كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

با پيشرفت تكنولوژي و بازسازي خانه و هوشمند سازي آن تجهيزات داخل ساختمان نيز به حالت هوشمند تبديل شد و با يك كليك مي توانيد در كمترين زمان و بدون اتلاف هيچ انرژي اي به نتيجه دلخواهتان برسيد. شيشه هوشمند در بازسازي خانه مي تواند بسيار پر كاربرد باشد و در يك سري هزينه ها صرفه جويي كند. شيشه هوشمند در بازسازي خانه شيشه هايي هستند كه شما مي توانيد در دو حالت مات يا شفاف از آن ها استفاده كنيد در واقع ماده ي پوشش شيشه در دو حالت مات يا شفاف از آن ها استفاده كنيد. شيشه اي كه با اعمال ولتاژ برق شفاف مي شود و در صورت عدم تأمين برق در حالت مات باقي مي ماند. در بازسازي خانه استفاده از اين نوع شيشه هوشمند با اين ساختار مي تواند دو خاصيت مختلفي كه از شيشه هوشمند انتظار مي رود را به طور يك جا به شما ارائه دهد كه اولي انتقال  نور و دومي محافظت از حريم خصوصي شما است و اين امر فقط با يك اعمال ولتاژ ساده صورت مي گيرد. بعد از بازسازي خانه و اعمال اين پنجره ها شما هر وقت كه مي خواهيد مي توانيد ميزان شفافيت شيشه هوشمند را با يك دكمه تغيير دهيد.

 

يكي ديگر از  خصوصيات اين شيشه هوشمند در بازسازي خانه اين است كه شما مي توانيد شيشه هوشمند موجود خودتان را به هر شكلي كه هست چه به صورت مسطح و چه به صورت منحني هوشمند سازي كنيد. به اين شكل كه ماده اي كه از مواد كريستالي مايع تشكيل شده را بر روي شيشه هوشمند خود مي چسبانيد و ديگر نيازي به تعويض شيشه هاي قديمي نيست اما به اين نكته بايد حتما توجه داشته باشيد كه توليد و نصب اين نوع شيشه هوشمند به دقت بسيار بالايي نياز دارد و مي تواند گفت كه نصب اين نوع شيشه هوشمند كار هر كسي نيست.در حالي كه شما ولتاژ برق را خاموش نكنيد لايه كريستال مايع نور را عبور نمي دهد و هنگامي كه ميدان الكتريكي يا همان ولتاژ برق را اعمال كنيد بلور هاي مايع در شيشه هوشمند هدايت مي شوند و انتقال نور مجددا صورت مي گيرد.

 

در بازسازي خانه شيشه هوشمند با اعمال ولتاژ و يا با استفاده از يك ماشه مكانيكي هر زمان كه اراده بكنيم شفافيت شيشه را مي توانيم عوض كنيم و از حالت شفاف به مات و برعكس تغيير دهيم و اين امر ويژگي شيشه هوشمند است. با اعمال ولتاژ اعمال شده بر روي شيشه هوشمند ،طول موج خاصي مسدود مي شود و اجازه مي دهد تا اندازه خاصي از نور عبور كند و اين امر باعث شفاف يا كدر شدن شيشه هوشمند مي شود.

 

اين شيشه هوشمند تا نود و نه درصد از ورود امواج (اشعه يا نور فرابنفش) به داخل محيط جلوگيري مي كند و اين امر باعث محو شدن بسياري از مشكلات ناشي از برخورد با اين اشعه مي شود. بسياري از اين شيشه ها ويژگي هاي كم مصرف الكترونيكي را نيز به شما ارائه مي دهد. شما هر وقت اراده كنيد مي توانيد حالت اين شيشه هوشمند را به راحتي عوض كنيد و در هر زمان كه بخواهيد مي توانيد  از حالت شفاف در بياوريد و هر وقت كه بخواهيد مثلا در ميانه روز كه آفتاب نفوذ بيشتري دارد براي كمتر كردن شدت نور به حالت كدر شيشه را در بياوريد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

شيشه هوشمند در بازسازي خانه

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1398/7/28  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

شايد شما هم به فكر بازسازي ساختمان خود باشد اما گمان مي بريد خانه شما ابعاد مناسبي ندارد و تعويض محل زندگي شايد بهترين راه كار براي ايجاد تغيير باشد اما بايد گفت با قيمتي بسيار مناسب شما مي توانيد بازسازي خانه را به اجرا در بياوريد و بدون دردسر هاي جابه جايي محل زندگي خود را آنگونه كه مي پسنديد بازسازي كنيد و در آن احساس آرامش داشته باشيد. در بازسازي خانه به سبك هاي نوين مي شود از وسايلي استفاده كرد كه خانه را دلباز تر نشان مي دهد و مي تواند با جاسازي مناسب از حالت شلوغي خانه كم كند. خانه هاي ۱۰۰ متري به طور معمول داراي دو اتاق خواب هستند اما اندازه حال و پذيرايي آن ها به نسبت خانه هاي زير ۱۰۰ متر بزرگتر است اما براي افرادي كه نياز به اتاق خواب بيشتر دارند و يا وسايلشان را در اتاق خواب نمي توانند جاسازي كنند چه بايد كرد؟ براي بازسازي خانه هاي ۱۰۰ متري بهتر است از كمد هايي در بخش پذيرايي استفاده كرد كه رخت خواب مهمان در آن قرار بگيرد تا در كمد هاي اتاق خواب ها فضا براي قرار گرفتن وسايل شخصي بيشتر باشد. در بازسازي خانه هاي ۱۰۰ متري بهتر ديوار هاي غير باربر و ستون هاي غير پايه برداشته شوند تا فضا بهتر نمايش داده شود. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي خانه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي خانه خود بگيريد.

 

ضمانت در كار بازسازي خانه

براي اينكه بدانيد  بازسازي خانه را به چه كسي بسپاريد بهتر است از تمام تعهدات و نوع قرار داد و ضمانت آن شركت، كاملا آگاه باشيد تا بتوانيد بهترين راه كار را براي بازسازي خانه خود پيدا كنيد. شركت هاي متفاوتي هستند كه خدمات بازسازي خانه را به شما ارائه مي دهند اما شما هستيد كه قبل از شروع كار بايد از تمام مراحل بازسازي خانه اطلاع داشته باشيد كه براي اين كار پيشنهاد ما اين است كه با يك مشاور خوب تماس بگيريد اما اگر وقت تماس گرفتن نداريد ما براي شما نكات مهم راجع به اينكه شما بهترين انتخاب را انجام دهيد مي گوييم ، از مهمترين نكات اين است كه شركتي كه با آن شروع به كار مي كنيد بايد ضمانت به شما بدهد كه بعد از كار بازسازي خانه اگر خرابي در بخش هاي مختلف ساختمانتان ايجاد شد بايد طبق ضمانتي كه بين شركت و كارفرما انجام مي گيرد دوباره كار بازسازي خانه انجام ميگيرد، نوع ضمانت در شركت هاي مختلف مي تواند تغيير كند.  بايد به اين نكته توجه كنيد كه ضمانت يكي از مهمترين نكاتي است كه در مرحله قرار داد بايستي به آن اشاره كرد و حتما در متن قرارداد نوشته و امضا شود. شركت كارويس اين ضمانت را به شما مي دهد كه تا ۳ ماه بعد از بازسازي خانه اگر كارفرما از كار ناراضي بود بايد مراحل بازسازي خانه اجرا شود زيرا رضايت مشتري يكي از اهداف مهم شركت كارويس است ، ضمانت تعهدي است كه در قرارداد هاي ما درج و به آن عمل مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي خانه ۱۰۰ متري در تهران

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

قبل از آغاز به كار بازسازي ساختمان، افراد ساكن در آن خانه براي شروع يك تغيير تلاش مي كنند از قبل مصالح ساختماني خود را انتخاب كنند و بعد بازسازي خانه را آغاز كنند. با پيدا كردن چند عكس در شبكه هاي مجازي و يا جستجو در گوگل مي توان بهترين نمونه هاي مصالح ساختماني در بازسازي خانه را ديد و حتي از قيمت آن ها اطلاع پيدا كرد و يا در فرشگاه هايي كه مصالح ساختماني را به فروش مي رسانند مي توان ايده هاي جالبي را براي بازسازي خانه پيدا كرد.  كفپوش در بازسازي خانه از اولين مواردي است كه مي توان با آن بازسازي خانه را آغاز كرد. كفپوش ها انواع مختلفي دارند كه مي توانند سلايق مختلف را جذب كنند كه در ادامه به اختصار براي شما خواهيم گفت:

 

كفپوش پي وي سي: اين نوع كفپوش نوعي پلاستيك فرآوري شده و فشرده است كه چسبندگي بالايي نيز دارد از ديگر قابليت هاي اين كفپوش ضد آب بودن و نصب آسان آن در بازسازي خانه است.

 

كفپوش لمينت در بازسازي خانه:كفپوش لمينت تركيبي از چوب فشرده و نوعي پلاستيك است كه به تازگي طرفداران زيادي نيز پيدا كرده است و به دليل قيمت مقرون به صرفه آن فروش اين نوع كفپوش نسبت به ديگر كفپوش ها بيشتر است.

 

كفپوش اپوكسي:اين نوع كفپوش بيشتر در موارد صنعتي به كار مي رود و تركيبي از رزين و مواد سخت كننده است و از قابليت هاي آن مي توان به شستشوي آن اشاره كرد.

