كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

در امر خط كشي پاركينگ موارد بسيار زيادي هستند كه جزو لزومات محسوب مي شوند كه بايد به طور حتم اين موارد را رعايت كرد. اما اين لزومات چه هستند؟ خط كشي پاركينگ براي منازل بايد در مدت زمان بسيار كوتاه و چند ساعته به اجرا در آورده شود تا اهالي مجبور نباشند خودرو خود را خارج از ساختمان پارك كنند. كف ساختمان بهتر است قبل از آغاز به كار خط كشي چك شود و از مسطح بودن بودن آن اطمينان حاصل شود، اگر بخشي از سطح كف ساختمان مسطح نباشد بايد يك روز قبل از آغاز تعمير و پوشانده شود، اين عمل را در خط كشي پاركينگ به اصطلاح ماستيك كردن مي گويند. عمل ماستيك كردن براي بخش هاي از كف مي گويند كه داراي شكستگي شده است. از ديگر لزوماتي كه بايد قبل از آغاز به كار خط كشي پاركينك به آن توجه داشت اين است كه كارفرما چه نوع رنگي را مي خواهد استفاده كند و در چه تنوعي، مارك هاي رنگ همانطور كه در مقالات پيشين برايتان گفتيم در چهار نوع وجود دارد كه براي خط كشي پاركينگ خيابان ها و فضاي باز از رنگ هاي سرد تك جزئي و دو جزئي استفاده مي شود و براي فضاهاي سربسته از رنگ هاي اپوكسي و پلي اورتان بايد استفاده شود. اما اينكه از چه طيف رنگي اي مي خواهيد استفاده كنيد را بايد از قبل به افرادي كه مي خواهند عمل خط كشي پاركينگ را به اجرا در آورند  گفته شود زيرا بسياري از طيف هاي رنگي ممكن است در بازار كم ياب باشد يا به طور كل اصلا وجود نداشته باشد. براي اطلاع از تمام مواردي كه شمارا براي انتخاب يك تيم حرفه اي و قوي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

سرويس اياب و ذهاب كارگران و كارشناسان در كار خط كشي پاركينگ

يكي از مواردي كه بر سر آن بين كارفرما و شركت هاي ارائه دهنده سرويس هاي خدمات خط كشي پاركينگ بحث به وجود مي آيد همين قرار دادن هزينه بر سر سرويس اياب و ذهاب و خورد و خوراك است. بايد گفت در اكثر موارد اين امر بر عهده كارفرماست اما اگر كارفرما اين را قبول نكرد هزينه ها بر عهده شركت مربوطه خواهد بود. اما بهتر است كه بر سر اين مسائل بحثي به وجود نيايد تا اوقات هيچ كدام از طرفين تلخ نشود. براي اينكه تيم خط كشي پاركينگ كار خود را به بهترين نحو انجام دهند بهتر است با رفتار مناسب اين امر را براي آن ها سهل كنيد تا تيم با آسايش خاطر كار خط كشي پاركينگ  شمارا به اتمام برساند.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

لزومات امر خط كشي پاركينگ

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

در امر خط كشي پاركينگ تيم هاي زيادي هستند كه فعاليت دارند اما ويژگي تيم هاي قوي خط كشي پاركينگ چيست؟ قبل از هر كاري بايد اول از داشتن تجارب و رزومه تخصصي كارشناسان خط كشي پاركينگ اطمينان حاصل كرد.اندازه گيري دقيق و اجرا حرفه اي كاري است كه تيم هاي قوي خط كشي پاركينگ بايد با استفاده از تجارب زياد از پس اين كار بر بيايند. از ديگر موارد كه تيم هاي خط كشي پاركينگ را به تيم هاي قوي و حرفه اي تبديل مي كند استفاده از دستگاه هاي ايمني براي امر خط كشي پاركينگ است كه بايد حتما قبل از شروع كردن كار ازسالم بودن آن ها اطمينان حاصل كرد زيرا اين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ بايد هر ماه يك بار سرويس و چك شوند تا خدايي ناكرده خطري براي كارگران و كارشناسان ايجاد نشود. براي اطلاع از تمام مواردي كه شمارا براي انتخاب يك تيم حرفه اي و قوي كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

