كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

يكي از پروژه هايي كه در زمينه نماشويي ساختمان شركت كارويس از عهده آن بر آمده نماشويي ساختمانهاي شركت گاز است كه براي اين پروژه از حدود ۳ تا ۶ كارشناس نماشويي ساختمان استفاده شد كه هر كدام از آن ها داراي مدرك بين المللي ايراتا بودند و يك سرپرست ايمني بر سر پروژه حضور داشت تا از خطرات احتمالي در حين انجام نماشويي ساختمان جلوگيري شود. ساختمان هاي شركت گاز در هر سال يك بار بايد عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در آورند زيرا اين ساختمان ها با توجه به ميزان اهميت و بزرگي اي كه دارا هستند بايد همواره زيبا به نظر بيايند ، شركت گاز جزو ساختمان هاي مهم تهران محسوب مي شود و جلوه زيباي آن مي تواند تأثير بسيار زيادي بر كاركنان آن و مردم داشته باشد. با توجه به اينكه حدود ۸۰ از درصد نماي ساختمان شركت گاز از شيشه است كارشناس با روش دستي يا همان تي و ابر و مواد شوينده با قدرت كم نماشويي ساختمان را به اجرا در مي آورد.زمان نماشويي ساختمان هاي شركت گاز با توجه به تعداد زياد ساختمان هايي كه داراست حدودا بين ۱۵ الي ۲۰ روز به طول انجاميد و البته رضايت مديران محترم ساختمان هاي شركت گاز را پي داشت كه اين مايع خرسندي تيم نماشويي ساختمان كارويس بوده است. شركت كارويس براي برج هاي بلند شهر تهران با برنامه ريزي هاي دقيق نقشه اي ريخته كه در كمترين زمان بهترين نتيجه را داشته باشد و نماي اين ساختمان ها را مانند روز اول زيبا و درخشان كند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تعرفه هاي شركت ساختماني كارويس

با توجه به اينكه جلب اعتماد و رضايت سازمان ها و اورگان هاي دولتي براي شركت كارويس بسيار اهميت دارد با قرار دادن تعرفه هاي خاص  سعي بر سهولت كار براي آن ها داشته است.  از اهداف تيم نماشويي ساختمان كارويس اين است كه با حال خوب بخشيدن به تمام ساختمان هاي شهر چهره اي زيبا و تميز به آن ها ببخشد كه براي اجراي اين هدف تعرفه هايي قرار داده تا مديران ساختمان ها را ترغيب به زيبا سازي چهره ي نمايشان كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هاي شركت گاز

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/22  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

با توجه به پر بازديد بودن مراكز فرهنگي هنري و اهميت تميزي بودن نما، نماشويي ساختمان بايد در دوره هاي يك ساله يا شيش ماهه براي اين نوع ساختمان ها به اجرا در بيايد. در كار نماشويي ساختمان بسته به نوع ساختمان تمام تعرفه ها و هزينه ها تغيير مي كند. مثلا براي نماشويي ساختمان  هتل ها و رستوران ها به دليل نوع خاصي از نور پردازي و حساسيت راجع به در چشم ماندن مشتري با روش هاي خاصي بايد كار نماشويي ساختمان اجرا شود. و يا در حوزه فرهنگي هنري اجتماعي مثل مساجد، سالن هاي تاتر، گالري ها، مدرسه ها و ساختمان هاي قديمي و باستاني كه نوع نماشويي ساختمان براي اين بنا ها بسيار متفاوت است و بايد توسط متخصصين هم حوزه نماشويي و هم حوزه نوسازي و مرمت آثار باستاني اجرا شود تا كوچكترين ضربه ايي به اين ساختمان ها نرسد.  شركت كارويس با در نظر گرفتن حساسيت در نماشويي ساختمان هاي در حوزه هاي فرنگي هنري اجتماعيّ، تخفيف ها و تعرفه هاي خاصي براي آن ها قرار داده كه اين حمايت شركت  از تمام كار هاي هنري و فرهنگي اجتماعي مي رساند. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمان مراكز فرهنگي و هنري چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تعرفه هاي نماشويي ساختمان

براي نماشويي ساختمان روش هاي اجرايي متفاوتي وجود دارد كه از جمله اين ها مي توان به نماشويي با طناب اشاره كرد كه نياز به تخصص و گذراندن دوره ها بسيار حرفه اي دارد و باعث زودتر انجام شدن نماشويي ساختمان مي شود و در وقت و انرژي صرفه جويي مي شود و روش ديگر استفاده از داربست است كه يك روش سنتي در نماشويي ساختمان هست و وقت و زمان زيادي مي برد و خطراتي را هم به همراه دارد. براي هر كدام از اين روش هاي اجرايي هزينه ها متفاوت است. از ديگر عواملي كه بر هزينه نماشويي ساختمان تاثير دارد تعمير يا رنگ كردن بعد از اجراي نماشويي است كه اين مبني بر در خواست كارفرما اجرا مي گردد و هزينه هاي جداگانه ايي دارد.لازم به ذكر است كه برآورد نهايي و دقيق هزينه هاي نماشويي ساختمان در همان زمان و قبل از شروع به كار انجام مي شود و بنا به درخواست كارفرما و نظر كارشناسان متخصص روش مناسب انتخاب و اجرا مي گردد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي مراكز فرهنگي و هنري

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/21  ] [ ۰۹ ] [ karvisco ] [ ]

نماهايي كه از جنس سنگ هستند در مدت زمان طولاني ممكن است دچار آسيب ديدگي يا شكستگي شوند و خطرات جاني و مالي زيادي را به همراه داشته باشند. پيچ رولپلاك نما جزو تعميراتي است كه بعد از نماشويي ساختمان بايد به اجرا در بيايد زيرا اجراي عمل نماشويي ساختمان با دستگاه هاي پاشش فشار قوي آب به اجرا در مي آيد و ممكن است سنگ هاي آسيب ديده را از سطح نما ساختمان جدا كند و بدين صورت اجراي عمل پيچ رولپلاك نما بايد بعد از اتمام نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد. اين عمل باعث تحكيم سنگ هاي نما مي شود و از خطرات احتمالي جلوگيري مي كند. خريدن پيچ براي تثبيت سنگ نما مي تواند هم به عهده كارفرما باشد و هم توسط شركت مربوطه خريداري و به اجرا در آورده شود كه اين هزينه هاي نهايي پيچ رولپلاك نما را مي تواند دستخوش تغيير كند. هزينه پيچ رولپلاك نما جدا از اجرا نماشويي ساختمان، بسته به تعداد سنگ هايي كه نياز به پيچ رولپلاك دارند و پيچ هايي كه خريداري مي شوند به همراه دستمزد كارگران محاسبه مي شود و به كارفرما اطلاع داده مي شود. براي اجراي عمل پيچ رولپلاك نما بايد از افراد متخصصي كه تجربه زيادي در امر نماشويي ساختمان دارند  استفاده كرد تا خدايي نكرده عمل پيچ رولپلاك نياز به تكرار نداشته باشد و ضرري را به كارفرما وارد نكند.  براي اطلاع بيشتر از نحوه قيمت گزاري و روش هاي اجرا پيچ رولپلاك نما بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد.

 

خساراتي كه مي تواند نما را در حين نماشويي تهديد كند

طبق قانوني كه بين تمام شركت هاي نماشويي ساختمان وجود دارد قبل از اجراي كار نماشويي قرار دادي وضع مي شود كه طبق آن اگر خسارات معمول مثل پوسته پوسته شدن رنگ ساختمان كه يكي از دلايل آن مي تواند جنس رنگي كه بر روي آن ساختمان زده شده است باشد و يا اينكه آن ساختمان قديمي است و ممكن است دچار ترك و پوسيدگي شود. و يا در نماشويي ساختمان هايي  با نماي سنگ ممكن است تيكه ايي از سنگ از ساختمان جدا شود كه با رولپلاك آن را درست مي كنند اين موارد جزو ضوابطي است كه احتمال وقوع آن ها ممكن است وجود داشته باشد و قبل از شروع كار همه اين موارد به كارفرما گزارش مي شود. اما در بعضي موارد ممكن است اشتباهات فردي بوجود بيايد مثل شكستن نماي شيشه ايي موقع نماشويي ساختمان كه اين خارج از اتفاقاتي است كه به صورت معمول ايجاد مي شود و شركت موظف است به صورت رايگان نماي شما را ترميم كند. شركت كارويس احترام به مشتري را يكي از عوامل مهم در كار خود مي داند و خود را موظف دانسته رضايت قلبي مشتري را به همراه داشته باشد تا بتوانيد با خيال راحت عمل پيچ رولپلاك نماي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

پيچ رولپلاك نما بعد از نماشويي

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/19  ] [ ۱۰ ] [ karvisco ] [ ]