 

كفپوش سه بعدي: كفپوش هاي سه بعدي در بازسازي خانه به خصوص بخش اتاق خواب مي تواند احساس متفاوتي را براي اهالي ايجاد كند.

 

مزايا و معايب كفپوش لمينت

بايد گفت تجربيات شركت كارويس در زمينه بازسازي خانه در بخش كفپوش ها ثابت كرده است استفاده از كفپوش لمينت مي تواند از نظر هزينه و نيزاز نظر مقاومت بسيار خوب عمل كند اما بايد گفت استفاده از كفپوش هاي با كيفيت امري ضروري است، تا بعد از مدت يك سال كفپوش داراي برآمدگي نشود و پوسيدگي نشود. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي خانه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي خانه خود بگيريد تيم مشاوران كارويس شامل افراد متخصص و آموزش ديده اي است كه آمادگي پاسخگويي به سؤالات تخصصي شما در مورد بازسازي خانه است.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

كفپوش لمينت در بازسازي خانه

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/7/20  ] [ ۰۹ ] [ karvisco ] [ ]

در اين مقاله از بخش بازسازي ساختمان كارويس نگاهي داريم به يكي ديگر از تجربيات تيم بازسازي براي يك فرد معلول و بازسازي خانه و اتاق خواب آن.همانطور كه مي دانيد راه رفتن يكي از نعمت هاي بسيار بزرگي كه خدا به ما هديه داده است اما آيا مي دانيم كه افراد معلوم در خانه خود دچار چه نوع مشكلاتي هستند؟ بايد گفت يك فرد معلول در بخش هاي مختلف خانه خود دچار چالش هاي فراواني است كه با يك بازسازي حرفه اي مي تواند از پس اين چالش ها بر بيايد و زندگي راحتر و بهتري را تجربه كند. بازسازي اتاق خواب براي يك فرد معلول بايد فكر شده باشد و تمام نياز هاي آن فرد در آن طرح لحاظ شده باشد. فردي كه در راه رفتن دچار مشكل است بايد به هنگام خوابيدن دستگيره اي را در كنار تخت خواب خود داشته باشد تا بتواند خودش را با آن جابه جا كند  براي اين كار بهتر است از تخت هاي چوبي كه در چهار طرف آن دسته وجود دارد استفاده شود. از نكاتي كه بايد در بازسازي اتاق خواب يك فرد معلول در آن رعايت كرد اين است كه بايد به طور حتم در اتاق خواب حمام و دستشويي وجود داشته باشد تا فرد راحتر به انجام امور خود بپردازد. از نكات ديگر مي توان به نوع بازسازي و طراح داخلي حمام اشاره كرد كه بايد در آن نشيمن گاهي براي نشستن فرد و ميله هاي نگه دارنده براي نشستن و برخواستن وجود داشته باشد و ترجيحا در بازسازي از سراميك هاي با بافت ضخيم تر استفاده شود تا سطح حمام ليز و سرنده نباشد. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي خانه بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي خانه خود بگيريد.

 

۳ نكته مهم راجع به بازسازي اتاق خواب

در بازسازي اتاق خواب يك خانه بايد نكات ريز و درشت زيادي را رعايت كرد تا طرح كلي و نوع  بازسازي اتاق خواب به صورت اصولي به اجرا در بيايد. ۱)پنجره ها در اتاق خواب بايد نور وروشنايي زيادي را به داخل هدايت كند به همين دليل استفاده از پنجره هايي با ابعاد بزرگ مي تواند حس و حال بهتري را به اتاق خواب بدهد. ۲) در اتاق خواب هاي كه با سبك هاي نوين بازسازي مي شوند در صورت وجود فضاي كافي بهتر است از سرويس مستر در آن استفاده شود. ۳) با توجه به اينكه اتاق خواب بايد داراي يك آرامش و نظم خاص باشد بهتر فضا غير از تخت خواب ها و  سرويس تخت خواب از وسايل ديگيري استفاده نشود.بازسازي خانه بايد توسط مهندسين معمار خلاق و با تجربه اجرا شود تا بعد از اجراي بازسازي از نتيجه كار رضايت كامل ايجاد شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي اتاق خواب براي يك فرد معلول

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/7/16  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

بازسازي خانه به سبك ايراني به چه نوع سبكي از بازسازي گفته مي شود؟ مدت هاست با توجه به سبك هاي گوناگوني كه در معماري و بازسازي خانه به وجود آمده سبك ايراني كه مطابق سليقه و فرهنگ ايراني ها است به فراموشي سپرده شده است. سبك معماري و بازسازي خانه ايراني داراي خصوصيات بسيار آرام بخش و لطيفي است كه با روحيه و اخلاقيات ايراني ها بسيار سازگار است.بازسازي خانه به سبك ايراني داراي ويژگي هايي است كه به اختصار براي شما از آن ها خواهيم گفت: ۱) استفاده از كاشي هايي با هندسه هاي زيبا و پيچيده در بازسازي ديوار هاي داخلي يا خارجي. ۲) رنگ آبي در معماري و بازسازي خانه هاي ايراني بسيار ارزشمند است و نشانه اصل فراوجودي و روح القدسي است كه باعث آرامش در فضاي داخلي خانه مي شود. ۳) در معماري و بازسازي خانه به سبك ايراني وجود حوض و به طور كلي آب نشانه بركت و پاكي است كه بايد در خانه وجود داشته باشد كه البته با توجه به اينكه در آپارتمان هاي كوچك وجود حوض مي تواند فضاي بسيار زيادي را اشغال كند استفاده از حوض تقريبا منقضي شده است. ۴)استفاده از پنجره هاي طاق دار كه نور و روشنايي را به داخل منزل هدايت كند يكي ديگر از خصوصيات بازسازي خانه به سبك ايراني است. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

تاريخچه بازسازي خانه ايراني از آغاز تا به حال

بازسازي خانه به شيوه معماري اسلامي در زمان صفويان با شكوه و جلال بيشتري توسط مسلمانان گسترش يافت و باعث شد كه بازسازي خانه هاي ايراني به شيوه معماري اسلامي در كشور هاي ديگر هم گسترش يابد و مورد استقبال تمام مردم دنيا قرار گيرد. بايد گفت بازسازي خانه سبك ها و روش هاي مختلفي دارد كه بسته به علاقه و خصوصيات اخلاقي يك فرد مي تواند متفاوت باشد مثلا در بازسازي خانه به شيوه معماري اسلامي يك سري اصول دارد كه بايد حتما در آن رعايت شود مثل:۱) مردم واري  ۲)پرهيز از بيهودگي ۳) درون گرايي ۴)استفاده از مصالح بومي در بازسازي خانه ايراني است، كه بايد به طور حتم رعايت شود تا بتواند آن شكوه و جلال ساختمان را با شيوه معماري اسلامي را به خوبي جلوه گر كند. شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد در بازسازي خانه به شيوه معماري اسلامي آيا در زمان حال هم ممكن است اجرايي شود و يا ممكن است با شيوه هاي معماري نوين تركيب شود و حالتي مؤخر به بازسازي خانه ببخشد؟ اين اتفاق مي تواند به زيبايي هر چه تمام تر رخ دهد اما بايد گفت كشور هاي عربي بيشتر از آن استفاده كرده اند تا كشوري همچون ايران و اين به اين دليل است كه بازسازي خانه در ايران بيشتر با الهام گرفتن از سبك هاي رومي و اروپايي انجام مي شود كه اين با فرهنگ و نوع سليقه اصيل ما ايراني ها كمي متفاوت است و باعث دور ماندن ما از از ريشه هاي خود شده است، از جمله ساختمان هايي كه بازسازي را با تركيب سبك هاي نوين و الهام گرفتن از معماري اسلامي توانسته اند به اجرا در آورند: برج العرب در دوبي ،قصر مونتازا در مصر، مسجد جامع شيخ زاهد در امارات است كه توانسته اند با استفاده از شيوه معماري اسلامي حركتي نو در بازسازي ساختمان و معماري انجام دهند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي خانه به سبك ايراني

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1398/7/13  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

شايد در تصور بسياري از افراد كه مي خواهند كار بازسازي خانه خود را به اجرا در بياورند و متراژ خانه شان زير ۵۰ متر است آشپزخانه جزيره يك فرض محال باشد اما بايد گفت در يكي از تجربيات شركت كارويس در بازسازي ساختمان ۵۰ متري در تهران نصب آشپز خانه جزيره تنواست جلوه زيبا و حتي دلباز تري به كل خانه ببخشد.  در بازساز خانه هاي ۵۰ متري بايد نكات بسيار زيادي را رعايت كرد تا اين فضاي كوچك را به فضاي باز تر و راحت تري تبديل كرد.دربازسازي آشپزخانه جزيره مانند آشپزخانه اوپن و ساده بايد مثلث طلايي رعايت شود ، اما مثلث طلايي چيست؟ در اين مثلث بايد فاصله ي گاز، سينك ظرف شويي و يخچال در يك محدوده خاص و دردسترس  قرار گيرد. ميز آشپزخانه اوپن مي تواند به عنوان ميز ناهار خوري استفاده شود و يا گاز يا سينك ظرف شويي بر روي آن قرار گيرد كه اين به نسبت نياز ها و خواسته هاي اهالي خانه هنگام بازسازي اجرا مي شود. در ميز آشپزخانه جزيره مي توان كمد هايي را تعبيه كرد كه در جاگيري وسايل مي تواند تاثير گزار باشد. براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي خانه با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي خانه خود بگيريد.

