كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

نماشويي بدون داربست چيست؟ نماشويي ساختمان در گذشته با داربست كه امري بسيار زمان بر و پر هزينه بود به اجرا در مي آمد،اما استفاده از اين ابزار باعث شد كه تعداد كمي از افراد بخواهد عمل نماشويي را به اجرا در آورند.نماشويي بدون داربست چند سالي است كه به اجرا در مي آيد كه با استفاده از ابزار هاي بروزي كه در هزينه و زمان تأثير بسزايي دارد و در كمترين زمان ، بهترين كيفيت نماشويي بدون داربست اجرا مي شود.

 

روش هاي نماشويي بدون داربست

نماشويي بدون داربست به دو روش امكان پذير است كه شامل: ۱)نماشويي بدون داربست با ماشين هاي بالابر ۲) نماشويي بدون داربست و با طناب يا همان راپل است كه توسط افراد آموزش ديده و داراي مدارك بين المللي ايراتا هستند به اجرا در مي آيد.

 

دستگاه هاي پيشرفته در نماشويي بدون داربست

 

در نماشويي بدون داربست با روش هاي نوين از دستگاه هاي بسيار پيشرفته اي استفاده مي شود كه عمل نماشويي بدون داربست را بسيار راحت تر از گذشته كرده است كه از جمله اين دستگاه ها، دستگاه هاي بسيار قوي نماشويي بدون داربست مثل: واتر جت ، واتر سند بلاست، ربات نماشويي ساختمان مي توان نام برد كه عمل نماشويي بدون داربست را بسيار صريح تر از گذشته كرده است و اين باعث تميزي بيشتر و بهتر نماشويي بدون داربست مي شود، با گذشت ساليان و پيشرفت تكنولوژُي در بخش مواد شوينده استفاده از مواد نانو در بخش نماشويي بدون داربست باعث شده كه بعد از استفاده از اين ماده عمل نماشويي ساختمان تا مدت زيادي به تعويق بيفتد و براي مدت طولاني تري ساختمان تميز بماند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي بدون داربست ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي بدون داربست ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

هزينه ي نماشويي بدون داربست

 

در روش هاي نوين نماشويي يعني نماشويي بدون داربست مدت زمان معمول براي شستشو به مدت يك روز كه حدودا شامل ۱۲ الي ۱۴ ساعت كاري است كاهش پيدا كرده نماشويي بدون داربست يكي از دستاورد هاي پيشرفت تكنولوژي در بخش خدمات ساختماني است كه كار را براي كارفرمايان بسيار راحت مي كند.در نماشويي بدون داربست هزينه ها بسته به ميزان مواد شوينده مصرفي و دستگاه هاي كه عمل نماشويي بدون داربست را به اجرا در مي آورند بستگي دارد.به طور كلي نماشويي بدون داربست از متري ۵ هزار تومان تا متري ۱۲ هزار تومان است. اين هزينه نسبت به نماشويي با داربست بسيار كمتر است.

 

لزومات امر نماشويي بدون داربست

 

از جمله لزومات كار نماشويي بدون داربست وجود برق سه فاز در محل مورد نظر است كه اگر اين مورد وجود نداشته باشد بايد از دستگاه هاي بنزيني استفاده كرد كه هزينه آن به صورت جداگانه محاسبه مي شود. از ديگر لزومات كار نماشويي بدون داربست اين است كه آب فشار قوي بايد در محل وجود داشته باشد زيرا دستگاه هاي نماشويي بدون داربست به فشار زياد آب احتياج دارند.

 

نماشويي بدون داربست توسط افراد آموزش ديده

 

