داشتن يك آشپزخانه مدرن بايد به نكاتي چون رنگهاي شاد ونورپردازي مناسب محيط توجه كرد امروز آشپزخانه ها داراي امكانات فوق العاده مدرني هستند و در عين پيچيدگي كار و براي افراد راحت كردن

دكوراسيون مدرن امروز تحت تاثير چند پارامتر مهم است : سادگي در انتخاب وسايل و چيدمان و استفاده از رنگهاي روشن و خنثي به خصوص رنگ سفيد

پيشنهاداتي براي تبديل آشپزخانه قديمي به مدرن :  تزيين پنجره ها ، استفاده از ارتفاع و فضاي پرت ، استفاده از شيشيه هاي طرح دار ، صفحه رو كابينتي جديد

روشهاي كم هزينه براي بازسازي آشپزخانه قديمي به مدرن : نصب لوستر هاي جديد ، رنگ ، بخشهاي فلزي قديمي خونتونو تغيير دهيد ،  عوض كردن ظاهر كابينت

 

بهترين ايده ها براي تبديل آشپزخانه هاي قديمي به مدرن :

 پيشخوان :در صورت كهنه شدن  سطوح كابينت ها و پيشخوان آشپزخانه به جاي تعويض كامل كابينت پيشخوان را عوض كنيد.

كف آشپزخانه : در صورت كهنه و قديمي شدن كف آشپزخانه به جاي كندن كف و در آوردن كابينت ها ميتوان از كاشي هاي طرح دار موجود در بازاركه به صورت چسبي نصب مي شوند استفاده كرد.

 

 كف : ميتوان با ساخت قفسه هاي باريك و بلند يا پهن و كوتاه و نصب در فضاهاي پرت  آشپزخانه بالاترين كارايي رو از فضاي آشپزخانه دريافت كرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي انواع آشپزخانه در تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۸:۰۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

اگر ظاهر زندگيمون واسمون يكنواخت شده خونمون به باز سازي نياز داره .  بازسازي خانه هاي قديمي روشي است كه به جذابيت هرچه بيشتر محيط زندگيمون اضافه ميكنه البته بازسازي خانه هاي قديمي ريشه در آداب و رسوم ما داره مثل خانه تكوني كه هر ساله در انتهاي سال انجام ميديم . در ايرانم خانه هاي قديمي  گاهي خسته كننده ميشه و جذابيت روزهاي اولشو از دست ميده بازسازي خانه هاي قديمي ميتونه خيلي جزئي يا خيلي جدي و ضروري باشه.

 

بازسازي خانه ويلايي قديمي

 

زندگي شهري و آپارتمان نشيني ، مجال لذت از حضور در خانه هاي ويلايي را از ما گرفته به همين دليل برخي از افراد با خريد خانه ويلايي قديمي ، تازه يا بازسازي شده در اطراف تهران تعطيلات و آخر هفته رو اونجاسپري ميكنند اگر خانه ويلايي قديمي باشد نياز به بازسازي دارد اگرتاسيسات آن قديمي باشد بايد قبل از نقل مكان و اسباب كشي تعميير شود اينطوري با بازسازي خانه هاي ويلايي قديمي را ميتوان مكاني دنج براي تعطيلات خود ساخت.

 

بازسازي خانه هاي كوچك قديمي

 

گاهي براي افزايش كارايي خانه هاي كوچك قديمي وافزايش فضاي قابل استفاده  بايد يه بازسازي خانه هاي كوچك قديمي روي آورد ، گاهي اوقات طراحي داخلي خانه جوري است كه  فضاي داخلي از اونچيزي كه واقعا هست كوچكتر به نظر ميرسد در اين جور موقع ها ما ميتونيم با بازسازي خانه هاي كوچك قديمي باعث جذابيت هرچه بيشترشون بشيم و از دلگيريشون كم كنيم .