 

۵ اصل مهم در بازسازي خانه هاي كوچك

براي بازسازي ساختمان هايي با متراژ كم چه بايد كرد؟ بايد گفت در كلان شهر هايي مثل تهران كه قيمت خانه  گران است براي زوج هاي جواني كه تازه ازدواج مي كنند پيدا كردن ساختمان هاي بزرگ بسيار سخت است و رفتن به ساختمان هاي كوچك كه بازسازي نشده اند و اندازه هاي بسيار كوچكي دارند براي زوجين معقول تر به نظر مي رسد اما در اين ساختمان هاي كوچك به خصوص اگر بازسازي نشده باشند  فضا تنگ و خفه به نظر مي رسد كه اين در روحيه افراد ساكن در آن خانه تأثير نامطلوبي دارد. اما ما در اين مقاله از بازسازي ساختمان براي شما از روش هاي بازسازي اي مي گوييم كه راه حل مناسبي براي اين زوجين است. براي اينكه در همان ساختمان كوچك بتوانيد با حال خوب زندگي كنيد بايد با روش هاي زير خانه خود را بازسازي كنيد: ۱) برداشتن ديوار هاي غير باربر در بازسازي. ۲) استفاده از رنگ هاي روشن بر ديوار خانه . ۳)ايجاد پنجره هايي با ابعاد بزرگ در بازسازي. ۴) استفاده ازمبلمان با ابعاد كوچك. ۵) ايجاد آشپزخانه جزيره در بازسازي براي جابه جايي راحتر و استفاده از آن به عنوان ميز ناهارخوري. در مورد سرويس بهداشتي و حمام كه معمولا در اين ساختمان ها، بسيار كوچك و تنگ و خفه است بايد تدابيري انديشيده شود تا از اين حالت در بيايد، زيرا سرويس بهداشتي و حمام ممكن است در نگاه اول مشكل اساسي در بازسازي ساختمان به نظر نرسد اما به مرور زمان موجب دلزدگي اعضاي آن خانواده مي شود و به همين دليل است كه با به كار بردن متد هاي جديد و ايده هاي نوين بازسازي براي اين نوع ساختمان ها، تمام اين كمبود ها رفع و عمل نوسازي به صحيح ترين روش اجرا مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي خانه شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

آشپزخانه جزيره در بازسازي خانه ۵۰ متري

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/7/10  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

شركت كارويس در زمينه خدمات ساختماني و به خصوص بازسازي خانه داراي تجربيات زيادي است و اين به دليل نيم قرن سابقه كاري است كه اين شركت در حوزه خدمات ساختماني و بازسازي خانه ارائه داده است. تجربيات بازسازي خانه شركت كارويس به دو حوزه صنعتي و شهري تقسيم مي شود، در حوزه شهري كه خود شامل دو بخش اورگان هاي دولتي و اورگان هاي غير دولتي است كه در بخش اورگان هاي غير دولتي سابقه بازسازي كافي شاپ،منازل مسكوني ،برج هاي بيش از يازده طبقه را داشته و با تيم مهندسين معمار خود كه از دانشگاه هاي معتبر فارق التحصيل شده اند آمادگي ارائه تمامي خدمات ساختماني در بخش هاي بازسازي خانه،دكوراسيون داخلي ساختمان را دارد و از صفر تا صد همراه شما است تا با توجه به سليقه شخصي شما و در نظر گرفتن نياز هاي تمام اعضاي خانواده بازسازي را به اجرا در آورد و رضايت تمام كمال شمارا جذب كند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

تعداد نفرات كارگران و مدت زمان بازسازي خانه

در هر پروژه بر حسب متراژ و ميزان عملياتي كه بايد به اجرا در آورده شود مدت زمان بازسازي خانه متغير خواهد بود اما مثلا در مراكز فروش كه بيشتر از يك ماه نمي تواند تعطيل باشند و اگر مدت زمان بازسازي بيشتر شود مي تواند يك ضرر مال به آن مجموعه  بزند طوري برنامه ريزي مي شود كه بر آن اساس تعداد كارگران و كارشناسان را بر حسب در خواست كارفرما زياد  مي شوند،كه در مدت كوتاه تري بازسازي ساختمان اين نوع مجموعه ها اجرا شود. بايد اين نكته را در نظر داشت كه  بازسازي ساختمان هايي با متراژ بالا مثل برج  ها و مجموعه هاي بزرگ خريد و فروش از يكماه تا ۴ الي ۵ ماه به طول مي انجامد اما اين مي تواند برحسب نياز و در خواست كارفرما متغير باشد و به همين نسبت ميزان هزينه هاي آن هم دستخوش تغيير خواهد شد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

تجربيات شركت كارويس در بازسازي خانه

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1398/7/8  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

سبك هاي پايه در بازسازي خانه شامل دو نوع سبك است۱)سبك مدرن ۲)سبك سنتي كه هر كدام داراي زير شاخه هاي زيادي هستند. بازسازي خانه در هر دوره و با توجه به نياز ها و پيشرفت روز افزون تكنولوژي مدام در حال تحول است، در بخش سبك هاي مدرن در بازسازي خانه زير شاخه ها بدين صورت هستند: سبك پست مدرن، سبك فوتوريسم، سبك پارامتريك، سبك كيهاني (غير خطي) و… در بخش سبك هاي سنتي در بازسازي ساختمان زير شاخه ها بدين صورت هستند: گوتيك،كلاسيك، مصر باستان، ژاپني، پهلوي، اسلامي و… كه همه اين ها در زمان هاي خود معماري و بازسازي خانه را دچار تغيير و تحولات فراواني كرده و تاثير زيادي بر نوع نقش ساختمان هاي آن دوره ي زماني گذاشته اند.

 

سبك شخصيت پردازي

شايد يكي از نكاتي كه طراح بايد بداند اين است كه در بازسازي به سبك شخصيت پردازي اول بايد به صورت روانشناسانه آن كارتون و يا فيلم را به دقت نگاه كرد و تمام نكات را يادداشت برداري كرد تا بتوان با ديد درست تري به طرحي براي بازسازي خانه رسيد. براي بازسازي خانه بايد طي يك جلسه با مهندسين معمار و مهندسين اجرايي تمام نقطه نظر هايي كه مي خواهيد براي ساختمانتان اعمال شود را لحاظ كنيد و اينكه از چه سبك ها و رنگ هايي در نظر داريد كه در ساختمانتان به كار برده شود. اين جلسه قبل از بازسازي خانه بسيار مهم است و اگر شركت معماري اي كه با آن شروع به كار كرده ايد اين پيشنهاد را ندادند بايد شما براي اين جلسه پافشاري كنيد زيرا ممكن است در پايان كار بازسازي شما از نتيجه راضي نباشيد و نوع بازسازي خانه با سليقه شما اصطلاحا جور نباشد.

 

 سبك سورئال يا فرا واقعي در بازسازي خانه

براي افراد خاص پسند هميشه راه هايي هست تا با بازسازي خانه بتوانند محل زندگي خودشان را به آن سبكي كه مي خواهند بازسازي كنند. بسياري از افراد هستند كه كه با سبك هاي هنر آشنايي ندارند اما دلشان مي خواهند محيطي كه در آن زندگي مي كنند به گونه اي بازسازي شود تا با بقيه ساختمان ها متفاوت باشد و بتواند يك جلوه خاص را به وجود آورد، بياييد از سبك فرا واقع گرايي آغاز كنيم سبكي كه در همه ابعاد هنري از نقاشي تا معماري و بازسازي خانه نفوذ كرد و توانست در مدت كوتاهي باعث حيرت مردم شود،سبك فرا واقع گرايي يا سورئاليسم سبكي كه از خواب هاي ما نشأت مي گيرد جايي كه هيچ دليلي برا هيچ كاري وجود ندارد و همه چيز به صورت پيچيده اي به هم مي آميزد. شايد در معماري و بازسازي خانه به وجود آوردن يك رؤيا و بازسازي آن كار بسيار سختي باشد اما شدني است همان طور كه فرانك گري توانست با اين سبك حيرت بسياري از افراد را بر انگيزد. سبك سورئال از جمله سبك هايي است كه شايد تعداد كمي از افراد بتوانند با آن ارتباط برقرار كند اما ديدن اين سبك چه در معماري و بازسازي و چه در نقاشي هميشه باعث شگفتي مردم شده به طوري كه براي ديدن آن ها هميشه هيجان زده هستند. سبك سورئال در معماري و بازسازي خانه مي تواند از نقاشي هاي قرن ۲۰ ميلادي الهام بگيرد زيرا در اين دوره اين سبك پيشرفت بسيار زيادي كرد و با خلاقيت افرادي مثل سالوادور دالي و رنه مارگاريت به اوج خود رسيد. رنگ هاي اين سبك در بازسازي  خانه مي توانند تركيبي از رنگ هاي گرم باشد تا نگاه را بيشتر به سمت خودش بگرداند و جلب توجه بيشتري كند.

