كارويس
كلينيك ساختماني كارويس

يكي از پروژه هايي كه در زمينه نماشويي ساختمان شركت كارويس از عهده آن بر آمده نماشويي ساختمانهاي شركت گاز است كه براي اين پروژه از حدود ۳ تا ۶ كارشناس نماشويي ساختمان استفاده شد كه هر كدام از آن ها داراي مدرك بين المللي ايراتا بودند و يك سرپرست ايمني بر سر پروژه حضور داشت تا از خطرات احتمالي در حين انجام نماشويي ساختمان جلوگيري شود. ساختمان هاي شركت گاز در هر سال يك بار بايد عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در آورند زيرا اين ساختمان ها با توجه به ميزان اهميت و بزرگي اي كه دارا هستند بايد همواره زيبا به نظر بيايند ، شركت گاز جزو ساختمان هاي مهم تهران محسوب مي شود و جلوه زيباي آن مي تواند تأثير بسيار زيادي بر كاركنان آن و مردم داشته باشد. با توجه به اينكه حدود ۸۰ از درصد نماي ساختمان شركت گاز از شيشه است كارشناس با روش دستي يا همان تي و ابر و مواد شوينده با قدرت كم نماشويي ساختمان را به اجرا در مي آورد.زمان نماشويي ساختمان هاي شركت گاز با توجه به تعداد زياد ساختمان هايي كه داراست حدودا بين ۱۵ الي ۲۰ روز به طول انجاميد و البته رضايت مديران محترم ساختمان هاي شركت گاز را پي داشت كه اين مايع خرسندي تيم نماشويي ساختمان كارويس بوده است. شركت كارويس براي برج هاي بلند شهر تهران با برنامه ريزي هاي دقيق نقشه اي ريخته كه در كمترين زمان بهترين نتيجه را داشته باشد و نماي اين ساختمان ها را مانند روز اول زيبا و درخشان كند. براي اينكه بتوانيد بهترين روش را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تعرفه هاي شركت ساختماني كارويس

با توجه به اينكه جلب اعتماد و رضايت سازمان ها و اورگان هاي دولتي براي شركت كارويس بسيار اهميت دارد با قرار دادن تعرفه هاي خاص  سعي بر سهولت كار براي آن ها داشته است.  از اهداف تيم نماشويي ساختمان كارويس اين است كه با حال خوب بخشيدن به تمام ساختمان هاي شهر چهره اي زيبا و تميز به آن ها ببخشد كه براي اجراي اين هدف تعرفه هايي قرار داده تا مديران ساختمان ها را ترغيب به زيبا سازي چهره ي نمايشان كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هاي شركت گاز

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/22  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

با توجه به پر بازديد بودن مراكز فرهنگي هنري و اهميت تميزي بودن نما، نماشويي ساختمان بايد در دوره هاي يك ساله يا شيش ماهه براي اين نوع ساختمان ها به اجرا در بيايد. در كار نماشويي ساختمان بسته به نوع ساختمان تمام تعرفه ها و هزينه ها تغيير مي كند. مثلا براي نماشويي ساختمان  هتل ها و رستوران ها به دليل نوع خاصي از نور پردازي و حساسيت راجع به در چشم ماندن مشتري با روش هاي خاصي بايد كار نماشويي ساختمان اجرا شود. و يا در حوزه فرهنگي هنري اجتماعي مثل مساجد، سالن هاي تاتر، گالري ها، مدرسه ها و ساختمان هاي قديمي و باستاني كه نوع نماشويي ساختمان براي اين بنا ها بسيار متفاوت است و بايد توسط متخصصين هم حوزه نماشويي و هم حوزه نوسازي و مرمت آثار باستاني اجرا شود تا كوچكترين ضربه ايي به اين ساختمان ها نرسد.  شركت كارويس با در نظر گرفتن حساسيت در نماشويي ساختمان هاي در حوزه هاي فرنگي هنري اجتماعيّ، تخفيف ها و تعرفه هاي خاصي براي آن ها قرار داده كه اين حمايت شركت  از تمام كار هاي هنري و فرهنگي اجتماعي مي رساند. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمان مراكز فرهنگي و هنري چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

تعرفه هاي نماشويي ساختمان

براي نماشويي ساختمان روش هاي اجرايي متفاوتي وجود دارد كه از جمله اين ها مي توان به نماشويي با طناب اشاره كرد كه نياز به تخصص و گذراندن دوره ها بسيار حرفه اي دارد و باعث زودتر انجام شدن نماشويي ساختمان مي شود و در وقت و انرژي صرفه جويي مي شود و روش ديگر استفاده از داربست است كه يك روش سنتي در نماشويي ساختمان هست و وقت و زمان زيادي مي برد و خطراتي را هم به همراه دارد. براي هر كدام از اين روش هاي اجرايي هزينه ها متفاوت است. از ديگر عواملي كه بر هزينه نماشويي ساختمان تاثير دارد تعمير يا رنگ كردن بعد از اجراي نماشويي است كه اين مبني بر در خواست كارفرما اجرا مي گردد و هزينه هاي جداگانه ايي دارد.لازم به ذكر است كه برآورد نهايي و دقيق هزينه هاي نماشويي ساختمان در همان زمان و قبل از شروع به كار انجام مي شود و بنا به درخواست كارفرما و نظر كارشناسان متخصص روش مناسب انتخاب و اجرا مي گردد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي مراكز فرهنگي و هنري

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/21  ] [ ۰۹ ] [ karvisco ] [ ]

نماهايي كه از جنس سنگ هستند در مدت زمان طولاني ممكن است دچار آسيب ديدگي يا شكستگي شوند و خطرات جاني و مالي زيادي را به همراه داشته باشند. پيچ رولپلاك نما جزو تعميراتي است كه بعد از نماشويي ساختمان بايد به اجرا در بيايد زيرا اجراي عمل نماشويي ساختمان با دستگاه هاي پاشش فشار قوي آب به اجرا در مي آيد و ممكن است سنگ هاي آسيب ديده را از سطح نما ساختمان جدا كند و بدين صورت اجراي عمل پيچ رولپلاك نما بايد بعد از اتمام نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد. اين عمل باعث تحكيم سنگ هاي نما مي شود و از خطرات احتمالي جلوگيري مي كند. خريدن پيچ براي تثبيت سنگ نما مي تواند هم به عهده كارفرما باشد و هم توسط شركت مربوطه خريداري و به اجرا در آورده شود كه اين هزينه هاي نهايي پيچ رولپلاك نما را مي تواند دستخوش تغيير كند. هزينه پيچ رولپلاك نما جدا از اجرا نماشويي ساختمان، بسته به تعداد سنگ هايي كه نياز به پيچ رولپلاك دارند و پيچ هايي كه خريداري مي شوند به همراه دستمزد كارگران محاسبه مي شود و به كارفرما اطلاع داده مي شود. براي اجراي عمل پيچ رولپلاك نما بايد از افراد متخصصي كه تجربه زيادي در امر نماشويي ساختمان دارند  استفاده كرد تا خدايي نكرده عمل پيچ رولپلاك نياز به تكرار نداشته باشد و ضرري را به كارفرما وارد نكند.  براي اطلاع بيشتر از نحوه قيمت گزاري و روش هاي اجرا پيچ رولپلاك نما بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد.