شايد شما نيز از آن دسته افراد هستيد كه تصورتان از نماشويي ساختمان داربست هاي بسيار خطرناك است كه مي تواند زندگيتان را براي مدتي مختل كند، و شايد اين تصور بسيار قديمي است كه باعث مي شود كه اكثر ساختمان ها در تهران و شهرستان هاي پر از آلودگي و جرم باشند. با توجه به پيشرفت تكنولوژي در تمام موارد زندگي، نماشويي بدون داربست نيز پيشرفت هاي بسيار زيادي كرده است. روش ها و دستگاه هاي بسيار زيادي اختراع شده اند كه كار نماشويي بدون داربست را بسيار راحتر از قبل كرده اند. بايد گفت با توجه به وجود آمدن ساختمان هاي چندين طبقه در كلان شهر ها و لزوم رفع آلودگي و جرم از آن ها بسيار را فكر انداخت تا روش هاي مطمئن و آسان براي نماشويي بدون داربست پيدا كنند. استفاده از طناب در نماشويي بدون داربست از جمله راه كار هايي بود كه توانست نماشويي را بسيار ساده تر از قبل كند و در زمان و هزينه هاي جانبي تأثير بسزايي بگذارد.براي روش كار با طناب افراد بايد به صورت تخصصي آموزش ببينند و دوره هاي بين المللي اين كار را بگذرانند تا براي اجرا كار نماشويي بدون داربست خطري جان آن ها را تهديد نكند. براي روش هاي كار با طناب از وسائل و ابزار آلات صخره نوردي استفاده مي شود كه بايد قبل از آغاز كار نماشويي بدون داربست به صورت كاملا تخصصي چك شوند تا خدايي ناكرده اتفاق ناگواري براي تيم نماشويي بدون داربست به وجود نيايد. قدرت بدني افراد در اين زمينه بسيار مؤثر است زيرا كار نماشويي بدون داربست از جمله كار هاي بسيار سخت است كه نياز به چابكي و انرژي و توان بالاي بدني دارد. براي پيدا كردن بهترين تيم نماشويي بدون داربست با افراد آموزش ديده بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد كه به صورت بيست و چهار ساعته آماده ارائه خدمات نماشويي بدون داربست به شما هموطنان عزيز هستند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي بدون داربست تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي بدون داربست را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي بدون داربست


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۸:۱۲ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

دغدغه بسياري از افرادي كه مي خواهند خط كشي پاركينگ را به اجرا در بياورند اين است كه هزينه نهايي آن چگونه محاسبه مي شود؟ بايد گفت در مراحل اجرا و قبل از اجرا يعني اندازه گيري و تعيين بخش هايي از ساختمان براي خط كشي پاركينگ فرد متخصص بايد با توجه به ميزان رنگ مصرفي و اندازه متر مربع قيمت را به كارفرما ارجاع دهند. بايد گفت ميزان دستمزد فردي كه كار خط كشي پاركينگ را به اجرا در مي آورد ثابت است اما هزينه رنگ و دستگاه هاي مخصوص خط كشي پاركينگ مي تواند متغير باشد. مثلا براي زماني كه تعداد خط كشي پاركينگ يك ساختمان كم باشد و از روش هاي دستي خط كشي پاركينگ استفاده شود و اين مي تواند هزينه هاي نهايي خط كشي پاركينگ را كمتر كند. رنگ هايي كه در خط كشي پاركينگ مصرف مي شوند در نوع ها و دسته هاي مختلف وجود دارند كه با توجه به نوع كيفيت هر كدام هزينه ها مي تواند كم يا زياد مي شود. رنگي كه براي اين نوع خط كشي هاي پاركينگ استفاده مي شود رنگ آكرليك سفيد است كه حالت چسبندگي قوي و قدرت جذب بالايي دارد و زير نور آفتاب از بين نمي رود. هزينه دستمزد كارشناس خط كشي پاركينگ براي هر متر مربع با عرض ۱۰ سانتي متر حدودا ۲۰ هزار تومان است. اگر براي پاركينگ خود مي خواهيد از تابلو ورود و خروج يا آينه هاي محدب و خط راهنما استفاده كنيد بر هزينه نهايي خط كشي پاركينگ تأثير گزار خواهد بود.  براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي خط كشي پاركينگ كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

روش ها و دستگاه هاي خط كشي پاركينگ

 

خط كشي پاركينگ در خيابان ها و پاركينگ هاي طبقاتي به اجرا در مي آيد و باعث سهولت در عبور و مرور خودرو ها مي شود. اما خط كشي پاركينگ با چه روش هايي به اجرا در مي آيد؟ خط كشي پاركينگ بايد با رنگ هاي به خصوص و روش هاي تخصصي به اجرا در آورده شود تا كف پاركينگ دچار كثيفي نشود. رنگ هايي كه در خط كشي پاركينگ استفاده مي شود پلي اوتان،اپوكسي و ترموپلاستيك هستند كه قيمت نهايي خط كشي پاركينگ بستگي به قيمت روز اين نوع رنگ ها دارد. استفاده از رنگ هاي سفيد، زرد و قرمز در خط كشي بسيار كاربرد دارد. خط كشي پاركينگ به روش دستي و غير دستي (همراه با دستگاه) به اجرا در آورده مي شود. روش دستي در خط كشي پاركينگ با شابلن،پيستوله و براي كار هاي كوچك به اجرا در مي آيد كه در اين روش تخصص كارشناس بسيار اهميت دارد تا با دقت بسيار زياد كار خط كشي پاركينگ را به اجرا در آورد.روش ديگر در خط كشي پاركينگ استفاده از دستگاه هاي مخصوص خط كشي است كه به صورت روزانه اجاره گرفته مي شود و بيشتر براي كار هاي بزرگ و پاركينگ هاي طبقاتي و يا مكان هاي پر عبور و مرور همچون پارك ها و مراكز درماني و غيره استفاده مي شود. بايد اين نكته را در نظر داشت كه براي خط كشي پاركينگ درب منازل و خيابان ها به اجازه شهرداري نياز است تا خدايي نكرده در آينده مشكلي براي اهالي آن ساختمان به وجود نيايد.براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي خط كشي پاركينگ كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ خود را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ خودرو به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