 

سبك فول لاكچري در بازسازي خانه

بازسازي خانه با توجه به سلايق و نياز هاي اشخاصي كه در آن ساختمان زندگي مي كنند به اجرا در مي آيد،مثلا زماني كه افراد ساكن در يك ساختمان بخواهند بازسازي را طوري به اجرا در بياورند كه ساختمانشان اشرافي گونه به نظر بيايد تيم بازسازي بايد از سبك بازسازي فول لاكچري استفاده كنند. اما بازسازي فول لاكچري چيست؟ بايد گفت در بازسازي فول لاكچري يك  سري الگو هاي ثابت وجود دارد كه در اين بخش از مقالات بازسازي كارويس به آن مي پردازيم. در بازسازي فول لاكچري بايد از هر وسيله اي با رنگ طلايي يا سفيد استفاده كرد.از ديگر مواردي كه مي توان به آن اشاره كرد استفاده كردن از نقاشي هاي دوره رنسانس در سقف و يا بخشي از ساختمان است.مبلمان كلاسيك،لوستر هاي بلوري،آينه هاي بزرگ و قدي،مجسمه هايي برنزي و يا نقره اي در بازسازي و دكوراسيون داخلي يك ساختمان فول لاكچري بايد وجود داشته باشد. كف ساختمان هايي كه بازسازي فول لاكچري دارند بهتر است سنگ مرمر باشد تا زيبايي ساختمان بيشتر به چشم بيايد. در سرويس بهداشتي و حمام بايد از شيرآلات به روز و مدرن با رنگ هاي طلايي، استيل براق و سفيد استفاده كرد.ايجاد اتاق كار يا اتاق سينما در صورت وجود اتاق اضافي نيز مي تواند در بازسازي اين نوع ساختمان ها به چشم بيايد. پرده هايي با رنگ مخمل قرمز و يا سفيد با نقش هاي طلايي كلاسيك مي تواند در جلوه فول لاكچري و بازسازي مجلل فضاي داخلي يك ساختمان متأثر باشد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي فول لاكچري يك ساختمان كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي خانه خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

سبك هاي جالب در بازسازي خانه

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1398/7/6  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

بازسازي حمام،در ذهن بسياري از مردم بطور كلي يك تعميرات اجباري و هزينه بر است به طور مثال اكثر ما فكر مي كنيم تا زماني كه شير آلات حمام ما سالم هستند يا تا وقتي كه لوله هاي ما آب يا نم نمي دهند حمام ما نياز به بازسازي ندارد  و اين معمولا به خاطر طرز فكري است كه نسبت به كار بازسازي خانه داريم .اما براي داشتن يك حمام زيبا تيم هاي بازسازي اي هستند كه اين كار به ظاهر بي ارزش و زمان بر را با نهايت مهارت و دقت و بدون آسيب رساندن به الباقي مكان هاي ساختمان اجرا مي كنند.در واقع بازسازي حمام عالي و بدون نقص را نمي توان از روي ظاهر  قضاوت كرد. زيرا همانطور كه مي دانيم سليقه ي افراد با هم متفاوت است و زيبايي ظاهري از نظر هر كس با توجه به سليقه آن شخص معني مي شود. بازسازي حمام همانطور كه در بالا به آن اشاره كرديم در چشم اكثر انسان ها كمي ترسناك به نظر مي آيد اما تيم بازسازي ساختمان كارويس با يك برنامه ريزي دقيق و يك پلان عالي با توجه به متراژ ساختمان شما و از همه مهمتر بازسازي حمام با توجه به سليقه شما از صفر تا صد در كنار شما است و بازسازي حمام خانه شمارا با بروز ترين روش ها به اجرا در خواهد آورد و به شما اين اطمينان را مي دهد كه در پايان كار از نتيجه رضايت كامل را داشته باشيد.

 

شما براي بازسازي حمام تان ايده هاي مختلفي را مي توانيد از طريق جستجو در اينترنت با مشورت با تيم هاي بازسازي ساختمان كه به صورت حرفه اي اين كار را انجام مي دهند و يا با مراجعه به مغازه ها يا فروشگاه هايي كه وسايل مورد نياز بازسازي حمام شمارا مي فروشند در ذهنتان به يك جمعبندي كلي برسيد و بدانيد از بازسازي خانه خود چه چيزي را دقيقا مي خواهيد اما نكته مهم اينجاست كه شما بازسازي حمام را نه تنها براي داشتن راحتي بيشتر بلكه براي تغيير ظاهر حمام تان با سليقه شخصي كه داريد بايد در نظر بگيريد كه اين نياز به يك تيم حرفه اي بازسازي ساختمان دارد تا راه كار هاي مناسب را به شما ارائه دهد.

 

در بازسازي حمام شما همانقدر كه طراحي مهم است خواسته ي شما نيز اهميت دارد. مثلا استفاده كردن از كابين دوش يا وان؟ قرار دادن سرويس بهداشتي فرنگي در حمام يا برداشتن آن؟از چه نوع كاشي براي كف و ديوار استفاده شود؟ بايد گفت يك معمار كه كار بازسازي ساختمان شما را به اجرا در مي آورد بايد با در نظر گرفتن خواسته ها و سلايق تمام افراد ساكن در خانه طرحي را به اجرا در بياورد كه بعد از اتمام بازسازي حمام رضايت تمام اهالي خانه جلب شود. نكته اي كه بايد به آن دقت بسيار زيادي داشته باشيد اين است بازسازي حمام بايد به گونه اي باشد كه زيبا جلوه كند و نيز از نظر كاربردي نقص هاي قبل از بازسازي آن برطرف شده باشد و بتواند احساس راحتي و آرامش را براي تمام اهالي فراهم آورد.

 

قدم اول براي شروع كار بازسازي حمام اين است كه شما تصميم قطعي و شفافتان را راجع به ميزان هزينه اي كه مي خواهيد بكنيد و نوع طرحي در نظر داريد بگيريد.اين كه شما چه نوع رنگبندي اي دوست داريد بسيار اهميت دارد،مثلا مي خواهيد از رنگ هاي پاستل يا مات يا رنگ هاي روشن استفاده كنيد. اينكه هزينه ها و سلايق شما بدين گونه است كه بخواهيد از جكوزي استفاده كنيد و يا وان معمولي و شيك مي تواند خواسته شما را راضي كند.در دنياي معماري و بازسازي حتي بخش بازسازي حمام سبك هاي متنوعي وجود دارد كه به صورت كلي به دو دسته تقسيم بندي مي شوند يكي سبك مدرن و ديگري سنتي و در چند سال اخير سبكي به وجود آمده كه آن را تلفيقي مي گويند كه تركيبي است از دو يا چند نوع سبك ديگر كه با شناخت هر كدام از اين سبك ها مي توانيد بهترين سبك را براي بازسازي حمام خانه خود استفاده كنيد.بسياري از افراد مي خواهند بدانند چه رنگي مي تواند براي بازسازي حمام مناسب باشد؟ پاسخ كه بيشتر خواهيد شنيد اين است كه بدون شك رنگ هاي سرد همچون سفيد خواهد بود و دليل اصلي اين امر هماهنگي رنگ سفيد با تمام رنگ ها است مثلا وقتي در رنگ سفيد از سايه هاي آبي يا سبز روشن استفاده مي شود مي تواند احساس آرامش بيشتري را به كل فضا ببخشد.

 

اگرچه ايده ها و سبك هاي بازسازي حمام  با توجه به سلايق شخصي هر فرد متفاوت است اما سبك ها و ايده هاي كليشه اي زيادي وجود دارد كه اكثر افراد آن ها را دوست دارند كه ما براي شما چند نمونه از سبك هاي بازسازي حمام را خواهيم گفت:

 

 

بازسازي حمام با سبك تلفيقي: اين سبك براي كساني است مي خواهند طرح سنتي و مدرنيته را با هم داشته باشند و مي خواهند طرح كلي از هيچ الگوي از پيش تعيين شده اي به وجود نيايد. در اين سبك خلاقيت هنرمند و معمار بازسازي بسيار اهميت دارد تا بتواند بنا به خواسته كارفرما بازسازي حمام را به اجرا در بياورد.

 

بازسازي حمام با سبك مينيمال: در اين سبك سادگي پر اهميت ترين موضوع است. همه عناصر بايد به گونه اي ساده انتخاب و در كنار يكديگر قرار گيرند.  در اين سبك رنگ ها بايد سفيد و خنثي باشند.

 

 

بازسازي حمام با سبك مدرن:  حمام هاي مدرن تعادلي بين سادگي و پيچيدگي هستند.با اين وجود هرگز از روند دنياي امروزي و پيشرفت تكنولوژي عقب نيفتاده اند.

 

بازسازي حمام با سبك سنت هر كشور:  اين سبك همانطور كه از اسمش نيز پيدا است به عنوان سبك سنتي كشوري كه در آن زندگي مي كنيد شناخته مي شود.در اين سبك معمولا از رنگ بندي هايي با تناژ گرم استفاده مي شود و استفاده از گل هاي رنگارنگ شيوه مختص به اين سبك در بازسازي حمام است. معمولا در اين مدل از بازسازي حمام استفاده از بامبو، گل هاي رنگي با رنگ غالب بژ حائز اهميت است و وقتي در اين محيط قرار بگيريد حس تازگي همانند بودن در دل طبيعت يك روستا به شما دست مي دهد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي حمام

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/6/30  ] [ ۰۵ ] [ karvisco ] [ ]

در اين بخش از مقالات بازسازي ساختمان كارويس نگاهي داريم به ۶ نمونه از بازسازي حمام و راه كار هايي كه مي تواند بازسازي خانه مارا بهتر از قبل كند. آيا تا به حال به كابينت هاي حمام و محصولات تزئيني كه در حمام به كار مي رود دقت كرده ايد؟ در اينجا ۶ نمونه جالب از بازسازي حمام و نوع وسايلي كه مي تواند براي بازسازي حمام كاربردي تر باشد به شما نشان خواهيم داد كه مطمئنا بعد از ديدن اين عكس ها عاشقشان مي شويد.مثلا در اين مدل از بازسازي حمام كه با كاشي هاي مرمر مشكي پوشيده شده و از كابينت هايي با رنگ متضاد استفاده شده و توانسته توجه مخاطبان زيادي را به خود جلب كند.شايد از نظر بسياري از افراد كه مكان كمتري در بخش حمام خود دارند اينطور به نظر بيايد كه استفاده از كابينت در بازسازي حمام مي تواند بخش زيادي را بگيرد و حمام را كوچكتر جلوه دهد اما بايد گفت معماران بازسازي ساختمان به اين نتيجه رسيده اند استفاده از رنگ هاي روشن و يا متضاد همچون نمونه زير مي تواند فضا را باز تر جلوه دهد و مكان هاي بيشتري را براي قرار دادن وسايل به وجود آورد.