 

خساراتي كه مي تواند نما را در حين نماشويي تهديد كند

طبق قانوني كه بين تمام شركت هاي نماشويي ساختمان وجود دارد قبل از اجراي كار نماشويي قرار دادي وضع مي شود كه طبق آن اگر خسارات معمول مثل پوسته پوسته شدن رنگ ساختمان كه يكي از دلايل آن مي تواند جنس رنگي كه بر روي آن ساختمان زده شده است باشد و يا اينكه آن ساختمان قديمي است و ممكن است دچار ترك و پوسيدگي شود. و يا در نماشويي ساختمان هايي  با نماي سنگ ممكن است تيكه ايي از سنگ از ساختمان جدا شود كه با رولپلاك آن را درست مي كنند اين موارد جزو ضوابطي است كه احتمال وقوع آن ها ممكن است وجود داشته باشد و قبل از شروع كار همه اين موارد به كارفرما گزارش مي شود. اما در بعضي موارد ممكن است اشتباهات فردي بوجود بيايد مثل شكستن نماي شيشه ايي موقع نماشويي ساختمان كه اين خارج از اتفاقاتي است كه به صورت معمول ايجاد مي شود و شركت موظف است به صورت رايگان نماي شما را ترميم كند. شركت كارويس احترام به مشتري را يكي از عوامل مهم در كار خود مي داند و خود را موظف دانسته رضايت قلبي مشتري را به همراه داشته باشد تا بتوانيد با خيال راحت عمل پيچ رولپلاك نماي ساختمان خود را آغاز كنيد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

پيچ رولپلاك نما بعد از نماشويي

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/19  ] [ ۱۰ ] [ karvisco ] [ ]

مراحل و روش ها در نماشويي براي ساختمان هاي سه طبقه بدين صورت است كه با استفاده از طناب(راپل)، ماشين هاي بالابر و داربست به اجرا در مي آيد كه بايد اين نكته را متذكر شد كه استفاده از داربست به دليل زمان بر بودن منسوخ شده است. استفاده از روش هاي نوين نماشويي ساختمان بر هزينه هاي نهايي نماشويي ساختمان بسيار تأثير گذار است و مي تواند هزينه هاي نهايي را تغيير دهد، براي مثال در روش نماشويي براي ساختمان هاي سه طبقه از دستگاه هايي مانند ماشين هاي بالابر و يا افراد متخصص كار با طناب(راپل) كه داراي مدرك بين المللي ايراتا هستنداستفاده مي شود و همين موارد از دلايل تغيير هزينه در نماشويي ساختمان هاي سه طبقه است.  نماشويي ساختمان از مواردي است  كه بايد در هر سال حداقل يك بار انجام شود اما اگر بخواهيم براي مدت بيشتري عمل نماشويي ساختمان خود را به تعويق بيندازيم و در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيم بايد بعد از نماشويي از پوشش هايي كه مقاومت نما را نسبت به جرم و آلودگي بالا مي برند استفاده كرد. اما اين نوع مواد نگه دانده و پوششي چه موادي هستن؟ موادي همچون نانو و رزين بعد از نماشويي ساختمان باعث مقاومت نما در برابر جرم و آلودگي نما مي شود. اين نوع مواد پوششي بايد به طور حتم بعد از نماشويي ساختمان به اجرا در بيايند. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي ساختمانتان چيست و چگونه مي توانيد در كوتاه ترين زمان به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

بهترين زمان براي نماشويي ساختمان

دغدغه بسياري از كارفرمايان اين است بدانند بهترين زمان براي نماشويي ساختمان در طول سال چه زماني است؟ بسياري از افراد در تابستان و يا اواخر اسفند به فكر نماشويي ساختمان خود مي افتند اما بايد گفت اين يك باور غلط در ميان جوامع است زيرا نماشويي ساختمان در هر فصل سال به راحتي و به درست ترين روش به اجرا در مي آيد. در فصول باراني سال نيز اجراي عمل نماشويي ساختمان مي تواند به اجرا در بيايد زيرا عمل نماشويي ساختمان جرم و آلودگي هايي كه طي ساليان بر سطح نما نفوذ كرده اند را به طور كامل از بين مي برد و مقاومت نمارا نيز بيشتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي براي ساختمان هاي سه طبقه

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/18  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

هميشه نگراني هايي از بابت ميزان آب و برق مصرفي در هنگام نماشويي ساختمان براي كارفرما به وجود مي آيد اما آيا ميزان آب و برق مصرفي در امر نماشويي ساختمان نگران كننده اس؟ بايد گفت با توسعه دستگاه هاي نماشويي در ده هاي اخير اجراي اين امر كاري بسيار آسان شده است، در گذشته از داربست براي نماشويي و يا رنگ كردن نما استفاده مي شد كه با وجود دستگاه هاي توسعه يافته كنوني بستن داربست منسوخ و غير قابل استفاده شده است. دستگاه هاي نماشويي ساختمان با نام هاي واتر جت و اتر سند بلاست با پاشش فشار قوي آب به ساختمان مي توانند هر نوع آلودگي را از بين ببرد و نما را به همان جلوه زيباي اوليه خود بازگردانند. از ويژگي هاي اين دستگاه ها اين است كه با سرعت بسيار بالايي عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در مي آورند و به همين دليل مصرف آب و برق براي آن ها بسيار كمتر از آن چيزي است كه كارفرما تصور مي كند. به طور مثال براي ساختمان ۱ تا ۵ طبقه نماشويي در كمتر از ۱۵ ساعت به اجرا در مي آيد و به همين ميزان هر چه تعداد طبقات زياد تر شود زمان نماشويي نيز بيشتر مي شود. اين نكته را بايد متذكر شد كه براي ساختمان هاي با جنس شيشه و كامپوزيت نماشويي با روش دستي و با تي و ابر به اجرا در مي آيد، در اين روش از نماشويي ساختمان به آب و برق نيازي نيست. براي اينكه بدانيد كم مصرف ترين روش براي نماشويي ساختمان چيست و چگونه مي توانيد با كمترين ميزان مصرف آب و برق به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

اسيد شويي در نماشويي ساختمان

شايد در نگاه اول به نظر كاري نادرست باشد و شمارا به شك بيندازد اما بايد گفت در امر نماشويي ساختمان روشي است با نام اسيد شويي كه براي نماها سنگي، بتني، سيماني بيشتر استفاده مي شود. در روش اسيد شويي نماشويي با مواد شوينده اسيدي اجرا مي شود و هيچ گونه آسيبي را به سطح نما وارد نمي كند بلكه بيشتر باعث ماندگاري نماي شما نيز مي شود. ماده اي با نام ديسكلر كه بيشتر براي نماهاي بسيار آلوده به كار مي رود و مي تواند در مدت زمان كوتاه تمام آلودگي ها را از سطح نما بزدايد و زيبايي بي نظيري را به نماي شما هديه دهد. اين روش از نماشويي ساختمان نيازمند تخصص خاصي است و بايد به طور حتم توسط افراد آموزش ديده به اجرا در آورده شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ميزان مصرف آب و برق در امر نماشويي

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/13  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

در فصل پاياني سال يا همان زمستان تعداد زيادي از افراد به فكر نماشويي ساختمان خود مي افتند، به طور مثال در ماه اسفند  افراد مي خواهند يا با رنگ كردن نمايشان يا نماشويي،  ساختمان خود را به زيبايي اوليه برسانند و هميشه بر سر اين دوراهي قرار مي گيرند كه كدام گزينه بهتري مي تواند باشد. نماشويي ساختمان مي تواند جرم و آلودگي هاي سخت را از سطح نما بر طرف كند و چهره نما را زيبا كند و به لحاظ قيمت به صرفه تر از رنگ كردن يا تعويض نما است. اگر سنگ هاي نماي شما دچار لغزندگي و يا شكستگي شده اند بايد آن ها را پيچ رولپلاك كنيد تا ديگر اين اتفاق براي شما به وجود نيايد، عمل پيچ رولپلاك بايد بعد از نماشويي ساختمان اجرا شود. در فصل زمستان بهتر است از قبل اخبار هواشناسي چك شود و بعد نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد زيرا احتمال بارش باران يا برف بسيار زياد است و مي تواند عمل نماشويي را به تعويق بيندازد.

