كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

در كار بازسازي ساختمان ساختمان يكي از عوامل مهم نوع ارائه خدمات توسط شركتي است كه بازسازي ساختمان را به صورت حرفه اي به اجرا در مي آورد و در اين مورد بايد گفت شركت كارويس با نيم قرن سابقه در زمينه خدمات ساختماني با تشكيل تيم حرفه اي از افراد متخصص و كارشناسان تحصيل كرده در حوزه ي خدمات ساختماني، در كمترين زمان تيم بازسازي ساختمان خود را به صورت رايگان براي شما ارسال مي كند و همچنين كارشناس مربوطه را نيز مي فرستد تا ساختمان شما را بازديد و آناليز كند تا بتواند درست ترين تصميم را از بابت روش بازسازي ساختمان شما بگيرد. با توجه به اينكه شركت خدمات ساختماني كارويس در حال حاضر تنها شعبه هاي خود را در شهر تهران دارد اما پس از درخواست هاي فراوان از شهرستان ها به صورت محدود خدمات خود را به شهرستان ها هم ارسال مي كند كه بايد گفت ارسال خدمات بازسازي ساختمان براي شهرستان ها رايگان نيست و هزينه هاي رفت و آمد و حتي اقامت از كارفرما گرفته مي شود. خدمات ساختماني به صورت آنلاين و غير آنلاين مي تواند در دسترس قرار گيرد كه شركت خدمت ساختماني كارويس در حوزه بازسازي ساختمان با ارائه ۲ روش كار را براي شما راحتر كرده است۱) خدمات آنلاين بازسازي ساختمان: بدين صورت كه شما با وارد شدن به سايت فرم ثبت سفارش را پر مي كنيد و عكس ساختمان خود را ارسال مي كنيد و توضيحات خود را درج مي نماييد و بعد از آن بلافاصله از طرف شركت براي شما پيامي ارسال مي شود كه در آن درخواست شما ثبت شده و بعد از آن كارشناس بازسازي با شما تماس حاصل كرده و براي ارسال تيم بازسازي به ساختمان شما هماهنگي هاي لازمه را انجام مي دهد.۲)تماس با شماره ۵ رقمي شركت كارويس: در اين مورد شما با تماس با تيم كارويس مستقيما با كارشناس صحبت مي كنيد و از او مشورت هاي لازمه و حتي حدود قيمت را مي پرسيد و بعد از آن كارشناس براي اعضام تيم بازسازي به ساختمان شما هماهنگي هاي لازمه را انجام مي دهد.

 

كيفيت سرويس دهي در خدمات بازسازي ساختمان

 

با توجه به اينكه اين روز ها مردم اكثرا از خدمات آنلاين براي ثبت سفارشات خود اقدام مي كنند ارائه خدمات در مدت زمان كم و سهولت در فرم ثبت سفارش سايت بسيار مهم است، از ديگر موارد مي توان به وظيفه شناسي تيم اعزام شده براي بازسازي ساختمان است كه بايد با رعايت دقيق زمان به موقع سر ساختمان حاضر باشند و به موقع نيز كار را به كارفرما تحويل دهند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان در تهران با بازديد رايگان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۵:۳۴ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در بازسازي ساختمان بايد يك سري اصول را رعايت كرد تا در پايان اجرا كارفرما از نتيجه راضي باشد و بتواند در آن ساختمان براي مدت طولاني با حال خوب زندگي كند. بازسازي ساختمان براي ساختمان هاي با ابعاد كوچك و يا بزرگ بايد با روش هاي اصولي به اجرا در آورده شود. در روش اصولي بازسازي يك سري قوانين وجود دارد كه بر اساس اندازه گيري هاي دقيق و پيشرفته كه بزرگان علوم رياضي و معماري تثبيت شده است. يك ساختمان شامل چند بخش است؟ همه ساختمان ها در اجراي بازسازي بايد بدانند كه ساختمان شامل چند بخش مي شود و اين بخش ها در بازسازي بايد داراي حداقل و حداكثر چه اندازه هايي بايد باشد. همه اين اندازه ها در كتاب نويفرت نوشته شده است كه در آن از تمام بخش هاي مختلف بازسازي ساختمان توضيحاتي داده شده است. براي نماي داخلي ساختمان بسته به تعداد افراد ساكن در آن ساختمان و نوع نياز هاي آن ها بايد بازسازي را به اجرا در آورد. در يك ساختمان با كوچكترين ابعاد بايد براي مكان هايي همچون آشپزخانه،سرويس بهداشتي و حمام بايد با اندازه هاي مناسب مكاني تعبيه كرد، در بازسازي ساختمان بسيار كوچك ممكن است اتاقي در نظر گرفته نشود و در عوض از تخت مخفي براي بهتر شدن فضا استفاده شود. در بازسازي براي ساختمان هاي با ابعاد بزرگتر با توجه به نياز افراد ساكن در آن ساختمان بهتر است هر اتاق حمام يا دستشويي جداگانه داشته باشد،به اين اتاق ها مستر رووم مي گويند. براي بازسازي ساختمان هاي با ابعاد بزرگ وجود يك اتاق كار يا اتاقي براي مطالعه مي تواند يك مكان آرام براي اعضاي خانواده مهيا كند تا در آرامش به كار هاي غير خانوادگي خود بپردازند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