 

در اين نمونه با توجه به در نظر گرفتن جزئيات براي بازسازي حمام،مي بينيم كه تزئينات با دقت و ظرافت به بهترين شكل در كنار هم قرار گرفته اند . مثلا كابينت زير روشويي به صورتي طراحي شده است كه كاربردي باشد و نيز فضاهاي كه احتياج داريم را در اختيارمان قرار دهد و زيبايي و ظرافت خود را حفظ كند.

 

اين نمونه از بازسازي حمام كه مي بينيد جزو بازسازي هايي كه فضا را بازتر و جا دار تر جلوه مي دهد.معمولا در اين نوع طرح از رنگ هاي روشن استفاده مي شود و دركنار رنگ هاي روشن از وسايل تزئيني با رنگ هاي زنده استفاده مي شود،مثلا در اين نوع بازسازي حمام با استفاده از وسايل جانبي و تزئيني با رنگ قرمز توانسته فضاي چشم نواز تري را به وجود بياورد.همچنين از اين مدل آينه ها مي توان به عنوان جاي وسايل نيز استفاده كرد و چون به صورت مخفي هستند كمك مي كنند كه حمام مرتب تر جلوه كند.اين مدل بازسازي بيانگر اين است كه از مدل كابينت حمام گرفته تا نوع نورپردازي و استفاده از گلدان هاي تزئيني تا چيدمان راف هاي استفاده شده نمونه اي از بازسازي حمام است كه داراي بازسازي بسيار خاص است كه بدون شك مي تواند تأثير بسيار مثبتي بر ذهن شما و مهمان هايتان داشته باشد و اين نوع طراحي و بازسازي احساس خوبي را به تمام اهالي هديه دهد.

 

بازسازي حمام هم مگه ميتونه انقدر زيبا باشه؟ اين مدل از بازسازي حمام دقيقا از همان نوع از بازسازي است كه بعد از ديدن آن اين سوال را از خودتان كرده ايد.اين مدل از بازسازي حمام با استفاده از وال هنگ ست كردن رنگ هاي روشويي با سرويس جزو نموه هايي است كه به خوبي با در نظر گرفتن و دقت كردن به تمام جزئيات توانسته حمامي با كيفيت بالا و شيك و چشمگير به وجود بياورد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

۶ نمونه جالب بازسازي حمام

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1398/6/24  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

آشپزخانه قلب تپنده خانه است، خانم هاي خانه دار بيشتر وقتشونو در آشپزخانه ميگذرانند بنابرين دكوراسيون آن بايد مدرن باشدو با ديگر قسمتهاي خانه هماهنگي داشته باشد.شايد شما هم قصد بازسازي آشپزخانه خود را داشته باشيد، بازسازي آشپزخانه شامل عوض كردن رنگ وكاشي ديوارها ، تغيير سراميك يا كفپوش ،كناف تزيينات سقف و … است . بازسازي انواع  آشپزخانه كوچك و مدرن را در اينجا بررسي ميكنيم

 

بازسازي آشپزخانه هاي كوچك

به طور كلي آشپزخانه هاي كوچكتر از۶ متر مربع را آشپزخانه كوچك ميدانند.زماني كه يك فضاي كوچك را بازسازي ميكنيد به امكانات خاصي نياز نداريد در نتيجه از نظر مالي به صرفه تر است. براي اينكه فضاي بيشتري از آشپزخانه را در اختيار داشته باشيم از طرح هاي مخصوص بازسازي آشپزخانه هاي كوچك استفاده ميكنيم

 

تك ديواره : يك ديوار پيشخوان ، كابينت و لوازم

راهرو : دو ديوار پيشخوان ،كابينت ، لوازم و يك جزيره در وسط

طرح L :دو خط كابينت هاي  بالا در زاويه  ۹۰ درجه نسبت به هم

 اين طرح ها را در آشپزخانه هاي كوچك استفاده نكنيد: U شكل،L شكل با جزيره،L شكل دوبل

U شكل :سه خط كابينت ، پيشخوان و لوازم در سه سمت فضاي چهار ديواره

L شكل با جزيره : مانند توضيح بالا L شكل به همراه يك جزيره

L شكل دوبل : طرح L شكل كوچك تر كه در طرح L شكل بزرگ تر آميخته شده است

 

نكاتي كه در بازسازي آشپزخانه هاي كوچك بايد رعايت شود استفاده از رنگهاي روشن است كه بازتاب نور ايجاد شده فضا را بزرگتر جلوه ميدهد همچنين يكدست بودن رنگ ديوار ،سقف و كف پوش به جاي چند رنگ بودنشان و متضاد بودن رنگ كابينت ها فضاي آشپزخانه را جذاب تر ميكند.

 

بازسازي آشپزخانه هاي مدرن

براي داشتن يك آشپزخانه مدرن بايد به نكاتي چون رنگهاي شاد ونورپردازي مناسب محيط توجه كرد امروز آشپزخانه ها داراي امكانات فوق العاده مدرني هستند و در عين پيچيدگي كار و براي افراد راحت كردن

دكوراسيون مدرن امروز تحت تاثير چند پارامتر مهم است : سادگي در انتخاب وسايل و چيدمان و استفاده از رنگهاي روشن و خنثي به خصوص رنگ سفيد

پيشنهاداتي براي تبديل آشپزخانه قديمي به مدرن :  تزيين پنجره ها ، استفاده از ارتفاع و فضاي پرت ، استفاده از شيشيه هاي طرح دار ، صفحه رو كابينتي جديد

روشهاي كم هزينه براي بازسازي آشپزخانه قديمي به مدرن : نصب لوستر هاي جديد ، رنگ ، بخشهاي فلزي قديمي خونتونو تغيير دهيد ،  عوض كردن ظاهر كابينت

 

بهترين ايده ها براي تبديل آشپزخانه هاي قديمي به مدرن :

 پيشخوان :در صورت كهنه شدن  سطوح كابينت ها و پيشخوان آشپزخانه به جاي تعويض كامل كابينت پيشخوان را عوض كنيد.

كف آشپزخانه : در صورت كهنه و قديمي شدن كف آشپزخانه به جاي كندن كف و در آوردن كابينت ها ميتوان از كاشي هاي طرح دار موجود در بازاركه به صورت چسبي نصب مي شوند استفاده كرد.

 

 كف : ميتوان با ساخت قفسه هاي باريك و بلند يا پهن و كوتاه و نصب در فضاهاي پرت  آشپزخانه بالاترين كارايي رو از فضاي آشپزخانه دريافت كرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي انواع آشپزخانه در تهران

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/6/20  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

اگر ظاهر زندگيمون واسمون يكنواخت شده خونمون به باز سازي نياز داره .  بازسازي خانه هاي قديمي روشي است كه به جذابيت هرچه بيشتر محيط زندگيمون اضافه ميكنه البته بازسازي خانه هاي قديمي ريشه در آداب و رسوم ما داره مثل خانه تكوني كه هر ساله در انتهاي سال انجام ميديم . در ايرانم خانه هاي قديمي  گاهي خسته كننده ميشه و جذابيت روزهاي اولشو از دست ميده بازسازي خانه هاي قديمي ميتونه خيلي جزئي يا خيلي جدي و ضروري باشه.

 

بازسازي خانه ويلايي قديمي

 

زندگي شهري و آپارتمان نشيني ، مجال لذت از حضور در خانه هاي ويلايي را از ما گرفته به همين دليل برخي از افراد با خريد خانه ويلايي قديمي ، تازه يا بازسازي شده در اطراف تهران تعطيلات و آخر هفته رو اونجاسپري ميكنند اگر خانه ويلايي قديمي باشد نياز به بازسازي دارد اگرتاسيسات آن قديمي باشد بايد قبل از نقل مكان و اسباب كشي تعميير شود اينطوري با بازسازي خانه هاي ويلايي قديمي را ميتوان مكاني دنج براي تعطيلات خود ساخت.

 

بازسازي خانه هاي كوچك قديمي

 

گاهي براي افزايش كارايي خانه هاي كوچك قديمي وافزايش فضاي قابل استفاده  بايد يه بازسازي خانه هاي كوچك قديمي روي آورد ، گاهي اوقات طراحي داخلي خانه جوري است كه  فضاي داخلي از اونچيزي كه واقعا هست كوچكتر به نظر ميرسد در اين جور موقع ها ما ميتونيم با بازسازي خانه هاي كوچك قديمي باعث جذابيت هرچه بيشترشون بشيم و از دلگيريشون كم كنيم .