رنگ ها در خط كشي پاركينگ

بايد گفت يكي از موارد مهم در كار خط كشي پاركينگ نوع و تنوع رنگي است كه در مراحل اجرايي كار مي تواند هم چالش هايي در قيمت و نيز دربخش اجرا آن به وجود مي آورد. اگر خط كشي پاركينگ براي مكان هاي رو باز و پر تردد همچون خيابان ها قرار باشد به اجرا در بيايد بايد از نوع رنگ سرد تك جزئي ترافيكي و يا رنگ سرد دو جزئي ترافيكي استفاده كرد كه به لحاظ قيمت و نوع اجرا با خط كشي پاركينگ در فضاهاي سربسته و كم تردد متفاوت است. در خط كشي پاركينگ براي مكان هاي سر بسته بايد از رنگ هاي پلي اورتان و يا رنگ هاي اپوكسي استفاده شود. اين رنگ ها داراي مقاومت خوبي هستند نسبت به چسب هاي خط كشي پاركينگ و توصيه متخصصين شركت كارويس اين است كه از اين روش خط كشي پاركينگ استفاده نكنند و اين به دليل مقاومت بسيار پايين چسب هاي خط كشي پاركينگ است كه در مدت زمان بسيار كوتاهي از بين مي روند و ضرر هاي مالي زيادي را مي توانند به كارفرما وارد كنند. در خط كشي پاركينگ براي كارخانه ها كه شستشو و تردد شان به نسبت الباقي مكان ها بيشتر است بايد رنگ هاي رزيني و يا حتي كفپوش هاي رزيني استفاده كرد زيرا اين نوع كفپوش ها داراي مقاومت زيادي هستند.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

ويژگي تيم هاي قوي خط كشي پاركينگ

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/7/22  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

كارويس با افتخار اعلام ميدارد كه از بين تمام شركت هاي فعال در حوزه خدمات خط كشي پاركينگ توانسته پروژه هاي بزرگي را در سرتاسر كشور به خوبي به اتمام برساند و اولويت و رهبري خود در اين صنف را حفظ كند. در همين راستا با توجه به گسترش روزافزون تعداد پروژه هاي خط كشي پاركينگ كه به طور همزمان انجام ميگيرد توانسته با تجربه بهتر و ارائه روش هاي نوين خط كشي پاركينگ توانسته رضايت تمام كمال مشتريان خود را جلب كند.

 

چگونه بهترين روش را براي خط كشي پاركينگ خود پيدا كنيم؟

براي خط كشي پاركينگ ساختمان هاي چندين طبقه و برج ها يا پاركينگ هاي طبقاتي، كارشناسان متخصص روش هاي مختلفي را پيشنهاد مي كنند كه امكان دارد از تمامي تجهيزات مرتبط با كار خط كشي پاركينگ استفاده شود. تشخيص اينكه خط كشي پاركينگ شما بايد با روش دستي انجام شود يا نياز به افراد متخصص و يا استفاده از ماشين هاي و دستگا هاي خط كشي پاركينگ در كار وجود دارد ، براي صاحبان ساختمانها عملا كاري بسيار دشوار است. از طرفي حتي در صورت تشخيص روش درست اجراي خط كشي پاركينگ، اين فرآيند احتياج به تخصص فوق العاده بالايي دارد. همچنين پيدا كردن شركت هايي كه دستگاه هاي خط كشي پاركينگ را براي كارهاي تكي به شما اجاره دهند و يا نفراتي كه به صورت پيمانكاري اين كار را با روش دستي انجام بدهند كاري بسيار سخت و وقت گير است و مسئوليت بالايي را مي طلبد. همه اينها عملا احتياج به يك مديريت بسيار قوي و داشتن همه تجهيزات روز دارد كه مجموعه كارويس افتخار دارد كه به راحتي سخت ترين پروژه هاي خط كشي پاركينگ را مديريت كند كه رضايت كامل شما را به همراه خواهد داشت.