هزينه ي خط كشي پاركينگ


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۹:۱۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

با توجه به گران شدن خانه ها در تهران و ديگر شهرستان ها ديگر تعويض و مبادله خانه راه درستي به نظر نمي رسد. بهترين روش براي اينكه به فضاي مورد علاقه ي خود برسيد بازسازي با ايده هاي جالب توسط تيم هاي حرفه اي بازسازي ساختمان است. معمولا افرادي كه در آپارتمان ساكن هستند فضاي كوچك و يا كمبود جا باعث نارضايتي و افسردگي شان مي شود.بازسازي با روش هاي نوين باعث شده اين مشكل حل شود و در كوچك ترين مكان ها طوري بازسازي به اجرا در بيايد كه تمام اهالي احساس راحتي و آرامش بكنند.در روش هاي نوين بازسازي ساختمان مي توان از وسائلي كه كاربرد هاي زيادي دارند استفاده كرد مانند مبل هايي كه قابليت تبديل به تخت داشته باشند و يا ميز ها و صندلي هايي كه قابليت تبديل به كمد را دارند و مي توان در آن ها وسائل زيادي را جا داد.تنها يك معمار خلاق است كه مي تواند در كوچكترين مكان ها فضاها را طوي بازسازي كند كه حس راحتي و آرامش به صاحب خانه القا شود. بازسازي ساختمان در بخش هاي مختلف مانند آشپزخانه،اتاق ها،حال و پذيرايي و سرويس بهداشتي داراي قواعدي كه يك معمار با رعايت آن مي تواند بهترين ايده را براي بازسازي اين بخش ها بدهد. در مورد تأسيسات يك ساختمان بايد گفت بازسازي را بايد طوري به اجرا در آورده شود كه به اين بخش از ساختمان آسيبي وارد نشود مگر اينكه اين بخش از اساس و پايه نياز به بازسازي داشته باشد،آنوقت است كه با رعايت اصول و قوانين بازسازي اين بخش از ساختمان بايد توسط افراد بسيار حرفه اي به اجرا در آورده شود. بازسازي از جمله خدمات ساختماني است كه بايد زير نظر يك معمار با تجربه به اجرا در آورده شود. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي آپارتمان كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

هزينه ها در بازسازي يك آپارتمان

 

اولين دغدغه افرادي كه مي خواهند آپارتمان هاي خود را بازسازي كنند اين است كه هزينه هاي آن ها به چه صورت محاسبه مي شود و آيا بازسازي آپارتمان منطقي به نظر مي رسد؟ بايد گفت بسته به اينكه شما از چه نوع مصالحي مي خواهيد استفاده كنيد هزينه هاي بازسازي مي تواند دستخوش تغييرات بسيار زيادي بشود. مثلا اگر بخواهيد از مصالح نوع دوم يا سوم استفاده كنيد هزينه ها براي شما بسيار كمتر مي شود.اما توصيه كلينيك ساختماني كارويس در بخش بازسازي به شما اين است از مصالح دسته اول استفاده كنيد زيرا نوع هاي ديگر مي تواند در طول زمان به شما ضرر هاي بسيار زياد مالي وارد كند و همچنين آسيب هاي بسيار جدي به ساختمان شما بزند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

ايده هاي جالب براي بازسازي آپارتمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۰:۱۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي اينكه قيمت نماشويي ساختمان خود را به صورت حدودي بتوانيد تخريب بزنيد بهتر است در قدم اول جنس نماي خود را بشناسيد و كمي اطلاعات راجع به قيمت نماشويي آن كسب كنيد كه بايد گفت تيم مشاوران نماشويي ساختمان كارويس با ارائه خدمات رايگان مشاوره در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده است تا تمام سؤالات شمارا در زمينه قيمت نماشويي ساختمان و نوع ارائه خدمات آن پاسخ و بهترين راهنمايي ها را به شما ارائه كند. شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد روش ها و همينطور قيمت نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما متفاوت است و بهتر است كه شما از اين روش ها قبل از آغاز نماشويي ساختمان خود اطلاع داشته باشيد، روش هاي نماشويي به طور كلي به دو دسته تقسيم مي شود كه شامل۱) روش سخت ۲)روش ساده

 

۱)روش سخت و تأثير آن بر قيمت نماشويي ساختمان: در اين روش از دستگاه هاي قوي مانند واتر جت و واتر سند بلاست استفاده مي شود كه همين بر قيمت نماشويي ساختمان تأثير بسيار زيادي دارد و تنها براي نماهايي از جنس سيمان،سنگ،آجر،بتن به كار مي رود.