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان

بعد از نماشويي ساختمان مي توانيد از دوده و سياهي هاي نما جلوگيري كنيد، موادي همچون رزين و نانو مي توانند تا مدت ۵ سال مانع نفوذ هر گونه آلودگي به سطح ساختمان شما شوند. اين نوع پوشش ها بايد توسط افراد متخصص و با تجربه تيم نماشويي به اجرا در بياورند زيرا كار با اين نوع مواد و ميزان مصرف آن ها بسيار مهم است و اگر خطايي در هنگام ماليدن اين مواد به سطح نما به وجود آيد مي تواند باعث ضرر هاي زيادي بشود. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي در فصل زمستان  چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نماشويي ساختمان در فصل زمستان و تاثير آن بر محيط

در فصل زمستان كه آخرين فصل قبل از آغاز بهار و سال نو شمسي است بهتر است همزمان با خانه تكاني هاي خود به فكر نماي ساختمان هايمان نيز باشيم تا بتوانيم جلوه شهرمان را مانند فضاي داخلي ساختمان خود زيبا كنيم. بايد گفت با روش هاي نوين نماشويي ساختمان با كمترين هزينه و در كوتاه ترين زمان مي توانيد نماي ساختمان خود را به همان حالت زيباي اوليه برسانيد .

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

ضرورت نماشويي در فصل زمستان

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1398/8/12  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

شهرك هاي مسكوني به دليل بهم چسبيده بودن ساختمان ها بايد با هماهنگي اهالي ديگر ساختمان ها عمل نماشويي را  به اجرا در آورند، همين امر باعث مي شود به دليل مخالفت هاي تعداد كمي از اهالي اين ساختمان ها عمل نماشويي براي آن ها به تعويق مي افتد و چهره اين شهرك ها اغلب بسيار آلوده ، پر از دوده و سياهي به نظر مي رسد. همين چهره آلوده ساختمان ضرر هاي بسياري براي اهالي آن دارد كه اگر افراد متوجه آن باشند هيچگاه عمل نماشويي ساختمان را به تعويق نمي اندازند. چهره آلوده نما بر قيمت و ارزش ساختمان و روحيه افراد ساكن در آن ساختمان بسيار تأثير گزار است.نماشويي ساختمان بايد هر سال به اجرا در بيايد تا ساختمان شما هميشه زيبا باشد و چهره آلوده به خود نگيرد. بايد گفت براي شهرك هاي مسكوني كه ساختمان ها بهم چسبيده هستند نماشويي ساختمان حتي ارزان و با صرفه مي شود، زيرا قيمت نهايي نماشويي ساختمان تقسيم بر تعداد اهالي خواهد شد. كلينيك ساختماني كارويس با هدف حال خوب بخشيدن به تمام ساختمان هاي شهر براي نماشويي شهرك هاي مسكوني تعرفه هايي قرار داده است كه هزينه هاي نماشويي را براي آن ها بسيار كم مي كند. براي اينكه بدانيد بهترين روش براي نماشويي شهرك هاي مسكوني  چيست و چگونه مي توانيد با كمترين هزينه به نتيجه دلخواه خود برسيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

نماشويي ساختمان با مواد نانو

براي جلوگيري از آسيب ديدگي و تلاش براي بيشتر كردن عمر ساختمان اين روز ها از نماشويي ساختمان با  مواد نانو استفاده ميشود چرا كه مواد نانو با سطح مورد نظر ايجاد پيوند مي كند و همين افزايش مقاومت سطحي و جلوگيري از لكه و شوره و به وجود نيامدن ديگر آلودگي هاي  مي شود و استحكام نما ي ساختمان را بيشتر مي كند. براي نماشويي ساختمان استفاده از مواد نانو با روش هاي مختلف انجام مي گيرد كه هر كدامشان بايد توسط متخصصين انجام شود. روش هاي از جمله اسپري كردن مواد نانو كه براي قسمت هاي مختلف مثل جاهايي كه جرم و آلودگي بيشتري را جذب كرده مختلف است و بايد تكنيك خاص نماشويي ساختمان انجام مي گيرد , روش ديگر هم ماليدن مواد نانو به روش مستقيم است.از كار هاي ديگري كه نماشويي ساختمان با استفاده از نانو كمك ميكند آب گريز كردن ساختمان توسط اين ماده است يعني موقع باران و حتي ديگر مواد مايعي كه باعث آلودگي ساختمان مي شود نما هيچ آسيبي نمي بيند و جرم و كثيفي را جذب نمي كند و عمر نما را بيشتر و كار نماشويي ساختمان را راحتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي شهرك هاي مسكوني

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1398/8/11  ] [ ۰۷ ] [ karvisco ] [ ]

نماشويي ساختمان هاي دو طبقه به چه صورت اجرا مي شود؟ شايد اين سؤال تمام كساني باشد كه داراي ساختمان هاي دو طبقه هستند و مي خواهند بدانند با چه روش هايي و به چه صورت نماشويي ساختمان برايشان به اجرا در مي آيد. بايد گفت نماشويي براي ساختمان هايي كه داراي ارتفاع شش يا هفت متر هستند،  با روش دسترسي با طناب يا همان كار با راپل نماشويي مي شود يا از دستگاه هاي بالابر نماشويي ساختمان استفاده مي شود كه در آن صورت فرد با اين دستگاه ها ارتفاعات بالا را نيز مي تواند به راحتي نماشويي كند. در صورت استفاده از دستگاه هاي بالابر بهتر است از سرويس بودن آن ها اطمينان حاصل كرد تا خدايي ناكرده در حين اجراي عمل نماشويي ساختمان مشكلي به وجود نيايد. ميزان آب و برق مصرفي براي نماشويي ساختمان هاي دو طبقه به چه صورت است؟ از جمله مواردي كه اكثر شركت ها كمتر به آن اشاره مي كنند ميزان آب و برقي است كه در كار نماشويي ساختمان مصرف مي شود. براي كار شتسشوي ساختمان هاي سنگي و آجري و چوبي از روش هاي سخت مثل  دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست استفاده مي شود كه هر كدام از اين ها نياز به آب و برق دارند. اين مسئله ممكن است كمي كارفرما را اذيت كند زيرا علاوه بر هزينه ايي كه بابت نماشويي ساختمان به شركت مي پردازد بايد هزينه آب و برق مصرف شده را هم پرداخت كند. شركت كارويس با به كار بردن از نيروي متخصص و دستگاه هاي پيشرفته در زمان استفاده از اين دستگاه ها صرفه جويي مي كند و باعث كاهش هزينه هاي شما مي شود. براي نما هاي شيشه ايي و كامپوزيتي به دليل حساسيت در شستشوي اين نوع نماها از دستگاه هاي خشن نماشويي ساختمان استفاده نمي شود و بايد به روش دستي به وسيله ابر و تي نماشويي ساختمان انجام شود كه در اين صورت هزينه هاي مصرف آب و برق كاهش پيدا مي كند.