 

ضمانت در كار خط كشي پاركينگ

همانطور كه مي دانيد ضمانت و گارانتي از موضوعات بسيار مهم در انجام كليه امور خدماتي محسوب مي شود. شركت كارويس با توجه به اعتمادي كه به كيفيت خدمات ارائه شده توسط اين شركت دارد، تمامي خدمات خط كشي پاركينگ خود را به مدت ۱ ماه پس از اجراي كار به لحاظ كيفيت اجرا ضمانت مي كند. بدين منظور در يكي از بندهاي قراردادي كه بين طرفين براي اجراي خدمات خط كشي پاركينگ منعقد مي شود به اين مورد اشاره كرده و در صورت وجود كوچكترين مشكل به لحاظ كيفيت اجراي فرآيند، اين شركت خود را موظف ميداند تا سه ماه پس از اجراي كار، در كوتاه ترين زمان ممكن نواقص را برطرف كند. بند ديگري كه در قراردادهاي خط كشي پاركينگ كارويس وجود دارد آن مورد اين است كه كارفرما در قبال هر گونه حادثه در انجام كار خط كشي پاركينگ هيچ گونه مسئوليتي نخواهد داشت.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

چرا خدمات خط كشي پاركينگ كارويس

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1398/7/17  ] [ ۰۹ ] [ karvisco ] [ ]

استفاده از كفپوش اپوكسي در پاركينگ ها بسيار مقرون به صرفه شده است و جلوه زيبا تري را نيز به كل پاركينگ مي دهد. كفپوش هاي رزيني براي خط كشي پاركينگ در ساختمان هايي كه مي خوهاند كف ساختمانشان به مرور دچار سياهي و ساييدگي ناشي از چرخ هاي خودرو نشود بسيار مناسب است. بايد گفت اين نوع كفپوش ها داراي ضخامت ۲ ميليمتري بوده و از رزين و مواد سخت كننده تشكيل شده است. اين كفپوش ها براي تعيين جايگاه هاي اختصاصي براي همسايگان بسيار مفيد است و باعث مي شود خط كشي پاركينگ و مرز بين خودرو از بين نرود. تنوع بالا در رنگ هاي اين نوع كفپوش باعث شده است تا به شكلي زيبا تر عمل خط كشي پاركينگ به اجرا در بيايد. خط كشي پاركينگ بايد براي تمام ساختمان هاي چند طبقه به اجرا در بيايد تا تمام اهالي با خيال آسوده در جايگاه اختصاصي خودرو هاي خود را پارك كند. براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي خط كشي پاركينگ كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد. 

 

قيمت كفپوش اپوكسي براي اجرا ي خط كشي پاركينگ

كفپوش هاي اپوكسي در نوع هاي مختلفي كاربرد دارند از جمله ، كف كارخانه ها، كف پاركينگ ها و …اما در مورد كف پاركينگ بايد گفت بيشتر در در پاركينگ هاي طبقاتي و براي خط كشي پاركينگ هاي بزرگ از اين نوع كفپوش استفاده مي شود.قيمت اين نوع كفپوش براي اجرا خط كشي پاركينگ از هر متر مربعي ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۲۰ هزار تومان محاسبه مي شود.

 

روش هاي خط كشي پاركينگ

خط كشي پاركينگ با دو روش دستي و در روش دوم با دستگاه هاي مخصوص خط كشي پارينگ است كه به صورت روزانه يا ساعتي اجاره مي شود و مورد استفاده قرار  مي گيرند . بايد گفت افرادي كه كار خط كشي پاركينگ را به اجرا در مي آورند بايد كاملا تخصصي اين كار را به اجرا در بياورند و اندازه گيري ها را به صورت كاملا دقيق به اجرا دربياورند تا خدايي ناكرده افراد در هنگام پارك خودرو هايشان به مشكل بر نخورند. 