 

۲)روش ساده و تأثير آن بر قيمت نماشويي ساختمان:در اين روش فرد كارشناس بايد با روش دستي و با تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت نما را شستشو كند كه در اين روش زماني كه از كارشناس نماشويي گرفته مي شود مي تواند بر قيمت نماشويي ساختمان تأثير بسيار زيادي بگذارد و تنها براي نماهايي با جنس كامپوزيت،شيشه،چوب(ترموود) و اچ پي ال به كار مي رود.

 

قيمت نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما چگونه است؟

 

بايد گفت اولين موضوع در برآورد قيمت نماشويي ساختمان، ميزان جرم و آلودگي نما و متراژ نما است، بعد از آن جنس نما و ميزان زماني كه از كارشناسان نماشويي مي گيرد. براي نماهايي كه به روش سخت شستشو مي شوند قيمت نماشويي ساختمان بر حسب ميزان مواد شوينده مصرفي و افراد متخصص محاسبه مي شود و براي نما هايي كه به روش ساده شستشو مي شوند قيمت نماشويي ساختمان بر حسب زمان شستشوي نما محاسبه مي شود. قيمت نماشويي ساختمان از متري ۵٫۰۰۰ تا متري ۱۰٫۰۰۰ تومان است كه براي هر ساختمان با هر نوع از نما و هر مقدار آلودگي متفاوت خواهد بود.براي متراژ هاي بالا تر از ۵۰۰ متر مربع كلينيك ساختماني كارويس تعرفه هايي قرار داده كه بر قيمت نماشويي ساختمان تأثير زيادي دارد و مي تواند هزينه نهايي را كمتر كند.

 

 عوامل تاثير گذار بر قيمت نماشويي ساختمان

 

براي نماشويي ساختمان روش هاي اجرايي متفاوتي وجود دارد كه از جمله اين ها مي توان به نماشويي با طناب اشاره كرد كه نياز به تخصص و گذراندن دوره ها بسيار حرفه اي دارد و بر قيمت نماشويي ساختمان تأثير گذار است و در وقت و انرژي صرفه جويي مي شود. روش ديگر استفاده از داربست است كه يك روش سنتي در نماشويي ساختمان هست و وقت و زمان زيادي مي برد و خطراتي را هم به همراه دارد قيمت نماشويي با اين روش بسيار بيشتر از روش هاي ديگر است. براي هر كدام از اين روش هاي اجرايي قيمت نماشويي ساختمان متفاوت است. از ديگر عواملي كه بر قيمت نماشويي ساختمان تاثير دارد تعمير(پيچ و رولپلاك) يا رنگ كردن بعد از اجراي نماشويي است كه اين مبني بر در خواست كارفرما اجرا مي گردد و قيمت نماشويي آن جداگانه محاسبه مي شود.لازم به ذكر است كه برآورد نهايي و دقيق قيمت نماشويي ساختمان در همان زمان و قبل از شروع به كار انجام مي شود و بنا به درخواست كارفرما و نظر كارشناسان متخصص روش مناسب انتخاب و اجرا مي گردد.

 

تعرفه هايي كه بر قيمت نماشويي ساختمان تأثير گذار اند

 

براي نماشويي ساختمان شايد چيزي كه ذهن كارفرما را درگير مي كند اول نوع نماشويي و دوم قيمت نماشويي ساختمان است. اينجاست كه تماس با يك مشاوره كاردرست در زمينه نماشويي ساختمان مي تواند بسيار تاثير گذار باشد .از جمله عواملي كه بر قيمت نماشويي ساختمان  دخيل است متراژ ساختمان است چيزي كه حائز اهميت است اين است كه ساختمان هاي بزرگ مثل برج ها هم احتياج به تخصص زيادي دارد هم از نظر تيم كارشناسي كه مرحله اجرايي را انجام مي دهد وهم از نظر استفاده از مواد شوينده كه به طبع مواد زيادي را مي برد  اين ها بسيار بر قيمت نماشويي ساختمان تأثير گذار است و دوم اينكه بر حسب ميزان كثيفي و جرمي كه ساختمان دارد قيمت نماشويي ساختمان تغيير مي كند مثلا در ساختماني كه متراژ بالايي دارد اما كار نماشويي ساختمان خود را به موقع انجام داده و در هر فصل يا حداقل دو بار در سال اين كار را كرده است قيمت نماشويي ساختمان متفاوت تر است از ساختماني كه از آخرين باري كه كار نماشويي ساختمان كرده چند سالي مي گذرد.كلينيك ساختماني كارويس براي ساختمان هاي كه كار فرهنگي يا هنري مي كنند و ساختمان هايي كه به انجام امور خيريه مشغولند تعرفه هايي قرار داده كه بر قيمت نماشويي ساختمان اين نوع بنا ها بسيار تأثير گذار است و با بهترين كيفيت اما كمترين قيمت نماشويي ساختمان اين نوع بناها را اجرا مي كند.