 

برآورد هزينه در امر نماشويي ساختمان

بايد گفت براي نماشويي ساختمان هاي دو طبقه با توجه به اينكه متراژ كار كمتر از ساختمان هاي چند طبقه است قيمت گزاري به صورت كلي داده مي شود و براساس متراژ محاسبه نمي شود. برآورد كلي هزينه ها در نماشويي ساختمان بستگي به ميزان آلودگي، نوع جنس نما و عمر بنا دارد. اگر ميزان آلودگي هاي بنا زياد باشد بايد از مواد شوينده بيشتري استفاده يا از روش هاي تخصصي تري براي نماشويي اين نوع ساختمان ها استفاده كرد كه در مدت زمان شستشوي نما تأثير گزار خواهد بود و همين موضوع قيمت كلي را بيشتر خواهد كرد. از ديگر نكاتي كه مي توان به آن اشاره كرد اين است كه اگر در مكاني كه قرار است نماشويي ساختمان اجرا شود برق سه فاز وجود نداشته باشد بايد از دستگاه هاي  نماشويي بنزيني استفاده شود كه مبلغي را به هزينه نهايي شما اضافه مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هاي دو طبقه

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1398/8/8  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

نماشويي ساختمان هتل ها به دليل نوع خاص نور پردازي، طراحي خارجي خاص و حساسيت راجع به در چشم ماندن مشتري  بايد در دوره هاي ۶ ماه به اجرا در بيايد. تعرفه هاي نماشويي ساختمان براي هر جنس از نما و  نوع كاربرد آن متفاوت است، مثلا براي ساختمان هايي كه بايد در دوره هاي كوتاه مدت عمل نماشويي ساختمانشان به اجرا در بيايد تعرفه هايي وجود دارد كه مي تواند هزينه هاي نماشويي را براي آن ها كمتر كند. شايد متوجه شده باشيد كه اكثر هتل هاي لوكس نماي قسمت لابي و همكفشان از جنس شيشه است، اين نماي شيشه اي بايد در دوره هاي كمتر از ۳ ماه نماشويي بشود. نماي شيشه اي مخصوصا در فصول بارندگي زودتر آلوده مي شود و نماي روبه رو هتل ها را از آن زيبايي اوليه خارج كند كه همين مورد مي تواند بر ميزان مشتريان اين هتل تأثير گزار باشد. اگر نماشويي براي هتل هاي بيش از ۷ طبقه به اجرا در بيايد بايد از طرف شركت مربوطه مأمور ايمني و استاندارد كار با طناب به آن محل اعزام شود. براي ساختمان ها و برج هايي كه تعداد  طبقاتشان زياد است بايد از كلايمر براي عمل نماشويي با طناب استفاده شود، كلايمر ايمني كار با طناب را براي اين ساختمان ها بيشتر مي كند اما در صورتي كه قبل از شروع كار اين دستگاه ها سرويس بشوند. براي اينكه بتوانيد بهترين زمان  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

پيچ روپلاك و تعويض لامپ نما بعد از اجراي نماشويي ساختمان

بايد گفت براي ساختمان هايي همچون هتل ها و رستوران هايي كه زيبايي نماي ساختمان برايشان از اهميت بالايي برخوردار است تعويض لامپ هاي سوخته كه در ارتفاع قرار دارند و يا پيچ رولپلاك كردن سنگ هاي نما جزو اعمالي است كه بعد از نماشويي بايد به اجرا در بيايد تا نما به آن حالت زيبايي اوليه برسد. ممكن است بعد از نماشويي ساختمان بخشي از ساختمان نياز به رنگ كاري و نقاشي داشته باشد كه بهتر است در قدم اول نماشويي ساختمان براي اين نوع نما به اجرا در بيايد و بعد از آن عمليات نقاشي آغاز گردد، اگر قبل از نقاشي ساختمان عمليات نماشويي به اجرا در نيايد مي تواند بعد از رنگ كاري سطح نما را پوسته پوسته كند. بايد گفت هزينه هاي تعويض لامپ ، پيچ رولپلاك و هر گونه عملي كه بعد از نماشويي ساختمان به اجرا در بيايد به صورت جداگانه محاسبه مي شود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان هتل ها

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1398/8/6  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

با وجود بارش باران در فصل پاييز معمولا افراد بر اين باورند كه عمل نماشويي را نبايد به اجرا در آورند زيرا با بارش باران نما دوباره آلوده خواهد شد. بايد گفت نماشويي ساختمان در فصول مختلف سال بايد به اجرا در بيايد و براي اجراي آن هيچ مانعي وجود ندارد. جرم و دوده ي نما در طول مدت ايجاد مي شود و هيچ گونه ارتباطي با ميزان بارش باران ندارد.  بايد اين نكته را متذكر شد كه نماشويي در روز هاي آفتابي فصل پاييز بهتر است تا نماشويي در روز باراني، زيرا افرادي كه عمل نماشويي ساختمان را به اجرا در مي آورند در روز باراني ديد مناسبي ندارند و ممكن است بخش هايي از نما را به خوبي نماشويي نكنند.

 

نماهاي شيشه اي و ضرورت نكات نماشويي آن در فصل پاييز

بايد گفت نگراني افرادي كه نمايشان شيشه اي است اين است كه نمايشان بعد از بارش باران آلوده مي شود و نماشويي بهتر است براي آن ها به اجرا در نيايد. اما اين نكته را بايد متذكر شد آلودگي نماي شيشه در طول مدت به وجود مي آيد و بهتر است در هر فصل يا هر شش ماه يكبار نماشويي ساختمان براي اين نوع نما به اجرا در بيايد تا بعد از بارش باران دوده و سياهي باعث خوردگي شيشه و آلودگي آن نشود. نماي شيشه اي داراي ظرافت بسيار زيادي است و بايد با روش تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت به اجرا در بيايد. دستمال هاي نانو براي نماشويي اين نوع نما مي تواند گزينه مناسبي باشد. براي اينكه بتوانيد بهترين زمان  را براي نماشويي ساختمان خود انتخاب كنيد بهتر است با تيم مشاوران شركت كارويس تماس حاصل فرماييد و به صورت رايگان تمام سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد تا بتوانيد نماشويي ساختمان خود را باخيال راحت آغاز كنيد.