مراحل و روش ها در نماشويي براي ساختمان هاي سه طبقه بدين صورت است كه با استفاده از طناب(راپل)، ماشين هاي بالابر و داربست به اجرا در مي آيد كه بايد اين نكته را متذكر شد كه استفاده از داربست به دليل زمان بر بودن منسوخ شده است. استفاده از روش هاي نوين نماشويي ساختمان بر هزينه هاي نهايي نماشويي ساختمان بسيار تأثير گذار است و مي تواند هزينه هاي نهايي را تغيير دهد، براي مثال در روش نماشويي براي ساختمان هاي سه طبقه از دستگاه هايي مانند ماشين هاي بالابر و يا افراد متخصص كار با طناب(راپل) كه داراي مدرك بين المللي ايراتا هستنداستفاده مي شود و همين موارد از دلايل تغيير هزينه در نماشويي ساختمان هاي سه طبقه است.  نماشويي ساختمان از مواردي است  كه بايد در هر سال حداقل يك بار انجام شود اما اگر بخواهيم براي مدت بيشتري عمل نماشويي ساختمان خود را به تعويق بيندازيم و در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيم بايد بعد از نماشويي از پوشش هايي كه مقاومت نما را نسبت به جرم و آلودگي بالا مي برند استفاده كرد. اما اين نوع مواد نگه دانده و پوششي چه موادي هستن؟ موادي همچون نانو و رزين بعد از نماشويي ساختمان باعث مقاومت نما در برابر جرم و آلودگي نما مي شود. اين نوع مواد پوششي بايد به طور حتم بعد از نماشويي ساختمان به اجرا در بيايند. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمانتان چيست و چگونه مي توانيد در كوتاه ترين زمان به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

بهترين زمان براي نماشويي ساختمان

دغدغه بسياري از كارفرمايان اين است بدانند بهترين زمان براي نماشويي ساختمان در طول سال چه زماني است؟ بسياري از افراد در تابستان و يا اواخر اسفند به فكر نماشويي ساختمان خود مي افتند اما بايد گفت اين يك باور غلط در ميان جوامع است زيرا نماشويي ساختمان در هر فصل سال به راحتي و به درست ترين روش به اجرا در مي آيد. در فصول باراني سال نيز اجراي عمل نماشويي ساختمان مي تواند به اجرا در بيايد زيرا عمل نماشويي ساختمان جرم و آلودگي هايي كه طي ساليان بر سطح نما نفوذ كرده اند را به طور كامل از بين مي برد و مقاومت نمارا نيز بيشتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي براي ساختمان هاي سه طبقه

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/18  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

هميشه نگراني هايي از بابت ميزان آب و برق مصرفي در هنگام نماشويي ساختمان براي كارفرما به وجود مي آيد اما آيا ميزان آب و برق مصرفي در امر نماشويي ساختمان نگران كننده اس؟ بايد گفت با توسعه دستگاه هاي نماشويي در ده هاي اخير اجراي اين امر كاري بسيار آسان شده است، در گذشته از داربست براي نماشويي و يا رنگ كردن نما استفاده مي شد كه با وجود دستگاه هاي توسعه يافته كنوني بستن داربست منسوخ و غير قابل استفاده شده است. دستگاه هاي نماشويي ساختمان با نام هاي واتر جت و اتر سند بلاست با پاشش فشار قوي آب به ساختمان مي توانند هر نوع آلودگي را از بين ببرد و نما را به همان جلوه زيباي اوليه خود بازگردانند. از ويژگي هاي اين دستگاه ها اين است كه با سرعت بسيار بالايي عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در مي آورند و به همين دليل مصرف آب و برق براي آن ها بسيار كمتر از آن چيزي است كه كارفرما تصور مي كند. به طور مثال براي ساختمان ۱ تا ۵ طبقه نماشويي در كمتر از ۱۵ ساعت به اجرا در مي آيد و به همين ميزان هر چه تعداد طبقات زياد تر شود زمان نماشويي نيز بيشتر مي شود. اين نكته را بايد متذكر شد كه براي ساختمان هاي با جنس شيشه و كامپوزيت نماشويي با روش دستي و با تي و ابر به اجرا در مي آيد، در اين روش از نماشويي ساختمان به آب و برق نيازي نيست. براي اينكه بدانيد كم مصرف ترين روش براي نماشويي ساختمان چيست و چگونه مي توانيد با كمترين ميزان مصرف آب و برق به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

اسيد شويي در نماشويي ساختمان

شايد در نگاه اول به نظر كاري نادرست باشد و شمارا به شك بيندازد اما بايد گفت در امر نماشويي ساختمان روشي است با نام اسيد شويي كه براي نماها سنگي، بتني، سيماني بيشتر استفاده مي شود. در روش اسيد شويي نماشويي با مواد شوينده اسيدي اجرا مي شود و هيچ گونه آسيبي را به سطح نما وارد نمي كند بلكه بيشتر باعث ماندگاري نماي شما نيز مي شود. ماده اي با نام ديسكلر كه بيشتر براي نماهاي بسيار آلوده به كار مي رود و مي تواند در مدت زمان كوتاه تمام آلودگي ها را از سطح نما بزدايد و زيبايي بي نظيري را به نماي شما هديه دهد. اين روش از نماشويي ساختمان نيازمند تخصص خاصي است و بايد به طور حتم توسط افراد آموزش ديده به اجرا در آورده شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ميزان مصرف آب و برق در امر نماشويي

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/13  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

در فصل پاياني سال يا همان زمستان تعداد زيادي از افراد به فكر نماشويي ساختمان خود مي افتند، به طور مثال در ماه اسفند  افراد مي خواهند يا با رنگ كردن نمايشان يا نماشويي،  ساختمان خود را به زيبايي اوليه برسانند و هميشه بر سر اين دوراهي قرار مي گيرند كه كدام گزينه بهتري مي تواند باشد. نماشويي ساختمان مي تواند جرم و آلودگي هاي سخت را از سطح نما بر طرف كند و چهره نما را زيبا كند و به لحاظ قيمت به صرفه تر از رنگ كردن يا تعويض نما است. اگر سنگ هاي نماي شما دچار لغزندگي و يا شكستگي شده اند بايد آن ها را پيچ رولپلاك كنيد تا ديگر اين اتفاق براي شما به وجود نيايد، عمل پيچ رولپلاك بايد بعد از نماشويي ساختمان اجرا شود. در فصل زمستان بهتر است از قبل اخبار هواشناسي چك شود و بعد نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد زيرا احتمال بارش باران يا برف بسيار زياد است و مي تواند عمل نماشويي را به تعويق بيندازد.

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان

بعد از نماشويي ساختمان مي توانيد از دوده و سياهي هاي نما جلوگيري كنيد، موادي همچون رزين و نانو مي توانند تا مدت ۵ سال مانع نفوذ هر گونه آلودگي به سطح ساختمان شما شوند. اين نوع پوشش ها بايد توسط افراد متخصص و با تجربه تيم نماشويي به اجرا در بياورند زيرا كار با اين نوع مواد و ميزان مصرف آن ها بسيار مهم است و اگر خطايي در هنگام ماليدن اين مواد به سطح نما به وجود آيد مي تواند باعث ضرر هاي زيادي بشود. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي در فصل زمستان  چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نماشويي ساختمان در فصل زمستان و تاثير آن بر محيط

در فصل زمستان كه آخرين فصل قبل از آغاز بهار و سال نو شمسي است بهتر است همزمان با خانه تكاني هاي خود به فكر نماي ساختمان هايمان نيز باشيم تا بتوانيم جلوه شهرمان را مانند فضاي داخلي ساختمان خود زيبا كنيم. بايد گفت با روش هاي نوين نماشويي ساختمان با كمترين هزينه و در كوتاه ترين زمان مي توانيد نماي ساختمان خود را به همان حالت زيباي اوليه برسانيد .