اصول بازسازي و نوسازي ساختمان چيست؟

 

براي بازسازي ساختمان بايد در قدم اول ميزان استحكام آن را سنجيد زيرا اصل اول در بازسازي استحكام ساختمان است، حتي اگر ظاهر ساختمان به زيبا ترين شكل ممكن درست شده باشد اما استحكامي نداشته باشد هيچ ارزشي ندارد. قبل از هر اقدامي محل هايي از خانه تان كه نياز به بازسازي زير بنايي دارد را شناسايي كنيد و نسبت به تعمير و بازسازي آن ها اقدام كنيد. اين موارد مي تواند ديوار فرسوده، لوله كشي هاي پوسيده، چارچوب هاي خراب و يا مواردي پايه اي نظير اين ها باشد. از ديگر مواردي كه مي تواند در صورت رعايت نكردن به ساختمان آسيب وارد كند برداشتن غير اصولي ديوار ها است كه مي تواند باعث ايجاد ترك ها و شكاف در ساختمان بشود.

 

اصول و قواعد در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۴:۲۵ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

بايد گفت به وجود آوردن سقفي مزين و شيك در بازسازي بسيار اهميت دارد اين عمل در گذشته بيشتر با گچ بري هاي خاصي كه مخصوص ايراني ها بود به اجرا در آورده مي شد اما در بازسازي به شيوه هاي نوين از سقف هاي كشسان استفاده مي كنند كه حالتي دو بعدي دارند. سقف هاي كشسان در بازسازي بيشتر براي استخر ها و سالن هاي ورزشي و تفريحي كاربرد دارد و كمتر پيش مي آيد كه در سقف پذيرايي و يا اتاق ها از سقف كشسان استفاده شود. سقف كشسان يا همان آسمان مجازي اين روز ها در بازسازي طرفداران زيادي پيدا كرده است زيرا مي تواند با زيبايي خيره كننده خود نگاه افراد را جلب كند. سقف كشسان به گونه اي طراحي شده است كه مي تواند انواع لامپ ها و نور هاي مختلف را در آن قرار داد كه اين تنها با يك بازسازي درست به اجرا در آورده مي شود. در سقف كشسان از نوع پارچه اي خاص نيز استفاده مي كنند كه به اصطلاح در بازسازي به آن آسمان مجازي نيز مي گويند. در اين سقف مي توان از رزين نيز استفاده كرد زيرا رزين در بازسازي بيشتر به عنوان انجام امور تزييني به كار مي رود و در آن نيز مي توان رنگ و يا اجسام بسيار زيبا قرار داد براي زيبايي هرچه بيشتر سقف. در بعضي از اين سقف هاي كشسان مي توان از مواد و مصالح گچي و رنگ هاي تزييني نيز استفاده كرد. براي اطلاع از هزينه هاي سقف هاي كاذب و آسمان مجازي و روش هاي بازسازي ساختمان بهتر است با تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد كار بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت آغاز كنيد.