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ  را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

كفپوش خط كشي پاركينگ

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/7/14  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

خط كشي پاركينگ  با روش ها و انواع مختلفي به اجرا در مي آيد.خط كشي پاركينگ خودرو در سه نوع موازي،عمودي،مورب به اجرا در مي آيد كه هر كدام از آن ها داراي ويژگي هاي خاصي هستند و در مكان هاي به خصوصي اجرا مي شوند. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت موازي: اين نوع خط كشي پاركينگ در خيابان ها و مكان هاي عمومي به كار مي رود كه در اين نوع خط كشي پاركينگ خودرو راننده فضاي كمتري براي پارك و انتخاب مسير حركتي خود دارد. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت عمودي:اين خط كشي براي پاركينگ هاي طبقاتي بيشتر كاربرد دارد و فضاي بهتر و بيشتري را به راننده مي دهد تا راننده در هنگام ورود و خروج راحت باشد. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت مورب: اين نوع خط كشي پاركينگ بيشتر براي پارك ها و مراكز تفريحي كاربرد دارد و با ايجاد نظم هنگام ورود و خروج خطر هاي كمتري را به براي افرادي كه در آن مكان هستند به وجود مي آورد، خطوط مورب با زاويه ۴۵ تا ۶۰ متري ديوار هستند.براي اطلاع از تمامي مواردي كه براي اجراي امر خط كشي پاركينگ خود به آن احتياج داريد بهتر است با تيم مشاوران خط كشي پاركينگ كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را در يافت كنيد تا بتوانيد درست ترين تصميم را از بابت كار خط كشي پاركينگ خود بگيريد.

 

همانطور كه مي دانيد نبود خط كشي پاركينگ مي تواند راه هاي عبور و مرور در خيابان ها را اشغال كند و در اين بين هرج و مرج را در سطح شهر بالا ببرد كه اين خود مي تواند در سطح جامعه مشكلات فراواني را به وجود بياورد و موجب آسيب هاي رواني به افراد شود. اما براي رفع اين مشكل چه بايد كرد؟ خط كشي پاركينگ بايد در سطح كلان شهر ها با دقت بيشتري به اجرا در آورده شود و طوري كه براي هر تعداد خودرو خط كشي پاركينگ به صورت اصولي وجود داشته باشد تا در هنگام پارك كردن خودرو بهم آسيبي وارد نكنند و عبور و مرور راحت تري داشته باشند. اگر بخواهيد در بخش هاي خارجي ساختمان خط كشي پاركينگ را به اجرا در بياوريد بايد از سازمان شهرداري منطقه خود اجازه بگيريد.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ  را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

انواع خط كشي پاركينگ

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/7/9  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

بايد گفت خط كشي پاركينگ در شهر هايي كه تراكم جمعيت زياد است بايد به طور دقيق تري و با اجازه مستقيم شهرداري به اجرا در آورده شود تا خدايي ناكرده مشكلاتي را براي اهالي به وجود نياورد. در كلان شهري همچون تهران بايد خط كشي پاركينگ در نزديكي پارك ها، دانشگاه ها و تمام اورگان هاي دولتي به اجرا در آيد تا بي نظمي در آن مكان ها باعث ايجاد ترافيك هاي سنگين و در پي آن آلودگي و كلافگي مردم نشود. خط كشي پاركينگ از آن دست خدمات ساختماني است كه بايد تابع قوانين به اجرا در آورده شود در غير اين صورت توسط مراجع قانوني پي گيري مي شود و عواقب ناخوشايندي را براي عومل اجرايي و تيم خط كشي پاركينگ در پي خواهد داشت. همانطور كه شايد ديده باشيد اكثر پاركينگ ها و پاركينگ هاي طبقاتي پولي هستند كه به نسبت امنيتي كه براي ماشين ها ايجاد مي كنند منطقي به نظر مي رسد.

 

هزينه هاي خط كشي پاركينگ چگونه محاسبه مي شود؟

دغدغه بسياري از افرادي كه مي خواهند خط كشي پاركينگ را به اجرا در بياورند اين است كه هزينه ها به چه صورت محاسبه مي شود و آيا هزينه ها براي ايجاد يك فضاي مشخص براي ماشين ها به صرفه در مي آيد يا نه. كه در اين باره تيم متخصص كارويس به شما اين نويد را مي دهد كه خط كشي پاركينگ شما را با بروز ترين روش ها و با هزينه منطقي و به صرفه اجرا كند و رضايت تمام كمال شما را جلب كند. اما عواملي هزينه هاي كلي را مشخص مي كند شامل:

 

۱)دستمزد كارشناس خط كشي پاركينگ كه براي هر متر مربع با عرض ۱۰ سانتي متر حدودا ۲۰ هزار تومان است.