 

بازسازي خانه هاي قديمي ايراني

 

از گذشته تا به امروز بازسازي خانه هاي قديمي تو ايران رواج داشته چرا كه در گذشته از مصالح غير مرغوب مثل كاه گل و خشت استفاده ميشد و به خاطر غير استاندار بودن طراحي ساختمان ها و با گذشت زمان هرچه به عمر خانه افزوده ميشد  نياز به باز سازي خانه هاي قديمي حس ميشد ، امروزه بازسازي خانه هاي قديمي ايراني به دليل حوادث ناگواري مثل زلزله اهميت پيدا كرده است به همين دليل بازسازي خانه هاي قديمي و كلنگي در دستور كار دولت قرار گرفته ، باشد كه با بازسازي خانه هاي قديمي و امكان استفاده مجدد از خانه هاي دلباز قديمي و حياط و باغچه باصفاشون طراوت و تازگي به زندگي شهري ببخشه.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيتو بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي انواع خانه قديمي ايراني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۷:۰۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

با توجه به اينكه آجر از زمان هاي قديم در صنعت ساختماني بسيار پر كاربرد بوده نماشويي اين نوع جنس از نما بسيار حائز اهميت است. نماي آجري نسوز چند سالي است كه كاربرد هاي زيادي پيدا كرده است. نماشويي اين نوع از آجر كار راحتري است زيرا مقابل رطوبت و نماشويي هيچ گونه آسيبي نمي بيند.در نماهاي آجري كه از نوع نسوز نيستند ممكن است نما دچار سفيدك و شوره بشود اما در نماي آجري نسوز نما هيچ گونه سفيدكي بر خود نمي بيند.

 

روش هاي نماشويي ساختمان با نماي آجر نسوز

براي نماشويي نماي آجر نسوز از روش هاي سخت استفاده مي شود. روش هاي سخت در نماشويي ساختمان شامل نماشويي با دستگاه هاي همچون واتر جت و واتر سند بلاست است كه با پاشش فشار قوي آب به ساختمان به همراه مواد شوينده پر قدرت سطح نما را از هر گونه آلودگي پاك مي كند.بايد گفت در اين

 

روش بايد كارشناس نماشويي تخصص بسيار بالايي داشته باشد تا خدايي ناكرده بخش از آجر نما لب پر نشود و جلوه زشتي پيدا نكند. توصيه كلينيك ساختماني كارويس به شما اين است كه از افرادي كه داراي مدارك بين المللي كار در ارتفاع هستند براي نماشويي ساختمان خود استفاده كنيد.

 

هزينه ي نماشويي ساختمان با نماي آجري

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي آجري با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي آجر نسوز از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

پوشش و عايق بندي بعد از نماشويي آجر نسوز

پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند. رزين و نانو طيف قيمت هاي بسيار زيادي دارند اما به طور حدودي از متري ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان مي تواند به اجرا در بيايند.

 

لزومات كار نماشويي ساختمان با نماي آجري

 

دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي آجري را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي آجر نسوز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۵:۲۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله از بازسازي ساختمان كارويس براي شما از از نوع ساخت و تأثير ديوار هاي باربر، بر كل ساختمان مي گوييم، در بازسازي ساختمان هايي كه مي خواهند تغيير كلي و جزئي در بازسازي بخش ديوار ها ي خود بدهند بايد نكات زيادي را رعايت كرد زيرا ديوار ها در بازسازي ساختمان بايد طبق يك اصول معماري انجام شود.بسياري از كارفرمايان براي دلباز شدن ساختمان از مهندس معمار مي خواهند كه ديوار هايي را بردارند اما بايد اين نكته را متذكر شد كه ممكن است بعد از برداشتن اين ديوار ها در حين بازسازي ساختمان دچار ترك يا فروريختگي بشود كه اين در مدت ۶ الي ۸ ماه بعد از بازسازي ساختمان خودش را نشان مي دهد. ديوار هاي باربر وزن و سنگيني بخش مهمي از ساختمان را تحمل مي كنند و اگر در حين بازسازي بخشي از آن ها برداشته و يا آسيب ببيند مي تواند مشكلات زيان بار بسياري را بعد از بازسازي ساختمان براي اهالي آن ساختمان به وجود آورد. با توجه به اينكه ديوار ها در ساختمان به دو بخش باربر و غير باربر تقسيم مي شوند در حين بازسازي ساختمان برداشتن ديوار هاي غير باربر آن هم به صورت اصولي هيچ گونه آسيبي به ساختمان وارد نمي كند. به جز ديوار هاي باربر ستون هايي نيز وجود دارند كه نبايد به آن ها آسيبي رسانده شود،ستون ها در بخش داخلي ساختمان همانند ديوار ها در بازسازي نبايد بدون فكر برداشته شوند. براي اينكه از تمام روش ها و مراحل در معماري و بازسازي ساختمان مطلع شويد مي توانيد با تيم مشاوران كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را در امر بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