 

ضرورت هاي امر نماشويي در فصل هاي باراني

در امر نماشويي ساختمان اگر قرار بر اين باشد كه از دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست استفاده شود بايد اطمينان حاصل كرد كه برق سه فاز در ساختمان موجود است يا نه. برق سه فاز در ساختمان هايي وجود دارد كه داراي آسانسور هستند. اگر در ساختماني برق سه فاز موجود نبود بايد از دستگاه هاي واتر جت بنزيني استفاده شود، استفاده از اين نوع دستگاه ها در اجراي كار نماشويي ساختمان باعث مي شود كمي هزينه هاي شما بالاتر برود. از ضرورت هاي ديگر امر نماشويي ساختمان در فصول باراني و پاييزي اين است كه كه از ايمني و سرويس هاي دستگاه هاي بالابر نماشويي ساختمان اطمينان حاصل شود. دستگاه هاي نماشويي ممكن است درفصول باراني كه رطوبت زياد است دستگاه هاي نماشويي اتصالي كنند و خطراتي را به بار آورند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي ساختمان تيمي را تشكيل داده است كه دوره هاي حرفه اي اين رشته را گذرانده اند و با بررسي و آناليز ساختمان، كار نماشويي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان در فصل پاييز

امتیاز:
بازدید: 1
برچسب:
:
[ 1398/8/4  ] [ ۱۱ ] [ karvisco ] [ ]

بسياري از شركت هاي نماشويي ساختمان هستند كه قيمت هاي به نسبت كمتري را به مشتريان خود ارائه مي دهند و اين در حالي است كه شركت هاي هم رده قيمت بيشتريي را به شما مي گويند.اما علت اين تفاوت قيمت در چيست؟ اگر به نوع نماشويي و روش هاي آن كمي اطلاع داشته باشيد مي فهميد كه يك سري نكات وجود دارد كه اگر به آن ها توجه نكنيد مي تواند ضرر هاي بسيار زيادي رابه شما وارد كند. توصيه شركت كارويس به كساني كه مي خواهند نماشويي ساختمان را به اجرا در بياورند اين است كه تمام روش هاي نماشويي را مطابق جنس نماي ساختمان خود بشناسند و راچع به آن اطلاعات كسب كنند. روش هاي نماشويي ساختمان به سه مدل به اجرا در مي آيد ۱)نماشويي با تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت ۲)نماشويي با واتر جت كه همان پاشش فشار قوي آب است ۳)نماشويي با واتر سند بلاست كه كه به همراه آب مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر به نماي ساختمان مي پاشند، اما نماشويي ارزان چه نوع نماشويي است؟ و معايب  آن چيست؟ بسياري از پيمانكاران و شركت هايي كه به شما قيمت هاي ارزان مي گويند از روش واتر جت استفاده مي كنند. روش واتر سند بلاست نياز به مواد شوينده اي دارد كه هر شركتي نمي تواند اين ماده را استفاده كند و حتي اين ماده شوينده را در بازار پيدا كند. شركت زيبا نگار مديسا كه توليد كننده مواد شوينده و پليمري است كه اين مواد را در سراسر كشور توضيع مي كند و داراي سابقه زياد در اين موارد است. افرادي كه ساختمان هاي قديمي دارند و جنس نمايشان از سنگ،بتن،سيمان، آجر است بهتر از روش واتر سند بلاست استفاده كنند تا دوده و سياهي به طور كلي از ساختمانشان زدوده شود و ساختمان به زيبايي اوليه بازگردد. بسياري از افراد هستند كه از اين موارد اطلاعي ندارند و نماشويي ساختمانشان را به دست كساني مي سپارند كه با ترفند نماشويي ارزان مي خواهند اين كار را به هر قيمتي به اجرا در بياورند.

 

زيباتر كردن محيط با نماشويي ساختمان

در نظر كارشناسان ما وسواس خاصي راجع به زيبايي وجود دارد به همين دليل است تا ساختمان شمارا به همان زيبايي اوليه نرسانند و كار نماشويي ساختمان را به نحو احسنت انجام ندهند آن ساختمان را ترك نمي كنند. اما زيبايي چه تاثيراتي بر ساختار ذهني و احساسي افراد ساكن در آن ساختمان دارد؟ بايد گفت يكي از اصول آرامش رواني، پاكيزگي در محيط اطراف است كه زيبايي را به وجود مي آورد. با نماشويي ساختمان شما مي توانيد به يكي از مواردي كه آرامش به ذهنتان مي دهد برسيد، در اين روزهاي كه خستگي و كلافگي در افراد موج مي زند رسيدن به آرامش ذهني يكي از مهم ترين مواردي است كه بايد به افراد هديه داد كه با نماشويي ساختمان و پاكيزگي محيط اطراف مي توان به راحتي به آن رسيد.شركت كارويس با ارائه دادن بهترين راه كار ها براي  نماشويي ساختمان به شما اين قول را مي دهد كه زيبايي بي نظيري را به ساختمانتان هديه كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تراورتن را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

معايب نماشويي ارزان

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/7/21  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

شايد زمان زيادي باشد  كه نماي پر از دوده و آلودگي شما و بقيه اهالي ساختمانتان را اذيت مي كند اما از روش هاي نوين نماشويي ساختمان اطلاعات كافي نداريد و شايد فكر مي كنيد كه اجرا اين عمل ممكن است نماي ساختمانتان را از بين ببرد كه بايد گفت نماشويي ساختمان  نه تنها باعث آسيب به نما نمي شود بلكه باعث افزايش مقاومت نماي ساختمان شما نيز مي شود. روش هاي نوين نماشويي ساختمان باعث صرفه جويي بسيار زيادي در وقت و زمان مي شود و نسب به زمان هاي قديم كه نماشويي ساختمان با استفاده از داربست به اجرا در مي آمد بسيار كمتر است. در روش هاي نوين نماشويي زمان نماشويي به يك الي دو روز كاهش يافته است  و اين عمل به سرعت و با كيفيت بيشتري به اجرا در مي آيد. نماشويي ساختمان با دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست به اجرا در مي آيد كه در ادامه به طور كلي براي شما از نوع اجراي آن ها خواهيم گفت:

 

نماشويي ساختمان با واتر جت: اين دستگاه پاشش فشار آب قوي است حدود ۲۵۰ بار در ثانيه كه مي تواند دوده و سياهي را از سطح ساختمان از بين ببرد.اما اين روش تنها براي نماهايي با جنس سنگ،آجر،سيمان،بتن استاد ه مي شود.

 

نماشويي ساختمان با واتر سند بلاست: اين دستگاه مانند دستگاه واتر جت آب را با فشار بسيار قوي به سطح نما مي زند با اين تفاوت كه مواد شوينده اي به نام سيليس و ديسكلر را به همراه آب به سطح نما مي زند و نما را مي شويد. اين روش براي نماهايي با جنس سنگ،سيمان،بتن به كار مي رود. روش واتر سند بلاست در نماشويي ساختمان بيشتر براي نماهايي كه زمان بسيار زيادي است كه از ساخت آن ها مي گذرد و آلودگي و جرم زيادي سطح آن ها را فرا گرفته است به كار مي رود.

 

نكاتي مهم نماشويي ساختمان

دركار نماشويي ساختمان براي هر نماي ساختمان نكات زيادي وجود دارد اما توصيه شركت كارويس براي نما هايي كه عمر بيش از ۵۰ سال دارند اين است كه بعد از نماشويي ساختمان خود كار تعميرات و ترميم را انجام دهند زيرا بعد از نماشويي ساختمان ممكن كمي از رنگ و يا بخشي از نما دچار پوسيدگي و خرابي باشد كه با عمل ترميم مي تواند زيبايي اوليه خود را به دست بياورد اما براي نما هاي شيشه اي توصيه مي شود از وسيله هاي استفاده شود كه كمترين آسيب را به سطح نما بزند زيرا نماي شيشه اي از ظرافت خاصي برخوردار  است كه اگر با دقت زياد انجام نگيرد ممكن است دچار خراش هاي شود كه ترميم كردنشان ممكن نيست و بايد به طور كلي شيشه را تعويض كرد تا به همان جلوه زيباي اوليه خود برسد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تراورتن را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي با واتر سند بلاست و واتر جت

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/7/15  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

سنگ تراورتن جزو سنگ هاي مصنوعي است كه از ناخالصي هايي همچون رسوبات غار ها به وجود مي آيد. اما نماشويي اين نوع سنگ به چه صورت؟ دغدغه اصلي كارفرمايان اين است كه هنگام نماشويي ساختمان اين نوع نما دچار آسيب نشود. بايد گفت سنگ تراورتن جزو سنگ هاي مصنوعي مرغوبي است كه با توجه به مقاومت بالايي كه دارد حتي با فشار آب قوي در حين نماشويي نيز هيچ گونه آسيبي نمي بيند. مواد شوينده براي نماهاي سنگي هيچ گونه خطري ايجاد نمي كند و بلكه باعث ماندگاري هر چه بيشتر نماي ساختمان مي شود.