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ضرورت نماشويي در فصل زمستان

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/12  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

شهرك هاي مسكوني به دليل بهم چسبيده بودن ساختمان ها بايد با هماهنگي اهالي ديگر ساختمان ها عمل نماشويي را  به اجرا در آورند، همين امر باعث مي شود به دليل مخالفت هاي تعداد كمي از اهالي اين ساختمان ها عمل نماشويي براي آن ها به تعويق مي افتد و چهره اين شهرك ها اغلب بسيار آلوده ، پر از دوده و سياهي به نظر مي رسد. همين چهره آلوده ساختمان ضرر هاي بسياري براي اهالي آن دارد كه اگر افراد متوجه آن باشند هيچگاه عمل نماشويي ساختمان را به تعويق نمي اندازند. چهره آلوده نما بر قيمت و ارزش ساختمان و روحيه افراد ساكن در آن ساختمان بسيار تأثير گزار است.نماشويي ساختمان بايد هر سال به اجرا در بيايد تا ساختمان شما هميشه زيبا باشد و چهره آلوده به خود نگيرد. بايد گفت براي شهرك هاي مسكوني كه ساختمان ها بهم چسبيده هستند نماشويي ساختمان حتي ارزان و با صرفه مي شود، زيرا قيمت نهايي نماشويي ساختمان تقسيم بر تعداد اهالي خواهد شد. كلينيك ساختماني كارويس با هدف حال خوب بخشيدن به تمام ساختمان هاي شهر براي نماشويي شهرك هاي مسكوني تعرفه هايي قرار داده است كه هزينه هاي نماشويي را براي آن ها بسيار كم مي كند. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي شهرك هاي مسكوني  چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نماشويي ساختمان با مواد نانو

براي جلوگيري از آسيب ديدگي و تلاش براي بيشتر كردن عمر ساختمان اين روز ها از نماشويي ساختمان با  مواد نانو استفاده ميشود چرا كه مواد نانو با سطح مورد نظر ايجاد پيوند مي كند و همين افزايش مقاومت سطحي و جلوگيري از لكه و شوره و به وجود نيامدن ديگر آلودگي هاي  مي شود و استحكام نما ي ساختمان را بيشتر مي كند. براي نماشويي ساختمان استفاده از مواد نانو با روش هاي مختلف انجام مي گيرد كه هر كدامشان بايد توسط متخصصين انجام شود. روش هاي از جمله اسپري كردن مواد نانو كه براي قسمت هاي مختلف مثل جاهايي كه جرم و آلودگي بيشتري را جذب كرده مختلف است و بايد تكنيك خاص نماشويي ساختمان انجام مي گيرد , روش ديگر هم ماليدن مواد نانو به روش مستقيم است.از كار هاي ديگري كه نماشويي ساختمان با استفاده از نانو كمك ميكند آب گريز كردن ساختمان توسط اين ماده است يعني موقع باران و حتي ديگر مواد مايعي كه باعث آلودگي ساختمان مي شود نما هيچ آسيبي نمي بيند و جرم و كثيفي را جذب نمي كند و عمر نما را بيشتر و كار نماشويي ساختمان را راحتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي شهرك هاي مسكوني

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1398/8/11  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

نماشويي ساختمان هاي دو طبقه به چه صورت اجرا مي شود؟ شايد اين سؤال تمام كساني باشد كه داراي ساختمان هاي دو طبقه هستند و مي خواهند بدانند با چه روش هايي و به چه صورت نماشويي ساختمان برايشان به اجرا در مي آيد. بايد گفت نماشويي براي ساختمان هايي كه داراي ارتفاع شش يا هفت متر هستند،  با روش دسترسي با طناب يا همان كار با راپل نماشويي مي شود يا از دستگاه هاي بالابر نماشويي ساختمان استفاده مي شود كه در آن صورت فرد با اين دستگاه ها ارتفاعات بالا را نيز مي تواند به راحتي نماشويي كند. در صورت استفاده از دستگاه هاي بالابر بهتر است از سرويس بودن آن ها اطمينان حاصل كرد تا خدايي ناكرده در حين اجراي عمل نماشويي ساختمان مشكلي به وجود نيايد. ميزان آب و برق مصرفي براي نماشويي ساختمان هاي دو طبقه به چه صورت است؟ از جمله مواردي كه اكثر شركت ها كمتر به آن اشاره مي كنند ميزان آب و برقي است كه در كار نماشويي ساختمان مصرف مي شود. براي كار شتسشوي ساختمان هاي سنگي و آجري و چوبي از روش هاي سخت مثل  دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست استفاده مي شود كه هر كدام از اين ها نياز به آب و برق دارند. اين مسئله ممكن است كمي كارفرما را اذيت كند زيرا علاوه بر هزينه ايي كه بابت نماشويي ساختمان به شركت مي پردازد بايد هزينه آب و برق مصرف شده را هم پرداخت كند. شركت كارويس با به كار بردن از نيروي متخصص و دستگاه هاي پيشرفته در زمان استفاده از اين دستگاه ها صرفه جويي مي كند و باعث كاهش هزينه هاي شما مي شود. براي نما هاي شيشه ايي و كامپوزيتي به دليل حساسيت در شستشوي اين نوع نماها از دستگاه هاي خشن نماشويي ساختمان استفاده نمي شود و بايد به روش دستي به وسيله ابر و تي نماشويي ساختمان انجام شود كه در اين صورت هزينه هاي مصرف آب و برق كاهش پيدا مي كند.

 

برآورد هزينه در امر نماشويي ساختمان

بايد گفت براي نماشويي ساختمان هاي دو طبقه با توجه به اينكه متراژ كار كمتر از ساختمان هاي چند طبقه است قيمت گزاري به صورت كلي داده مي شود و براساس متراژ محاسبه نمي شود. برآورد كلي هزينه ها در نماشويي ساختمان بستگي به ميزان آلودگي، نوع جنس نما و عمر بنا دارد. اگر ميزان آلودگي هاي بنا زياد باشد بايد از مواد شوينده بيشتري استفاده يا از روش هاي تخصصي تري براي نماشويي اين نوع ساختمان ها استفاده كرد كه در مدت زمان شستشوي نما تأثير گزار خواهد بود و همين موضوع قيمت كلي را بيشتر خواهد كرد. از ديگر نكاتي كه مي توان به آن اشاره كرد اين است كه اگر در مكاني كه قرار است نماشويي ساختمان اجرا شود برق سه فاز وجود نداشته باشد بايد از دستگاه هاي  نماشويي بنزيني استفاده شود كه مبلغي را به هزينه نهايي شما اضافه مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هاي دو طبقه

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1398/8/8  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

نماشويي ساختمان هتل ها به دليل نوع خاص نور پردازي، طراحي خارجي خاص و حساسيت راجع به در چشم ماندن مشتري  بايد در دوره هاي ۶ ماه به اجرا در بيايد. تعرفه هاي نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما و  نوع كاربرد آن متفاوت است، مثلا براي ساختمان هايي كه بايد در دوره هاي كوتاه مدت عمل نماشويي ساختمانشان به اجرا در بيايد تعرفه هايي وجود دارد كه مي تواند هزينه هاي نماشويي را براي آن ها كمتر كند. شايد متوجه شده باشيد كه اكثر هتل هاي لوكس نماي قسمت لابي و همكفشان از جنس شيشه است، اين نماي شيشه اي بايد در دوره هاي كمتر از ۳ ماه نماشويي بشود. نماي شيشه اي مخصوصا در فصول بارندگي زودتر آلوده مي شود و نماي روبه رو هتل ها را از آن زيبايي اوليه خارج كند كه همين مورد مي تواند بر ميزان مشتريان اين هتل تأثير گزار باشد. اگر نماشويي براي هتل هاي بيش از ۷ طبقه به اجرا در بيايد بايد از طرف شركت مربوطه مأمور ايمني و استاندارد كار با طناب به آن محل اعزام شود. براي ساختمان ها و برج هايي كه تعداد  طبقاتشان زياد است بايد از كلايمر براي عمل نماشويي با طناب استفاده شود، كلايمر ايمني كار با طناب را براي اين ساختمان ها بيشتر مي كند اما در صورتي كه قبل از شروع كار اين دستگاه ها سرويس بشوند. براي اينكه بتوانيد بهترين زمان  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

پيچ روپلاك و تعويض لامپ نما بعد از اجراي نماشويي ساختمان

بايد گفت براي ساختمان هايي همچون هتل ها و رستوران هايي كه زيبايي نماي ساختمان برايشان از اهميت بالايي برخوردار است تعويض لامپ هاي سوخته كه در ارتفاع قرار دارند و يا پيچ رولپلاك كردن سنگ هاي نما جزو اعمالي است كه بعد از نماشويي بايد به اجرا در بيايد تا نما به آن حالت زيبايي اوليه برسد. ممكن است بعد از نماشويي ساختمان بخشي از ساختمان نياز به رنگ كاري و نقاشي داشته باشد كه بهتر است در قدم اول نماشويي ساختمان براي اين نوع نما به اجرا در بيايد و بعد از آن عمليات نقاشي آغاز گردد، اگر قبل از نقاشي ساختمان عمليات نماشويي به اجرا در نيايد مي تواند بعد از رنگ كاري سطح نما را پوسته پوسته كند. بايد گفت هزينه هاي تعويض لامپ ، پيچ رولپلاك و هر گونه عملي كه بعد از نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد به صورت جداگانه محاسبه مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هتل ها

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1398/8/6  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

با وجود بارش باران در فصل پاييز معمولا افراد بر اين باورند كه عمل نماشويي را نبايد به اجرا در آورند زيرا با بارش باران نما دوباره آلوده خواهد شد. بايد گفت نماشويي ساختمان در فصول مختلف سال بايد به اجرا در بيايد و براي اجراي آن هيچ مانعي وجود ندارد. جرم و دوده ي نما در طول مدت ايجاد مي شود و هيچ گونه ارتباطي با ميزان بارش باران ندارد.  بايد اين نكته را متذكر شد كه نماشويي در روز هاي آفتابي فصل پاييز بهتر است تا نماشويي در روز باراني، زيرا افرادي كه عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در مي آورند در روز باراني ديد مناسبي ندارند و ممكن است بخش هايي از نما را به خوبي نماشويي نكنند.