 

تكنيك هاي كليدي در بازسازي ساختمان

 

بخش بازسازي و نوسازي ساختمان يكي از بخش هاي پر طرفدار در بخش خدمات ساختماني است كه شايد تقريبا همه افراد جامعه با آن آشنايي داشته باشند، بايد گفت عمل بازسازي ساختمان يكي از كارهاي بسيار تخصصي است كه حتما بايد با افراد كه تحصيلات معماري را گزرانده اند و افرادي كه تجربه بسيار زيادي در زمينه بازسازي و نوسازي ساختمان دارند به اجرا در آورده شود. بازسازي ساختمان نكات و رموز بسيار زيادي دارد كه ما در اين مقاله سعي مي كنيم به صورت مختصر به آن ها اشاره كنيم ۱) برداشتن ديوار هاي غير باربر: در اين مورد بايد سر ستون ها را در بخش داخلي ساختمان شناسايي كرد و به صورت اصولي ديوار را تخريب كرد به طوري كه به فونداسيون ساختمان آسيبي وارد نكند.۲) تعميرات و قرار دادن لوله كشي و تاسيسات ساختماني: بايد در اين مورد بسيار دقت داشت زيرا در اكثر منازلي كه بازسازي را انجام مي دهند با آسيب به بخش لوله كشي باعث به آوردن خسارات مالي و يا حتي جاني مي شوند. ۳) كف حمام و دستشويي و آشپزخانه كه بايد به گونه اي طراحي شود كه آب به سمت لوله فاضلاب به راحتي هدايت شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

سقف كشسان در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۵:۲۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

شايد خيلي از افراد به خاطر داشته باشند كه زمان مادر بزرگ هاي ما بازسازي ساختمان به شكل هاي امروزي رواج نداشت و كم پيش مي آمد خانه ها بازسازي بشوند. شايد به خاطر داشته باشيد كه آشپزخانه ها مثل يك اتاق بود كه هيچ راهي به بيرون نداشتند به جز درب و پنجره هايي كه در ديوار ها كار ميشد،اما چيزي نگذشت كه با الهام گرفتن از سبك هاي اروپايي بازسازي ساختمان بخشي از ديوار برداشته شد تا در حين آشپزي ميزبان و مهمان در تعامل با يكديگر باشند و بيشتر ارتباط بگيرند و از طرفي نيز فضاي دلباز تري براي آشپزي به وجود آمد. در چند سال اخير همه ي ساختمان ها داراي آشپزخانه اپن هستند و ديگر كسي حاضر نيست فضاي آشپزخانه را با ديوار ها محدود كند و اين يكي از دلايلي است كه بازسازي ساختمان هاست. مدت كمي است كه آشپزخانه جزيره اي توجه هاي زيادي را به خودش جلب كرده و در بازسازي بيشتر كارفرمايان مي خواهند آشپزخانه هاي جزيره در ساختمانشان داشته باشند كه بايد گفت مزيت هاي بسيار بيشتري نسبت به آشپزخانه هاي اپن دارد اما چرا؟ در بازسازي اگر بخواهند آشپزخانه به صورت جزيره در بياورند بايد در نظر بگيرند كه كارفرما در اين منطقه كه حالت ميز مانند دارد مي خواهد سينك ظرف شويي قرار بدهند در بخش تحتاني ميز جزيره قسمتي براي ورود آب از سينك به فاضلاب قرار بدهند. بايد گفت در ساختمان هايي كه مي خواهند عمل بازسازي را به اجرا در آورند بسته به متراژ كلي ساختمان بايد در نظر بگيرند كه قرار دادن ميز جزيره به چه فضايي احتياج دارد و ميزان كاربردش به چه صورت باشد، مثلا براي ساختمان هايي با متراژ زيادتر ميز هاي بزرگتر استفاده مي شود كه اين ميز جزيره به عنوان ناهارخوري مي تواند به كار گرفته شود و يا گاز روي آن تعبيه شود براي پخت و پز كار را براي اهالي خانه راحتر كند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي و قوي بازسازي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

طول عمر و قدمت ساختمان و تأثير آن بر مدت زمان بازسازي

 