 

بازسازي خانه هاي قديمي ايراني

 

از گذشته تا به امروز بازسازي خانه هاي قديمي تو ايران رواج داشته چرا كه در گذشته از مصالح غير مرغوب مثل كاه گل و خشت استفاده ميشد و به خاطر غير استاندار بودن طراحي ساختمان ها و با گذشت زمان هرچه به عمر خانه افزوده ميشد  نياز به باز سازي خانه هاي قديمي حس ميشد ، امروزه بازسازي خانه هاي قديمي ايراني به دليل حوادث ناگواري مثل زلزله اهميت پيدا كرده است به همين دليل بازسازي خانه هاي قديمي و كلنگي در دستور كار دولت قرار گرفته ، باشد كه با بازسازي خانه هاي قديمي و امكان استفاده مجدد از خانه هاي دلباز قديمي و حياط و باغچه باصفاشون طراوت و تازگي به زندگي شهري ببخشه.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيتو بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي انواع خانه قديمي ايراني

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1398/6/20  ] [ ۰۴ ] [ karvisco ] [ ]

در اين مقاله از بازسازي ساختمان كارويس براي شما از از نوع ساخت و تأثير ديوار هاي باربر، بر كل ساختمان مي گوييم، در بازسازي ساختمان هايي كه مي خواهند تغيير كلي و جزئي در بازسازي بخش ديوار ها ي خود بدهند بايد نكات زيادي را رعايت كرد زيرا ديوار ها در بازسازي ساختمان بايد طبق يك اصول معماري انجام شود.بسياري از كارفرمايان براي دلباز شدن ساختمان از مهندس معمار مي خواهند كه ديوار هايي را بردارند اما بايد اين نكته را متذكر شد كه ممكن است بعد از برداشتن اين ديوار ها در حين بازسازي ساختمان دچار ترك يا فروريختگي بشود كه اين در مدت ۶ الي ۸ ماه بعد از بازسازي ساختمان خودش را نشان مي دهد. ديوار هاي باربر وزن و سنگيني بخش مهمي از ساختمان را تحمل مي كنند و اگر در حين بازسازي بخشي از آن ها برداشته و يا آسيب ببيند مي تواند مشكلات زيان بار بسياري را بعد از بازسازي ساختمان براي اهالي آن ساختمان به وجود آورد. با توجه به اينكه ديوار ها در ساختمان به دو بخش باربر و غير باربر تقسيم مي شوند در حين بازسازي ساختمان برداشتن ديوار هاي غير باربر آن هم به صورت اصولي هيچ گونه آسيبي به ساختمان وارد نمي كند. به جز ديوار هاي باربر ستون هايي نيز وجود دارند كه نبايد به آن ها آسيبي رسانده شود،ستون ها در بخش داخلي ساختمان همانند ديوار ها در بازسازي نبايد بدون فكر برداشته شوند. براي اينكه از تمام روش ها و مراحل در معماري و بازسازي ساختمان مطلع شويد مي توانيد با تيم مشاوران كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را در امر بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

ايده هاي كاربردي در بازسازي ساختمان

 

شايد مهمترين روش براي جلب رضايت كارفرما در بازسازي ساختمان اين باشد كه از فضاهاي دست نخورده خانه بتوان استفاد درست و كاربردي كرد زيرا دغدغه اكثر صاحبان خانه وسائلي است كه خاطره انگيزند اما جايي براي آن ها نيست را در مكاني قرار دهند كه جاي وسائل اصلي را نگيرد و به اصطلاح توي دست و پا نباشند. براي اين كار كه احتياج به ذهن خلاق يك معمار دارد بايد با تشخيص درست فضاي بدون كاربرد را با يك طرح نو و  با بازسازي ساختمان درست به جايي پر استفاده تبديل كند. به طور مثال در بازسازي ساختمان استفاده از فضاي زير پله به عنوان كتابخانه و يا انباري كه پتو و رخت خواب مهمان در آن قرار گيرد و يا استفاده از مبلمان و تخت خواب هاي تاشو كه قابليت خميدگي دارند و فضاي كمتري را اشغال مي كنند و يا استفاده از فضاي زير كمدي آشپزخانه كه مي تواند تأثير بسيار زيادي در جاسازي وسائل آشپزخانه داشته باشد و براي كساني كه وسايل آشپزخانه شان زياد است و جاي كم دارند بسيار مناسب است كه اين امر تنها با بازسازي ساختمان انجام مي گيرد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي ساختمان ،ديوار باربر را جدي بگيريد

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/6/16  ] [ ۰۵ ] [ karvisco ] [ ]

با توجه به گران شدن خانه ها در تهران و ديگر شهرستان ها ديگر تعويض و مبادله خانه راه درستي به نظر نمي رسد. بهترين روش براي اينكه به فضاي مورد علاقه ي خود برسيد بازسازي با ايده هاي جالب توسط تيم هاي حرفه اي بازسازي ساختمان است. معمولا افرادي كه در آپارتمان ساكن هستند فضاي كوچك و يا كمبود جا باعث نارضايتي و افسردگي شان مي شود.بازسازي با روش هاي نوين باعث شده اين مشكل حل شود و در كوچك ترين مكان ها طوري بازسازي به اجرا در بيايد كه تمام اهالي احساس راحتي و آرامش بكنند.در روش هاي نوين بازسازي ساختمان مي توان از وسائلي كه كاربرد هاي زيادي دارند استفاده كرد مانند مبل هايي كه قابليت تبديل به تخت داشته باشند و يا ميز ها و صندلي هايي كه قابليت تبديل به كمد را دارند و مي توان در آن ها وسائل زيادي را جا داد.تنها يك معمار خلاق است كه مي تواند در كوچكترين مكان ها فضاها را طوي بازسازي كند كه حس راحتي و آرامش به صاحب خانه القا شود. بازسازي ساختمان در بخش هاي مختلف مانند آشپزخانه،اتاق ها،حال و پذيرايي و سرويس بهداشتي داراي قواعدي كه يك معمار با رعايت آن مي تواند بهترين ايده را براي بازسازي اين بخش ها بدهد. در مورد تأسيسات يك ساختمان بايد گفت بازسازي را بايد طوري به اجرا در آورده شود كه به اين بخش از ساختمان آسيبي وارد نشود مگر اينكه اين بخش از اساس و پايه نياز به بازسازي داشته باشد،آنوقت است كه با رعايت اصول و قوانين بازسازي اين بخش از ساختمان بايد توسط افراد بسيار حرفه اي به اجرا در آورده شود. بازسازي از جمله خدمات ساختماني است كه بايد زير نظر يك معمار با تجربه به اجرا در آورده شود. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي آپارتمان كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

هزينه ها در بازسازي يك آپارتمان

 

اولين دغدغه افرادي كه مي خواهند آپارتمان هاي خود را بازسازي كنند اين است كه هزينه هاي آن ها به چه صورت محاسبه مي شود و آيا بازسازي آپارتمان منطقي به نظر مي رسد؟ بايد گفت بسته به اينكه شما از چه نوع مصالحي مي خواهيد استفاده كنيد هزينه هاي بازسازي مي تواند دستخوش تغييرات بسيار زيادي بشود. مثلا اگر بخواهيد از مصالح نوع دوم يا سوم استفاده كنيد هزينه ها براي شما بسيار كمتر مي شود.اما توصيه كلينيك ساختماني كارويس در بخش بازسازي به شما اين است از مصالح دسته اول استفاده كنيد زيرا نوع هاي ديگر مي تواند در طول زمان به شما ضرر هاي بسيار زياد مالي وارد كند و همچنين آسيب هاي بسيار جدي به ساختمان شما بزند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

ايده هاي جالب براي بازسازي آپارتمان

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1398/6/10  ] [ ۰۵ ] [ karvisco ] [ ]

بايد گفت در كار نوسازي و بازسازي ساختمان بسته به اينكه بازسازي را به صورت كلي انجام مي دهيد يا به صورت جزئي هزينه ها متفاوت خواهد بود. مثلا براي آپارتمان ها نقلي و كوچك ۷۰ متري  كه مخصوص زوج هاي جوان است نوع طراحي و بازسازي ساختمان و همينطور هزينه هاي بازسازي متفاوت است.براي اين نوع ساختمان ها به دليل كمبود جا براي اهالي آن ساختمان نخستين قدم برداشتن ديوار هاي غير باربر در هنگام بازسازي ساختمان است كه مي تواند تأثير مثبتي در القاي فضاي بازتر داشته باشد و فضاي دلنشين تري را به وجود آورد، قدم بعدي در بازسازي ايجاد فضاي دلباز تر در آشپزخانه و استفاده درست از مكان هاي منفي براي ايجاد كمد است زيرا بيشترين مكاني كه براي بانوي خانواده از اهميت برخوردار است آشپزخانه است و بازسازي اين قسمت از حساسيت بالاتري برخوردار است زيرا دغدغه او قرار دادن تمام وسائل آشپزي در كمد ها است. بايد توجه داشت كه در بازسازي آپارتمان هاي كوچك ۷۰ متري كه معمولا داراي يك اتاق هستند قرار دادن مكاني براي مهمان از اهميت ويژه اي برخوردار است زيرا به دليلي كمبود جا مكاني كه مهمان بتواند وسائل خود را قرار دهد ناممكن است مگر اينكه يك معمار بازسازي از قبل تدابيري براي اين كار بيانديشد. در مورد سرويس بهداشتي و حمام كه معمولا در اين ساختمان ها بسيار كوچك ، تنگ وخفه است بايد تدابيري انديشيده شود تا از اين حالت در بيايد زيرا سرويس بهداشتي و حمام ممكن است در نگاه اول مشكل اساسي در بازسازي ساختمان به نظر نرسد اما به مرور زمان موجب دلزدگي اعضاي آن خانواده مي شود و به همين دليل است كه با به كار بردن متد هاي جديد و ايده هاي نوين معمار بازسازي اين نوع ساختمان ها تمام اين كمبود ها رفع و عمل بازسازي به صحيح ترين روش اجرا مي شود.بايد اين نكته را متذكر شد كه عمل بازسازي در ساختمان هاي كوچك ۷۰ متري بايد بسيار خلاقانه باشد تا بتوان حس راحتي را به تمام اعضاي آن خانواده هديه داد كه البته اين كار آساني نيست و احتياج به يك تيم قوي اجرايي و مهندسين با تجربه و خلاق دارد و بايد گفت بازسازي اين ساختمان وقت و زمان بيشتري را نسبت به الباقي ساختمان هاي با متراژ بزرگ تر مي برد و شركت كارويس به شما اين نويد را مي دهد كه با بروز ترين روش ها بازسازي و نوسازي ساختمان هايي با متراژ كوچك را اجرا مي كند تا حال خوب و احساس راحتي و رضايت را براي شما به ارمغان بياورد.بايد گفت بازسازي يك ساختمان ۷۰ متري در مي تواند بين ۵۰ تا ۱۰۰ ميليون تومان حداقل هزينه داشته باشد.