 

نماهاي شيشه اي و ضرورت نكات نماشويي آن در فصل پاييز

بايد گفت نگراني افرادي كه نمايشان شيشه اي است اين است كه نمايشان بعد از بارش باران آلوده مي شود و نماشويي بهتر است براي آن ها به اجرا در نيايد. اما اين نكته را بايد متذكر شد آلودگي نماي شيشه در طول مدت به وجود مي آيد و بهتر است در هر فصل يا هر شش ماه يكبار نماشويي ساختمان براي اين نوع نما به اجرا در بيايد تا بعد از بارش باران دوده و سياهي باعث خوردگي شيشه و آلودگي آن نشود. نماي شيشه اي داراي ظرافت بسيار زيادي است و بايد با روش تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت به اجرا در بيايد. دستمال هاي نانو براي نماشويي اين نوع نما مي تواند گزينه مناسبي باشد. براي اينكه بتوانيد بهترين زمان  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

ضرورت هاي امر نماشويي در فصل هاي باراني

در امر نماشويي ساختمان اگر قرار بر اين باشد كه از دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست استفاده شود بايد اطمينان حاصل كرد كه برق سه فاز در ساختمان موجود است يا نه. برق سه فاز در ساختمان هايي وجود دارد كه داراي آسانسور هستند. اگر در ساختماني برق سه فاز موجود نبود بايد از دستگاه هاي واتر جت بنزيني استفاده شود، استفاده از اين نوع دستگاه ها در اجراي كار نماشويي ساختمان باعث مي شود كمي هزينه هاي شما بالاتر برود. از ضرورت هاي ديگر امر نماشويي ساختمان در فصول باراني و پاييزي اين است كه كه از ايمني و سرويس هاي دستگاه هاي بالابر نماشويي ساختمان اطمينان حاصل شود. دستگاه هاي نماشويي ممكن است درفصول باراني كه رطوبت زياد است دستگاه هاي نماشويي اتصالي كنند و خطراتي را به بار آورند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان در فصل پاييز

امتیاز:
بازدید: 1
برچسب:
:
[ 1398/8/4  ] [ ۱۱ ] [ karvisco ] [ ]

بسياري از شركت هاي نماشويي ساختمان هستند كه قيمت هاي به نسبت كمتري را به مشتريان خود ارائه مي دهند و اين در حالي است كه شركت هاي هم رده قيمت بيشتريي را به شما مي گويند.اما علت اين تفاوت قيمت در چيست؟ اگر به نوع نماشويي و روش هاي آن كمي اطلاع داشته باشيد مي فهميد كه يك سري نكات وجود دارد كه اگر به آن ها توجه نكنيد مي تواند ضرر هاي بسيار زيادي رابه شما وارد كند. توصيه شركت كارويس به كساني كه مي خواهند نماشويي ساختمان را به اجرا در بياورند اين است كه تمام روش هاي نماشويي را مطابق جنس نماي ساختمان خود بشناسند و راچع به آن اطلاعات كسب كنند. روش هاي نماشويي ساختمان به سه مدل به اجرا در مي آيد ۱)نماشويي با تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت ۲)نماشويي با واتر جت كه همان پاشش فشار قوي آب است ۳)نماشويي با واتر سند بلاست كه كه به همراه آب مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر به نماي ساختمان مي پاشند، اما نماشويي ارزان چه نوع نماشويي است؟ و معايب  آن چيست؟ بسياري از پيمانكاران و شركت هايي كه به شما قيمت هاي ارزان مي گويند از روش واتر جت استفاده مي كنند. روش واتر سند بلاست نياز به مواد شوينده اي دارد كه هر شركتي نمي تواند اين ماده را استفاده كند و حتي اين ماده شوينده را در بازار پيدا كند. شركت زيبا نگار مديسا كه توليد كننده مواد شوينده و پليمري است كه اين مواد را در سراسر كشور توضيع مي كند و داراي سابقه زياد در اين موارد است. افرادي كه ساختمان هاي قديمي دارند و جنس نمايشان از سنگ،بتن،سيمان، آجر است بهتر از روش واتر سند بلاست استفاده كنند تا دوده و سياهي به طور كلي از ساختمانشان زدوده شود و ساختمان به زيبايي اوليه بازگردد. بسياري از افراد هستند كه از اين موارد اطلاعي ندارند و نماشويي ساختمانشان را به دست كساني مي سپارند كه با ترفند نماشويي ارزان مي خواهند اين كار را به هر قيمتي به اجرا در بياورند.

 

زيباتر كردن محيط با نماشويي ساختمان

در نظر كارشناسان ما وسواس خاصي راجع به زيبايي وجود دارد به همين دليل است تا ساختمان شمارا به همان زيبايي اوليه نرسانند و كار نماشويي ساختمان را به نحو احسنت انجام ندهند آن ساختمان را ترك نمي كنند. اما زيبايي چه تاثيراتي بر ساختار ذهني و احساسي افراد ساكن در آن ساختمان دارد؟ بايد گفت يكي از اصول آرامش رواني، پاكيزگي در محيط اطراف است كه زيبايي را به وجود مي آورد. با نماشويي ساختمان شما مي توانيد به يكي از مواردي كه آرامش به ذهنتان مي دهد برسيد، در اين روزهاي كه خستگي و كلافگي در افراد موج مي زند رسيدن به آرامش ذهني يكي از مهم ترين مواردي است كه بايد به افراد هديه داد كه با نماشويي ساختمان و پاكيزگي محيط اطراف مي توان به راحتي به آن رسيد.شركت كارويس با ارائه دادن بهترين راه كار ها براي  نماشويي ساختمان به شما اين قول را مي دهد كه زيبايي بي نظيري را به ساختمانتان هديه كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تراورتن را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

معايب نماشويي ارزان

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1398/7/21  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

شايد زمان زيادي باشد  كه نماي پر از دوده و آلودگي شما و بقيه اهالي ساختمانتان را اذيت مي كند اما از روش هاي نوين نماشويي ساختمان اطلاعات كافي نداريد و شايد فكر مي كنيد كه اجرا اين عمل ممكن است نماي ساختمانتان را از بين ببرد كه بايد گفت نماشويي ساختمان  نه تنها باعث آسيب به نما نمي شود بلكه باعث افزايش مقاومت نماي ساختمان شما نيز مي شود. روش هاي نوين نماشويي ساختمان باعث صرفه جويي بسيار زيادي در وقت و زمان مي شود و نسب به زمان هاي قديم كه نماشويي ساختمان با استفاده از داربست به اجرا در مي آمد بسيار كمتر است. در روش هاي نوين نماشويي زمان نماشويي به يك الي دو روز كاهش يافته است  و اين عمل به سرعت و با كيفيت بيشتري به اجرا در مي آيد. نماشويي ساختمان با دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست به اجرا در مي آيد كه در ادامه به طور كلي براي شما از نوع اجراي آن ها خواهيم گفت:

 

نماشويي ساختمان با واتر جت: اين دستگاه پاشش فشار آب قوي است حدود ۲۵۰ بار در ثانيه كه مي تواند دوده و سياهي را از سطح ساختمان از بين ببرد.اما اين روش تنها براي نماهايي با جنس سنگ،آجر،سيمان،بتن استاد ه مي شود.

 

نماشويي ساختمان با واتر سند بلاست: اين دستگاه مانند دستگاه واتر جت آب را با فشار بسيار قوي به سطح نما مي زند با اين تفاوت كه مواد شوينده اي به نام سيليس و ديسكلر را به همراه آب به سطح نما مي زند و نما را مي شويد. اين روش براي نماهايي با جنس سنگ،سيمان،بتن به كار مي رود. روش واتر سند بلاست در نماشويي ساختمان بيشتر براي نماهايي كه زمان بسيار زيادي است كه از ساخت آن ها مي گذرد و آلودگي و جرم زيادي سطح آن ها را فرا گرفته است به كار مي رود.