بايد گفت براي ساختمان هايي كه قدمت زيادي دارند عمليات تخريب و بازسازي بايد با احتياط و ظرافت فراواني انجام شود تا آسيب جدي اي به تأسيسات ساختماني وارد نشود زيرا اگر آسيبي به اين بخش وارد شود بايد كل لوله كشي ها و سيم هاي برق به طور كلي تعويض شوند، زيرا با يك آسيب كوچك به يك بخش به دليل كهنه گي و فرسودگي، تمامي لوله كشي ممكن است دچار مشكلات جدي شوند و اهالي آن ساختمان را با مشكلات و خطرات فراواني همراه كند، توصيه شركت كارويس اين است كه اگر تصميم به بازسازي ساختمان اين خانه هاي قديمي داريد، قبل از آغاز تمام كارها، اين نكات ضروري به كارفرما تذكر داده شود تا بنا به درخواست او از همان شروع كار هزينه اي جداگانه براي تعويض لوله ها و سيم هاي برق پوسيده ساختمان اختصاص داده شود كه همين امر موجب مي شود مدت زمان معمول در فرايند بازسازي ساختمان زياد تر شود اما در عوض عمل بازسازي به صحيح ترين روش، اجرا و از مشكلات احتمالي جلوگيري مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

تفاوت آشپزخان اُپن و جزيره در بازسازي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۲:۴۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
يك سؤال مهم در بخش نماشويي ساختمان اين است كه عمل نماشويي هر چند وقت يكبار اتفاق بيفتد تا ساختمان، نماي پاكيزه و تميزي داشته باشد و كمتر آلودگي را به خود بگيرد؟ در اين باره مي توان گفت اگر مي خواهيد يك ساختمان با نماي هميشه تميز داشته باشيد بهتر است كار نماشويي ساختمان را در هر ۳ الي ۴ ماه يكبار انجام دهيد اما اگر توانايي پرداخت همچين هزينه اي را نداريد مي توانيد در هر سال يك بار انجام دهيد. بايستي اين نكته را متذكر شد كه اگر نماشويي ساختمان به تعويق چند ساله بيفتد، خطراتي همچون پوسيدگي و نابودي سطح نما و نفوذ آلودگي ها و جرم ها به سطح نما، ساختمان را تهديد مي كند و هزينه هاي بسيار گزافي را به شما تحميل خواهد
 
به طور كلي نماشويي به دو روش تقسيم مي شود:
 
۱)نماشويي يا شستشوي نرم براي سازه هاي ظريف و حساس و آلودگي هاي سطحي
 
۲)نماشويي يا شستشوي خشن و پرفشار براي از بين بردن آلودگي ها و جرم هاي عميق و قديمي
 
اين دو روش نماشويي هر كدام با دستگاه هاي خاصي به اجرا در مي آيند در روش اول بيشتر از وسائلي همچون واتر جت و تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت استفاده مي شود كه اين روش براي نماهاي شيشه اي،كامپوزيتي،چوبي به كار مي رود. اما در روش دوم نماشويي كه با دستگاه هاي واتر سند بلاست به اجرا در مي آيد براي نماهاي سنگي،آجري،بتن،سيماني به كار مي رود.
 
نكاتي مهم براي نماشويي ساختمان
دركار نماشويي ساختمان براي هر نماي ساختمان نكات زيادي وجود دارد اما توصيه شركت كارويس براي نماهايي كه عمر بيش از ۵۰ سال دارند اين است كه بعد از نماشويي ساختمان خود، كار تعميرات و ترميم را انجام دهند زيرا بعد از نماشويي  ممكن است كمي از رنگ و يا بخشي از نما دچار پوسيدگي و خرابي باشد كه با عمل ترميم مي تواند زيبايي اوليه خود را به دست بياورد اما براي نما هاي شيشه اي توصيه مي شود از وسيله هاي استفاده شود كه كمترين آسيب را به سطح نما بزند زيرا نماي شيشه اي از ظرافت خاصي برخوردار  است كه اگر با دقت زياد انجام نگيرد ممكن است دچار خراش هايي شود كه ترميم كردنشان ممكن نيست و بايد به طور كلي شيشه را تعويض كرد تا به همان جلوه زيباي اوليه خود برسد.
 
شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار شستشوي نما را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۳:۴۶ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
براي بازسازي ساختمان هايي با متراژ كم چه بايد كرد؟ بايد گفت در كلان شهر هايي مثل تهران كه قيمت ساختمان ها گران است براي زوج هاي جواني كه تازه ازدواج مي كنند پيدا كردن ساختمان هاي بازسازي نشده و بزرگ بسيار سخت است و رفتن به ساختمان هاي كوچك كه بازسازي نشده اند و اندازه هاي بسيار كوچكي دارند براي زوجين سخت است به خصوص خانوم و يا آقايي كه مي خواهد وقت بيشتري در خانه سپري كند. اما ما در اين مقاله از بازسازي ساختمان براي شما از روش هاي بازسازي اي مي گوييم كه راه حل مناسبي براي اين زوجين است. براي اينكه در همان ساختمان كوچك بتوانيد با حال خوب زندگي كنيد بايد از روش هاي زير استفاده كنيد:
 
۱)برداشتن ديوار هاي غير باربر در بازسازي
 
۲)استفاده از رنگ هاي روشن و سرد بر ديوار ها در بازسازي
 
۳)ايجاد پنجره هايي با ابعاد بزرگ در بازسازي
 
۴)استفاده ازمبلمان با ابعاد كوچك در بازسازي
 
۵)ايجاد آشپزخانه جزيره در بازسازي براي جابه جايي راحتر و استفاده از آن به عنوان ميز ناهارخوري
در مورد سرويس بهداشتي و حمام كه معمولا در اين ساختمان ها، بسيار كوچك و تنگ و خفه است بايد تدابيري انديشيده شود تا از اين حالت در بيايد، زيرا سرويس بهداشتي و حمام ممكن است در نگاه اول مشكل اساسي در بازسازي ساختمان به نظر نرسد اما به مرور زمان موجب دلزدگي اعضاي آن خانواده مي شود و به همين دليل است كه با به كار بردن متد هاي جديد و ايده هاي نوين بازسازي براي اين نوع ساختمان ها، تمام اين كمبود ها رفع و عمل نوسازي به صحيح ترين روش اجرا مي شود.براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي و نوسازي ساختمان با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي و نوسازي ساختمان خود بگيريد.
 
هزينه هاي بازسازي چگونه افزايش مي يابد؟
بايد گفت متريال هاي گران قيمت براي بازسازي ساختمان در بازار بسيار زياد است كه كيفيت هاي مناسبي نيز دارند اما به كار بردن از اين متريال ها لزومي ندارد مگر اينكه بودجه در نظر گرفته شده كارفرما براي استفاده از اين متريال ها مناسب باشد در غير اين صورت بايد از متريال هاي با قيمت مناسب استفاده كرد كه مقاومت خوبي دارند و هم از كيفيت مرغوبي برخوردارند.از ديگر موارد كه هزينه هاي بازسازي را زياد تر مي كند ميزان تخريب در حين نوسازي ساختمان است كه هزينه ها را مي تواند تغيير دهد. دستمزد كارگران بازسازي كه معمولا به روش روزمزد است هم در هزينه ها بسيار تأثير گذار است،معمولا در اكثر ساختمان ها بسته به ميزان كار از ۲ تا ۱۰ كارگر استفاده مي شود كه اين ميزان در هر ساختمان متغير خواهد بود. تعميرات بخش هايي مثل لوله كشي و سيم كشي برق مي تواند هزينه هاي بازسازي ساختمان را افزايش دهد، كه در اين مورد بايد گفت اگر لوله كشي يا سيم كشي دچار مشكل باشند بايد تعمير و يا تعويض شوند  و در غير اين صورت هيچ احتياجي به تعميرات ندارند.
 
شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۰:۰۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

در بخش بازسازي ساختمان براي به وجود آوردن يك تراس متوسط و يا بزرگ بايد يك سري قوانين را رعايت كرد تا به ساختمان آسيبي وارد نشود مثلا اگر در بازسازي ساختمان چند طبقه بخواهند از فضاي محيط داخلي كم كنند و به فضاي تراس اضافه كنند بايد به اين نكته توجه كنند كه در كنار اين بخش از ديوار كه مي خواهند بردارند ديوار هاي بار بر و يا ستون وجود داشته باشد زيرا در غير اين صورت اجرا بازسازي غير ممكن خواهد بود. بايد گفت در شرايطي كه اكثر ساختمان ها داراي متراژ كم و اندازه هاي كوچك هستند نياز به وجود يك تراس احساس مي شود كه با بازسازي اصولي مي توان با ايجاد يك فضاي دلنشين در ساختمان از فضاهاي مرده بيشتر استفاده كرد و انرژي مثبتي را به كل ساختمان بخشيد. براي ساختمان هايي كه داراي تراس هستند و اما مي خواهند عرض يا طول آن را بيشتر كنند بخش از فضاي داخلي را به قسمت تراس اضافه كنند تا تراس بار بيشتري را متهمل نشود و خدايي ناكرده خسارات جاني و مالي به وجود نيايد. معمولا بعد از بازسازي به ارزش ساختمان شما افزوده مي شود مخصوصا اگر اين بازسازي به صورت حرفه اي و توسط يك تيم حرفه اي و تحصيل كرده به اجرا در آورده شود.  از ديگر موارد كه تيم هاي بازسازي ساختمان را به تيم هاي حرفه اي تبديل مي كند استفاده از دستگاه هاي ايمن براي امر بازسازي است كه بايد حتما قبل از شروع كردن كار از سالم بودن آن ها اطمينان حاصل كرد زيرا اين دستگاه هاي بازسازي ساختمان بايد هر ماه يك بار سرويس و چك شوند تا خطري براي كارگران و كارشناسان ايجاد نشود، بايد به اين نكته توجه داشت كه ايمني در هر كاري و به خصوص امر بازسازي ساختمان بايد به صورت خيلي حرفه اي اجرا شود تا خساراتي را در پي نداشته باشد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي و قوي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

هزينه ايجاد يك تراس بزرگ و زيبا در بازسازي ساختمان

هزينه ايجاد يك فضاي بزرگ و زيبا در بازسازي با توجه به ميزان مصالح مصرفي و روز هايي كه كارگران و مهندسين در آن ساختمان مشغول به كار هستند محاسبه و برآورد مي شود و با توجه به اينكه در ساخت تراس بايد از ميله ها و سرپيچ هاي فولادي و قوي استفاده كرد تا از محكم بودن تراس اطمينان حاصل كرد هزينه ها كمي بيشتر مي شود. در بازسازي ساختمان بايد از تمام قواعد و اصول پايه حتي به وجود افزايش هزينه هاي كلي پيروي كرد زيرا اين عمل ها دوام كار را بيشتر مي كند و بازسازي را درست تر پيش مي برد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

تراس بزرگ و زيبا در بازسازي ساختمان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۰:۱۷ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

براي بازسازي ساختمان روش هاي زيادي به كار برده مي شود كه به دو دسته روش هاي نوين بازسازي و روش هاي سنتي در بازسازي تقسيم مي شود، در روش هاي نوين بازسازي ساختمان معماران سعي بر اين داشته اند كه در هنگام طراحي اصول معماري سنتي را رعايت كنند اما در بازسازي به با روشي نو اين سنت را بشكنند و شكلي تازه به وجود بياورند. بايد گفت در بازسازي ساختمان با روش هاي مدرن بايد معمار مهارت كافي براي اجراي اين عمل را داشته باشد تا خدايي ناكرده در هنگام اجرا و يا بعد از بازسازي به ساختمان خساراتي وارد نشود. اما مزايا و معايب روش هاي نوين بازسازي ساختمان چيست؟روش هاي نوين بازسازي ساختمان باعث مي شود كه در وقت و هزينه صرفه جويي بسيار زيادي بشود زيرا در اين روش از بازسازي بخش بسيار زيادي از ساختمان به صورت پيش ساخته آماده و بازسازي شده است و بعد از انجام عمليات گود برداري و بتن ريزي ديوار هاي پيش ساخته نصب مي شوند و بعد سقف آماده مي شود و در بازه زماني كوتاه يك ساختمان بازسازي و آماده تحويل مي شود. بدين صورت است كه حدود ۶۰ درصد از اجزاي ساختمان در كارگاه آماده مي شود و به ساختمان متصل مي شود.  براي اينكه بتوانيد بهترين روش و درست ترين مراحل در بازسازي كه كمترين آسيب را به ساختمانتان بزند انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران بازسازي شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات بازسازي خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