 

بهترين روش براي نماشويي سنگ تراورتن

نماي سنگ تراورتن با روش واتر جت و واتر سند بلاست به همراه مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر نماشويي مي شود. اين نوع نما بعد از نماشويي تا يك سال پاكيزه مي ماند. اگر بخش هايي از سنگ دچار شكستگي و يا ترك شد بهتر است با تعويض سنگ و يا پيچ رولپلاك كه توسط كارشناسان نماشويي ساختمان به اجرا در مي آيد ساختمان ترميم شود و به زيبايي اوليه خود برسد.

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي تراورتن

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگي با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي سنگ تراورتن از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

نكات و لزومات امر نماشويي ساختمان

دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تراورتن را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي سنگ تراورتن

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/7/7  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

نماي آجر سه سانت در نماي ساختمان هايي كه در گذشته ساخته مي شدند بيشتر به كار مي رفت.نماشويي اين نوع نما بايد به صورت كاملا تخصصي و با افراد با تجربه به اجرا در بيايد زيرا اگر از مواد شوينده نامرغوب در نماشويي اين نوع نما استفاده شود مي تواند رنگ نما را از بين ببرد و نما از آن حالت يكدستي بيفتد. بسياري از افرادي كه داراي نماي ساختمانشان از جنس آجر است اين تصور را دارند كه بعد از نماشويي نما سفيدك و شوره مي زند اما بايد با روش هاي نوين نماشويي ساختمان هيچ گونه آسيبي به نما وارد نمي شود.

 

روش هاي نماشويي آجر سه سانتي

براي نماشويي نماي آجر سه سانتي از روش هاي سخت استفاده مي شود. روش هاي سخت در نماشويي ساختمان شامل نماشويي با دستگاه هاي همچون واتر جت و واتر سند بلاست است كه با پاشش فشار قوي آب به ساختمان به همراه مواد شوينده پر قدرت همچون سيليس سطح نما را از هر گونه آلودگي پاك مي كند.بايد گفت در اين روش بايد كارشناس نماشويي تخصص بسيار بالايي داشته باشد تا خدايي ناكرده بخشي از آجر نما لب پر نشود و جلوه زشتي پيدا نكند. توصيه كلينيك ساختماني كارويس به شما اين است كه از افرادي كه داراي مدارك بين المللي كار در ارتفاع هستند براي نماشويي ساختمان خود استفاده كنيد.

 

هزينه ها براي ساختمان با نما آجر سه سانتي

قيمت نماشويي ساختمان با نماي آجري با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي آجر سه سانتي از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

پوشش و عايق بندي بعد از نماشويي

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند. رزين و نانو طيف قيمت هاي بسيار زيادي دارند اما به طور حدودي از متري ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان مي تواند به اجرا در بيايند.

 

نكات نماشويي ساختمان

 

دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي آجري را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي آجر سه سانتي

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1398/7/1  ] [ ۰۸ ] [ karvisco ] [ ]

با توجه به ميزان مقاومت و زيبايي نماي سنگي و تنوعي كه دارد اكثر نماهاي ساختماني از جنس سنگ هستند. اما براي نماشويي ساختمان هايي از جنس سنگ مرمر چه بايد كرد؟ در نماشويي ساختمان بسته به اينكه جنس سنگ چيست و از چه نوعي است با روش ها و دستگاه هاي متفاوتي عمل نماشويي به اجرا در مي آيد. سنگ ها به طور كلي به دو دسته تقسيم مي شوند،سنگ هاي طبيعي و مصنوعي. يكي از سنگ هاي طبيعي سنگ مرمر است و به دليل جلوه زيبايي كه در نماي ساختمان هاي زيادي به كار مي رود.

 

روش هاي نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر

نماي سنگ مرمر با روش واتر جت و واتر سند بلاست به همراه مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر نماشويي مي شود. اين نوع نما بعد از نماشويي تا يك سال پاكيزه مي ماند. سنگ مرمر داراي مقاومت بسيار زيادي هستند اما اگر بخش هايي از سنگ دچار شكستگي و يا ترك شد بهتر است با تعويض سنگ و يا پيچ رولپلاك كه توسط كارشناسان نماشويي ساختمان به اجرا در مي آيد ساختمان ترميم شود و به زيبايي اوليه خود برسد.

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر

پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند.

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگي با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ مرمر را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي سنگ مرمر

امتیاز:
بازدید: 5
برچسب:
:
[ 1398/6/27  ] [ ۰۴ ] [ karvisco ] [ ]
دغدغه بسياري از كارفرمايان اين است كه نماي شيشه اي خود را چگونه مي توانند نماشويي كنند كه آسيبي به آن وارد نشود، با توجه به اينكه در تمام نماهاي ساختماني از شيشه براي بخش هاي پنجره يا راهرو استفاده شده است نماشويي با نماي شيشه بسيار حائز اهميت است. نماشويي ساختمان براي نماي شيشه اي با توجه به ظرافتي كه نماي شيشه اي دارد با روش ساده به اجرا در آورده شود.نماشويي نماي شيشه بايد با ظرافت و دقت بسيار زيادي به اجرا در آورده شود زيرا نماي شيشه اگر با مواد شوينده پر قدرت شستشو شود آسيب هاي بسيار زيادي مي بيند و خط و خش هاي بسيار زيادي مي بيند.
 
روش هاي نماشويي ساختمان با نماي شيشه
نماشويي ساختمان براي نماي شيشه اي بايد با واتر جت در مرحله اول و بعد تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت به اجرا در آورده شود. مواد شوينده اي كه براي نماي شيشه اي استفاده مي شود شيشه پاكن،مواد شوينده چند منظوره است، بايد گفت اگر در نماشويي ساختمان با نماي شيشه از مواد شوينده با قدرت زياد تر استفاده شود مي تواند بر نما خط و خش ايجاد كند و نما را دچار آسيب كند.
 
ربات نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي
نماشويي ساختمان براي نماي شيشه اي با مشكلات فراواني چون هزينه بر بودن و خطرات فراوان انساني روبه رو بوده و به همين دليل جديدا مخترعين رباتي را اختراع كردند كه كار نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي را راحتر مي كند و به هر چه بهتر كردن نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي كمك مي كند. اين دستگاه مكانيزه به دليل داشتن فيلتر، املاح آب را مي گيرد و لكه اي در سطح شيشه باقي نمي گذارد از همه مهمتر اينكه به كيفيت نماي شيشه اي هيج آسيبي نمي رساند، اين ربات ها با گيربكس بسيار دقيق و كنترل هوشمند باعت بهترين عملكرد موقع اجراي نماشويي ساختمان مي شوند.
 