 

نكاتي مهم نماشويي ساختمان

دركار نماشويي ساختمان براي هر نماي ساختمان نكات زيادي وجود دارد اما توصيه شركت كارويس براي نما هايي كه عمر بيش از ۵۰ سال دارند اين است كه بعد از نماشويي ساختمان خود كار تعميرات و ترميم را انجام دهند زيرا بعد از نماشويي ساختمان ممكن كمي از رنگ و يا بخشي از نما دچار پوسيدگي و خرابي باشد كه با عمل ترميم مي تواند زيبايي اوليه خود را به دست بياورد اما براي نما هاي شيشه اي توصيه مي شود از وسيله هاي استفاده شود كه كمترين آسيب را به سطح نما بزند زيرا نماي شيشه اي از ظرافت خاصي برخوردار  است كه اگر با دقت زياد انجام نگيرد ممكن است دچار خراش هاي شود كه ترميم كردنشان ممكن نيست و بايد به طور كلي شيشه را تعويض كرد تا به همان جلوه زيباي اوليه خود برسد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تراورتن را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي با واتر سند بلاست و واتر جت

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/7/15  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

سنگ تراورتن جزو سنگ هاي مصنوعي است كه از ناخالصي هايي همچون رسوبات غار ها به وجود مي آيد. اما نماشويي اين نوع سنگ به چه صورت؟ دغدغه اصلي كارفرمايان اين است كه هنگام نماشويي ساختمان اين نوع نما دچار آسيب نشود. بايد گفت سنگ تراورتن جزو سنگ هاي مصنوعي مرغوبي است كه با توجه به مقاومت بالايي كه دارد حتي با فشار آب قوي در حين نماشويي نيز هيچ گونه آسيبي نمي بيند. مواد شوينده براي نماهاي سنگي هيچ گونه خطري ايجاد نمي كند و بلكه باعث ماندگاري هر چه بيشتر نماي ساختمان مي شود.

 

بهترين روش براي نماشويي سنگ تراورتن

نماي سنگ تراورتن با روش واتر جت و واتر سند بلاست به همراه مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر نماشويي مي شود. اين نوع نما بعد از نماشويي تا يك سال پاكيزه مي ماند. اگر بخش هايي از سنگ دچار شكستگي و يا ترك شد بهتر است با تعويض سنگ و يا پيچ رولپلاك كه توسط كارشناسان نماشويي ساختمان به اجرا در مي آيد ساختمان ترميم شود و به زيبايي اوليه خود برسد.

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي تراورتن

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگي با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي سنگ تراورتن از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

نكات و لزومات امر نماشويي ساختمان

دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تراورتن را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي سنگ تراورتن

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/7/7  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

نماشويي ساختمان در شهر تهران با توجه به ميزان تراكم جمعيت و قرار گرفتن كارخانه جات صنعتي و ماشين آلات بايد در هر سه الي شش ماه در سال به اجرا در بيايد.اگر نماشويي ساختمان براي ساختمان هايي كه در كلان شهر ها هستند به اجرا نيايد دوده و سياهي وارد لايه هاي زيرين جنس نما مي شود و كار نماشويي را بسيار سخت و شايد حتي غير ممكن مي كند. نماشويي در شرق تهران مانند تمام مناطق ديگر اين شهر جزو لزومات است تا شهر اين نماي زشت و پر از جرم و آلودگي را به خود نبيند.يكي از دغدغه هاي كارفرمايان اين است كه با وجود فواصل طولاني كه بين نقاط مختلف شهر تهران وجود دارد آيا ارسال تيم نماشويي در كمترين زمان ممكن است؟ بايد گفت بعضي از تيم هاي نماشويي كه داراي برند و شركت هستند شعبه هاي مختلفي را در بخش هاي مختلف شهر مستقر كرده اند تا در صورت لزوم از آن ها براي نماشويي در منطقه هاي مختلف تهران استفاده كنند. بهتر است براي نماشويي ساختمان از تيم هاي حرفه اي استفاده كرد زيرا استفاده از تيم هاي نماشويي كه كار حرفه اي نمي كنند مي تواند بسيار خطر آفرين باشد زيرا اين نوع تيم ها داراي مدارك معتبر كار در ارتفاع نيستند و حتي ممكن است بيمه نيز نداشته باشند و كارفرما را دچار مشكل كنند. تيم نماشويي ساختمان كارويس در شرق تهران نيز شعبه هاي خود را مستقر كرده است تا در كمترين زمان عمليات نماشويي اين نوع ساختمان ها را به اجرا در بياورد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمان خود پيدا كنيد بهتر است با تيم مشاوران بخش نماشويي ساختمان كارويس تماس حاصل فرمائيد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد با خيال راحت عمليات نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

ويژگي تيم هاي حرفه اي نماشويي

نماشويي ساختمان جزو كار هايي است كه در آن بايد نكات ايمني زيادي را رعايت كرد تا از خطرات احتمالي جلوگيري شود.يكي از مواردي كه شما در انتخاب تيم هاي حرفه اي نماشويي ساختمان بايد رعايت كنيد اين است كه از داشتن مدرك كار در ارتفاع آن ها اطمينان حاصل كنيد.اين مدارك كه دوره هاي ۲ تا ۳ ماهه دارند براي آموزش افرادي كه تمايل به كار در ارتفاع مثل نماشويي ساختمان دارند به اجرا در مي آيد و در واقع ايمني و نترسيدن از ارتفاع و كار با طناب به آن ها توسط افراد متخصص آموزش داده مي شود. در قدم بعدي بايد از بيمه داشتن اين افراد مطمئن شويد و در صورت لزوم مدارك بيمه آن ها را مشاهده كنيد.زيرا كار در ارتفاع جزو بسيار خطرناك است و مي تواند كارفرما را دچار دردسر هاي زيادي بكند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان،كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي در شرق تهران

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/5/19  ] [ ۰۵ ] [ karvisco ] [ ]

خدمات نماشويي ساختمان در حال حاضر در سطح كلان شهر هايي مانند تهران كه آلودگي و دوده ناشي از كارخانه جات صنعتي و وسائل نقليه سطح ساختمان ها آن را در برگرفته است كاربرد بيشتري دارد، نسبت به ساختمان كه در شهرستان ها هستند. نماشويي يكي از راه حل هايي است كه مي تواندبه ماندگاري نماكمك كند تا نما در مدت طولاني دچار آسيب و پوسيدگي نشود. با توجه به اينكه شهر تهران جزو كلان شهر هايي كه فاصله غرب تا شرق آن بسيار زياد است اكثر كارفرماياني كه مي خواهند كار نماشويي ساختمان خود را به اجرا در آورند اين سؤال را دارند كه آيا تيم نماشويي ساختمان در اطراف آن ها وجود دارد تا در مدت زمان كوتاهي ساختمان خود را نماشويي كنند؟ بايد گفت تيم هاي حرفه اي نماشويي ساختمان داراي برند و شركت هستند در سطح شهر شعبه هايي مختلفي دارند تا در زمان بسيار كوتاه تيم خود را براي بازديد و اجراي عمليات نماشويي ساختمان به به طرف منزل شما بفرستند. بايد گفت كار نماشويي در حال حاضر توسط چندتيم حرفه اي به اجرادرمي آيد و الباقي توسط كساني كه به صورت پيمانكاري وغيرحرفه اي كار ميكنند به اجرا در مي آيد كه با توجه به قيمت هاي پاييني كه ارائه ميكنند بسياري از افراد كار نماشويي ساختمان خود را به دست اين افراد ميسپارند كه البته كار بسيار خطرناكي مي تواند باشد زيرا كار در ارتفاع يا همان نماشويي ساختمان از جمله كار هايي است كه افراد كارشناس بايد به طور حتم بيمه داشته باشند تا اگر خدايي ناكرده اتفاقي برايشان افتاد خسارات مالي براي كارفريان به وجود نيايد. براي اينكه بتوانيد بهترين روش  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

 تيم هاي حرفه اي نماشويي ساختمان

بايد گفت عمليات نماشويي ساختمان بايد توسط تيم ها و شركت هاي حرفه اي به اجرا در آورده شود زيرا در اجراي كار نماشويي ساختمان بايد افراد داراي مدرك بين المللي ايراتا باشند و داراي بيمه شخص ثالث باشند وقبل از انجام نماشويي قراردادي بين طرفين عقد گردد تا از افتادن اتفاقات ناگوار جلوگيري شود بايد اين نكته رامتذكر شد كه افرادي كه داراي اين نوع مدارك هستند روي لباس كاري شان اين برچسب خورده مي شود تا كارفما متوجه اين موضوع شود و به تيم نماشويي اطمينان بيشتري پيدا كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي ساختمان را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي در غرب تهران