ايده هاي كاربردي در بازسازي ساختمان

 

شايد مهمترين روش براي جلب رضايت كارفرما در بازسازي ساختمان اين باشد كه از فضاهاي دست نخورده خانه بتوان استفاد درست و كاربردي كرد زيرا دغدغه اكثر صاحبان خانه وسائلي است كه خاطره انگيزند اما جايي براي آن ها نيست را در مكاني قرار دهند كه جاي وسائل اصلي را نگيرد و به اصطلاح توي دست و پا نباشند. براي اين كار كه احتياج به ذهن خلاق يك معمار دارد بايد با تشخيص درست فضاي بدون كاربرد را با يك طرح نو و  با بازسازي ساختمان درست به جايي پر استفاده تبديل كند. به طور مثال در بازسازي ساختمان استفاده از فضاي زير پله به عنوان كتابخانه و يا انباري كه پتو و رخت خواب مهمان در آن قرار گيرد و يا استفاده از مبلمان و تخت خواب هاي تاشو كه قابليت خميدگي دارند و فضاي كمتري را اشغال مي كنند و يا استفاده از فضاي زير كمدي آشپزخانه كه مي تواند تأثير بسيار زيادي در جاسازي وسائل آشپزخانه داشته باشد و براي كساني كه وسايل آشپزخانه شان زياد است و جاي كم دارند بسيار مناسب است كه اين امر تنها با بازسازي ساختمان انجام مي گيرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان ،ديوار باربر را جدي بگيريد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۲:۴۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
با توجه به ميزان مقاومت و زيبايي نماي سنگي و تنوعي كه دارد اكثر نماهاي ساختماني از جنس سنگ هستند. اما براي نماشويي ساختمان هايي از جنس سنگ تيشه اي چه بايد كرد؟ در نماشويي ساختمان بسته به اينكه جنس سنگ چيست و از چه نوعي است با روش ها و دستگاه هاي متفاوتي عمل نماشويي به اجرا در مي آيد. سنگ ها به طور كلي به دو دسته تقسيم مي شوند،سنگ هاي طبيعي و مصنوعي. يكي از سنگ هاي مصنوعي سنگ تيشه اي است كه در نماي ساختمان هاي زيادي به كار مي رود.
 
روش هاي نماشويي نماي سنگ تيشه اي
نماي سنگ تيشه اي با روش واتر جت و واتر سند بلاست به همراه مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر نماشويي مي شود. اين نوع نما بعد از نماشويي تا يك سال پاكيزه مي ماند. سنگ تيشه اي داراي مقاومت بسيار زيادي هستند اما اگر بخش هايي از سنگ دچار شكستگي و يا ترك شد بهتر است با تعويض سنگ و يا پيچ رولپلاك كه توسط كارشناسان نماشويي ساختمان به اجرا در مي آيد ساختمان ترميم شود و به زيبايي اوليه خود برسد.
 
پوشش بعد از نماشويي ساختمان با نماي سنگ تيشه اي
پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند.
 
قيمت نماشويي ساختمان با نماي تيشه اي
قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگي با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي سنگ تيشه اي از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.
 
نكات كار نماشويي ساختمان با نماي سنگ تيشه اي
دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.
 
شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي با طناب تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تيشه اي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۹:۳۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 30
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4361
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