هزينه ها در نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي
در اين باره بايد گفت قيمت نهايي و دقيق  نماشويي ساختمان با نماي شيشه ايي هنگامي بر آورد مي شود كه ميزان آلودگي ها و متراژ بنا توسط متخصصين نماشويي ساختمان بر آورد  شود، از ديگر عوامل كه بر قيمت نهايي نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي تاثير ميگذارد ميزان ارتفاع بنا، به كار بردن راپل يا داربست و نوع شيشه اي كه به كار برده شده در نما است كه همگي بر قيمت نماشويي ساختمان تاثير بسزايي دارد و نكته جالب توجه اين است كه به دليل شكنندگي نماي شيشه اي و حساسيت كاركردن با آن نبايد با روش هاي خشن چون نماشويي با دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست انجام بگيرد و ساختمان به صورت كامل بايد با دقت و به روش دستي انجام گيرد و به همين دليل وقت زيادي را مي طلبد كه همين قيمت كارگراني كه در اين پروژه همكاري ميكنند را زيادتر ميكند و اين يكي ديگر از عوامل افزايش قيمت در نماشويي ساختمان با نماي شيشه اي ميشود.قيمت حدودي نماشويي ساختمان بر هرمتر مربع از نماي شيشه اي حدودا بين ۵ تا ۱۲ هزار تومان مي توان برآورد زد. كه اين بستگي به ميزان آلودگي ها و عرض و ارتفاع بنا محاسبه مي شود.
 
كار شناسان كارويس با تيم مجرب و آموزش ديده خود در كمترين زمان ممكن نماشويي ساختمان شما را با بهترين روش ها و پيشرفته ترين دستگاه ها انجام خواهد داد و رضايت تمام و كمال شما را تضمين خواهد كرد و زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه و ساختمان شما هديه مي كند.
 
امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1398/6/26  ] [ ۰۵ ] [ karvisco ] [ ]

سيمان سفيد تركيبي از آهك و رس است ، براي نماشويي اين نوع نما بايد از روش هاي خاصي استفاده كرد تا به سطح سيمان آسيبي وارد نشود.نماي سيماني داراي مقاومت بالاتري است نسبت به نماهاي كامپوزيتي و شيشه اي و براي نماشويي ساختمان اين جنس از نما از روش هاي سخت نيز استفاده مي شود. براي شستشوي نما با توجه به نوع جنس نمايي كه به كار رفته شده است روش نماشويي ساختمان متفاوت خواهد بود. سيمان در دو نوع سياه و سفيد در بر روي نماي ساختمان به كار مي رود.

 

روش هاي نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد

نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد با روش سخت به اجرا در مي آيد. همه نماهاي ساختماني با دو روش نماشويي مي شوند يكي روش سخت است كه با دستگاه هاي واتر جت و واتر سند بلاست و با مواد شوينده پر قدرت به اجرا در مي آيد و براي نماهاي سيماني،سنگي،آجري و بتني به كار مي رود ديگري روش ساده در نماشويي ساختمان با استفاده از تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت به اجرا در مي آيد و براي نماهاي شيشه اي،كامپوزيتي، اچ پي ال،ترموود به كار مي رود.بايد اين نكته را متذكر شد كه اگر جنس سيمان استفاده شده از نوع مرغوبي نباشد از مواد شوينده اي همچون سيليس در نماشويي اين نوع نماي نبايد استفاده اي شود زيرا ممكن است آسيب هاي بسيار جدي به سطح نما بزند.

 

پوشش بعد از نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد

پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند.هزينه پوشش و عايق كاري بعد از نماشويي ساختمان براي هر متر مربع از ۲۰ هزار تومان تا ۳۰ هزار تومان مي تواند باشد.

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد

 

قيمت نماشويي ساختمان براي نماهاي سيمان بسته به ابعاد و اندازه هاي كلي نماي ساختمان و ميزان آلودگي هاي موجود بر روي نما مي تواند متغير باشد. اگر ميزان آلودگي ها بر سطح نما زياد باشد بايد از مواد شوينده پر قدرت همچون سيليس و ديسكلر براي از بين بردن تمام آلودگي هاي موجود بر روي نما استفاده شود كه اين خود هزينه هاي نماشويي را كمي بالاتر مي برد. به صورت تقريبي براي هر متر مربع از نماي ساختمان از ۵ هزار تومان تا ۱۰ هزار تومان مي تواند باشد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ بادبر يا قيچي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي سيمان سفيد

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/6/25  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]

نماي كامپوزيتي جزو معدود نماهايي است كه در هنگام نماشويي بايد با دقت و ظرافت بسيار زيادي اين كار را به اجرا در آورد زيرا نماشويي براي نماي كامپوزيتي اگر با دقت به اجرا درآورده نشود مي تواند آسيب هاي بسيار جدي به نما بزند و نما را از بين ببرد. در ساختمان هايي كه نمايشان از كامپوزيت است بايد از مواد شوينده كم قدرت استفاده كرد تا با نماشويي اين نما از بين نرود. اكثر ساختمان هايي كه در ۱۰ سال اخير ساخته شده اند از جنس نماي كامپوزيت هستند،نماي كامپوزيت جزو نماهايي كه نسبت به الباقي نماها به راحتي نصب مي شود و در رنگ ها و نوع هاي مختلفي نيز وجود دارد.

 

روش هاي نماشويي ساختمان با نماي كامپوزيت

نماي كامپوزيتي با توجه به ظرافتي كه دارد و ممكن است به راحتي آسيب ببيند بايد با روش ساده يا همان تي و ابر و مواد شوينده كم قدرت نماشويي شود. مواد شوينده اي كه براي نماي كامپوزيتي استفاده مي شود ريكا،مواد شوينده چند منظوره است كه شايد در نگاه اول كارفرما را شوكه كند اما بايد گفت اگر در نماشويي از مواد شوينده با قدرت زياد تر استفاده شود مي تواند در مدت زمان سه ماه نما را سوراخ و سياه كند.

 

هزينه نماشويي ساختمان با نماي كامپوزيت

 

نماشويي ساختمان براي نماي كامپوزيتي بايد به روش دستي و توسط افراد متخصص به اجرا در آورده شود كه نسبت به نماشويي ساختمان با دستگاه امري بسيار زمان بر است.هزينه نماشويي نماي كامپوزيتي نسبت به نماهاي ديگر بيشتر است زيرا نماشويي براي نماي كامپوزيتي بايد حرفه اي تر و با دقت زياد تري نسبت به الباقي نماها نماشويي شود. هزينه نماشويي ساختمان براي نماي كامپوزيتي مي تواند از هر متر مربع ۷٫۰۰۰ تا ۱۲٫۰۰۰ هزار تومان متغير باشد.