امتیاز:
بازدید: 13
برچسب:
:
[ 1398/5/16  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

در نماشويي نماهاي شيشه اي (نماشويي نماي شيشه اي) از فرچه و تي هاي دسته كوتاه استفاده ميشود و با استفاده از مواد هاي نانو براي ايجاد يك لايه غير قابل نفوذ در پايان كار استفاده ميشود. نماشويي يك نماي شيشه اي ما با سيستم ابرو تي و با كمترين دخالت آب شسته مي شود كه اپراتور با به همراه داشتن يك ظرف كوچك آب و يك اسفنج و تي خشك كن به راحتي قادر به پاكسازي يك فضاي عظيم شيشه اي در سطح نمارا داردهمانطور كه گفته شد نماشويي بيمارستان با نماي شيشه اي خيلي حساس هستند ، به همين منظور براي بهترشدن در انجام كار و همچنين تسلط كامل كارشناس نماشويي از داربست استفاده كنيد ، نماشويي بيمارستان با نماي شيشه اي با داربست يك حسن خيلي خوب داره كه نماشور خيلي راحت جهت خودش رو عوض ميكنه و كمترين اشتباه رخ ميدهد و كار به بهترين شكل ممكن به پايان ميرسد.معمولا بهترين فصل براي نماشويي ساختمان بيمارستان با نماهاي شيشه اي در اواسط فصل بهار تا اواخر فصل تابستان است تا بارندگي ها و باران هاي اسيدي كم شده باشد.

 

انوع مختلف نماشويي بيمارستان ها

 

براي خدمات نماشويي شيشه و شستشوي پنجره نما لازم است كه دانست چند وقت است كه ساختمان نماشويي نشده است.زيرا اگر شيشه ي نما مدت زيادي باشد كه تميز نشده باشد ,لازم است كه به دو صورت نماشويي شود يعني مرحله اول نماشويي با واترجت براي از بين بردن خاك و گل و غبار روي شيشه ومرحله دوم نماشويي بصورت دستي يعني مواد شوينده همراه با ابر و تي مخصوص ولي اگر پنجرهاي ساختمان مرتب و يا ساليانه نماشويي شده باشد با يك مرحله ابر و تي پاكسازي ميشوددر اين عمل داربست هيچ دخالتي براي تميز كاري نما نخواهد داشت و كليه خدمات نماشويي با طناب راپل قابل اجراست.

 

دلايل نماشويي بيمارستان ها با نماي شيشه اي

نماشويي و شستشوي نما به دلايلي  انجام مي گيرد كه چند مورد را بيان مي كنيم:

 

۱)وجود لكه جرم و كثيفي و زنجاب بر روي سطح نما

 

۲)ريختن گچ،سيمان،رنگ،پودر و غيره  بر روي نما در اثر عمليات ساختماني

 

 

۳)آسيب هاي ناشي از آتش سوزري كه ميتواند باعث از دست رفتن زيبايي  و كيفيت نما گردد

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي با طناب تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با طناب را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را با روش نماشويي با طناب به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي بيمارستان با نماي شيشه اي

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/5/9  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

از حدود ۵۰ سال پيش تا به اكنون استفاده از راپل يا همان نماشويي با طناب به روش هاي نماشويي ساختمان اضافه شد و امر نماشويي را خيلي آسان تر كرد. بايد گفت نماشويي باطناب از رشته كوه نوردي آغاز به كار كرد و بعد از مدتي هم به بخش نماشويي با طناب وارد شد و نماشويي را از روش هاي سنتي و سخت و زمان بر رهايي بخشيد، اما چه كساني مي توانند در بخش نماشويي با طناب فعاليت كنند؟ در اين بخش كساني كه داراي مدرك بين المللي ايراتا هستند و دوره هاي آموزشي نماشويي با طناب ب را گذرانده اند مي توانند كار نماشويي با طناب را به صورت كاملا حرفه اي انجام دهند. دوره هاي مدرك بين المللي ايراتا براي نماشويي با طناب در سه سطح انجام مي شود كه براي هر كدام از اين سطح ها دوره هاي به خصوصي را فرد بايد بگذراند و بعد از گذراندن اين دوره با دادن آزمون و قبولي در آن مدرك بين المللي خود را دريافت و بعد از آن هم كار نماشويي با طناب را آغاز كند. در دوره هاي آموزشي ايراتا به افراد آموزش هاي ايمني نماشويي با طناب و نوع استفاده از وسائل نماشويي با طناب داده ميشود و از همه مهمتر براي نترسيدن افرا از ارتفاع اول آن ها از ارتفاع هاي خيلي كم آموزش مي دهند و بعد از آن كم كم از ارتفاع هاي بلند تر آويزان و به آن ها آموزش مي دهند بايد اين نكته را متذكر شد كه در بخش نماشويي با طناب از راپل كاراني كه تجربه كار نماشويي با طناب در ارتفاعات خيلي زياد مثل برج ها و ساختمان هاي بيشتر از ۵ طبقه را ندارند نبايد در اين پروژه ها بزرگ استفاده كرد زيرا ممكن است ترس بر آن ها غلبه كرده و امر نماشويي با طناب را به درستي انجام ندهند به همين دليل است كه در اكثر پروژه هاي ساختماني از دو الي سه فرد متخصص نماشويي با طناب استفاده مي شود تا راپل كاري كه تجربه كمتري در نماشويي با طناب دارد از كسي كه تجربه بيشتري دارد نوع كار در ارتفاعات زياد تر را ياد بگيرد و كم كم وارد بخش نماشويي با طناب شود.براي اطلاع از تمام روش نماشويي با طناب با يك تماس با تيم مشاوران شركت كارويس تمام سؤالات خود را مطرح  و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد.

 

تعرفه هاي نماشويي با طناب

 

براي نماشويي با طناب تعرفه هايي وجود دارد كه در اين بخش از مقالات كارويس براي شما خواهيم گفت. نماشويي با طناب براي هر جنس از نما از روش هاي به خصوصي استفاده مي شود كه هر كدام از اين روش ها با يك نوع دستگاه نماشويي و با يك نوع مواد شوينده خاص نماشويي با طناب به اجرا در مي آيد. براي نماهاي چند طبقه و آپارتمان ها يا برج ها از نماشويي با طناب براي استفاده مي شود، زيرا در نماشويي با طناب براي اين نوع ساختمان ها بايد با دقت فرد راپل كار از بالا تا پايين ساختمان را نماشويي كند تا ساختمان به آن تميزي اوليه برگردد. مدت زمان زيادي است كه نماشويي با طناب به اجرا در مي آيد و روش هاي قديمي يا همان كار با داربست تقريبا منسوخ شده است، و اين تنها به دليل اين است كه كار با داربست بسيار زمان بر است كه هزينه هاي جانبي نماشويي را به نسبت نماشويي با طناب بسيار بيشتر مي كند. نماشويي با طناب يا همان راپل توسط افراد آموزش ديده كه داراي مدرك بين المللي ايراتا هستند به اجرا در آورده مي شود، بايد گفت افرادي كه نماشويي با طناب را اجرا مي كنند بايد قدرت بدني بسيار بالايي داشته باشند و ترسي از ارتفاع نداشته باشند. افرادي كه در بخش نماشويي با طناب فعاليت مي كنند با توجه به خطرات بسيار زيادي كه اين كار به همراه دارد بايد توسط شركتي كه با آن ها قرار داد بسته بيمه بشوند و از دستگاه هاي بسيار ايمن و مطمئن براي نماشويي با طناب استفاده كنند، تيم هاي حرفه اي كه از روش نماشويي با طناب استفاده مي كنند بايد تمام اين نكات را به خوبي رعايت كنند.

 

هزينه هاي نماشويي با طناب

 

هميشه اولين سؤال كارفرمايان اين است كه هزينه نهايي نماشويي با طناب به چه صورت خواهد بود و بر اين باورند كه اگر هركدام از تيم ها كه از روش نماشويي با طناب استفاده مي كنند به آن ها تعرفه و هزينه كمتري را ارائه دهند، بهتر است كار را به آن ها بسپارند اما بايد گفت نماشويي با طناب بايد بسيار با دقت و توسط كارشناسان حرفه اي نماشويي با طناب به اجرا در آورده شود و اگر از افراد غير حرفه اي نماشويي با طناب استفاده مي تواند ضرر هاي بسيار زيادي را به آن اهالي آن ساختمان برساند. نماشويي با طناب مي تواند در مدت زمان بسيار كوتاهي نسبت به الباقي روش ها اجرا شود كه همين مورد هزينه هاي كلي نماشويي با طناب را بسيار كم مي كند.