 

عايق كاري نما و تأثير آن بر قيمت نماشويي ساختمان

 

بسياري از كارفرمايان مي خواهند نمايشان تا مدت طولاني نياز به نماشويي پيدا نكند كه براي اين كار بايد از موادي همچون رزين و نانو استفاده شود كه اين دو ماده قيمت نماشويي ساختمان را بالاتر مي برد اما ساختمان شما تا زمان حداقل ۵ سال نياز به نماشويي پيدا نمي كند.قيمت اين دو ماده بسته ميزان كيفيتشان متغير خواهد بود اما قيمت نماشويي ساختمان با بعد عايق كاري با اين مواد مي تواند از متري ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان متغير باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين  قيمت نماشويي ساختمان  و بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

قيمت نماشويي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۳:۴۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بيشتر نماهاي ساختماني از جنس سنگ هستند و اين به دليل مقاومت بيشتري است كه سنگ نسبت به الباقي نماها دارد،در نماشويي ساختمان بسته به اينكه جنس سنگ چيست و از چه نوعي است با روش ها و دستگاه هاي متفاوتي عمل نماشويي به اجرا در مي آيد. سنگ ها به طور كلي به دو دسته تقسيم مي شوند،سنگ هاي طبيعي و مصنوعي. يكي از سنگ هاي مصنوعي سنگ بادبر يا قيچي است كه با توجه به زيبايي كه در نما به وجود مي آورد در نماي ساختمان هاي زيادي به كار مي رود.

 

روش هاي نماشويي نماي سنگ بادبر يا قيچي

نماي سنگ بادبر يا قيچي با روش واتر جت و واتر سند بلاست به همراه مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر نماشويي مي شود. اين نوع نما بعد از نماشويي تا يك سال پاكيزه مي ماند. اگر بخش هايي از سنگ دچار شكستگي و يا ترك شد بهتر است با تعويض سنگ و يا پيچ رولپلاك كه توسط كارشناسان نماشويي ساختمان به اجرا در مي آيد ساختمان ترميم شود و به زيبايي اوليه خود برسد.

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان با نماي سنگ بادبر يا قيچي

پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند.

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگ بادبر يا قيچي

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگي با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي سنگ بادبر يا قيچي از متري ۶ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

لزومات كار نماشويي ساختمان با نماي سنگي

دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.

 

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي با طناب تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ بادبر يا قيچي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي نماي سنگ بادبر يا قيچي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۴:۲۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بايد گفت در كار نوسازي و بازسازي ساختمان بسته به اينكه بازسازي را به صورت كلي انجام مي دهيد يا به صورت جزئي هزينه ها متفاوت خواهد بود. مثلا براي آپارتمان ها نقلي و كوچك ۷۰ متري  كه مخصوص زوج هاي جوان است نوع طراحي و بازسازي ساختمان و همينطور هزينه هاي بازسازي متفاوت است.براي اين نوع ساختمان ها به دليل كمبود جا براي اهالي آن ساختمان نخستين قدم برداشتن ديوار هاي غير باربر در هنگام بازسازي ساختمان است كه مي تواند تأثير مثبتي در القاي فضاي بازتر داشته باشد و فضاي دلنشين تري را به وجود آورد، قدم بعدي در بازسازي ايجاد فضاي دلباز تر در آشپزخانه و استفاده درست از مكان هاي منفي براي ايجاد كمد است زيرا بيشترين مكاني كه براي بانوي خانواده از اهميت برخوردار است آشپزخانه است و بازسازي اين قسمت از حساسيت بالاتري برخوردار است زيرا دغدغه او قرار دادن تمام وسائل آشپزي در كمد ها است. بايد توجه داشت كه در بازسازي آپارتمان هاي كوچك ۷۰ متري كه معمولا داراي يك اتاق هستند قرار دادن مكاني براي مهمان از اهميت ويژه اي برخوردار است زيرا به دليلي كمبود جا مكاني كه مهمان بتواند وسائل خود را قرار دهد ناممكن است مگر اينكه يك معمار بازسازي از قبل تدابيري براي اين كار بيانديشد. در مورد سرويس بهداشتي و حمام كه معمولا در اين ساختمان ها بسيار كوچك ، تنگ وخفه است بايد تدابيري انديشيده شود تا از اين حالت در بيايد زيرا سرويس بهداشتي و حمام ممكن است در نگاه اول مشكل اساسي در بازسازي ساختمان به نظر نرسد اما به مرور زمان موجب دلزدگي اعضاي آن خانواده مي شود و به همين دليل است كه با به كار بردن متد هاي جديد و ايده هاي نوين معمار بازسازي اين نوع ساختمان ها تمام اين كمبود ها رفع و عمل بازسازي به صحيح ترين روش اجرا مي شود.بايد اين نكته را متذكر شد كه عمل بازسازي در ساختمان هاي كوچك ۷۰ متري بايد بسيار خلاقانه باشد تا بتوان حس راحتي را به تمام اعضاي آن خانواده هديه داد كه البته اين كار آساني نيست و احتياج به يك تيم قوي اجرايي و مهندسين با تجربه و خلاق دارد و بايد گفت بازسازي اين ساختمان وقت و زمان بيشتري را نسبت به الباقي ساختمان هاي با متراژ بزرگ تر مي برد و شركت كارويس به شما اين نويد را مي دهد كه با بروز ترين روش ها بازسازي و نوسازي ساختمان هايي با متراژ كوچك را اجرا مي كند تا حال خوب و احساس راحتي و رضايت را براي شما به ارمغان بياورد.بايد گفت بازسازي يك ساختمان ۷۰ متري در مي تواند بين ۵۰ تا ۱۰۰ ميليون تومان حداقل هزينه داشته باشد.