 

نكات مهم در بازسازي يك ساختمان ۷۰ متري

 

بايد گفت در بازسازي و نوسازي يك ساختمان ۷۰ متري بسته به نوع مصالحي كه استفاده مي كنيد هزينه ها متغير خواهد بود.مصالح ساختماني در ۴ دسته وجود دارند كه به توصيه مهندسين بازسازي ساختمان كارويس بهتر است از دسته اول و يا دوم انتخاب شود تا بعد از گذشت مدت زمان كوتاهي اهالي ساختمان دچار مشكل نشوند.هر چقدر از مصالح با كيفيت در بازسازي ساختمان استفاده شود ارزش ساختمان بيشتر شده و بر قيمت آن تأثير بسيار زيادي دارد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

هزينه ي بازسازي يك آپارتمان ۷۰ متري

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1398/6/5  ] [ ۰۵ ] [ karvisco ] [ ]

بازسازي ساختمان با توجه به سلايق و نياز هاي اشخاصي كه در آن ساختمان زندگي مي كنند به اجرا در مي آيد،مثلا زماني كه افراد ساكن در يك ساختمان بخواهند بازسازي را طوري به اجرا در بياورند كه ساختمانشان اشرافي گونه به نظر بيايد تيم بازسازي بايد از شيوه بازسازي فول لاكچري استفاده كنند. اما بازسازي فول لاكچري چيست؟ بايد گفت در بازسازي فول لاكچري يك  سري الگو هاي ثابت وجود دارد كه در اين بخش از مقالات بازسازي كارويس به آن مي پردازيم. در بازسازي فول لاكچري بايد از هر وسيله اي با رنگ طلايي يا سفيد استفاده كرد.از ديگر مواردي كه مي توان به آن اشاره كرد استفاده كردن از نقاشي هاي دوره رنسانس در سقف و يا بخشي از ساختمان است.مبلمان كلاسيك،لوستر هاي بلوري،آينه هاي بزرگ و قدي،مجسمه هايي برنزي و يا نقره اي در بازسازي و دكوراسيون داخلي يك ساختمان فول لاكچري بايد وجود داشته باشد. كف ساختمان هايي كه بازسازي فول لاكچري دارند بهتر است سنگ مرمر باشد تا زيبايي ساختمان بيشتر به چشم بيايد. در سرويس بهداشتي و حمام بايد از شيرآلات به روز و مدرن با رنگ هاي طلايي، استيل براق و سفيد استفاده كرد.ايجاد اتاق كار يا اتاق سينما در صورت وجود اتاق اضافي نيز مي تواند در بازسازي اين نوع ساختمان ها به چشم بيايد. پرده هايي با رنگ مخمل قرمز و يا سفيد با نقش هاي طلايي كلاسيك مي تواند در جلوه فول لاكچري و بازسازي مجلل فضاي داخلي يك ساختمان متأثر باشد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي فول لاكچري يك ساختمان كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

كيفيت در خدمات بازسازي ساختمان

 

با توجه به اينكه اين روز ها مردم اكثرا از خدمات آنلاين براي ثبت سفارشات خود اقدام مي كنند ارائه خدمات در مدت زمان كم و سهولت در فرم ثبت سفارش سايت بسيار مهم است، از ديگر موارد مي توان به وظيفه شناسي تيم اعزام شده براي بازسازي ساختمان است كه بايد با رعايت دقيق زمان به موقع سر ساختمان حاضر باشند و به موقع نيز كار را به كارفرما تحويل دهند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي بازسازي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد. تيم متخصص كارويس با بيش از نيم قرن تجربه در زمينه خدمات ساختماني و بازسازي ساختمان چه در زمينه مشاوره و چه در زمينه ي اجرايي با شما همراه است تا بتوانيد به ساختمان خود يك طراحي زيبا و مدرن بدهيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي فول لاكچري يك ساختمان

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1398/6/3  ] [ ۱۱ ] [ karvisco ] [ ]

با توجه به اينكه محيط كار يكي از محيط هايي است كه افراد بيشترين زمان خود را در آن سپري مي كنند نياز به بازسازي آن در هر ۵ سال يك بار احساس مي شود. زيرا افراد نياز به تحول و بازسازي در محيط خود دارند تا بتوانند به بهترين عملكرد خود را در محيط كار برسند. بازسازي يك دفتر اداري شايد به نظر بسياري از افراد نسبت به بازسازي منازل كاري آسان تر باشد اما بايد گفت اين كاملا اشتباه است، زيرا در دفاتر اداري رعايت كردن تمام نكات ريز، بسيار مهم و حياتي است. براي بسياري از مديران روحيه و داشتن محيط كار پر انرژي يك آرزو است كه براي تحقق آن بايد بازسازي محيط خود را به معماران و طراحان تحصيل كرده و كاربلد بسپارند. اما اين نكات ريز چه هستند؟ بايد گفت در محيط هاي اداري استفاده از رنگ هاي تيره همچون قهوه اي،سياه و خاكستري مي تواند در مدت كوتاهي آسيب هاي روحي و ذهني از جمله احساس خستگي زود هنگام به افراد مشغول كار برساند.  در بازسازي محيط هاي كاري بايد داراي نظم و قانون باشد تا به لحاظ ذهني افراد روحيه بهتري داشته باشند. استفاده از رنگ هاي روشن و سرد مانند سفيد، سبز،آبي در بازسازي مي تواند براي انرژي افرادي كه در آن محيط كار مي كنند مي تواند بسيار مؤثر باشد. در بازسازي و معماري مدرنيته براي بازسازي دفاتر اداري يك مكان براي استراحت كاركنان قرار مي دهند تا افراد بتواند در آن محيط براي نيم ساعت تا چهل و پنج دقيقه به كار هاي شخصي خود بپردازند و تمركز خود براي ادامه ي كار بالاتر ببرند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي بازسازي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد بازسازي ساختمان خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

اصول و قواعد بازسازي يك دفتر اداري

 

در دفاتر اداري بايد يك سري اصول و قواعد را در نظر داشت كه در بازسازي و معماري نوين تثبيت شده هستند. مثلا قرار دادن اتاق استعمال سيگار در بازسازي هر دفتر اداري يكي از عوامل ضروري است تا افراد براي استعمال سيگار مجبور نباشند محل كار را ترك كنند و مدت طولاني تري به بطالت بگذرانند.از ديگر مكان هايي كه در بازسازي يك دفتر اداري بايد به صورت خيلي اصولي به آن پرداخت سرويس بهداشتي است كه اگر مكان بزرگ و با افراد بيش از ۲۰ نفر باشد بهتر است مهندس طراح در بازسازي بخش زنانه و مردانه براي اين مكان قرار دهد تا مشكلي براي كاركنان به وجود نيايد. از ديگر مكان هاي مهم براي بازسازي دفاتر اداري بخش آشپزخانه است كه بهتر است با قرار دادن سيستم تهويه مناسب از آمدن بوي غذا به بخش هاي ديگر جلوگيري شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

بازسازي يك دفتر اداري

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1398/5/30  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

ديوار و سقف كناف در بازسازي و نوسازي ساختمان در چند سال اخير طرفداران بسيار زيادي پيدا كرده است زيرا با طرح هاي بسيار متنوع خود زيبايي بي نظيري را به ساختمان مي دهد. بازسازي و نوسازي ساختمان در چند سال اخير دچار تحولات بسيار زيادي شده است و با طرح هاي متنوعي كه در انواع مختلف سازه ها در بازسازي و نحوه ي اجراي آن ها وجود دارد مي تواند نياز ها و خاستگاه اكثر افراد جامعه را برطرف كند. اما ديوار و سقف كناف چيست؟ و چگونه در بازسازي ساختمان به اجرا در آورده مي شود. در اكثر ساختمان هاي نوساز كه در چند سال اخير بازسازي و ساخته شده اند اين نوع ديوار و يا سقف به كار رفته شده است و به طور حتم شما نيز اين نوع ديوار و يا سقف هاي كناف دار را ديده ايد. ديوار و سقف كناف در بازسازي به نوعي از پروفيل فلزي گفته مي شود و حالت ارتجاعي دارد و به شكل هاي مختلفي تبديل مي شود و با فلزي كه چارچوب آن را تشكيل داده به راحتي قابل تغيير است.اين نوع ديوار در بازسازي محبوبيت بسيار زيادي دار و با توجه راحتي نصب آن و زيبايي كه به نماي داخلي ساختمان مي دهد بسيار پر كاربرد است. اين نوع پوشش باعث ايجاد فاصله ميان ديوار و مصالح مي شود و براي قرار دادن عايق هاي صدا و حرارت بسيار اهميت دارد. اين فاصله كه ميان پروفيل و ديوار كناف دار ايجاد مي شود مي تواند براي قرار دادن لامپ هاي تزئيني مناسب باشد. . براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي ديوار و سقف كناف با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي و نوسازي ساختمان خود بگيريد.