 

ايمني در كار نماشويي با طناب

 

همانطور كه مي دانيد كار نماشويي با طناب از جمله كار هايي است كه با هيجان سروكار دارد زيرا در اكثر شهر ها، ساختمان هاي آپارتماني و برج هاي چند طبقه زياد شده است كه همين كار نماشويي با طناب را با خطراتي رو به رو كرده ، براي همين در امر نماشويي با طناب كارگران بايد داراي تخصص، تجهيزات و ايمني كاملي باشند تا از اتفاقات تلخ جلوگيري شود. ايمني در كار نماشويي با طناب از واجباتي است كه هر شركت بنابر قوانين بايد آن را رعايت كند اما اين موارد چه مواردي هستند؟ با توجه به اينكه در روش نماشويي با طناب با دستگاه هاي زيادي سرو كار دارد اولين مورد اين است كه از سرويس ايمني اين دستگاه ها اطمينان حاصل شود قبل از شروع كار، تا در حين اجرا نماشويي با طناب خطري كارگران و كارشناسان را تهديد نكند. مثلا  براي كساني كه از روش نماشويي با طناب استفاده مي كنند بايد از پوسيده نبودن طناب ها اطمينان حاصل كرد قبل از اجرا. از ديگر دستگاه هاي كاربردي نماشويي با طناب كه نقش نگه دارنده دارند و بيشتر در برج ها به كار مي روند كلايمر هست كه بايد حتما قبل از شروع نماشويي با طناب سرويس شود و يك متخصص استفاده از كلايمر بر سر پروژه باشد تا خطري كارگران و كارشناسان نماشويي با طناب را تهديد نكند.

 

در كار نماشويي با طناب به چه شركت هايي مي توان اطمينان كرد

 

در اكثر شركت هايي كه از روش نماشويي با طناب استفاده مي كنند، همه موارد ايمني بايد رعايت شود ولي گاهي اين سهل انگاري به وجود مي آيد كه قبل از شروع كار نماشويي با طناب از موارد كاربردي اطمينان حاصل نمي شود و همين خطرات جبران ناپذيري را براي تيم نماشويي با طناب آن شركت به بار مي آورد. از مواردي كه بايد هر شركت رعايت كند استفاده از افراد متخصص كار نماشويي با طناب است كه دوره هاي حرفه اي كار با دستگاه هاي پيشرفته نماشويي با طناب را ديده اند و همه نكات استفاده از آن را مي دانند. گاها براي اينكه كارفرما هزينه هاي خود را كم كند از بعضي شركت هاي كه كار حرفه اي نماشويي با طناب نميكنند استفاده مي كند كه اين كاري بسيار خطرناك است، ما به شما توصيه مي كنيم قبل از شروع كار نماشويي با طناب از تجربيات و عملكرد آن شركت خدماتي اطمينان حاصل فرماييد تا خدايي ناكرده مشكلي برايتان به وجود نيايد.

 

تيم نماشويي با طناب كارويس

تيم راپل كاران يا همان نماشويي با طناب شركت كارويس شامل ۱۵ نيروي كارشناس و متخصص نماشويي با طناب است كه داراي مدارك بين المللي ايراتا هستند و با داشتن تجارب زياد و بزرگ در امر نماشويي با طناب مي توانند بهترين سرويس را در بخش نماشويي با طناب به همشهري هاي عزيز تهراني ارائه كنند و رضايت آن ها را به طور كلي جلب كنند.

 

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي با طناب تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با طناب را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را با روش نماشويي با طناب به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي با طناب

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/5/8  ] [ ۰۹ ] [ karvisco ] [ ]

با استفاده از تجربيات شركت كارويس در امر خدمات ساختماني به خصوص بخش نماشويي ، اكثر كارفرمايان اولين سؤال و دغدغه شان اين است كه قيمت نماشويي در تهران و ديگر شهرستان ها به چه صورت محاسبه مي شود. براي دريافت پاسخ اين سؤال بهتر است با ما در اين مقاله از كارويس همراه شويد.كلينيك ساختماني كارويس با بيش از نيم قرن تجربه در امر خدمات ساختماني با وجود آوردن سيستم آنلاين براي ارائه اكثر خدمات ساختماني به خصوص بخش نماشويي سعي بر اين دارد تا با صرفه جويي در زمان و هزينه كارفرمايان حال خوبي را به تمام ساختمان هاي در سطح شهر هديه دهد.

 

 قيمت نماشويي در تهران چگونه محاسبه مي شود؟

۱)از جمله روش هايي كه با آن مي شود قيمت نماشويي در تهران و ديگر شهرستان ها را محاسبه كرد ميزان آلودگي و جرم بر روي سطح نماي ساختمان است. ۲)برآورد هزينه بر حسب متراژ ساختمان از ديگر روش هايي است كه مي توان با آن قيمت نماشويي در تهران و ديگر شهرستان ها را محاسبه كرد.۳)نوع جنس نما و ميزان زماني كه از كارشناسان نماشويي ساختمان مي گيرد نيز از جمله عواملي است كه در برآورد قيمت تأثير گذار است.

 

قيمت نماشويي در تهران بر اساس نوع جنس نما

قيمت نماشويي براي نماي اچ پي ال و كامپوزيتي : از متري ۹ هزار تومان تا متري ۱۲ هزار تومان

 

قيمت نماشويي براي نماي آجري،سنگي و سيماني:از متري ۷ هزار تومان تا متري ۱۰ هزار تومان

 

قيمت نماشويي براي نماي شيشه اي:از متري ۸ هزار تومان تا متري ۱۲ هزار تومان

 

قيمت نماشويي براي نماي ترموود:از متري ۵ هزار تومان تا متري ۱۰ هزار تومان

 

نكته: قيمت نماشويي در تهران زماني به صورت نهايي مشخص مي شود كه كارشناسان متخصص نماشويي، نما را آناليز كنند و با در نظر گرفتن تمام شرايط و تعرفه ها قيمت كلي را به كارفما اعلام كنند.

 

عواملي كه در قيمت نماشويي در تهران مؤثر هستند

 

بايد گفت در كلان شهر هايي مانند تهران به دليل آلودگي هاي ناشي از ماشين آلات صنعتي و غير صنعتي و كارخانه جات مختلف ميزان آلودگي،جرم و سياهي بر سطح نماي ساختمان ها بسيار زياد شده است.همين جرم ها و آلودگي ها قيمت نماشويي در تهران را تحت شعاع خود قرار داده است. شايد شما نيز زماني كه در حال گذر در سطح شهر هستيد به اين فكر كرده ايد كه چهره شهر چقد سياه و فرسوده شده است يكي از دلايل آن است كه عمل نماشويي در تهران هنوز جا نيفتاده است و بسيار از افراد به جاي نماشويي به اين فكر مي كنند كه نمايشان را تعويض كنند. براي نماشويي ساختمان روش هاي اجرايي متفاوتي وجود دارد كه از جمله اين ها مي توان به نماشويي با طناب اشاره كرد كه نياز به تخصص و گذراندن دوره هاي بسيار حرفه اي دارد و باعث زودتر انجام شدن نماشويي ساختمان مي شود و در وقت و انرژي صرفه جويي مي شود. روش ديگر استفاده از داربست است كه يك روش سنتي در نماشويي ساختمان هست و وقت و زمان زيادي مي برد و قيمت نماشويي را نيز بالا مي برد. از ديگر عواملي كه بر قيمت نماشويي ساختمان تاثير دارد تعمير يا رنگ كردن بعد از اجراي نماشويي است كه اين مبني بر در خواست كارفرما اجرا مي گردد و هزينه هاي جداگانه ايي دارد. لازم به ذكر است كه برآورد نهايي و دقيق قيمت نماشويي ساختمان در همان زمان و قبل از شروع به كار انجام مي شود و بنا به درخواست كارفرما و نظر كارشناسان متخصص روش مناسب انتخاب و اجرا مي گردد.

 

قيمت نماشويي در تهران بر اساس متراژ نما

قيمت نماشويي در تهران از متري۵٫۰۰۰ تا متري۱۲٫۰۰۰ تومان است كه براي هر ساختمان با هر نوع از نما و هر مقدار آلودگي متفاوت خواهد بود. براي نماهايي با متراژ بالاي ۵۰۰ متر شركت خدمات ساختماني كارويس تعرفه هايي قرار داده است كه اين تعرفه ها شامل تخفيف براي قيمت نماشويي است.

 

نحوه محاسبه قيمت نماشويي در تهران

 

براي اينكه قيمت نماشويي ساختمان خود را بتوانيد به صورت تقريبي تخمين بزنيد بايد در قدم اول طول و عرض نماي ساختمانتان را اندازه گيري كنيد و بعد  در متراژ آن جنس از زمان ضرب كنيد. بايد گفت براي اينكه دچار اشتباه در هنگام برآورد قيمت نماشويي ساختمانتان نشويد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت كاملا رايگان تمام سؤالات خودرا مطرح و بهترين راهنمايي هارا دريافت كنيد.