 

نكات مهم در بازسازي يك ساختمان ۷۰ متري

 

بايد گفت در بازسازي و نوسازي يك ساختمان ۷۰ متري بسته به نوع مصالحي كه استفاده مي كنيد هزينه ها متغير خواهد بود.مصالح ساختماني در ۴ دسته وجود دارند كه به توصيه مهندسين بازسازي ساختمان كارويس بهتر است از دسته اول و يا دوم انتخاب شود تا بعد از گذشت مدت زمان كوتاهي اهالي ساختمان دچار مشكل نشوند.هر چقدر از مصالح با كيفيت در بازسازي ساختمان استفاده شود ارزش ساختمان بيشتر شده و بر قيمت آن تأثير بسيار زيادي دارد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

هزينه ي بازسازي يك آپارتمان ۷۰ متري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۶:۵۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

خط كشي پاركينگ در خيابان ها و پاركينگ هاي طبقاتي به اجرا در مي آيد و باعث سهولت در عبور و مرور خودرو ها مي شود. اما خط كشي پاركينگ با چه روش هايي به اجرا در مي آيد؟ خط كشي پاركينگ بايد با رنگ هاي به خصوص و روش هاي تخصصي به اجرا در آورده شود تا كف پاركينگ دچار كثيفي نشود. رنگ هايي كه در خط كشي پاركينگ استفاده مي شود پلي اوتان،اپوكسي و ترموپلاستيك هستند كه قيمت نهايي خط كشي پاركينگ بستگي به قيمت روز اين نوع رنگ ها دارد. استفاده از رنگ هاي سفيد، زرد و قرمز در خط كشي بسيار كاربرد دارد. خط كشي پاركينگ به روش دستي و غير دستي (همراه با دستگاه) به اجرا در آورده مي شود. روش دستي در خط كشي پاركينگ با شابلن،پيستوله و براي كار هاي كوچك به اجرا در مي آيد كه در اين روش تخصص كارشناس بسيار اهميت دارد تا با دقت بسيار زياد كار خط كشي پاركينگ را به اجرا در آورد.روش ديگر در خط كشي پاركينگ استفاده از دستگاه هاي مخصوص خط كشي است كه به صورت روزانه اجاره گرفته مي شود و بيشتر براي كار هاي بزرگ و پاركينگ هاي طبقاتي و يا مكان هاي پر عبور و مرور همچون پارك ها و مراكز درماني و غيره استفاده مي شود. بايد اين نكته را در نظر داشت كه براي خط كشي پاركينگ درب منازل و خيابان ها به اجازه شهرداري نياز است تا خدايي نكرده در آينده مشكلي براي اهالي آن ساختمان به وجود نيايد.براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي خط كشي پاركينگ كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

هزينه خط كشي پاركينگ

 

هزينه ي خط كشي پاركينگ بسته به قيمت روز رنگ هاي اين دستگاه و اندازه كلي كار محسبه مي شود. اما دستمزد كارشناس خط كشي پاركينگ براي هر متر مربع با عرض ۱۰ سانتي متر حدودا ۲۰ هزار تومان است. اگر براي پاركينگ خود مي خواهيد از تابلو ورود و خروج يا آينه هاي محدب و خط راهنما استفاده كنيد بر هزينه نهايي خط كشي پاركينگ تأثير گزار خواهد بود.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ  را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