 

چند وقت يكبار بايد نماشويي براي نماي كامپوزيتي به اجرا در آورده شود؟

 

همانطور كه در كل شهر مي بينيد در خيلي از ساختمان هاي جديد از كامپوزيت به عنوان پوشش نهايي نماي ساختمان استفاده شده و آلودگي هاي شهري و فصلي نماي ساختمان را دچار آلودگي هاي سطحي و غير سطحي كرده است. اما چرا؟نماشويي ساختمان بايد در هر فصل انجام گيرد زيرا در هر فصل ما شاهد تغييرات جوي هستيم كه هر كدام از آن ها باعث ايجاد آلودگي بر روي نماي كامپوزيتي مي شود و همين امر ضرورت نماشويي ساختمان را ايجاد ميكند. نماشويي ساختمان هم ميتواند چهره شهر را زيبا تر كند هم باعث ميشود افرادي كه در آن ساختمان زندگي مي كنند احساس بهتري داشته باشند. از طرفي اين فرآيند استحكام و دوام نماي ساختمان شما را دوچندان مي كند زيرا در صورت عدم نماشويي ساختمان ، آلودگي هاي موجود بر روي سطح كامپوزيت رسوب كرده و باعث از بين رفتن آن خواهد شد. نماشويي ساختمان براي نماي كامپوزيتي به نسبت بقيه نما ها كمي مشكل تر است زيرا اين نوع نماها جرم و آلودگي بيشتري را به خود ميگيرد و از اين رو باعث زودتر كثيف شدن نماي ساختمان مي شود، از اين رو معمولا نماهاي كامپوزيتي وقت و زمان بيشتري براي نماشويي ساختمان مي طلبد تا به زيبايي ظاهري و تميزي فوق العاده اي برسد.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي آجري را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي كامپوزيت

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/6/23  ] [ ۰۵ ] [ karvisco ] [ ]

با توجه به اينكه آجر از زمان هاي قديم در صنعت ساختماني بسيار پر كاربرد بوده نماشويي اين نوع جنس از نما بسيار حائز اهميت است. نماي آجري نسوز چند سالي است كه كاربرد هاي زيادي پيدا كرده است. نماشويي اين نوع از آجر كار راحتري است زيرا مقابل رطوبت و نماشويي هيچ گونه آسيبي نمي بيند.در نماهاي آجري كه از نوع نسوز نيستند ممكن است نما دچار سفيدك و شوره بشود اما در نماي آجري نسوز نما هيچ گونه سفيدكي بر خود نمي بيند.

 

روش هاي نماشويي ساختمان با نماي آجر نسوز

براي نماشويي نماي آجر نسوز از روش هاي سخت استفاده مي شود. روش هاي سخت در نماشويي ساختمان شامل نماشويي با دستگاه هاي همچون واتر جت و واتر سند بلاست است كه با پاشش فشار قوي آب به ساختمان به همراه مواد شوينده پر قدرت سطح نما را از هر گونه آلودگي پاك مي كند.بايد گفت در اين

 

روش بايد كارشناس نماشويي تخصص بسيار بالايي داشته باشد تا خدايي ناكرده بخش از آجر نما لب پر نشود و جلوه زشتي پيدا نكند. توصيه كلينيك ساختماني كارويس به شما اين است كه از افرادي كه داراي مدارك بين المللي كار در ارتفاع هستند براي نماشويي ساختمان خود استفاده كنيد.

 

هزينه ي نماشويي ساختمان با نماي آجري

 

قيمت نماشويي ساختمان با نماي آجري با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي آجر نسوز از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.

 

پوشش و عايق بندي بعد از نماشويي آجر نسوز

پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند. رزين و نانو طيف قيمت هاي بسيار زيادي دارند اما به طور حدودي از متري ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان مي تواند به اجرا در بيايند.

 

لزومات كار نماشويي ساختمان با نماي آجري

 

دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.

 

شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي آجري را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.

 

نماشويي ساختمان با نماي آجر نسوز

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1398/6/17  ] [ ۰۴ ] [ karvisco ] [ ]
با توجه به ميزان مقاومت و زيبايي نماي سنگي و تنوعي كه دارد اكثر نماهاي ساختماني از جنس سنگ هستند. اما براي نماشويي ساختمان هايي از جنس سنگ تيشه اي چه بايد كرد؟ در نماشويي ساختمان بسته به اينكه جنس سنگ چيست و از چه نوعي است با روش ها و دستگاه هاي متفاوتي عمل نماشويي به اجرا در مي آيد. سنگ ها به طور كلي به دو دسته تقسيم مي شوند،سنگ هاي طبيعي و مصنوعي. يكي از سنگ هاي مصنوعي سنگ تيشه اي است كه در نماي ساختمان هاي زيادي به كار مي رود.
 
روش هاي نماشويي نماي سنگ تيشه اي
نماي سنگ تيشه اي با روش واتر جت و واتر سند بلاست به همراه مواد شوينده اي همچون سيليس و ديسكلر نماشويي مي شود. اين نوع نما بعد از نماشويي تا يك سال پاكيزه مي ماند. سنگ تيشه اي داراي مقاومت بسيار زيادي هستند اما اگر بخش هايي از سنگ دچار شكستگي و يا ترك شد بهتر است با تعويض سنگ و يا پيچ رولپلاك كه توسط كارشناسان نماشويي ساختمان به اجرا در مي آيد ساختمان ترميم شود و به زيبايي اوليه خود برسد.
 
پوشش بعد از نماشويي ساختمان با نماي سنگ تيشه اي
پوشش بعد از نماشويي ساختمان شامل رزين كاري و نانو شويي است كه بعد اتمام كار نماشويي و پيچ رولپلاك به اجرا در مي آيد. نانوشويي و رزين براي ايجاد عايق مورد استفاده قرار مي گيرد تا آلودگي و دوده و سياهي تا مدت ۵ سال به سطح نما نفوذ نكند و زيبايي خود را براي مدت طولاني تري حفظ كند و نياز به نماشويي ساختمان پيدا نكند.
 
قيمت نماشويي ساختمان با نماي تيشه اي
قيمت نماشويي ساختمان با نماي سنگي با توجه به عرض و ارتفاع كار اندازه گيري مي شود و ميزان آلودگي هايي كه در سطح نماي ساختمان به چشم مي خورد.قيمت حدودي براي نماشويي ساختمان با نماي سنگ تيشه اي از متري ۵ تا ۱۰ هزار تومان محاسبه مي شود كه اگر متراژ كار بالا باشد تخفيف هايي براي اجرا كار نماشويي اين نوع ساختمان ها داده مي شود.براي ساختمان هاي قديمي كه ميزان آلودگي بيشتري دارند و بايد با مواد شوينده قوي تري نماشويي بشوند قيمت ها متفاوت خواهد بود.
 
نكات كار نماشويي ساختمان با نماي سنگ تيشه اي
دستگاه هاي نماشويي ساختمان مانند واتر جت و واتر سند بلاست نياز به برق سه فاز در ساختمان دارند،برق سه فاز در ساختمان هايي كه آسانسور دارند وجود دارد و ساختمان هاي قديمي اكثرا داراي برق سه فاز نيستند به همين دليل نماشويي اين نوع ساختمان ها به وسيله ي دستگاه واتر جت و واتر سند بلاست بنزيني اجرا مي شود. كه اين نوع دستگاه ها هزينه نهايي نماشويي را كمي بيشتر مي كند.
 
شركت كارويس با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي نماشويي با طناب تيمي را تشكيل داده است كه با بررسي و آناليز و بر آورد هزينه كل ساختمان شما كار نماشويي با نماي سنگ تيشه اي را با بهترين كيفيت اجرا خواهد كرد و رضايت تمام و كمال شمارا تضمين و به شما اطمينان خاطر خواهد داد كه زيبايي فوق العاده اي را به مجموعه شما هديه كند.
 
امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1398/6/13  ] [ ۰۶ ] [ karvisco ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 33
دیروز : 40
افراد آنلاین : 1
همه : 4364
چت باکس
امکانات وب