 

۲)هزينه رنگ مصرف شده كه به نسبت قيمت روز رنگ تعيين مي شود.

 

۳)دستگاه هاي خط كشي كه به صورت روزانه توسط تيم خط كشي پاركينگ اجاره مي شود و به نسبت ميزان كار مصرفي و متراژ كار محاسبه مي شود.

 

تمام اين عوامل بر هزينه ي كلي كار تأثير گزار خواهد بود. اما اين نكته را بايد متذكر شد كه هر شركتي كه خدمات خط كشي پاركينگ را ارئه مي دهد تعرفه ها و هزينه هاي مشخص شده اي را براي خود خواهد داشت.

 

خط كشي پاركينگ براي مدارس و دانشگاه ها

بسياري از مدارس و دانشگاه ها هستند كه در فضاي داخل حياط براي معلمان و اساتيد خط كشي پاركينگ را به اجرا در مي آورند تا معلمان دغدغه پارك كردن خودرو هاي خود را نداشته باشند اما بسياري از مدارس نيز هستند كه با وجود فضاي كم در داخل حياط اين امكان را ندارند كه در حياط خودرو هاي خود را پارك كنند و بايد در فضاي بيرون از مدرسه اين كار را به اجرا دربياورند.در فضاي بيرون از مدرسه مي توان با اجازه مستقيم از شهرداري مكاني را تعيين كرد براي  جايگاه خودرو هاي معلمين و اساتيد تا اين دغدغه را نداشته باشند كه ممكن است جاي پارك براي آن ها به وجود نيايد. شركت كارويس براي مدارس و دانشگاه ها تعرفه هايي قرار داده است تا با بهترين روش و در كمترين زمان كار خط كشي پاركينگ اين مكان ها به اجرا در بيايد.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ  را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

خط كشي پاركينگ در تهران

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1398/7/3  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

دغدغه بسياري از افرادي كه مي خواهند خط كشي پاركينگ را به اجرا در بياورند اين است كه هزينه نهايي آن چگونه محاسبه مي شود؟ بايد گفت در مراحل اجرا و قبل از اجرا يعني اندازه گيري و تعيين بخش هايي از ساختمان براي خط كشي پاركينگ فرد متخصص بايد با توجه به ميزان رنگ مصرفي و اندازه متر مربع قيمت را به كارفرما ارجاع دهند. بايد گفت ميزان دستمزد فردي كه كار خط كشي پاركينگ را به اجرا در مي آورد ثابت است اما هزينه رنگ و دستگاه هاي مخصوص خط كشي پاركينگ مي تواند متغير باشد. مثلا براي زماني كه تعداد خط كشي پاركينگ يك ساختمان كم باشد و از روش هاي دستي خط كشي پاركينگ استفاده شود و اين مي تواند هزينه هاي نهايي خط كشي پاركينگ را كمتر كند. رنگ هايي كه در خط كشي پاركينگ مصرف مي شوند در نوع ها و دسته هاي مختلف وجود دارند كه با توجه به نوع كيفيت هر كدام هزينه ها مي تواند كم يا زياد مي شود. رنگي كه براي اين نوع خط كشي هاي پاركينگ استفاده مي شود رنگ آكرليك سفيد است كه حالت چسبندگي قوي و قدرت جذب بالايي دارد و زير نور آفتاب از بين نمي رود. هزينه دستمزد كارشناس خط كشي پاركينگ براي هر متر مربع با عرض ۱۰ سانتي متر حدودا ۲۰ هزار تومان است. اگر براي پاركينگ خود مي خواهيد از تابلو ورود و خروج يا آينه هاي محدب و خط راهنما استفاده كنيد بر هزينه نهايي خط كشي پاركينگ تأثير گزار خواهد بود.  براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي خط كشي پاركينگ كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

روش ها و دستگاه هاي خط كشي پاركينگ

 