روش هاي خط كشي پاركينگ


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۱:۴۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بازسازي ساختمان با توجه به سلايق و نياز هاي اشخاصي كه در آن ساختمان زندگي مي كنند به اجرا در مي آيد،مثلا زماني كه افراد ساكن در يك ساختمان بخواهند بازسازي را طوري به اجرا در بياورند كه ساختمانشان اشرافي گونه به نظر بيايد تيم بازسازي بايد از شيوه بازسازي فول لاكچري استفاده كنند. اما بازسازي فول لاكچري چيست؟ بايد گفت در بازسازي فول لاكچري يك  سري الگو هاي ثابت وجود دارد كه در اين بخش از مقالات بازسازي كارويس به آن مي پردازيم. در بازسازي فول لاكچري بايد از هر وسيله اي با رنگ طلايي يا سفيد استفاده كرد.از ديگر مواردي كه مي توان به آن اشاره كرد استفاده كردن از نقاشي هاي دوره رنسانس در سقف و يا بخشي از ساختمان است.مبلمان كلاسيك،لوستر هاي بلوري،آينه هاي بزرگ و قدي،مجسمه هايي برنزي و يا نقره اي در بازسازي و دكوراسيون داخلي يك ساختمان فول لاكچري بايد وجود داشته باشد. كف ساختمان هايي كه بازسازي فول لاكچري دارند بهتر است سنگ مرمر باشد تا زيبايي ساختمان بيشتر به چشم بيايد. در سرويس بهداشتي و حمام بايد از شيرآلات به روز و مدرن با رنگ هاي طلايي، استيل براق و سفيد استفاده كرد.ايجاد اتاق كار يا اتاق سينما در صورت وجود اتاق اضافي نيز مي تواند در بازسازي اين نوع ساختمان ها به چشم بيايد. پرده هايي با رنگ مخمل قرمز و يا سفيد با نقش هاي طلايي كلاسيك مي تواند در جلوه فول لاكچري و بازسازي مجلل فضاي داخلي يك ساختمان متأثر باشد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي فول لاكچري يك ساختمان كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

كيفيت در خدمات بازسازي ساختمان

 

با توجه به اينكه اين روز ها مردم اكثرا از خدمات آنلاين براي ثبت سفارشات خود اقدام مي كنند ارائه خدمات در مدت زمان كم و سهولت در فرم ثبت سفارش سايت بسيار مهم است، از ديگر موارد مي توان به وظيفه شناسي تيم اعزام شده براي بازسازي ساختمان است كه بايد با رعايت دقيق زمان به موقع سر ساختمان حاضر باشند و به موقع نيز كار را به كارفرما تحويل دهند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد. تيم متخصص كارويس با بيش از نيم قرن تجربه در زمينه خدمات ساختماني و بازسازي ساختمان چه در زمينه مشاوره و چه در زمينه ي اجرايي با شما همراه است تا بتوانيد به ساختمان خود يك طراحي زيبا و مدرن بدهيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي فول لاكچري يك ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۷:۵۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

سنگ گرانيت از جمله سنگ هايي كه با وجود مقاوت بسيار بالايي كه دارد در اكثر نماها به كار مي رود.نماشويي اين نوع نما مي تواند با دستگاه هاي قوي نماشويي ساختمان از جمله واتر جت و واتر سند بلاست به اجرا در آورده شود. در كار نماشويي ساختمان روشي به نام اسيد شويي كه از اسيد هاي قوي براي از بين بردن آلودگي هاي نما است كه تنها براي نماهايي از جنس سنگ گرانيت كاربرد دارد و اگر براي نماهاي ديگر به كار رود باعث از بين رفتن و تخريب نما مي شود. نماشويي ساختمان براي هر نوع نما با روش هاي متنوعي به اجرا در مي آيد.سنگ گرانيت زير فشار آب دستگاه هاي نماشويي همچون واتر سند بلاست خش بر نمي دارد و زير حرارت بالا از بين نمي رود. نماشويي ساختمان براي سنگ گرانيت بايد در هر فصل و يا حداكثر به صورت ساليانه انجام شود تا آلودگي ها به سطح نما نفوذ نكند و ارزش نما كم نشود. براي نماهاي سنگي كه كمتر از ۵ سال است كه ساخته شده است بهتر است فقط از روش واتر جت استفاده شود و از مواد شوينده استفاده اي نشود اما براي ساختمان هايي كه بيش از ۱۰ سال است كه ساخته شده اند بهتر است از مواد شوينده قوي همچون سيليس و ديسكلر استفاده شود تا نماي ساختمان بعد از نماشويي به زيبايي و درخشندگي اوليه برسد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمان خود پيدا كنيد بهتر است با تيم مشاوران بخش نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرمائيد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد با خيال راحت عمليات نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