روش هاي نوين بازسازي ساختمان

روش هاي نوين بازسازي ساختمان شامل:

 

روش تيلت آپ: اين روش كه بعد از جنگ جهاني دوم بود كه ابداع شد و باعث سرعت بخشيدن به بازسازي و نوسازي ساختمان ها شد زيرا در آن دوران كه سرعت در بازسازي ساختمان هاي خراب شده بسيار حائز اهميت بود مخصوصا براي بازسازي ساختمان هاي بزرگ و اورگان هاي ويژه كه تأثير بسيار زيادي در پيش برد كار هاي جامعه جنگ زده غرب بود. در اين روش از بازسازي ديوار هاي بتني بزرگي در كارگاه ها قالب گيري و ساخته مي شود و توسط ماشين هاي سنگين به محل آورده و نصب مي شود البته اين روش از بازسازي معايب خودش را نيز به همراه دارد و بعضا باعث به وجود آمدن شكاف بين ديوار ها مي شود.

روش متال استود و وود استود: در اين روش از بازسازي ساختمان اسكلت ساختمان را با مصالح فلز و يا چوب در كارگاه ها مي سازند و بعد با ماشين هاي سنگين آن را در محل مورد نظر قرار مي دهند و بدين صورت براي بازسازي و نوسازي ساختمان وقت و انرژي كمتري صرف مي شود و سرعت اجرا را بالا مي برد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

روش هاي نوين بازسازي ساختمان ،مزايا و معايب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۴:۵۳ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

نماشويي ساختمان براي نماي اچ پي ال چگونه است؟شايد براي كساني كه نماي آن ها از جنس اچ پي ال است سؤال شود كه  نمايشان با چه روش ها و دستگاه هايي نماشويي مي شود. در اين مقاله از كارويس براي شما از انواع نماي اچ پي ال و نوع شستشوي آن ها خواهيم گفت. نماي اچ پي ال چيست؟ اچ پي ال يك پانل تزييني است كه از جنس كاغذ كرافت است كه براي اين نوع جنس از نما لازم است كه از روش نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت و مواد شوينده كم قدرتي كه ساختمان را دچار آسيب نكند استفاده كرد. براي نماشويي ساختمان روش هاي زيادي وجود دارد كه از جمله آن ها روش نماشويي با داربست و روش نماشويي با طناب يا همان راپل است كه اين روش از جمله روش هاي نوين در امر نماشويي ساختماناست و اين صنعت را دچار تحولات بسيار بزرگي كرده است و در زمان و هزينه صرفه جويي بسيار زيادي شده است. در روش هاي قديم نماشويي ساختمان مدت زمان نماشويي به يك تا دو هفته نيز به طول مي انجاميد و همين باعث مي شد كه در اين كار وقفه بسيار زيادي بيفتد و اكثرا از كارفرمايان از انجام اين كار زده مي شدند و ديگر سراغ نماشويي ساختمان نمي رفتند اما با روش هاي جديد و به روز شده نماشويي ساختمان اين به سادگي به اجرا در مي آيد و مشكلات قديم را ندارد.

 