خط كشي پاركينگ در خيابان ها و پاركينگ هاي طبقاتي به اجرا در مي آيد و باعث سهولت در عبور و مرور خودرو ها مي شود. اما خط كشي پاركينگ با چه روش هايي به اجرا در مي آيد؟ خط كشي پاركينگ بايد با رنگ هاي به خصوص و روش هاي تخصصي به اجرا در آورده شود تا كف پاركينگ دچار كثيفي نشود. رنگ هايي كه در خط كشي پاركينگ استفاده مي شود پلي اوتان،اپوكسي و ترموپلاستيك هستند كه قيمت نهايي خط كشي پاركينگ بستگي به قيمت روز اين نوع رنگ ها دارد. استفاده از رنگ هاي سفيد، زرد و قرمز در خط كشي بسيار كاربرد دارد. خط كشي پاركينگ به روش دستي و غير دستي (همراه با دستگاه) به اجرا در آورده مي شود. روش دستي در خط كشي پاركينگ با شابلن،پيستوله و براي كار هاي كوچك به اجرا در مي آيد كه در اين روش تخصص كارشناس بسيار اهميت دارد تا با دقت بسيار زياد كار خط كشي پاركينگ را به اجرا در آورد.روش ديگر در خط كشي پاركينگ استفاده از دستگاه هاي مخصوص خط كشي است كه به صورت روزانه اجاره گرفته مي شود و بيشتر براي كار هاي بزرگ و پاركينگ هاي طبقاتي و يا مكان هاي پر عبور و مرور همچون پارك ها و مراكز درماني و غيره استفاده مي شود. بايد اين نكته را در نظر داشت كه براي خط كشي پاركينگ درب منازل و خيابان ها به اجازه شهرداري نياز است تا خدايي نكرده در آينده مشكلي براي اهالي آن ساختمان به وجود نيايد.براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي خط كشي پاركينگ كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ خود را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ خودرو به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

هزينه ي خط كشي پاركينگ

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/6/11  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

خط كشي پاركينگ در خيابان ها و پاركينگ هاي طبقاتي به اجرا در مي آيد و باعث سهولت در عبور و مرور خودرو ها مي شود. اما خط كشي پاركينگ با چه روش هايي به اجرا در مي آيد؟ خط كشي پاركينگ بايد با رنگ هاي به خصوص و روش هاي تخصصي به اجرا در آورده شود تا كف پاركينگ دچار كثيفي نشود. رنگ هايي كه در خط كشي پاركينگ استفاده مي شود پلي اوتان،اپوكسي و ترموپلاستيك هستند كه قيمت نهايي خط كشي پاركينگ بستگي به قيمت روز اين نوع رنگ ها دارد. استفاده از رنگ هاي سفيد، زرد و قرمز در خط كشي بسيار كاربرد دارد. خط كشي پاركينگ به روش دستي و غير دستي (همراه با دستگاه) به اجرا در آورده مي شود. روش دستي در خط كشي پاركينگ با شابلن،پيستوله و براي كار هاي كوچك به اجرا در مي آيد كه در اين روش تخصص كارشناس بسيار اهميت دارد تا با دقت بسيار زياد كار خط كشي پاركينگ را به اجرا در آورد.روش ديگر در خط كشي پاركينگ استفاده از دستگاه هاي مخصوص خط كشي است كه به صورت روزانه اجاره گرفته مي شود و بيشتر براي كار هاي بزرگ و پاركينگ هاي طبقاتي و يا مكان هاي پر عبور و مرور همچون پارك ها و مراكز درماني و غيره استفاده مي شود. بايد اين نكته را در نظر داشت كه براي خط كشي پاركينگ درب منازل و خيابان ها به اجازه شهرداري نياز است تا خدايي نكرده در آينده مشكلي براي اهالي آن ساختمان به وجود نيايد.براي اطلاع از تمام مواردي كه شما را براي انتخاب يك تيم حرفه اي خط كشي پاركينگ كمك مي كند مي توانيد با يك تماس با مشاوران متخصص گروه كارويس به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح كنيد و از آن ها راهنمايي هاي لازم را بخواهيد تا بتوانيد خط كشي پاركينگ خود را با خيال راحت تري انجام دهيد.