 

هزينه ديوار و سقف كناف كاري شده در بازسازي

 

براي بازسازي هر متر مربع ديوار و يا سقف كناف كاري شده نسبت به ميزان كيفيت آن قيمت ها متفاوت خواهد بود. با توجه به اينكه نوع مصالح خوب و با كيفيت ارزش بيشتري دارد و مي تواند براي مدت طولاني هيچ گونه آسيبي را به ساختمان وارد نكند و تيم بازسازي ساختمان كارويس استفاده از اين نوع كناف هاي با كيفيت را بيشتر توصيه مي كند. بازه قيمتي برا بازسازي ديوار و سقف كناف كاري شده حدودا از متري ۵۰٫۰۰۰ تومان تا متري ۱۵۰٫۰۰۰ تومان است كه اين حدود قيمت براي تهيه و اجرا اين نوع پوشش است. بايداين نكته را متذكر شد كه استفاده از لامپ هاي تزئيني و يا كاربردي كردن ديوار كناف كاري شده مي تواند هزينه هاي نهايي بازسازي اين بخش را بيشتر كند و البته زيبايي آن را نيز بيشتر كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد و شمارا از صفر تا صد بازسازي ساختمانتان همراهي كند.

 

ديوار و سقف كناف كاري شده در بازسازي

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/5/27  ] [ ۰۴ ] [ karvisco ] [ ]

بايد گفت در بازسازي قلب ساختمان يا همان آشپزخانه بايد از يك سري روش ها استفاده كرد تا در اين بخش از ساختمان احساس راحتي بيشتر و انرژي بهتري داشت. بازسازي ساختمان براي بخش آشپزخانه بايد به صورت خيلي اصولي و با قواعد از پيش تعيين شده معماري صورت پذيرد. اولين روش از بازسازي ساختمان براي بخش آشپزخانه بايد با در نظر گرفتن سطح كف، يك حالت شيب دار به آن داد تا در هنگام شستشو آب به راحتي به بخش فاضلاب ساختمان هدايت شود. بازسازي آشپزخانه شامل بخش هايي همچون كف،سقف،كابينت و غيره مي شود. دومين روش بازسازي آشپزخانه براي دسترسي هر چه بهتر كسي است كه در آشپزخانه مشغول به كار است بايد بازسازي را به صورتي به اجرا در آورده شود كه قانون مثلث طلايي رعايت شود.اما اين مثلث دقيقا چيست و در بازسازي چه كاري را انجام مي دهد؟ بايد گفت اين مثلث محدوده اي را مشخص مي كند كه دسترسي كامل و جامع به تمام بخش هاي آشپزخانه را مي دهد،بخش هايي همچون  سينك ظرف شويي،اجاق گاز،يخچال در هر رأس اين مثلث قرار دارند.روش سوم از بازسازي آشپزخانه شامل اجراي آشپزخانه اوپن و آشپزخانه جزيره است كه به طور مثال در آشپزخانه جزيره هيچ ديواري محدود كننده اي در آشپزخانه نبايد وجود داشته باشد.و براي بازسازي آشپزخانه اوپن نيز بايد بخشي از ديوار را و نه به طور كامل برداشته شود. براي اطلاع از تمام روش ها و مراحل بازسازي ساختمان بهتر است با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را براي بازسازي ساختمان خود بگيريد.

 

نكات مهم راجع به بازسازي آشپزخانه

 

در بازسازي آشپزخانه يك مهندس معمار بايد نكات بسيار زيادي را در نظر داشته باشد. نكات مهم بخش بازسازي آشپزخانه شامل آسيب نرساندن به تأسيسات داخلي آشپزخانه همچون برق كشي،لوله كشي فاضلاب است. قدم بعدي در بازسازي ايجاد فضاي دلبازتر در آشپزخانه و استفاده درست از مكان هاي منفي براي ايجاد كمد است زيرا بيشترين مكاني كه براي بانوي خانواده از اهميت برخوردار است بازسازي آشپزخانه است و دغدغه او نيز قرار دادن تمام وسائل آشپزي در كمد ها است.نكته ديگر اينكه از رنگ هايي همچون نارنجي بايد در آشپزخانه استفاده شود كه اشتها را زياد تر مي كند. استفاده از فضاي زير كمدي آشپزخانه كه مي تواند تأثير بسيار زيادي در جاسازي وسائل آشپزخانه داشته باشد و براي كساني كه وسائل آشپزخانه شان زياد است و جاي كم دارند بسيار مناسب است كه اين امر تنها با بازسازي ساختمان انجام مي گيرد. تعبيه يك پنجره در بازسازي آشپزخانه مي تواند تأثير بسيار زيادي بر تهويه هوا در آشپزخانه داشته باشد. در بازسازي به خصوص در بخش آشپزخانه بايد از كمد هايي با تعداد زياد اما كم حجم استفاده كرد تا فضاي آشپزخانه تنگ و محدود نشود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي و نوسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

۳ روش بازسازي آشپزخانه

امتیاز:
بازدید: 12
برچسب:
:
[ 1398/5/20  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

در معماري و بازسازي ساختمان طبق قرار داد هايي كه بر پايه به وجود آمدن حس راحتي هر چه بيشتر و بهتر براي اهالي يك ساختمان است يك سري اسامي الصاق شده است.مثلا در بازسازي براي ديواري كه تلويزيون قرار مي گيرد بايد از قبل تدابيري انديشيده شود، زيرا اين ديوار بايد در راستاي ديد مكاني همچون آشپزخانه باشد. از ديگر مواردي كه در بازسازي ديوار تلويزيون بايد رعايت شود اين است كه نور مستقيم پنجره نبايد به آن بخورد.اگر در بازسازي، فضاي هال و پذيرايي كم است بايد ديوار تلويزيون در فاصله اي قرار گيرد كه چشم بيننده را اذيت نكند.در سبك هاي نوين معماري و بازسازي ساختمان در ديوار قسمتي را از قبل تعبيه مي كنند كه به اصطلاح آن را جعبه يا قرار گاه تلويزيون مي گويند،اين قسمت به گونه اي طراحي و بازسازي مي شود كه ديگر نياز به ميز تلويزيون وجود ندارد و در خود ديوار فضاهاي منفي اي را براي تلويزيون و يا حتي قفسه هايي براي قرار دادن وسائل تزئيني به وجود مي آورند. در بازسازي و نوسازي ساختمان بايد همه جوانب ساختمان را به نسبت متراژ و ابعاد كلي سنجيد و با يك طرح خلاقانه و با دانش و علم كافي معماري يك ساختمان را بازسازي كرد. براي اطلاع از تعرفه ها و هزينه هاي بازسازي ديوار تلويزيون با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس سؤالات خود را مطرح و صحيح ترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را راجع بازسازي و نوسازي ساختمان خود بگيريد. در بازسازي ديوار تلويزيون بايد يك سري اصول را رعايت كرد تا در پايان اجرا كارفرما از نتيجه راضي باشد و بتواند در آن ساختمان براي مدت طولاني با حال خوب زندگي كند. بازسازي ساختمان براي ساختمان هاي با ابعاد كوچك و يا بزرگ بايد با روش هاي اصولي به اجرا در آورده شود. در روش اصولي بازسازي ديوار تلويزيون يك سري قوانين وجود دارد كه بر اساس اندازه گيري هاي دقيق و پيشرفته كه بزرگان علوم رياضي و معماري تثبيت شده است.

 

رنگ پشت ديوار تلويزيون در بازسازي

 

رنگ ديوار پشت تلويزيون بايد به گونه اي باشد كه چشم بيننده را اذيت نكند. در بازسازي اين بخش از ساختمان استفاده از رنگ هاي گرم مي تواند احساس بهتري را به اهالي آن ساختمان هديه بدهد.در بازسازي و دكوراسيون داخلي ساختمان استفاده از كاغذ ديواري مي تواند زيبايي ساختمان را دوبرابر كند.استفاده از كاغذ ديواري در پشت ديوار تلويزيون مي تواند بسيار مورد توجه افراد ساكن در آن ساختمان قرار گيرد. اما اين نكته را بايد متذكر شد كه استفاده از كاغذ ديواري هاي كه طرح هاي سه بعدي دارند نمي تواند ايده مناسبي براي پشت ديوار تلويزيون باشد. يك معمار كه قرار است كار بازسازي را به اجرا در آورد بايد از قبل با روحيات تمام افراد ساكن در آن ساختمان گفتگو كند و سلايق آن ها را بشناسد تا در بتواند مناسب ترين طرح را براي بازسازي ديوار تلويزيون ارائه دهد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و مهندسين معمار خود تيمي را تشكيل داده كه بازسازي ساختمان شما را با بهترين كيفيت و بروز ترين روش ها اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين و زيبايي فوق العاده ايي را به ساختمان شما هديه خواهد داد.

 

ديوار تلويزيون در بازسازي

امتیاز:
بازدید: 12
برچسب:
:
[ 1398/5/13  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 66
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4397
چت باکس
امکانات وب