 نماشويي ساختمان با سنگ طبيعي يا سنگ مصنوعي

 

در نماشويي ساختمان مهمترين نكته در نظر گرفتن جنس مصالح ساختماني و بهترين عملكرد مبني بر آن است.  نكته مهم در نماشويي ساختمان با سنگ طبيعي اين است كه زودتر از سنگ مصنوعي كپك و شوره مي زند و به دليل عدم چسبندگي ممكن است سنگ از سطح ساختمان جدا شود از جمله سنگ هاي طبيعي مي توان به سنگ گرانيت, سنگ مرمر و سنگ تراورتن اشاره كرد. در نماشويي ساختمان با سنگ مصنوعي به دليل نفوذ ناپذير بودن آب به سنگ مصنوعي،كار نماشويي راحت تر مي باشد و عمر طولاني تري هم نسب به سنگ طبيعي خواهد داشت از جمله سنگ هاي مصنوعي، سنگ آنتيك است كه ناخالصي دارد و  از تركيبات ديگري چون سيمان و افزودني هاي پليمري ديگر در آن استفاده شده است.سنگ گرانيت كه جزو سنگ هاي مقاوم و طبيعي است در رنگ هاي سياه،صورتي و قرمز طرح دار،قهوه اي و يا سفيد و بايد گفت بعد از نماشويي ساختمان هيچ گونه آسيبي به رنگ نما نمي زند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان،كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي سنگ گرانيت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۲:۳۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

با توجه به اينكه محيط كار يكي از محيط هايي است كه افراد بيشترين زمان خود را در آن سپري مي كنند نياز به بازسازي آن در هر ۵ سال يك بار احساس مي شود. زيرا افراد نياز به تحول و بازسازي در محيط خود دارند تا بتوانند به بهترين عملكرد خود را در محيط كار برسند. بازسازي يك دفتر اداري شايد به نظر بسياري از افراد نسبت به بازسازي منازل كاري آسان تر باشد اما بايد گفت اين كاملا اشتباه است، زيرا در دفاتر اداري رعايت كردن تمام نكات ريز، بسيار مهم و حياتي است. براي بسياري از مديران روحيه و داشتن محيط كار پر انرژي يك آرزو است كه براي تحقق آن بايد بازسازي محيط خود را به معماران و طراحان تحصيل كرده و كاربلد بسپارند. اما اين نكات ريز چه هستند؟ بايد گفت در محيط هاي اداري استفاده از رنگ هاي تيره همچون قهوه اي،سياه و خاكستري مي تواند در مدت كوتاهي آسيب هاي روحي و ذهني از جمله احساس خستگي زود هنگام به افراد مشغول كار برساند.  در بازسازي محيط هاي كاري بايد داراي نظم و قانون باشد تا به لحاظ ذهني افراد روحيه بهتري داشته باشند. استفاده از رنگ هاي روشن و سرد مانند سفيد، سبز،آبي در بازسازي مي تواند براي انرژي افرادي كه در آن محيط كار مي كنند مي تواند بسيار مؤثر باشد. در بازسازي و معماري مدرنيته براي بازسازي دفاتر اداري يك مكان براي استراحت كاركنان قرار مي دهند تا افراد بتواند در آن محيط براي نيم ساعت تا چهل و پنج دقيقه به كار هاي شخصي خود بپردازند و تمركز خود براي ادامه ي كار بالاتر ببرند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

اصول و قواعد بازسازي يك دفتر اداري

 

در دفاتر اداري بايد يك سري اصول و قواعد را در نظر داشت كه در بازسازي و معماري نوين تثبيت شده هستند. مثلا قرار دادن اتاق استعمال سيگار در بازسازي هر دفتر اداري يكي از عوامل ضروري است تا افراد براي استعمال سيگار مجبور نباشند محل كار را ترك كنند و مدت طولاني تري به بطالت بگذرانند.از ديگر مكان هايي كه در بازسازي يك دفتر اداري بايد به صورت خيلي اصولي به آن پرداخت سرويس بهداشتي است كه اگر مكان بزرگ و با افراد بيش از ۲۰ نفر باشد بهتر است مهندس طراح در بازسازي بخش زنانه و مردانه براي اين مكان قرار دهد تا مشكلي براي كاركنان به وجود نيايد. از ديگر مكان هاي مهم براي بازسازي دفاتر اداري بخش آشپزخانه است كه بهتر است با قرار دادن سيستم تهويه مناسب از آمدن بوي غذا به بخش هاي ديگر جلوگيري شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي يك دفتر اداري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۶:۴۹ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 43
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4374
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