 

نانو شويي و تأثيرآن بر قيمت نماشويي در تهران

 

براي جلوگيري از آسيب ديدگي و تلاش براي بيشتر كردن عمر ساختمان اين روز ها از نماشويي با نانو استفاده مي شود چرا كه ماده نانو با سطح مورد نظر ايجاد پيوند مي كند و همين امر موجب افزايش مقاومت سطحي و جلوگيري از لكه و شوره مي شود و استحكام نما ي ساختمان را بيشتر مي كند. قابل ذكر است كه مواد نانو مورد استفاده در نماشويي ساختمان در اكثر مواقع براي افزايش ماندگاري و تميزي سطوح استفاده مي شود. در انتخاب نوع و برند نانومواد مورد استفاده بايستي حساسيت لازم به خرج داده شود. چراكه در صورت انتخاب مواد بي كيفيت و نامرغوب و اعمال آن بعد از فرآيند نماشويي ساختمان ،اين امكان وجود دارد كه سطح ساختمان شما را دچار پوسيدگي كند. قيمت نماشويي ساختمان با نانو حدودا از متري ۲۰ هزار تومان تا ۲۵ هزار تومان مي تواند باشد.

 

مواد شوينده و دستگاه هاي نماشويي

 

دستگاه هاي نماشويي براي هر جنس از نما متفاوت است براي نماهاي با جنس سخت از جمله نماهاي سنگي،آجري و سيماني از روش نماشويي با دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست و از مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر استفاده مي شود كه هر كدام از اين دستگاه ها و مواد شوينده  بر قيمت نماشويي ساختمان تأثير گذار اند. براي نماهاي كه حساسيت بالايي دارند همچون كامپوزيت،اچ پي ال،ترموود از روش هاي ساده همچون نماشويي با روش دستي و با وسيله ي تي وابر و مواد شوينده كم قدرت استفاده مي شود كه مي تواند قيمت نماشويي در تهران را دستخوش تغيير مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل واطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

قيمت نماشويي در تهران

امتیاز:
بازدید: 15
برچسب:
:
[ 1398/5/1  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]
يك سؤال مهم در بخش نماشويي ساختمان اين است كه عمل نماشويي هر چند وقت يكبار اتفاق بيفتد تا ساختمان، نماي پاكيزه و تميزي داشته باشد و كمتر آلودگي را به خود بگيرد؟ در اين باره مي توان گفت اگر مي خواهيد يك ساختمان با نماي هميشه تميز داشته باشيد بهتر است كار نماشويي ساختمان را در هر ۳ الي ۴ ماه يكبار انجام دهيد اما اگر توانايي پرداخت همچين هزينه اي را نداريد مي توانيد در هر سال يك بار انجام دهيد. بايستي اين نكته را متذكر شد كه اگر نماشويي ساختمان به تعويق چند ساله بيفتد، خطراتي همچون پوسيدگي و نابودي سطح نما و نفوذ آلودگي ها و جرم ها به سطح نما، ساختمان را تهديد مي كند و هزينه هاي بسيار گزافي را به شما تحميل خواهد
 
به طور كلي نماشويي به دو روش تقسيم مي شود:
 
۱)نماشويي يا شستشوي نرم براي سازه هاي ظريف و حساس و آلودگي هاي سطحي
 
۲)نماشويي يا شستشوي خشن و پرفشار براي از بين بردن آلودگي ها و جرم هاي عميق و قديمي
 
اين دو روش نماشويي هر كدام با دستگاه هاي خاصي به اجرا در مي آيند در روش اول بيشتر از وسائلي همچون واتر جت و تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت استفاده مي شود كه اين روش براي نماهاي شيشه اي،كامپوزيتي،چوبي به كار مي رود. اما در روش دوم نماشويي كه با دستگاه هاي واتر سند بلاست به اجرا در مي آيد براي نماهاي سنگي،آجري،بتن،سيماني به كار مي رود.
 
نكاتي مهم براي نماشويي ساختمان
دركار نماشويي ساختمان براي هر نماي ساختمان نكات زيادي وجود دارد اما توصيه شركت كارويس براي نماهايي كه عمر بيش از ۵۰ سال دارند اين است كه بعد از نماشويي ساختمان خود، كار تعميرات و ترميم را انجام دهند زيرا بعد از نماشويي  ممكن است كمي از رنگ و يا بخشي از نما دچار پوسيدگي و خرابي باشد كه با عمل ترميم مي تواند زيبايي اوليه خود را به دست بياورد اما براي نما هاي شيشه اي توصيه مي شود از وسيله هاي استفاده شود كه كمترين آسيب را به سطح نما بزند زيرا نماي شيشه اي از ظرافت خاصي برخوردار  است كه اگر با دقت زياد انجام نگيرد ممكن است دچار خراش هايي شود كه ترميم كردنشان ممكن نيست و بايد به طور كلي شيشه را تعويض كرد تا به همان جلوه زيباي اوليه خود برسد.
 
شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه  دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده و با بررسي و آناليز ساختمان، كار شستشوي نما را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.
 
امتیاز:
بازدید: 12
برچسب:
:
[ 1398/4/4  ] [ ۱۰ ] [ karvisco ] [ ]

نماشويي ساختمان براي نماي اچ پي ال چگونه است؟شايد براي كساني كه نماي آن ها از جنس اچ پي ال است سؤال شود كه  نمايشان با چه روش ها و دستگاه هايي نماشويي مي شود. در اين مقاله از كارويس براي شما از انواع نماي اچ پي ال و نوع شستشوي آن ها خواهيم گفت. نماي اچ پي ال چيست؟ اچ پي ال يك پانل تزييني است كه از جنس كاغذ كرافت است كه براي اين نوع جنس از نما لازم است كه از روش نماشويي ساختمان با دستگاه واتر جت و مواد شوينده كم قدرتي كه ساختمان را دچار آسيب نكند استفاده كرد. براي نماشويي ساختمان روش هاي زيادي وجود دارد كه از جمله آن ها روش نماشويي با داربست و روش نماشويي با طناب يا همان راپل است كه اين روش از جمله روش هاي نوين در امر نماشويي ساختماناست و اين صنعت را دچار تحولات بسيار بزرگي كرده است و در زمان و هزينه صرفه جويي بسيار زيادي شده است. در روش هاي قديم نماشويي ساختمان مدت زمان نماشويي به يك تا دو هفته نيز به طول مي انجاميد و همين باعث مي شد كه در اين كار وقفه بسيار زيادي بيفتد و اكثرا از كارفرمايان از انجام اين كار زده مي شدند و ديگر سراغ نماشويي ساختمان نمي رفتند اما با روش هاي جديد و به روز شده نماشويي ساختمان اين به سادگي به اجرا در مي آيد و مشكلات قديم را ندارد.

 

تعميرات و ترميم هاي بعد از نماشويي ساختمان

در نماشويي ساختمان هاي قديمي با نماي سنگي بعد از نماشويي ، ممكن است سنگ هاي نما به دليل عدم چسبندگي و استحكام كافي، دچار شكستگي يا لق شدن شود براي اين اتفاق تنها راه كاري كه وجود دارد اين است كه سنگ نما را با پيچ و رولپلاك تثبيت كنيم. براي نماشويي ساختمان هايي كه از رنگ بعنوان پوشش نهايي نماي خود استفاده كرده اند نيز ممكن است مشكل تبله كردن و ريزش يا اصطلاحا  پوسته پوسته شدن بوجود آيد كه براي اين مشكل نيز كارويس تمهيدات لازم را انديشيده است به گونه اي كه در صورت صلاحديد و موافقت كارفرما نماي ساختمان پس از نماشويي ساختمان تعمير و اصلاح خواهد شد. براي سازه يا ساختمانهايي كه داراي سيستم نور پردازي مي باشند بايد توجه كنيد كه كار نماشويي ساختمان با دقت بيشتري انجام گيرد زيرا وقتي آب با فشار قوي به همراه مواد شوينده به ساختمان پاشيده مي شود به تمام لامپ ها برخورد مي كند و ممكن است باعث خرابي و خسارات مالي شود. براي اينكه بخواهيد كار نماشويي ساختمان را انجام دهيد براي پي بردن به همه نكات مهم آن، بهتر است با مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و از مشاوره رايگان متخصصين ما بهره مند شويد و بعد از آن با اطمينان خاطر نماشويي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز ساختمان شما كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي براي نماي اچ پي ال

امتیاز:
بازدید: 13
برچسب:
:
[ 1398/4/2  ] [ ۰۴ ] [ karvisco ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 19
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4350
چت باکس
امکانات وب