تعميرات و ترميم هاي بعد از نماشويي ساختمان

در نماشويي ساختمان هاي قديمي با نماي سنگي بعد از نماشويي ، ممكن است سنگ هاي نما به دليل عدم چسبندگي و استحكام كافي، دچار شكستگي يا لق شدن شود براي اين اتفاق تنها راه كاري كه وجود دارد اين است كه سنگ نما را با پيچ و رولپلاك تثبيت كنيم. براي نماشويي ساختمان هايي كه از رنگ بعنوان پوشش نهايي نماي خود استفاده كرده اند نيز ممكن است مشكل تبله كردن و ريزش يا اصطلاحا  پوسته پوسته شدن بوجود آيد كه براي اين مشكل نيز كارويس تمهيدات لازم را انديشيده است به گونه اي كه در صورت صلاحديد و موافقت كارفرما نماي ساختمان پس از نماشويي ساختمان تعمير و اصلاح خواهد شد. براي سازه يا ساختمانهايي كه داراي سيستم نور پردازي مي باشند بايد توجه كنيد كه كار نماشويي ساختمان با دقت بيشتري انجام گيرد زيرا وقتي آب با فشار قوي به همراه مواد شوينده به ساختمان پاشيده مي شود به تمام لامپ ها برخورد مي كند و ممكن است باعث خرابي و خسارات مالي شود. براي اينكه بخواهيد كار نماشويي ساختمان را انجام دهيد براي پي بردن به همه نكات مهم آن، بهتر است با مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و از مشاوره رايگان متخصصين ما بهره مند شويد و بعد از آن با اطمينان خاطر نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي براي نماي اچ پي ال


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۳:۵۱ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]

با توجه به اينكه نماهاي چوبي كه با نام ترموود شناسايي مي شوند در نماي ساختمان ها به صورت تركيبي يا به صورت تكي استفاده مي شود و نماشويي اين نوع نماها با نماشويي الباقي نماها متفاوت است زيرا براي اينكه نما دچار پوسيدگي نشود بايد از روش هاي ساده تر نماشويي ساختمان استفاده كرد، اين نوع نما ها بايد با روش تي و ابر نماشويي بشوند و اين عمل به صورت دستي و با دقت بسيار زيادي بايد انجام گيرد. آلودگي هايي كه بر سطح نماهاي ترمود به وجود مي آيد علاوه بر سياهي و جرم مي تواند كمي خطر ناك تر باشد و به صورت جانوراني كه در سطح نماي چوبي به وجود مي آيند كه به آن ها كرم يا جانوران خورنده چوب مي گويند و بايد به طور حتم از بين بروند تا ساختمان را دچار آسيب هاي جدي نشود، به همين دليل است كه نماشويي اين نوع ساختمان ها بايد به صورت مستمر يعني در سال حداقل يك بار به اجرا در آورده شود. در كار نماشويي ساختمان با نماي چوبي حساسيت هاي زيادي وجود دارد، يعني اينكه نماشويي ساختمان بايد در يك روز آفتابي انجام بگيرد زيرا نماي چوبي بايد خيلي سريع خشك شود اما چرا؟ اگر از چوب هايي با ضخامت پروفيل كمتر در ساختمان استفاده شود ممكن است بعد از نماشويي به پوسته ساختمان كمي آسيب وارد كند و اين در مدت طولاني خودش را نشان مي دهد اما راه كاري كه شركت كارويس براي شما انجام مي دهد اين است كه پس از نماشويي ساختمان از مواد نگه دارنده روي نماي چوبي استفاده شود، از جمله رزين و روغن جلاي مخصوص كه باعث بهتر و زيبا تر ماندن نماي شما مي شود كه در اين صورت نماي سازه شما تحت تاثير شرايط جوي و محيطي آسيبي نخواهد ديد.

 

روش هاي مختلف براي نماشويي ساختمان هايي با جنس ترموود

چوب ها ترموود تنوع و كيفيت هاي متفاوتي دارند .از جمله پر استفاده ترين چوب ها مي توان به چوب درخت كاج،سرو و صنوبر اشاره كرد. در نماشويي ساختمان با نماي چوبي با در نظر گرفتن اينكه چوب نما از چه جنسي است بايد از نوع نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست يا به روش هاي دستي استفاده شود. شايد جالب باشد بدانيد براي بام هايي كه از چوب ساخته شده اند از چوب سدر استفاده مي شود كه يكي از مقاوم ترين چوب ها مي باشد كه مقاومت بالايي در برابر آب دارد و كار نماشويي ساختمان را راحتر مي كند. قيمت نماشويي ساختمان با نماي چوب ترموود، بسته به اندازه و نوع چوب و آلودگي روي سطح آن از نظر سختي كار، بسيار متفاوت است كه با تماس با شركت كارويس مي توانيد با مشاوران ما از همه اين اطلاعات با خبر بشويد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي با چوب را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي براي نماهاي ترموود


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۴:۰۸ ] [ كارويس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 27
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4358
چت باکس
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