 

هزينه خط كشي پاركينگ

 

هزينه ي خط كشي پاركينگ بسته به قيمت روز رنگ هاي اين دستگاه و اندازه كلي كار محسبه مي شود. اما دستمزد كارشناس خط كشي پاركينگ براي هر متر مربع با عرض ۱۰ سانتي متر حدودا ۲۰ هزار تومان است. اگر براي پاركينگ خود مي خواهيد از تابلو ورود و خروج يا آينه هاي محدب و خط راهنما استفاده كنيد بر هزينه نهايي خط كشي پاركينگ تأثير گزار خواهد بود.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ  را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

روش هاي خط كشي پاركينگ

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1398/6/4  ] [ ۰۹ ] [ karvisco ] [ ]

با توجه به ميزان تردد و توقف ماشين ها در دهه هاي اخير كه تعدادشان به صورت قابل ملاحظه اي بالا رفته نياز به خط كشي پاركينگ در سطح شهر يكي از معضلاتي است كه شهرداري هاي شهر هاي مختلف با آن درگيرند.خط كشي پاركينگ در خيابان ها باعث مي شود تا نظم شهري بيشتري شود و براي تردد ماشين ها و حتي عابرين پياده مشكلاتي به وجود نيايد.بايد گفت يكي از مواردي كه خط كشي هاي پاركينگ خيابان ها را جزو لزومات كرده است اين مورد است كه هرج و مرج در سطح شهر به حداقل ممكن برسد. در مناطقي همچون پارك ها،ساختمان هاي دولتي و دانشگاه ها كه توقف ماشين ها زياد تر است خط كشي پاركينگ بسيار اهميت دارد. براي خط كشي پاركينگ در سطح خيابان ها از ماشين هاي و دستگاه هايي استفاده مي شود كه در مدت كوتاه تري و مناسب با جنس سيمان خط كشي پاركينگ را به اجرا در آورد.رنگي كه براي اين نوع خط كشي هاي پاركينگ استفاده مي شود رنگ آلكيد است كه حالت چسبندگي قوي و قدرت جذب بالايي دارد و زير نور آفتاب از بين نمي رود.خط كشي پاركينگ در سه نوع مورب عمودي و موازي به اجرا در آورده مي شود. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت موازي: اين نوع خط كشي پاركينگ در خيابان ها و مكان هاي عمومي به كار مي رود كه در اين نوع خط كشي پاركينگ خودرو راننده فضاي كمتري براي پارك و انتخاب مسير حركتي خود دارد. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت عمودي:اين خط كشي براي پاركينگ هاي طبقاتي بيشتر كاربرد دارد و فضاي بهتر و بيشتري را به راننده مي دهد تا راننده در هنگام ورود و خروج راحت باشد. خط كشي پاركينگ خودرو به صورت مورب: اين نوع خط كشي پاركينگ بيشتر براي پارك ها و مراكز تفريحي كاربرد دارد و با ايجاد نظم هنگام ورود و خروج خطر هاي كمتري را به براي افرادي كه در آن مكان هستند به وجود مي آورد، خطوط مورب با زاويه ۴۵ تا ۶۰ متري ديوار هستند.

 

رنگ هاي خط كشي پاركينگ خيابان ها

 

استفاده از رنگ هاي سرد همچون سفيد از مرسوم ترين خط كشي هاي پاركينگ است اما شايد شما نيز ديده باشيد كه در بعضي از پاركينگ ها از خطوط زرد نيز استفاده مي شود به خصوص در پاركينگ هاي طبقاتي.استفاده از رنگ زرد در خط كشي بيشتر هشدار دهنده است و براي مكان هايي كه نور زيادي ندارند استفاده مي شود. براي رنگ كردن خط كشي پاركينگ به صورت معمول از ماشين هاي خط كشي استفاده مي شود كه درصد خطاي كمتري دارند. فاصله منظم در خط كشي پاركينگ ها با هم بسيار اهميت دارد و بايد از قبل مشخص شده باشد و با متراژ دقيق اندازه گيري شده باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان خود در زمينه خط كشي پاركينگ خودرو تيمي را تشكيل داده است كه خط كشي پاركينگ خود را به صورت كاملا حرفه اي و با بروز ترين دستگاه هاي خط كشي پاركينگ خودرو به اجرا در مي آورد و رضايت تمام كمال شما را تضمين خواهد كرد.

 

خط كشي پاركينگ خيابان ها

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/5/28  ] [ ۰۹ ] [ karvisco ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 15
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4346
چت باکس
امکانات وب